27.04
16:30
Torlak
Lokomotiva
1
2
|
27.04.2016 16:30 | Torlak | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
27.04
16:30
Zvezdara
Hajduk
1
0
|
27.04.2016 16:30 | Zvezdara | 1 : 0 | Hajduk | |||||
27.04
16:30
Lepušnica
Vrčin
3
3
|
27.04.2016 16:30 | Lepušnica | 3 : 3 | Vrčin | |||||
27.04
16:30
Sremčica
Baćevac
3
2
|
27.04.2016 16:30 | Sremčica | 3 : 2 | Baćevac | |||||
27.04
16:30
BSK Batajnica
Borac
3
1
|
27.04.2016 16:30 | BSK Batajnica | 3 : 1 | Borac | |||||
27.04
16:30
Balkan
Jedinstvo
1
0
|
27.04.2016 16:30 | Balkan | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
27.04
16:30
Grafičar
PKB
4
1
|
27.04.2016 16:30 | Grafičar | 4 : 1 | PKB |
27.04
16:30
NS Tatko
Dunđerski
2
0
|
27.04.2016 16:30 | NS Tatko | 2 : 0 | Dunđerski | |||||
27.04
16:30
Omladinac
Svetlost
0
2
|
27.04.2016 16:30 | Omladinac | 0 : 2 | Svetlost | |||||
27.04
16:30
Kosovac
Jastrebac
0
4
|
27.04.2016 16:30 | Kosovac | 0 : 4 | Jastrebac | |||||
27.04
16:30
Jug Bogdan
Mladost 1982
3
0
|
27.04.2016 16:30 | Jug Bogdan | 3 : 0 | Mladost 1982 | |||||
27.04
16:30
Trbunje
Dobrič
3
3
|
27.04.2016 16:30 | Trbunje | 3 : 3 | Dobrič | |||||
27.04
16:30
Polet
Topličanin
1
5
|
27.04.2016 16:30 | Polet | 1 : 5 | Topličanin | |||||
27.04
16:30
Kaćuša
Partizanski put
3
0
|
27.04.2016 16:30 | Kaćuša | 3 : 0 | Partizanski put | |||||
27.04
16:30
Real
Borac
4
2
|
27.04.2016 16:30 | Real | 4 : 2 | Borac |
27.04
16:30
Slatina
Ključ
5
0
|
27.04.2016 16:30 | Slatina | 5 : 0 | Ključ |
27.04
16:30
Sloboda
Srbija
3
1
|
27.04.2016 16:30 | Sloboda | 3 : 1 | Srbija |
27.04
17:00
Dušnik
Grkinja
2
0
|
27.04.2016 17:00 | Dušnik | 2 : 0 | Grkinja |
27.04
16:30
Baličevac
Jugovići
0
2
|
27.04.2016 16:30 | Baličevac | 0 : 2 | Jugovići | |||||
27.04
16:30
Arbanasce
Banaćanin
1
0
|
27.04.2016 16:30 | Arbanasce | 1 : 0 | Banaćanin | |||||
27.04
16:30
Naisus
Sloga
3
0
|
27.04.2016 16:30 | Naisus | 3 : 0 | Sloga |
27.04
17:00
Partizan-Draževac
Zvezda-Konatice
0
0
|
27.04.2016 17:00 | Partizan-Draževac | 0 : 0 | Zvezda-Konatice |
27.04
16:30
Mladost
Stragari
8
1
|
27.04.2016 16:30 | Mladost | 8 : 1 | Stragari |
27.04
16:00
Mladost (VO)
Borac
6
0
|
27.04.2016 16:00 | Mladost (VO) | 6 : 0 | Borac | |||||
27.04
16:00
Tekstilac
Krupa
0
1
|
27.04.2016 16:00 | Tekstilac | 0 : 1 | Krupa | |||||
27.04
16:00
Zvijezda 09
Kozara
4
2
|
27.04.2016 16:00 | Zvijezda 09 | 4 : 2 | Kozara |
27.04
16:00
Sloboda (NG)
Vlasenica
2
0
|
27.04.2016 16:00 | Sloboda (NG) | 2 : 0 | Vlasenica | |||||
27.04
16:00
Leotar
Sloboda (MG)
2
0
|
27.04.2016 16:00 | Leotar | 2 : 0 | Sloboda (MG) | |||||
27.04
16:00
Sutjeska
Drina HE
3
0
|
27.04.2016 16:00 | Sutjeska | 3 : 0 | Drina HE |
27.04
16:00
Željezničar
Modriča
3
1
|
27.04.2016 16:00 | Željezničar | 3 : 1 | Modriča | |||||
27.04
16:00
Mladost (DS)
Laktaši
2
1
|
27.04.2016 16:00 | Mladost (DS) | 2 : 1 | Laktaši | |||||
27.04
16:00
Župa
Liješće
3
0
|
27.04.2016 16:00 | Župa | 3 : 0 | Liješće | |||||
27.04
16:00
Sloga (S)
Sloga (D)
0
0
|
27.04.2016 16:00 | Sloga (S) | 0 : 0 | Sloga (D) | |||||
27.04
16:00
BSK
Sloga (T)
3
2
|
27.04.2016 16:00 | BSK | 3 : 2 | Sloga (T) | |||||
27.04
16:00
Borac
Jedinstvo (Ž)
2
3
|
27.04.2016 16:00 | Borac | 2 : 3 | Jedinstvo (Ž) | |||||
27.04
16:00
Omarska
Ljubić
2
1
|
27.04.2016 16:00 | Omarska | 2 : 1 | Ljubić | |||||
27.04
16:00
Proleter
Ozren
1
1
|
27.04.2016 16:00 | Proleter | 1 : 1 | Ozren |
27.04
16:00
Rudar
Glasinac 2011
1
0
|
27.04.2016 16:00 | Rudar | 1 : 0 | Glasinac 2011 | |||||
27.04
16:00
Podrinje
Lokomotiva
3
1
|
27.04.2016 16:00 | Podrinje | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
27.04
16:00
Jedinstvo (Br)
Mladost (BS)
4
3
|
27.04.2016 16:00 | Jedinstvo (Br) | 4 : 3 | Mladost (BS) | |||||
27.04
16:00
Mladost (R)
Napredak
0
1
|
27.04.2016 16:00 | Mladost (R) | 0 : 1 | Napredak | |||||
27.04
16:00
Jedinstvo (Bč)
Sloga Junajted
2
1
|
27.04.2016 16:00 | Jedinstvo (Bč) | 2 : 1 | Sloga Junajted | |||||
27.04
16:00
Famos
Proleter
3
0
|
27.04.2016 16:00 | Famos | 3 : 0 | Proleter |
27.04
16:00
Željezničar
OFK Ravan
10
2
|
27.04.2016 16:00 | Željezničar | 10 : 2 | OFK Ravan | |||||
27.04
16:00
Budućnost
OFK Lauš
0
5
|
27.04.2016 16:00 | Budućnost | 0 : 5 | OFK Lauš | |||||
27.04
16:00
Gomjenica
Lijevče
2
1
|
27.04.2016 16:00 | Gomjenica | 2 : 1 | Lijevče | |||||
27.04
16:00
Progres
FSA
2
1
|
27.04.2016 16:00 | Progres | 2 : 1 | FSA | |||||
27.04
16:00
Naprijed
Dubrave
0
0
|
27.04.2016 16:00 | Naprijed | 0 : 0 | Dubrave | |||||
27.04
16:00
Karanovac
OFK Brdo
3
2
|
27.04.2016 16:00 | Karanovac | 3 : 2 | OFK Brdo |
27.04
18:00
Crvena zvezda
Čukarički
1
2
|
27.04.2016 18:00 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Čukarički |
27.04
14:00
Crvena zvezda
Vojvodina
1
1
|
27.04.2016 14:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Vojvodina |
27.04
10:00
Radnički (S)
Hajduk Junior
1
4
|
27.04.2016 10:00 | Radnički (S) | 1 : 4 | Hajduk Junior |
27.04
16:00
Homoljac
Mihajlovac 1934
1
2
|
27.04.2016 16:00 | Homoljac | 1 : 2 | Mihajlovac 1934 |
27.04
15:00
Javor
Jedinstvo Putevi
1
0
|
27.04.2016 15:00 | Javor | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
27.04
11:00
Metalac (K)
Sloboda (U)
3
0
|
27.04.2016 11:00 | Metalac (K) | 3 : 0 | Sloboda (U) | |||||
27.04
13:30
FAP
Sloga (BB)
2
1
|
27.04.2016 13:30 | FAP | 2 : 1 | Sloga (BB) | |||||
27.04
16:00
Mladost
Budućnost
1
0
|
27.04.2016 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Budućnost | |||||
27.04
11:00
Šumadija 1903
Polet
2
0
|
27.04.2016 11:00 | Šumadija 1903 | 2 : 0 | Polet | |||||
27.04
16:30
Sloga (P)
Metalac (GM)
0
0
|
27.04.2016 16:30 | Sloga (P) | 0 : 0 | Metalac (GM) |
27.04
10:00
BASK
Žarkovo
1
1
|
27.04.2016 10:00 | BASK | 1 : 1 | Žarkovo | |||||
27.04
09:00
BSK Borča
Radnički (O)
1
0
|
27.04.2016 09:00 | BSK Borča | 1 : 0 | Radnički (O) | |||||
27.04
11:00
Voždovac
Kolubara
2
0
|
27.04.2016 11:00 | Voždovac | 2 : 0 | Kolubara | |||||
27.04
12:00
Brodarac 2
Sindjelić
2
0
|
27.04.2016 12:00 | Brodarac 2 | 2 : 0 | Sindjelić |
27.04
16:00
Dečić
Bratstvo
7
0
|
27.04.2016 16:00 | Dečić | 7 : 0 | Bratstvo | |||||
27.04
18:30
Bokelj
Iskra
3
4
|
27.04.2016 18:30 | Bokelj | 3 : 4 | Iskra | |||||
27.04
18:30
Mornar
Sutjeska
2
0
|
27.04.2016 18:30 | Mornar | 2 : 0 | Sutjeska | |||||
27.04
18:30
Grbalj
Budućnost
0
4
|
27.04.2016 18:30 | Grbalj | 0 : 4 | Budućnost | |||||
27.04
18:30
OFK Petrovac
Mladost
1
5
|
27.04.2016 18:30 | OFK Petrovac | 1 : 5 | Mladost |
27.04
11:00
Zeta
Grbalj
3
2
|
27.04.2016 11:00 | Zeta | 3 : 2 | Grbalj | |||||
27.04
11:00
Budućnost
Mornar
2
0
|
27.04.2016 11:00 | Budućnost | 2 : 0 | Mornar | |||||
27.04
11:00
Sutjeska
Bokelj
8
0
|
27.04.2016 11:00 | Sutjeska | 8 : 0 | Bokelj | |||||
27.04
11:00
Iskra
Rudar
1
2
|
27.04.2016 11:00 | Iskra | 1 : 2 | Rudar | |||||
27.04
16:30
Mladost
Lovćen
3
0
|
27.04.2016 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Lovćen | |||||
27.04
16:30
Radnicki
OFK Petrovac
0
3
|
27.04.2016 16:30 | Radnicki | 0 : 3 | OFK Petrovac | |||||
27.04
16:30
Igalo
Jedinstvo
0
5
|
27.04.2016 16:30 | Igalo | 0 : 5 | Jedinstvo | |||||
27.04
11:00
Graficar
Brskovo
1
2
|
27.04.2016 11:00 | Graficar | 1 : 2 | Brskovo |
27.04
13:00
Šumadija 1903
Bane
4
1
|
27.04.2016 13:00 | Šumadija 1903 | 4 : 1 | Bane | |||||
27.04
Junior
Novi Pazar
1
0
|
27.04.2016 | Junior | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
27.04
16:00
Kiker
Nacional
5
0
|
27.04.2016 16:00 | Kiker | 5 : 0 | Nacional | |||||
27.04
16:00
Radnički 1923
Sloga
2
1
|
27.04.2016 16:00 | Radnički 1923 | 2 : 1 | Sloga |
27.04
16:00
Šampion
Senjak
0
0
|
27.04.2016 16:00 | Šampion | 0 : 0 | Senjak | |||||
27.04
16:00
OFK Šabac
Železničar
2
0
|
27.04.2016 16:00 | OFK Šabac | 2 : 0 | Železničar | |||||
27.04
12:00
Loznica
Jedinstvo
1
2
|
27.04.2016 12:00 | Loznica | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
27.04
13:00
Budućnost Krušik 2014
Radnički Šabački
0
2
|
27.04.2016 13:00 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 2 | Radnički Šabački |
27.04
14:00
Radnički 1923
Sloga
1
3
|
27.04.2016 14:00 | Radnički 1923 | 1 : 3 | Sloga |
27.04
14:00
OFK Šabac
Železničar
3
0
|
27.04.2016 14:00 | OFK Šabac | 3 : 0 | Železničar | |||||
27.04
10:00
Loznica
Jedinstvo
1
1
|
27.04.2016 10:00 | Loznica | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
27.04
11:00
Budućnost Krušik 2014
Donjošorac
1
1
|
27.04.2016 11:00 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 1 | Donjošorac | |||||
27.04
16:00
Mačva
OFK Osečina
2
0
|
27.04.2016 16:00 | Mačva | 2 : 0 | OFK Osečina |
27.04
17:30
GSP Polet
Vinča
5
1
|
27.04.2016 17:30 | GSP Polet | 5 : 1 | Vinča |
27.04
17:00
Podunavac
Radnički-Vojska
3
1
|
27.04.2016 17:00 | Podunavac | 3 : 1 | Radnički-Vojska |
27.04
18:50
Grocka
Slodes
62
100
|
27.04.2016 18:50 | Grocka | 62 : 100 | Slodes |
27.04
18:00
Jedinstvo (SP)
Vizura
0
3
|
27.04.2016 18:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 3 | Vizura | 1:2 |
27.04
17:30
Crepaja
Gaj
40
21
|
27.04.2016 17:30 | Crepaja | 40 : 21 | Gaj |
27.04
18:00
Golić Šarić
Mladost
26
24
|
27.04.2016 18:00 | Golić Šarić | 26 : 24 | Mladost | |||||
27.04
18:00
Hercegovac
Slavija
20
37
|
27.04.2016 18:00 | Hercegovac | 20 : 37 | Slavija |
27.04
18:00
Crvenka
Vrbas
24
27
|
27.04.2016 18:00 | Crvenka | 24 : 27 | Vrbas | |||||
27.04
19:00
Proleter
Zlatar
34
26
|
27.04.2016 19:00 | Proleter | 34 : 26 | Zlatar |