Fudbal - Muškarci - 2013-2014
Pregled: po rangu takmičenja | po hijerarhiji
Kup Srbije
0 timova
odigrano 39 od 39 utakmica
Jelen Super liga Srbije
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva liga Srbije
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga "Zapad"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga "Istok"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga "Vojvodina"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga "Beograd"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zona Morava
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zona Dunav
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zona Drina
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Niška zona
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Pomoravsko-Timočka zona
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Vojvođanska liga "Istok"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Vojvođanska liga "Zapad"
16 timova
odigrano 215 od 240 utakmica
Beogradska zona
18 timova
odigrano 280 od 306 utakmica
Raška okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Moravička okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva liga Kragujevca
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Okružna liga Kosovska Mitrovica
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
Šumadijska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Podunavska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Braničevska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Mačvanska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Kolubarska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zlatiborska okružna liga
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Nišavska okružna liga
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Prva Niška liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Jablanička okružna liga
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Toplička okružna liga
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Pirotska okružna liga
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Pčinjska okružna liga
16 timova
odigrano 228 od 240 utakmica
Okružna liga Kosovskog Pomoravlja
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Kosovska okružna liga
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Pomoravska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva rasinska okružna liga
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Borska okružna liga
16 timova
odigrano 182 od 240 utakmica
Zaječarska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Pančevo
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Subotica
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Zrenjanin
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Sombor
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Sremska Mitrovica
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Novi Sad
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva Beogradska liga - grupa "A"
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Prva Beogradska liga - grupa "B"
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Prva Beogradska liga - grupa "C"
14 timova
odigrano 158 od 182 utakmica
Gradska liga Kraljevo
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Opštinska liga Gornji Milanovac
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Gradska liga Čačak
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Opštinska liga Lučani
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Druga liga Kragujevca
16 timova
odigrano 216 od 240 utakmica
Međuopštinska liga Arandjelovac-Topola
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Jasenička opštinska liga
8 timova
odigrano 35 od 56 utakmica
Opštinska liga Velika Plana
6 timova
odigrano 37 od 60 utakmica
Gradska liga Smederevo grupa "Šumadija"
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Gradska liga Smederevo grupa "Morava"
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Međuopštinska liga “Mlava”
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Međuopštinska liga “Dunav“
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Međuopštinska liga "Pocerina"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Međuopštinska liga “Jadar”
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Međuopštinska liga “Mačva”
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Međuopštinska liga Kolubara - grupa Zapad
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Međuopštinska liga Kolubara - grupa Istok
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Opštinska liga Užice
6 timova
odigrano 15 od 30 utakmica
Opštinska liga Požega
16 timova
odigrano 209 od 240 utakmica
Opštinska liga Doljevac
8 timova
odigrano 112 od 112 utakmica
Opštinska liga Aleksinac
16 timova
odigrano 212 od 240 utakmica
Opštinska liga Merošina
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Druga Niška liga
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Medjuopštinska jablanička liga
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Opštinska liga Pirot
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Međuopštinska liga "Sever" Jagodina-Svilajnac-Rekovac
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Međuopštinska liga "Jug" Paraćin-Despotovac-Ćuprija
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Druga rasinska okružna liga
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Gradska liga Kruševac FSRO
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Opštinska liga Kladovo
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Opštinska liga Negotin
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Opštinska liga Sokobanja
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Opštinska liga Knjaževac
6 timova
odigrano 14 od 30 utakmica
Međuopštinska liga Zaječar - Boljevac
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Druga južnobanatska liga zapad-sever
8 timova
odigrano 84 od 84 utakmica
Druga južnobanatska liga zapad-jug
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Druga južnobanatska liga "Istok"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Potiska liga
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Gradska liga Subotica
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Opštinska liga Bačka Topola-Mali Iđoš
8 timova
odigrano 63 od 84 utakmica
"A" liga FSG Zrenjanin
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Opštinska liga Kikinda-Novi Bečej
6 timova
odigrano 60 od 60 utakmica
Opštinska liga Žitište-Nova Crnja
10 timova
odigrano 76 od 90 utakmica
Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Druga Sremska liga "Istok"
16 timova
odigrano 220 od 240 utakmica
Druga Sremska liga "Zapad"
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Novosadska fudbalska liga
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Međuopštinska liga Vrbas-Titel-Zabalj
18 timova
odigrano 272 od 306 utakmica
Opštinska liga Bačka Palanka (1. Razred)
12 timova
odigrano 121 od 132 utakmica
Međuopštinska liga Beograd - grupa "A"
10 timova
odigrano 77 od 90 utakmica
Međuopštinska liga Beograd - grupa "B"
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Prva opštinska liga Lazarevac
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Opštinska liga Barajevo
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
Prva opštinska liga Obrenovac
10 timova
odigrano 75 od 90 utakmica
Opštinska liga Mladenovac
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Sopot
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Međuopštinska liga Beograd - grupa "C"
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Druga gradska liga Kraljevo grupa "Ibar"
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Druga gradska liga Kraljevo grupa "Morava"
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Treća liga Kragujevca
8 timova
odigrano 36 od 56 utakmica
Opštinska liga Topola
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Opštinska liga Aranđelovac
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Knić
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Rača
8 timova
odigrano 40 od 56 utakmica
Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Istok"
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Zapad"
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Opštinska liga Žabari
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Opštinska liga Žagubica
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Malo Crniće
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Udružena opštinska liga Veliko Gradište - Golubac
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Gradska liga Požarevac
18 timova
odigrano 240 od 306 utakmica
Opštinska liga Pek-Kučevo
6 timova
odigrano 40 od 60 utakmica
Opštinska liga Vladimirci
14 timova
odigrano 165 od 182 utakmica
Opštinska liga Šabac - Pocerina grupa Cer
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Šabac - Pocerina grupa "Sava"
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Loznica
8 timova
odigrano 52 od 56 utakmica
Opštinska liga Ljubovija
8 timova
odigrano 63 od 84 utakmica
Opštinska liga Krupanj
4 timova
odigrano 24 od 24 utakmica
Opštinska liga Bogatić
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Šabac - Mačva
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Opštinska liga Ljig-Mionica
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Gradska liga Valjeva
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Opštinska liga Lajkovac
6 timova
odigrano 40 od 60 utakmica
Opštinska liga Ub - grupa "Zapad"
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Ub - grupa "Istok"
10 timova
odigrano 71 od 90 utakmica
Gradska liga Leskovac grupa "Istok"
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Play Off GFL Leskovac
4 timova
odigrano 12 od 12 utakmica
Gradska liga Leskovac grupa "Zapad"
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Levačka liga OFS Rekovac
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Prva gradska liga Jagodina
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Opštinska liga Svilajnac
6 timova
odigrano 20 od 30 utakmica
Opštinska liga Paraćin
18 timova
odigrano 241 od 306 utakmica
Opštinska liga Ćuprija
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
Opštinska liga Despotovac
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Opštinska liga Varvarin
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Trstenik
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Opštinska liga Aleksandrovac
6 timova
odigrano 30 od 45 utakmica
Gradska liga Kruševac grupa "Morava"
12 timova
odigrano 90 od 132 utakmica
Gradska liga Kruševac grupa "Rasina"
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Opštinska liga Alibunar-Plandište
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Opštinska liga Vršac-Bela Crkva
8 timova
odigrano 34 od 56 utakmica
"B" liga FSG Zrenjanin
8 timova
odigrano 84 od 84 utakmica
Opštinska liga Ruma - Irig
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Opštinska liga Pećinci - Inđija
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Opštinska liga Sremska Mitrovica
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Opštinska liga Šid
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Bačka Palanka (2. razred)
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Druga gradska liga Jagodina
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Druga opštinska liga Lazarevac
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Druga opštinska liga Obrenovac
12 timova
odigrano 108 od 132 utakmica

PRETRAGA
Fudbal(m) [2013-2014] - VESTI
KOMENTARI
zd 0 | 0
Друга ватерополо лига група Север,резултати 1 коло;Пожаревац-Јагодина 6:6, сента-Младост 8:7, 2 коло:Јагодина-Младост 11:9, Пожаревац-Сента 8:7, у трежем колу 26.07. играју Сента-Јагодина,Младост-Пожаревац.
zd 1 | 0
Прва лига Србије почиње 16 августа.
zd 2 | 1
У првом колу Прве лиге Србије састаће се: Пролетер – Радник, Јединство Путеви – Слога (ПМ), Синђелић – Бежанија, Мачва – БСК, Јавор Матис – Слога (К), Бачка – Моравац Орион, Инђија – Слобода и Металац – Колубара.
zd 0 | 0
Izvučeni su takmičarski brojevi druge rukometne lige sever. muškarci:1.Crvenka 2(Crvenka),2.Sivac 69 (Sivac), 3.Jabuka (Jabuka), 4.Vrbas Carnex 2 (Vrbas),5.Jedinstvo (Novi Bečej),6.Somborelektro (Sombor),7.Napredak (Čestreg),8. Radnički (Jaša Tomić), 9.Kljajićevo (Kljajićevo), 10.Kikinda (Kikinda) 11.Srem SM (Sremska Mitrovica), 12.Radnički (Kovin), 13.Hajduk (Čurug), 14.Nova Pazova (Nova Pazova) žene: 1.Želja (Žabalj), 2.Mladost (Srpska Crnja), 3.Jabuka 95 (Jabuka), 4.Tikvara (Bačka Palanka), 5.Laki (Crvenka), 6.Spartak (Subotica), 7.Jedinstvo (Kačarevo), 8.Naftagas (Elemir), 9.Topola (Bačka Topola), 10.Partizan (Iđoš), 11.Miletić (Mošorin), 12.Jadran (Feketić).
Marinko 69 5 | 0
Neko vas je slagao, nije danas izvlacenje za prvu lig.
Stefan P-B 3 | 0
Po dosadasnjim pojacanjima i igrackog kadra u SLZ, najbolju ekipu do sada imaju Loznica 1919, Buducnost-Krusik 2014, Zvizd Kucevo i Polet Ljubic, ali ostalo je jos vremena do pocetka lige pa samim tim i ostale ekipe traze adekvatna pojacanja...izvor srpskoligaske razglednice...
Kinzi 2 | 0
Raspored održavanja Konferencija klubova: >>>30.07.2014.(sreda) - Srpska liga "Zapad" - Banja Vrujci, 17,00h >>>30.07.2014.(sreda) - Zona "Drina" - Banja Vrujci, 15,00h >>>31.07.2014.(četvrtak) - Zona "Dunav" - Veliko Gradište, 15,00h >>>01.08.2014.(petak) - Zona "Morava"-Kragujevac-Šumarice, 15,00h Materijal za Konferencije klubovi mogu se preuzeti sa linka: Obaveštenja za klubove od ponedeljka 28.07.2014.godine, na zvaničnom sajtu ovog regiona  
Sumadinac 6 | 0
Prijateljska fudbalska utakmica FK sumadinac Brzan - FK Jagodina (omladinci) 0-2. Lepa utakmica, po dobrom terenu, i zasluzena pobeda Jagodinaca. Brzan nije iskoristio penal u 17 minutu, promasaj Knezevica, i dve stopostotne prilike, prvo Stojanovica, a posle toga i Knezevica. U svakom slucaju jos jedna dobra provera. Sudijska trojka Bogicevic-Antelj-Zivanovic utakmicu je vodila bez greska, tako da i sa tog aspekta bilo je sve dobro.
grosnicanin 4 | 6
Prijateljski mec Vodojaza-Pobeda 2-1,poluvreme 0-1.
Kovin 3 | 1
Prijateljska utakmica Radnicki Kovin-Dinamo Pancevo 2 2
Postavite komentar


srbijasport.bet