XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
22/23.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.10.2016 14:00 Pukovac 0 : 1 Moravac Orion
23.10.2016 14:00 Vlasina 2 : 1 Tabane 1970
22.10.2016 14:00 Sloga (D) 1 : 3 Radnički (S)
22.10.2016 14:00 Timok 1 : 0 Jedinstvo (P)
22.10.2016 14:00 Trstenik PPT 2 : 3 Temnić 1924
23.10.2016 11:00 Car Konstantin 1 : 2 Dunav
23.10.2016 14:00 Radan 2 : 2 Jedinstvo (B)
22.10.2016 14:00 OFK Sinđelić 1 : 0 Ozren
23.10.2016 17:05 (Miško Perić)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Temnić 1924 11 9 2 0 29
2 Moravac Orion 11 7 1 3 22
3 OFK Sinđelić 11 6 2 3 20
4 Tabane 1970 11 6 1 4 19
5 Trstenik PPT 11 6 1 4 19
6 Radan 11 5 3 3 18
7 Radnički (S) 11 5 3 3 18
8 Jedinstvo (B) 11 4 5 2 17
9 Dunav 11 4 3 4 15
10 Timok 11 4 3 4 15
11 Jedinstvo (P) 11 4 2 5 14
12 Car Konstantin 11 3 4 4 13
13 Ozren 11 3 1 7 10
14 Vlasina 11 1 3 7 6
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Sloga (D) 11 1 2 8 5
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Pukovac 11 0 4 7 4
12.kolo
Sledeće kolo
29/30.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
30.10.2016 14:00 Moravac Orion 3 : 0 Ozren
29.10.2016 14:00 Jedinstvo (B) 1 : 1 OFK Sinđelić
29.10.2016 14:00 Dunav 1 : 1 Radan
30.10.2016 14:00 Temnić 1924 3 : 2 Car Konstantin
29.10.2016 14:00 Jedinstvo (P) 1 : 0 Trstenik PPT
29.10.2016 14:00 Radnički (S) 0 : 0 Timok
29.10.2016 14:00 Tabane 1970 7 : 4 Sloga (D)
30.10.2016 14:00 Pukovac 2 : 0 Vlasina

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu