XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.05.2016 19:00 Javor 0 : 2 Partizan
1/2 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.03.2016 16:00 Javor 2 : 1 Borac (Č)
16.03.2016 18:00 Partizan 0 : 0 Spartak
20.04.2016 18:30 Borac (Č) 1 : 1 Javor
20.04.2016 16:30 Spartak 0 : 3 Partizan
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
02.03.2016 17:00 Borac (Č) 2 : 0 OFK Beograd
02.03.2016 18:00 Partizan 2 : 0 Radnički (N)
02.03.2016 16:00 Javor 2 : 2 Vojvodina
02.03.2016 14:00 Jagodina 0 : 2 Spartak
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
02.12.2015 13:00 OFK Beograd 5 : 0 Donji Srem
02.12.2015 13:00 Voždovac 0 : 1 Partizan
02.12.2015 16:30 Napredak 0 : 2 Radnički (N)
02.12.2015 15:00 Vojvodina 1 : 0 Inđija
02.12.2015 17:00 Javor 4 : 3 Čukarički
02.12.2015 13:00 Jagodina 2 : 0 BSK Borča
02.12.2015 13:00 Spartak 3 : 2 Bežanija
02.12.2015 17:00 Crvena zvezda 1 : 5 Borac (Č)
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
28.10.2015 13:00 BSK Borča 3 : 1 Mladost (L)
28.10.2015 13:00 Novi Pazar 0 : 2 Javor
28.10.2015 13:00 Zemun 0 : 1 Spartak
28.10.2015 13:00 Proleter (NS) 0 : 1 Jagodina
28.10.2015 13:00 Moravac Orion 0 : 3 Napredak
28.10.2015 13:00 Loznica 1 : 2 Radnički (N)
28.10.2015 13:00 Kolubara 0 : 0 Vojvodina
28.10.2015 17:00 Metalac (GM) 6 : 7 OFK Beograd
28.10.2015 13:00 Sindjelić (B) 0 : 2 Partizan
27.10.2015 13:00 ČSK Pivara 0 : 1 Borac (Č)
28.10.2015 13:00 Sloga (PM) 0 : 0 Voždovac
28.10.2015 13:00 Bežanija 0 : 0 Radnički 1923
28.10.2015 13:00 Mokra Gora 1 : 2 Čukarički
28.10.2015 13:00 Bačka (BP) 1 : 3 Crvena zvezda
28.10.2015 13:00 Radnik 0 : 0 Donji Srem
28.10.2015 13:00 Inđija 1 : 0 Rad
Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
02.09.2015 16:00 Zemun 1 : 0 Jedinstvo Putevi
02.09.2015 16:00 Loznica 2 : 0 Sloboda (U)
02.09.2015 16:00 Jedinstvo (P) 0 : 1 Moravac Orion
02.09.2015 16:00 ČSK Pivara 1 : 0 Mačva
02.09.2015 16:00 Mokra Gora 2 : 2 Sloga (K)
Status

Administrator
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu