KLUBOVI
Unesite ime kluba:
LINKOVI
PREDSTAVLJAMO
NOVO NA SAJTU
13.04.2014

Svim registrovanim i aktivnim urednicima je omogućeno da sami mogu pratiti uživo utakmice kojima prisustvuju i objavljivati trenutni rezultat. Za više informacija i uputstvo pogledajte video.

Beograd - Sportski klubovi
Unesite grad ili mesto za koje želite da vidite klubove:



Unesite samo par slova i sačekajte da vam se pojavi lista mesta koja postoje u našoj bazi.
Ukupno 281 klubova
Fudbal - Muškarci (40)
2004-2014
Srpske lige - Srpska liga "Beograd"
30.kolo 11.06.2014 Železnik Lasta - BASK 3:1
2003-2012
2004-2015
Prva liga Srbije
1.kolo 16.08.2014 Sindjelić - Bežanija :
2004-2007
2010-2014
Zone - Beogradska zona
22.kolo Zvezdara - Posavac Tišma :
22.kolo Zvezdara - Kovačevac  
2010-2014
Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "A"
12.kolo 13.04.2014 BUSK - Kozara :
18.kolo 08.06.2014 Institut - BUSK  
2002-2015
Jelen Super liga Srbije
1.kolo 09.08.2014 Crvena zvezda - Radnički (N) :
2002-2015
Jelen Super liga Srbije
1.kolo 09.08.2014 Napredak - Čukarički :
2004-2014
Srpske lige - Srpska liga "Beograd"
30.kolo 11.06.2014 Dorćol - IM Rakovica 4:0
2009-2013
2004-2014
Zone - Beogradska zona
19.kolo 23.03.2014 Posavac Tišma - Grafičar :
19.kolo 23.03.2014 Kovačevac - Grafičar  
2008-2014
Zone - Beogradska zona
29.kolo 14.05.2014 GSP Polet - Posavac Tišma :
29.kolo 14.05.2014 GSP Polet - Kovačevac  
2003-2014
Srpske lige - Srpska liga "Beograd"
30.kolo 11.06.2014 OFK Mladenovac - Hajduk 1:4
2007-2014
Zone - Beogradska zona
25.kolo 23.04.2014 IMT - Posavac Tišma :
25.kolo 23.04.2014 IMT - Kovačevac  
2009-2012
2010-2014
Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "A"
26.kolo 14.06.2014 Borac - Komgrap 2:1
2008-2010
2007-2014
Srpske lige - Srpska liga "Beograd"
30.kolo 11.06.2014 Sopot - Lokomotiva 3:0
2009-2011
2004-2010
2010-2014
Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "B"
18.kolo 07.06.2014 Pionir - Mladi proleter 1:4
2002-2014
Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "A"
26.kolo 14.06.2014 BSK 2012 - Obilić 4:0
2002-2015
Jelen Super liga Srbije
1.kolo 09.08.2014 Vojvodina - OFK Beograd :
2009-2010
2009-2014
Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "B"
18.kolo 03.06.2014 Crvenka - Olimpija 10:4
2002-2015
Jelen Super liga Srbije
1.kolo 09.08.2014 Voždovac - Partizan :
2012-2014
Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "B"
18.kolo 08.06.2014 Šećeranac - Pobednik 3:2
2010-2014
Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "A"
26.kolo 14.06.2014 Milutinac - Policajac 2:3
2007-2010
2010-2014
Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "A"
26.kolo 14.06.2014 Poštar Zvezdara - 13. maj 2:1
2002-2015
Jelen Super liga Srbije
1.kolo 09.08.2014 Novi Pazar - Rad :
2010-2014
Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "B"
18.kolo 08.06.2014 Šećeranac - Pobednik 3:2
2005-2015
Prva liga Srbije
1.kolo 16.08.2014 Sindjelić - Bežanija :
2007-2014
Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "A"
26.kolo 14.06.2014 Banja - Slavija 3:2
2011-2014
Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "B"
18.kolo 08.06.2014 Dunavac - Sparta 4:1
2010-2014
Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "C"
14.kolo 16.03.2014 Mladost - Torlak :
26.kolo 15.06.2014 Torlak - Podunavac  
2007-2013
2004-2015
Jelen Super liga Srbije
1.kolo 09.08.2014 Voždovac - Partizan :
2004-2014
Srpske lige - Srpska liga "Beograd"
30.kolo 11.06.2014 Žarkovo - Zemun 1:1
2002-2014
Srpske lige - Srpska liga "Beograd"
30.kolo 11.06.2014 Železnik Lasta - BASK 3:1
Fudbal - Žene (2)
2007-2014
Prva liga Srbije
14.kolo 11.05.2014 Kalemegdan - Kolibri 2:3
2011-2014
Super liga Srbije
14.kolo 13.04.2014 Mašinac - LASK Crvena zvezda 1:0
Fudbal - Omladinci (18)
2013-2014
Prva Beogradska liga
34.kolo Voždovac - Balkan 7:0
2013-2014
Prva Beogradska liga
34.kolo BASK - Radnički (O) 3:0
2005-2014
Prva Beogradska liga
34.kolo Bežanija - Brodarac 2 2:0
2013-2014
Prva Beogradska liga
34.kolo Bežanija - Brodarac 2 2:0
2005-2014
Omladinska liga Srbije
30.kolo 15.06.2014 Vojvodina - Crvena zvezda 0:3
2005-2014
Prva Beogradska liga
34.kolo Mladenovac - Čukarički 4:3
2013-2014
Prva Beogradska liga
34.kolo Internacional - Grafičar 10:0
2013-2014
Prva Beogradska liga
34.kolo Internacional - Grafičar 10:0
2013-2014
Prva Beogradska liga
34.kolo Palilulac - Lokomotiva 1:3
2006-2008
2007-2008
2005-2014
Omladinska liga Srbije
30.kolo 12.06.2014 Novi Pazar - OFK Beograd 2:0
2013-2014
Prva Beogradska liga
34.kolo Palilulac - Lokomotiva 1:3
2005-2014
Omladinska liga Srbije
30.kolo 14.06.2014 Sloboda Piont - Partizan 1:4
2005-2014
Omladinska liga Srbije
30.kolo 15.06.2014 Rad - Borac 6:3
2013-2014
Prva Beogradska liga
34.kolo Sinđelić - Žarkovo 1:3
2005-2014
Prva Beogradska liga
34.kolo Voždovac - Balkan 7:0
2013-2014
Prva Beogradska liga
34.kolo Sinđelić - Žarkovo 1:3
Fudbal - Kadeti (15)
2013-2014
Prva Beogradska liga
26.kolo BASK - Kolubara 5:0
2010-2011
2013-2014
Prva Beogradska liga
26.kolo Sinđelić - Bežanija 2:0
2007-2014
Kadetska liga Srbije
30.kolo 13.06.2014 Vojvodina - Crvena zvezda 0:3
2007-2014
Kadetska liga Srbije
30.kolo 18.06.2014 Sloga (L) - Čukarički 4:3
2013-2014
Prva Beogradska liga
26.kolo Dominus - Radnički (O) 3:0
2013-2014
Prva Beogradska liga
26.kolo Radnički (NB) - Internacional 2:0
2013-2014
Prva Beogradska liga
26.kolo Brodarac - Lokomotiva 0:1
2007-2008
2007-2014
Kadetska liga Srbije
30.kolo 12.06.2014 Napredak - OFK Beograd 2:4
2007-2014
Kadetska liga Srbije
30.kolo 04.06.2014 Teleoptik - Partizan 3:4
2007-2008
2007-2014
Kadetska liga Srbije
30.kolo 18.06.2014 Borac - Rad 3:0
2013-2014
Prva Beogradska liga
26.kolo Sinđelić - Bežanija 2:0
2013-2014
Prva Beogradska liga
26.kolo Teleoptik - Voždovac 3:1
Fudbal - Pioniri (6)
2009-2013
2008-2014
Pionirska liga Srbije
30.kolo 08.06.2014 Nacional - Crvena zvezda 0:6
2011-2014
Pionirska liga Srbije
30.kolo 15.06.2014 OFK Beograd - Čukarički 0:0
2008-2014
Pionirska liga Srbije
30.kolo 15.06.2014 OFK Beograd - Čukarički 0:0
2008-2014
Pionirska liga Srbije
30.kolo 08.06.2014 Napredak - Partizan 0:4
2008-2014
Pionirska liga Srbije
30.kolo 04.06.2014 Borac - Rad 1:4
Fudbal - Veterani (31)
2012-2014
2012-2013
2012-2013
2012-2013
2012-2013
2012-2013
2012-2013
2012-2013
2012-2013
2012-2013
2012-2014
2012-2013
2012-2013
2012-2013
2012-2013
2012-2013
2012-2014
2012-2013
2012-2013
2012-2014
2012-2013
2012-2013
2012-2013
2013-2014
2012-2013
2012-2013
2012-2013
2012-2013
2012-2013
2012-2013
2013-2014
Košarka - Muškarci (39)
2013-2014
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
26.kolo 28.04.2014 Mladost 2009 - Astra 73:79
2003-2006
2013-2014
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
26.kolo 26.04.2014 Beko - Bask 110:57
2013-2014
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
26.kolo 26.04.2014 Beko - Bask 110:57
2000-2001
2005-2014
Druga liga
26.kolo 26.04.2014 Napredak Maksi Ko - Beovuk 72 88:75
2012-2014
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
26.kolo 23.04.2014 Zemun - BKK Radnički 87:77
2000-2014
Jadranska liga
26.kolo 30.03.2014 Cibona - Crvena zvezda Telekom 67:76
2008-2009
2013-2014
Druge regionalne lige - Druga RL Centar
18.kolo 23.04.2014 Flash - Zvezdara 2 96:80
2005-2010
2011-2012
2007-2012
2005-2014
Jadranska liga
26.kolo 31.03.2014 Mega Vizura - Budućnost VOLI 92:86
2013-2014
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
26.kolo 25.04.2014 Žitko Basket - Milan Trivić 92:79
2013-2014
Druge regionalne lige - Druga RL Centar
18.kolo 19.04.2014 Milan Trivić 2 - Grocka 52:75
2002-2014
Košarkaška liga Srbije
26.kolo 29.03.2014 Konstantin - OKK Beograd 95:75
2000-2014
Jadranska liga
26.kolo 31.03.2014 Partizan mts - Cedevita 77:68
2005-2013
2011-2012
2009-2012
2000-2012
2013-2014
Druge regionalne lige - Druga RL Centar
18.kolo 19.04.2014 Ras - Umka 2009 65:75
2011-2012
2013-2014
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
26.kolo 27.04.2014 Sparta Radijus Vektor - Slodes 65:84
2013-2014
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
26.kolo 27.04.2014 Sparta Radijus Vektor - Slodes 65:84
2011-2012
2008-2011
2013-2014
Druge regionalne lige - Druga RL Centar
18.kolo 19.04.2014 Surčin Dobanovci - Vitez 60:62
2011-2014
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
26.kolo 27.04.2014 Zvezdara - Torlak 69:50
2013-2014
Druge regionalne lige - Druga RL Centar
18.kolo 19.04.2014 Ras - Umka 2009 65:75
2013-2014
Druge regionalne lige - Druga RL Centar
18.kolo 19.04.2014 Surčin Dobanovci - Vitez 60:62
2010-2014
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
26.kolo 25.04.2014 Žarkovo - Viva Basket 77:87
2011-2012
2005-2009
2013-2014
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
26.kolo 25.04.2014 Žarkovo - Viva Basket 77:87
2011-2014
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
26.kolo 25.04.2014 Žitko Basket - Milan Trivić 92:79
2011-2014
Prve regionalne lige - Prva RL Centar
26.kolo 27.04.2014 Zvezdara - Torlak 69:50
2013-2014
Druge regionalne lige - Druga RL Centar
18.kolo 23.04.2014 Flash - Zvezdara 2 96:80
Košarka - Žene (8)
2005-2014
Regionalna liga - Regionalna liga - grupa B
10.kolo 06.02.2014 Crvena Zvezda - Čelik 84:59
2013-2014
Druge lige - Druga liga Centar
4.kolo 09.11.2013 Radnički - Karaburma :
18.kolo 12.04.2014 Karaburma - Time Out  
2005-2014
Regionalna liga - Regionalna liga - grupa A
10.kolo 06.02.2014 Partizan - Grosuplje 82:70
2006-2014
Regionalna liga - Regionalna liga - grupa B
10.kolo 06.02.2014 Radivoj Korać - Play Off 92:58
2010-2012
2013-2014
Druge lige - Druga liga Centar
1.kolo 19.10.2013 Radnički - Play Off :
2005-2007
2005-2013
Odbojka - Muškarci (10)
2013-2014
Prve regionalne lige - Braničevska regionalna liga
14.kolo 12.04.2014 As - Carina 3:0
2013-2014
Prve regionalne lige - Braničevska regionalna liga
14.kolo 12.04.2014 Mladi Radnik 2 - Blok Aut 3:1
2013-2014
Prve regionalne lige - Braničevska regionalna liga
14.kolo 12.04.2014 Crnjanski - Karađorđe 0:3
2003-2014
Kup Srbije
4.kolo 23.02.2014 Ribnica - Crvena zvezda 0:3
2013-2014
Prve regionalne lige - Braničevska regionalna liga
14.kolo 12.04.2014 Duga - Busije 3:0
2005-2014
Druge lige - Druga liga "Centar"
18.kolo 19.04.2014 Roda - Obilić 3:1
2003-2014
Kup Srbije
3.kolo 22.02.2014 Partizan Vizura - Crvena zvezda 2:3
2013-2014
Druge lige - Druga liga "Centar"
18.kolo 19.04.2014 Roda - Obilić 3:1
2011-2014
Druge lige - Druga liga "Centar"
18.kolo 19.04.2014 Radnički 2 - Sterija 2:3
2005-2014
Kup Srbije
1.kolo 13.11.2013 Železničar - Mladi radnik 0:3
Odbojka - Žene (29)
2013-2014
Druge regionalne lige - Opštinska liga Beograd
16.kolo 26.04.2014 21. maj - Fenix Čukarički 1:3
17.kolo 03.05.2014 Crnjanski - 21. maj  
2013-2014
Prve regionalne lige - Regionalna liga Beograd
18.kolo 26.04.2014 Dunav - As 3:2
2013-2014
Prve regionalne lige - Regionalna liga Beograd
18.kolo 26.04.2014 As Batajnica - Mladenovac 3:0
2013-2014
Druge regionalne lige - Opštinska liga Beograd
16.kolo 26.04.2014 Avala - Lucky Star 1:3
17.kolo 03.05.2014 Obrenovac - Avala  
2013-2014
Druge lige - Druga liga "Centar"
18.kolo 19.04.2014 Poštar 064 - Beograd 0:3
2013-2014
Prve regionalne lige - Regionalna liga Beograd
18.kolo 26.04.2014 Blok-aut - Železnik 2012 3:0
2013-2014
Druge regionalne lige - Opštinska liga Beograd
16.kolo 26.04.2014 Resnik - Crnjanski 3:2
17.kolo 03.05.2014 Crnjanski - 21. maj  
2005-2014
Kup Srbije
4.kolo 16.02.2014 Crvena zvezda - Partizan Vizura 3:2
2013-2014
Prve regionalne lige - Regionalna liga Beograd
18.kolo 26.04.2014 Dunav - As 3:2
2013-2014
Druge regionalne lige - Opštinska liga Beograd
16.kolo 26.04.2014 21. maj - Fenix Čukarički 1:3
17.kolo 03.05.2014 Fenix Čukarički - Kralj  
2012-2014
Druge lige - Druga liga "Centar"
18.kolo 19.04.2014 Imlek - Sterija 3:2
2013-2014
Prve regionalne lige - Regionalna liga Beograd
18.kolo 26.04.2014 Komete - Pionir 1:3
2013-2014
Druge regionalne lige - Opštinska liga Beograd
16.kolo 26.04.2014 Zvezda NP - Kralj 1:3
17.kolo 03.05.2014 Fenix Čukarički - Kralj  
2013-2014
Druge regionalne lige - Opštinska liga Beograd
16.kolo 26.04.2014 Avala - Lucky Star 1:3
17.kolo 03.05.2014 Lucky Star - Resnik  
2005-2014
Druge lige - Druga liga "Centar"
18.kolo 19.04.2014 Obilić - Lazarevac 3:1
2013-2014
Kup Srbije
4.kolo 16.02.2014 Crvena zvezda - Partizan Vizura 3:2
2013-2014
Prve regionalne lige - Regionalna liga Beograd
18.kolo 26.04.2014 Roda - Partizan Vizura 2 2:3
2013-2014
Prve regionalne lige - Regionalna liga Beograd
18.kolo 26.04.2014 Komete - Pionir 1:3
2005-2014
Druge lige - Druga liga "Centar"
18.kolo 19.04.2014 Poštar 064 - Beograd 0:3
2005-2014
Kup Srbije
1.kolo 13.11.2013 Radnički Beograd - Crvena zvezda 0:3
2013-2014
Druge regionalne lige - Opštinska liga Beograd
16.kolo 26.04.2014 Resnik - Crnjanski 3:2
17.kolo 03.05.2014 Lucky Star - Resnik  
2013-2014
Prve regionalne lige - Regionalna liga Beograd
18.kolo 26.04.2014 Roda - Partizan Vizura 2 2:3
2012-2014
Druge lige - Druga liga "Centar"
18.kolo 19.04.2014 Spartak - Spas 3:0
2013-2014
Druge lige - Druga liga "Centar"
18.kolo 19.04.2014 Imlek - Sterija 3:2
2005-2014
Play Off
3.kolo 02.04.2014 Partizan Vizura - Crvena zvezda 3:1
3.kolo 05.04.2014 Partizan Vizura - Crvena zvezda  
2009-2011
2005-2009
2013-2014
Prve regionalne lige - Regionalna liga Beograd
18.kolo 26.04.2014 Blok-aut - Železnik 2012 3:0
2013-2014
Druge regionalne lige - Opštinska liga Beograd
16.kolo 26.04.2014 Zvezda NP - Kralj 1:3
17.kolo 03.05.2014 Tent 2 - Zvezda NP  
Rukomet - Muškarci (22)
2006-2014
Prve lige - Prva liga Centar
22.kolo 19.04.2014 Obilić - Bask 32:31
2006-2014
Superliga
22.kolo 29.03.2014 Jugović Unimet - Crvena Zvezda 23:21
2010-2013
2013-2014
Druge lige - Druga liga Centar
18.kolo 24.05.2014 Dorćol - Sloga 40:35
2010-2014
Druge lige - Druga liga Centar
18.kolo 24.05.2014 Junior - Udarnik 30:29
2010-2014
Prve lige - Prva liga Centar
22.kolo 19.04.2014 Novi Beograd - Sportski Centar Voždovac 2012 32:26
2010-2011
2006-2014
Prve lige - Prva liga Centar
22.kolo 19.04.2014 Obilić - Bask 32:31
2006-2014
SEHA Liga
18.kolo 24.03.2014 Partizan - Tatran 28:32
2013-2014
Treće lige - Treća liga Centar
1.kolo 21.09.2013 Partizan 3 - Metalac 2 :
18.kolo 14.06.2014 Partizan 3 - Kosmaj  
2010-2014
Prve lige - Prva liga Centar
22.kolo 20.04.2014 Metalac - Partizan Dunav osigiranje 2 35:31
2012-2013
2010-2014
Prve lige - Prva liga Centar
22.kolo 20.04.2014 Požarevac - Primus Car Dušan 38:29
2013-2014
Druge lige - Druga liga Centar
18.kolo 24.05.2014 Mačva - Rekreativo 24:26
2013-2014
Treće lige - Treća liga Centar
4.kolo 13.10.2013 Metalac 2 - Rukobel :
18.kolo 14.06.2014 Gučevo - Rukobel  
2010-2014
Prve lige - Prva liga Centar
22.kolo 20.04.2014 Sindjelić - Loznica 24:25
2012-2014
Prve lige - Prva liga Centar
22.kolo 19.04.2014 Novi Beograd - Sportski Centar Voždovac 2012 32:26
2010-2012
2010-2014
Druge lige - Druga liga Centar
18.kolo 24.05.2014 Studentski grad - Radnički 10:0
2010-2013
2010-2012
2013-2014
Treće lige - Treća liga Centar
7.kolo 03.11.2013 Zemun 1957 - Metalac 2 :
18.kolo 14.06.2014 Zemun 1957 - Prva-Iskra Barič  
Rukomet - Žene (15)
2010-2014
Superliga
22.kolo 10.05.2014 BMS Milenijum - Železničar 31:31
2008-2014
Druge lige - Druga liga Centar
7.kolo 02.11.2013 Cepelin - slobodan tim :
18.kolo Cepelin - Mladost  
2010-2012
2006-2014
Superliga
22.kolo 10.05.2014 Max Sport - Crvena Zvezda 27:36
2010-2013
2010-2014
Druge lige - Druga liga Centar
3.kolo 05.10.2013 Feniks - slobodan tim :
18.kolo Feniks - Junior  
2010-2014
Druge lige - Druga liga Centar
6.kolo 26.10.2013 slobodan tim - Junior :
18.kolo Feniks - Junior  
2012-2014
Prve lige - Prva liga Centar
22.kolo Milenium - Topčider 35:22
2006-2014
Prve lige - Prva liga Centar
22.kolo Mladi Radnik - ORK Beograd 32:30
2010-2014
Prve lige - Prva liga Centar
22.kolo Slodes - Voždovac 1955 33:43
2006-2007
2013-2014
Prve lige - Prva liga Centar
22.kolo Milenium - Topčider 35:22
2006-2013
2011-2014
Prve lige - Prva liga Centar
22.kolo Slodes - Voždovac 1955 33:43
2010-2012
Vaterpolo - Muškarci (12)
2010-2014
Prva A liga
14.kolo BVK Crvena zvezda - Banjica 15:7
2006-2014
Prva B liga - Grupa B
3.kolo 07.12.2013 Beograd - slobodan klub :
14.kolo 22.03.2014 Beograd - Valis  
2006-2014
Prva A liga
14.kolo BVK Crvena zvezda - Banjica 15:7
2013-2014
Prva B liga - Grupa A
10.kolo 22.03.2014 Dorćol - TENT 5:12
2006-2014
Prva A liga
14.kolo ŽAK - Partizan 6:29
2011-2014
Prva B liga - Grupa B
5.kolo 21.12.2013 Partizan 2 - slobodan klub :
14.kolo 22.03.2014 Partizan 2 - Rasina  
2008-2014
Prva B liga - Grupa A
10.kolo 22.03.2014 Singidunum - Taš 16:6
2013-2014
Prva B liga - Grupa B
7.kolo 25.01.2014 Stari Grad - slobodan klub :
13.kolo 15.03.2014 Stari Grad - Partizan 2  
2006-2010
2009-2014
Prva B liga - Grupa A
10.kolo 22.03.2014 Singidunum - Taš 16:6
2010-2011
2006-2011
Vaterpolo - Žene (5)
2013-2014
Prva A liga
7.kolo 01.03.2014 Crvena zvezda - Partizan Raiffeisen 14:2
2009-2014
Prva A liga
7.kolo 01.03.2014 Crvena zvezda - Partizan Raiffeisen 14:2
2013-2014
Prva A liga
7.kolo 01.03.2014 Stari Grad - Vračar 1:32
2008-2014
Prva A liga
7.kolo 01.03.2014 Vojvodina - Taš 2000 9:11
2008-2014
Prva A liga
7.kolo 01.03.2014 Stari Grad - Vračar 1:32
Futsal - Muškarci (9)
2010-2012
2010-2014
Druge lige - Druga Futsal liga "Beograd"
1.kolo 14.10.2013 Konjarnik - Ekonomist :
13.kolo 05.04.2014 Zemun - Ekonomist  
2010-2011
2010-2014
Druge lige - Druga Futsal liga "Beograd"
1.kolo 14.10.2013 Konjarnik - Ekonomist :
2008-2013
2008-2014
Druge lige - Druga Futsal liga "Beograd"
1.kolo 14.10.2013 Studentski grad - Slodes :
14.kolo 05.04.2014 Gardec - Slodes  
2011-2014
Druge lige - Druga Futsal liga "Beograd"
1.kolo 14.10.2013 Studentski grad - Slodes :
2010-2012
2010-2014
Druge lige - Druga Futsal liga "Beograd"
2.kolo 21.10.2013 Konjarnik - TMF Adonis hospital :
13.kolo 29.03.2014 Slodes - TMF Adonis hospital  
Ragbi 13 - Muškarci (10)
2012-2014
Prva liga
2.kolo 15.03.2014 Crvena Zvezda - Partizan :
6.kolo 13.04.2014 Crvena Zvezda - Dorćol  
2012-2014
Prva liga
6.kolo 13.04.2014 Crvena Zvezda - Dorćol 40:38
7.kolo 19.04.2014 Partizan - Dorćol  
2012-2014
Druga liga - Druga liga Centar
3.kolo 12.04.2014 Vojna akademija - Novi Beograd 30:28
4.kolo 06.09.2014 Voždovac - Novi Beograd  
2013-2014
Prva liga
2.kolo 15.03.2014 Crvena Zvezda - Partizan :
6.kolo 13.04.2014 Bijeli Zečevi - Partizan  
2012-2014
Razvojna liga
1.kolo Podbara - Policajac :
2012-2014
Druga liga - Druga liga Sever
3.kolo 11.05.2014 Vojvoda - Radnički (B) 0:18
4.kolo 06.09.2014 Zmaj - Radnički (B)  
2012-2014
Razvojna liga
1.kolo 21.04.2014 Car Lazar - Stari Grad 10:10
2.kolo Stari Grad - Policajac  
2013-2014
Druga liga - Druga liga Centar
1.kolo 15.03.2014 Tašmajdan - Vojna akademija :
3.kolo 12.04.2014 Tašmajdan - Voždovac  
2012-2014
Druga liga - Druga liga Centar
1.kolo 15.03.2014 Tašmajdan - Vojna akademija :
3.kolo 12.04.2014 Vojna akademija - Novi Beograd  
2012-2014
Druga liga - Druga liga Centar
2.kolo 29.03.2014 Vojna akademija - Voždovac :
3.kolo 12.04.2014 Tašmajdan - Voždovac  
Ragbi 13 - Juniori (4)
2013-2014
Prva liga Srbije
1.kolo 03.05.2014 Crvena zvezda - slobodan tim :
2.kolo 15.06.2014 Dorćol - Crvena zvezda  
2013-2014
Prva liga Srbije
3.kolo 24.05.2014 slobodan tim - Dorćol :
6.kolo 28.06.2014 Partizan - Dorćol  
2013-2014
Prva liga Srbije
1.kolo 03.05.2014 Partizan - Soko :
6.kolo 28.06.2014 Partizan - Dorćol  
2013-2014
Prva liga Srbije
1.kolo 03.05.2014 Morava - Voždovac :
2.kolo 18.06.2014 Voždovac - Zmaj  
Američki fudbal - Muškarci (2)
2012-2014
Sportklub Superliga
6.kolo 08.06.2014 GAT Dukes Novi Sad - Blue Dragons Beograd 47:8
7.kolo 22.06.2014 Blue Dragons Beograd - Forestlanders Mladenovac  
2012-2014
Sportklub Superliga
7.kolo 15.06.2014 Indians Inđija - SBB Vukovi Beograd 13:54
Hokej - Muškarci (4)
2013-2014
Prva hokej liga Srbije
4.kolo NS Stars - Beograd :
13.kolo 07.02.2014 Beograd - Vitez  
2013-2014
Prva hokej liga Srbije
1.kolo Crvena zvezda - NS Stars :
2013-2014
Prva hokej liga Srbije
2.kolo Partizan - Crvena zvezda :
17.kolo 03.03.2014 Partizan - Vitez  
2013-2014
Prva hokej liga Srbije
2.kolo Vitez - Spartak :
17.kolo 03.03.2014 Partizan - Vitez  
PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Kinzi 0 | 0
Prijateljske utakmice: ZVIZD (Kucevo) - BASARAC (Misljenovac) 2:0, ZELEZNICAR (Pozarevac) - RSK (Rabrovo) 2:2
lazar 1 | 0
Naravno da ce biti podeljena na dve podrucne,danas su me zvali ljudi iz saveza da me obaveste o svemu Ns i okolina jedna podrucna i druga kao sto si rekao Vrbas, Srbobran ,Becej,Titel,Tabalj,B.Palanka inace sam sekretar u fk "Proleter" Ravno selo...
skipi 1 | 0
Da li je moguce da ce sloga sa ovakvim sastavom da doceka pocetak prvenstva u prvoj ligi,,,danas protiv timoka za koga su nastupili neki pioniri, sloga se predstavila sa dva tima gde i ronalda da dovedu bio bi uz takve saigrace smesan...da se ne bi brukala sloga mora da pronadje centarfora, i dva dodra stopera,a u vezi bar dva kvalitetna igraca. trenutno za slogu u prvoj ligi mogu da igraju samo 3-4 igraca od danas predstavljenih dvadeset igraca,,,dojucerasnji igraci bumbarevog brda, zonasa metalca i karadjordja nisu ni priblizni kvalitetu za prvu ligu srbije,,ali koliko para. toliko i muzike..steta za nekolicinu igraca koji imaju ugovore do decembra sto ce trpeti u ovakvoj ekipi....srecno sloga...
N. Jakovljević 0 | 0
@lazar Lazare zar nije Područna liga Novog Sada podeljena sad praktično 2 područne lige kao što je bilo pre oko 10-ak godina? Ja sam čuo da će se igrati jedna područna liga samo sa klubovima iz GFS Novi Sad i druga sa ostalim klubovima tzv liga Južne Bačke (Bačka Palanka, Vrbas, Titel-Žabalj). Verovatno se ta vest odnosi upravo na tu ligu, pošto je ista objavljena i na sajtu TFS Novi Sad.
zd 1 | 1
Извучени су парови квалитетних лига Србија у млашим категоријама.У првoм кoлу Омлaдинске лиге Србије сaстaју се: 1. ФК Црвaнa звездa, Беoгрaд - ФК Јaгoдинa, Јaгoдинa 2. ФК Вoјвoдинa, Нoви Сaд - ФК Метaлaц, Гoрњи Милaнoвaц 3. ФК Пaртизaн, Беoгрaд - ФК Спaртaк, Субoтицa 4. ФК Рaднички 1923, Крaгујевaц - ФК БСК, Бoрчa 5. ФК Чукaрички, Беoгрaд - ФК Брoдaрaц, Беoгрaд 6. ФК Бoрaц, Чaчaк - ФК Нoви Пaзaр, Нoви Пaзaр 7. ФК Рaднички, Ниш - ФК Рaд, Беoгрaд 8. ОФК Беoгрaд, Беoгрaд - ФК Нaпредaк, Крушевaц У првoм кoлу Кaдетске лиге Србије сaстaју се: 1. ФК Црвaнa звездa, Беoгрaд - ФК Јaгoдинa, Јaгoдинa 2. ФК Вoјвoдинa, Нoви Сaд - ФК Слoгa, Лескoвaц 3. ФК Пaртизaн, Беoгрaд - ФК Спaртaк, Субoтицa 4. ФК Мaчвa, Шaбaц - ФК Земун, Земун 5. ФК Чукaрички, Беoгрaд - ФК Рaднички 1923, Крaгујевaц 6. ФК Бoрaц, Чaчaк - ФК Телеoптик, Земун 7. ФК Рaднички, Ниш - ФК Рaд, Беoгрaд 8. ОФК Беoгрaд, Беoгрaд - ФК Нaпредaк, Крушевaц
lazar 0 | 2
Дана 05.августа 2014. године (УТОРАК) са почетком у 18,оо часова у Новом Саду Масарикова бр.25 (3.спрат), одржаће се I. КОНФЕРЕНЦИЈА клубова Подручне фудбалске ТФС, са следећим, ДНЕВНИМ РЕДОМ Избор председника и заменика Конференције Подручне лиге за 2014/2015. год. Информација о такмичарским органима Подручне лиге Пропозиције такмичења Упутство о обавезном лиценцирању службених лица на утакмицама ПФЛ са детаљним објашњењем у вези попуњавања Упитника Одлука о календару такмичења за јесењу сезону такмичарске 2014/52015.год. Извлачење такмичарски бројева, утврђивање тњрмина одигравања утакмица и састав лиге за такмичарску 2014/2014. годину Одлука о макнадама за обављање службене дужности на утакмицама и износа чланарине за програмске активности Текућа питања Обавезују се сви фудбалски клубови да обавезно присуствују Конференцији ПФЛ. ИЗВРШНИ ОДБОР ТФС
Lokalni sport 1 | 1
Састав Јасеничке Лиге: 1. Церовац 2013, 2. "Пролетер" Мала Плана, 3. Бачинац, 4. "Будућност Влашки До", 5. "Бели Орлови" Придворице, 6. "Ударник" Баничина, 7. "Паланка" С.Паланка, 8. "Колонија" С. Паланка,...
zd 7 | 1
САСТАВ ЗОНЕ МОРАВА: 1. ФК „СЛОБОДА“ Чачак повратник из Српске лиге „Запад“ 2. ФК „МОКРА ГОРА“ Зубин Поток досадашњи члан 3. ФК „ТАКОВО“ Г.Милановац * 4. ФК „ОРЛОВАЦ“ Мрчајевци * 5. ФК „ПОЛЕТ“ Трбушани * 6. СК „СЛАВИЈА“ Крагујевац * 7. ФК „МЕТАЛАЦ“ Краљево * 8. ФК „ДРАГАЧЕВО“ Гуча * 9. ФК „ВОДОЈАЖА“ Грошница * 10. ФК „ТРЕПЧА“ К.Митровица * 11. ФК „ОМЛАДИНАЦ“ Ново Село * 12. ФК „ТУТИН“ Тутин * 13. ФК „РУДАР“ Баљевац * 14. ФК „ПАРТИЗАН“ Церовац првак Града Крагујевца 15. ФК „БРАЋА ВУКОВИЋ“ Лађевци првак Рашког округа 16. ФК „РУДАР“ Бресница првак Моравичког округа
zd 7 | 1
САСТАВ ЅОНЕ ДРИНА: 1. ФК „СЛОГА 1940“ Бајина Башта досадашњи члан 2. ФК „ПОЛИМЉЕ“ Пријепоље * 3. ФК „ЈЕДИНСТВО 1945“ Владимирци * 4. ФК „БРЕЗОВИЦА“ Брезовица * 5. ФК „РАДНИЧКИ-СТОБЕКС“ Клупци * 6. ФК „РИБНИЦА“ Мионица * 7. ФК „ЗЛАТАР“ Нова Варош * 8. ФК „ФАП“ Прибој * 9. ФК „БОРАЦ“ Шабац * 10. ФК „РАДНИЧКИ“ Ваљево * 11. ФК „СЛОГА“ Сјеница * 12. ФК „СЕВОЈНО“ Севојно * 13. ФК „ЗЛАТИБОР“ Чајетина првак Златиборског округа 14. ФК „РАЂЕВАЦ“ Крупањ првак Мачванског округа 15. ФК „ЗАДРУГАР“ Лајковац првак Колубарског округа 16. ОФК „ОСЕЧИНА“ Осечина по чл.58. Пропозиција зонских
zd 7 | 1
САСТАВ ЗОНЕ ДУНАВ: 1. ФК „МЛАДИ РАДНИК“ Пожаревац повратник из Српске лиге ФК „МЛАДИ РАДНИК“ Радинац (уколико до 31.07.2014. до 12 часова ФК“Млади Радник“ из Пожаревца не измири дуговања по правоснажним одлукама Арбитражне комисије ФСРЗС) 2. ФК „ЖЕЛЕЗНИЧАР“ Пожаревац досадашњи члан 3. ФК „ВГСК“ В.Градиште * 4. ФК „НАПРЕДАК“ Марковац * 5. ФК „МОРАВА“ Велика Плана * 6. ФК „ХОМОЉАЦ“ Жагубица * 7. ФК „ОБИЛИЋ“ Живица * 8. ФК „ГРУЖА“ Гружа * 9. ФК „СЛОГА“ Баточина * 10. ФК „БОРАЦ“ Жабари * 11. ФК „ШУМАДИНАЦ“ Брзан * 12. ФК „РСК“ Раброво првак Браничевског округа 13. ФК „СЛОБОДА“ Липе првак Подунавског округа 14. ФК „ЛЕПЕНИЦА“ Бадњевац првак Шумадијског округа 15. ФК „МИХАЈЛОВАЦ 1934“ Михајловац по чл.58. Пропозиција 16. ФК „БАСАРАЦ“ Мишљеновац по чл.58. Пропозициј
Postavite komentar
srbijasport.bet
MAILING LISTA
mailing lista
Vaš e-mail:
ANKETA
Koju biste ocenu dali SP u Brazilu?
5
4
3
2
1
prethodne ankete
ŠAMPIONI 2013
Muškarci Sport Žene
Partizan Vizura