12.10.2020 20:10 H.D.Vujanović

B 2000 trijumfalno i kroz Rajkovac

U Rajkovcu je kod drugoplasirane ekipe Međuopštinske lige Aranđelovac - Topola, gostovao tim B 2000 iz Aranđelovca. Već nakon uvodnih minuta igre gostujuća ekipa je pokazala da je došla po sva 3 boda.   Igrao se 20. minut kada je robusni napadač gostiju Točilovac postigao pogodak za vođstvo gostiju, a svoju efektnu igru je krunisao 10 minuta kasnije svojim drugim golom. U 40. minutu...

18.11.2019 07:12 Nikola Zagorica

Mladost iz Rajkovca jesenji prvak Opštinske lige Topola

Nakon devet odigranih kola pod okriljem Fudbalskog saveza opštine Topola, lidersku poziciju zauzela je ekipa Mladosti iz Rajkovca sa 23 osvojena boda, ostvarivši skor 7 pobeda i 2 remija, uz gol razliku 29:12. Rekli bismo, potpuno zasluženo. Mladost je ekipa koja je najviše pokazala ove jeseni, najviše postigla golova, jedina je neporažena i svakako prvi kandidat za novog člana Međuopštinske...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.