31.10
13:00
Napredak
Komovi
2
3
|
31.10.2016 13:00 | Napredak | 2 : 3 | Komovi |
31.10
21:00
Stoke
Swansea
3
1
|
31.10.2016 21:00 | Stoke | 3 : 1 | Swansea |
31.10
19:00
Udinese
Torino
2
2
|
31.10.2016 19:00 | Udinese | 2 : 2 | Torino | |||||
31.10
21:00
Cagliari
Palermo
2
1
|
31.10.2016 21:00 | Cagliari | 2 : 1 | Palermo |
31.10
20:45
La Coruña
Valencia
1
1
|
31.10.2016 20:45 | La Coruña | 1 : 1 | Valencia |
31.10
14:00
BSK
Sloga
2
2
|
31.10.2016 14:00 | BSK | 2 : 2 | Sloga |
31.10
11:00
PKB
Grafičar
2
1
|
31.10.2016 11:00 | PKB | 2 : 1 | Grafičar |
31.10
13:00
BASK MK
Sinđelić MK
3
1
|
31.10.2016 13:00 | BASK MK | 3 : 1 | Sinđelić MK | |||||
31.10
13:00
Brodarac MK
011 MK
1
0
|
31.10.2016 13:00 | Brodarac MK | 1 : 0 | 011 MK |
31.10
17:30
BASK
Mladenovac
6
4
|
31.10.2016 17:30 | BASK | 6 : 4 | Mladenovac | |||||
31.10
18:00
GSP Polet
BUSK
8
1
|
31.10.2016 18:00 | GSP Polet | 8 : 1 | BUSK |
31.10
15:30
Budućnost
Stefan Brown
3
3
|
31.10.2016 15:30 | Budućnost | 3 : 3 | Stefan Brown | |||||
31.10
15:30
Duga
Jedinstvo
3
0
|
31.10.2016 15:30 | Duga | 3 : 0 | Jedinstvo |
31.10
14:30
Pola pola
Banja
9
2
|
31.10.2016 14:30 | Pola pola | 9 : 2 | Banja | |||||
31.10
14:30
Zvezdara
ŠF Rosenborg
6
1
|
31.10.2016 14:30 | Zvezdara | 6 : 1 | ŠF Rosenborg | |||||
31.10
14:30
PKB
Peks
4
3
|
31.10.2016 14:30 | PKB | 4 : 3 | Peks | |||||
31.10
14:30
Crvenka
Sveti Stefan
0
3
|
31.10.2016 14:30 | Crvenka | 0 : 3 | Sveti Stefan |
31.10
16:00
Umka
Sinđelić
0
4
|
31.10.2016 16:00 | Umka | 0 : 4 | Sinđelić | |||||
31.10
16:00
BSK 1925
Rušanj
3
0
|
31.10.2016 16:00 | BSK 1925 | 3 : 0 | Rušanj | |||||
31.10
16:00
Republički organi
Posavina
1
3
|
31.10.2016 16:00 | Republički organi | 1 : 3 | Posavina | |||||
31.10
16:00
Hajduk
Obrenovac
1
0
|
31.10.2016 16:00 | Hajduk | 1 : 0 | Obrenovac | |||||
31.10
16:00
Krajišnik
13. Maj
3
0
|
31.10.2016 16:00 | Krajišnik | 3 : 0 | 13. Maj | |||||
31.10
16:00
Strelac
Veterani 78
3
2
|
31.10.2016 16:00 | Strelac | 3 : 2 | Veterani 78 | |||||
31.10
16:00
1913 Busk
Lavirint Company
2
8
|
31.10.2016 16:00 | 1913 Busk | 2 : 8 | Lavirint Company |
31.10
20:45
Pusta Reka
BSK Junior
96
55
|
31.10.2016 20:45 | Pusta Reka | 96 : 55 | BSK Junior |
31.10
18:00
Mornar
Crvena zvezda MTS
59
71
|
31.10.2016 18:00 | Mornar | 59 : 71 | Crvena zvezda MTS | |||||
31.10
21:00
Karpoš Sokoli
Union Olimpija
83
87
|
31.10.2016 21:00 | Karpoš Sokoli | 83 : 87 | Union Olimpija |
31.10
19:30
Požarevac
Mašinac
3
4
|
31.10.2016 19:30 | Požarevac | 3 : 4 | Mašinac |
31.10
19:00
Bajina Bašta
Oplenac
10
6
|
31.10.2016 19:00 | Bajina Bašta | 10 : 6 | Oplenac | |||||
31.10
19:00
OŠ Karađorđe
Zlatar 033
2
11
|
31.10.2016 19:00 | OŠ Karađorđe | 2 : 11 | Zlatar 033 |