18.06
17:30
Sloga
Ključ
4
1
|
18.06.2016 17:30 | Sloga | 4 : 1 | Ključ | |||||
18.06
17:30
Radnički
Čubra
6
0
|
18.06.2016 17:30 | Radnički | 6 : 0 | Čubra |
18.06
17:30
Aranđelovac
Banja
8
5
|
18.06.2016 17:30 | Aranđelovac | 8 : 5 | Banja | |||||
18.06
17:30
BSK
Karađorđe
6
2
|
18.06.2016 17:30 | BSK | 6 : 2 | Karađorđe |
18.06
17:30
Sloboda
Pobeda
3
0
|
18.06.2016 17:30 | Sloboda | 3 : 0 | Pobeda | |||||
18.06
17:30
Borac
Kolonija
1
2
|
18.06.2016 17:30 | Borac | 1 : 2 | Kolonija | |||||
18.06
17:30
Jedinstvo
Maršić
5
1
|
18.06.2016 17:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | Maršić | |||||
18.06
17:30
Budućnost
Ćava
0
2
|
18.06.2016 17:30 | Budućnost | 0 : 2 | Ćava | |||||
18.06
17:30
Jadran
Mladost
2
0
|
18.06.2016 17:30 | Jadran | 2 : 0 | Mladost | |||||
18.06
17:30
Sušica
Vodojaža
2
2
|
18.06.2016 17:30 | Sušica | 2 : 2 | Vodojaža | |||||
18.06
17:30
Šumadinac
Srbija
3
2
|
18.06.2016 17:30 | Šumadinac | 3 : 2 | Srbija |
18.06
18:00
Budućnost
Radnik
2
1
|
18.06.2016 18:00 | Budućnost | 2 : 1 | Radnik | |||||
18.06
18:00
Granit
Stubal
1
3
|
18.06.2016 18:00 | Granit | 1 : 3 | Stubal |
18.06
17:30
Meteor
Lokomotiva
0
2
|
18.06.2016 17:30 | Meteor | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
18.06
17:30
Crvena zvezda
Bare
2
3
|
18.06.2016 17:30 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Bare | |||||
18.06
17:30
BSK
Kusovac
3
0
|
18.06.2016 17:30 | BSK | 3 : 0 | Kusovac | |||||
18.06
17:30
Sloga
Karađorđe Vučić
5
3
|
18.06.2016 17:30 | Sloga | 5 : 3 | Karađorđe Vučić | |||||
18.06
17:30
Mladost (R)
Mladost Crni Kao
3
2
|
18.06.2016 17:30 | Mladost (R) | 3 : 2 | Mladost Crni Kao | |||||
18.06
17:30
Grivac
Kotlenik
0
3
|
18.06.2016 17:30 | Grivac | 0 : 3 | Kotlenik | |||||
18.06
17:30
Mladost MG
Marjan
3
0
|
18.06.2016 17:30 | Mladost MG | 3 : 0 | Marjan |
18.06
17:30
Jasenica
Partizan
4
2
|
18.06.2016 17:30 | Jasenica | 4 : 2 | Partizan | |||||
18.06
17:30
B 2000
Sloga
6
2
|
18.06.2016 17:30 | B 2000 | 6 : 2 | Sloga | |||||
18.06
17:30
Žabare
Budućnost
0
2
|
18.06.2016 17:30 | Žabare | 0 : 2 | Budućnost | |||||
18.06
17:30
Ranilović
Kopljari
1
1
|
18.06.2016 17:30 | Ranilović | 1 : 1 | Kopljari | |||||
18.06
17:30
Šamot
Mladi rudar
3
2
|
18.06.2016 17:30 | Šamot | 3 : 2 | Mladi rudar | |||||
18.06
17:30
Šumadinac (N)
Proleter
6
1
|
18.06.2016 17:30 | Šumadinac (N) | 6 : 1 | Proleter | |||||
18.06
17:30
Misača
Šumadinac (S)
1
8
|
18.06.2016 17:30 | Misača | 1 : 8 | Šumadinac (S) |
18.06
17:00
21. oktobar
Hajduk
9
3
|
18.06.2016 17:00 | 21. oktobar | 9 : 3 | Hajduk |
18.06
18:00
Morava
Grdica
1
0
|
18.06.2016 18:00 | Morava | 1 : 0 | Grdica | |||||
18.06
18:00
Budućnost
Partizan
0
3
|
18.06.2016 18:00 | Budućnost | 0 : 3 | Partizan | |||||
18.06
18:00
Jedinstvo
Borac
2
2
|
18.06.2016 18:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Borac | |||||
18.06
18:00
Šumadija
Mladost
0
2
|
18.06.2016 18:00 | Šumadija | 0 : 2 | Mladost | |||||
18.06
18:00
Vrnjci
Tavnik
0
3
|
18.06.2016 18:00 | Vrnjci | 0 : 3 | Tavnik | |||||
18.06
18:00
Magnohrom
Proleter
2
1
|
18.06.2016 18:00 | Magnohrom | 2 : 1 | Proleter | |||||
18.06
18:00
Lazac
Zvezda
2
3
|
18.06.2016 18:00 | Lazac | 2 : 3 | Zvezda | |||||
18.06
18:00
Napredak
Kraljevo Hajduk
5
3
|
18.06.2016 18:00 | Napredak | 5 : 3 | Kraljevo Hajduk |
18.06
17:30
Urovica
Miloševo
3
0
|
18.06.2016 17:30 | Urovica | 3 : 0 | Miloševo | |||||
18.06
17:30
Malajnica
Smedovac
0
3
|
18.06.2016 17:30 | Malajnica | 0 : 3 | Smedovac | |||||
18.06
17:30
Slatina
OFK Sikole
4
1
|
18.06.2016 17:30 | Slatina | 4 : 1 | OFK Sikole | |||||
18.06
17:30
OFK Tamnič
Ratar
3
0
|
18.06.2016 17:30 | OFK Tamnič | 3 : 0 | Ratar | |||||
18.06
17:30
Graničar
Kovilovo
1
0
|
18.06.2016 17:30 | Graničar | 1 : 0 | Kovilovo | |||||
18.06
17:30
Rečka
Srbovo
3
0
|
18.06.2016 17:30 | Rečka | 3 : 0 | Srbovo |
18.06
17:30
Todorovce
Badince
|
18.06.2016 17:30 | Todorovce | : | Badince | |||||
18.06
17:30
Veternica
Pomoravlje
|
18.06.2016 17:30 | Veternica | : | Pomoravlje | |||||
18.06
17:30
Nomanica
Atletiko
|
18.06.2016 17:30 | Nomanica | : | Atletiko |
18.06
17:30
Jedinstvo
Gornje Sinkovce
0
3
|
18.06.2016 17:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Gornje Sinkovce | |||||
18.06
17:30
Turekovac
Milanovo
1
3
|
18.06.2016 17:30 | Turekovac | 1 : 3 | Milanovo | |||||
18.06
17:30
Grdanica 024
Bratstvo
0
3
|
18.06.2016 17:30 | Grdanica 024 | 0 : 3 | Bratstvo |
18.06
17:00
Vojvodina
Polet
9
0
|
18.06.2016 17:00 | Vojvodina | 9 : 0 | Polet | |||||
18.06
17:00
Mladost (P)
Planinac
0
3
|
18.06.2016 17:00 | Mladost (P) | 0 : 3 | Planinac | |||||
18.06
17:00
Jedinstvo (R)
Mladost (B)
2
1
|
18.06.2016 17:00 | Jedinstvo (R) | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
18.06
17:00
Jedinstvo
Fruškogorac
4
2
|
18.06.2016 17:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Fruškogorac | |||||
18.06
17:00
Sloga
27. Oktobar
0
2
|
18.06.2016 17:00 | Sloga | 0 : 2 | 27. Oktobar | |||||
18.06
17:00
Graničar
Car Uroš
2
0
|
18.06.2016 17:00 | Graničar | 2 : 0 | Car Uroš | |||||
18.06
17:00
Fruška Gora
Sremac
2
2
|
18.06.2016 17:00 | Fruška Gora | 2 : 2 | Sremac |
18.06
Venčani
Tulež
|
18.06.2016 | Venčani | : | Tulež |
18.06
18:00
Verko
Hajduk
5
0
|
18.06.2016 18:00 | Verko | 5 : 0 | Hajduk | |||||
18.06
18:00
Skupljen 2013
Polet
2
4
|
18.06.2016 18:00 | Skupljen 2013 | 2 : 4 | Polet |
18.06
18:00
Jadar 1961
Mladost (B)
0
3
|
18.06.2016 18:00 | Jadar 1961 | 0 : 3 | Mladost (B) | |||||
18.06
Sloga
Luk
3
5
|
18.06.2016 | Sloga | 3 : 5 | Luk |
18.06
18:00
OFK Letnjikovac 1983
POFK Letnjikovac
3
0
|
18.06.2016 18:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 3 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
18.06
18:00
Metaloplastika
Napredak
3
0
|
18.06.2016 18:00 | Metaloplastika | 3 : 0 | Napredak | |||||
18.06
18:00
Sloga
Zadrugar
1
1
|
18.06.2016 18:00 | Sloga | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
18.06
18:00
Culjković
OFK Šabac
0
3
|
18.06.2016 18:00 | Culjković | 0 : 3 | OFK Šabac |
18.06
18:00
Sloga 94
Sloga
2
4
|
18.06.2016 18:00 | Sloga 94 | 2 : 4 | Sloga | |||||
18.06
15:30
Međaši
Priboj
2
4
|
18.06.2016 15:30 | Međaši | 2 : 4 | Priboj |
18.06
12:00
Mladi radnik 1940
Sloga
2
2
|
18.06.2016 12:00 | Mladi radnik 1940 | 2 : 2 | Sloga |
18.06
11:00
Vojvodina
OFK Beograd
2
1
|
18.06.2016 11:00 | Vojvodina | 2 : 1 | OFK Beograd |
18.06
13:30
Hajduk
Sremcica
3
2
|
18.06.2016 13:30 | Hajduk | 3 : 2 | Sremcica |
18.06
11:00
OFK Atletiko
Karađorđe
2
3
|
18.06.2016 11:00 | OFK Atletiko | 2 : 3 | Karađorđe |
18.06
Pobeda
Mladi radnik 1940
|
18.06.2016 | Pobeda | : | Mladi radnik 1940 |
18.06
10:00
Čukarički
Rad
1
3
|
18.06.2016 10:00 | Čukarički | 1 : 3 | Rad |
18.06
15:00
Wild Boars
Blue Dragons
42
12
|
18.06.2016 15:00 | Wild Boars | 42 : 12 | Blue Dragons | |||||
18.06
12:00
Meridian Indians
Imperatori
35
0
|
18.06.2016 12:00 | Meridian Indians | 35 : 0 | Imperatori |
18.06
12:00
Wild Boars
Black Hornets
0
50
|
18.06.2016 12:00 | Wild Boars | 0 : 50 | Black Hornets |