XS
SM
MD
LG
29.kolo
Rezultati
01/02.04.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
03.04.2017 20:45 Celta Vigo 3 : 1 Las Palmas
01.04.2017 13:00 Villarreal 2 : 3 Eibar
31.03.2017 20:45 Espanyol 2 : 1 Betis
01.04.2017 16:15 Osasuna 1 : 2 Athletic Club
02.04.2017 16:15 Real Madrid 3 : 0 Alavés
01.04.2017 18:30 Real Sociedad 1 : 1 Leganés
01.04.2017 20:45 Málaga 0 : 2 Atlético Madrid
02.04.2017 12:00 Sevilla 0 : 0 Sporting Gijón
02.04.2017 20:45 Granada 1 : 4 Barcelona
02.04.2017 18:30 Valencia 3 : 0 La Coruña
04.04.2017 00:25 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Real Madrid 29 22 5 2 71
2 Plasman u evropska takmičenja Barcelona 29 20 6 3 66
3 Plasman u evropska takmičenja Atlético Madrid 29 17 7 5 58
4 Plasman u evropska takmičenja Sevilla 29 17 7 5 58
5 Plasman u evropska takmičenja Real Sociedad 29 15 4 10 49
6 Plasman u evropska takmičenja Villarreal 29 13 9 7 48
7 Athletic Club 29 14 5 10 47
8 Eibar 29 12 8 9 44
9 Espanyol 29 11 10 8 43
10 Celta Vigo 29 12 5 12 41
11 Alavés 29 10 10 9 40
12 Las Palmas 29 9 8 12 35
13 Valencia 29 9 6 14 33
14 Betis 29 8 7 14 31
15 Málaga 29 6 9 14 27
16 La Coruña 29 6 9 14 27
17 Leganés 29 6 9 14 27
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Sporting Gijón 29 5 7 17 22
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Granada 29 4 7 18 19
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Osasuna 29 1 8 20 11
30.kolo
Sledeće kolo
05.04.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
06.04.2017 19:30 Eibar 3 : 1 Las Palmas
04.04.2017 21:30 Betis 0 : 1 Villarreal
04.04.2017 19:30 Athletic Club 2 : 0 Espanyol
05.04.2017 20:30 Alavés 0 : 1 Osasuna
05.04.2017 21:30 Leganés 2 : 4 Real Madrid
04.04.2017 21:30 Atlético Madrid 1 : 0 Real Sociedad
05.04.2017 20:30 Sporting Gijón 0 : 1 Málaga
05.04.2017 19:30 Barcelona 3 : 0 Sevilla
05.04.2017 20:30 La Coruña 0 : 0 Granada
06.04.2017 21:30 Valencia 3 : 2 Celta Vigo

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

webmaster
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu