XS
SM
MD
LG
23.kolo
Rezultati
25/26.04.2015
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.04.2015 16:00 Banat 2 : 1 Dinamo
25.04.2015 16:00 Cement 1 : 1 Sloga
25.04.2015 16:00 Radnički (Š) 0 : 5 ČSK Pivara
25.04.2015 16:00 Bačka 1901 3 : 0 Dunav
25.04.2015 16:00 Radnički (NP) 3 : 1 Radnički (SM)
26.04.2015 16:00 PIK Prigrevica 1 : 1 Dolina
25.04.2015 16:00 Vršac 0 : 0 Radnički (S)
25.04.2015 16:00 Tekstilac 0 : 6 Senta
26.04.2015 17:50 (Galaxy)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije ČSK Pivara 23 19 2 2 59
2 Senta 23 16 3 4 51
3 Dolina 23 11 7 5 40
4 Bačka 1901 23 11 4 8 37
5 Sloga 23 9 7 7 34
6 Cement 23 8 9 6 33
7 Radnički (SM) 23 8 8 7 32
8 Dunav 23 8 7 8 31
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Bačka zona Dinamo 23 9 4 10 31
10 Beleška: Banat 23 6 11 6 29
11 PIK Prigrevica 23 7 7 9 28
12 Radnički (Š) 23 6 9 8 27
13 Radnički (NP) 23 6 6 11 24
14 Vršac 23 4 9 10 21
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Bačka zona Radnički (S) 23 4 6 13 18
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Bačka zona Tekstilac 23 1 3 19 6
24.kolo
Sledeće kolo
02/03.05.2015
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
02.05.2015 16:30 Dinamo 7 : 1 Tekstilac
03.05.2015 16:30 Senta 1 : 0 Vršac
02.05.2015 16:30 Radnički (S) 0 : 3 PIK Prigrevica
03.05.2015 16:30 Dolina 2 : 1 Radnički (NP)
02.05.2015 16:30 Radnički (SM) 1 : 0 Bačka 1901
03.05.2015 16:30 Dunav 2 : 2 Radnički (Š)
02.05.2015 16:30 ČSK Pivara 3 : 0 Cement
02.05.2015 16:30 Sloga 3 : 1 Banat

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

fsovršac
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu