XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 460 utakmica za dan
Nedelja, 22 Novembar 2015

Fudbal

22.11.2015 17:00 Radnički (N) 1 : 2 Crvena zvezda
22.11.2015 13:00 Sloga (PM) 3 : 2 Donji Srem
22.11.2015 16:00 Široki Brijeg 2 : 2 Travnik
22.11.2015 12:30 Sloboda 4 : 2 Čelik
22.11.2015 13:00 Željezničar 1 : 0 Borac
22.11.2015 13:00 Sloga (T) 6 : 1 Liješće
22.11.2015 13:00 Jedinstvo (Ž) 0 : 2 Laktaši
22.11.2015 13:00 Radnički (K) 5 : 0 Rudar
22.11.2015 13:00 Mladost (BS) 2 : 1 Ilićka 01
22.11.2015 13:00 Sloga Junajted 4 : 3 Glasinac 2011
22.11.2015 13:00 Proleter 0 : 2 Podrinje
22.11.2015 13:00 Mladost (R) 1 : 0 Jedinstvo (Br)
22.11.2015 Dubrave 3 : 1 OFK Lauš
22.11.2015 Karanovac 3 : 0 Gomjenica
22.11.2015 13:00 Tabane 1970 8 : 1 Timočanin
22.11.2015 11:00 Car Konstantin 0 : 1 Radnički (P)
22.11.2015 13:00 OFK Bor 0 : 1 Temnić 1924
22.11.2015 13:00 Moravac Orion 1 : 0 Jedinstvo (B)
22.11.2015 13:00 Železničar 2 : 1 Cement
22.11.2015 13:00 Borac (S) 1 : 2 Sloga
22.11.2015 13:00 Radnički (O) 4 : 3 Sopot
22.11.2015 13:00 Stepojevac Vaga 3 : 1 IMT
22.11.2015 13:00 Crvena zvezda 1 : 1 Turbina
22.11.2015 13:00 Budućnost 3 : 3 Brodarac 1947
22.11.2015 13:00 Kopaonik 2 : 2 Bošnjane
22.11.2015 13:00 Lugomir 2 : 0 Kosanica
22.11.2015 13:00 Jedinstvo (M) 3 : 2 Juhor
22.11.2015 13:00 Rembas 3 : 2 Poljoprivrednik
22.11.2015 13:00 Morava 4 : 2 Župa
22.11.2015 13:00 Kablovi 1 : 1 Šarbanovac
22.11.2015 13:00 Bučje 0 : 4 Rudar (P)
22.11.2015 13:00 Hajduk Veljko 4 : 1 Zaplanjac
22.11.2015 13:00 Bukovik 1 : 0 Moravica
22.11.2015 13:00 Radnički (L) 1 : 0 Rtanj
22.11.2015 13:00 Rudar Alpos 1 : 2 Napredak
22.11.2015 13:00 Budućnost (P) 1 : 2 Vranjska Banja
22.11.2015 13:00 Bobište 2 : 3 Mladost (M)
22.11.2015 13:00 Ropotovo 2 : 0 Sloga (L)
22.11.2015 13:00 Crvena zvezda (RS) 1 : 0 ŽAK
22.11.2015 13:00 Polet 2 : 0 Sloboda
22.11.2015 13:00 Slavia 0 : 0 Radnički (K)
22.11.2015 13:00 Zadrugar 1 : 0 Tekstilac
22.11.2015 13:00 Tavankut 3 : 3 Tisa (A)
22.11.2015 13:00 Mladost (T) 0 : 3 Bratstvo 1946
22.11.2015 13:00 Budućnost (G) 5 : 3 Veternik
22.11.2015 10:00 Kabel 3 : 1 Slavija
22.11.2015 13:00 Homoljac 4 : 2 Napredak
22.11.2015 13:00 Šapine 5 : 0 Morava
22.11.2015 13:00 Proleter 1 : 0 VGSK
22.11.2015 13:00 Omladinac 0 : 1 RSK
22.11.2015 13:00 Brezovica 1 : 5 Sloga 1940 (BB)
22.11.2015 13:00 Provo 4 : 0 Budućnost
22.11.2015 13:00 Rađevac 2 : 0 Radnički Stobex
22.11.2015 13:00 Zadrugar 1 : 0 Sloga (S)
22.11.2015 13:00 Orlovac 0 : 0 Jošanica
22.11.2015 13:00 Dragačevo 2 : 2 Tutin
22.11.2015 13:00 Slavija (K) 5 : 1 Bane
22.11.2015 13:00 Budućnost 1 : 1 Partizan
22.11.2015 13:00 Mladost (K) 2 : 3 OFK Batinac
22.11.2015 13:00 Dragocvet 1 : 0 Mladost (J)
22.11.2015 13:00 OFK Tekstilac 7 : 0 BSK
22.11.2015 13:00 Mladi radnik 0 : 0 OFK Bratstvo
22.11.2015 13:00 Kušiljevo 4 : 2 Napredak (D)
22.11.2015 13:00 Napredak (Z) 4 : 2 Sloga
22.11.2015 13:00 Trajal 2 : 0 Sloga
22.11.2015 13:00 Šanac 3 : 1 13. April
22.11.2015 13:00 Naupare 4 : 3 Gornji Stepoš
22.11.2015 13:00 Ribnik 3 : 3 Jastrebac
22.11.2015 13:00 Mladi radnik 2 : 0 Parunovac
22.11.2015 13:00 Gradina 4 : 1 Blagotin
22.11.2015 13:00 Čitluk 2 : 3 Mladost
22.11.2015 13:00 Vinogradar 4 : 0 Mačkovac
22.11.2015 13:00 Kosovac 1 : 4 Trbunje
22.11.2015 13:00 Omladinac 1 : 2 Polet
22.11.2015 13:00 NS Tatko 2 : 0 Kaćuša
22.11.2015 13:00 Pobeda 3 : 3 Real
22.11.2015 13:00 Dunđerski 0 : 3 Borac
22.11.2015 13:00 Svetlost 5 : 0 Partizanski put
22.11.2015 13:00 Jastrebac 0 : 1 Topličanin
22.11.2015 13:00 Mladost 1982 4 : 1 Dobrič
22.11.2015 14:00 Palilula 0 : 1 Rasovača
22.11.2015 14:00 Radnički 1947 (Č) 5 : 4 Polet
22.11.2015 14:00 Zemljoradnik 4 : 5 Naša krila 1936
22.11.2015 14:00 Koprijan 1975 2 : 0 Jedinstvo (B)
22.11.2015 14:00 Doljevac 1 : 2 Radnički 1924
22.11.2015 13:00 Nemetali 8 : 0 Polom
22.11.2015 13:00 Majdanpek 6 : 2 Čubra
22.11.2015 13:00 Radnički 3 : 0 Poreč
22.11.2015 11:00 Sloga 3 : 2 Deli Jovan
22.11.2015 13:00 BSK 3 : 1 Krivelj
22.11.2015 13:00 Branik 2 : 0 Blizna
22.11.2015 13:00 Sloga 0 : 1 Osnić
22.11.2015 13:00 ŠSK 7 : 1 Vratarnica
22.11.2015 13:00 Polet 2 : 2 OFK Knjaz
22.11.2015 13:00 Svrljiška Topla 1 : 3 Trebič
22.11.2015 13:00 Pavlovac 3 : 2 Levosoje
22.11.2015 13:00 Ternoci 3 : 0 Mladost (S)
22.11.2015 13:00 Vihor 5 : 3 Trešnjevka
22.11.2015 11:00 Corrotica 1 : 1 Bukuroca
22.11.2015 13:00 Čelik 0 : 3 Mladost (B)
22.11.2015 13:00 Kumarevo 2 : 2 Omladinac
22.11.2015 13:00 Plantaža 2 : 1 Brza
22.11.2015 13:00 Šumadija 2 : 1 Železničar
22.11.2015 13:00 Vučje 4 : 0 Mladost V
22.11.2015 13:00 Radnički (P) 1 : 0 Progres
22.11.2015 13:00 Čekmin 2 : 1 Mladi Borac
22.11.2015 13:00 Umac 2 : 5 Jedinstvo GS
22.11.2015 13:00 Sloga (L) 0 : 1 GFK Dubočica
22.11.2015 13:00 Zloćudovo 3 : 2 Sloboda D.B
22.11.2015 13:00 Morava 1 : 0 Radnički
22.11.2015 13:00 Budućnost 2 : 1 Brzi Brod
22.11.2015 13:00 Mramor 2 : 4 Vulkan
22.11.2015 13:00 Proleter 0 : 0 Jedinstvo (GM)
22.11.2015 13:00 OFK Niš 8 : 0 Rudar
22.11.2015 13:00 Mladost 4 : 2 Sloboda
22.11.2015 13:00 Vrtište 0 : 3 Crvena zastava
22.11.2015 13:30 Jugoslavija 0 : 11 Dinamo 1945
22.11.2015 13:30 Partizan (G) 1 : 4 Budućnost (A)
22.11.2015 13:30 Borac (S) 6 : 2 Mladost (V)
22.11.2015 13:30 Vojvodina 0 : 2 Sloga (BNS)
22.11.2015 13:30 Vladimirovac 1 : 2 Vulturul
22.11.2015 13:00 Borac 5 : 2 Terekveš
22.11.2015 13:00 OFK Šikara 0 : 2 BSK
22.11.2015 13:00 Lipar 4 : 1 Kordun
22.11.2015 13:00 Hajduk 2 : 2 Mladost
22.11.2015 13:00 Vinogradar 4 : 0 Obilić
22.11.2015 13:00 Bajša 6 : 1 Radnički 1905
22.11.2015 13:00 Bačka 3 : 0 Panonija IM Topola
22.11.2015 13:00 Proleter 7 : 0 Eđšeg
22.11.2015 13:30 Ljukovo 1 : 2 Partizan
22.11.2015 13:30 OFK Zeka Buljubaša 1 : 2 Hrtkovci
22.11.2015 13:30 Graničar 1924 2 : 6 Podrinje
22.11.2015 13:30 Donji Petrovci 1 : 0 Sloven
22.11.2015 13:30 OFK Brestač 2 : 4 Rudar
22.11.2015 13:30 Jadran 3 : 0 Jedinstvo (M)
22.11.2015 13:30 Hajduk 1925 Podunavac 5 : 1 Hajduk (D)
22.11.2015 13:30 Budućnost 0 : 0 Hercegovac
22.11.2015 13:30 Borac 3 : 0 Hajduk
22.11.2015 13:30 Krila Krajine 0 : 1 Sutjeska
22.11.2015 13:30 Kulpin 1 : 4 Mladost
22.11.2015 13:30 Miletić 4 : 4 Tvrdjava
22.11.2015 13:30 Napredak 0 : 4 Stari Grad
22.11.2015 Udarnik 6 : 0 Omladinac
22.11.2015 Železničar 2 : 0 Borac (R)
22.11.2015 Bačinac 1 : 0 SASK
22.11.2015 Osipaonica 1 : 3 Bresje Superior
22.11.2015 Sloboda 3 : 1 Mladi radnik
22.11.2015 Sloga 0 : 3 Mladi borac
22.11.2015 7. Juli 4 : 0 Pobeda
22.11.2015 Budućnost 2 : 0 Šumadija
22.11.2015 13:00 Banja 2 : 2 Aranđelovac
22.11.2015 13:00 Trnava 4 : 1 Pobeda
22.11.2015 10:00 Šumadija 2 : 1 Borac
22.11.2015 13:00 Šatornja 4 : 1 Junkovac
22.11.2015 13:00 Prvi srpski ustanak 1 : 0 Lepenica
22.11.2015 13:00 Vitlina-Bokanja 3 : 2 Vinča
22.11.2015 13:00 Radnički Šabački 2 : 0 Mladost (PP)
22.11.2015 13:00 Mladost (P) 1 : 0 BMR Petlovača
22.11.2015 13:00 Jedinstvo (Š) 2 : 1 Podrinje
22.11.2015 13:00 Lipolist 3 : 2 Jedinstvo (Z)
22.11.2015 13:00 Drina 2 : 2 Borac (L)
22.11.2015 13:00 Pobeda 2 : 1 Sloboda
22.11.2015 13:00 Kolonija 0 : 3 Borac
22.11.2015 13:00 Maršić 1 : 0 Jedinstvo
22.11.2015 13:00 Ćava 1 : 1 Budućnost
22.11.2015 13:00 Mladost 1 : 1 Jadran
22.11.2015 13:00 Sloga (D) 2 : 1 Partizan
22.11.2015 13:00 Vodojaža 0 : 0 Sušica
22.11.2015 13:00 Srbija 2 : 1 Šumadinac
22.11.2015 13:00 Pazar Juniors 2011 1 : 4 Real
22.11.2015 13:00 Radnik 2 : 0 Budućnost
22.11.2015 13:00 Rudar 0 : 3 Radnički
22.11.2015 13:00 OFK Ras 3 : 1 Ribnica
22.11.2015 13:00 Ibar 2 : 0 Gruža
22.11.2015 13:00 Borac 0 : 2 Polet
22.11.2015 13:00 Stubal 4 : 1 Granit
22.11.2015 13:00 Rudar Stenjevac 8 : 1 Polet
22.11.2015 13:00 Omladinac 3 : 1 Supska
22.11.2015 13:00 Hajduk 3 : 0 Istok 63
22.11.2015 13:00 Moravac 2 : 1 Napredak Stubica
22.11.2015 13:00 Mladost (S) 4 : 0 Radnički
22.11.2015 13:00 Napredak (Sv) 5 : 1 Šumadija
22.11.2015 13:00 Kupinovac 3 : 2 Budućnost
22.11.2015 13:00 Osaonica 1 : 0 Napredak (SL)
22.11.2015 13:00 Sloga 2 : 2 Mladost (G)
22.11.2015 13:00 Ursule 5 : 3 Šumadinac
22.11.2015 13:00 Blagotin 1 : 2 Juhor
22.11.2015 13:00 Kolare 4 : 4 Resavac
22.11.2015 13:00 Crni Vrh 0 : 2 Vinorača
22.11.2015 13:00 Morava 4 : 1 Mladost (D)
22.11.2015 13:00 Stari Trstenik 0 : 1 OFK Gnjila
22.11.2015 13:00 Rubin (Z) 4 : 1 Sloga
22.11.2015 13:00 Omladinac 4 : 2 Polet 57
22.11.2015 13:00 Trudbenik 2 : 2 Kamenorezac 76
22.11.2015 13:00 Mladost 1 : 1 Beli Orlovi
22.11.2015 13:00 Rubin (DS) 3 : 0 Donji Kopaonik
22.11.2015 13:00 OFK Draževac 4 : 0 Ratar
22.11.2015 11:00 Jastrebac (T) 6 : 2 OFK Sloga
22.11.2015 11:00 Sloga (K) 0 : 0 Borac
22.11.2015 13:00 Pobeda 1976 1 : 4 Planinac 2015
22.11.2015 13:00 Morava 0 : 3 Moravac
22.11.2015 13:00 Mladost (DL) 0 : 4 BSK
22.11.2015 13:00 Polet 0 : 1 Lemind 1953
22.11.2015 13:00 Navalin 1 : 1 Jedinstvo (G)
22.11.2015 13:00 Real 5 : 0 Mladost (B)
22.11.2015 13:00 OFK Morava 3 : 2 Napredak
22.11.2015 13:00 Gradac 4 : 0 Marjan MB
22.11.2015 13:00 Partizan 0 : 2 Hajduk Junior
22.11.2015 13:00 Jedinstvo (R) 3 : 3 Rastina 1918
22.11.2015 13:00 OFK Metalac 1 : 0 Dinamo
22.11.2015 13:00 Jedinstvo 1947 1 : 3 Dunav
22.11.2015 13:30 Graničar 1 : 3 Borac (M)
22.11.2015 13:30 Napredak 3 : 0 Borac (S)
22.11.2015 13:30 Radnički 2 : 2 PSK Putinci
22.11.2015 13:30 Sloga 1 : 5 Obilić 1993
22.11.2015 13:30 Noćaj 7 : 2 Hajduk 1932
22.11.2015 13:30 Jedinstvo 1 : 1 Fruškogorac
22.11.2015 13:30 Sloboda 1 : 2 Borac (K)
22.11.2015 13:00 Tatra 6 : 2 Fruškogorac
22.11.2015 13:00 Bačka 2 : 3 Kabel - Štrand
22.11.2015 13:00 Čenej 0 : 5 RFK Novi Sad 1921
22.11.2015 13:00 Lokomotiva 1 : 0 Meteor
22.11.2015 13:00 Bare 2 : 0 Crvena zvezda
22.11.2015 13:00 Kusovac 0 : 3 BSK
22.11.2015 11:00 Karađorđe Vučić 4 : 3 Sloga
22.11.2015 13:00 Mladost Crni Kao 0 : 4 Mladost (R)
22.11.2015 13:00 Kotlenik 3 : 1 Grivac
22.11.2015 13:00 Marjan 1 : 3 Mladost MG
22.11.2015 13:00 Partizan 4 : 1 Jasenica
22.11.2015 13:00 Sloga 4 : 2 B 2000
22.11.2015 13:00 Budućnost 3 : 2 Žabare
22.11.2015 13:00 Kopljari 9 : 1 Ranilović
22.11.2015 13:00 Mladi rudar 3 : 1 Šamot
22.11.2015 13:00 Proleter 5 : 2 Šumadinac (N)
22.11.2015 13:00 Šumadinac (S) 8 : 0 Misača
22.11.2015 13:00 Vidojevica 2 : 2 Čobanče
22.11.2015 13:00 Krasava 2 : 4 Gučevo
22.11.2015 13:00 Velika Reka 4 : 3 Borac
22.11.2015 13:00 Cerova 1 : 3 Stolice
22.11.2015 13:00 Sloga (LŠ) 0 : 6 Jedinstvo
22.11.2015 13:00 Mladost (DB) 1 : 0 Sloga (S)
22.11.2015 11:00 Crnča 1 : 2 Studenac
22.11.2015 13:00 Mladost (MM) 0 : 3 Budućnost (Z)
22.11.2015 13:00 Proleter 2 : 0 Torpedo 1924
22.11.2015 13:00 Gorki 3 : 3 Budućnost (PD)
22.11.2015 13:00 Partizan 1 : 1 Sloga
22.11.2015 13:00 Duško 3 : 1 Omladinac 2013
22.11.2015 13:00 Drina 4 : 3 Milicionar
22.11.2015 13:00 Mladi Borac 2 : 1 Cer
22.11.2015 13:30 Urovica 3 : 0 Srbovo
22.11.2015 13:30 Rečka 3 : 0 Kovilovo
22.11.2015 13:30 Graničar 0 : 2 Polet
22.11.2015 13:30 OFK Tamnič 2 : 1 OFK Sikole
22.11.2015 13:30 Slatina 3 : 4 Smedovac
22.11.2015 11:00 Malajnica 0 : 0 Miloševo
22.11.2015 13:00 Sloga 1949 2 : 1 Mladost (B)
22.11.2015 13:00 Petrovac 74 4 : 0 Sloga (R)
22.11.2015 13:00 Dragojevac 2 : 1 Jedinstvo 2014
22.11.2015 13:00 Skupljen 2013 3 : 0 Sloga Trgošped
22.11.2015 13:00 Krnule 09 3 : 0 Polet
22.11.2015 13:00 Hajduk 3 : 2 Provo 2015
22.11.2015 13:00 Berane 3 : 1 Radnički
22.11.2015 13:00 Jedinstvo 0 : 1 Cetinje
22.11.2015 13:00 Bratstvo 1 : 0 Grafičar
22.11.2015 13:00 Ibar 4 : 2 Igalo
22.11.2015 13:00 Čukarički 3 : 1 Jagodina
22.11.2015 10:00 Moravac Orion 0 : 1 Mačva
22.11.2015 13:00 Crvena zvezda 2 : 0 Novi Pazar
22.11.2015 11:00 Radnički 1923 2 : 4 OFK Beograd
22.11.2015 11:00 Borac 1 : 0 Lokomotiva
22.11.2015 12:00 Partizan 2 : 0 Radnički (N)
22.11.2015 13:00 Vojvodina 5 : 0 Napredak
22.11.2015 13:00 Siti Sport Klub 1 : 1 BASK
22.11.2015 13:00 Kolubara 4 : 2 IM Rakovica
22.11.2015 10:00 Sindjelić 0 : 4 BSK Borča
22.11.2015 13:00 Zemun 2 : 1 Voždovac
22.11.2015 14:00 Prva Iskra 1 : 2 Balkan
22.11.2015 12:00 Seceranac Ada 0 : 2 Milenium
22.11.2015 14:00 Iskra 6 : 0 Bratstvo
22.11.2015 14:00 Sutjeska 2 : 1 Kom
22.11.2015 14:00 Mladost 5 : 2 Dečić
22.11.2015 14:00 OFK Petrovac 2 : 2 Rudar
22.11.2015 14:00 Lovćen 1 : 3 Bokelj
22.11.2015 14:00 Grbalj 5 : 0 Mornar
22.11.2015 11:00 Čukarički 4 : 1 Jagodina
22.11.2015 14:00 Real Niš 2 : 1 Spartak
22.11.2015 11:00 Crvena zvezda 2 : 1 Novi Pazar
22.11.2015 11:00 Rad 2 : 0 Brodarac
22.11.2015 10:00 Zemun 2 : 2 Teleoptik
22.11.2015 12:00 Partizan 3 : 0 Radnički (N)
22.11.2015 13:00 Vojvodina 3 : 0 Napredak
22.11.2015 17:30 011 0 : 1 Sindjelić
22.11.2015 13:00 Voždovac 1 : 1 BASK
22.11.2015 10:00 IM Rakovica 0 : 10 Kolubara
22.11.2015 Rudar 3 : 0 Novi Pazar
22.11.2015 12:00 Pinosava 2 : 2 Graficar
22.11.2015 12:00 Beograd 1929 3 : 0 Jedinstvo
22.11.2015 13:00 Zuce 1 : 3 Apolon 2010
22.11.2015 11:00 Lovćen 2 : 1 Bokelj
22.11.2015 11:00 Radnicki 1 : 1 Jezero
22.11.2015 11:00 Iskra 2 : 0 Graficar
22.11.2015 11:00 Sutjeska 3 : 0 Igalo
22.11.2015 11:00 Budućnost 4 : 0 Jedinstvo
22.11.2015 11:00 Zeta 5 : 1 Brskovo
22.11.2015 11:00 Mladost 3 : 0 Dečić
22.11.2015 11:00 OFK Petrovac 4 : 3 Rudar
22.11.2015 11:00 Grbalj 2 : 1 Mornar
22.11.2015 10:00 Radnički (Z) 5 : 0 Vršac united
22.11.2015 13:00 Šumadija 3 : 1 Presing
22.11.2015 13:00 AF Duljaj 3 : 8 Obilić
22.11.2015 13:00 Smederevo 1924 2 : 1 Zvižd
22.11.2015 13:00 Karađorđe (T) 4 : 0 OŠ Karađorđe 2009
22.11.2015 13:00 Pinkum 3 : 1 Bačinac
22.11.2015 11:00 Arena Su 2 : 2 Subotica
22.11.2015 11:00 Morava 2 : 2 Knjaževac 2015
22.11.2015 13:00 Radnički 2012 0 : 2 Mašinac
22.11.2015 11:00 Napredak 2 : 0 Kolibri
22.11.2015 13:00 Partizan 2 : 0 Čukarički
22.11.2015 10:00 Budućnost Krušik 2 3 : 2 Jedinstvo
22.11.2015 10:00 Ribnica 0 : 1 OFK Osečina
22.11.2015 10:00 Šampion 0 : 3 Omladinac
22.11.2015 10:00 Železničar 1 : 0 Radnički 1
22.11.2015 10:00 OFK Senjak 0 : 2 Budućnost Krušik 1

Košarka

22.11.2015 17:00 Igokea 76 : 86 Budućnost VOLI
22.11.2015 19:00 Jagodina 99 : 108 OKK Beograd
22.11.2015 18:00 Beko 88 : 73 Proleter
22.11.2015 18:00 Srem 95 : 91 Mladost
22.11.2015 19:00 Zlatar 68 : 60 Zekas 75
22.11.2015 19:00 Železničar 97 : 85 Priboj
22.11.2015 19:00 Novi Pazar 78 : 85 Radnički 1950
22.11.2015 14:20 Žitko Basket 86 : 91 Kolubara LA 2003
22.11.2015 18:30 Kris Kros 79 : 81 Jedinstvo
22.11.2015 19:00 Železničar 92 : 89 Student 014
22.11.2015 16:30 Rađevac 97 : 84 Vladimirci
22.11.2015 15:00 Vitez BGD 011 62 : 81 Zvezda
22.11.2015 14:20 Zvezdara 2 60 : 70 LA Basket
22.11.2015 20:10 Umka 2009 81 : 68 AS Basket
22.11.2015 17:00 Budućnost 89 : 51 SO Koš
22.11.2015 20:00 Star Beočin 83 : 79 Sloboda NS
22.11.2015 17:00 Karađorđevo 61 : 107 Feniks
22.11.2015 17:00 Jadran 77 : 62 Deč
22.11.2015 16:30 Dinamo 105 : 62 Jedinstvo
22.11.2015 19:00 Vukovi Merošina 87 : 75 Hisar
22.11.2015 17:00 Vlasotince 79 : 89 Mladost
22.11.2015 19:00 Hajduk Veljko 73 : 53 Zicer
22.11.2015 17:00 Đerdap 70 : 64 Jug
22.11.2015 19:00 Topolčanka 78 : 43 Banat
22.11.2015 18:00 Jedinstvo 44 : 63 Proleter
22.11.2015 15:30 Karaburma 82 : 56 Srbobran
22.11.2015 16:00 Njegoš 42 : 37 Stara Pazova
22.11.2015 18:00 Beočin 85 : 53 Proleter 023
22.11.2015 18:00 Basket Star 107 : 62 Srem
22.11.2015 17:00 Jedinstvo 2015 40 : 88 Čelarevo
22.11.2015 19:00 Duga 91 : 48 Železničar
22.11.2015 14:30 Student 2 70 : 62 Radnik
22.11.2015 14:00 Gimnazijalac 84 : 61 Hajduk Veljko
22.11.2015 13:00 Paraćin 75 : 79 Pazar

Odbojka

22.11.2015 20:00 Novi Sad 0 : 3 Spartak
22.11.2015 16:00 Jagodina 0 : 3 Mladi radnik
22.11.2015 16:00 SFS Borac 3 : 0 Desetka
22.11.2015 17:00 Pirot 1 : 3 Toplički Vitezovi
22.11.2015 13:00 Milenijum 2 : 3 Dubočica
22.11.2015 13:00 Partizan 3 : 1 Lotus
22.11.2015 17:00 Vrbas 0 : 3 Srem
22.11.2015 21:00 Tehničar 1 : 3 Knez Lazar
22.11.2015 12:00 Rudar 3 : 1 Kneginja Milica Trstenik
22.11.2015 15:00 Gračanica 3 : 0 Goč
22.11.2015 11:30 Botafogo 3 : 0 Vest
22.11.2015 18:00 Partizan 1 : 3 Sombor
22.11.2015 20:00 Šid 3 : 0 Merkur
22.11.2015 19:00 TENT 3 : 0 MD Zrenjanin
22.11.2015 19:00 Jedinstvo (U) 3 : 1 Kraguj Volejform
22.11.2015 18:00 NIS Spartak 2 : 3 Jedinstvo (SP)
22.11.2015 17:00 AS 1 : 3 Smederevo
22.11.2015 18:00 Klek Srbijašume 3 : 0 Srem Eaton Tempo
22.11.2015 16:00 Beograd 3 : 0 Milenijum
22.11.2015 19:00 Mladost 1 : 3 Žabalj Volej
22.11.2015 17:00 Omladinac 3 : 2 Vrbas
22.11.2015 17:00 Ruma 3 : 1 Eaton Srem Tempo 2
22.11.2015 14:00 Crnokosa 0 : 3 Trstenik
22.11.2015 17:00 Mali Zvornik 2 : 3 Lazarevac
22.11.2015 16:00 Srbijanka 014 3 : 2 Mladi Radnik
22.11.2015 13:00 Jagodina 3 : 0 Surdulica
22.11.2015 17:00 Bor 0 : 3 Vranje
22.11.2015 12:00 Libero ČA 3 : 0 Arilje
22.11.2015 16:00 Sloboda S 0 : 3 Bambi volej
22.11.2015 14:00 Priboj 3 : 2 Zlatar
22.11.2015 19:00 Tehničar 3 : 2 Mladost
22.11.2015 17:00 Gimnazijalac 2 3 : 2 Napredak 037
22.11.2015 17:00 Župa 2 : 3 Kraljevo
22.11.2015 19:00 Koteks 3 : 0 Raška
22.11.2015 13:00 Mokra Gora 2 1 : 3 Novi Pazar
22.11.2015 17:00 Ozren 1 : 3 Zaječar
22.11.2015 15:00 Hajduk Veljko 0 : 3 ŽOK 030
22.11.2015 16:00 Gox-IN 0 : 3 Volejstars
22.11.2015 18:00 CVS 1 : 3 Panonija
22.11.2015 20:00 Mladost 3 : 2 FOK 2
22.11.2015 14:00 Fortuna plus 3 : 0 Jagodina 2
22.11.2015 18:00 Ravno 3 : 2 Karadjordje
22.11.2015 17:00 Smeč 5 3 : 0 Smeč SV
22.11.2015 16:40 Lucky Star 1 : 3 Zvezda NP
22.11.2015 13:00 Jedinstvo 0 : 3 Ribnica
22.11.2015 18:00 Proleter 3 : 0 Rađevac
22.11.2015 14:00 Student 2 3 : 0 Dalko
22.11.2015 17:00 KI 0230 3 : 2 Vollejstar
22.11.2015 14:30 Lavice 07 3 : 1 SK Volej
22.11.2015 17:00 Soko 2 : 3 Mladost
22.11.2015 14:30 Prvi Tempo 1 : 3 Mitrovica
22.11.2015 10:00 Mladost 0 : 3 Radinci Volej
22.11.2015 19:00 Mladost 07 3 : 1 Dunav
22.11.2015 14:00 Slavija 2 : 3 Hercegovac

Rukomet

22.11.2015 18:30 Crvena Zvezda 32 : 30 Jugović
22.11.2015 19:00 Crvena zvezda 33 : 29 Hercegovina
22.11.2015 19:00 ŽSK 30 : 23 Inđija
22.11.2015 19:00 Kikinda 27 : 25 Lavovi BP
22.11.2015 19:00 Aleksinac 30 : 30 Hajduk Veljko
22.11.2015 18:00 Žitorađa 31 : 29 Jagodina
22.11.2015 19:00 Bela Palanka 31 : 27 ORK Bor
22.11.2015 17:30 Studentski grad 20 : 22 Sindjelić
22.11.2015 19:30 Novi Beograd 29 : 33 PKB
22.11.2015 19:00 Sloga 25 : 34 Mačva
22.11.2015 17:30 Beočin 27 : 25 Slavija
22.11.2015 19:30 Radnički (JT) 29 : 32 Sivac
22.11.2015 17:30 Goč Merkur 32 : 26 Štrpce
22.11.2015 17:00 Sloga : Bane
22.11.2015 15:00 Petrovac 27 : 28 ORK Beograd
22.11.2015 13:00 Radnički BG 24 : 18 Mladi Radnik
22.11.2015 15:00 Metalac 2015 30 : 31 ORK Loznica
22.11.2015 18:00 Rudar 16 : 28 Avala
22.11.2015 19:00 Petrovaradin 40 : 31 Ravangrad
22.11.2015 13:30 Sloven 26 : 27 Jadran
22.11.2015 17:00 Temerin 21 : 27 Vrbas
22.11.2015 17:00 Izvor Bukovička Banja 2 20 : 17 Župa
22.11.2015 14:00 Košutnjak 17 : 27 Napredak 12
22.11.2015 Nestro grupa Brod 31 : 20 Jedinstvo

Vaterpolo

22.11.2015 19:00 Vojvodina 6 : 13 Primorje EB
22.11.2015 19:15 Radnički 5 : 10 HAVK Mladost
22.11.2015 17:00 Mornar BS 13 : 10 BVK Crvena zvezda
22.11.2015 18:30 OVK POŠK 7 : 14 Partizan Raiffeisen

Futsal

22.11.2015 20:00 Nova Pazova 3 : 3 Deus
22.11.2015 15:30 Ekonomac 12 : 0 Flash Bečej
22.11.2015 16:00 Tango 3 : 2 Kikinda
22.11.2015 19:30 Viking 4 : 4 Srbobran
22.11.2015 18:00 Tvrdjava 5 : 2 Hajduk
22.11.2015 16:30 Župski Rubin 3 : 6 Metalac Kolorado
22.11.2015 13:15 Raška 7 : 3 Krčagovo
22.11.2015 17:00 As 3 : 5 Vinter sport
22.11.2015 19:00 Timok 2 : 13 Pirot
22.11.2015 19:00 Bor 6 : 1 Dolap
22.11.2015 19:00 Kraljevićevo 11 : 4 Sombor
22.11.2015 19:00 Kosjerić 7 : 4 Kareli
22.11.2015 18:00 Bajina Bašta 0 : 4 Bellatores
22.11.2015 10:30 Put-inženjering 11 : 2 Miners
22.11.2015 21:00 Babušnica 2011 6 : 12 Ozren
22.11.2015 15:00 Beli anđeo 11 : 5 Hercegovac
22.11.2015 18:00 Mladost 2 : 5 Derventa
22.11.2015 16:30 Glavica 9 : 3 Starčevica
22.11.2015 15:15 Doboj 15 : 6 Kotor Varoš
22.11.2015 Banovići 4 : 2 Salines
22.11.2015 18:00 Klanac 4 : 3 Vega Mix
matija8 je tipovao utakmicu
Marko001 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Burazor i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu