26.05
17:00
Loznica
Provo
2
1
|
26.05.2018 17:00 | Loznica | 2 : 1 | Provo | |||||
26.05
17:00
FAP
Mladi radnik 1926
0
1
|
26.05.2018 17:00 | FAP | 0 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
26.05
17:00
Karađorđe
Budućnost Krušik 2014
0
3
|
26.05.2018 17:00 | Karađorđe | 0 : 3 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
26.05
17:00
Šumadija (A)
Sloga (P)
0
2
|
26.05.2018 17:00 | Šumadija (A) | 0 : 2 | Sloga (P) | |||||
26.05
17:00
Tutin
Zlatibor
1
3
|
26.05.2018 17:00 | Tutin | 1 : 3 | Zlatibor |
26.05
17:30
Rtanj
Dunav
1
0
|
26.05.2018 17:30 | Rtanj | 1 : 0 | Dunav | |||||
26.05
17:30
Radnički (S)
Tabane 1970
2
3
|
26.05.2018 17:30 | Radnički (S) | 2 : 3 | Tabane 1970 | |||||
26.05
17:30
Moravac Orion
Jedinstvo (P)
1
0
|
26.05.2018 17:30 | Moravac Orion | 1 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
26.05
17:30
Jedinstvo (B)
Radan
0
1
|
26.05.2018 17:30 | Jedinstvo (B) | 0 : 1 | Radan |
26.05
17:00
Radnički (SM)
Bratstvo 1946
0
2
|
26.05.2018 17:00 | Radnički (SM) | 0 : 2 | Bratstvo 1946 | |||||
26.05
17:00
Železničar
Bačka 1901
1
2
|
26.05.2018 17:00 | Železničar | 1 : 2 | Bačka 1901 | |||||
26.05
17:00
Dunav
Radnički (ZR)
3
2
|
26.05.2018 17:00 | Dunav | 3 : 2 | Radnički (ZR) | |||||
26.05
17:00
Radnički (Š)
Omladinac (NB)
0
9
|
26.05.2018 17:00 | Radnički (Š) | 0 : 9 | Omladinac (NB) | |||||
26.05
17:00
Radnički (NP)
Cement
5
0
|
26.05.2018 17:00 | Radnički (NP) | 5 : 0 | Cement | |||||
26.05
17:00
Borac (S)
Odžaci
2
1
|
26.05.2018 17:00 | Borac (S) | 2 : 1 | Odžaci | |||||
26.05
17:00
Mladost (BJ)
Bečej 1918
3
3
|
26.05.2018 17:00 | Mladost (BJ) | 3 : 3 | Bečej 1918 | |||||
26.05
17:00
Crvena zvezda (NS)
Dinamo 1945
2
1
|
26.05.2018 17:00 | Crvena zvezda (NS) | 2 : 1 | Dinamo 1945 |
26.05
17:00
Radnički (O)
Sopot
1
0
|
26.05.2018 17:00 | Radnički (O) | 1 : 0 | Sopot | |||||
26.05
17:00
IMT
OFK Beograd
6
1
|
26.05.2018 17:00 | IMT | 6 : 1 | OFK Beograd | |||||
26.05
17:00
Radnički (NB)
GSP Polet Dorćol
0
2
|
26.05.2018 17:00 | Radnički (NB) | 0 : 2 | GSP Polet Dorćol | |||||
26.05
17:00
BSK Batajnica
Kolubara
1
1
|
26.05.2018 17:00 | BSK Batajnica | 1 : 1 | Kolubara | |||||
26.05
17:00
Stepojevac Vaga
Grafičar
0
5
|
26.05.2018 17:00 | Stepojevac Vaga | 0 : 5 | Grafičar | |||||
26.05
17:00
Žarkovo
Lokomotiva
2
2
|
26.05.2018 17:00 | Žarkovo | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
26.05
17:00
BSK Borča
Jedinstvo
3
0
|
26.05.2018 17:00 | BSK Borča | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
26.05
17:00
BASK
Prva Iskra
3
0
|
26.05.2018 17:00 | BASK | 3 : 0 | Prva Iskra |
26.05
17:00
Goč
Slavija
5
2
|
26.05.2018 17:00 | Goč | 5 : 2 | Slavija | |||||
26.05
17:00
Radnički (K)
Takovo
0
2
|
26.05.2018 17:00 | Radnički (K) | 0 : 2 | Takovo |
26.05
17:00
Rudar 2001
Napredak
0
0
|
26.05.2018 17:00 | Rudar 2001 | 0 : 0 | Napredak | |||||
26.05
17:00
VGSK
Proleter 1976
3
2
|
26.05.2018 17:00 | VGSK | 3 : 2 | Proleter 1976 | |||||
26.05
17:00
Sloga 33
RSK
0
2
|
26.05.2018 17:00 | Sloga 33 | 0 : 2 | RSK | |||||
26.05
17:00
Mladi borac
Borac (Ž)
2
1
|
26.05.2018 17:00 | Mladi borac | 2 : 1 | Borac (Ž) |
26.05
17:00
Sevojno
Zadrugar
0
2
|
26.05.2018 17:00 | Sevojno | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
26.05
17:00
Sloga (BB)
Radnički Stobex
2
1
|
26.05.2018 17:00 | Sloga (BB) | 2 : 1 | Radnički Stobex | |||||
26.05
17:00
OFK Osečina
Radnički Gorenje
0
8
|
26.05.2018 17:00 | OFK Osečina | 0 : 8 | Radnički Gorenje | |||||
26.05
17:00
Budućnost
Polimlje
5
0
|
26.05.2018 17:00 | Budućnost | 5 : 0 | Polimlje |
26.05
17:30
Budućnost (O)
OFK Brzi Brod
1
0
|
26.05.2018 17:30 | Budućnost (O) | 1 : 0 | OFK Brzi Brod | |||||
26.05
17:30
Morava (VH)
Vranjska Banja
3
2
|
26.05.2018 17:30 | Morava (VH) | 3 : 2 | Vranjska Banja | |||||
26.05
17:30
GFK Dubočica
Sloga (L)
1
2
|
26.05.2018 17:30 | GFK Dubočica | 1 : 2 | Sloga (L) | |||||
26.05
17:30
Balkanski
OFK Niš
2
0
|
26.05.2018 17:30 | Balkanski | 2 : 0 | OFK Niš | |||||
26.05
17:30
Lužnica
Nebeski Andjeli
0
2
|
26.05.2018 17:30 | Lužnica | 0 : 2 | Nebeski Andjeli | |||||
26.05
17:30
Pusta Reka
Polet 1980
4
2
|
26.05.2018 17:30 | Pusta Reka | 4 : 2 | Polet 1980 |
26.05
17:30
Brodoremont
Timočanin
0
2
|
26.05.2018 17:30 | Brodoremont | 0 : 2 | Timočanin | |||||
26.05
17:30
Svrljig
Bukovik
1
0
|
26.05.2018 17:30 | Svrljig | 1 : 0 | Bukovik | |||||
26.05
17:30
Naša krila
Đerdap
4
2
|
26.05.2018 17:30 | Naša krila | 4 : 2 | Đerdap |
26.05
17:30
Kopaonik
Morava 1918
3
1
|
26.05.2018 17:30 | Kopaonik | 3 : 1 | Morava 1918 | |||||
26.05
17:30
OFK Kosanica
Žitorađa
3
1
|
26.05.2018 17:30 | OFK Kosanica | 3 : 1 | Žitorađa | |||||
26.05
17:30
SFS Borac
Jedinstvo
5
1
|
26.05.2018 17:30 | SFS Borac | 5 : 1 | Jedinstvo |
26.05
17:00
ŽAK
OFK Vršac
2
4
|
26.05.2018 17:00 | ŽAK | 2 : 4 | OFK Vršac | |||||
26.05
17:00
Vojvodina 1928
Sloga
6
1
|
26.05.2018 17:00 | Vojvodina 1928 | 6 : 1 | Sloga | |||||
26.05
17:00
Jedinstvo (BK)
Proleter
3
1
|
26.05.2018 17:00 | Jedinstvo (BK) | 3 : 1 | Proleter | |||||
26.05
17:00
Kozara
Jedinstvo (NB)
4
0
|
26.05.2018 17:00 | Kozara | 4 : 0 | Jedinstvo (NB) | |||||
26.05
17:00
Budućnost
Sloboda (NK)
1
1
|
26.05.2018 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Sloboda (NK) | |||||
26.05
17:00
Radnički (K)
Begej
1
4
|
26.05.2018 17:00 | Radnički (K) | 1 : 4 | Begej | |||||
26.05
17:00
Radnički (S)
Kikinda 1909
2
1
|
26.05.2018 17:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
26.05
17:00
Mladost (O)
Polet
8
0
|
26.05.2018 17:00 | Mladost (O) | 8 : 0 | Polet |
26.05
17:00
Sloga (Č)
BSK
6
1
|
26.05.2018 17:00 | Sloga (Č) | 6 : 1 | BSK |
26.05
17:00
Mladost (K)
Lipar
8
2
|
26.05.2018 17:00 | Mladost (K) | 8 : 2 | Lipar |
26.05
17:00
Krivelj
Nemetali
4
4
|
26.05.2018 17:00 | Krivelj | 4 : 4 | Nemetali | |||||
26.05
17:00
Brestovac
Slatina
1
1
|
26.05.2018 17:00 | Brestovac | 1 : 1 | Slatina | |||||
26.05
17:00
BSK
Čubra
3
0
|
26.05.2018 17:00 | BSK | 3 : 0 | Čubra |
26.05
17:00
Šumadinac
Borac (P)
0
0
|
26.05.2018 17:00 | Šumadinac | 0 : 0 | Borac (P) | |||||
26.05
17:00
Heroj Polet
Poštar Zvezdara
0
0
|
26.05.2018 17:00 | Heroj Polet | 0 : 0 | Poštar Zvezdara | |||||
26.05
17:00
Borac (O)
13. Maj
7
3
|
26.05.2018 17:00 | Borac (O) | 7 : 3 | 13. Maj | |||||
26.05
17:00
PKB (PS)
Komgrap
1
4
|
26.05.2018 17:00 | PKB (PS) | 1 : 4 | Komgrap | |||||
26.05
17:00
Sinđelić
Studenski Grad
1
2
|
26.05.2018 17:00 | Sinđelić | 1 : 2 | Studenski Grad | |||||
26.05
17:00
Zmaj
Institut
0
1
|
26.05.2018 17:00 | Zmaj | 0 : 1 | Institut | |||||
26.05
17:00
Avala
Dunav
3
7
|
26.05.2018 17:00 | Avala | 3 : 7 | Dunav |
26.05
17:30
Radnički Šabački
Jevremovac
4
0
|
26.05.2018 17:30 | Radnički Šabački | 4 : 0 | Jevremovac | |||||
26.05
17:30
Cer
Mačva 2005
1
3
|
26.05.2018 17:30 | Cer | 1 : 3 | Mačva 2005 |
26.05
17:00
Borac
Prvi srpski ustanak
3
2
|
26.05.2018 17:00 | Borac | 3 : 2 | Prvi srpski ustanak |
26.05
17:00
Slatina
Mladost (P)
0
2
|
26.05.2018 17:00 | Slatina | 0 : 2 | Mladost (P) |
26.05
17:00
Trgovački
Jedinstvo (Lj)
4
3
|
26.05.2018 17:00 | Trgovački | 4 : 3 | Jedinstvo (Lj) |
26.05
17:00
Spartak
Padež
0
2
|
26.05.2018 17:00 | Spartak | 0 : 2 | Padež | |||||
26.05
17:00
Gnjilan
Mladost
3
1
|
26.05.2018 17:00 | Gnjilan | 3 : 1 | Mladost |
26.05
17:30
Rudar
Stubal
2
1
|
26.05.2018 17:30 | Rudar | 2 : 1 | Stubal | |||||
26.05
17:30
Real
Popovići
4
0
|
26.05.2018 17:30 | Real | 4 : 0 | Popovići | |||||
26.05
17:30
Omladinac
Novi Pazar 1928
0
5
|
26.05.2018 17:30 | Omladinac | 0 : 5 | Novi Pazar 1928 |
26.05
17:00
Prvi partizan
Perućac
3
2
|
26.05.2018 17:00 | Prvi partizan | 3 : 2 | Perućac |
26.05
17:00
Junior Novo Naselje
Mladost
4
3
|
26.05.2018 17:00 | Junior Novo Naselje | 4 : 3 | Mladost | |||||
26.05
17:00
Banjani
ZSK
3
1
|
26.05.2018 17:00 | Banjani | 3 : 1 | ZSK | |||||
26.05
17:00
OFK Jabučje
Ribnikar
7
0
|
26.05.2018 17:00 | OFK Jabučje | 7 : 0 | Ribnikar | |||||
26.05
17:00
Pepeljevac
Kačer
3
0
|
26.05.2018 17:00 | Pepeljevac | 3 : 0 | Kačer |
26.05
17:00
Ćava
Sloboda
2
1
|
26.05.2018 17:00 | Ćava | 2 : 1 | Sloboda |
26.05
17:30
Vulkan 1963
Rudar
2
1
|
26.05.2018 17:30 | Vulkan 1963 | 2 : 1 | Rudar |
26.05
17:30
Polet
Kaćuša
3
0
|
26.05.2018 17:30 | Polet | 3 : 0 | Kaćuša |
26.05
17:00
Trešnjevka
Vihor
1
6
|
26.05.2018 17:00 | Trešnjevka | 1 : 6 | Vihor |
26.05
13:00
Izmornik
Sloga
3
0
|
26.05.2018 13:00 | Izmornik | 3 : 0 | Sloga | |||||
26.05
15:00
Oskar
Rudar
3
0
|
26.05.2018 15:00 | Oskar | 3 : 0 | Rudar | |||||
26.05
15:00
Glama
Morava
3
0
|
26.05.2018 15:00 | Glama | 3 : 0 | Morava |
26.05
17:00
Ibar
Zvečan
0
3
|
26.05.2018 17:00 | Ibar | 0 : 3 | Zvečan |
26.05
17:30
Grdica
Lazac
2
1
|
26.05.2018 17:30 | Grdica | 2 : 1 | Lazac | |||||
26.05
17:30
Mlada krila
Jedinstvo (G)
3
1
|
26.05.2018 17:30 | Mlada krila | 3 : 1 | Jedinstvo (G) |
26.05
17:30
Mladost (J)
Rudar (SR)
4
0
|
26.05.2018 17:30 | Mladost (J) | 4 : 0 | Rudar (SR) |
26.05
17:30
Zenit
Mladost (K)
1
3
|
26.05.2018 17:30 | Zenit | 1 : 3 | Mladost (K) |
26.05
17:00
Lepušnica
Zaklopača
2
2
|
26.05.2018 17:00 | Lepušnica | 2 : 2 | Zaklopača |
26.05
17:30
Torpedo 1924
Gorki
1
1
|
26.05.2018 17:30 | Torpedo 1924 | 1 : 1 | Gorki |
26.05
17:00
Kalenić
Dimitrije Tucović
2
1
|
26.05.2018 17:00 | Kalenić | 2 : 1 | Dimitrije Tucović |
26.05
17:00
OFK Brđanac
Kotešica
3
2
|
26.05.2018 17:00 | OFK Brđanac | 3 : 2 | Kotešica |
26.05
17:30
Varvarin
Gradina
3
0
|
26.05.2018 17:30 | Varvarin | 3 : 0 | Gradina |
26.05
17:00
OFK Žeželj
Bratstvo 1975
4
3
|
26.05.2018 17:00 | OFK Žeželj | 4 : 3 | Bratstvo 1975 |
26.05
17:00
Polet (R)
Škriljac
1
1
|
26.05.2018 17:00 | Polet (R) | 1 : 1 | Škriljac | |||||
26.05
17:00
Pobeda 1976
OFK Sloga
3
4
|
26.05.2018 17:00 | Pobeda 1976 | 3 : 4 | OFK Sloga | |||||
26.05
17:00
OFK Draževac
Polet (V)
3
1
|
26.05.2018 17:00 | OFK Draževac | 3 : 1 | Polet (V) | |||||
26.05
17:00
Ratar
Jedinstvo (B)
2
0
|
26.05.2018 17:00 | Ratar | 2 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
26.05
17:00
Jastrebac
Borac
1
2
|
26.05.2018 17:00 | Jastrebac | 1 : 2 | Borac | |||||
26.05
17:00
Napredak 2012
OFK Rutevac 1908
3
2
|
26.05.2018 17:00 | Napredak 2012 | 3 : 2 | OFK Rutevac 1908 |
26.05
17:00
Kralj Petar I
Vrbica
8
1
|
26.05.2018 17:00 | Kralj Petar I | 8 : 1 | Vrbica | |||||
26.05
17:00
Mladi rudar
Ranilović
7
1
|
26.05.2018 17:00 | Mladi rudar | 7 : 1 | Ranilović |
26.05
17:00
Rade Milošević
Radnički (K)
2
1
|
26.05.2018 17:00 | Rade Milošević | 2 : 1 | Radnički (K) |
26.05
17:00
Železničar
Susek
1
3
|
26.05.2018 17:00 | Železničar | 1 : 3 | Susek |
26.05
17:30
Hajduk
Čoka
3
0
|
26.05.2018 17:30 | Hajduk | 3 : 0 | Čoka |
26.05
17:00
Rongo Siti
Sloboda
2
5
|
26.05.2018 17:00 | Rongo Siti | 2 : 5 | Sloboda | |||||
26.05
17:00
Napredak
Sloga
1
1
|
26.05.2018 17:00 | Napredak | 1 : 1 | Sloga |
26.05
17:00
Omladinac (V)
Marjan
4
3
|
26.05.2018 17:00 | Omladinac (V) | 4 : 3 | Marjan |
26.05
17:30
Pontes
Lokomotiva
1
1
|
26.05.2018 17:30 | Pontes | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
26.05
17:30
Mala Vrbica
Koča Andjelković
2
1
|
26.05.2018 17:30 | Mala Vrbica | 2 : 1 | Koča Andjelković | |||||
26.05
17:30
Velika Vrbica
Omladinac
1
3
|
26.05.2018 17:30 | Velika Vrbica | 1 : 3 | Omladinac | |||||
26.05
17:30
Milutinovac
Dunavac
7
2
|
26.05.2018 17:30 | Milutinovac | 7 : 2 | Dunavac | |||||
26.05
17:30
Lovćen
Kladušnica
3
1
|
26.05.2018 17:30 | Lovćen | 3 : 1 | Kladušnica | |||||
26.05
17:30
Egeta
Rtkovo
3
0
|
26.05.2018 17:30 | Egeta | 3 : 0 | Rtkovo |
26.05
17:00
Plana
Jasenica
5
1
|
26.05.2018 17:00 | Plana | 5 : 1 | Jasenica | |||||
26.05
17:00
Bresje Superior
Jedinstvo
3
0
|
26.05.2018 17:00 | Bresje Superior | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
26.05
17:00
Mladost 1948
AF Đokić
3
1
|
26.05.2018 17:00 | Mladost 1948 | 3 : 1 | AF Đokić |
26.05
17:00
Napredak
Bukovik
4
1
|
26.05.2018 17:00 | Napredak | 4 : 1 | Bukovik | |||||
26.05
17:00
Rtanj
Mladost
0
3
|
26.05.2018 17:00 | Rtanj | 0 : 3 | Mladost |
26.05
17:00
Konjuh
Bukovica
1
1
|
26.05.2018 17:00 | Konjuh | 1 : 1 | Bukovica | |||||
26.05
17:00
Gornji Stepoš
Zdravinje
1
2
|
26.05.2018 17:00 | Gornji Stepoš | 1 : 2 | Zdravinje |
26.05
17:30
Jugovići
Arbanasce
1
3
|
26.05.2018 17:30 | Jugovići | 1 : 3 | Arbanasce | |||||
26.05
17:30
Koprijan
Sloga
0
4
|
26.05.2018 17:30 | Koprijan | 0 : 4 | Sloga | |||||
26.05
17:30
Baličevac
Borac
2
1
|
26.05.2018 17:30 | Baličevac | 2 : 1 | Borac | |||||
26.05
17:30
Banaćanin
Padina
0
3
|
26.05.2018 17:30 | Banaćanin | 0 : 3 | Padina |
26.05
17:00
Grlište
Lovac
2
1
|
26.05.2018 17:00 | Grlište | 2 : 1 | Lovac | |||||
26.05
17:00
Velika Jasikova
Nacional
3
0
|
26.05.2018 17:00 | Velika Jasikova | 3 : 0 | Nacional | |||||
26.05
17:00
Kastrum
Šljivar
3
3
|
26.05.2018 17:00 | Kastrum | 3 : 3 | Šljivar | |||||
26.05
17:00
Polet 1959
Timok 1928
5
0
|
26.05.2018 17:00 | Polet 1959 | 5 : 0 | Timok 1928 |
26.05
17:30
Urovica
Slatina
0
3
|
26.05.2018 17:30 | Urovica | 0 : 3 | Slatina | |||||
26.05
17:30
OFK Tamnič
Graničar
1
1
|
26.05.2018 17:30 | OFK Tamnič | 1 : 1 | Graničar |
26.05
Partizan
Sloga
2
3
|
26.05.2018 | Partizan | 2 : 3 | Sloga | |||||
26.05
Tisa 1933
KSK Konak 1926
3
0
|
26.05.2018 | Tisa 1933 | 3 : 0 | KSK Konak 1926 | |||||
26.05
Proleter
Mladost
2
2
|
26.05.2018 | Proleter | 2 : 2 | Mladost |
26.05
17:30
Belpos
Sloga 1949
3
3
|
26.05.2018 17:30 | Belpos | 3 : 3 | Sloga 1949 | |||||
26.05
17:30
Mrovska
Mladost (Z)
3
0
|
26.05.2018 17:30 | Mrovska | 3 : 0 | Mladost (Z) |
26.05
17:00
Gornje Sinkovce
Donja Lomnica
0
2
|
26.05.2018 17:00 | Gornje Sinkovce | 0 : 2 | Donja Lomnica | |||||
26.05
17:00
Mladost (DL)
Moravac
3
0
|
26.05.2018 17:00 | Mladost (DL) | 3 : 0 | Moravac |
26.05
17:00
Gornje Krajince
Badince
0
3
|
26.05.2018 17:00 | Gornje Krajince | 0 : 3 | Badince | |||||
26.05
17:00
Veternica
Veliko Trnjane
2
0
|
26.05.2018 17:00 | Veternica | 2 : 0 | Veliko Trnjane | |||||
26.05
12:00
Atletiko
Todorovce
0
2
|
26.05.2018 12:00 | Atletiko | 0 : 2 | Todorovce |
26.05
17:30
Koštam Polje
Studen Vitez
1
0
|
26.05.2018 17:30 | Koštam Polje | 1 : 0 | Studen Vitez | |||||
26.05
17:30
Budućnost (S)
Morava (M)
2
2
|
26.05.2018 17:30 | Budućnost (S) | 2 : 2 | Morava (M) | |||||
26.05
17:30
Progorelica
Omladinac (D)
3
0
|
26.05.2018 17:30 | Progorelica | 3 : 0 | Omladinac (D) | |||||
26.05
17:30
Bogutovačka Banja
BSK 2014
3
0
|
26.05.2018 17:30 | Bogutovačka Banja | 3 : 0 | BSK 2014 |
26.05
17:00
Rudar Kostolac 2008
Dunav
1
4
|
26.05.2018 17:00 | Rudar Kostolac 2008 | 1 : 4 | Dunav | |||||
26.05
17:00
Morava 1932
Proleter 1932
3
1
|
26.05.2018 17:00 | Morava 1932 | 3 : 1 | Proleter 1932 |
26.05
17:00
Napredak (Bu)
Mip Majdan
2
1
|
26.05.2018 17:00 | Napredak (Bu) | 2 : 1 | Mip Majdan |
26.05
Granit
Sloga
6
0
|
26.05.2018 | Granit | 6 : 0 | Sloga |
26.05
17:00
Napredak
Jedinstvo
0
4
|
26.05.2018 17:00 | Napredak | 0 : 4 | Jedinstvo |
26.05
17:00
Dobrnje
Radnik
1
3
|
26.05.2018 17:00 | Dobrnje | 1 : 3 | Radnik | |||||
26.05
17:00
Burovac
Zabrđe 1936
2
1
|
26.05.2018 17:00 | Burovac | 2 : 1 | Zabrđe 1936 | |||||
26.05
17:00
Dragoš
BSK
4
0
|
26.05.2018 17:00 | Dragoš | 4 : 0 | BSK | |||||
26.05
17:00
Veliko Laole
Borac
2
13
|
26.05.2018 17:00 | Veliko Laole | 2 : 13 | Borac |
26.05
17:00
Mladi Radnik
Sloga
4
0
|
26.05.2018 17:00 | Mladi Radnik | 4 : 0 | Sloga | |||||
26.05
17:00
Kotlenik
Mladost
3
5
|
26.05.2018 17:00 | Kotlenik | 3 : 5 | Mladost |
26.05
17:00
Borjak 2013
Rujišnik
1
1
|
26.05.2018 17:00 | Borjak 2013 | 1 : 1 | Rujišnik | |||||
26.05
17:00
Topoljak
Kamenorezac 76
1
1
|
26.05.2018 17:00 | Topoljak | 1 : 1 | Kamenorezac 76 | |||||
26.05
17:00
Stevka Božurevka
Omladinac
1
1
|
26.05.2018 17:00 | Stevka Božurevka | 1 : 1 | Omladinac | |||||
26.05
17:00
Mladost
Stara Čaršija
3
0
|
26.05.2018 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Stara Čaršija | |||||
26.05
17:00
Omladinac
Vinogradar
3
3
|
26.05.2018 17:00 | Omladinac | 3 : 3 | Vinogradar |
26.05
17:00
Pomoravlje
Polet
2
3
|
26.05.2018 17:00 | Pomoravlje | 2 : 3 | Polet |
26.05
17:30
Budućnost
Polet
0
3
|
26.05.2018 17:30 | Budućnost | 0 : 3 | Polet | |||||
26.05
17:30
Sloga
Dobričevo
6
0
|
26.05.2018 17:30 | Sloga | 6 : 0 | Dobričevo |
26.05
Dragovo
Šumadija
3
0
|
26.05.2018 | Dragovo | 3 : 0 | Šumadija | |||||
26.05
Levač 2
Blagotin
1
4
|
26.05.2018 | Levač 2 | 1 : 4 | Blagotin | |||||
26.05
Polet
Prosvetar
4
1
|
26.05.2018 | Polet | 4 : 1 | Prosvetar | |||||
26.05
Povratak otpisanih
Goša
6
1
|
26.05.2018 | Povratak otpisanih | 6 : 1 | Goša |
26.05
17:00
Borac
OFK Homolje
3
0
|
26.05.2018 17:00 | Borac | 3 : 0 | OFK Homolje | |||||
26.05
17:00
Vrelo 1971
Pobeda 1953
0
0
|
26.05.2018 17:00 | Vrelo 1971 | 0 : 0 | Pobeda 1953 |
26.05
17:00
Trešnjevica
Tulež
1
0
|
26.05.2018 17:00 | Trešnjevica | 1 : 0 | Tulež |
26.05
17:00
Zmajevac
Modrica
3
2
|
26.05.2018 17:00 | Zmajevac | 3 : 2 | Modrica |
26.05
18:00
Bojić
Zablaće
1
3
|
26.05.2018 18:00 | Bojić | 1 : 3 | Zablaće |
26.05
17:30
Tekstilac Kort
Drina
0
0
|
26.05.2018 17:30 | Tekstilac Kort | 0 : 0 | Drina | |||||
26.05
17:30
Rudar
Zvijezda 09
0
1
|
26.05.2018 17:30 | Rudar | 0 : 1 | Zvijezda 09 | |||||
26.05
17:30
Podrinje
Slavija
5
2
|
26.05.2018 17:30 | Podrinje | 5 : 2 | Slavija |
26.05
17:30
Željezničar Sport Team
Napredak
1
1
|
26.05.2018 17:30 | Željezničar Sport Team | 1 : 1 | Napredak | |||||
26.05
17:30
Sutjeska
Sloga
2
2
|
26.05.2018 17:30 | Sutjeska | 2 : 2 | Sloga | |||||
26.05
17:30
Kozara
Sloboda
1
0
|
26.05.2018 17:30 | Kozara | 1 : 0 | Sloboda |
26.05
17:30
Budućnost
Sutjeska
2
3
|
26.05.2018 17:30 | Budućnost | 2 : 3 | Sutjeska | |||||
26.05
17:30
Dečić
Iskra
0
3
|
26.05.2018 17:30 | Dečić | 0 : 3 | Iskra | |||||
26.05
17:30
Grbalj
Mladost
2
1
|
26.05.2018 17:30 | Grbalj | 2 : 1 | Mladost | |||||
26.05
17:30
OFK Petrovac
Kom
0
1
|
26.05.2018 17:30 | OFK Petrovac | 0 : 1 | Kom | |||||
26.05
17:30
Rudar
Zeta
0
0
|
26.05.2018 17:30 | Rudar | 0 : 0 | Zeta |
26.05
17:30
Berane
Cetinje
2
0
|
26.05.2018 17:30 | Berane | 2 : 0 | Cetinje | |||||
26.05
17:30
Bokelj
Jedinstvo
1
1
|
26.05.2018 17:30 | Bokelj | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
26.05
17:30
Lovćen
Ibar
2
0
|
26.05.2018 17:30 | Lovćen | 2 : 0 | Ibar | |||||
26.05
17:30
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Igalo
0
0
|
26.05.2018 17:30 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 0 : 0 | Igalo | |||||
26.05
17:30
Mornar
Čelik
3
0
|
26.05.2018 17:30 | Mornar | 3 : 0 | Čelik | |||||
26.05
17:30
Otrant
Jezero
1
3
|
26.05.2018 17:30 | Otrant | 1 : 3 | Jezero |
26.05
18:00
Lipolist
Zadrugar
4
4
|
26.05.2018 18:00 | Lipolist | 4 : 4 | Zadrugar |
26.05
17:00
ČSK Pivara
TSC
0
3
|
26.05.2018 17:00 | ČSK Pivara | 0 : 3 | TSC | |||||
26.05
17:00
Metalac
Jagodina
1
0
|
26.05.2018 17:00 | Metalac | 1 : 0 | Jagodina | |||||
26.05
17:00
Budućnost
Sinđelić
0
3
|
26.05.2018 17:00 | Budućnost | 0 : 3 | Sinđelić | |||||
26.05
17:00
Dinamo
Novi Pazar
1
1
|
26.05.2018 17:00 | Dinamo | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
26.05
17:00
Bežanija
Radnički 1923
3
2
|
26.05.2018 17:00 | Bežanija | 3 : 2 | Radnički 1923 | |||||
26.05
17:00
Proleter
Teleoptik
2
0
|
26.05.2018 17:00 | Proleter | 2 : 0 | Teleoptik | |||||
26.05
17:00
Radnički (P)
Inđija
0
0
|
26.05.2018 17:00 | Radnički (P) | 0 : 0 | Inđija | |||||
26.05
17:00
Temnić 1924
Sloboda
0
0
|
26.05.2018 17:00 | Temnić 1924 | 0 : 0 | Sloboda |
26.05
17:30
Mašinac
Vojvodina
3
0
|
26.05.2018 17:30 | Mašinac | 3 : 0 | Vojvodina | |||||
26.05
17:30
Spartak
Crvena zvezda
4
0
|
26.05.2018 17:30 | Spartak | 4 : 0 | Crvena zvezda |
26.05
11:00
Inđija
Spartak
1
3
|
26.05.2018 11:00 | Inđija | 1 : 3 | Spartak | |||||
26.05
10:00
Voždovac
OFK Beograd
4
1
|
26.05.2018 10:00 | Voždovac | 4 : 1 | OFK Beograd | |||||
26.05
11:00
Internacional
Moravac Orion
9
0
|
26.05.2018 11:00 | Internacional | 9 : 0 | Moravac Orion | |||||
26.05
11:00
Rad
Vojvodina
2
1
|
26.05.2018 11:00 | Rad | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
26.05
11:00
Radnički 1923
Radnički (N)
0
1
|
26.05.2018 11:00 | Radnički 1923 | 0 : 1 | Radnički (N) | |||||
26.05
11:00
Brodarac
Napredak
4
1
|
26.05.2018 11:00 | Brodarac | 4 : 1 | Napredak | |||||
26.05
11:00
Crvena zvezda
Čukarički
4
1
|
26.05.2018 11:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Čukarički | |||||
26.05
11:00
Radnički (P)
Partizan
2
1
|
26.05.2018 11:00 | Radnički (P) | 2 : 1 | Partizan |
26.05
09:00
011
Lokomotiva
0
1
|
26.05.2018 09:00 | 011 | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
26.05
17:00
Siti Sport Klub
BSK Borča
0
2
|
26.05.2018 17:00 | Siti Sport Klub | 0 : 2 | BSK Borča | |||||
26.05
17:00
Bežanija
IM Rakovica
3
1
|
26.05.2018 17:00 | Bežanija | 3 : 1 | IM Rakovica |
26.05
17:00
Proleter 1947
Proleter Mihajlovac
0
5
|
26.05.2018 17:00 | Proleter 1947 | 0 : 5 | Proleter Mihajlovac | |||||
26.05
17:00
Morava (VP)
Smederevo 1924
0
3
|
26.05.2018 17:00 | Morava (VP) | 0 : 3 | Smederevo 1924 | |||||
26.05
17:00
Karadjordje
Jasenica 2017
3
2
|
26.05.2018 17:00 | Karadjordje | 3 : 2 | Jasenica 2017 | |||||
26.05
17:00
Mladi radnik 1940
Šumadija (A)
0
3
|
26.05.2018 17:00 | Mladi radnik 1940 | 0 : 3 | Šumadija (A) | |||||
26.05
17:00
Mladi borac
Mladi radnik 1926
0
11
|
26.05.2018 17:00 | Mladi borac | 0 : 11 | Mladi radnik 1926 |
26.05
10:00
Omladinac
BSK 1925
5
0
|
26.05.2018 10:00 | Omladinac | 5 : 0 | BSK 1925 | |||||
26.05
11:00
Srem
Budućnost
5
2
|
26.05.2018 11:00 | Srem | 5 : 2 | Budućnost | |||||
26.05
09:00
Balkan
Zmaj 1953
4
2
|
26.05.2018 09:00 | Balkan | 4 : 2 | Zmaj 1953 |
26.05
17:00
Vrbovac
Podunavac
0
6
|
26.05.2018 17:00 | Vrbovac | 0 : 6 | Podunavac | |||||
26.05
17:00
Polet
Budućnost
1
9
|
26.05.2018 17:00 | Polet | 1 : 9 | Budućnost |
26.05
10:00
Hajduk junior
Krila Krajine
2
3
|
26.05.2018 10:00 | Hajduk junior | 2 : 3 | Krila Krajine |
26.05
11:30
Sinđelić MK
011 MK
4
1
|
26.05.2018 11:30 | Sinđelić MK | 4 : 1 | 011 MK | |||||
26.05
13:30
Brodarac MK
Voždovac MK
1
1
|
26.05.2018 13:30 | Brodarac MK | 1 : 1 | Voždovac MK |
26.05
13:00
Teleoptik
Spartak
0
3
|
26.05.2018 13:00 | Teleoptik | 0 : 3 | Spartak | |||||
26.05
13:00
Voždovac
OFK Beograd
1
2
|
26.05.2018 13:00 | Voždovac | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
26.05
13:00
Dinamo
Kiker
0
2
|
26.05.2018 13:00 | Dinamo | 0 : 2 | Kiker | |||||
26.05
11:00
Zemun
Vojvodina
0
1
|
26.05.2018 11:00 | Zemun | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
26.05
11:00
Apolon 4
Radnički (N)
2
1
|
26.05.2018 11:00 | Apolon 4 | 2 : 1 | Radnički (N) | |||||
26.05
13:00
Crvena zvezda
Čukarički
0
1
|
26.05.2018 13:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Čukarički | |||||
26.05
13:00
Novi Pazar
Partizan
0
1
|
26.05.2018 13:00 | Novi Pazar | 0 : 1 | Partizan |
26.05
10:30
Borac (NS)
Vojvodina
1
1
|
26.05.2018 10:30 | Borac (NS) | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
26.05
10:00
Radnički (Z)
TSC
3
1
|
26.05.2018 10:00 | Radnički (Z) | 3 : 1 | TSC |
26.05
11:30
Bežanija
Rad
1
2
|
26.05.2018 11:30 | Bežanija | 1 : 2 | Rad | |||||
26.05
10:00
IMT
Sindjelić
1
3
|
26.05.2018 10:00 | IMT | 1 : 3 | Sindjelić | |||||
26.05
13:00
Kolubara
BSK 1925
4
2
|
26.05.2018 13:00 | Kolubara | 4 : 2 | BSK 1925 |
26.05
09:00
Žarkovo
GSP Polet
10
1
|
26.05.2018 09:00 | Žarkovo | 10 : 1 | GSP Polet | |||||
26.05
09:00
OLE
Palilulac
4
1
|
26.05.2018 09:00 | OLE | 4 : 1 | Palilulac | |||||
26.05
13:00
DIF
Grafičar
0
0
|
26.05.2018 13:00 | DIF | 0 : 0 | Grafičar | |||||
26.05
10:00
Mladenovac
Omladinac
10
0
|
26.05.2018 10:00 | Mladenovac | 10 : 0 | Omladinac |
26.05
17:30
Vinogradar
Preporod
11
1
|
26.05.2018 17:30 | Vinogradar | 11 : 1 | Preporod |
26.05
17:00
OFK Ras
Slavija
3
0
|
26.05.2018 17:00 | OFK Ras | 3 : 0 | Slavija | |||||
26.05
13:00
Jošanica
Radnički 1923
1
3
|
26.05.2018 13:00 | Jošanica | 1 : 3 | Radnički 1923 |
26.05
11:00
Crvena Zastava
Zabrezje
1
8
|
26.05.2018 11:00 | Crvena Zastava | 1 : 8 | Zabrezje | |||||
26.05
10:00
Strelac
Polet
0
3
|
26.05.2018 10:00 | Strelac | 0 : 3 | Polet | |||||
26.05
13:00
Rvati
Jedinstvo
0
2
|
26.05.2018 13:00 | Rvati | 0 : 2 | Jedinstvo |
26.05
Tisa
AFK
4
2
|
26.05.2018 | Tisa | 4 : 2 | AFK | |||||
26.05
Senta
Potisje
3
0
|
26.05.2018 | Senta | 3 : 0 | Potisje |
26.05
12:00
Radnički (Š)
Inđija
2
9
|
26.05.2018 12:00 | Radnički (Š) | 2 : 9 | Inđija | |||||
26.05
12:00
Petar Puača
Index
3
2
|
26.05.2018 12:00 | Petar Puača | 3 : 2 | Index |
26.05
11:00
Bačka 1901
OFK Bačka
2
2
|
26.05.2018 11:00 | Bačka 1901 | 2 : 2 | OFK Bačka |
26.05
19:00
Studenski grad MK
Mladenovac MK
3
0
|
26.05.2018 19:00 | Studenski grad MK | 3 : 0 | Mladenovac MK | |||||
26.05
13:00
Rad MK
OFK Beograd MK
2
1
|
26.05.2018 13:00 | Rad MK | 2 : 1 | OFK Beograd MK | |||||
26.05
10:00
BSK Borča MK
Lokomotiva MK
0
0
|
26.05.2018 10:00 | BSK Borča MK | 0 : 0 | Lokomotiva MK | |||||
26.05
08:30
Sinđelić MK
Radnički NB MK
1
0
|
26.05.2018 08:30 | Sinđelić MK | 1 : 0 | Radnički NB MK |
26.05
14:00
Zemun MK
Voždovac B MK
4
1
|
26.05.2018 14:00 | Zemun MK | 4 : 1 | Voždovac B MK | |||||
26.05
10:00
Nord Star MK
DIF MK
2
2
|
26.05.2018 10:00 | Nord Star MK | 2 : 2 | DIF MK |
26.05
15:00
Rad V MK
Kosmaj MK
4
2
|
26.05.2018 15:00 | Rad V MK | 4 : 2 | Kosmaj MK | |||||
26.05
10:00
Sremčica MK
Institut MK
7
2
|
26.05.2018 10:00 | Sremčica MK | 7 : 2 | Institut MK | |||||
26.05
11:00
Radnički (NB) MK
Zemun MK
3
1
|
26.05.2018 11:00 | Radnički (NB) MK | 3 : 1 | Zemun MK | |||||
26.05
14:00
Bežanija MK
Sopot MK
1
3
|
26.05.2018 14:00 | Bežanija MK | 1 : 3 | Sopot MK |
26.05
10:00
Petar Puača
Vojvodina
0
5
|
26.05.2018 10:00 | Petar Puača | 0 : 5 | Vojvodina | |||||
26.05
13:00
Radnički (Z)
Radnički (S)
5
2
|
26.05.2018 13:00 | Radnički (Z) | 5 : 2 | Radnički (S) |
26.05
11:00
011
Rad
0
7
|
26.05.2018 11:00 | 011 | 0 : 7 | Rad | |||||
26.05
10:00
Čukarički
OFK Beograd
3
2
|
26.05.2018 10:00 | Čukarički | 3 : 2 | OFK Beograd | |||||
26.05
16:00
Brodarac
Voždovac
5
1
|
26.05.2018 16:00 | Brodarac | 5 : 1 | Voždovac | |||||
26.05
09:30
Kolubara
Partizan
2
3
|
26.05.2018 09:30 | Kolubara | 2 : 3 | Partizan |
26.05
12:00
Lola
OLE
3
1
|
26.05.2018 12:00 | Lola | 3 : 1 | OLE | |||||
26.05
14:30
Sinđelić
Internacional
1
1
|
26.05.2018 14:30 | Sinđelić | 1 : 1 | Internacional |
26.05
17:00
Sloboda
Soko 2015
0
4
|
26.05.2018 17:00 | Sloboda | 0 : 4 | Soko 2015 | |||||
26.05
10:00
AF Djokić
Budućnost
7
2
|
26.05.2018 10:00 | AF Djokić | 7 : 2 | Budućnost | |||||
26.05
09:00
Napredak
Osipaonica
3
5
|
26.05.2018 09:00 | Napredak | 3 : 5 | Osipaonica | |||||
26.05
11:00
Udarnik
Jedinstvo
1
6
|
26.05.2018 11:00 | Udarnik | 1 : 6 | Jedinstvo |
26.05
10:00
DIF
Vinča
8
1
|
26.05.2018 10:00 | DIF | 8 : 1 | Vinča | |||||
26.05
16:00
Boleč
Selo Mladenovac
3
0
|
26.05.2018 16:00 | Boleč | 3 : 0 | Selo Mladenovac |
26.05
10:00
Arena Su
Čantavir
9
1
|
26.05.2018 10:00 | Arena Su | 9 : 1 | Čantavir | |||||
26.05
11:00
Preporod
Njerš Ištvan
0
11
|
26.05.2018 11:00 | Preporod | 0 : 11 | Njerš Ištvan | |||||
26.05
09:00
Radnički 1905
Bačka 1901
3
2
|
26.05.2018 09:00 | Radnički 1905 | 3 : 2 | Bačka 1901 |
26.05
AFK
Horgoš 1911
0
7
|
26.05.2018 | AFK | 0 : 7 | Horgoš 1911 |
26.05
16:00
Voždovac MK
Radnički (O) MK
3
1
|
26.05.2018 16:00 | Voždovac MK | 3 : 1 | Radnički (O) MK |
26.05
08:45
Ada MK
OFK Beograd B MK
2
1
|
26.05.2018 08:45 | Ada MK | 2 : 1 | OFK Beograd B MK | |||||
26.05
17:00
Sinđelić MK
Rad MK
0
7
|
26.05.2018 17:00 | Sinđelić MK | 0 : 7 | Rad MK | |||||
26.05
12:00
Radnički PDM MK
Milutinac MK
3
0
|
26.05.2018 12:00 | Radnički PDM MK | 3 : 0 | Milutinac MK | |||||
26.05
18:00
Studentski Grad MK
Brodarac MK-B
3
2
|
26.05.2018 18:00 | Studentski Grad MK | 3 : 2 | Brodarac MK-B |
26.05
09:00
Radnički NB
Ole MK
3
0
|
26.05.2018 09:00 | Radnički NB | 3 : 0 | Ole MK | |||||
26.05
16:30
Zemun B MK
BSK 1926 MK
9
1
|
26.05.2018 16:30 | Zemun B MK | 9 : 1 | BSK 1926 MK |
26.05
12:30
Čukarički
Zemun
2
0
|
26.05.2018 12:30 | Čukarički | 2 : 0 | Zemun |
26.05
09:30
TSC
Obilić
3
1
|
26.05.2018 09:30 | TSC | 3 : 1 | Obilić | |||||
26.05
11:00
Bajša
Subotica
22
1
|
26.05.2018 11:00 | Bajša | 22 : 1 | Subotica |
26.05
09:00
Bežanija
Olimpik
1
4
|
26.05.2018 09:00 | Bežanija | 1 : 4 | Olimpik | |||||
26.05
09:30
Sindjelic 2012
IMT
2
9
|
26.05.2018 09:30 | Sindjelic 2012 | 2 : 9 | IMT |
26.05
10:30
Kormoran
Dunavac
10
0
|
26.05.2018 10:30 | Kormoran | 10 : 0 | Dunavac |
26.05
10:30
Ada
Varga
4
3
|
26.05.2018 10:30 | Ada | 4 : 3 | Varga | |||||
26.05
14:00
Mladenovac
GSP Polet
2
4
|
26.05.2018 14:00 | Mladenovac | 2 : 4 | GSP Polet |
26.05
Urovci
Zabrezje
1
2
|
26.05.2018 | Urovci | 1 : 2 | Zabrezje | |||||
26.05
Rvati
Obrenovac 1905
0
10
|
26.05.2018 | Rvati | 0 : 10 | Obrenovac 1905 |
26.05
Posavina
Zvezda
3
0
|
26.05.2018 | Posavina | 3 : 0 | Zvezda | |||||
26.05
Krtinska
Sloga
5
0
|
26.05.2018 | Krtinska | 5 : 0 | Sloga |
26.05
19:00
Crvenka
Mačva
30
27
|
26.05.2018 19:00 | Crvenka | 30 : 27 | Mačva |
26.05
18:00
Dolovo
Jabuka
24
30
|
26.05.2018 18:00 | Dolovo | 24 : 30 | Jabuka |
26.05
17:00
Paraćin
BSK Heba
34
31
|
26.05.2018 17:00 | Paraćin | 34 : 31 | BSK Heba | |||||
26.05
19:00
ORK Bor
Aleksinac
40
34
|
26.05.2018 19:00 | ORK Bor | 40 : 34 | Aleksinac | |||||
26.05
20:00
Pirot
Rtanj
31
33
|
26.05.2018 20:00 | Pirot | 31 : 33 | Rtanj |
26.05
19:30
Radnički (JT)
Somborelektro
36
46
|
26.05.2018 19:30 | Radnički (JT) | 36 : 46 | Somborelektro |
26.05
17:00
Kljajićevo
Rusin
25
23
|
26.05.2018 17:00 | Kljajićevo | 25 : 23 | Rusin | |||||
26.05
18:00
Grafičar
Graničar
42
36
|
26.05.2018 18:00 | Grafičar | 42 : 36 | Graničar |
26.05
18:00
Senta
Naftagas
35
31
|
26.05.2018 18:00 | Senta | 35 : 31 | Naftagas |
26.05
18:30
Omladinac
Unirea
34
25
|
26.05.2018 18:30 | Omladinac | 34 : 25 | Unirea | |||||
26.05
18:30
Crepaja
Radnički
29
14
|
26.05.2018 18:30 | Crepaja | 29 : 14 | Radnički |
26.05
19:00
Inđija 2
Jedinstvo
10
0
|
26.05.2018 19:00 | Inđija 2 | 10 : 0 | Jedinstvo |
26.05
17:00
Đerdap
Jagodina 2
22
26
|
26.05.2018 17:00 | Đerdap | 22 : 26 | Jagodina 2 |
26.05
18:00
Pirot
Kučevo
30
31
|
26.05.2018 18:00 | Pirot | 30 : 31 | Kučevo | |||||
26.05
17:00
Halas Jožef
Metalac
37
20
|
26.05.2018 17:00 | Halas Jožef | 37 : 20 | Metalac |
26.05
Nais
Partizan
7
17
|
26.05.2018 | Nais | 7 : 17 | Partizan | |||||
26.05
BVK Crvena zvezda
Zemun Bosal
12
3
|
26.05.2018 | BVK Crvena zvezda | 12 : 3 | Zemun Bosal | |||||
26.05
Valjevo Gorenje
Šabac
8
15
|
26.05.2018 | Valjevo Gorenje | 8 : 15 | Šabac |
26.05
19:00
Kraljevićevo
Pčinja
9
6
|
26.05.2018 19:00 | Kraljevićevo | 9 : 6 | Pčinja |
26.05
18:00
Rad Mozzart
Partizan
20
28
|
26.05.2018 18:00 | Rad Mozzart | 20 : 28 | Partizan |
26.05
Vukovi Beograd
Sirmium Legionaries SM
35
0
|
26.05.2018 | Vukovi Beograd | 35 : 0 | Sirmium Legionaries SM |
26.05
11:00
Hawks Obrenovac
Smederevo Bedemi
6
0
|
26.05.2018 11:00 | Hawks Obrenovac | 6 : 0 | Smederevo Bedemi |