PRETRAGA
Fudbal(m) [2014-2015] - VESTI
KOMENTARI
gru3 0 | 1
RUDAR - JEDINSTVO Ub 2:2(0:0) Gosti su poveli posle jedne greške domaćeg igrača. Jedinstvo postiže autogol za 1:1 i od tog momenta Rudar je mnogo bolja ekipa. Veoma brzo Rudar vodi sa 2:1. Sudija utakmice ne vidi penal za Rudar posle namernog igranja rukom gostujućeg igrača u svom kaznenom prostoru. 6 minuta pre kraja sudija dosudjuje penal za goste posle jednog obostranog remplanja dva igrača i rezultat je 2:2. Ko prati Jedinstvo zna koliko je penala u ovom prvenstvu dosudjeno za njih...Rudar igra dobro ali šta to vredi...Jedinstvo je slabija ekipa od Loznice, Budućnosti, Rudara i Lajkovca ali mnogobrojni penali su ih doveli tu gde jesu...
Zoro 0 | 0
Brica režiser, preplivao Lepenicu
n.janackovic 0 | 0
hvala gos sinisa na ispravci kod mladosti i sloge pozdrav
Garinca 0 | 0
Nacin na koji smo izgubili mec je neverovatan, Surdulicani nisu presli centar cestito ceo mec a dobili su ga, Backa kuci vec hronicno neefikasna, tri zicera smo propustili i sijaset prilika
zoro 0 | 0
ponovo cirkus u Batočini,Brica i kompanija ponovo haraju
patriota 1 | 1
Izgubio Kuzmanovic u Vladimirovcu, jel moguce:)? hahahahha
nele 1 | 0
Sta je bilo Gago, da li i dalje mislis da je Loznica slaba i navikana ekipa, ja znam da definitivno nije jer sam licno video nihovu snagu u Arandjelovcu (mada onaj njihov jedini gol jeste bio iz cistog ofsajda) a sada si se i ti (valjda) licno uverio. I valjda si konacno shvatio da ne treba nikoga potcenjivati i omalovazavati
nele 0 | 0
Indjija 4 | 2
Sramno sudjenje u Indjiji!Ponistena 3 gola,samo jedan opravdano!Bruka!U drugom pluvremenu 5 izmena,i odugovlacenje najmanje 5 minuta a produzetak samo 3.Nemam reci.Ovo su sigurni koraci u totalnu propast fudbala u Srbiji.
Colina Arandjelovac 7 | 0
SRPSKA LIGA ZAPAD ; Karađorđe-Šumadija 1:2 , Lagana pobeda Aranđelovčana u komšiluku,koji su počasni pogodak postigli u nadoknadi vremena.Topolce očekuje grčevita borba za opstanak.