XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.03.2018 14:00 TSC 3 : 0 Jagodina
10.03.2018 14:00 ČSK Pivara 0 : 3 Sinđelić
09.03.2018 16:00 Metalac 1 : 1 Novi Pazar
12.03.2018 14:00 Budućnost 2 : 0 Radnički 1923
10.03.2018 14:00 Dinamo 1 : 0 Teleoptik
10.03.2018 14:00 Bežanija 0 : 0 Inđija
11.03.2018 14:00 Proleter 1 : 0 Sloboda
10.03.2018 14:00 Radnički (P) 0 : 0 Temnić 1924
12.03.2018 17:04 (Vuja NBG)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Dinamo 16 12 2 2 38
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Metalac 16 10 3 3 33
3 Proleter 16 10 2 4 32
4 TSC 16 7 6 3 27
5 Sinđelić 16 7 6 3 27
6 Inđija 16 6 4 6 22
7 Radnički 1923 16 6 4 6 22
8 Novi Pazar 16 4 9 3 21
9 Budućnost 16 5 5 6 20
10 Sloboda 16 5 3 8 18
11 ČSK Pivara 16 4 5 7 17
12 Bežanija 16 4 5 7 17
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Istok Teleoptik 16 4 4 8 16
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Istok Radnički (P) 16 4 3 9 15
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina Temnić 1924 16 3 5 8 14
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Istok Jagodina 16 2 4 10 10
17.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.03.2018 14:00 Radnički (P) 2 : 2 TSC
17.03.2018 14:00 Temnić 1924 0 : 1 Proleter
16.03.2018 17:00 Sloboda 0 : 0 Bežanija
17.03.2018 14:00 Inđija 2 : 1 Dinamo
18.03.2018 14:00 Teleoptik 2 : 2 Budućnost
19.03.2018 14:00 Radnički 1923 0 : 1 Metalac
17.03.2018 15:30 Novi Pazar 1 : 0 ČSK Pivara
18.03.2018 14:00 Sinđelić 1 : 0 Jagodina

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu