XS
SM
MD
LG
2.kolo
Rezultati
20/21.08.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.08.2016 17:00 Smederevo 1924 0 : 1 Mokra Gora
20.08.2016 17:00 FAP 4 : 1 Železničar
20.08.2016 17:00 Sloga (P) 1 : 0 Šapine
20.08.2016 17:00 Šumadija 1903 1 : 2 Radnički 1923
20.08.2016 17:00 Jošanica 1 : 1 Mihajlovac 1934
20.08.2016 17:00 Karađorđe (T) 2 : 3 Polet (LJ)
21.08.2016 17:00 Jedinstvo Putevi 1 : 2 Budućnost Krušik 2014
20.08.2016 17:00 Loznica 2 : 1 Zlatibor (Č)
21.08.2016 19:16 (Novica Pavlović)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Budućnost Krušik 2014 2 2 0 0 6
2 Mihajlovac 1934 2 1 1 0 4
3 Polet (LJ) 2 1 1 0 4
4 Radnički 1923 2 1 1 0 4
5 Mokra Gora 2 1 1 0 4
6 Sloga (P) 2 1 1 0 4
7 FAP 2 1 0 1 3
8 Loznica 2 1 0 1 3
9 Zlatibor (Č) 2 1 0 1 3
10 Šapine 2 1 0 1 3
11 Smederevo 1924 2 1 0 1 3
12 Jošanica 2 0 2 0 2
13 Železničar 2 0 1 1 1
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Šumadija 1903 2 0 0 2 0
15 Karađorđe (T) 2 0 0 2 0
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Jedinstvo Putevi 2 0 0 2 0
3.kolo
Sledeće kolo
27/28.08.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
27.08.2016 16:30 Zlatibor (Č) 0 : 0 Smederevo 1924
27.08.2016 16:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Loznica
28.08.2016 11:00 Polet (LJ) 0 : 1 Jedinstvo Putevi
28.08.2016 16:30 Mihajlovac 1934 0 : 2 Karađorđe (T)
27.08.2016 16:30 Radnički 1923 2 : 1 Jošanica
27.08.2016 16:30 Šapine 2 : 1 Šumadija 1903
28.08.2016 16:30 Železničar 2 : 2 Sloga (P)
27.08.2016 16:30 Mokra Gora 1 : 0 FAP

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu