XS
SM
MD
LG
19.kolo
Rezultati
01/02.04.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.04.2017 15:30 FAP 1 : 0 Smederevo 1924
01.04.2017 15:30 Mokra Gora 0 : 3 Sloga (P)
02.04.2017 15:30 Železničar 0 : 2 Šumadija 1903
01.04.2017 15:30 Šapine 3 : 0 Jošanica
01.04.2017 15:30 Radnički 1923 0 : 0 Karađorđe (T)
02.04.2017 15:30 Mihajlovac 1934 3 : 0 Jedinstvo Putevi
02.04.2017 15:30 Polet (LJ) 1 : 0 Loznica
01.04.2017 15:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Zlatibor (Č)
03.04.2017 00:12 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 19 11 6 2 39
2 Budućnost Krušik 2014 19 11 5 3 38
3 Šapine 19 11 4 4 37
4 Sloga (P) 19 10 4 5 34
5 Smederevo 1924 19 7 3 9 24
6 Loznica 19 7 3 9 24
7 Mihajlovac 1934 19 5 9 5 24
8 FAP 19 6 6 7 24
9 Polet (LJ) 19 6 5 8 23
10 Mokra Gora 19 6 5 8 23
11 Jošanica 19 4 10 5 22
12 Karađorđe (T) 19 5 7 7 22
13 Zlatibor (Č) 19 4 9 6 21
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Šumadija 1903 19 6 2 11 20
15 Jedinstvo Putevi 19 5 4 10 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Železničar 19 5 4 10 19
20.kolo
Sledeće kolo
08/09.04.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
08.04.2017 15:30 Smederevo 1924 2 : 0 Budućnost Krušik 2014
08.04.2017 15:30 Zlatibor (Č) 3 : 0 Polet (LJ)
08.04.2017 15:30 Loznica 1 : 2 Mihajlovac 1934
09.04.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Radnički 1923
08.04.2017 15:30 Karađorđe (T) 0 : 0 Šapine
09.04.2017 15:30 Jošanica 2 : 0 Železničar
08.04.2017 15:30 Šumadija 1903 2 : 0 Mokra Gora
08.04.2017 15:30 Sloga (P) 2 : 1 FAP

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu