30.04.2023 13:35 Stevan Davidović

Novobečejci brojali do devet

U premijernoj utakmici 16. kola Međuopštinske lige Kikinda – Žitište, fudbaleri novobečejskog Jedinstva, bez većih teškoća pobedili su „1. oktobar“ iz Srpskog Itebeja 9:0 (3:0), što i nije iznenađenje, pošto su gosti doputovali u Novi Bečej sa samo 8 igrača. Seriju golova otvorio je Nikola Mesaroški u 13. minutu, da bi se u prvom delu utakmice u listu strelaca upisali Aleksandar Odžin i Nanad...

17.10.2022 12:26 Stevan Davidović

Siguran korak Novobečejaca

U sedmom kolu Međuopštinske lige Kikinda-Žitište, na utakmici u Srpskom Itebeju između domaćeg „1. oktobra“ i novobečejskog Jedinstva sve je rešeno u prvih pola sata igre. Da su veoma ozbiljno shvatili ovo gostovanje Novobečejci su nagovestili već u 5. minutu, kada je najbolji pojedinac ovog susreta Nenad Vinović, uspešno realizovao asistenciju Božića i prvu priliku iskoristio da savlada Tibora...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.