30.04
16:30
Timočanin
Radnički (S)
5
0
|
30.04.2016 16:30 | Timočanin | 5 : 0 | Radnički (S) | |||||
30.04
16:30
Ozren
Timok
1
1
|
30.04.2016 16:30 | Ozren | 1 : 1 | Timok | |||||
30.04
16:30
Radan
Radnički (P)
0
0
|
30.04.2016 16:30 | Radan | 0 : 0 | Radnički (P) | |||||
30.04
16:30
Temnić 1924
Tabane 1970
0
1
|
30.04.2016 16:30 | Temnić 1924 | 0 : 1 | Tabane 1970 | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo (B)
Car Konstantin
4
0
|
30.04.2016 16:30 | Jedinstvo (B) | 4 : 0 | Car Konstantin | |||||
30.04
16:30
Moravac Orion
Trstenik PPT
1
2
|
30.04.2016 16:30 | Moravac Orion | 1 : 2 | Trstenik PPT | |||||
30.04
16:30
OFK Bor
Dunav
0
5
|
30.04.2016 16:30 | OFK Bor | 0 : 5 | Dunav | |||||
30.04
16:30
Sinđelić
Sloga (D)
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Sinđelić | 3 : 0 | Sloga (D) |
30.04
16:30
Radnički (NP)
Dolina
0
0
|
30.04.2016 16:30 | Radnički (NP) | 0 : 0 | Dolina | |||||
30.04
16:30
Cement
Senta
0
3
|
30.04.2016 16:30 | Cement | 0 : 3 | Senta | |||||
30.04
16:30
Sloga
TSC
0
0
|
30.04.2016 16:30 | Sloga | 0 : 0 | TSC | |||||
30.04
16:30
Odžaci
Omladinac
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Odžaci | 2 : 0 | Omladinac | |||||
30.04
16:30
Banat
Vršac
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Banat | 2 : 0 | Vršac | |||||
30.04
16:30
Radnički (Š)
Radnički (SM)
0
1
|
30.04.2016 16:30 | Radnički (Š) | 0 : 1 | Radnički (SM) |
30.04
16:30
IMR
IMT
4
3
|
30.04.2016 16:30 | IMR | 4 : 3 | IMT | |||||
30.04
11:00
Dorćol
Teleoptik
1
1
|
30.04.2016 11:00 | Dorćol | 1 : 1 | Teleoptik | |||||
30.04
16:30
Crvena zvezda
Radnički (NB)
0
0
|
30.04.2016 16:30 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Radnički (NB) |
30.04
16:00
Sloga (P)
Polet (LJ)
0
0
|
30.04.2016 16:00 | Sloga (P) | 0 : 0 | Polet (LJ) | |||||
30.04
16:00
Jedinstvo Putevi
Karađorđe
2
0
|
30.04.2016 16:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
30.04
16:00
Mačva
Mihajlovac 1934
5
1
|
30.04.2016 16:00 | Mačva | 5 : 1 | Mihajlovac 1934 | |||||
30.04
16:00
Jedinstvo
Šumadija 1903
1
1
|
30.04.2016 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
30.04
16:00
Mokra Gora
Zvižd
2
0
|
30.04.2016 16:00 | Mokra Gora | 2 : 0 | Zvižd | |||||
30.04
16:00
FAP
Sloga (K)
3
0
|
30.04.2016 16:00 | FAP | 3 : 0 | Sloga (K) | |||||
30.04
16:00
Smederevo 1924
Budućnost Krušik 2014
1
1
|
30.04.2016 16:00 | Smederevo 1924 | 1 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
30.04
16:00
Šumadija (A)
Železničar
1
2
|
30.04.2016 16:00 | Šumadija (A) | 1 : 2 | Železničar |
30.04
16:30
Bošnjane
Levač
0
2
|
30.04.2016 16:30 | Bošnjane | 0 : 2 | Levač | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo (P)
Juhor
1
0
|
30.04.2016 16:30 | Jedinstvo (P) | 1 : 0 | Juhor | |||||
30.04
16:30
Sloga (Ć)
Kosanica
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Sloga (Ć) | 2 : 0 | Kosanica | |||||
30.04
16:30
Poljoprivrednik
Kopaonik
2
1
|
30.04.2016 16:30 | Poljoprivrednik | 2 : 1 | Kopaonik | |||||
30.04
16:30
Župa
Lugomir
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Župa | 2 : 0 | Lugomir | |||||
30.04
16:30
Morava
Jedinstvo (M)
1
1
|
30.04.2016 16:30 | Morava | 1 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
30.04
16:30
Rembas
Žitorađa
2
1
|
30.04.2016 16:30 | Rembas | 2 : 1 | Žitorađa | |||||
30.04
16:30
FUD
SFS Borac
3
3
|
30.04.2016 16:30 | FUD | 3 : 3 | SFS Borac |
30.04
16:30
Šarbanovac
Moravica
1
0
|
30.04.2016 16:30 | Šarbanovac | 1 : 0 | Moravica | |||||
30.04
16:30
Đerdap
Zaplanjac
1
1
|
30.04.2016 16:30 | Đerdap | 1 : 1 | Zaplanjac | |||||
30.04
16:30
Rtanj
Rudar (P)
3
1
|
30.04.2016 16:30 | Rtanj | 3 : 1 | Rudar (P) | |||||
30.04
16:30
Pukovac
Bučje
4
0
|
30.04.2016 16:30 | Pukovac | 4 : 0 | Bučje | |||||
30.04
16:30
Svrljig
Hajduk Veljko
3
1
|
30.04.2016 16:30 | Svrljig | 3 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
30.04
16:30
Rudar Alpos
Bukovik
2
1
|
30.04.2016 16:30 | Rudar Alpos | 2 : 1 | Bukovik | |||||
30.04
16:30
Radnički (L)
Brodoremont
3
1
|
30.04.2016 16:30 | Radnički (L) | 3 : 1 | Brodoremont |
30.04
16:30
Vranjska Banja
Balkanski
3
1
|
30.04.2016 16:30 | Vranjska Banja | 3 : 1 | Balkanski | |||||
30.04
16:30
Vlasina
Mladost (M)
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Vlasina | 2 : 0 | Mladost (M) | |||||
30.04
16:30
Sloga (L)
Jablanica
5
1
|
30.04.2016 16:30 | Sloga (L) | 5 : 1 | Jablanica | |||||
30.04
16:30
Morava
Budućnost (P)
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Morava | 3 : 0 | Budućnost (P) | |||||
30.04
11:00
Jedinstvo (P)
Lužnica
3
1
|
30.04.2016 11:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 1 | Lužnica | |||||
30.04
16:30
Pusta Reka
Nebeski Andjeli
4
0
|
30.04.2016 16:30 | Pusta Reka | 4 : 0 | Nebeski Andjeli | |||||
30.04
16:30
Ropotovo
Budućnost (O)
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Ropotovo | 2 : 0 | Budućnost (O) |
30.04
16:30
Jedinstvo (NB)
Sloga
5
1
|
30.04.2016 16:30 | Jedinstvo (NB) | 5 : 1 | Sloga | |||||
30.04
16:30
Proleter (BK)
Mladost (L)
7
0
|
30.04.2016 16:30 | Proleter (BK) | 7 : 0 | Mladost (L) | |||||
30.04
16:30
Vršac United
Crvena zvezda (RS)
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Vršac United | 2 : 0 | Crvena zvezda (RS) | |||||
30.04
16:30
Radnički (K)
Radnički Zrenjanin
0
1
|
30.04.2016 16:30 | Radnički (K) | 0 : 1 | Radnički Zrenjanin | |||||
30.04
16:30
Budućnost
Polet
8
0
|
30.04.2016 16:30 | Budućnost | 8 : 0 | Polet | |||||
30.04
16:30
Kozara
Radnički (S)
7
0
|
30.04.2016 16:30 | Kozara | 7 : 0 | Radnički (S) |
30.04
16:30
Radnički (S)
Srbobran
0
2
|
30.04.2016 16:30 | Radnički (S) | 0 : 2 | Srbobran | |||||
30.04
16:30
Bratstvo 1946
Polet (S)
13
0
|
30.04.2016 16:30 | Bratstvo 1946 | 13 : 0 | Polet (S) | |||||
30.04
16:30
Bečej 1918
ŽAK
3
2
|
30.04.2016 16:30 | Bečej 1918 | 3 : 2 | ŽAK | |||||
30.04
16:30
OFK Mladost APA
Sloga (Č)
1
4
|
30.04.2016 16:30 | OFK Mladost APA | 1 : 4 | Sloga (Č) |
30.04
16:30
Veternik
Hajduk (B)
0
0
|
30.04.2016 16:30 | Veternik | 0 : 0 | Hajduk (B) | |||||
30.04
16:30
Sloga
Jedinstvo (SP)
0
0
|
30.04.2016 16:30 | Sloga | 0 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
30.04
16:30
Budućnost (SN)
Jugović
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Budućnost (SN) | 3 : 0 | Jugović | |||||
30.04
16:30
Sremac
Kabel
2
1
|
30.04.2016 16:30 | Sremac | 2 : 1 | Kabel | |||||
30.04
16:30
Crvena Zvezda
ŽSK
7
1
|
30.04.2016 16:30 | Crvena Zvezda | 7 : 1 | ŽSK | |||||
30.04
16:30
Borac
Mladost (BJ)
4
2
|
30.04.2016 16:30 | Borac | 4 : 2 | Mladost (BJ) |
30.04
16:30
PKB
Balkan
0
1
|
30.04.2016 16:30 | PKB | 0 : 1 | Balkan | |||||
30.04
11:00
Hajduk
Lokomotiva
1
2
|
30.04.2016 11:00 | Hajduk | 1 : 2 | Lokomotiva |
30.04
16:00
Rudar
Napredak
0
0
|
30.04.2016 16:00 | Rudar | 0 : 0 | Napredak | |||||
30.04
16:00
Homoljac
RSK
2
1
|
30.04.2016 16:00 | Homoljac | 2 : 1 | RSK | |||||
30.04
16:00
Morava
Gruža
1
1
|
30.04.2016 16:00 | Morava | 1 : 1 | Gruža |
30.04
16:00
Zadrugar
Sloga 1940 (BB)
4
2
|
30.04.2016 16:00 | Zadrugar | 4 : 2 | Sloga 1940 (BB) | |||||
30.04
16:00
Radnički (V)
Jedinstvo 1945
2
0
|
30.04.2016 16:00 | Radnički (V) | 2 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
30.04
16:00
Provo
Spartak 1924
2
3
|
30.04.2016 16:00 | Provo | 2 : 3 | Spartak 1924 | |||||
30.04
16:00
Budućnost
Ribnica
3
3
|
30.04.2016 16:00 | Budućnost | 3 : 3 | Ribnica | |||||
30.04
16:00
Zlatibor
Sloga (S)
2
0
|
30.04.2016 16:00 | Zlatibor | 2 : 0 | Sloga (S) |
30.04
16:00
Takovo
Jošanica
2
0
|
30.04.2016 16:00 | Takovo | 2 : 0 | Jošanica | |||||
30.04
16:00
Ovčar
Omladinac (NS)
3
0
|
30.04.2016 16:00 | Ovčar | 3 : 0 | Omladinac (NS) | |||||
30.04
16:00
Orlovac
Bane
2
0
|
30.04.2016 16:00 | Orlovac | 2 : 0 | Bane | |||||
30.04
16:00
Tutin
Karađorđe
0
0
|
30.04.2016 16:00 | Tutin | 0 : 0 | Karađorđe | |||||
30.04
16:00
Braća Vuković
Sloboda (Č)
1
1
|
30.04.2016 16:00 | Braća Vuković | 1 : 1 | Sloboda (Č) |
30.04
17:00
Partizan
BSK
8
0
|
30.04.2016 17:00 | Partizan | 8 : 0 | BSK | |||||
30.04
17:00
OFK Bratstvo
Mladost (J)
1
2
|
30.04.2016 17:00 | OFK Bratstvo | 1 : 2 | Mladost (J) | |||||
30.04
17:00
Napredak (D)
OFK Batinac
4
1
|
30.04.2016 17:00 | Napredak (D) | 4 : 1 | OFK Batinac | |||||
30.04
17:00
Sloga
Budućnost
3
1
|
30.04.2016 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Budućnost | |||||
30.04
17:00
Bratstvo
Mladost (K)
3
1
|
30.04.2016 17:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Mladost (K) | |||||
30.04
17:00
Morava 1918
Dragocvet
4
1
|
30.04.2016 17:00 | Morava 1918 | 4 : 1 | Dragocvet | |||||
30.04
17:00
Napredak (Z)
OFK Tekstilac
6
2
|
30.04.2016 17:00 | Napredak (Z) | 6 : 2 | OFK Tekstilac | |||||
30.04
17:00
Kušiljevo
Mladi radnik
1
0
|
30.04.2016 17:00 | Kušiljevo | 1 : 0 | Mladi radnik |
30.04
16:30
Borac
Kaćuša
3
3
|
30.04.2016 16:30 | Borac | 3 : 3 | Kaćuša | |||||
30.04
16:30
Partizanski put
Polet
0
3
|
30.04.2016 16:30 | Partizanski put | 0 : 3 | Polet | |||||
30.04
16:30
Topličanin
Trbunje
6
0
|
30.04.2016 16:30 | Topličanin | 6 : 0 | Trbunje | |||||
30.04
16:30
Dobrič
Jug Bogdan
3
2
|
30.04.2016 16:30 | Dobrič | 3 : 2 | Jug Bogdan | |||||
30.04
16:30
Mladost 1982
Kosovac
0
1
|
30.04.2016 16:30 | Mladost 1982 | 0 : 1 | Kosovac | |||||
30.04
16:30
Jastrebac
Omladinac
5
1
|
30.04.2016 16:30 | Jastrebac | 5 : 1 | Omladinac | |||||
30.04
16:30
Svetlost
NS Tatko
2
1
|
30.04.2016 16:30 | Svetlost | 2 : 1 | NS Tatko | |||||
30.04
16:30
Dunđerski
Pobeda
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Dunđerski | 3 : 0 | Pobeda |
30.04
16:30
Naša krila 1936
Morava
2
1
|
30.04.2016 16:30 | Naša krila 1936 | 2 : 1 | Morava | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo (B)
Polet
2
2
|
30.04.2016 16:30 | Jedinstvo (B) | 2 : 2 | Polet | |||||
30.04
16:30
Mladost (Batuš.)
Mladost 1976 (Bilj.)
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Mladost (Batuš.) | 3 : 0 | Mladost 1976 (Bilj.) |
30.04
16:30
Ključ
Nemetali
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Ključ | 2 : 0 | Nemetali | |||||
30.04
16:30
Deli Jovan
Poreč
1
0
|
30.04.2016 16:30 | Deli Jovan | 1 : 0 | Poreč | |||||
30.04
16:30
Krivelj
Čubra
1
1
|
30.04.2016 16:30 | Krivelj | 1 : 1 | Čubra | |||||
30.04
16:30
Blizna
Polom
1
1
|
30.04.2016 16:30 | Blizna | 1 : 1 | Polom | |||||
30.04
16:30
Slatina
Majdanpek
3
2
|
30.04.2016 16:30 | Slatina | 3 : 2 | Majdanpek | |||||
30.04
16:30
Zlot
Radnički
3
2
|
30.04.2016 16:30 | Zlot | 3 : 2 | Radnički | |||||
30.04
16:30
Branik
Rudna Glava
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Branik | 3 : 0 | Rudna Glava | |||||
30.04
16:30
BSK
Sloga
2
0
|
30.04.2016 16:30 | BSK | 2 : 0 | Sloga |
30.04
Omladinac
Rudar
0
3
|
30.04.2016 | Omladinac | 0 : 3 | Rudar | |||||
30.04
Vratarnica
Malinik
0
6
|
30.04.2016 | Vratarnica | 0 : 6 | Malinik | |||||
30.04
OFK Knjaz
Osnić
0
0
|
30.04.2016 | OFK Knjaz | 0 : 0 | Osnić | |||||
30.04
16:30
Trebič
Grlište
0
2
|
30.04.2016 16:30 | Trebič | 0 : 2 | Grlište | |||||
30.04
16:30
Rgotina
Sloga
4
3
|
30.04.2016 16:30 | Rgotina | 4 : 3 | Sloga | |||||
30.04
BSK
Midžor
3
0
|
30.04.2016 | BSK | 3 : 0 | Midžor | |||||
30.04
16:30
Svrljiška Topla
Mladost (S)
1
0
|
30.04.2016 16:30 | Svrljiška Topla | 1 : 0 | Mladost (S) | |||||
30.04
Polet
ŠSK
3
4
|
30.04.2016 | Polet | 3 : 4 | ŠSK |
30.04
16:30
Jedinstvo GS
Železničar
6
0
|
30.04.2016 16:30 | Jedinstvo GS | 6 : 0 | Železničar | |||||
30.04
16:30
GFK Dubočica
Brza
2
0
|
30.04.2016 16:30 | GFK Dubočica | 2 : 0 | Brza |
30.04
16:30
Palilulac
Radnički
0
2
|
30.04.2016 16:30 | Palilulac | 0 : 2 | Radnički | |||||
30.04
16:30
Proleter
OFK Niš
1
3
|
30.04.2016 16:30 | Proleter | 1 : 3 | OFK Niš | |||||
30.04
16:30
Mramor
Mladost
5
6
|
30.04.2016 16:30 | Mramor | 5 : 6 | Mladost | |||||
30.04
16:30
Budućnost
Vrtište
5
0
|
30.04.2016 16:30 | Budućnost | 5 : 0 | Vrtište | |||||
30.04
16:30
Morava
Crvena zastava
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Morava | 2 : 0 | Crvena zastava | |||||
30.04
16:30
Brzi Brod
Sloboda
5
1
|
30.04.2016 16:30 | Brzi Brod | 5 : 1 | Sloboda | |||||
30.04
16:30
Vulkan
Rudar
3
4
|
30.04.2016 16:30 | Vulkan | 3 : 4 | Rudar | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo (GM)
Aluminjum
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Jedinstvo (GM) | 3 : 0 | Aluminjum |
30.04
17:00
Borac (S)
Partizan (U)
5
1
|
30.04.2016 17:00 | Borac (S) | 5 : 1 | Partizan (U) | |||||
30.04
17:00
Jedinstvo Stević
Vulturul
3
0
|
30.04.2016 17:00 | Jedinstvo Stević | 3 : 0 | Vulturul | |||||
30.04
17:00
Mladost (O)
Crvena zvezda
2
0
|
30.04.2016 17:00 | Mladost (O) | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
30.04
17:00
Dinamo 1945
Sloga (BNS)
2
1
|
30.04.2016 17:00 | Dinamo 1945 | 2 : 1 | Sloga (BNS) |
30.04
16:30
Roham
Polet
1
4
|
30.04.2016 16:30 | Roham | 1 : 4 | Polet | |||||
30.04
16:30
Bilećanin
Vojvodina 1928
0
0
|
30.04.2016 16:30 | Bilećanin | 0 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
30.04
16:30
Kikinda 1909
Begej
1
0
|
30.04.2016 16:30 | Kikinda 1909 | 1 : 0 | Begej | |||||
30.04
16:30
Banat
Mladost
1
2
|
30.04.2016 16:30 | Banat | 1 : 2 | Mladost | |||||
30.04
16:30
Naftagas
Proleter 2006
1
0
|
30.04.2016 16:30 | Naftagas | 1 : 0 | Proleter 2006 |
30.04
16:30
Radnički 1918
Hajduk
3
1
|
30.04.2016 16:30 | Radnički 1918 | 3 : 1 | Hajduk |
30.04
17:00
Radnički 1905
Njegoš
0
6
|
30.04.2016 17:00 | Radnički 1905 | 0 : 6 | Njegoš | |||||
30.04
17:00
Panonija IM Topola
Obilić
1
2
|
30.04.2016 17:00 | Panonija IM Topola | 1 : 2 | Obilić | |||||
30.04
17:00
Tornjoš
Preporod
0
3
|
30.04.2016 17:00 | Tornjoš | 0 : 3 | Preporod | |||||
30.04
17:00
Proleter
Bajša
2
0
|
30.04.2016 17:00 | Proleter | 2 : 0 | Bajša | |||||
30.04
17:00
Potisje
Bačka
5
3
|
30.04.2016 17:00 | Potisje | 5 : 3 | Bačka |
30.04
16:00
OFK Brestač
Partizan
0
2
|
30.04.2016 16:00 | OFK Brestač | 0 : 2 | Partizan | |||||
30.04
16:00
Donji Petrovci
1. Maj Ruma
1
2
|
30.04.2016 16:00 | Donji Petrovci | 1 : 2 | 1. Maj Ruma | |||||
30.04
16:00
Graničar 1924
Jadran
1
0
|
30.04.2016 16:00 | Graničar 1924 | 1 : 0 | Jadran | |||||
30.04
16:00
OFK Zeka Buljubaša
Hajduk 1925 Podunavac
1
3
|
30.04.2016 16:00 | OFK Zeka Buljubaša | 1 : 3 | Hajduk 1925 Podunavac | |||||
30.04
16:00
Ljukovo
Hajduk (D)
0
1
|
30.04.2016 16:00 | Ljukovo | 0 : 1 | Hajduk (D) | |||||
30.04
16:00
Hrtkovci
Jedinstvo (M)
7
0
|
30.04.2016 16:00 | Hrtkovci | 7 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
30.04
16:00
Podrinje
Napredak (P)
0
1
|
30.04.2016 16:00 | Podrinje | 0 : 1 | Napredak (P) | |||||
30.04
16:00
Sloven
Rudar
1
0
|
30.04.2016 16:00 | Sloven | 1 : 0 | Rudar |
30.04
17:00
Železničar
OFK Futog
2
3
|
30.04.2016 17:00 | Železničar | 2 : 3 | OFK Futog | |||||
30.04
17:00
Šajkaš 1908
OFK Sirig
0
0
|
30.04.2016 17:00 | Šajkaš 1908 | 0 : 0 | OFK Sirig | |||||
30.04
17:00
Mladost
Fruškogorski partizan
5
1
|
30.04.2016 17:00 | Mladost | 5 : 1 | Fruškogorski partizan | |||||
30.04
17:00
Proleter
Jedinstvo
2
1
|
30.04.2016 17:00 | Proleter | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
30.04
17:00
Susek
Petrovaradin
1
4
|
30.04.2016 17:00 | Susek | 1 : 4 | Petrovaradin | |||||
30.04
17:00
TSK
Sofeks
0
0
|
30.04.2016 17:00 | TSK | 0 : 0 | Sofeks |
30.04
16:30
Mladost (Č)
Mladost (B)
1
5
|
30.04.2016 16:30 | Mladost (Č) | 1 : 5 | Mladost (B) | |||||
30.04
16:30
OFK Zabrežje
Budućnost
2
4
|
30.04.2016 16:30 | OFK Zabrežje | 2 : 4 | Budućnost | |||||
30.04
16:30
Mladost (C)
Borac
0
3
|
30.04.2016 16:30 | Mladost (C) | 0 : 3 | Borac | |||||
30.04
16:30
Šumadija
Veliki Borak
6
2
|
30.04.2016 16:30 | Šumadija | 6 : 2 | Veliki Borak |
30.04
16:30
Komgrap
13. maj
7
0
|
30.04.2016 16:30 | Komgrap | 7 : 0 | 13. maj | |||||
30.04
16:30
Policajac
Pionir
6
2
|
30.04.2016 16:30 | Policajac | 6 : 2 | Pionir | |||||
30.04
16:30
Milutinac
Institut
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Milutinac | 3 : 0 | Institut |
30.04
16:30
Mladenovac
Avala 1939
1
3
|
30.04.2016 16:30 | Mladenovac | 1 : 3 | Avala 1939 |
30.04
16:00
Sloboda
Omladinac
3
1
|
30.04.2016 16:00 | Sloboda | 3 : 1 | Omladinac | |||||
30.04
16:00
Bačinac
7. Juli
1
3
|
30.04.2016 16:00 | Bačinac | 1 : 3 | 7. Juli |
30.04
16:00
Železničar
Trgovački
2
0
|
30.04.2016 16:00 | Železničar | 2 : 0 | Trgovački | |||||
30.04
16:00
Krilaš
Dizel
4
1
|
30.04.2016 16:00 | Krilaš | 4 : 1 | Dizel | |||||
30.04
16:00
Mladost
Sloga (Ć)
3
1
|
30.04.2016 16:00 | Mladost | 3 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
30.04
13:30
Sloga (B)
Makce
1
2
|
30.04.2016 13:30 | Sloga (B) | 1 : 2 | Makce | |||||
30.04
16:00
Integral
Napredak
1
2
|
30.04.2016 16:00 | Integral | 1 : 2 | Napredak | |||||
30.04
16:00
Polet
Borac
3
2
|
30.04.2016 16:00 | Polet | 3 : 2 | Borac |
30.04
16:00
Šatornja
Aranđelovac
2
1
|
30.04.2016 16:00 | Šatornja | 2 : 1 | Aranđelovac | |||||
30.04
10:00
Šumadija
Karađorđe
4
1
|
30.04.2016 10:00 | Šumadija | 4 : 1 | Karađorđe | |||||
30.04
16:00
Šumadinac
Prvi srpski ustanak
1
2
|
30.04.2016 16:00 | Šumadinac | 1 : 2 | Prvi srpski ustanak |
30.04
16:30
Prvi partizan
Jasen
6
1
|
30.04.2016 16:30 | Prvi partizan | 6 : 1 | Jasen | |||||
30.04
14:00
Sevojno
Višesava
4
3
|
30.04.2016 14:00 | Sevojno | 4 : 3 | Višesava | |||||
30.04
16:30
Ariljska rampa
Čajetina
1
0
|
30.04.2016 16:30 | Ariljska rampa | 1 : 0 | Čajetina | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo
Crnokosa
1
3
|
30.04.2016 16:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Crnokosa | |||||
30.04
16:30
Savinac
Železničar
1
3
|
30.04.2016 16:30 | Savinac | 1 : 3 | Železničar |
30.04
16:00
Mladost (PP)
Podrinje
2
1
|
30.04.2016 16:00 | Mladost (PP) | 2 : 1 | Podrinje | |||||
30.04
17:00
Sinđelić
Borac (V)
3
2
|
30.04.2016 17:00 | Sinđelić | 3 : 2 | Borac (V) | |||||
30.04
17:00
Jedinstvo (Š)
Jadar
1
2
|
30.04.2016 17:00 | Jedinstvo (Š) | 1 : 2 | Jadar |
30.04
16:30
Junior Novo Naselje
Kačer
2
1
|
30.04.2016 16:30 | Junior Novo Naselje | 2 : 1 | Kačer |
30.04
16:30
Jadran
Pobeda
3
4
|
30.04.2016 16:30 | Jadran | 3 : 4 | Pobeda | |||||
30.04
16:30
Sloga (D)
Ćava
0
1
|
30.04.2016 16:30 | Sloga (D) | 0 : 1 | Ćava | |||||
30.04
16:30
Vinogradi DB
Mladost
2
2
|
30.04.2016 16:30 | Vinogradi DB | 2 : 2 | Mladost |
30.04
17:00
Goč
Real
2
0
|
30.04.2016 17:00 | Goč | 2 : 0 | Real | |||||
30.04
17:00
Rudar
Borac
4
2
|
30.04.2016 17:00 | Rudar | 4 : 2 | Borac | |||||
30.04
17:00
Radnik
Stubal
5
0
|
30.04.2016 17:00 | Radnik | 5 : 0 | Stubal | |||||
30.04
17:00
Budućnost
Polet
3
2
|
30.04.2016 17:00 | Budućnost | 3 : 2 | Polet | |||||
30.04
17:00
Radnički
Gruža
3
0
|
30.04.2016 17:00 | Radnički | 3 : 0 | Gruža |
30.04
16:30
Slatina
Majdan
2
1
|
30.04.2016 16:30 | Slatina | 2 : 1 | Majdan | |||||
30.04
16:30
Lunjevica
Backovac Junajted
0
1
|
30.04.2016 16:30 | Lunjevica | 0 : 1 | Backovac Junajted |
30.04
17:00
Polet
Istok 63
2
5
|
30.04.2016 17:00 | Polet | 2 : 5 | Istok 63 | |||||
30.04
17:00
Napredak Stubica
Omladinski
1
0
|
30.04.2016 17:00 | Napredak Stubica | 1 : 0 | Omladinski | |||||
30.04
17:00
Javor
Supska
2
3
|
30.04.2016 17:00 | Javor | 2 : 3 | Supska | |||||
30.04
17:00
Radnički
Rudar Stenjevac
1
5
|
30.04.2016 17:00 | Radnički | 1 : 5 | Rudar Stenjevac | |||||
30.04
17:00
Šumadija
Omladinac
2
1
|
30.04.2016 17:00 | Šumadija | 2 : 1 | Omladinac | |||||
30.04
17:00
Napredak (Sv)
Rudar (SR)
3
1
|
30.04.2016 17:00 | Napredak (Sv) | 3 : 1 | Rudar (SR) | |||||
30.04
17:00
Mladost (S)
Hajduk
2
3
|
30.04.2016 17:00 | Mladost (S) | 2 : 3 | Hajduk | |||||
30.04
17:00
Rudar (P)
Moravac
3
1
|
30.04.2016 17:00 | Rudar (P) | 3 : 1 | Moravac |
30.04
17:00
Budućnost
Šumadinac
1
3
|
30.04.2016 17:00 | Budućnost | 1 : 3 | Šumadinac | |||||
30.04
17:00
Juhor
Mladost (G)
5
2
|
30.04.2016 17:00 | Juhor | 5 : 2 | Mladost (G) | |||||
30.04
17:00
Resavac
Napredak (SL)
3
0
|
30.04.2016 17:00 | Resavac | 3 : 0 | Napredak (SL) | |||||
30.04
17:00
Vinorača
Kupinovac
10
4
|
30.04.2016 17:00 | Vinorača | 10 : 4 | Kupinovac | |||||
30.04
17:00
Mladost (D)
Osaonica
2
1
|
30.04.2016 17:00 | Mladost (D) | 2 : 1 | Osaonica | |||||
30.04
17:00
Morava
Sloga
1
2
|
30.04.2016 17:00 | Morava | 1 : 2 | Sloga | |||||
30.04
17:00
Crni Vrh
Ursule
3
2
|
30.04.2016 17:00 | Crni Vrh | 3 : 2 | Ursule | |||||
30.04
17:00
Kolare
Blagotin
6
2
|
30.04.2016 17:00 | Kolare | 6 : 2 | Blagotin |
30.04
16:30
Varvarin
14. Oktobar
4
1
|
30.04.2016 16:30 | Varvarin | 4 : 1 | 14. Oktobar |
30.04
16:30
Polet
OFK Sloga
3
1
|
30.04.2016 16:30 | Polet | 3 : 1 | OFK Sloga | |||||
30.04
16:30
Tempo
Jedinstvo GVD
2
8
|
30.04.2016 16:30 | Tempo | 2 : 8 | Jedinstvo GVD | |||||
30.04
16:30
Napredak 2012
OFK Draževac
1
3
|
30.04.2016 16:30 | Napredak 2012 | 1 : 3 | OFK Draževac |
30.04
16:30
Omladinac
Napredak
1
6
|
30.04.2016 16:30 | Omladinac | 1 : 6 | Napredak | |||||
30.04
16:30
Pontes
Lokomotiva
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Pontes | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
30.04
16:30
Koča Andjelković
Kladušnica
4
1
|
30.04.2016 16:30 | Koča Andjelković | 4 : 1 | Kladušnica | |||||
30.04
16:30
Milutinovac
Lovćen
1
9
|
30.04.2016 16:30 | Milutinovac | 1 : 9 | Lovćen | |||||
30.04
16:30
Velika Vrbica
Mala Vrbica
2
1
|
30.04.2016 16:30 | Velika Vrbica | 2 : 1 | Mala Vrbica |
30.04
16:30
Velika Jasikova
Timok 1928
2
1
|
30.04.2016 16:30 | Velika Jasikova | 2 : 1 | Timok 1928 | |||||
30.04
16:30
Kosovo
Lovac
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Kosovo | 2 : 0 | Lovac | |||||
30.04
16:30
Kastrum
Šljivar
4
2
|
30.04.2016 16:30 | Kastrum | 4 : 2 | Šljivar | |||||
30.04
16:30
Nacional
Deli Jovan
3
1
|
30.04.2016 16:30 | Nacional | 3 : 1 | Deli Jovan | |||||
30.04
16:30
Graničar
Polet 1959
8
0
|
30.04.2016 16:30 | Graničar | 8 : 0 | Polet 1959 |
30.04
16:30
Navalin
OFK Bobište
7
3
|
30.04.2016 16:30 | Navalin | 7 : 3 | OFK Bobište | |||||
30.04
16:30
Sušica 2012
Marjan MB
2
3
|
30.04.2016 16:30 | Sušica 2012 | 2 : 3 | Marjan MB | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo (Š)
Bratstvo
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Jedinstvo (Š) | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
30.04
16:30
BSK
Mladost (B)
1
1
|
30.04.2016 16:30 | BSK | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
30.04
16:30
Lemind 1953
Jedinstvo (G)
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Lemind 1953 | 3 : 0 | Jedinstvo (G) |
30.04
17:00
Mika Antić
Tempo
4
3
|
30.04.2016 17:00 | Mika Antić | 4 : 3 | Tempo |
30.04
16:30
Terekveš
Napredak
10
2
|
30.04.2016 16:30 | Terekveš | 10 : 2 | Napredak | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo
Proleter
4
2
|
30.04.2016 16:30 | Jedinstvo | 4 : 2 | Proleter | |||||
30.04
16:30
2. Oktobar
Vojvodina (NM)
0
0
|
30.04.2016 16:30 | 2. Oktobar | 0 : 0 | Vojvodina (NM) | |||||
30.04
16:30
Bega
Omladinac
0
2
|
30.04.2016 16:30 | Bega | 0 : 2 | Omladinac | |||||
30.04
16:30
Vojvodina (B)
Delija
5
1
|
30.04.2016 16:30 | Vojvodina (B) | 5 : 1 | Delija |
30.04
16:30
OFK Klek
OFK Gradnulica
1
0
|
30.04.2016 16:30 | OFK Klek | 1 : 0 | OFK Gradnulica | |||||
30.04
16:30
Lehel
Naftagas
2
2
|
30.04.2016 16:30 | Lehel | 2 : 2 | Naftagas | |||||
30.04
16:30
ŽFK Banat
Rusanda
0
2
|
30.04.2016 16:30 | ŽFK Banat | 0 : 2 | Rusanda | |||||
30.04
16:30
Omladinac
Potisje
1
0
|
30.04.2016 16:30 | Omladinac | 1 : 0 | Potisje |
30.04
16:30
Crvenka
Partizan
5
1
|
30.04.2016 16:30 | Crvenka | 5 : 1 | Partizan | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo 1947
Jedinstvo (R)
2
3
|
30.04.2016 16:30 | Jedinstvo 1947 | 2 : 3 | Jedinstvo (R) |
30.04
16:00
Mitros
Borac (M)
1
0
|
30.04.2016 16:00 | Mitros | 1 : 0 | Borac (M) | |||||
30.04
16:00
Sloga
Noćaj
2
0
|
30.04.2016 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Noćaj | |||||
30.04
16:00
Radnički
Jedinstvo
2
1
|
30.04.2016 16:00 | Radnički | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
30.04
16:00
Napredak
Sloboda
1
2
|
30.04.2016 16:00 | Napredak | 1 : 2 | Sloboda | |||||
30.04
16:00
Graničar
Borac (K)
1
1
|
30.04.2016 16:00 | Graničar | 1 : 1 | Borac (K) | |||||
30.04
16:00
Borac (S)
Fruškogorac
2
2
|
30.04.2016 16:00 | Borac (S) | 2 : 2 | Fruškogorac | |||||
30.04
16:00
PSK Putinci
Hajduk 1932
3
0
|
30.04.2016 16:00 | PSK Putinci | 3 : 0 | Hajduk 1932 | |||||
30.04
16:00
Obilić 1993
Omladinac
5
0
|
30.04.2016 16:00 | Obilić 1993 | 5 : 0 | Omladinac |
30.04
17:00
Krivanj
Slavija
0
2
|
30.04.2016 17:00 | Krivanj | 0 : 2 | Slavija | |||||
30.04
17:00
Naša Zvezda
Maglić
3
1
|
30.04.2016 17:00 | Naša Zvezda | 3 : 1 | Maglić | |||||
30.04
17:00
Soko
Neštin
1
3
|
30.04.2016 17:00 | Soko | 1 : 3 | Neštin | |||||
30.04
17:00
Borac
Bačka
3
2
|
30.04.2016 17:00 | Borac | 3 : 2 | Bačka | |||||
30.04
17:00
Labudnjača
Bački Hajduk
2
2
|
30.04.2016 17:00 | Labudnjača | 2 : 2 | Bački Hajduk |
30.04
16:30
Mladost
Dunavac
3
1
|
30.04.2016 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Dunavac | |||||
30.04
16:00
Mladi proleter
Dedinje
3
0
|
30.04.2016 16:00 | Mladi proleter | 3 : 0 | Dedinje | |||||
30.04
10:00
Sparta
Heroj Polet
1
0
|
30.04.2016 10:00 | Sparta | 1 : 0 | Heroj Polet |
30.04
16:00
Cerovac
Vodice
3
0
|
30.04.2016 16:00 | Cerovac | 3 : 0 | Vodice |
30.04
16:00
Jedinstvo (Lj)
Braničevo
3
1
|
30.04.2016 16:00 | Jedinstvo (Lj) | 3 : 1 | Braničevo | |||||
30.04
16:00
Polet (V)
Mlava (B)
3
0
|
30.04.2016 16:00 | Polet (V) | 3 : 0 | Mlava (B) |
30.04
16:00
Polet
Radnik
2
0
|
30.04.2016 16:00 | Polet | 2 : 0 | Radnik |
30.04
17:00
Dušan Silni
Karađorđe
1
0
|
30.04.2016 17:00 | Dušan Silni | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
30.04
17:00
Cerić
Rankovac
5
1
|
30.04.2016 17:00 | Cerić | 5 : 1 | Rankovac | |||||
30.04
17:00
Dobrava
OFK Jelen
3
2
|
30.04.2016 17:00 | Dobrava | 3 : 2 | OFK Jelen |
30.04
17:00
Milicionar
Torpedo 1924
5
1
|
30.04.2016 17:00 | Milicionar | 5 : 1 | Torpedo 1924 |
30.04
16:30
Crvena Jabuka
Stepanje
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Crvena Jabuka | 2 : 0 | Stepanje | |||||
30.04
16:30
Radnik
Polet (T)
2
1
|
30.04.2016 16:30 | Radnik | 2 : 1 | Polet (T) |
30.04
17:00
Grdica
Tavnik
2
0
|
30.04.2016 17:00 | Grdica | 2 : 0 | Tavnik | |||||
30.04
17:00
Partizan
Kraljevo Hajduk
2
1
|
30.04.2016 17:00 | Partizan | 2 : 1 | Kraljevo Hajduk |
30.04
16:00
Velereč 94
Brezak
2
5
|
30.04.2016 16:00 | Velereč 94 | 2 : 5 | Brezak | |||||
30.04
16:00
Ozrem PMH
Šumadija
4
1
|
30.04.2016 16:00 | Ozrem PMH | 4 : 1 | Šumadija | |||||
30.04
16:00
Sparta Grabovica
Ozremica
5
3
|
30.04.2016 16:00 | Sparta Grabovica | 5 : 3 | Ozremica |
30.04
16:00
Hajduk Veljko 1934
Železničar
0
3
|
30.04.2016 16:00 | Hajduk Veljko 1934 | 0 : 3 | Železničar |
30.04
16:30
Ratar
Urovica
0
3
|
30.04.2016 16:30 | Ratar | 0 : 3 | Urovica | |||||
30.04
14:00
OFK Sikole
Polet
3
5
|
30.04.2016 14:00 | OFK Sikole | 3 : 5 | Polet | |||||
30.04
16:30
Smedovac
Kovilovo
5
2
|
30.04.2016 16:30 | Smedovac | 5 : 2 | Kovilovo | |||||
30.04
16:30
Miloševo
Srbovo
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Miloševo | 3 : 0 | Srbovo | |||||
30.04
11:00
Malajnica
Rečka
7
1
|
30.04.2016 11:00 | Malajnica | 7 : 1 | Rečka | |||||
30.04
16:30
Slatina
Graničar
2
4
|
30.04.2016 16:30 | Slatina | 2 : 4 | Graničar |
30.04
16:30
Banaćanin
Baličevac
4
1
|
30.04.2016 16:30 | Banaćanin | 4 : 1 | Baličevac |
30.04
16:00
Prijevor
Prijatelji
5
0
|
30.04.2016 16:00 | Prijevor | 5 : 0 | Prijatelji |
30.04
16:30
Barajevo
Velika Mostanica
4
1
|
30.04.2016 16:30 | Barajevo | 4 : 1 | Velika Mostanica |
30.04
17:00
Rudar
Bistrica
4
3
|
30.04.2016 17:00 | Rudar | 4 : 3 | Bistrica | |||||
30.04
17:00
Vreoci
Budućnost
2
8
|
30.04.2016 17:00 | Vreoci | 2 : 8 | Budućnost | |||||
30.04
17:00
OFK Burovo
Polet
8
3
|
30.04.2016 17:00 | OFK Burovo | 8 : 3 | Polet |
30.04
16:30
Mladost (MI)
OFK Rogača
0
3
|
30.04.2016 16:30 | Mladost (MI) | 0 : 3 | OFK Rogača | |||||
30.04
16:30
Stojnik
OFK Slatina
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Stojnik | 3 : 0 | OFK Slatina |
30.04
17:00
Jedinstvo
Omladinac
5
1
|
30.04.2016 17:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Omladinac |
30.04
16:30
Veternica
Badince
0
3
|
30.04.2016 16:30 | Veternica | 0 : 3 | Badince | |||||
30.04
16:30
Nomanica
Radnik 2013
0
0
|
30.04.2016 16:30 | Nomanica | 0 : 0 | Radnik 2013 |
30.04
16:30
Turekovac
Gornje Sinkovce
6
1
|
30.04.2016 16:30 | Turekovac | 6 : 1 | Gornje Sinkovce | |||||
30.04
16:30
Grdanica 024
Moravac
0
3
|
30.04.2016 16:30 | Grdanica 024 | 0 : 3 | Moravac | |||||
30.04
16:30
Bratstvo
Milanovo
1
2
|
30.04.2016 16:30 | Bratstvo | 1 : 2 | Milanovo |
30.04
17:00
Sloga
Graničar
2
1
|
30.04.2016 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Graničar | |||||
30.04
17:00
Mladost
Janošik
1
1
|
30.04.2016 17:00 | Mladost | 1 : 1 | Janošik | |||||
30.04
17:00
Gaj
Naša Krajina
0
0
|
30.04.2016 17:00 | Gaj | 0 : 0 | Naša Krajina | |||||
30.04
17:00
Dobrica
Solunac
6
1
|
30.04.2016 17:00 | Dobrica | 6 : 1 | Solunac |
30.04
16:30
KSK Konak 1926
Mladost
2
3
|
30.04.2016 16:30 | KSK Konak 1926 | 2 : 3 | Mladost | |||||
30.04
16:30
Sloga
OFK Stajićevo
1
2
|
30.04.2016 16:30 | Sloga | 1 : 2 | OFK Stajićevo |
30.04
Borac
Hajduk
1
5
|
30.04.2016 | Borac | 1 : 5 | Hajduk | |||||
30.04
Omladinac
Graničar
2
1
|
30.04.2016 | Omladinac | 2 : 1 | Graničar | |||||
30.04
Sinđelić
OFK Bikić
0
6
|
30.04.2016 | Sinđelić | 0 : 6 | OFK Bikić | |||||
30.04
OFK Bingula
Bratstvo
3
0
|
30.04.2016 | OFK Bingula | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
30.04
Sremac
Jedinstvo (Lj)
4
3
|
30.04.2016 | Sremac | 4 : 3 | Jedinstvo (Lj) | |||||
30.04
OFK Bačinci
Jednota
3
2
|
30.04.2016 | OFK Bačinci | 3 : 2 | Jednota |
30.04
16:30
Kameni
Sloven
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Kameni | 3 : 0 | Sloven | |||||
30.04
16:30
Srem
Vitez
8
2
|
30.04.2016 16:30 | Srem | 8 : 2 | Vitez | |||||
30.04
16:30
Sremac
Šumar
2
2
|
30.04.2016 16:30 | Sremac | 2 : 2 | Šumar | |||||
30.04
16:30
Lovac
Graničar
1
1
|
30.04.2016 16:30 | Lovac | 1 : 1 | Graničar |
30.04
16:00
Sloboda
OFK Bosut
4
3
|
30.04.2016 16:00 | Sloboda | 4 : 3 | OFK Bosut | |||||
30.04
16:00
Sloga (Č)
Napredak
3
0
|
30.04.2016 16:00 | Sloga (Č) | 3 : 0 | Napredak | |||||
30.04
16:00
Poletarac
Borac (R)
3
1
|
30.04.2016 16:00 | Poletarac | 3 : 1 | Borac (R) | |||||
30.04
16:00
BSK
Grgurevci
3
0
|
30.04.2016 16:00 | BSK | 3 : 0 | Grgurevci | |||||
30.04
16:00
Srem
Planinac
0
1
|
30.04.2016 16:00 | Srem | 0 : 1 | Planinac | |||||
30.04
16:00
Sloga (Z)
Borac (VR)
3
0
|
30.04.2016 16:00 | Sloga (Z) | 3 : 0 | Borac (VR) |
30.04
16:30
Dunavac
Ljubičevo
3
1
|
30.04.2016 16:30 | Dunavac | 3 : 1 | Ljubičevo | |||||
30.04
16:30
Metalac
Sloga (L)
1
0
|
30.04.2016 16:30 | Metalac | 1 : 0 | Sloga (L) | |||||
30.04
16:30
Sloga (Du)
Sopot
1
3
|
30.04.2016 16:30 | Sloga (Du) | 1 : 3 | Sopot |
30.04
16:30
Vukan
Brana Paunović
4
2
|
30.04.2016 16:30 | Vukan | 4 : 2 | Brana Paunović | |||||
30.04
16:30
Manastirica
Udarnik 2015
5
1
|
30.04.2016 16:30 | Manastirica | 5 : 1 | Udarnik 2015 | |||||
30.04
16:30
Omladinac B
Jedinstvo
0
1
|
30.04.2016 16:30 | Omladinac B | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
30.04
16:30
Mladost (R)
Melnica
3
2
|
30.04.2016 16:30 | Mladost (R) | 3 : 2 | Melnica |
30.04
16:30
Burovac
7. juli
1
0
|
30.04.2016 16:30 | Burovac | 1 : 0 | 7. juli | |||||
30.04
16:30
Dobrnje
Veliko Laole
0
3
|
30.04.2016 16:30 | Dobrnje | 0 : 3 | Veliko Laole |
30.04
Jedinstvo
Mladost
0
0
|
30.04.2016 | Jedinstvo | 0 : 0 | Mladost | |||||
30.04
Kotlenik
Omladinac
1
2
|
30.04.2016 | Kotlenik | 1 : 2 | Omladinac |
30.04
Gorski Car
Brezovac
0
3
|
30.04.2016 | Gorski Car | 0 : 3 | Brezovac |
30.04
17:00
Maovi MH
OFK Varna
2
3
|
30.04.2016 17:00 | Maovi MH | 2 : 3 | OFK Varna |
30.04
17:00
Napredak (BP)
Sloboda
1
2
|
30.04.2016 17:00 | Napredak (BP) | 1 : 2 | Sloboda | |||||
30.04
17:00
Stojan Lazarac
Premijer
1
0
|
30.04.2016 17:00 | Stojan Lazarac | 1 : 0 | Premijer |
30.04
16:30
Šumarice 2008
Erdoglija
2
2
|
30.04.2016 16:30 | Šumarice 2008 | 2 : 2 | Erdoglija |
30.04
17:00
Bogutovačka Banja
Mlada krila
0
1
|
30.04.2016 17:00 | Bogutovačka Banja | 0 : 1 | Mlada krila |
30.04
16:00
Zvezda
Best
6
2
|
30.04.2016 16:00 | Zvezda | 6 : 2 | Best | |||||
30.04
16:00
Borac
Mladost
3
0
|
30.04.2016 16:00 | Borac | 3 : 0 | Mladost | |||||
30.04
16:00
Budućnost
OFK Selište
5
3
|
30.04.2016 16:00 | Budućnost | 5 : 3 | OFK Selište |
30.04
16:30
Zdravinje
Zmajevac
3
4
|
30.04.2016 16:30 | Zdravinje | 3 : 4 | Zmajevac | |||||
30.04
Modrica
Mladost 2015
0
0
|
30.04.2016 | Modrica | 0 : 0 | Mladost 2015 |
30.04
16:30
Knez Lazar
Gaglovo
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Knez Lazar | 2 : 0 | Gaglovo |
30.04
Budućnost
Jednota 1950
4
2
|
30.04.2016 | Budućnost | 4 : 2 | Jednota 1950 | |||||
30.04
Sloga
Mladost
0
1
|
30.04.2016 | Sloga | 0 : 1 | Mladost | |||||
30.04
Borac
Proleter
3
0
|
30.04.2016 | Borac | 3 : 0 | Proleter |
30.04
17:00
Budućnost
Moravac
0
3
|
30.04.2016 17:00 | Budućnost | 0 : 3 | Moravac | |||||
30.04
17:00
Borac
Sloga
6
2
|
30.04.2016 17:00 | Borac | 6 : 2 | Sloga | |||||
30.04
17:00
Pomoravlje
Slavija 1915
2
2
|
30.04.2016 17:00 | Pomoravlje | 2 : 2 | Slavija 1915 |
30.04
17:00
Sečica
Glumač
3
2
|
30.04.2016 17:00 | Sečica | 3 : 2 | Glumač | |||||
30.04
17:00
Gorobilje
Avijatičar Vranjani
0
1
|
30.04.2016 17:00 | Gorobilje | 0 : 1 | Avijatičar Vranjani | |||||
30.04
14:30
Pobeda
Plavi Tok
1
0
|
30.04.2016 14:30 | Pobeda | 1 : 0 | Plavi Tok | |||||
30.04
17:00
Trešnjica
Dobrinjac
1
2
|
30.04.2016 17:00 | Trešnjica | 1 : 2 | Dobrinjac | |||||
30.04
14:30
Bakionica
Borac
0
3
|
30.04.2016 14:30 | Bakionica | 0 : 3 | Borac | |||||
30.04
17:00
Duškovci
Omladinac
7
3
|
30.04.2016 17:00 | Duškovci | 7 : 3 | Omladinac | |||||
30.04
15:00
Ježevica
Lauš
7
2
|
30.04.2016 15:00 | Ježevica | 7 : 2 | Lauš | |||||
30.04
17:00
Blagaja
Lazarica
1
4
|
30.04.2016 17:00 | Blagaja | 1 : 4 | Lazarica |
30.04
16:00
Šumadija
Udarnik
0
4
|
30.04.2016 16:00 | Šumadija | 0 : 4 | Udarnik | |||||
30.04
10:00
Feniks
Veteran
0
3
|
30.04.2016 10:00 | Feniks | 0 : 3 | Veteran |
30.04
17:00
Proleter
Draževac-Tornado
5
0
|
30.04.2016 17:00 | Proleter | 5 : 0 | Draževac-Tornado | |||||
30.04
17:00
Skela
Baljevac
6
0
|
30.04.2016 17:00 | Skela | 6 : 0 | Baljevac | |||||
30.04
17:00
Rekreativo
Zadrugar
3
1
|
30.04.2016 17:00 | Rekreativo | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
30.04
17:00
Sloga
Barič-Munja
4
0
|
30.04.2016 17:00 | Sloga | 4 : 0 | Barič-Munja |
30.04
17:30
Mladost
Lipar
6
0
|
30.04.2016 17:30 | Mladost | 6 : 0 | Lipar | |||||
30.04
17:30
Dobra Voda
Dražmirovac
3
0
|
30.04.2016 17:30 | Dobra Voda | 3 : 0 | Dražmirovac | |||||
30.04
17:30
Oniks
OFK Dragoševac
4
0
|
30.04.2016 17:30 | Oniks | 4 : 0 | OFK Dragoševac |
30.04
16:30
Mornar
Iskra
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Mornar | 3 : 0 | Iskra | |||||
30.04
16:30
Zeta
Lovćen
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Zeta | 2 : 0 | Lovćen | |||||
30.04
16:30
OFK Petrovac
Grbalj
1
1
|
30.04.2016 16:30 | OFK Petrovac | 1 : 1 | Grbalj | |||||
30.04
16:30
Mladost
Dečić
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Dečić | |||||
30.04
16:30
Rudar
Sutjeska
0
1
|
30.04.2016 16:30 | Rudar | 0 : 1 | Sutjeska | |||||
30.04
16:30
Budućnost
Bokelj
4
2
|
30.04.2016 16:30 | Budućnost | 4 : 2 | Bokelj |
30.04
16:30
Jedinstvo
Igalo
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Igalo |
30.04
17:00
Olimpic
Široki Brijeg
2
1
|
30.04.2016 17:00 | Olimpic | 2 : 1 | Široki Brijeg | |||||
30.04
17:00
Sloboda
Drina
0
2
|
30.04.2016 17:00 | Sloboda | 0 : 2 | Drina | |||||
30.04
17:00
Mladost
Travnik
2
1
|
30.04.2016 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Travnik | |||||
30.04
17:00
Velež
Sarajevo
0
3
|
30.04.2016 17:00 | Velež | 0 : 3 | Sarajevo | |||||
30.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
0
0
|
30.04.2016 17:00 | Željezničar | 0 : 0 | Zrinjski | |||||
30.04
17:00
Vitez
Čelik
1
0
|
30.04.2016 17:00 | Vitez | 1 : 0 | Čelik | |||||
30.04
17:00
Radnik
Rudar
2
0
|
30.04.2016 17:00 | Radnik | 2 : 0 | Rudar | |||||
30.04
17:00
Borac
Slavija
2
1
|
30.04.2016 17:00 | Borac | 2 : 1 | Slavija |
30.04
16:30
Borac
Kozara
3
5
|
30.04.2016 16:30 | Borac | 3 : 5 | Kozara | |||||
30.04
16:30
Krupa
Zvijezda 09
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Krupa | 2 : 0 | Zvijezda 09 | |||||
30.04
16:30
Mladost (VO)
Tekstilac
0
0
|
30.04.2016 16:30 | Mladost (VO) | 0 : 0 | Tekstilac |
30.04
16:30
Vlasenica
Drina HE
2
3
|
30.04.2016 16:30 | Vlasenica | 2 : 3 | Drina HE | |||||
30.04
16:30
Sloboda (MG)
Sutjeska
0
1
|
30.04.2016 16:30 | Sloboda (MG) | 0 : 1 | Sutjeska | |||||
30.04
16:30
Sloboda (NG)
Leotar
2
2
|
30.04.2016 16:30 | Sloboda (NG) | 2 : 2 | Leotar |
30.04
16:30
Proleter
Željezničar
4
3
|
30.04.2016 16:30 | Proleter | 4 : 3 | Željezničar | |||||
30.04
16:30
Ozren
Omarska
1
3
|
30.04.2016 16:30 | Ozren | 1 : 3 | Omarska | |||||
30.04
16:30
Ljubić
Borac
3
1
|
30.04.2016 16:30 | Ljubić | 3 : 1 | Borac | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo (Ž)
BSK
2
2
|
30.04.2016 16:30 | Jedinstvo (Ž) | 2 : 2 | BSK | |||||
30.04
16:30
Sloga (T)
Sloga (S)
0
3
|
30.04.2016 16:30 | Sloga (T) | 0 : 3 | Sloga (S) | |||||
30.04
16:30
Sloga (D)
Župa
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Sloga (D) | 3 : 0 | Župa | |||||
30.04
16:30
Liješće
Mladost (DS)
0
2
|
30.04.2016 16:30 | Liješće | 0 : 2 | Mladost (DS) | |||||
30.04
16:30
Laktaši
Modriča
0
0
|
30.04.2016 16:30 | Laktaši | 0 : 0 | Modriča |
30.04
16:30
Famos
Rudar
1
0
|
30.04.2016 16:30 | Famos | 1 : 0 | Rudar | |||||
30.04
16:30
Proleter
Jedinstvo (Bč)
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Proleter | 3 : 0 | Jedinstvo (Bč) | |||||
30.04
16:30
Sloga Junajted
Mladost (R)
3
1
|
30.04.2016 16:30 | Sloga Junajted | 3 : 1 | Mladost (R) | |||||
30.04
16:30
Napredak
Jedinstvo (Br)
5
2
|
30.04.2016 16:30 | Napredak | 5 : 2 | Jedinstvo (Br) | |||||
30.04
16:30
Mladost (BS)
Mladost (G)
2
2
|
30.04.2016 16:30 | Mladost (BS) | 2 : 2 | Mladost (G) | |||||
30.04
16:30
Ilićka 01
Podrinje
1
1
|
30.04.2016 16:30 | Ilićka 01 | 1 : 1 | Podrinje | |||||
30.04
16:30
Lokomotiva
Glasinac 2011
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Lokomotiva | 3 : 0 | Glasinac 2011 |
30.04
16:30
Mladost
Karanovac
0
2
|
30.04.2016 16:30 | Mladost | 0 : 2 | Karanovac | |||||
30.04
16:30
OFK Brdo
Naprijed
1
0
|
30.04.2016 16:30 | OFK Brdo | 1 : 0 | Naprijed | |||||
30.04
16:30
Dubrave
Progres
1
2
|
30.04.2016 16:30 | Dubrave | 1 : 2 | Progres | |||||
30.04
16:30
Lijevče
Sloga DIPO
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Lijevče | 2 : 0 | Sloga DIPO | |||||
30.04
16:30
OFK Lauš
OFK Ravan
3
1
|
30.04.2016 16:30 | OFK Lauš | 3 : 1 | OFK Ravan |
30.04
16:30
Hajduk
Skugrić
3
3
|
30.04.2016 16:30 | Hajduk | 3 : 3 | Skugrić | |||||
30.04
16:30
Rudanka
Ozren
2
4
|
30.04.2016 16:30 | Rudanka | 2 : 4 | Ozren | |||||
30.04
16:30
Crvena zvijezda
Polet 1926
4
1
|
30.04.2016 16:30 | Crvena zvijezda | 4 : 1 | Polet 1926 | |||||
30.04
16:30
Budućnost
Mineral
0
1
|
30.04.2016 16:30 | Budućnost | 0 : 1 | Mineral | |||||
30.04
16:30
Trebava
OFK Pridjel
3
2
|
30.04.2016 16:30 | Trebava | 3 : 2 | OFK Pridjel | |||||
30.04
16:30
Vranjak
Sloga
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Vranjak | 3 : 0 | Sloga | |||||
30.04
16:30
Posavina
Naša krila
3
4
|
30.04.2016 16:30 | Posavina | 3 : 4 | Naša krila |
30.04
16:30
Milići
OFK Šekovići
0
1
|
30.04.2016 16:30 | Milići | 0 : 1 | OFK Šekovići | |||||
30.04
16:30
Majevica
Jedinstvo
3
1
|
30.04.2016 16:30 | Majevica | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
30.04
16:30
Lokanj
Guber
1
1
|
30.04.2016 16:30 | Lokanj | 1 : 1 | Guber | |||||
30.04
16:30
Partizan
Zadrugar
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Partizan | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
30.04
16:30
OFK Trnovica
Bratstvo
1
0
|
30.04.2016 16:30 | OFK Trnovica | 1 : 0 | Bratstvo | |||||
30.04
16:30
Podrinje
Birač
6
0
|
30.04.2016 16:30 | Podrinje | 6 : 0 | Birač |
30.04
16:30
Velež
Rudo
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Velež | 3 : 0 | Rudo |
30.04
16:30
Knežopoljac
Plamen
2
1
|
30.04.2016 16:30 | Knežopoljac | 2 : 1 | Plamen | |||||
30.04
16:30
Omladinac
Partizan
0
5
|
30.04.2016 16:30 | Omladinac | 0 : 5 | Partizan | |||||
30.04
16:30
Berek 1975
Radnik Urije
4
0
|
30.04.2016 16:30 | Berek 1975 | 4 : 0 | Radnik Urije | |||||
30.04
16:30
Kozara
Bratstvo
1
3
|
30.04.2016 16:30 | Kozara | 1 : 3 | Bratstvo |
30.04
17:00
Borac (M)
Milan
0
2
|
30.04.2016 17:00 | Borac (M) | 0 : 2 | Milan |
30.04
16:30
Mladost
Gomionica
2
1
|
30.04.2016 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Gomionica | |||||
30.04
16:30
Borac
Gorica
3
1
|
30.04.2016 16:30 | Borac | 3 : 1 | Gorica | |||||
30.04
16:30
Sloga-Nektar
Šnjegotina
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Sloga-Nektar | 2 : 0 | Šnjegotina | |||||
30.04
16:30
Vrbas
Čelinac
1
2
|
30.04.2016 16:30 | Vrbas | 1 : 2 | Čelinac | |||||
30.04
16:30
Rekreativo
Omladinac
0
0
|
30.04.2016 16:30 | Rekreativo | 0 : 0 | Omladinac | |||||
30.04
16:30
Polet-Krajišnik
Džaja
3
1
|
30.04.2016 16:30 | Polet-Krajišnik | 3 : 1 | Džaja |
30.04
17:00
Crvena Zvijezda
Sloboda
3
2
|
30.04.2016 17:00 | Crvena Zvijezda | 3 : 2 | Sloboda | |||||
30.04
17:00
Sloga
Rudar
6
0
|
30.04.2016 17:00 | Sloga | 6 : 0 | Rudar | |||||
30.04
17:00
Crkvina
Pelagićevo
5
3
|
30.04.2016 17:00 | Crkvina | 5 : 3 | Pelagićevo | |||||
30.04
17:00
Mladost
Jedinstvo
3
0
|
30.04.2016 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.04
17:00
Kladari
Ukrina
5
0
|
30.04.2016 17:00 | Kladari | 5 : 0 | Ukrina | |||||
30.04
17:00
Bratstvo
Zvijezda
3
4
|
30.04.2016 17:00 | Bratstvo | 3 : 4 | Zvijezda | |||||
30.04
17:00
Bosna
Borac
3
5
|
30.04.2016 17:00 | Bosna | 3 : 5 | Borac |
30.04
16:30
Mladost (T)
Mladost (S)
0
5
|
30.04.2016 16:30 | Mladost (T) | 0 : 5 | Mladost (S) | |||||
30.04
17:00
Omladinac
Mladost 2003
1
0
|
30.04.2016 17:00 | Omladinac | 1 : 0 | Mladost 2003 | |||||
30.04
17:00
OFK Brezik
Gredice
1
1
|
30.04.2016 17:00 | OFK Brezik | 1 : 1 | Gredice | |||||
30.04
17:00
Jugović
Slijepčevići
1
0
|
30.04.2016 17:00 | Jugović | 1 : 0 | Slijepčevići | |||||
30.04
16:00
Mladost (L)
Obilić
2
1
|
30.04.2016 16:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | Obilić |
30.04
16:30
Drina
Sloga 94
5
2
|
30.04.2016 16:30 | Drina | 5 : 2 | Sloga 94 | |||||
30.04
16:30
Miloš Obilić
Priboj
2
1
|
30.04.2016 16:30 | Miloš Obilić | 2 : 1 | Priboj | |||||
30.04
16:30
Majevica
Balatun
3
3
|
30.04.2016 16:30 | Majevica | 3 : 3 | Balatun | |||||
30.04
16:30
Sloga
Semberija
4
0
|
30.04.2016 16:30 | Sloga | 4 : 0 | Semberija | |||||
30.04
16:30
BSK Ledinci
Sloboda
3
0
|
30.04.2016 16:30 | BSK Ledinci | 3 : 0 | Sloboda | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo
SFK Akademac UIS
5
2
|
30.04.2016 16:30 | Jedinstvo | 5 : 2 | SFK Akademac UIS |
30.04
17:00
Srpski Soko
Budućnost (P)
0
1
|
30.04.2016 17:00 | Srpski Soko | 0 : 1 | Budućnost (P) | |||||
30.04
17:00
Jardan
Polet
1
1
|
30.04.2016 17:00 | Jardan | 1 : 1 | Polet |
30.04
16:30
Blatna
Željezničar
3
1
|
30.04.2016 16:30 | Blatna | 3 : 1 | Željezničar | |||||
30.04
16:30
Kiseljak
Moštanica
3
1
|
30.04.2016 16:30 | Kiseljak | 3 : 1 | Moštanica | |||||
30.04
16:30
Svodna
Rasavci
1
3
|
30.04.2016 16:30 | Svodna | 1 : 3 | Rasavci | |||||
30.04
16:30
Rudar
Podgrmeč
1
3
|
30.04.2016 16:30 | Rudar | 1 : 3 | Podgrmeč |
30.04
16:30
Željezničar
Vučijak
1
1
|
30.04.2016 16:30 | Željezničar | 1 : 1 | Vučijak | |||||
30.04
16:30
Borac (K)
BSK
7
0
|
30.04.2016 16:30 | Borac (K) | 7 : 0 | BSK | |||||
30.04
16:30
Polet
Radnički
2
3
|
30.04.2016 16:30 | Polet | 2 : 3 | Radnički | |||||
30.04
16:30
Zadrugar
OFK Zborište
2
2
|
30.04.2016 16:30 | Zadrugar | 2 : 2 | OFK Zborište | |||||
30.04
16:30
4. Juli
27. Juli
3
1
|
30.04.2016 16:30 | 4. Juli | 3 : 1 | 27. Juli | |||||
30.04
16:30
Borac (L)
Hajduk
3
4
|
30.04.2016 16:30 | Borac (L) | 3 : 4 | Hajduk |
30.04
16:30
Trebavac
Vučijak
3
0
|
30.04.2016 16:30 | Trebavac | 3 : 0 | Vučijak |
30.04
14:00
Modran
Brodac
0
2
|
30.04.2016 14:00 | Modran | 0 : 2 | Brodac | |||||
30.04
17:00
Drina
Kolektiv
0
3
|
30.04.2016 17:00 | Drina | 0 : 3 | Kolektiv | |||||
30.04
17:00
Sloga
Bjeloševac
1
3
|
30.04.2016 17:00 | Sloga | 1 : 3 | Bjeloševac | |||||
30.04
17:00
OFK Janja 2009
VSK
0
3
|
30.04.2016 17:00 | OFK Janja 2009 | 0 : 3 | VSK | |||||
30.04
17:00
Mladost
Tavna
0
0
|
30.04.2016 17:00 | Mladost | 0 : 0 | Tavna | |||||
30.04
17:00
Glogovac
OFK Batković
1
2
|
30.04.2016 17:00 | Glogovac | 1 : 2 | OFK Batković |
30.04
11:00
Sloga
Kovačići 08
2
3
|
30.04.2016 11:00 | Sloga | 2 : 3 | Kovačići 08 | |||||
30.04
11:00
Polet
Buk
4
0
|
30.04.2016 11:00 | Polet | 4 : 0 | Buk |
30.04
11:30
Čengić
Napredak
2
2
|
30.04.2016 11:30 | Čengić | 2 : 2 | Napredak | |||||
30.04
11:00
Borac
Nacional
6
0
|
30.04.2016 11:00 | Borac | 6 : 0 | Nacional | |||||
30.04
11:00
Polet
Lazarevica
5
0
|
30.04.2016 11:00 | Polet | 5 : 0 | Lazarevica |
30.04
16:30
ČSK Pivara
Donji Srem
3
0
|
30.04.2016 16:30 | ČSK Pivara | 3 : 0 | Donji Srem | |||||
30.04
16:30
Loznica
Inđija
2
0
|
30.04.2016 16:30 | Loznica | 2 : 0 | Inđija | |||||
30.04
16:30
Proleter
Kolubara
2
2
|
30.04.2016 16:30 | Proleter | 2 : 2 | Kolubara | |||||
30.04
16:30
Dinamo
Zemun
1
3
|
30.04.2016 16:30 | Dinamo | 1 : 3 | Zemun |
30.04
13:00
Slatke Male
Una Fortuna 04
10
1
|
30.04.2016 13:00 | Slatke Male | 10 : 1 | Una Fortuna 04 |
30.04
17:00
Modriča
SFK 2000
0
6
|
30.04.2016 17:00 | Modriča | 0 : 6 | SFK 2000 | |||||
30.04
17:00
Gradina
Banjaluka
2
0
|
30.04.2016 17:00 | Gradina | 2 : 0 | Banjaluka |
30.04
16:00
Mostar
Radnik Bumerang
1
0
|
30.04.2016 16:00 | Mostar | 1 : 0 | Radnik Bumerang | |||||
30.04
17:00
Lokomotiva
Mladost
4
0
|
30.04.2016 17:00 | Lokomotiva | 4 : 0 | Mladost |
30.04
Proleter
Mladost Poljavnice
0
5
|
30.04.2016 | Proleter | 0 : 5 | Mladost Poljavnice | |||||
30.04
14:00
Čelik
Sloga Kakmuž-Petrovo
2
0
|
30.04.2016 14:00 | Čelik | 2 : 0 | Sloga Kakmuž-Petrovo |
30.04
Obilić
Šumadija 1903
3
1
|
30.04.2016 | Obilić | 3 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
30.04
Lavice-Dubočica
Polet
8
1
|
30.04.2016 | Lavice-Dubočica | 8 : 1 | Polet | |||||
30.04
Jagodina
Kolibri
3
1
|
30.04.2016 | Jagodina | 3 : 1 | Kolibri | |||||
30.04
Fruškogorac
Trijumf
0
6
|
30.04.2016 | Fruškogorac | 0 : 6 | Trijumf |
30.04
11:00
Brodarac
Jagodina
3
0
|
30.04.2016 11:00 | Brodarac | 3 : 0 | Jagodina | |||||
30.04
16:00
OFK Beograd
Lokomotiva
1
1
|
30.04.2016 16:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
30.04
14:00
Novi Pazar
Radnički (N)
3
1
|
30.04.2016 14:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Radnički (N) | |||||
30.04
16:30
Moravac Orion
Partizan
0
2
|
30.04.2016 16:30 | Moravac Orion | 0 : 2 | Partizan | |||||
30.04
11:00
Radnički 1923
Rad
1
3
|
30.04.2016 11:00 | Radnički 1923 | 1 : 3 | Rad | |||||
30.04
Rad
Crvena zvezda
0
3
|
30.04.2016 | Rad | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
30.04
Brodarac
Vojvodina
2
1
|
30.04.2016 | Brodarac | 2 : 1 | Vojvodina |
30.04
12:00
Široki Brijeg
Drina
4
0
|
30.04.2016 12:00 | Široki Brijeg | 4 : 0 | Drina | |||||
30.04
12:00
Travnik
Olimpic
1
1
|
30.04.2016 12:00 | Travnik | 1 : 1 | Olimpic | |||||
30.04
12:00
Sarajevo
Sloboda
3
1
|
30.04.2016 12:00 | Sarajevo | 3 : 1 | Sloboda | |||||
30.04
12:00
Zrinjski
Mladost
7
0
|
30.04.2016 12:00 | Zrinjski | 7 : 0 | Mladost | |||||
30.04
12:00
Čelik
Velež
7
0
|
30.04.2016 12:00 | Čelik | 7 : 0 | Velež | |||||
30.04
12:00
Rudar Prijedor
Željezničar
0
2
|
30.04.2016 12:00 | Rudar Prijedor | 0 : 2 | Željezničar | |||||
30.04
12:00
Slavija
Vitez
2
1
|
30.04.2016 12:00 | Slavija | 2 : 1 | Vitez | |||||
30.04
12:00
Borac
Radnik
3
1
|
30.04.2016 12:00 | Borac | 3 : 1 | Radnik |
30.04
10:00
Radnički
Loznica
1
1
|
30.04.2016 10:00 | Radnički | 1 : 1 | Loznica | |||||
30.04
10:00
Jedinstvo
Železničar
2
0
|
30.04.2016 10:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Železničar |
30.04
10:30
Radnički (SM)
OFK Hajduk
1
6
|
30.04.2016 10:30 | Radnički (SM) | 1 : 6 | OFK Hajduk | |||||
30.04
10:00
Veternik
Radnički (NP)
1
0
|
30.04.2016 10:00 | Veternik | 1 : 0 | Radnički (NP) |
30.04
10:00
Mihajlovac 1934
Železničar Kusadak
5
2
|
30.04.2016 10:00 | Mihajlovac 1934 | 5 : 2 | Železničar Kusadak |
30.04
11:00
Sloboda (Č)
Javor
1
2
|
30.04.2016 11:00 | Sloboda (Č) | 1 : 2 | Javor | |||||
30.04
11:00
Rudar
Sloga (P)
1
3
|
30.04.2016 11:00 | Rudar | 1 : 3 | Sloga (P) | |||||
30.04
10:00
Polet
Mladost
0
2
|
30.04.2016 10:00 | Polet | 0 : 2 | Mladost | |||||
30.04
13:00
Sloboda (U)
Jedinstvo Putevi
3
2
|
30.04.2016 13:00 | Sloboda (U) | 3 : 2 | Jedinstvo Putevi |
30.04
12:00
Sindjelić
Jedinstvo
1
0
|
30.04.2016 12:00 | Sindjelić | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.04
10:00
Siti Sport Klub
Policajac
4
1
|
30.04.2016 10:00 | Siti Sport Klub | 4 : 1 | Policajac |
30.04
11:00
Dolina
Unirea
0
2
|
30.04.2016 11:00 | Dolina | 0 : 2 | Unirea | |||||
30.04
11:00
Borac (S)
Omladinac
2
6
|
30.04.2016 11:00 | Borac (S) | 2 : 6 | Omladinac |
30.04
11:00
Dunavac Grocka
Buducnost
5
2
|
30.04.2016 11:00 | Dunavac Grocka | 5 : 2 | Buducnost |
30.04
16:00
Šumadija
Bačinac
3
5
|
30.04.2016 16:00 | Šumadija | 3 : 5 | Bačinac |
30.04
18:30
Kom
Ibar
4
1
|
30.04.2016 18:30 | Kom | 4 : 1 | Ibar | |||||
30.04
18:30
Bratstvo
Cetinje
6
0
|
30.04.2016 18:30 | Bratstvo | 6 : 0 | Cetinje |
30.04
10:00
Široki Brijeg
Sloboda
2
1
|
30.04.2016 10:00 | Široki Brijeg | 2 : 1 | Sloboda | |||||
30.04
10:00
Olimpic
Mladost
4
1
|
30.04.2016 10:00 | Olimpic | 4 : 1 | Mladost | |||||
30.04
10:00
Drina
Velež
0
1
|
30.04.2016 10:00 | Drina | 0 : 1 | Velež | |||||
30.04
10:00
Travnik
Željezničar
0
0
|
30.04.2016 10:00 | Travnik | 0 : 0 | Željezničar | |||||
30.04
10:00
Sarajevo
Vitez
6
0
|
30.04.2016 10:00 | Sarajevo | 6 : 0 | Vitez | |||||
30.04
10:00
Zrinjski
Radnik
5
0
|
30.04.2016 10:00 | Zrinjski | 5 : 0 | Radnik | |||||
30.04
10:00
Čelik
Borac
3
0
|
30.04.2016 10:00 | Čelik | 3 : 0 | Borac | |||||
30.04
10:00
Rudar Prijedor
Slavija
1
1
|
30.04.2016 10:00 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Slavija |
30.04
Velež
Famos
3
0
|
30.04.2016 | Velež | 3 : 0 | Famos | |||||
30.04
Romanija
Glasinac
0
3
|
30.04.2016 | Romanija | 0 : 3 | Glasinac | |||||
30.04
Mladost (R)
Rudo
1
5
|
30.04.2016 | Mladost (R) | 1 : 5 | Rudo |
30.04
12:00
Igalo
Radnicki
6
1
|
30.04.2016 12:00 | Igalo | 6 : 1 | Radnicki | |||||
30.04
11:00
Jedinstvo
Graficar
5
0
|
30.04.2016 11:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Graficar | |||||
30.04
16:30
Brskovo
Jezero
0
2
|
30.04.2016 16:30 | Brskovo | 0 : 2 | Jezero |
30.04
13:15
Brodarac
Jagodina
3
0
|
30.04.2016 13:15 | Brodarac | 3 : 0 | Jagodina | |||||
30.04
16:00
Novi Pazar
Radnički (N)
3
0
|
30.04.2016 16:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Radnički (N) | |||||
30.04
11:00
OFK Hajduk
Rad
4
1
|
30.04.2016 11:00 | OFK Hajduk | 4 : 1 | Rad | |||||
30.04
Brodarac
Vojvodina
2
1
|
30.04.2016 | Brodarac | 2 : 1 | Vojvodina |
30.04
12:00
Hajduk junior
Radnički
3
1
|
30.04.2016 12:00 | Hajduk junior | 3 : 1 | Radnički |
30.04
12:00
Inđija
Donji Srem
2
1
|
30.04.2016 12:00 | Inđija | 2 : 1 | Donji Srem |
30.04
12:00
Nacional
Junior
1
0
|
30.04.2016 12:00 | Nacional | 1 : 0 | Junior | |||||
30.04
12:00
Novi Pazar
Apolon 4
0
1
|
30.04.2016 12:00 | Novi Pazar | 0 : 1 | Apolon 4 | |||||
30.04
14:00
Rudar
Bane
0
1
|
30.04.2016 14:00 | Rudar | 0 : 1 | Bane |
30.04
10:00
Avala
Jedinstvo
3
0
|
30.04.2016 10:00 | Avala | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.04
12:00
Zuce
Sremcica
2
3
|
30.04.2016 12:00 | Zuce | 2 : 3 | Sremcica |
30.04
10:00
Jedinstvo
Budućnost
7
0
|
30.04.2016 10:00 | Jedinstvo | 7 : 0 | Budućnost | |||||
30.04
14:00
Posavina
Crvena zastava
0
3
|
30.04.2016 14:00 | Posavina | 0 : 3 | Crvena zastava |
30.04
12:00
POFK Savacium
Mačva 2005
8
4
|
30.04.2016 12:00 | POFK Savacium | 8 : 4 | Mačva 2005 | |||||
30.04
10:00
Radnički Stobex
Rađevac
3
3
|
30.04.2016 10:00 | Radnički Stobex | 3 : 3 | Rađevac |
30.04
Mladost (R)
Rudo
13
1
|
30.04.2016 | Mladost (R) | 13 : 1 | Rudo | |||||
30.04
Romanija
Glasinac
4
1
|
30.04.2016 | Romanija | 4 : 1 | Glasinac |
30.04
10:00
Radnički
Kikinda 1909
1
1
|
30.04.2016 10:00 | Radnički | 1 : 1 | Kikinda 1909 |
30.04
10:00
Inđija
Donji Srem
4
4
|
30.04.2016 10:00 | Inđija | 4 : 4 | Donji Srem | |||||
30.04
10:00
Indeks
Radnički (SM)
1
3
|
30.04.2016 10:00 | Indeks | 1 : 3 | Radnički (SM) |
30.04
13:00
Sloga
Tutin
2
3
|
30.04.2016 13:00 | Sloga | 2 : 3 | Tutin | |||||
30.04
13:00
Kiker
Slavija
8
0
|
30.04.2016 13:00 | Kiker | 8 : 0 | Slavija |
30.04
15:00
Sindjelić
Bežanija
3
0
|
30.04.2016 15:00 | Sindjelić | 3 : 0 | Bežanija |
30.04
10:00
Napredak
Omladinac
3
0
|
30.04.2016 10:00 | Napredak | 3 : 0 | Omladinac | |||||
30.04
Jedinstvo
Udarnik
4
2
|
30.04.2016 | Jedinstvo | 4 : 2 | Udarnik |
30.04
10:00
OFK Osečina
Budućnost Krušik 2014
0
5
|
30.04.2016 10:00 | OFK Osečina | 0 : 5 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
30.04
10:00
Donjošorac
Drina
7
0
|
30.04.2016 10:00 | Donjošorac | 7 : 0 | Drina | |||||
30.04
10:00
Savacijum
Loznica
1
2
|
30.04.2016 10:00 | Savacijum | 1 : 2 | Loznica |
30.04
OŠ Karađorđe 2009
Šumadija
2
4
|
30.04.2016 | OŠ Karađorđe 2009 | 2 : 4 | Šumadija | |||||
30.04
14:00
Cepelin 026
Plana
2
1
|
30.04.2016 14:00 | Cepelin 026 | 2 : 1 | Plana |
30.04
12:00
Budućnost D.
Borac P.
8
0
|
30.04.2016 12:00 | Budućnost D. | 8 : 0 | Borac P. |
30.04
11:00
Hajdučica
Pavliš
3
3
|
30.04.2016 11:00 | Hajdučica | 3 : 3 | Pavliš | |||||
30.04
11:00
Pavliš
Jedinstvo (V)
8
3
|
30.04.2016 11:00 | Pavliš | 8 : 3 | Jedinstvo (V) | |||||
30.04
11:00
Polet
Banat
3
1
|
30.04.2016 11:00 | Polet | 3 : 1 | Banat |
30.04
16:00
Belo Polje
Budućnost
3
0
|
30.04.2016 16:00 | Belo Polje | 3 : 0 | Budućnost |
30.04
11:00
Borac
Provo
5
1
|
30.04.2016 11:00 | Borac | 5 : 1 | Provo |
30.04
10:00
Karađorđe
Lipolist
2
1
|
30.04.2016 10:00 | Karađorđe | 2 : 1 | Lipolist |
30.04
Morava
Jagodina
0
0
|
30.04.2016 | Morava | 0 : 0 | Jagodina |
30.04
10:00
POFK Savacium
Mačva 2005
7
0
|
30.04.2016 10:00 | POFK Savacium | 7 : 0 | Mačva 2005 | |||||
30.04
10:00
OFK Šabac
POFK Letnjikovac
14
0
|
30.04.2016 10:00 | OFK Šabac | 14 : 0 | POFK Letnjikovac |
30.04
13:30
OFK Beograd
Radnički Obrenovac
3
0
|
30.04.2016 13:30 | OFK Beograd | 3 : 0 | Radnički Obrenovac |
30.04
10:00
Sindjelić 2012
Dominus
0
0
|
30.04.2016 10:00 | Sindjelić 2012 | 0 : 0 | Dominus | |||||
30.04
10:00
Budućnost (D)
Studentski Grad
0
6
|
30.04.2016 10:00 | Budućnost (D) | 0 : 6 | Studentski Grad |
30.04
11:00
OFK Beograd (B)
Atakante
9
1
|
30.04.2016 11:00 | OFK Beograd (B) | 9 : 1 | Atakante |
30.04
12:00
Duboko
Zvezda
1
0
|
30.04.2016 12:00 | Duboko | 1 : 0 | Zvezda | |||||
30.04
10:00
Radnicki Obrenovac
Belo Polje
1
1
|
30.04.2016 10:00 | Radnicki Obrenovac | 1 : 1 | Belo Polje | |||||
30.04
11:00
Urovci
Buducnost
1
3
|
30.04.2016 11:00 | Urovci | 1 : 3 | Buducnost |
30.04
11:00
Pobeda
Sloga
2
0
|
30.04.2016 11:00 | Pobeda | 2 : 0 | Sloga | |||||
30.04
10:00
Zadrugar
Polet
1
0
|
30.04.2016 10:00 | Zadrugar | 1 : 0 | Polet | |||||
30.04
09:00
Omladinac
Posavina
1
1
|
30.04.2016 09:00 | Omladinac | 1 : 1 | Posavina | |||||
30.04
12:00
Ljubinic
Skela
1
10
|
30.04.2016 12:00 | Ljubinic | 1 : 10 | Skela |
30.04
09:00
Feniks
Duboko
4
1
|
30.04.2016 09:00 | Feniks | 4 : 1 | Duboko | |||||
30.04
09:50
Sloga
Obrenovac 1905
0
3
|
30.04.2016 09:50 | Sloga | 0 : 3 | Obrenovac 1905 | |||||
30.04
10:40
Posavina
Radnički
1
1
|
30.04.2016 10:40 | Posavina | 1 : 1 | Radnički |
30.04
20:00
Crvena zvezda Telekom
Mega Leks
93
74
|
30.04.2016 20:00 | Crvena zvezda Telekom | 93 : 74 | Mega Leks | 2:0 |
30.04
17:30
Jedinstvo (SP)
Vizura
3
2
|
30.04.2016 17:30 | Jedinstvo (SP) | 3 : 2 | Vizura | 2:2 |
30.04
Hisar
Topličanin 2
38
25
|
30.04.2016 | Hisar | 38 : 25 | Topličanin 2 |
30.04
14:30
Štrpce
Goč Merkur
25
20
|
30.04.2016 14:30 | Štrpce | 25 : 20 | Goč Merkur |
30.04
18:00
Vogošća
Igman
10
0
|
30.04.2016 18:00 | Vogošća | 10 : 0 | Igman | |||||
30.04
18:00
Gradačac
Čelik
25
35
|
30.04.2016 18:00 | Gradačac | 25 : 35 | Čelik | |||||
30.04
18:00
Gračanica
Bosna
27
30
|
30.04.2016 18:00 | Gračanica | 27 : 30 | Bosna | |||||
30.04
18:00
Sloboda
Sloga
21
33
|
30.04.2016 18:00 | Sloboda | 21 : 33 | Sloga | |||||
30.04
18:00
Derventa
Zrinjski
34
26
|
30.04.2016 18:00 | Derventa | 34 : 26 | Zrinjski | |||||
30.04
18:00
Bosna
Maglaj
40
35
|
30.04.2016 18:00 | Bosna | 40 : 35 | Maglaj | |||||
30.04
18:00
Konjuh
Izviđač
33
35
|
30.04.2016 18:00 | Konjuh | 33 : 35 | Izviđač | |||||
30.04
18:00
Prijedor
Krajina
31
37
|
30.04.2016 18:00 | Prijedor | 31 : 37 | Krajina |
30.04
20:00
Mira
Grude
24
25
|
30.04.2016 20:00 | Mira | 24 : 25 | Grude | |||||
30.04
20:00
Izviđač
Krivaja
38
23
|
30.04.2016 20:00 | Izviđač | 38 : 23 | Krivaja | |||||
30.04
20:00
Katarina
Bihać
23
28
|
30.04.2016 20:00 | Katarina | 23 : 28 | Bihać | |||||
30.04
20:00
Jedinstvo
Rogatica
31
21
|
30.04.2016 20:00 | Jedinstvo | 31 : 21 | Rogatica | |||||
30.04
20:00
Ilidža
Zrinjski
32
20
|
30.04.2016 20:00 | Ilidža | 32 : 20 | Zrinjski | |||||
30.04
20:00
Lokomotiva
Goražde
31
25
|
30.04.2016 20:00 | Lokomotiva | 31 : 25 | Goražde |
30.04
19:00
Vranje
Ekonomac
2
5
|
30.04.2016 19:00 | Vranje | 2 : 5 | Ekonomac |
30.04
20:30
SBB Vukovi
Imperatori
77
0
|
30.04.2016 20:30 | SBB Vukovi | 77 : 0 | Imperatori |