10 Železničar (S) 25 10 3 12 33 46 -13 33
16 Budućnost (MK) 25 7 3 15 27 42 -15 24
Ukoliko posedujete neke informacije o ovom klubu možete popuniti sledeći formular. Na taj način možete doprineti popunjavanju velike baze sportskih klubova.

PRETRAGA
Železničar - VESTI
KOMENTARI
Colina Arandjelovac 1 | 0
SRPSKA LIGA ZAPAD - ŠUMADIJA : KARAĐORĐE 1:1(0:0) Prvo poluvreme tužno,da tužnije ne može biti,bez šuta u okvir gola.Jedinu priliku propustili gosti kada sa 2 metra ne uspevaju da loptu uguraju u gol.U drugom poluvremenu Šumadija kreće na sve ili ništa,postiže pogodak za vođstvo i ima još 2 stopostotne šanse,dok se gosti iz Topole brane.Za izjednačujući pogodak je kriva kompletna odbrana Šumadije,kada lopta ubačena iz auta preleće sve igrače i na drugoj stativi na 3 metra udaljenosti od vrata stoji sam kao duh igrač Karađorđa.Do kraja utakmice Aranđelovčani imaju terensku inicijativu,a u 89 minutu rezervni igrač Pavlović,glavom prebacuje prazan gol i tako odlazi i poslednja nada za osvajanjem 3 boda.Glavu gore,oba tima zaslužuju opstanak na Zapadu.
Goran 1 | 2
Karadjordje iz Topole zasluzeno nosi bod iz Arandjelovca sa komsijskog derbija protiv Sumadije.
laza.svilajnac 1 | 0
Српска лига "Исток"; Тачан резултат утакмице "Раднички" (Свилајнац) - ОФК "Синђелић" (Ниш) је 3 : 1. Молим администратора да исти исправи.
Sima 1 | 4
Čira,Rnić,Bosanac,Novica,Santrać,Potok i Želja izbacuju Borac I Slogu iz lige.Tako se štite klubovi Južnog Banata,Jedini razlog nemaju lični interes jer je ponestalo"love".Vidi Staniša šta si gajio i gurao,
Coker 1 | 2
Rezultati Prve Lige Srbije nakon prvih 45 minuta: Backa P. - Sloboda 1:0 Indjija - Kolubara 0:1 Javor - Moravac 1:1 Jedinstvo - Bezanija 0:0 Macva - Sloga K. 1:0 Proleter - Sloga PM 1:1 Radnik - Metalac 4:0 Sindjelic - BSK 0:0
Belosevac 14 | 3
@gaga Gospodine ja bih se prvo dobro porazmislio pre nego bih lupio takav komentar kao Vi sto ste ostavili. Nama ne trebaju ni Amerikanci ni Albanci gospodine, ocigledno je koliko mrzite prvo svog pa onda i ostale. Vasim komentarom bi trebali da se stidite i jako me cudi kako Vas ne banuju ovde jednom za svagda.Sramite se godina kojih imate. Hvala
Galeb 6 | 2
Sloga svakim danom tone sve vise i vise,osim sto je prvi tim ispao u Srpsku ligu,danas su i mladje kategorije suspendovane zbog neizmirenja dugova prema savezu,i ne mogu da igraju utakmice.E moje Kraljevo sta si docekalo.....bruka....
Dominacija 9 | 1
Danas se overava titula protiv ove jadne gagine Sumadije. FKL1919!
Coker 5 | 3
Odlučujuća bitka za opstanak danas! NAPRED SLOBODA!
Saša Šarbane Ub 2 | 0
Posle poraza u derbiju od OFK Paljuva, fubdaleri Šarbana u poslednjem kolu opstinske lige Ub, gostuju ekipi Zvizdara i samo pobeda im garantuje osvajanje drugog mesta i plasman u baraz. Iako situacija na tabeli govori da je Šarbane apsolutni favorit, ocekuje se neizvesna utakmica. Naime, ekipa Čučuga, koja ceka kiks Šarbana kako bi se domogla baraza, ponudila je lepu premiju domacinu ako osvoje barem bod, tako da ce Zvizdar biti silno motivisan a na ruku im ide i to sto ce Šarbane na ovom mecu igrati u oslabljenom sastavu posto su u duelu sa Paljuvim dvojica najboljih igraca dobili crveni karton. Utakmica se igra u nedelju 23.05.2015. na terenu kraj starog rudnka u Zvizdaru sa pocetkom u 17:00h.