XS
SM
MD
LG
34.kolo
Rezultati
05.06.2013
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
05.06.2013 17:00 Teleoptik 0 : 0 Bežanija
05.06.2013 17:00 Mladenovac 0 : 1 Novi Sad
05.06.2013 17:00 Mladost (L) 0 : 0 Timok
05.06.2013 17:00 Inđija 0 : 1 Jedinstvo Putevi
05.06.2013 17:00 Voždovac 4 : 1 Napredak
05.06.2013 17:00 Borac 1 : 0 Čukarički
05.06.2013 17:00 Kolubara 3 : 0 Metalac (GM)
05.06.2013 17:00 Banat 2 : 2 Sloga (K)
05.06.2013 17:00 Proleter 5 : 3 Radnički (NP)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Napredak 34 25 5 4 80
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Čukarički 34 19 10 5 67
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga SrbijePrelazi u viši rang zbog odustajanja Hajduka Voždovac 34 17 12 5 63
4 Proleter 34 16 9 9 57
5 Metalac (GM) 34 17 5 12 56
6 Jedinstvo Putevi 34 15 11 8 56
7 Borac 34 16 6 12 54
8 Bežanija 34 11 11 12 44
9 Mladost (L) 34 10 13 11 43
10 Sloga (K) 34 10 13 11 43
11 Timok 34 11 10 13 43
12 Inđija 34 10 12 12 42
13 Teleoptik 34 8 12 14 36
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Radnički (NP) 34 9 8 17 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Banat 34 9 8 17 35
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Beograd" Mladenovac 34 8 8 18 32
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Beograd" Kolubara 34 6 9 19 27
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Novi Sad 34 5 6 23 21

Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu