KLUBOVI
Unesite ime kluba:
LINKOVI
PREDSTAVLJAMO
NOVO NA SAJTU
13.04.2014

Svim registrovanim i aktivnim urednicima je omogućeno da sami mogu pratiti uživo utakmice kojima prisustvuju i objavljivati trenutni rezultat. Za više informacija i uputstvo pogledajte video.

Beograd - Sportski klubovi
Unesite grad ili mesto za koje želite da vidite klubove:



Unesite samo par slova i sačekajte da vam se pojavi lista mesta koja postoje u našoj bazi.
Ukupno 300 klubova
Fudbal - Muškarci (42)
2004-2015
Srpske lige - Srpska liga Beograd
10.kolo 19.10.2014 Hajduk - BASK 2:2
11.kolo 25.10.2014 BASK - IM Rakovica  
2003-2012
2004-2015
Prva liga Srbije
10.kolo 18.10.2014 Bežanija - Sloga (K) 1:0
11.kolo 25.10.2014 BSK Borča - Bežanija  
2004-2007
2010-2015
Zone - Beogradska zona
10.kolo 19.10.2014 Lepušnica - Zvezdara 1:1
11.kolo 26.10.2014 Zvezdara - Radnički (NB)  
2010-2015
Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "A"
6.kolo 19.10.2014 OFK Petrovčić - BUSK 5:1
7.kolo 26.10.2014 BUSK - Studenski Grad  
2002-2015
Jelen Super liga Srbije
9.kolo 18.10.2014 Partizan - Crvena zvezda 1:0
10.kolo 25.10.2014 Crvena zvezda - Donji Srem  
2002-2015
Jelen Super liga Srbije
9.kolo 18.10.2014 Čukarički - Radnički 1923 4:1
10.kolo 25.10.2014 OFK Beograd - Čukarički  
2014-2015
Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "B"
5.kolo 11.10.2013 Sparta - Dedinje 1:0
6.kolo Dedinje - Bratstvo  
2004-2015
Srpske lige - Srpska liga Beograd
10.kolo 19.10.2014 Dorćol - Železnik Lasta 1:2
11.kolo 26.10.2014 Srem - Dorćol  
2009-2013
2004-2015
Zone - Beogradska zona
3.kolo 30.08.2014 Palilulac - Grafičar :
10.kolo 19.10.2014 Grafičar - Sremčica  
2008-2015
Srpske lige - Srpska liga Beograd
10.kolo 18.10.2014 GSP Polet - Turbina 3:1
11.kolo 25.10.2014 Teleoptik - GSP Polet  
2003-2015
Srpske lige - Srpska liga Beograd
10.kolo 19.10.2014 Hajduk - BASK 2:2
11.kolo 25.10.2014 IMT - Hajduk  
2007-2015
Srpske lige - Srpska liga Beograd
10.kolo 18.10.2014 Zemun - IMT 2:0
11.kolo 25.10.2014 IMT - Hajduk  
2009-2012
2010-2015
Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "A"
9.kolo 18.10.2014 Komgrap - Dunav-Sv.Stefan 2:1
10.kolo 25.10.2014 Komgrap - BSK 1925  
2008-2010
2007-2015
Zone - Beogradska zona
2.kolo 23.08.2014 Lokomotiva - Palilulac :
10.kolo 18.10.2014 Lokomotiva - Balkan Mirijevo  
2009-2011
2004-2010
2010-2015
Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "B"
2.kolo Mladi proleter - Bratstvo :
2.kolo Mladi proleter - Olimpija  
2002-2015
Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "A"
6.kolo 18.10.2014 Studenski Grad - Obilić 1:0
7.kolo 26.10.2014 Obilić - Šumadinac (B)  
2002-2015
Jelen Super liga Srbije
7.kolo 29.09.2014 Partizan - OFK Beograd :
9.kolo 19.10.2014 Rad - OFK Beograd  
2009-2010
2009-2015
Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "B"
1.kolo 06.09.2014 Pionir - Bratstvo 19:0
1.kolo 06.09.2014 Pionir - Olimpija  
2002-2015
Jelen Super liga Srbije
7.kolo 29.09.2014 Partizan - OFK Beograd :
9.kolo 18.10.2014 Partizan - Crvena zvezda  
2012-2014
2010-2015
Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "A"
9.kolo 18.10.2014 Poštar Zvezdara - Policajac 2:2
10.kolo 26.10.2014 Dunav-Sv.Stefan - Policajac  
2007-2010
2010-2015
Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "A"
9.kolo 18.10.2014 Poštar Zvezdara - Policajac 2:2
10.kolo 25.10.2014 Milutinac - Poštar Zvezdara  
2002-2015
Jelen Super liga Srbije
9.kolo 19.10.2014 Rad - OFK Beograd 1:1
10.kolo 25.10.2014 Mladost - Rad  
2014-2015
Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "B"
4.kolo Rekreativo 011 - Bratstvo :
4.kolo Rekreativo 011 - Olimpija  
2010-2015
Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "A"
6.kolo 19.10.2014 Šećeranac Ada - Posavac 2:3
7.kolo 26.10.2014 Institut - Šećeranac Ada  
2005-2015
Prva liga Srbije
10.kolo 18.10.2014 Sindjelić - Metalac (GM) 1:1
11.kolo 25.10.2014 Kolubara - Sindjelić  
2007-2014
2011-2015
Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "B"
1.kolo Sparta - Bratstvo :
1.kolo Sparta - Olimpija  
2010-2015
Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "C"
9.kolo 19.10.2014 Heroj 1925 - Torlak 0:1
10.kolo 26.10.2014 Torlak - Vinča  
2007-2013
2004-2015
Jelen Super liga Srbije
9.kolo 18.10.2014 Voždovac - Jagodina 1:0
10.kolo 25.10.2014 Vojvodina - Voždovac  
2004-2015
Srpske lige - Srpska liga Beograd
10.kolo 19.10.2014 Žarkovo - Budućnost 1:2
11.kolo 26.10.2014 Turbina - Žarkovo  
2002-2015
Srpske lige - Srpska liga Beograd
10.kolo 19.10.2014 Dorćol - Železnik Lasta 1:2
11.kolo 26.10.2014 Železnik Lasta - Brodarac 1947  
Fudbal - Žene (3)
2007-2015
Prva liga Srbije
1.kolo 30.08.2014 Železničar Pančevo - Kalemegdan :
2.kolo 07.09.2014 Kalemegdan - Jagodina  
2011-2015
Superliga Srbije
9.kolo 12.10.2014 Vojvodina - LASK Crvena zvezda 4:5
10.kolo 26.10.2014 LASK Crvena zvezda - Napredak  
2014-2015
Druge lige - Druga ženska liga Sever
2.kolo 27.09.2014 Obilić - Polet :
5.kolo 18.10.2014 Rubin - Obilić  
Fudbal - Omladinci (18)
2013-2014
2013-2014
2005-2014
2013-2014
2005-2015
Omladinska liga Srbije
11.kolo 12.10.2014 Novi Pazar - Crvena zvezda :
12.kolo 18.10.2014 Crvena zvezda - Brodarac  
2005-2015
Omladinska liga Srbije
12.kolo 19.10.2014 Čukarički - OFK Beograd 2:1
13.kolo Napredak - Čukarički  
2013-2014
2013-2014
2013-2014
2006-2008
2007-2008
2005-2015
Omladinska liga Srbije
12.kolo 19.10.2014 Čukarički - OFK Beograd 2:1
13.kolo OFK Beograd - Borac  
2013-2014
2005-2015
Omladinska liga Srbije
5.kolo 31.08.2014 Partizan - Jagodina :
12.kolo 19.10.2014 Partizan - Rad  
2005-2015
Omladinska liga Srbije
6.kolo 06.09.2014 Brodarac - Rad :
12.kolo 19.10.2014 Partizan - Rad  
2013-2014
2005-2014
2013-2014
Fudbal - Kadeti (15)
2013-2014
2010-2011
2013-2014
2007-2015
Kadetska liga Srbije
6.kolo 07.09.2014 Crvena zvezda - Borac :
12.kolo 18.10.2014 Crvena zvezda - Radnički 1923  
2007-2015
Kadetska liga Srbije
7.kolo 13.09.2014 Čukarički - Partizan :
12.kolo 19.10.2014 Čukarički - OFK Beograd  
2013-2014
2013-2014
2013-2014
2007-2008
2007-2015
Kadetska liga Srbije
3.kolo 24.08.2014 OFK Beograd - Teleoptik :
12.kolo 19.10.2014 Čukarički - OFK Beograd  
2007-2015
Kadetska liga Srbije
4.kolo 27.08.2014 Vojvodina - Partizan :
11.kolo 11.10.2014 Napredak - Partizan  
2007-2008
2007-2015
Kadetska liga Srbije
5.kolo 31.08.2014 Rad - Teleoptik :
10.kolo 04.10.2014 Crvena zvezda - Rad  
2013-2014
2013-2014
Fudbal - Pioniri (14)
2013-2014
2013-2014
2013-2014
2009-2014
2008-2014
2011-2014
2013-2014
2013-2014
2013-2014
2008-2014
2008-2014
2008-2014
2013-2014
2013-2014
Fudbal - Veterani (35)
2012-2015
Četvrta A liga veterana
11.kolo 17.10.2014 Banja - Vrčin :
12.kolo 21.10.2014 Banja - Vlaška  
2012-2015
Prva liga veterana
10.kolo 20.10.2014 BASK - Sindjelić 8:0
11.kolo 23.10.2014 BWC - BASK  
2012-2015
Druga liga veterana
5.kolo Milutinac - Beograd :
10.kolo 20.10.2014 Duga - Beograd  
2014-2015
Četvrta B liga veterana
10.kolo 13.10.2014 Lavirint Company - BSK 1925 :
12.kolo 20.10.2014 Ocean Eleven - BSK 1925  
2014-2015
Četvrta A liga veterana
11.kolo 16.10.2014 Crvena zvezda - Bubamara 2010 :
12.kolo 20.10.2014 Bubamara 2010 - Boleč  
2012-2013
2012-2015
Treća liga veterana
10.kolo 20.10.2014 Zuce - BUSK 1:3
11.kolo 23.10.2014 BUSK - Dunav  
2012-2015
Prva liga veterana
9.kolo 13.10.2014 BWC - Matiko 0:0
10.kolo 20.10.2014 Mladenovac - BWC  
2012-2015
Četvrta A liga veterana
12.kolo 20.10.2014 Crvenka - Sveti Stefan 3:2
13.kolo 23.10.2014 Crvena zvezda - Crvenka  
2012-2015
Druga liga veterana
10.kolo 20.10.2014 Duga - Beograd 2:3
11.kolo Milutinac - Duga  
2012-2015
Druga liga veterana
4.kolo GSP Polet - Milutinac :
10.kolo 20.10.2014 Dunavac - GSP Polet  
2012-2015
Prva liga veterana
10.kolo 20.10.2014 Kosovo i Metohija - Matiko 4:2
11.kolo 23.10.2014 Srem - Kosovo i Metohija  
2012-2015
Četvrta A liga veterana
11.kolo 16.10.2014 Kovilovo - Pola pola :
12.kolo 20.10.2014 Mladost - Kovilovo  
2012-2015
Četvrta B liga veterana
12.kolo 20.10.2014 Krajišnik - Obrenovac 5:2
13.kolo 23.10.2014 BSK 1925 - Krajišnik  
2012-2015
Treća liga veterana
10.kolo 20.10.2014 Sinđelić - Leštane 1:0
11.kolo 23.10.2014 Leštane - Borac  
2012-2015
Treća liga veterana
10.kolo 20.10.2014 Lokomotiva - Belo polje 1:1
11.kolo 23.10.2014 Železnik - Lokomotiva  
2012-2015
Prva liga veterana
10.kolo 20.10.2014 Kosovo i Metohija - Matiko 4:2
11.kolo 23.10.2014 Matiko - Mladenovac  
2012-2015
Druga liga veterana
1.kolo Milutinac - BSK :
2014-2015
Četvrta B liga veterana
6.kolo Ocean Eleven - Republički organi :
12.kolo 20.10.2014 Ocean Eleven - BSK 1925  
2012-2015
Četvrta A liga veterana
12.kolo 20.10.2014 Peks - Crvena zvezda 1:5
13.kolo 23.10.2014 Boleč - Peks  
2012-2015
Treća liga veterana
10.kolo 20.10.2014 Dunav - Taurunum 2:3
11.kolo 23.10.2014 Taurunum - Strelac  
2012-2015
Prva liga veterana
10.kolo 20.10.2014 Resnik - Plavi 2000 7:4
11.kolo 23.10.2014 Plavi 2000 - Vinčа  
2012-2015
Četvrta A liga veterana
11.kolo 16.10.2014 Kovilovo - Pola pola :
12.kolo 21.10.2014 Pola pola - Zvezdara  
2012-2015
Prva liga veterana
10.kolo 20.10.2014 Vinčа - Policajac 2:4
11.kolo 23.10.2014 Policajac - Jedinstvo  
2012-2015
Četvrta B liga veterana
6.kolo Ocean Eleven - Republički organi :
12.kolo 20.10.2014 Republički organi - Veterani 78  
2012-2015
Prva liga veterana
10.kolo 20.10.2014 Resnik - Plavi 2000 7:4
11.kolo 23.10.2014 Sindjelić - Resnik  
2013-2015
Četvrta A liga veterana
12.kolo 20.10.2014 Vrčin - Rozemborg 7:6
13.kolo 23.10.2014 Rozemborg - Pola pola  
2014-2015
Četvrta B liga veterana
11.kolo 16.10.2014 Sremčica - Šećeranac :
12.kolo 20.10.2014 Šećeranac - Rušanj  
2012-2015
Treća liga veterana
10.kolo 20.10.2014 Sinđelić - Leštane 1:0
11.kolo 23.10.2014 Torlak - Sinđelić  
2012-2015
Četvrta B liga veterana
12.kolo 20.10.2014 Slavija - Sremčica 0:1
13.kolo 23.10.2014 Rušanj - Slavija  
2012-2015
Druga liga veterana
5.kolo 22.09.2014 Stefan Brown - Dunavac :
9.kolo 13.10.2014 Stefan Brown - Duga  
2012-2015
Treća liga veterana
10.kolo 20.10.2014 Strelac - Torlak 4:2
11.kolo 23.10.2014 Torlak - Sinđelić  
2012-2015
Četvrta B liga veterana
12.kolo 20.10.2014 Republički organi - Veterani 78 2:3
13.kolo 23.10.2014 Veterani 78 - Lavirint Company  
2012-2015
Treća liga veterana
10.kolo 20.10.2014 Borac - Železnik 2:4
11.kolo 23.10.2014 Železnik - Lokomotiva  
2013-2015
Četvrta A liga veterana
12.kolo 21.10.2014 Pola pola - Zvezdara 4:1
13.kolo 23.10.2014 Zvezdara - Mladost  
Košarka - Muškarci (42)
2013-2015
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
3.kolo 18.10.2014 Astra - Milan Trivić 64:76
4.kolo 24.10.2014 Zemun - Astra  
2003-2006
2013-2015
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
3.kolo 19.10.2014 BASK - Beko 63:89
4.kolo 26.10.2014 Milan Trivić - BASK  
2013-2015
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
3.kolo 19.10.2014 BASK - Beko 63:89
4.kolo 25.10.2014 Beko - BKK Radnički  
2000-2001
2005-2015
Druga liga Srbije
3.kolo 18.10.2014 Beovuk 72 - Sloboda 87:70
4.kolo 24.10.2014 Proleter Naftagas - Beovuk 72  
2012-2015
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
3.kolo 17.10.2014 BKK Radnički - Žitko Basket 105:91
4.kolo 25.10.2014 Beko - BKK Radnički  
2014-2015
Druge regionalne lige - Druga RL Centar
1.kolo 19.10.2014 Zvezda - Borča 64:62
2.kolo 26.10.2014 Borča - Barajevo  
2000-2015
Jadranska liga
4.kolo 19.10.2014 Crvena zvezda Telekom - Mega Vizura 93:77
5.kolo 26.10.2014 Zadar - Crvena zvezda Telekom  
2008-2009
2013-2014
2005-2010
2011-2012
2007-2012
2005-2015
Jadranska liga
4.kolo 19.10.2014 Crvena zvezda Telekom - Mega Vizura 93:77
5.kolo 25.10.2014 Mega Vizura - Union Olimpija  
2013-2015
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
3.kolo 18.10.2014 Astra - Milan Trivić 64:76
4.kolo 26.10.2014 Milan Trivić - BASK  
2013-2015
Druge regionalne lige - Druga RL Centar
1.kolo 19.10.2014 Grocka - Milan Trivić 2 102:70
2.kolo 25.10.2014 Milan Trivić 2 - Zvezdara 2  
2002-2015
Košarkaška liga Srbije
2.kolo 17.10.2014 OKK Beograd - Borac 91:86
3.kolo 25.10.2014 Konstantin - OKK Beograd  
2000-2015
Jadranska liga
4.kolo 19.10.2014 Union Olimpija - Partizan NIS 87:58
5.kolo 25.10.2014 Partizan NIS - Metalac Farmakom  
2005-2013
2011-2012
2009-2012
2000-2012
2013-2015
Druge regionalne lige - Druga RL Centar
1.kolo 21.10.2014 Barajevo - Ras 87:93
2.kolo 25.10.2014 Ras - slobodan klub  
2011-2012
2013-2015
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
3.kolo 19.10.2014 Umka 2009 - Slodes 66:85
4.kolo 24.10.2014 Slodes - Žarkovo  
2013-2014
2011-2012
2008-2011
2013-2015
Druge regionalne lige - Druga RL Centar
1.kolo 18.10.2014 Vitez 2 - Surčin Dobanovci 60:92
2.kolo 25.10.2014 Surčin Dobanovci - Zvezda  
2011-2015
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
3.kolo 19.10.2014 Žarkovo - Torlak 56:63
4.kolo 26.10.2014 Vitez - Torlak  
2013-2015
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
3.kolo 19.10.2014 Umka 2009 - Slodes 66:85
4.kolo 26.10.2014 Zvezdara - Umka 2009  
2013-2015
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
3.kolo 17.10.2014 Zemun - Vitez 79:78
4.kolo 26.10.2014 Vitez - Torlak  
2014-2015
Druge regionalne lige - Druga RL Centar
1.kolo 18.10.2014 Vitez 2 - Surčin Dobanovci 60:92
2.kolo 26.10.2014 Grocka - Vitez 2  
2010-2014
2011-2012
2005-2009
2013-2015
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
3.kolo 19.10.2014 Žarkovo - Torlak 56:63
4.kolo 24.10.2014 Slodes - Žarkovo  
2011-2015
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
3.kolo 17.10.2014 BKK Radnički - Žitko Basket 105:91
4.kolo 27.10.2014 Žitko Basket - Borac  
2014-2015
Druge regionalne lige - Druga RL Centar
1.kolo 19.10.2014 Zvezda - Borča 64:62
2.kolo 25.10.2014 Surčin Dobanovci - Zvezda  
2011-2015
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
3.kolo 18.10.2014 Borac - Zvezdara 57:60
4.kolo 26.10.2014 Zvezdara - Umka 2009  
2013-2015
Druge regionalne lige - Druga RL Centar
1.kolo 18.10.2014 slobodan klub - Zvezdara 2 :
Košarka - Žene (8)
2005-2015
Prva liga
2.kolo 18.10.2014 Vršac Swisslion - Crvena zvezda 78:56
3.kolo 25.10.2014 Crvena zvezda - Srbobran  
2013-2014
2005-2015
Prva liga
2.kolo 19.10.2014 Partizan - Vrbas Medela 64:68
3.kolo 25.10.2014 Šabac - Partizan  
2006-2015
Prva liga
2.kolo 19.10.2014 Bor - Radivoj Korać 55:76
3.kolo 24.10.2014 Radivoj Korać - Radnički  
2010-2012
2013-2014
2005-2007
2005-2013
Odbojka - Muškarci (10)
2013-2015
Prve regionalne lige - Braničevska regionalna liga
1.kolo 01.11.2014 As - Stig :
2013-2015
Prve regionalne lige - Braničevska regionalna liga
1.kolo 01.11.2014 slobodan klub - Blok Aut :
2013-2015
Prve regionalne lige - Braničevska regionalna liga
1.kolo 01.11.2014 Mladi Radnik 2 - Crnjanski :
2003-2015
Superliga
1.kolo 19.10.2014 Ribnica - Crvena Zvezda 0:3
2.kolo 23.10.2014 Partizan - Crvena Zvezda  
2013-2014
2005-2014
2003-2015
Superliga
1.kolo 18.10.2014 Mladi radnik - Partizan 0:3
2.kolo 23.10.2014 Partizan - Crvena Zvezda  
2013-2015
Druge lige - Druga liga "Centar"
1.kolo 18.10.2014 Karađorđe - Roda 3:0
2.kolo 25.10.2014 Roda - Jedinstvo (K)  
2011-2014
2005-2015
Prva liga Srbije
2.kolo 18.10.2014 VGSK - Železničar 2:3
3.kolo 26.10.2014 Železničar - Jedinstvo  
Odbojka - Žene (28)
2014-2015
Druge regionalne lige - Opštinska liga Beograd
2.kolo 18.10.2014 Fenix Čukarički - 21. maj 3:1
3.kolo 24.10.2014 21. maj - Avala  
2013-2015
Druge lige - Druga liga "Centar"
1.kolo 18.10.2014 Sterija - As 2:3
2.kolo 25.10.2014 As - Šumadija  
2013-2014
2014-2015
Druge regionalne lige - Opštinska liga Beograd
2.kolo 18.10.2014 Avala - Volleyland 0:3
3.kolo 24.10.2014 21. maj - Avala  
2013-2015
Prva liga
2.kolo 18.02.2014 Takovo Zvezda Helios - Beograd 3:0
3.kolo 25.10.2014 Beograd - Crnokosa Artos  
2013-2014
2014-2015
Druge regionalne lige - Opštinska liga Beograd
1.kolo 11.10.2014 Crnjanski - Resnik 3:1
2.kolo 20.10.2014 Obrenovac - Crnjanski  
2005-2015
Superliga
1.kolo 19.10.2014 Crvena zvezda - Dinamo 3:2
2.kolo 25.10.2014 Vizura - Crvena zvezda  
2013-2014
2014-2015
Druge regionalne lige - Opštinska liga Beograd
2.kolo 18.10.2014 Fenix Čukarički - 21. maj 3:1
3.kolo 25.10.2014 Crnjanski - Fenix Čukarički  
2012-2015
Druge lige - Druga liga "Centar"
1.kolo 18.10.2014 Imlek - Lazarevac 3:0
2.kolo 25.10.2014 Imlek - Poštar 064  
2013-2014
2005-2014
2013-2015
Superliga
1.kolo 19.10.2014 Železničar - Vizura 0:3
2.kolo 25.10.2014 Vizura - Crvena zvezda  
2013-2014
2013-2014
2005-2015
Druge lige - Druga liga "Centar"
1.kolo 18.10.2014 Poštar 064 - Ub 0:3
2.kolo 25.10.2014 Imlek - Poštar 064  
2005-2015
Superliga
1.kolo 17.10.2014 Tent - Radnički Beograd 3:0
2.kolo 26.10.2014 Radnički Beograd - Jedinstvo  
2014-2015
Druge regionalne lige - Opštinska liga Beograd
2.kolo 18.10.2014 Roda 2 - Resnik 1:3
3.kolo 30.10.2014 Resnik - Obrenovac  
2013-2014
2014-2015
Druge regionalne lige - Opštinska liga Beograd
2.kolo 18.10.2014 Roda 2 - Resnik 1:3
3.kolo 25.10.2014 Volleyland - Roda 2  
2012-2014
2013-2015
Druge lige - Druga liga "Centar"
1.kolo 18.10.2014 Sterija - As 2:3
2.kolo 25.10.2014 Ub - Sterija  
2005-2014
2009-2011
2005-2009
2014-2015
Druge regionalne lige - Opštinska liga Beograd
2.kolo 18.10.2014 Avala - Volleyland 0:3
3.kolo 25.10.2014 Volleyland - Roda 2  
2013-2014
Rukomet - Muškarci (23)
2014-2015
Treće lige - Treća liga Centar
2.kolo 11.10.2014 slobodan klub - AS 7 :
3.kolo 18.10.2014 AS 7 - Udarnik  
2006-2015
Prve lige - Prva liga Centar
5.kolo 19.10.2014 Bask Soko - Rekreativo 22:24
6.kolo 25.10.2014 Sloga - Bask Soko  
2006-2015
Superliga
5.kolo 19.10.2014 Crvena Zvezda - Partizan 28:24
6.kolo Metaloplastika - Crvena Zvezda  
2010-2013
2013-2015
Druge lige - Druga liga Centar
5.kolo 11.10.2014 Prva Iskra Barič - Dorćol 33:27
6.kolo 18.10.2014 slobodan klub - Dorćol  
2010-2014
2010-2015
Prve lige - Prva liga Centar
5.kolo 18.10.2014 Novi Beograd - Studentski grad 27:22
6.kolo 26.10.2014 Primus - Novi Beograd  
2010-2011
2006-2015
Prve lige - Prva liga Centar
5.kolo 18.10.2014 Smederevo - Obilić 22:30
6.kolo 24.10.2014 Obilić - Sindjelić  
2006-2015
Superliga
5.kolo 19.10.2014 Crvena Zvezda - Partizan 28:24
6.kolo 25.10.2014 Partizan - Kolubara  
2013-2014
2010-2015
Prve lige - Prva liga Centar
5.kolo 19.10.2014 Partizan 2 - Sportski Centar Voždovac 2012 21:25
6.kolo 25.10.2014 Studentski grad - Partizan 2  
2012-2013
2010-2015
Prve lige - Prva liga Centar
5.kolo 19.10.2014 Primus - Loznica 34:26
6.kolo 26.10.2014 Primus - Novi Beograd  
2013-2015
Prve lige - Prva liga Centar
5.kolo 19.10.2014 Bask Soko - Rekreativo 22:24
6.kolo 26.10.2014 Loznica - Rekreativo  
2013-2014
2010-2015
Prve lige - Prva liga Centar
5.kolo 18.10.2014 Sindjelić - Sloga 26:21
6.kolo 24.10.2014 Obilić - Sindjelić  
2012-2015
Prve lige - Prva liga Centar
5.kolo 19.10.2014 Partizan 2 - Sportski Centar Voždovac 2012 21:25
6.kolo 25.10.2014 Sportski Centar Voždovac 2012 - Smederevo  
2010-2012
2010-2015
Prve lige - Prva liga Centar
5.kolo 18.10.2014 Novi Beograd - Studentski grad 27:22
6.kolo 25.10.2014 Studentski grad - Partizan 2  
2010-2013
2010-2012
2013-2015
Druge lige - Druga liga Centar
5.kolo 11.10.2014 Zemun 1957 - Jedinstvo 1974 35:22
6.kolo 19.10.2014 Kosmaj - Zemun 1957  
Rukomet - Žene (16)
2010-2014
2008-2015
Druge lige - Druga liga Centar
4.kolo 19.10.2014 Mladost - Cepelin 29:23
5.kolo 25.10.2014 Cepelin - Rudar  
2010-2012
2006-2015
Superliga
4.kolo 18.10.2014 Crvena Zvezda - Minaqua 30:41
5.kolo 25.10.2014 Naisa - Crvena Zvezda  
2010-2013
2010-2015
Prve lige - Prva liga Centar
1.kolo 20.09.2014 Mačva - Feniks :
5.kolo 19.10.2014 ORK Beograd - Feniks  
2010-2015
Prve lige - Prva liga Centar
5.kolo 18.10.2014 Junior 2 - Radnički 21:20
6.kolo 26.10.2014 ORK Loznica - Junior 2  
2012-2014
2006-2015
Prve lige - Prva liga Centar
5.kolo 19.10.2014 ORK Beograd - Feniks 38:25
6.kolo 26.10.2014 Radnički - ORK Beograd  
2014-2015
Druge lige - Druga liga Centar
3.kolo 22.10.2014 Radnički BG - Petrovac :
4.kolo 19.10.2014 Avala - Radnički BG  
2010-2014
2006-2007
2013-2014
2006-2013
2011-2015
Prve lige - Prva liga Centar
5.kolo 19.10.2014 Mačva - Voždovac 1955 25:33
6.kolo 26.10.2014 Voždovac 1955 - Kučevo  
2010-2012
Vaterpolo - Muškarci (12)
2010-2014
2006-2014
2006-2015
Triglav RVL - Triglav RVL- Grupa B
1.kolo slobodan klub - BVK Crvena zvezda :
3.kolo 14.10.2014 Jadran HN - BVK Crvena zvezda  
2013-2014
2006-2015
Triglav RVL - Triglav RVL- Grupa A
3.kolo 15.10.2014 Partizan Raiffeisen - Primorje EB 10:11
4.kolo HAVK Mladost - Partizan Raiffeisen  
2011-2014
2008-2014
2013-2014
2006-2010
2009-2014
2010-2011
2006-2011
Vaterpolo - Žene (5)
2013-2014
2009-2014
2013-2014
2008-2014
2008-2014
Futsal - Muškarci (9)
2010-2012
2010-2014
2010-2011
2010-2014
2008-2013
2008-2014
2011-2014
2010-2012
2010-2014
Ragbi 13 - Muškarci (10)
2012-2014
Prva liga
2.kolo 15.03.2014 Crvena Zvezda - Partizan :
10.kolo 05.10.2014 Bijeli Zečevi - Crvena Zvezda  
2012-2014
Prva liga
10.kolo 05.10.2014 Dorćol - Partizan 34:10
11.kolo 25.10.2014 Dorćol - Bijeli Zečevi  
2012-2014
Druga liga - Druga liga Centar
5.kolo 27.09.2014 Tašmajdan - Novi Beograd 18:0
6.kolo 04.10.2014 Novi Beograd - Vojna akademija  
2013-2014
Prva liga
2.kolo 15.03.2014 Crvena Zvezda - Partizan :
10.kolo 05.10.2014 Dorćol - Partizan  
2012-2014
Razvojna liga
1.kolo Podbara - Policajac :
2012-2014
Druga liga - Druga liga Sever
4.kolo 06.09.2014 Zmaj - Radnički (B) :
5.kolo 28.09.2014 Radnički (NP) - Radnički (B)  
2012-2014
Razvojna liga
1.kolo 21.04.2014 Car Lazar - Stari Grad 10:10
2.kolo Stari Grad - Policajac  
2013-2014
Druga liga - Druga liga Centar
1.kolo 15.03.2014 Tašmajdan - Vojna akademija :
6.kolo 04.10.2014 Voždovac - Tašmajdan  
2012-2014
Druga liga - Druga liga Centar
1.kolo 15.03.2014 Tašmajdan - Vojna akademija :
3.kolo 12.04.2014 Vojna akademija - Novi Beograd  
2012-2014
Druga liga - Druga liga Centar
2.kolo 29.03.2014 Vojna akademija - Voždovac :
6.kolo 04.10.2014 Voždovac - Tašmajdan  
Ragbi 13 - Juniori (4)
2013-2014
Prva liga Srbije
1.kolo 03.05.2014 Crvena zvezda - slobodan tim :
7.kolo 15.09.2014 Crvena zvezda - Soko  
2013-2014
Prva liga Srbije
1.kolo 11.05.2014 Zmaj - Dorćol :
6.kolo 28.06.2014 Partizan - Dorćol  
2013-2014
Prva liga Srbije
2.kolo 17.05.2014 Partizan - Morava :
6.kolo 28.06.2014 Partizan - Dorćol  
2013-2014
Prva liga Srbije
1.kolo 03.05.2014 Morava - Voždovac :
5.kolo 16.09.2014 Dorćol - Voždovac  
Američki fudbal - Muškarci (2)
2012-2014
Sportklub Superliga
6.kolo 08.06.2014 GAT Dukes Novi Sad - Blue Dragons Beograd 47:8
7.kolo 22.06.2014 Blue Dragons Beograd - Forestlanders Mladenovac  
2012-2014
Sportklub Superliga
7.kolo 15.06.2014 Indians Inđija - SBB Vukovi Beograd 13:54
Hokej - Muškarci (4)
2013-2014
Prva hokej liga Srbije
4.kolo NS Stars - Beograd :
13.kolo 07.02.2014 Beograd - Vitez  
2013-2014
Prva hokej liga Srbije
1.kolo Crvena zvezda - NS Stars :
2013-2014
Prva hokej liga Srbije
2.kolo Partizan - Crvena zvezda :
17.kolo 03.03.2014 Partizan - Vitez  
2013-2014
Prva hokej liga Srbije
2.kolo Vitez - Spartak :
17.kolo 03.03.2014 Partizan - Vitez  
PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Futsal dečija liga Srbije 0 | 0
POLAKO ALI SIGURNO FUDBALSKA FUTSAL ASOCIJACIJA JE POKRETAČ AFIRMACIJE FUTSALA MLAĐIH KATEGORIJA U SRBIJI. USKORO KREĆE SA RADOM FFA ŠKOLA FUTSALA (DEČACI I DEVOJČICE) PRVO U BEOGRADU A KASNIJE I U OSTALIM GRADOVIMA SRBIJE. PRILIKA ZA SVU DECU DA PRONAĐU SEBE U MALOM FUDBALU (FUTSALU). OD SAMOG POČETKA DECA ĆE TRENIRATI I RADITI SA FUTSAL LOPTOM I UČITI PRVE KORAKE OD MAJSTORA PETOPARCA. www.futsalasocijacija.com Zainteresovani treneri se mogu javiti na broj 064/093.36.96.
Dule10 0 | 0
U nedelju od 14:30h ekipa Omladinca iz Velikog Polja docekace lidera na tabeli ekipu Krtinske.Do sada ove dve ekipe se nisu susretali u prvenstvenim utakmicama,tako da ce to dati dodatni motiv igracima za pobedu. Ovo je susret i najboljeg domacina u dosadasnjem delu prvenstva Omladinca, koji kuci ima 3 zabelezene pobede uz jedan remi i Krtinske koja je najbolja gostujuca ekipa sa 2 pobede i remijem.Domacin ce biti oslabljen neigranjem iskusnog Sase Vasica koji je u prethodnom kolu zaradio crveni karton, dok se na teren vracaju lucidni Tomic i trenutno 2-gi strelac lige, `bombarder` Nenad Stamenic.Kapiten Colic ce nakon manjeg hirurskog zahvata biti spreman za ovu utakmicu.Gostujuca ekipa ce nastupiti u punom sastavu.Kapiten domacina Colic poziva sve navijace da u sto vecem broju dodju, kako bi uz njihovu pomoc osvojili nova 3 boda u nasem Velikom Polju.
Miroslav Vijnovic 2 | 0
KUP utakmica FK Terekveš Svilajevo - OFK Mladost Apatin 2:1.Istorijska pobeda ekipe iz Svilajeva.
fsovršac 1 | 0
Odigrane su utakmice Kupa na teritoriji Južnog Banata. Postignuti su sledeći rezultati: Železničar (Pančevo)-Radnički(Baranda) 4:1, Vojvodina (Crvena Crkva)-Sloga (Plandište) 1:3, Vladimirovac-Mladost (Vojlovica) 2:1
cicinho 5 | 0
Ne diraj Mastilovica tetrebe koliko puta je spasao ofka...ne sme mu niko zameriti
Šeboj 14 | 2
Krenula je i Pobeda! Čim su smenili onog ofarbanog, Vukinog (kao) pomoćnika, odmah ubedljive pobede i Omladinaca i seniora! Bravo!
Tetreb 2 | 5
Poraz Arandjelovca u Pajsijevicu u reziji Djordja Mastilovica, bravo Djordje tako se brani... Da su imali golmana Arandjelovcani su mogli glatko do nova tri boda... Trener Djurdjevic je odlicno postavio ekipu iako nije mogao da racuna na 5 standardnih igraca...
Branislav 2 | 0
U trecem kolu kvalifikacija za ligu sampiona u vaterpolu igrace Radnicki-Oreada (rum) i C.Zvezda-Primorje (hrv) utakmice se igraju 29 10 i 12 11
mihajlovic 0 | 0
Zaostala utakmica 4 lige Semberija izmedju Jedinstvo Suvo polje - Partizan Trnova bio je 0:4...
sasa 0 | 2
http://vimeo.com/109378808
Postavite komentar
MAILING LISTA
mailing lista
Vaš e-mail:
ANKETA
Koju biste ocenu dali SP u Brazilu?
5
4
3
2
1
prethodne ankete
ŠAMPIONI 2013
Muškarci Sport Žene
Partizan Vizura