XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
16.06.2013
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.06.2013 17:00 Joševa 2 : 1 Brgule
16.06.2013 17:00 Radnik 0 : 0 Vrelo
16.06.2013 17:00 Čučuge 0 : 3 Tvrdojevac
16.06.2013 17:00 Sloga 0 : 4 OFK Paljuvi
16.06.2013 17:00 Crvena Jabuka 4 : 2 Omladinac
16.06.2013 17:00 Jedinstvo 2 : 1 OFK Stublenica
16.06.2013 17:00 Kalenić 0 : 2 Gunjevac
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubarska okružna liga Joševa 26 18 4 4 58
2 Beleška: Prelazi u novoformiranu Medjuopštinsku ligu Ub-Lajkovac Gunjevac 26 16 4 6 52
3 Beleška: Prelazi u novoformiranu Medjuopštinsku ligu Ub-Lajkovac Omladinac 26 13 6 7 45
4 Beleška: Prelazi u novoformiranu Medjuopštinsku ligu Ub-Lajkovac Tvrdojevac 26 13 6 7 45
5 Beleška: Prelazi u novoformiranu Medjuopštinsku ligu Ub-Lajkovac OFK Stublenica 26 14 2 10 44
6 Beleška: Prelazi u novoformiranu Medjuopštinsku ligu Ub-Lajkovac Kalenić (-1) 26 12 5 9 40
7 Beleška: Prelazak u novoformiranu jedinstvenu Opštinsku ligu Ub OFK Paljuvi 26 11 6 9 39
8 Beleška: Prelazak u novoformiranu jedinstvenu Opštinsku ligu Ub Crvena Jabuka 26 12 3 11 39
9 Beleška: Prelazak u novoformiranu jedinstvenu Opštinsku ligu Ub Jedinstvo 26 10 6 10 36
10 Beleška: Prelazak u novoformiranu jedinstvenu Opštinsku ligu Ub Čučuge 26 10 4 12 34
11 Beleška: Prelazak u novoformiranu jedinstvenu Opštinsku ligu Ub Vrelo 26 7 7 12 28
12 Beleška: Prelazak u novoformiranu jedinstvenu Opštinsku ligu Ub Brgule 26 6 4 16 22
13 Beleška: Prelazak u novoformiranu jedinstvenu Opštinsku ligu Ub Sloga (-1) 26 5 2 19 16
14 Beleška: Prelazak u novoformiranu jedinstvenu Opštinsku ligu Ub Radnik 26 3 5 18 14

Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

admiral
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu