XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
14/15.06.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.06.2014 17:30 OFK Bor 5 : 0 Rudar
15.06.2014 17:30 Trajal 1 : 1 Ozren
15.06.2014 17:30 Lugomir 0 : 2 Kablovi
15.06.2014 17:30 Dragocvet 2 : 2 Rtanj
15.06.2014 17:30 Borac (B) 0 : 1 SFS Borac
15.06.2014 17:30 Juhor 2 : 0 Rembas
15.06.2014 17:30 Dunav 1 : 0 Radnički
15.06.2014 17:30 Majdanpek 2 : 1 Župa
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok OFK Bor 30 19 8 3 65
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga IstokPobeda u baraž dvomeču protiv ekipe Svrljiga i plasman u SLI Ozren 30 17 9 4 60
3 Beleška: Prelazi u novoformiranu Zonu FSRIS "Istok" Kablovi 30 16 7 7 55
4 Beleška: Prelazi u novoformiranu Zonu FSRIS "Istok" Rtanj (-1) 30 14 8 8 49
5 Beleška: Prelazi u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Juhor 30 12 9 9 45
6 Beleška: Prelazi u novoformiranu Zonu FSRIS "Istok" Dunav 30 14 1 15 43
7 Beleška: Prelazi u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" SFS Borac 30 11 9 10 42
8 Beleška: Prelazi u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Borac (B) 30 13 3 14 42
9 Beleška: Prelazi u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Župa 30 11 6 13 39
10 Beleška: Prelazi u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Lugomir 30 11 6 13 39
11 Beleška: Prelazi u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Rembas (-1) 30 11 6 13 38
12 Beleška: Prelazi u novoformiranu Zonu FSRIS "Istok" Rudar 30 11 3 16 36
13 Beleška: Prelazi u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Trajal 30 10 5 15 35
14 Beleška: Prelazi u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Dragocvet (-2) 30 10 7 13 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Borska okružna liga Majdanpek 30 8 6 16 30
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zaječarska okružna liga Radnički 30 5 1 24 16

Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu