XS
SM
MD
LG
28.kolo
Rezultati
02/03.06.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
03.06.2018 17:30 Mladost 2 : 0 Mineral 2015
03.06.2018 17:30 Kraljevo Hajduk 6 : 1 Partizan
03.06.2018 11:00 Metalac 6 : 2 Magnohrom
03.06.2018 17:30 Borac (A) 1 : 2 Gruža
03.06.2018 17:30 Napredak 2 : 0 Lazac
03.06.2018 17:30 Tavnik 5 : 4 Jedinstvo (G)
02.06.2018 17:30 Grdica 0 : 0 Lasta
02.06.2018 17:30 Mlada krila 2 : 4 Jedinstvo (D)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Gruža 28 17 5 6 56
2 Napredak 28 16 4 8 52
3 Lasta 28 14 10 4 52
4 Kraljevo Hajduk 28 15 5 8 50
5 Jedinstvo (G) 28 12 6 10 42
6 Metalac (-1) 28 13 3 12 41
7 Borac (A) 28 11 6 11 39
8 Mineral 2015 28 11 6 11 39
9 Partizan 28 10 8 10 38
10 Mlada krila 28 10 8 10 38
11 Mladost 28 9 9 10 36
12 Lazac (-1) 28 11 3 14 35
13 Grdica 28 9 8 11 35
14 Jedinstvo (D) 28 9 5 14 32
15 Tavnik 28 8 8 12 32
16 Magnohrom 28 1 2 25 5
29.kolo
Sledeće kolo
09/10.06.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.06.2018 17:30 Mlada krila 1 : 0 Mladost
09.06.2018 17:30 Jedinstvo (D) 3 : 2 Grdica
09.06.2018 17:30 Lasta 2 : 0 Tavnik
09.06.2018 17:30 Jedinstvo (G) 1 : 2 Napredak
09.06.2018 17:30 Lazac 4 : 3 Borac (A)
09.06.2018 17:30 Gruža 4 : 0 Metalac
09.06.2018 17:30 Magnohrom 0 : 5 Kraljevo Hajduk
09.06.2018 17:30 Partizan 5 : 3 Mineral 2015

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

sonyman
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu