Fudbal - Kadeti - 2013-2014
Pregled: po rangu takmičenja | po hijerarhiji
Kadetska liga Srbije
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva kadetska liga FSRIS
16 timova
odigrano 198 od 240 utakmica
Kadetska liga Vojvodine
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva Beogradska liga
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Kadetska liga RZS grupa "Morava"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Kolubarsko-Mačvanska liga
14 timova
odigrano 113 od 182 utakmica
Kadetska liga Dunav
12 timova
odigrano 122 od 132 utakmica
Kadetska liga FS Grada Kragujevca
8 timova
odigrano 37 od 56 utakmica
Kadetska liga Moravičkog okruga
6 timova
odigrano 24 od 30 utakmica
Kadetska liga FS Zlatiborskog okruga
4 timova
odigrano 21 od 24 utakmica
Okružna liga Novi Pazar-Raška-Tutin
4 timova
odigrano 24 od 24 utakmica
Kvalitetna PFL Subotica
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Kadetska liga Južnog Banata
8 timova
odigrano 84 od 84 utakmica
Šumadijska Okružna liga
10 timova
odigrano 38 od 90 utakmica

PRETRAGA
Fudbal(k) [2013-2014] - VESTI
KOMENTARI
ERA 0 | 0
1.kolo Zona-DRINA 16/17.8.2014 Zlatar-FAP,Sloga(S)-Ribnica,Polimlje-Zlatibor,Radjevac-Sevojno,Radnicki(VA)-Radnicki Stobeks,OFK Osecina-Borac,Sloga 1940-Brezovica,Jedinstvo 1945-Zadrugar.
Volim Nis 0 | 0
Prijateljska utakmica: Sindjelic Nis - Palilulac Nis = 0:0
Asafa 0 | 0
Prvo kolo SLI, 16/17 avgust Bor - Ozren, Timok - Trstenik PPT, Djerdao - Timočanin, Radnički (Svilajnac) - Radnički (Pirot), Kopaonik - Sloga (Despotovac), Car Konstantin - Hajduk Veljko, Radan - Sindjelić, Tabane Trgovački - Dinamo
ZONE 2 | 0
Raspored održavanja konferencija i utvrđivanja takmičarskih brojeva za sezonu 2014/2015: Zona "Drina" - 30. jul 2014. Zona "Zapad" - 31. jul 2014. Zona "Dunav" - 31. jul 2014. Zona "Istok" - 1. avgust 2014. Zona "Morava" - 1. avgust 2014. Zonska liga Beograda - 4. avgust 2014. Zona "Jug" - 4. avgust 2014. Bačka zona - nepoznato Banatska zona - nepoznato Novosadsko-sremska zona - nepoznato@
Kinzi 1 | 1
Prijateljske utakmice: ZVIZD (Kucevo) - BASARAC (Misljenovac) 2:0, ZELEZNICAR (Pozarevac) - RSK (Rabrovo) 2:2
lazar 4 | 0
Naravno da ce biti podeljena na dve podrucne,danas su me zvali ljudi iz saveza da me obaveste o svemu Ns i okolina jedna podrucna i druga kao sto si rekao Vrbas, Srbobran ,Becej,Titel,Tabalj,B.Palanka inace sam sekretar u fk "Proleter" Ravno selo...
skipi 3 | 0
Da li je moguce da ce sloga sa ovakvim sastavom da doceka pocetak prvenstva u prvoj ligi,,,danas protiv timoka za koga su nastupili neki pioniri, sloga se predstavila sa dva tima gde i ronalda da dovedu bio bi uz takve saigrace smesan...da se ne bi brukala sloga mora da pronadje centarfora, i dva dodra stopera,a u vezi bar dva kvalitetna igraca. trenutno za slogu u prvoj ligi mogu da igraju samo 3-4 igraca od danas predstavljenih dvadeset igraca,,,dojucerasnji igraci bumbarevog brda, zonasa metalca i karadjordja nisu ni priblizni kvalitetu za prvu ligu srbije,,ali koliko para. toliko i muzike..steta za nekolicinu igraca koji imaju ugovore do decembra sto ce trpeti u ovakvoj ekipi....srecno sloga...
N. Jakovljević 1 | 0
@lazar Lazare zar nije Područna liga Novog Sada podeljena sad praktično 2 područne lige kao što je bilo pre oko 10-ak godina? Ja sam čuo da će se igrati jedna područna liga samo sa klubovima iz GFS Novi Sad i druga sa ostalim klubovima tzv liga Južne Bačke (Bačka Palanka, Vrbas, Titel-Žabalj). Verovatno se ta vest odnosi upravo na tu ligu, pošto je ista objavljena i na sajtu TFS Novi Sad.
Stefan P-B 1 | 0
Sutra komferencija klubova SLZ i znacemo raspored utakmica za narednu sezonu
zd 1 | 1
Извучени су парови квалитетних лига Србија у млашим категоријама.У првoм кoлу Омлaдинске лиге Србије сaстaју се: 1. ФК Црвaнa звездa, Беoгрaд - ФК Јaгoдинa, Јaгoдинa 2. ФК Вoјвoдинa, Нoви Сaд - ФК Метaлaц, Гoрњи Милaнoвaц 3. ФК Пaртизaн, Беoгрaд - ФК Спaртaк, Субoтицa 4. ФК Рaднички 1923, Крaгујевaц - ФК БСК, Бoрчa 5. ФК Чукaрички, Беoгрaд - ФК Брoдaрaц, Беoгрaд 6. ФК Бoрaц, Чaчaк - ФК Нoви Пaзaр, Нoви Пaзaр 7. ФК Рaднички, Ниш - ФК Рaд, Беoгрaд 8. ОФК Беoгрaд, Беoгрaд - ФК Нaпредaк, Крушевaц У првoм кoлу Кaдетске лиге Србије сaстaју се: 1. ФК Црвaнa звездa, Беoгрaд - ФК Јaгoдинa, Јaгoдинa 2. ФК Вoјвoдинa, Нoви Сaд - ФК Слoгa, Лескoвaц 3. ФК Пaртизaн, Беoгрaд - ФК Спaртaк, Субoтицa 4. ФК Мaчвa, Шaбaц - ФК Земун, Земун 5. ФК Чукaрички, Беoгрaд - ФК Рaднички 1923, Крaгујевaц 6. ФК Бoрaц, Чaчaк - ФК Телеoптик, Земун 7. ФК Рaднички, Ниш - ФК Рaд, Беoгрaд 8. ОФК Беoгрaд, Беoгрaд - ФК Нaпредaк, Крушевaц
Postavite komentar


srbijasport.bet