07.02
09:00
BSK 2
Radnički 1
0
8
|
07.02.2016 09:00 | BSK 2 | 0 : 8 | Radnički 1 | |||||
07.02
09:45
Kolonija
Partizan
1
2
|
07.02.2016 09:45 | Kolonija | 1 : 2 | Partizan | |||||
07.02
10:30
Jedinstvo
Radnički 2
1
5
|
07.02.2016 10:30 | Jedinstvo | 1 : 5 | Radnički 2 | |||||
07.02
11:15
BSK 1
Proleter
2
1
|
07.02.2016 11:15 | BSK 1 | 2 : 1 | Proleter |
07.02
18:00
Novi Pazar
Zlatar
64
83
|
07.02.2016 18:00 | Novi Pazar | 64 : 83 | Zlatar | |||||
07.02
18:00
Železničar
Svilajnac Kompo
95
65
|
07.02.2016 18:00 | Železničar | 95 : 65 | Svilajnac Kompo |
07.02
17:45
Astra
Grocka
92
77
|
07.02.2016 17:45 | Astra | 92 : 77 | Grocka | |||||
07.02
18:00
Žarkovo
BKK Radnički
74
50
|
07.02.2016 18:00 | Žarkovo | 74 : 50 | BKK Radnički |
07.02
17:00
Topola
Kris Kros
73
57
|
07.02.2016 17:00 | Topola | 73 : 57 | Kris Kros |
07.02
19:00
Cibona
Mega Leks
82
89
|
07.02.2016 19:00 | Cibona | 82 : 89 | Mega Leks | |||||
07.02
17:00
Igokea
Crvena zvezda Telekom
54
74
|
07.02.2016 17:00 | Igokea | 54 : 74 | Crvena zvezda Telekom | |||||
07.02
21:00
Olimpija
Cedevita
84
91
|
07.02.2016 21:00 | Olimpija | 84 : 91 | Cedevita |
07.02
18:00
Duga
Ljubovija
88
72
|
07.02.2016 18:00 | Duga | 88 : 72 | Ljubovija |
07.02
13:00
Topličanin 2012
Hajduk Veljko
51
58
|
07.02.2016 13:00 | Topličanin 2012 | 51 : 58 | Hajduk Veljko | |||||
07.02
13:00
Paraćin
Gimnazijalac
83
60
|
07.02.2016 13:00 | Paraćin | 83 : 60 | Gimnazijalac |
07.02
17:00
Kozara
Mladost Basket Una
69
68
|
07.02.2016 17:00 | Kozara | 69 : 68 | Mladost Basket Una |
07.02
18:00
Novosadska ŽKA
Radnički
68
65
|
07.02.2016 18:00 | Novosadska ŽKA | 68 : 65 | Radnički |
07.02
19:00
Jedinstvo (U)
Jedinstvo (SP)
0
3
|
07.02.2016 19:00 | Jedinstvo (U) | 0 : 3 | Jedinstvo (SP) |
07.02
18:00
Klek Srbijašume
Beograd
3
0
|
07.02.2016 18:00 | Klek Srbijašume | 3 : 0 | Beograd | |||||
07.02
16:00
AS
FOK
1
3
|
07.02.2016 16:00 | AS | 1 : 3 | FOK |
07.02
Jadran Carine
Vojvodina
21
9
|
07.02.2016 | Jadran Carine | 21 : 9 | Vojvodina | |||||
07.02
Jug CO
Radnički
16
2
|
07.02.2016 | Jug CO | 16 : 2 | Radnički | |||||
07.02
Partizan Raiffeisen
Primorje EB
8
14
|
07.02.2016 | Partizan Raiffeisen | 8 : 14 | Primorje EB |
07.02
15:00
Glasinac
Beli anđeo
5
4
|
07.02.2016 15:00 | Glasinac | 5 : 4 | Beli anđeo |
07.02
11:00
Spartak
Slavija
9
4
|
07.02.2016 11:00 | Spartak | 9 : 4 | Slavija | |||||
07.02
09:00
Vukovi Stari Grad
Metalurg
3
8
|
07.02.2016 09:00 | Vukovi Stari Grad | 3 : 8 | Metalurg |