29.03
14:30
Polet
Karađorđe
0
0
|
29.03.2015 14:30 | Polet | 0 : 0 | Karađorđe | |||||
29.03
14:30
Bane
Budućnost Krušik 2014
0
0
|
29.03.2015 14:30 | Bane | 0 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
29.03
14:30
Jošanica
Pobeda
6
0
|
29.03.2015 14:30 | Jošanica | 6 : 0 | Pobeda | |||||
29.03
14:30
Železničar
Jedinstvo
3
1
|
29.03.2015 14:30 | Železničar | 3 : 1 | Jedinstvo |
29.03
15:00
Timočanin
Kopaonik
0
1
|
29.03.2015 15:00 | Timočanin | 0 : 1 | Kopaonik | |||||
29.03
15:00
Hajduk Veljko
Tabane 1970
4
1
|
29.03.2015 15:00 | Hajduk Veljko | 4 : 1 | Tabane 1970 |
29.03
15:00
Dunav
Senta
0
1
|
29.03.2015 15:00 | Dunav | 0 : 1 | Senta |
29.03
15:00
Turbina
Srem
2
4
|
29.03.2015 15:00 | Turbina | 2 : 4 | Srem | |||||
29.03
15:00
Budućnost
BASK
2
1
|
29.03.2015 15:00 | Budućnost | 2 : 1 | BASK | |||||
29.03
15:00
Radnički (O)
IMT
1
0
|
29.03.2015 15:00 | Radnički (O) | 1 : 0 | IMT |
29.03
14:30
Dragačevo
Takovo
0
2
|
29.03.2015 14:30 | Dragačevo | 0 : 2 | Takovo | |||||
29.03
14:30
Braća Vuković
Trepča
1
1
|
29.03.2015 14:30 | Braća Vuković | 1 : 1 | Trepča | |||||
29.03
14:30
Vodojaža
Mokra Gora
1
2
|
29.03.2015 14:30 | Vodojaža | 1 : 2 | Mokra Gora | |||||
29.03
14:30
Polet
Partizan
1
1
|
29.03.2015 14:30 | Polet | 1 : 1 | Partizan | |||||
29.03
14:30
Orlovac
Omladinac
1
0
|
29.03.2015 14:30 | Orlovac | 1 : 0 | Omladinac |
29.03
14:30
Borac
RSK
2
0
|
29.03.2015 14:30 | Borac | 2 : 0 | RSK | |||||
29.03
14:30
Basarac
Sloga (B)
3
2
|
29.03.2015 14:30 | Basarac | 3 : 2 | Sloga (B) | |||||
29.03
14:30
Šumadinac (B)
Napredak
2
0
|
29.03.2015 14:30 | Šumadinac (B) | 2 : 0 | Napredak | |||||
29.03
14:30
Mladi radnik (R)
Sloboda
1
0
|
29.03.2015 14:30 | Mladi radnik (R) | 1 : 0 | Sloboda | |||||
29.03
14:30
Železničar (P)
Morava
1
0
|
29.03.2015 14:30 | Železničar (P) | 1 : 0 | Morava | |||||
29.03
14:30
Obilić
Mihajlovac 1934
1
5
|
29.03.2015 14:30 | Obilić | 1 : 5 | Mihajlovac 1934 | |||||
29.03
14:30
Lepenica
Gruža
0
3
|
29.03.2015 14:30 | Lepenica | 0 : 3 | Gruža |
29.03
14:30
Brezovica
Sevojno
2
2
|
29.03.2015 14:30 | Brezovica | 2 : 2 | Sevojno | |||||
29.03
14:30
Sloga 1940
Zlatibor
1
0
|
29.03.2015 14:30 | Sloga 1940 | 1 : 0 | Zlatibor | |||||
29.03
14:30
Polimlje
Zadrugar
3
1
|
29.03.2015 14:30 | Polimlje | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
29.03
14:30
OFK Osečina
FAP
2
1
|
29.03.2015 14:30 | OFK Osečina | 2 : 1 | FAP | |||||
29.03
14:30
Sloga (S)
Radjevac
2
0
|
29.03.2015 14:30 | Sloga (S) | 2 : 0 | Radjevac |
29.03
15:00
Župa
Temnić 1924
0
2
|
29.03.2015 15:00 | Župa | 0 : 2 | Temnić 1924 | |||||
29.03
15:00
Dragocvet
Žitorađa
0
2
|
29.03.2015 15:00 | Dragocvet | 0 : 2 | Žitorađa | |||||
29.03
15:00
Rembas
Poljoprivrednik
3
2
|
29.03.2015 15:00 | Rembas | 3 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
29.03
15:00
Levač
Trajal
1
0
|
29.03.2015 15:00 | Levač | 1 : 0 | Trajal | |||||
29.03
15:00
Juhor
SFS Borac
1
0
|
29.03.2015 15:00 | Juhor | 1 : 0 | SFS Borac |
29.03
15:00
Rudar Alpos
Nemetali
3
0
|
29.03.2015 15:00 | Rudar Alpos | 3 : 0 | Nemetali | |||||
29.03
15:00
Pukovac
Rtanj
1
0
|
29.03.2015 15:00 | Pukovac | 1 : 0 | Rtanj | |||||
29.03
15:00
Brodoremont
Bučje
2
0
|
29.03.2015 15:00 | Brodoremont | 2 : 0 | Bučje | |||||
29.03
15:00
Rudar (P)
Moravica
1
1
|
29.03.2015 15:00 | Rudar (P) | 1 : 1 | Moravica |
29.03
15:00
Vlasina
Nebeski andjeli
2
0
|
29.03.2015 15:00 | Vlasina | 2 : 0 | Nebeski andjeli | |||||
29.03
15:00
Ropotovo
Jablanica
1
3
|
29.03.2015 15:00 | Ropotovo | 1 : 3 | Jablanica |
29.03
15:00
Budućnost
Omladinac
1
2
|
29.03.2015 15:00 | Budućnost | 1 : 2 | Omladinac | |||||
29.03
15:00
Ljukovo
Mladost
4
2
|
29.03.2015 15:00 | Ljukovo | 4 : 2 | Mladost | |||||
29.03
15:00
LSK Laćarak
Sremac Vojka
1
2
|
29.03.2015 15:00 | LSK Laćarak | 1 : 2 | Sremac Vojka | |||||
29.03
15:00
Borac
Crvena zvezda
4
0
|
29.03.2015 15:00 | Borac | 4 : 0 | Crvena zvezda | |||||
29.03
10:00
Index
Sloga
2
2
|
29.03.2015 10:00 | Index | 2 : 2 | Sloga | |||||
29.03
15:00
Hajduk
Kupinovo
3
2
|
29.03.2015 15:00 | Hajduk | 3 : 2 | Kupinovo |
29.03
15:00
Preporod
Zadrugar
1
3
|
29.03.2015 15:00 | Preporod | 1 : 3 | Zadrugar | |||||
29.03
15:00
OFK Odžaci
OFK Mladost APA
1
0
|
29.03.2015 15:00 | OFK Odžaci | 1 : 0 | OFK Mladost APA | |||||
29.03
15:00
Tavankut
Bačka (P)
1
1
|
29.03.2015 15:00 | Tavankut | 1 : 1 | Bačka (P) | |||||
29.03
10:00
Subotica
Mladost (T)
2
1
|
29.03.2015 10:00 | Subotica | 2 : 1 | Mladost (T) |
29.03
15:00
Borac (Sakule)
Mladost (L)
6
1
|
29.03.2015 15:00 | Borac (Sakule) | 6 : 1 | Mladost (L) | |||||
29.03
15:00
Borac (Starčevo)
Proleter
0
0
|
29.03.2015 15:00 | Borac (Starčevo) | 0 : 0 | Proleter |
29.03
15:00
Lepušnica
Boleč
0
3
|
29.03.2015 15:00 | Lepušnica | 0 : 3 | Boleč | |||||
29.03
15:00
Zvezdara
Baćevac
1
0
|
29.03.2015 15:00 | Zvezdara | 1 : 0 | Baćevac | |||||
29.03
10:00
Železničar
Jedinstvo
1
1
|
29.03.2015 10:00 | Železničar | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.03
15:00
Sremčica
Crvena zvezda
4
1
|
29.03.2015 15:00 | Sremčica | 4 : 1 | Crvena zvezda |
29.03
16:00
Karađorđe
Kraljevo Hajduk
1
0
|
29.03.2015 16:00 | Karađorđe | 1 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
29.03
16:00
Lazac
Granit
2
1
|
29.03.2015 16:00 | Lazac | 2 : 1 | Granit | |||||
29.03
16:00
Ribnica
Gruža
0
0
|
29.03.2015 16:00 | Ribnica | 0 : 0 | Gruža | |||||
29.03
16:00
Ibar
Radnik
1
1
|
29.03.2015 16:00 | Ibar | 1 : 1 | Radnik | |||||
29.03
16:00
Radnički
Borac
2
3
|
29.03.2015 16:00 | Radnički | 2 : 3 | Borac | |||||
29.03
16:00
Mataruge
OFK Ras
2
0
|
29.03.2015 16:00 | Mataruge | 2 : 0 | OFK Ras |
29.03
15:00
Jedinstvo
Korićani
2
0
|
29.03.2015 15:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Korićani | |||||
29.03
15:00
Budućnost
Šumadinac
3
0
|
29.03.2015 15:00 | Budućnost | 3 : 0 | Šumadinac | |||||
29.03
15:00
Vinogradi DB
Maršić
2
1
|
29.03.2015 15:00 | Vinogradi DB | 2 : 1 | Maršić |
29.03
14:30
Napredak
Višesava
0
0
|
29.03.2015 14:30 | Napredak | 0 : 0 | Višesava | |||||
29.03
14:30
GP Zlatibor
Omladinac
3
0
|
29.03.2015 14:30 | GP Zlatibor | 3 : 0 | Omladinac | |||||
29.03
14:30
Jedinstvo
Polet
1
1
|
29.03.2015 14:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Polet | |||||
29.03
14:30
Železničar
Čajetina
1
3
|
29.03.2015 14:30 | Železničar | 1 : 3 | Čajetina | |||||
29.03
14:30
Crnokosa
Perućac
2
0
|
29.03.2015 14:30 | Crnokosa | 2 : 0 | Perućac | |||||
29.03
11:00
Ariljska rampa
Budućnost
1
2
|
29.03.2015 11:00 | Ariljska rampa | 1 : 2 | Budućnost |
29.03
15:00
Tešnjar
Mladost
1
1
|
29.03.2015 15:00 | Tešnjar | 1 : 1 | Mladost | |||||
29.03
15:30
Pepeljevac
Rubribreza
2
0
|
29.03.2015 15:30 | Pepeljevac | 2 : 0 | Rubribreza | |||||
29.03
15:30
Joševa
Junior Novo Naselje
1
2
|
29.03.2015 15:30 | Joševa | 1 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
29.03
15:30
Spartak 1924
Trlić
1
0
|
29.03.2015 15:30 | Spartak 1924 | 1 : 0 | Trlić | |||||
29.03
15:00
Sovljak
Kačer
5
0
|
29.03.2015 15:00 | Sovljak | 5 : 0 | Kačer | |||||
29.03
15:00
ZSK
Tulari
1
2
|
29.03.2015 15:00 | ZSK | 1 : 2 | Tulari |
29.03
16:00
BMR Petlovača
Borac (L)
3
2
|
29.03.2015 16:00 | BMR Petlovača | 3 : 2 | Borac (L) | |||||
29.03
16:00
Mačva 2005
Podrinje
3
1
|
29.03.2015 16:00 | Mačva 2005 | 3 : 1 | Podrinje | |||||
29.03
16:00
Hajduk Stanko
Jadar
3
1
|
29.03.2015 16:00 | Hajduk Stanko | 3 : 1 | Jadar | |||||
29.03
16:00
Drina
Antimon
1
0
|
29.03.2015 16:00 | Drina | 1 : 0 | Antimon | |||||
29.03
16:00
Lipolist
Borac (V)
1
0
|
29.03.2015 16:00 | Lipolist | 1 : 0 | Borac (V) | |||||
29.03
16:00
Jedinstvo (MZ)
Mladost (P)
2
1
|
29.03.2015 16:00 | Jedinstvo (MZ) | 2 : 1 | Mladost (P) | |||||
29.03
16:00
Provo
Jedinstvo (Š)
3
0
|
29.03.2015 16:00 | Provo | 3 : 0 | Jedinstvo (Š) |
29.03
14:30
BSK
Banja
2
0
|
29.03.2015 14:30 | BSK | 2 : 0 | Banja | |||||
29.03
14:30
Šumadinac (N)
Vinča
2
1
|
29.03.2015 14:30 | Šumadinac (N) | 2 : 1 | Vinča | |||||
29.03
14:30
Prvi srpski ustanak
ŽSK
0
2
|
29.03.2015 14:30 | Prvi srpski ustanak | 0 : 2 | ŽSK | |||||
29.03
14:30
Šumadinac (S)
Šumadija
0
7
|
29.03.2015 14:30 | Šumadinac (S) | 0 : 7 | Šumadija | |||||
29.03
14:30
Šatornja
Junkovac
6
0
|
29.03.2015 14:30 | Šatornja | 6 : 0 | Junkovac | |||||
29.03
14:30
Omladinac
Partizan (D)
4
0
|
29.03.2015 14:30 | Omladinac | 4 : 0 | Partizan (D) |
29.03
15:00
Zadrugar (T)
Mlava (ML)
0
4
|
29.03.2015 15:00 | Zadrugar (T) | 0 : 4 | Mlava (ML) | |||||
29.03
15:00
Šapine
Radnički 1926
2
1
|
29.03.2015 15:00 | Šapine | 2 : 1 | Radnički 1926 | |||||
29.03
15:00
Napredak 1936
Integral
2
0
|
29.03.2015 15:00 | Napredak 1936 | 2 : 0 | Integral | |||||
29.03
15:00
Mladost (B)
Rudar (K)
0
1
|
29.03.2015 15:00 | Mladost (B) | 0 : 1 | Rudar (K) | |||||
29.03
15:00
Krilaš
Polet (SD)
3
1
|
29.03.2015 15:00 | Krilaš | 3 : 1 | Polet (SD) | |||||
29.03
15:00
Mlava (B)
Petar Dobrnjac
0
0
|
29.03.2015 15:00 | Mlava (B) | 0 : 0 | Petar Dobrnjac |
29.03
15:30
Sloga (M)
Proleter
0
4
|
29.03.2015 15:30 | Sloga (M) | 0 : 4 | Proleter | |||||
29.03
15:30
Pobeda
Vodice
2
1
|
29.03.2015 15:30 | Pobeda | 2 : 1 | Vodice | |||||
29.03
15:30
Osipaonica
Jedinstvo (K)
2
1
|
29.03.2015 15:30 | Osipaonica | 2 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
29.03
15:30
Budućnost (R)
7. Juli
0
2
|
29.03.2015 15:30 | Budućnost (R) | 0 : 2 | 7. Juli | |||||
29.03
15:30
Železničar (K)
Udarnik
1
0
|
29.03.2015 15:30 | Železničar (K) | 1 : 0 | Udarnik | |||||
29.03
15:30
Šumadija
Mladi borac
1
2
|
29.03.2015 15:30 | Šumadija | 1 : 2 | Mladi borac |
29.03
15:30
Mladost (K)
Kušiljevo
2
1
|
29.03.2015 15:30 | Mladost (K) | 2 : 1 | Kušiljevo | |||||
29.03
15:30
Budućnost
Sloga (V)
8
1
|
29.03.2015 15:30 | Budućnost | 8 : 1 | Sloga (V) | |||||
29.03
15:30
Sloga (DV)
Bratstvo
1
0
|
29.03.2015 15:30 | Sloga (DV) | 1 : 0 | Bratstvo | |||||
29.03
15:30
Mladost (J)
Mladi radnik
3
0
|
29.03.2015 15:30 | Mladost (J) | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
29.03
11:00
BSK
OFK Bratstvo
1
1
|
29.03.2015 11:00 | BSK | 1 : 1 | OFK Bratstvo | |||||
29.03
15:30
Morava
Napredak (D)
4
0
|
29.03.2015 15:30 | Morava | 4 : 0 | Napredak (D) |
29.03
15:00
Borac
Omladinac
6
2
|
29.03.2015 15:00 | Borac | 6 : 2 | Omladinac | |||||
29.03
15:00
Pobeda
Real
2
0
|
29.03.2015 15:00 | Pobeda | 2 : 0 | Real |
29.03
15:30
Čitluk
Mačkovac
0
2
|
29.03.2015 15:30 | Čitluk | 0 : 2 | Mačkovac | |||||
29.03
15:30
Šanac
Sloga (Ć)
1
0
|
29.03.2015 15:30 | Šanac | 1 : 0 | Sloga (Ć) | |||||
29.03
15:30
Vinogradar
Sloga (D)
4
0
|
29.03.2015 15:30 | Vinogradar | 4 : 0 | Sloga (D) | |||||
29.03
15:30
Gradina
Naupare
1
0
|
29.03.2015 15:30 | Gradina | 1 : 0 | Naupare | |||||
29.03
15:30
Jedinstvo 1936
Jastrebac
1
0
|
29.03.2015 15:30 | Jedinstvo 1936 | 1 : 0 | Jastrebac | |||||
29.03
15:30
Bošnjane
13. April
2
1
|
29.03.2015 15:30 | Bošnjane | 2 : 1 | 13. April | |||||
29.03
15:30
Omladinac
Gornji Stepoš
2
1
|
29.03.2015 15:30 | Omladinac | 2 : 1 | Gornji Stepoš | |||||
29.03
15:30
Trudbenik
Mladi radnik
1
2
|
29.03.2015 15:30 | Trudbenik | 1 : 2 | Mladi radnik |
29.03
15:00
Maglić
Budućnost
2
2
|
29.03.2015 15:00 | Maglić | 2 : 2 | Budućnost | |||||
29.03
15:00
Stari Grad
Mladost Radost
1
0
|
29.03.2015 15:00 | Stari Grad | 1 : 0 | Mladost Radost | |||||
29.03
15:00
Borac
Proleter
7
0
|
29.03.2015 15:00 | Borac | 7 : 0 | Proleter | |||||
29.03
15:00
Kulpin
Vojvodina
0
1
|
29.03.2015 15:00 | Kulpin | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
29.03
15:00
Titel
Krila Krajine
1
0
|
29.03.2015 15:00 | Titel | 1 : 0 | Krila Krajine |
29.03
15:00
Dinamo
Susek
0
4
|
29.03.2015 15:00 | Dinamo | 0 : 4 | Susek | |||||
29.03
15:00
Proleter
Jedinstvo
1
3
|
29.03.2015 15:00 | Proleter | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
29.03
15:00
Vinogradar
TSK
0
1
|
29.03.2015 15:00 | Vinogradar | 0 : 1 | TSK | |||||
29.03
15:00
OFK Sirig
Fruškogorski partizan
2
0
|
29.03.2015 15:00 | OFK Sirig | 2 : 0 | Fruškogorski partizan |
29.03
Radnički
Donji Petrovci
0
1
|
29.03.2015 | Radnički | 0 : 1 | Donji Petrovci | |||||
29.03
OFK Zeka Buljubaša
Partizan
3
1
|
29.03.2015 | OFK Zeka Buljubaša | 3 : 1 | Partizan | |||||
29.03
Hajduk 1925 Podunavac
Hajduk (D)
1
0
|
29.03.2015 | Hajduk 1925 Podunavac | 1 : 0 | Hajduk (D) | |||||
29.03
Sremac Graničar 1924
PSK Putinci
1
1
|
29.03.2015 | Sremac Graničar 1924 | 1 : 1 | PSK Putinci | |||||
29.03
Napredak
Hrtkovci
5
0
|
29.03.2015 | Napredak | 5 : 0 | Hrtkovci | |||||
29.03
Jadran
Hajduk 1932
3
0
|
29.03.2015 | Jadran | 3 : 0 | Hajduk 1932 |
29.03
16:30
Eđšeg
Palić
7
0
|
29.03.2015 16:30 | Eđšeg | 7 : 0 | Palić | |||||
29.03
16:30
Sloga
Čoka
4
1
|
29.03.2015 16:30 | Sloga | 4 : 1 | Čoka | |||||
29.03
16:30
Proleter
Potisje
5
1
|
29.03.2015 16:30 | Proleter | 5 : 1 | Potisje | |||||
29.03
16:30
Vinogradar
Bačka
2
1
|
29.03.2015 16:30 | Vinogradar | 2 : 1 | Bačka |
29.03
15:30
Graničar (R)
Rusin
1
0
|
29.03.2015 15:30 | Graničar (R) | 1 : 0 | Rusin | |||||
29.03
15:30
Terekveš
Polet (K)
0
0
|
29.03.2015 15:30 | Terekveš | 0 : 0 | Polet (K) | |||||
29.03
15:30
Dunav
Graničar (G)
4
3
|
29.03.2015 15:30 | Dunav | 4 : 3 | Graničar (G) | |||||
29.03
15:30
Hajduk
BSK
3
0
|
29.03.2015 15:30 | Hajduk | 3 : 0 | BSK | |||||
29.03
15:30
Kordun
Lipar
1
1
|
29.03.2015 15:30 | Kordun | 1 : 1 | Lipar |
29.03
15:00
Jugoslavija
Polet
0
2
|
29.03.2015 15:00 | Jugoslavija | 0 : 2 | Polet | |||||
29.03
10:30
Sloga (BNS)
Omladinac (D)
0
0
|
29.03.2015 10:30 | Sloga (BNS) | 0 : 0 | Omladinac (D) | |||||
29.03
15:00
Vojvodina
Slavija
0
2
|
29.03.2015 15:00 | Vojvodina | 0 : 2 | Slavija | |||||
29.03
15:00
Vulturul
Budućnost (A)
0
0
|
29.03.2015 15:00 | Vulturul | 0 : 0 | Budućnost (A) | |||||
29.03
15:00
Jedinstvo Stević
Mladost (O)
2
1
|
29.03.2015 15:00 | Jedinstvo Stević | 2 : 1 | Mladost (O) | |||||
29.03
15:00
Partizan (G)
Radnički (B)
1
0
|
29.03.2015 15:00 | Partizan (G) | 1 : 0 | Radnički (B) | |||||
29.03
15:00
Crvena zvezda
Hajdučica
0
1
|
29.03.2015 15:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Hajdučica |
29.03
15:30
Zadrugar
Bilećanin
1
1
|
29.03.2015 15:30 | Zadrugar | 1 : 1 | Bilećanin | |||||
29.03
15:30
Napredak
Borac
0
1
|
29.03.2015 15:30 | Napredak | 0 : 1 | Borac | |||||
29.03
15:30
Vojvodina (B)
Radnički Zrenjanin
2
7
|
29.03.2015 15:30 | Vojvodina (B) | 2 : 7 | Radnički Zrenjanin | |||||
29.03
15:30
Radnički 1911
Crvena zvezda
1
0
|
29.03.2015 15:30 | Radnički 1911 | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
29.03
15:30
Vojvodina 1928
Vojvodina (NM)
2
0
|
29.03.2015 15:30 | Vojvodina 1928 | 2 : 0 | Vojvodina (NM) |
29.03
15:00
Dunav-Sv.Stefan
Borac (O)
0
3
|
29.03.2015 15:00 | Dunav-Sv.Stefan | 0 : 3 | Borac (O) | |||||
29.03
15:00
Sindjelić 2012(U)
Resnik
7
0
|
29.03.2015 15:00 | Sindjelić 2012(U) | 7 : 0 | Resnik | |||||
29.03
13:00
Brodarac
Zmaj 1953
3
1
|
29.03.2015 13:00 | Brodarac | 3 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
29.03
15:00
Banja (VB)
13. maj
2
2
|
29.03.2015 15:00 | Banja (VB) | 2 : 2 | 13. maj |
29.03
10:00
Radnički (R)
Budućnost (Z)
0
3
|
29.03.2015 10:00 | Radnički (R) | 0 : 3 | Budućnost (Z) | |||||
29.03
15:00
Mladost (B)
Vranić
6
0
|
29.03.2015 15:00 | Mladost (B) | 6 : 0 | Vranić | |||||
29.03
15:00
Šumadija (Š)
Prva Iskra
0
4
|
29.03.2015 15:00 | Šumadija (Š) | 0 : 4 | Prva Iskra |
29.03
15:00
Podunavac (R)
Velika Krsna
1
2
|
29.03.2015 15:00 | Podunavac (R) | 1 : 2 | Velika Krsna | |||||
29.03
15:00
Pinosava
Torlak
1
0
|
29.03.2015 15:00 | Pinosava | 1 : 0 | Torlak | |||||
29.03
15:00
Dunavac (G)
Selo Mladenovac
1
3
|
29.03.2015 15:00 | Dunavac (G) | 1 : 3 | Selo Mladenovac | |||||
29.03
15:00
Vlaška
Heroj 1925
2
2
|
29.03.2015 15:00 | Vlaška | 2 : 2 | Heroj 1925 | |||||
29.03
15:00
OFK Leštane
Vinča
0
0
|
29.03.2015 15:00 | OFK Leštane | 0 : 0 | Vinča | |||||
29.03
15:00
Kovačevac
Kosmaj
1
1
|
29.03.2015 15:00 | Kovačevac | 1 : 1 | Kosmaj |
29.03
15:30
Morava
Koprijan 1975
5
0
|
29.03.2015 15:30 | Morava | 5 : 0 | Koprijan 1975 | |||||
29.03
15:30
Borac (T)
Rutevac
3
0
|
29.03.2015 15:30 | Borac (T) | 3 : 0 | Rutevac | |||||
29.03
15:30
Mladost (B)
Radnički 1924 (K)
0
0
|
29.03.2015 15:30 | Mladost (B) | 0 : 0 | Radnički 1924 (K) | |||||
29.03
15:30
Rasovača
Mladi radnik
6
0
|
29.03.2015 15:30 | Rasovača | 6 : 0 | Mladi radnik | |||||
29.03
15:30
Zaplanjac
Malošište
2
1
|
29.03.2015 15:30 | Zaplanjac | 2 : 1 | Malošište | |||||
29.03
15:30
Jedinstvo
Naisus
1
0
|
29.03.2015 15:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Naisus | |||||
29.03
15:30
Radnički 1947 (Č)
Knežica
1
2
|
29.03.2015 15:30 | Radnički 1947 (Č) | 1 : 2 | Knežica |
29.03
15:30
Čekmin
OFK Brza
2
0
|
29.03.2015 15:30 | Čekmin | 2 : 0 | OFK Brza | |||||
29.03
15:30
Sloga
Šumadija
4
0
|
29.03.2015 15:30 | Sloga | 4 : 0 | Šumadija | |||||
29.03
15:30
Radnički
Vučje
3
2
|
29.03.2015 15:30 | Radnički | 3 : 2 | Vučje | |||||
29.03
15:30
Jedinstvo (G)
Zloćudovo
0
2
|
29.03.2015 15:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 2 | Zloćudovo | |||||
29.03
15:30
Mladost
Plantaža
0
1
|
29.03.2015 15:30 | Mladost | 0 : 1 | Plantaža | |||||
29.03
15:30
Umac
Železničar
2
0
|
29.03.2015 15:30 | Umac | 2 : 0 | Železničar | |||||
29.03
15:30
Mladi borac
Jedinstvo (GS)
1
1
|
29.03.2015 15:30 | Mladi borac | 1 : 1 | Jedinstvo (GS) | |||||
29.03
15:30
Progres
Budućnost
0
1
|
29.03.2015 15:30 | Progres | 0 : 1 | Budućnost |
29.03
15:00
Padež
Jedinstvo
3
2
|
29.03.2015 15:00 | Padež | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
29.03
15:00
Napredak
Dragoš
2
1
|
29.03.2015 15:00 | Napredak | 2 : 1 | Dragoš | |||||
29.03
15:00
Željuša
Gnjilan
1
3
|
29.03.2015 15:00 | Željuša | 1 : 3 | Gnjilan |
29.03
15:30
Majdanpek
Šarbanovac
0
0
|
29.03.2015 15:30 | Majdanpek | 0 : 0 | Šarbanovac | |||||
29.03
11:00
Sloga
Radnički
2
1
|
29.03.2015 11:00 | Sloga | 2 : 1 | Radnički |
29.03
15:00
Budućnost (PK)
Proleter (DV)
3
0
|
29.03.2015 15:00 | Budućnost (PK) | 3 : 0 | Proleter (DV) | |||||
29.03
15:00
Proleter (M)
OFK Niš
1
1
|
29.03.2015 15:00 | Proleter (M) | 1 : 1 | OFK Niš | |||||
29.03
15:00
Mladost
OFK Brzi Brod
2
3
|
29.03.2015 15:00 | Mladost | 2 : 3 | OFK Brzi Brod | |||||
29.03
15:00
Radnički 1936
Morava
3
1
|
29.03.2015 15:00 | Radnički 1936 | 3 : 1 | Morava | |||||
29.03
15:00
Rudar
Aluminjum
3
2
|
29.03.2015 15:00 | Rudar | 3 : 2 | Aluminjum | |||||
29.03
15:00
Vrtište
Jedinstvo
7
2
|
29.03.2015 15:00 | Vrtište | 7 : 2 | Jedinstvo |
29.03
15:00
Radnički
ŠSK
1
0
|
29.03.2015 15:00 | Radnički | 1 : 0 | ŠSK | |||||
29.03
15:00
Sloga
Mladost
3
0
|
29.03.2015 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Mladost | |||||
29.03
15:00
Svrljiška topla
Trebič
0
0
|
29.03.2015 15:00 | Svrljiška topla | 0 : 0 | Trebič | |||||
29.03
15:00
Omladinac
Malinik
3
1
|
29.03.2015 15:00 | Omladinac | 3 : 1 | Malinik |
29.03
14:30
Čelik
Trešnjevka
5
0
|
29.03.2015 14:30 | Čelik | 5 : 0 | Trešnjevka | |||||
29.03
14:30
Pavlovac
Mladost (S)
2
0
|
29.03.2015 14:30 | Pavlovac | 2 : 0 | Mladost (S) | |||||
29.03
14:30
Vranjska Banja
Biljači
6
0
|
29.03.2015 14:30 | Vranjska Banja | 6 : 0 | Biljači | |||||
29.03
14:30
Ternoci
Vihor
2
1
|
29.03.2015 14:30 | Ternoci | 2 : 1 | Vihor |
29.03
15:00
Karaš (J)
Dunav
0
3
|
29.03.2015 15:00 | Karaš (J) | 0 : 3 | Dunav | |||||
29.03
15:00
Ratar
Partizan (K)
3
2
|
29.03.2015 15:00 | Ratar | 3 : 2 | Partizan (K) | |||||
29.03
15:00
Vojvodina (S)
Borac (VG)
4
2
|
29.03.2015 15:00 | Vojvodina (S) | 4 : 2 | Borac (VG) | |||||
29.03
15:00
Ševac
Dobrica
3
0
|
29.03.2015 15:00 | Ševac | 3 : 0 | Dobrica | |||||
29.03
15:00
Vladimirovac
Vojvodina (CC)
1
1
|
29.03.2015 15:00 | Vladimirovac | 1 : 1 | Vojvodina (CC) | |||||
29.03
15:00
Potporanj
Jedinstvo (V)
1
1
|
29.03.2015 15:00 | Potporanj | 1 : 1 | Jedinstvo (V) |
29.03
15:00
Borac (P)
Proleter
4
1
|
29.03.2015 15:00 | Borac (P) | 4 : 1 | Proleter | |||||
29.03
15:00
Stari Tamiš
BSK Bavanište
5
1
|
29.03.2015 15:00 | Stari Tamiš | 5 : 1 | BSK Bavanište | |||||
29.03
15:00
Budućnost (BB)
Dolovo
1
2
|
29.03.2015 15:00 | Budućnost (BB) | 1 : 2 | Dolovo | |||||
29.03
15:00
Plavi Dunav 1932
Kolonija
0
2
|
29.03.2015 15:00 | Plavi Dunav 1932 | 0 : 2 | Kolonija | |||||
29.03
11:00
Dinamo 1945
Strela
9
0
|
29.03.2015 11:00 | Dinamo 1945 | 9 : 0 | Strela |
29.03
15:00
Unirea
Omladinac (O)
0
3
|
29.03.2015 15:00 | Unirea | 0 : 3 | Omladinac (O) | |||||
29.03
15:00
Glogonj
Tempo
2
0
|
29.03.2015 15:00 | Glogonj | 2 : 0 | Tempo | |||||
29.03
15:00
Polet
Pobeda
5
0
|
29.03.2015 15:00 | Polet | 5 : 0 | Pobeda |
29.03
15:30
Vinogradar
Napredak
2
2
|
29.03.2015 15:30 | Vinogradar | 2 : 2 | Napredak | |||||
29.03
15:30
Blagotin
Juhor
2
1
|
29.03.2015 15:30 | Blagotin | 2 : 1 | Juhor | |||||
29.03
15:30
Kupinovac
Kolare
1
3
|
29.03.2015 15:30 | Kupinovac | 1 : 3 | Kolare | |||||
29.03
15:30
Mladost
Ursule
2
1
|
29.03.2015 15:30 | Mladost | 2 : 1 | Ursule | |||||
29.03
15:30
Crni Vrh
Partizan
3
6
|
29.03.2015 15:30 | Crni Vrh | 3 : 6 | Partizan | |||||
29.03
15:30
Resavac
Morava
2
1
|
29.03.2015 15:30 | Resavac | 2 : 1 | Morava |
29.03
15:30
Rudar (S)
Javor
1
1
|
29.03.2015 15:30 | Rudar (S) | 1 : 1 | Javor | |||||
29.03
15:30
Mladost (S)
Polet
1
0
|
29.03.2015 15:30 | Mladost (S) | 1 : 0 | Polet | |||||
29.03
15:30
Istok 63
Radnički
4
0
|
29.03.2015 15:30 | Istok 63 | 4 : 0 | Radnički | |||||
29.03
15:30
Napredak (Sv)
Napredak (St)
0
4
|
29.03.2015 15:30 | Napredak (Sv) | 0 : 4 | Napredak (St) |
29.03
Noćaj
Napredak
1
1
|
29.03.2015 | Noćaj | 1 : 1 | Napredak | |||||
29.03
OFK Brestač
Fruška Gora
0
0
|
29.03.2015 | OFK Brestač | 0 : 0 | Fruška Gora | |||||
29.03
Sloga
ČSK 1939
1
0
|
29.03.2015 | Sloga | 1 : 0 | ČSK 1939 | |||||
29.03
Graničar (K)
Fruškogorac
1
1
|
29.03.2015 | Graničar (K) | 1 : 1 | Fruškogorac | |||||
29.03
Borac (K)
Jedinstvo (P)
1
2
|
29.03.2015 | Borac (K) | 1 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
29.03
Graničar (G)
Železničar
1
3
|
29.03.2015 | Graničar (G) | 1 : 3 | Železničar | |||||
29.03
Obilić 1993
Jedinstvo (M)
0
0
|
29.03.2015 | Obilić 1993 | 0 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
29.03
Napredak
Obilić 1993
3
0
|
29.03.2015 | Napredak | 3 : 0 | Obilić 1993 | |||||
29.03
Jedinstvo (M)
Graničar (G)
7
0
|
29.03.2015 | Jedinstvo (M) | 7 : 0 | Graničar (G) | |||||
29.03
Železničar
Podrinje
0
2
|
29.03.2015 | Železničar | 0 : 2 | Podrinje | |||||
29.03
Borac (M)
Borac (K)
0
1
|
29.03.2015 | Borac (M) | 0 : 1 | Borac (K) | |||||
29.03
Jedinstvo (P)
Graničar (K)
1
0
|
29.03.2015 | Jedinstvo (P) | 1 : 0 | Graničar (K) | |||||
29.03
Fruškogorac
Sloga
0
3
|
29.03.2015 | Fruškogorac | 0 : 3 | Sloga | |||||
29.03
ČSK 1939
OFK Brestač
2
1
|
29.03.2015 | ČSK 1939 | 2 : 1 | OFK Brestač | |||||
29.03
10:00
Fruška Gora
Noćaj
4
0
|
29.03.2015 10:00 | Fruška Gora | 4 : 0 | Noćaj |
29.03
15:30
Aleksa Šantić
Crvenka
1
1
|
29.03.2015 15:30 | Aleksa Šantić | 1 : 1 | Crvenka | |||||
29.03
15:30
Jedinstvo (R)
OFK Šikara
0
3
|
29.03.2015 15:30 | Jedinstvo (R) | 0 : 3 | OFK Šikara | |||||
29.03
15:30
OFK Metalac
Jedinstvo 1947
4
3
|
29.03.2015 15:30 | OFK Metalac | 4 : 3 | Jedinstvo 1947 |
29.03
15:30
Omladinac
Banat
0
2
|
29.03.2015 15:30 | Omladinac | 0 : 2 | Banat | |||||
29.03
15:30
OFK Klek
Lehel
2
1
|
29.03.2015 15:30 | OFK Klek | 2 : 1 | Lehel | |||||
29.03
15:30
ŽFK Banat Bagljaš
Borac
0
1
|
29.03.2015 15:30 | ŽFK Banat Bagljaš | 0 : 1 | Borac | |||||
29.03
15:30
OFK Gradnulica
Proleter 2006
1
5
|
29.03.2015 15:30 | OFK Gradnulica | 1 : 5 | Proleter 2006 | |||||
29.03
15:30
Rusanda
ASK
1
1
|
29.03.2015 15:30 | Rusanda | 1 : 1 | ASK | |||||
29.03
15:30
Potisje
Naftagas
1
0
|
29.03.2015 15:30 | Potisje | 1 : 0 | Naftagas |
29.03
10:00
Čibukovac
Napredak
1
2
|
29.03.2015 10:00 | Čibukovac | 1 : 2 | Napredak | |||||
29.03
16:00
Morava (S)
Proleter
2
0
|
29.03.2015 16:00 | Morava (S) | 2 : 0 | Proleter | |||||
29.03
16:00
Stubal
Vrnjci
6
3
|
29.03.2015 16:00 | Stubal | 6 : 3 | Vrnjci | |||||
29.03
16:00
Budućnost
Zvezda
1
2
|
29.03.2015 16:00 | Budućnost | 1 : 2 | Zvezda | |||||
29.03
16:00
Morava (M)
Jedinstvo
0
4
|
29.03.2015 16:00 | Morava (M) | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
29.03
16:00
Magnohrom
Tavnik
1
1
|
29.03.2015 16:00 | Magnohrom | 1 : 1 | Tavnik | |||||
29.03
16:00
Real
Grdica
3
1
|
29.03.2015 16:00 | Real | 3 : 1 | Grdica |
29.03
15:00
Bačka
Obilić
2
0
|
29.03.2015 15:00 | Bačka | 2 : 0 | Obilić | |||||
29.03
15:00
Iskra
Mladost
6
1
|
29.03.2015 15:00 | Iskra | 6 : 1 | Mladost | |||||
29.03
15:00
Napredak
Jedinstvo (G)
0
1
|
29.03.2015 15:00 | Napredak | 0 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
29.03
15:00
Vojvodina
Budućnost
3
2
|
29.03.2015 15:00 | Vojvodina | 3 : 2 | Budućnost | |||||
29.03
15:00
Jedinstvo (BPS)
Sloga
2
1
|
29.03.2015 15:00 | Jedinstvo (BPS) | 2 : 1 | Sloga | |||||
29.03
15:00
Hajduk
Miletić
0
3
|
29.03.2015 15:00 | Hajduk | 0 : 3 | Miletić |
29.03
15:30
Sloboda
Lemind 1953
9
1
|
29.03.2015 15:30 | Sloboda | 9 : 1 | Lemind 1953 | |||||
29.03
15:30
Marjan MB
Morava (G)
3
2
|
29.03.2015 15:30 | Marjan MB | 3 : 2 | Morava (G) | |||||
29.03
15:30
Mladost (B)
Kumarevo 65
1
3
|
29.03.2015 15:30 | Mladost (B) | 1 : 3 | Kumarevo 65 | |||||
29.03
15:30
Navalin
Moravac
5
2
|
29.03.2015 15:30 | Navalin | 5 : 2 | Moravac | |||||
29.03
15:30
Gradac
OFK Morava
0
1
|
29.03.2015 15:30 | Gradac | 0 : 1 | OFK Morava |
29.03
16:00
Napredak
Budućnost
2
2
|
29.03.2015 16:00 | Napredak | 2 : 2 | Budućnost | |||||
29.03
16:00
Partizan
Mladi Borac
0
3
|
29.03.2015 16:00 | Partizan | 0 : 3 | Mladi Borac | |||||
29.03
16:00
Duško
Gorki
1
0
|
29.03.2015 16:00 | Duško | 1 : 0 | Gorki | |||||
29.03
16:00
Budućnost
Sloga
2
1
|
29.03.2015 16:00 | Budućnost | 2 : 1 | Sloga | |||||
29.03
16:00
Proleter
Milicionar
0
3
|
29.03.2015 16:00 | Proleter | 0 : 3 | Milicionar | |||||
29.03
16:00
Cer
Radnik
2
1
|
29.03.2015 16:00 | Cer | 2 : 1 | Radnik |
29.03
16:00
Stolice
Mladost (DB)
1
2
|
29.03.2015 16:00 | Stolice | 1 : 2 | Mladost (DB) | |||||
29.03
16:00
Jedinstvo
Sloga (LŠ)
3
0
|
29.03.2015 16:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Sloga (LŠ) | |||||
29.03
16:00
Mladost (B)
Čobanče
4
3
|
29.03.2015 16:00 | Mladost (B) | 4 : 3 | Čobanče | |||||
29.03
16:00
Borac
7. Juli
6
0
|
29.03.2015 16:00 | Borac | 6 : 0 | 7. Juli | |||||
29.03
16:00
Cer
Milan Orlić
2
1
|
29.03.2015 16:00 | Cer | 2 : 1 | Milan Orlić | |||||
29.03
16:00
Sloga (S)
Cerova
1
3
|
29.03.2015 16:00 | Sloga (S) | 1 : 3 | Cerova |
29.03
15:30
Rubin (Z)
Beli Orlovi
4
1
|
29.03.2015 15:30 | Rubin (Z) | 4 : 1 | Beli Orlovi | |||||
29.03
15:30
Ribnik
Sloga
3
2
|
29.03.2015 15:30 | Ribnik | 3 : 2 | Sloga | |||||
29.03
15:30
Donji Kopaonik
Rubin (DS)
0
2
|
29.03.2015 15:30 | Donji Kopaonik | 0 : 2 | Rubin (DS) | |||||
29.03
15:30
Polet 57
Mladost (DK)
1
0
|
29.03.2015 15:30 | Polet 57 | 1 : 0 | Mladost (DK) | |||||
29.03
15:30
14. Oktobar
Župski biseri
1
2
|
29.03.2015 15:30 | 14. Oktobar | 1 : 2 | Župski biseri |
29.03
15:00
Čenej
Sremac Beomal
3
0
|
29.03.2015 15:00 | Čenej | 3 : 0 | Sremac Beomal | |||||
29.03
15:00
Centar
Železničar
1
2
|
29.03.2015 15:00 | Centar | 1 : 2 | Železničar |
29.03
15:30
Jedinstvo GVD
Sloga
9
2
|
29.03.2015 15:30 | Jedinstvo GVD | 9 : 2 | Sloga | |||||
29.03
11:00
OFK Rutevac 1908
Tempo
0
0
|
29.03.2015 11:00 | OFK Rutevac 1908 | 0 : 0 | Tempo | |||||
29.03
15:30
Pobeda 1976
OFK Sloga
7
2
|
29.03.2015 15:30 | Pobeda 1976 | 7 : 2 | OFK Sloga | |||||
29.03
11:00
Kraljevo
Crvena Zvezda
2
3
|
29.03.2015 11:00 | Kraljevo | 2 : 3 | Crvena Zvezda |
29.03
Napredak
2. Oktobar
3
3
|
29.03.2015 | Napredak | 3 : 3 | 2. Oktobar |
29.03
11:00
Žabare
Plaskovac
2
1
|
29.03.2015 11:00 | Žabare | 2 : 1 | Plaskovac | |||||
29.03
14:30
Ranilović
Trnava
1
3
|
29.03.2015 14:30 | Ranilović | 1 : 3 | Trnava | |||||
29.03
14:30
Jasenica
Mladost
1
0
|
29.03.2015 14:30 | Jasenica | 1 : 0 | Mladost | |||||
29.03
14:30
Maskar
Sloga
6
4
|
29.03.2015 14:30 | Maskar | 6 : 4 | Sloga | |||||
29.03
14:30
Proleter
Mladi rudar
1
0
|
29.03.2015 14:30 | Proleter | 1 : 0 | Mladi rudar | |||||
29.03
14:30
Radoje Domanović
Misača
2
0
|
29.03.2015 14:30 | Radoje Domanović | 2 : 0 | Misača | |||||
29.03
14:30
Kopljari
B 2000
0
0
|
29.03.2015 14:30 | Kopljari | 0 : 0 | B 2000 |
29.03
15:00
Budućnost
Omladinac (Š)
4
1
|
29.03.2015 15:00 | Budućnost | 4 : 1 | Omladinac (Š) | |||||
29.03
15:00
Radnički
Mladost
3
1
|
29.03.2015 15:00 | Radnički | 3 : 1 | Mladost | |||||
29.03
15:00
Rudar
Polet
3
2
|
29.03.2015 15:00 | Rudar | 3 : 2 | Polet | |||||
29.03
15:00
Borac
Omladinac (B)
5
4
|
29.03.2015 15:00 | Borac | 5 : 4 | Omladinac (B) | |||||
29.03
15:00
BSK 1924
Dragoš
2
0
|
29.03.2015 15:00 | BSK 1924 | 2 : 0 | Dragoš |
29.03
15:00
Vihor
Napredak (B)
1
0
|
29.03.2015 15:00 | Vihor | 1 : 0 | Napredak (B) | |||||
29.03
15:00
Napredak 1934
Sloga (D)
1
0
|
29.03.2015 15:00 | Napredak 1934 | 1 : 0 | Sloga (D) | |||||
29.03
15:00
Borac (K)
Žitkovica
1
1
|
29.03.2015 15:00 | Borac (K) | 1 : 1 | Žitkovica | |||||
29.03
15:00
Jedinstvo (D)
Kurjače
3
0
|
29.03.2015 15:00 | Jedinstvo (D) | 3 : 0 | Kurjače | |||||
29.03
15:00
Sloga (Ć)
OFK Braničevo
5
0
|
29.03.2015 15:00 | Sloga (Ć) | 5 : 0 | OFK Braničevo |
29.03
Morava (M)
Premeća
1
0
|
29.03.2015 | Morava (M) | 1 : 0 | Premeća | |||||
29.03
Zadrugar
Strelac
3
2
|
29.03.2015 | Zadrugar | 3 : 2 | Strelac | |||||
29.03
11:00
Rakova
Prijatelji
2
0
|
29.03.2015 11:00 | Rakova | 2 : 0 | Prijatelji | |||||
29.03
Planinac
Lugovi
1
4
|
29.03.2015 | Planinac | 1 : 4 | Lugovi | |||||
29.03
BIP
Kej
0
0
|
29.03.2015 | BIP | 0 : 0 | Kej |
29.03
16:30
Tisa B
Horgoš 1911
1
2
|
29.03.2015 16:30 | Tisa B | 1 : 2 | Horgoš 1911 | |||||
29.03
15:30
Tornjoš
Šampion
1
1
|
29.03.2015 15:30 | Tornjoš | 1 : 1 | Šampion |
29.03
15:00
Kutlovo
Kremenac
6
0
|
29.03.2015 15:00 | Kutlovo | 6 : 0 | Kremenac | |||||
29.03
15:00
Seljak
Botunje
1
0
|
29.03.2015 15:00 | Seljak | 1 : 0 | Botunje | |||||
29.03
15:00
Mladost Teferič
Žeželj
0
3
|
29.03.2015 15:00 | Mladost Teferič | 0 : 3 | Žeželj | |||||
29.03
15:00
Srbija
Sloga
3
1
|
29.03.2015 15:00 | Srbija | 3 : 1 | Sloga | |||||
29.03
15:00
Zastava
Šumadija 1934
0
1
|
29.03.2015 15:00 | Zastava | 0 : 1 | Šumadija 1934 |
29.03
Olimpija
Roham
2
4
|
29.03.2015 | Olimpija | 2 : 4 | Roham | |||||
29.03
Terekves
Bega
3
0
|
29.03.2015 | Terekves | 3 : 0 | Bega | |||||
29.03
Budućnost
Proleter
1
0
|
29.03.2015 | Budućnost | 1 : 0 | Proleter |
29.03
15:00
Sloga 1948 (M)
AZ Borac 2014
0
5
|
29.03.2015 15:00 | Sloga 1948 (M) | 0 : 5 | AZ Borac 2014 | |||||
29.03
15:00
Mladost 1954 (DM)
Vulkan 1963
0
5
|
29.03.2015 15:00 | Mladost 1954 (DM) | 0 : 5 | Vulkan 1963 | |||||
29.03
15:00
Morava 1949
Mramor 1927
1
4
|
29.03.2015 15:00 | Morava 1949 | 1 : 4 | Mramor 1927 | |||||
29.03
15:00
Supovac
Sečanica
2
1
|
29.03.2015 15:00 | Supovac | 2 : 1 | Sečanica | |||||
29.03
15:00
Stevan Nešticki
Čegar 1946 (DM)
0
1
|
29.03.2015 15:00 | Stevan Nešticki | 0 : 1 | Čegar 1946 (DM) | |||||
29.03
15:00
Čegar 2013 (K)
Delijski Vis
3
1
|
29.03.2015 15:00 | Čegar 2013 (K) | 3 : 1 | Delijski Vis |
29.03
14:30
Borac
Glumač
2
3
|
29.03.2015 14:30 | Borac | 2 : 3 | Glumač | |||||
29.03
14:30
Ježevica
Pobeda
4
0
|
29.03.2015 14:30 | Ježevica | 4 : 0 | Pobeda | |||||
29.03
14:30
Trešnjica
Blagaja
0
1
|
29.03.2015 14:30 | Trešnjica | 0 : 1 | Blagaja | |||||
29.03
14:30
Avijatičar
Gorobilje
2
0
|
29.03.2015 14:30 | Avijatičar | 2 : 0 | Gorobilje | |||||
29.03
14:30
Lazarica
Dobrinjac
3
1
|
29.03.2015 14:30 | Lazarica | 3 : 1 | Dobrinjac | |||||
29.03
14:30
Bakionica
Duškovci
5
0
|
29.03.2015 14:30 | Bakionica | 5 : 0 | Duškovci | |||||
29.03
14:30
Plavi Tok
Sečica
0
8
|
29.03.2015 14:30 | Plavi Tok | 0 : 8 | Sečica |
29.03
15:00
Jerma
Zvezda
3
5
|
29.03.2015 15:00 | Jerma | 3 : 5 | Zvezda | |||||
29.03
15:00
Sloga
Lokomotiva
2
3
|
29.03.2015 15:00 | Sloga | 2 : 3 | Lokomotiva |
29.03
Žednik
Elektrovojvodina
2
2
|
29.03.2015 | Žednik | 2 : 2 | Elektrovojvodina | |||||
29.03
Đurđin
Udarnik
3
1
|
29.03.2015 | Đurđin | 3 : 1 | Udarnik | |||||
29.03
16:30
Solid
Čantavir
1
1
|
29.03.2015 16:30 | Solid | 1 : 1 | Čantavir | |||||
29.03
Bikovo
Hajduk
0
1
|
29.03.2015 | Bikovo | 0 : 1 | Hajduk | |||||
29.03
Bratstvo
Lokomotiva
1
1
|
29.03.2015 | Bratstvo | 1 : 1 | Lokomotiva |
29.03
16:00
Jedinstvo
Gradina
1
0
|
29.03.2015 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Gradina |
29.03
11:00
Karađorđe
Pobeda
2
4
|
29.03.2015 11:00 | Karađorđe | 2 : 4 | Pobeda | |||||
29.03
14:30
BSK
Grivac
4
1
|
29.03.2015 14:30 | BSK | 4 : 1 | Grivac | |||||
29.03
14:30
Mladost MG
Marjan
1
0
|
29.03.2015 14:30 | Mladost MG | 1 : 0 | Marjan | |||||
29.03
14:30
Bare
Sloga
1
1
|
29.03.2015 14:30 | Bare | 1 : 1 | Sloga | |||||
29.03
14:30
Kusovac
Kotlenik
3
0
|
29.03.2015 14:30 | Kusovac | 3 : 0 | Kotlenik |
29.03
15:30
Proleter
Zlatica
0
0
|
29.03.2015 15:30 | Proleter | 0 : 0 | Zlatica | |||||
29.03
15:30
Mladost
Jedinstvo
1
2
|
29.03.2015 15:30 | Mladost | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
29.03
15:30
MSK
Tamiš
3
0
|
29.03.2015 15:30 | MSK | 3 : 0 | Tamiš | |||||
29.03
15:30
OFK Stajićevo
Sloga
1
2
|
29.03.2015 15:30 | OFK Stajićevo | 1 : 2 | Sloga |
29.03
15:00
Metalac
Sloga (L)
0
2
|
29.03.2015 15:00 | Metalac | 0 : 2 | Sloga (L) | |||||
29.03
15:00
Dunav
Dunavac
3
6
|
29.03.2015 15:00 | Dunav | 3 : 6 | Dunavac | |||||
29.03
15:00
Sopot
Sloga (D)
3
0
|
29.03.2015 15:00 | Sopot | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
29.03
15:00
Zemljoradnik
Napredak (P)
0
0
|
29.03.2015 15:00 | Zemljoradnik | 0 : 0 | Napredak (P) | |||||
29.03
15:00
Napredak 1947
Proleter
4
0
|
29.03.2015 15:00 | Napredak 1947 | 4 : 0 | Proleter |
29.03
16:00
Sloga (R)
Dragojevac
3
3
|
29.03.2015 16:00 | Sloga (R) | 3 : 3 | Dragojevac | |||||
29.03
16:00
Skupljen 2013
Verko
2
0
|
29.03.2015 16:00 | Skupljen 2013 | 2 : 0 | Verko | |||||
29.03
16:00
Sloga 1949
Hajduk
1
0
|
29.03.2015 16:00 | Sloga 1949 | 1 : 0 | Hajduk |
29.03
16:00
Mladi borac
Bistrica
2
4
|
29.03.2015 16:00 | Mladi borac | 2 : 4 | Bistrica | |||||
29.03
16:00
Rudar
Lazarevac
2
0
|
29.03.2015 16:00 | Rudar | 2 : 0 | Lazarevac |
29.03
15:30
ISK Izvor
Omladinski
0
1
|
29.03.2015 15:30 | ISK Izvor | 0 : 1 | Omladinski | |||||
29.03
15:30
Buljane
Sloboda
5
0
|
29.03.2015 15:30 | Buljane | 5 : 0 | Sloboda | |||||
29.03
15:30
Mladost
OFK Borac
2
3
|
29.03.2015 15:30 | Mladost | 2 : 3 | OFK Borac | |||||
29.03
15:30
Jedinstvo
Budućnost (L)
1
5
|
29.03.2015 15:30 | Jedinstvo | 1 : 5 | Budućnost (L) |
29.03
11:00
Vlasina 2014
Badince
0
3
|
29.03.2015 11:00 | Vlasina 2014 | 0 : 3 | Badince |
29.03
27. Oktobar
Sremski vitezovi
1
0
|
29.03.2015 | 27. Oktobar | 1 : 0 | Sremski vitezovi | |||||
29.03
Polet
Jedinstvo
1
1
|
29.03.2015 | Polet | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.03
Fruškogorac
Planinac
4
0
|
29.03.2015 | Fruškogorac | 4 : 0 | Planinac | |||||
29.03
Mladost (B)
Sloga
4
1
|
29.03.2015 | Mladost (B) | 4 : 1 | Sloga | |||||
29.03
Sremac
Mladost (P)
2
2
|
29.03.2015 | Sremac | 2 : 2 | Mladost (P) | |||||
29.03
OFK Kraljevci
Car Uroš
1
4
|
29.03.2015 | OFK Kraljevci | 1 : 4 | Car Uroš | |||||
29.03
Borac
Vojvodina
2
1
|
29.03.2015 | Borac | 2 : 1 | Vojvodina |
29.03
Rudar 1973
Veliko Trnjane
2
1
|
29.03.2015 | Rudar 1973 | 2 : 1 | Veliko Trnjane | |||||
29.03
11:00
Atletiko
Real
2
1
|
29.03.2015 11:00 | Atletiko | 2 : 1 | Real | |||||
29.03
Veternica 1926
BSK
1
3
|
29.03.2015 | Veternica 1926 | 1 : 3 | BSK |
29.03
Sremac
Sloga (Z)
3
0
|
29.03.2015 | Sremac | 3 : 0 | Sloga (Z) | |||||
29.03
Planinac
Borac (R)
2
1
|
29.03.2015 | Planinac | 2 : 1 | Borac (R) | |||||
29.03
Grgurevci
Sloboda
0
3
|
29.03.2015 | Grgurevci | 0 : 3 | Sloboda | |||||
29.03
BSK
Napredak
1
2
|
29.03.2015 | BSK | 1 : 2 | Napredak | |||||
29.03
Srem
Mitros
0
2
|
29.03.2015 | Srem | 0 : 2 | Mitros | |||||
29.03
Sloga (Č)
OFK Bosut
0
1
|
29.03.2015 | Sloga (Č) | 0 : 1 | OFK Bosut |
29.03
Graničar
OFK Bačinci
1
1
|
29.03.2015 | Graničar | 1 : 1 | OFK Bačinci | |||||
29.03
Bratstvo
OFK Bikić
0
3
|
29.03.2015 | Bratstvo | 0 : 3 | OFK Bikić | |||||
29.03
Borac
Omladinac (M)
1
0
|
29.03.2015 | Borac | 1 : 0 | Omladinac (M) | |||||
29.03
OFK Bingula
Jedinstvo
1
1
|
29.03.2015 | OFK Bingula | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.03
Sremac
Omladinac (B)
0
2
|
29.03.2015 | Sremac | 0 : 2 | Omladinac (B) | |||||
29.03
Napredak
Sinđelić
2
2
|
29.03.2015 | Napredak | 2 : 2 | Sinđelić | |||||
29.03
Hajduk
Jednota
7
1
|
29.03.2015 | Hajduk | 7 : 1 | Jednota |
29.03
11:00
Žabari
Mali korak
0
1
|
29.03.2015 11:00 | Žabari | 0 : 1 | Mali korak | |||||
29.03
11:00
Bujačić
Kotešica
1
0
|
29.03.2015 11:00 | Bujačić | 1 : 0 | Kotešica | |||||
29.03
15:30
Mladi radnik
Zadrugar
4
0
|
29.03.2015 15:30 | Mladi radnik | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
29.03
15:30
Lukavac
Rakac Stave
0
3
|
29.03.2015 15:30 | Lukavac | 0 : 3 | Rakac Stave |
29.03
15:00
OFK Meljak
Barajevo
0
3
|
29.03.2015 15:00 | OFK Meljak | 0 : 3 | Barajevo | |||||
29.03
15:00
OFK Borac
Beljina
3
1
|
29.03.2015 15:00 | OFK Borac | 3 : 1 | Beljina |
29.03
15:30
Šantarovac
Sloboda
1
1
|
29.03.2015 15:30 | Šantarovac | 1 : 1 | Sloboda | |||||
29.03
15:30
Morava (R)
Partizan (M)
3
2
|
29.03.2015 15:30 | Morava (R) | 3 : 2 | Partizan (M) | |||||
29.03
15:30
OFK Borac
Kolonija
0
3
|
29.03.2015 15:30 | OFK Borac | 0 : 3 | Kolonija | |||||
29.03
15:30
Osaonica
Trnava
0
0
|
29.03.2015 15:30 | Osaonica | 0 : 0 | Trnava |
29.03
15:00
Poljane
Zvezda
1
3
|
29.03.2015 15:00 | Poljane | 1 : 3 | Zvezda | |||||
29.03
15:00
Krtinska
Vukićevica
3
2
|
29.03.2015 15:00 | Krtinska | 3 : 2 | Vukićevica | |||||
29.03
15:00
Borac
Rvati
2
2
|
29.03.2015 15:00 | Borac | 2 : 2 | Rvati |
29.03
15:30
Stevka Božurevka
Sloboda 1948
3
5
|
29.03.2015 15:30 | Stevka Božurevka | 3 : 5 | Sloboda 1948 | |||||
29.03
15:30
Stragari
Omladinac
1
5
|
29.03.2015 15:30 | Stragari | 1 : 5 | Omladinac | |||||
29.03
15:30
Jugovići
Mladost
3
2
|
29.03.2015 15:30 | Jugovići | 3 : 2 | Mladost |
29.03
Meševo
Mladost VPD
3
2
|
29.03.2015 | Meševo | 3 : 2 | Mladost VPD | |||||
29.03
Čarapan
Gaglovo
1
0
|
29.03.2015 | Čarapan | 1 : 0 | Gaglovo | |||||
29.03
Kruševica
Globoder
2
5
|
29.03.2015 | Kruševica | 2 : 5 | Globoder | |||||
29.03
Konjuh
Vratare
0
3
|
29.03.2015 | Konjuh | 0 : 3 | Vratare | |||||
29.03
Rasinac
Srnje
0
3
|
29.03.2015 | Rasinac | 0 : 3 | Srnje |
29.03
15:30
Zdravinje
Pepeljevac 1947
2
2
|
29.03.2015 15:30 | Zdravinje | 2 : 2 | Pepeljevac 1947 | |||||
29.03
15:30
Grkljane
Trmčari
4
2
|
29.03.2015 15:30 | Grkljane | 4 : 2 | Trmčari | |||||
29.03
15:30
Modrica
Zmajevac
3
1
|
29.03.2015 15:30 | Modrica | 3 : 1 | Zmajevac | |||||
29.03
15:30
Lipovac
Jablanica
3
0
|
29.03.2015 15:30 | Lipovac | 3 : 0 | Jablanica | |||||
29.03
15:30
Polet (K)
Vitanovac 08
2
0
|
29.03.2015 15:30 | Polet (K) | 2 : 0 | Vitanovac 08 | |||||
29.03
15:30
Štitari
Polet (Š)
1
3
|
29.03.2015 15:30 | Štitari | 1 : 3 | Polet (Š) | |||||
29.03
15:30
Drugari
Bukovica
1
7
|
29.03.2015 15:30 | Drugari | 1 : 7 | Bukovica |
29.03
16:00
Dimitrije Tucović
Šumadinac
3
2
|
29.03.2015 16:00 | Dimitrije Tucović | 3 : 2 | Šumadinac | |||||
29.03
16:00
20. Oktobar
Borac
0
1
|
29.03.2015 16:00 | 20. Oktobar | 0 : 1 | Borac | |||||
29.03
16:00
Sloga
Petka
5
2
|
29.03.2015 16:00 | Sloga | 5 : 2 | Petka |
29.03
14:30
Napredak
Sloboda (MG)
1
0
|
29.03.2015 14:30 | Napredak | 1 : 0 | Sloboda (MG) | |||||
29.03
14:30
Sloboda (NG)
Leotar
2
1
|
29.03.2015 14:30 | Sloboda (NG) | 2 : 1 | Leotar | |||||
29.03
14:30
Vlasenica
Sutjeska
2
0
|
29.03.2015 14:30 | Vlasenica | 2 : 0 | Sutjeska | |||||
29.03
14:30
Podrinje
Proleter
1
2
|
29.03.2015 14:30 | Podrinje | 1 : 2 | Proleter | |||||
29.03
14:30
Tekstilac
Mladost
1
0
|
29.03.2015 14:30 | Tekstilac | 1 : 0 | Mladost | |||||
29.03
14:30
Krupa
Rudar Prijedor
2
1
|
29.03.2015 14:30 | Krupa | 2 : 1 | Rudar Prijedor |
29.03
14:30
Zvijezda Brgule
Ilićka 01
1
0
|
29.03.2015 14:30 | Zvijezda Brgule | 1 : 0 | Ilićka 01 | |||||
29.03
14:30
Radnički
Mladost (R)
2
0
|
29.03.2015 14:30 | Radnički | 2 : 0 | Mladost (R) | |||||
29.03
14:30
Jedinstvo
Famos
4
1
|
29.03.2015 14:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Famos | |||||
29.03
14:30
Sloga Junajted
Velež
2
0
|
29.03.2015 14:30 | Sloga Junajted | 2 : 0 | Velež |
29.03
14:30
Liješće
Jedinstvo
0
1
|
29.03.2015 14:30 | Liješće | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.03
14:30
Župa Superpetrol
BSK
0
0
|
29.03.2015 14:30 | Župa Superpetrol | 0 : 0 | BSK | |||||
29.03
14:30
Mladost
Borac (Š)
2
2
|
29.03.2015 14:30 | Mladost | 2 : 2 | Borac (Š) | |||||
29.03
14:30
Omarska
Ozren
1
0
|
29.03.2015 14:30 | Omarska | 1 : 0 | Ozren |
29.03
14:30
Gomionica
Budućnost
0
4
|
29.03.2015 14:30 | Gomionica | 0 : 4 | Budućnost | |||||
29.03
14:30
Dubrave
FSA
1
1
|
29.03.2015 14:30 | Dubrave | 1 : 1 | FSA |
29.03
14:30
Crvena zvijezda (O)
Naša krila
1
4
|
29.03.2015 14:30 | Crvena zvijezda (O) | 1 : 4 | Naša krila | |||||
29.03
14:30
Skugrić
Trebava
4
0
|
29.03.2015 14:30 | Skugrić | 4 : 0 | Trebava | |||||
29.03
14:30
Ozren
Crvena zvijezda (G)
3
0
|
29.03.2015 14:30 | Ozren | 3 : 0 | Crvena zvijezda (G) | |||||
29.03
14:30
Posavina
Polet 1926
0
2
|
29.03.2015 14:30 | Posavina | 0 : 2 | Polet 1926 | |||||
29.03
14:30
Budućnost
Hajduk
4
0
|
29.03.2015 14:30 | Budućnost | 4 : 0 | Hajduk | |||||
29.03
14:30
Rudanka
Vranjak
2
2
|
29.03.2015 14:30 | Rudanka | 2 : 2 | Vranjak |
29.03
14:30
Birač
Majevica
4
1
|
29.03.2015 14:30 | Birač | 4 : 1 | Majevica | |||||
29.03
14:30
Proleter-RJ
Podrinje
0
3
|
29.03.2015 14:30 | Proleter-RJ | 0 : 3 | Podrinje | |||||
29.03
14:30
Trnovica
Jedinstvo (R)
2
1
|
29.03.2015 14:30 | Trnovica | 2 : 1 | Jedinstvo (R) | |||||
29.03
14:30
Jardan
Lokanj
1
3
|
29.03.2015 14:30 | Jardan | 1 : 3 | Lokanj | |||||
29.03
14:30
Guber
Šekovići
6
0
|
29.03.2015 14:30 | Guber | 6 : 0 | Šekovići | |||||
29.03
14:30
Jedinstvo (B)
Zadrugar
2
1
|
29.03.2015 14:30 | Jedinstvo (B) | 2 : 1 | Zadrugar |
29.03
14:30
Džaja
Šnjegotina
4
1
|
29.03.2015 14:30 | Džaja | 4 : 1 | Šnjegotina | |||||
29.03
14:30
Polet Krajišnik
Željezničar
1
5
|
29.03.2015 14:30 | Polet Krajišnik | 1 : 5 | Željezničar | |||||
29.03
14:30
Gorica
Rekreativo
0
1
|
29.03.2015 14:30 | Gorica | 0 : 1 | Rekreativo |
29.03
14:30
Kladari Gornji
Pelagićevo
1
0
|
29.03.2015 14:30 | Kladari Gornji | 1 : 0 | Pelagićevo | |||||
29.03
14:30
Rudar
Mladost (T)
1
0
|
29.03.2015 14:30 | Rudar | 1 : 0 | Mladost (T) | |||||
29.03
14:30
Zadrugar
Zvijezda
2
1
|
29.03.2015 14:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Zvijezda | |||||
29.03
14:30
Mladost (D)
Bratstvo
0
0
|
29.03.2015 14:30 | Mladost (D) | 0 : 0 | Bratstvo | |||||
29.03
14:30
Sloboda
Ukrina
0
1
|
29.03.2015 14:30 | Sloboda | 0 : 1 | Ukrina | |||||
29.03
14:30
Crkvina
Sloga (DP)
2
0
|
29.03.2015 14:30 | Crkvina | 2 : 0 | Sloga (DP) | |||||
29.03
14:30
Borac
Sloga (J)
3
3
|
29.03.2015 14:30 | Borac | 3 : 3 | Sloga (J) |
29.03
14:30
Sloboda
Tamaris
1
4
|
29.03.2015 14:30 | Sloboda | 1 : 4 | Tamaris | |||||
29.03
14:30
Jablanica
Borac (Š)
3
3
|
29.03.2015 14:30 | Jablanica | 3 : 3 | Borac (Š) | |||||
29.03
14:30
Borac (M)
Torpedo
1
4
|
29.03.2015 14:30 | Borac (M) | 1 : 4 | Torpedo | |||||
29.03
14:30
Mladost (B)
Milan
1
1
|
29.03.2015 14:30 | Mladost (B) | 1 : 1 | Milan | |||||
29.03
14:30
Kozara
Ratar
1
0
|
29.03.2015 14:30 | Kozara | 1 : 0 | Ratar | |||||
29.03
14:30
Biseri
Mladost (G)
4
0
|
29.03.2015 14:30 | Biseri | 4 : 0 | Mladost (G) | |||||
29.03
14:30
Mladi Krajišnik
Sloga DIPO
1
0
|
29.03.2015 14:30 | Mladi Krajišnik | 1 : 0 | Sloga DIPO |
29.03
16:00
Srpski Soko
Branjevo
3
1
|
29.03.2015 16:00 | Srpski Soko | 3 : 1 | Branjevo | |||||
29.03
16:00
Jadar
Jasenica
1
1
|
29.03.2015 16:00 | Jadar | 1 : 1 | Jasenica | |||||
29.03
16:00
Tabanci
Milići
0
3
|
29.03.2015 16:00 | Tabanci | 0 : 3 | Milići | |||||
29.03
16:00
Budućnost (P)
Polet
6
3
|
29.03.2015 16:00 | Budućnost (P) | 6 : 3 | Polet |
29.03
14:30
Radnik Urije
Željezničar
8
0
|
29.03.2015 14:30 | Radnik Urije | 8 : 0 | Željezničar | |||||
29.03
14:30
Kozara
Bratstvo
3
1
|
29.03.2015 14:30 | Kozara | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
29.03
14:30
Sloga
Knežopoljac
1
0
|
29.03.2015 14:30 | Sloga | 1 : 0 | Knežopoljac | |||||
29.03
14:30
Brzi
Slaven
1
2
|
29.03.2015 14:30 | Brzi | 1 : 2 | Slaven | |||||
29.03
14:30
Mrakovica
Berek 1975
3
1
|
29.03.2015 14:30 | Mrakovica | 3 : 1 | Berek 1975 | |||||
29.03
14:30
Gomjenica
Plamen
1
3
|
29.03.2015 14:30 | Gomjenica | 1 : 3 | Plamen |
29.03
15:00
BUK
Međaši
5
1
|
29.03.2015 15:00 | BUK | 5 : 1 | Međaši | |||||
29.03
15:00
Partizan
Balatun
1
0
|
29.03.2015 15:00 | Partizan | 1 : 0 | Balatun | |||||
29.03
15:00
Sloboda
Magnojević 01
3
0
|
29.03.2015 15:00 | Sloboda | 3 : 0 | Magnojević 01 | |||||
29.03
15:00
Drina Amajlije
Jedinstvo
2
0
|
29.03.2015 15:00 | Drina Amajlije | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
29.03
15:00
BSK Ledinci
Semberija
1
0
|
29.03.2015 15:00 | BSK Ledinci | 1 : 0 | Semberija |
29.03
14:30
Borac 1975
4. Juli
2
3
|
29.03.2015 14:30 | Borac 1975 | 2 : 3 | 4. Juli | |||||
29.03
14:30
Željezničar
Borac (L)
0
2
|
29.03.2015 14:30 | Željezničar | 0 : 2 | Borac (L) | |||||
29.03
14:30
Borac (K)
Hajduk
0
0
|
29.03.2015 14:30 | Borac (K) | 0 : 0 | Hajduk | |||||
29.03
14:30
27. Juli
Polet
0
4
|
29.03.2015 14:30 | 27. Juli | 0 : 4 | Polet | |||||
29.03
14:30
Vučijak
BSK
2
2
|
29.03.2015 14:30 | Vučijak | 2 : 2 | BSK | |||||
29.03
14:30
Zborište
Zvijezda
0
3
|
29.03.2015 14:30 | Zborište | 0 : 3 | Zvijezda |
29.03
14:30
Mladost
Sloga 73
2
1
|
29.03.2015 14:30 | Mladost | 2 : 1 | Sloga 73 | |||||
29.03
14:30
Skugrić 1964
Radnički
2
0
|
29.03.2015 14:30 | Skugrić 1964 | 2 : 0 | Radnički | |||||
29.03
14:30
Omladinac
Bosna 1977
0
2
|
29.03.2015 14:30 | Omladinac | 0 : 2 | Bosna 1977 | |||||
29.03
14:30
Zadrugar
Trebavac
4
1
|
29.03.2015 14:30 | Zadrugar | 4 : 1 | Trebavac | |||||
29.03
14:30
Sloga (KG)
Partizan
1
0
|
29.03.2015 14:30 | Sloga (KG) | 1 : 0 | Partizan |
29.03
15:00
13 Skojevki
Romanovci
2
0
|
29.03.2015 15:00 | 13 Skojevki | 2 : 0 | Romanovci | |||||
29.03
15:00
Bratstvo (O)
Bratstvo (K)
3
6
|
29.03.2015 15:00 | Bratstvo (O) | 3 : 6 | Bratstvo (K) | |||||
29.03
15:00
Novi Napredak
Obradovac
1
0
|
29.03.2015 15:00 | Novi Napredak | 1 : 0 | Obradovac | |||||
29.03
15:00
Polet
Kalemi
0
1
|
29.03.2015 15:00 | Polet | 0 : 1 | Kalemi | |||||
29.03
15:00
Borac
Omladinac
0
1
|
29.03.2015 15:00 | Borac | 0 : 1 | Omladinac | |||||
29.03
15:00
Stevan Dukić
Vilusi
4
0
|
29.03.2015 15:00 | Stevan Dukić | 4 : 0 | Vilusi |
29.03
11:00
Radnik
Sloga
11
0
|
29.03.2015 11:00 | Radnik | 11 : 0 | Sloga |
29.03
15:00
Strelac 001
Sloga
1
6
|
29.03.2015 15:00 | Strelac 001 | 1 : 6 | Sloga | |||||
29.03
15:00
Vukona
Jedinstvo
3
1
|
29.03.2015 15:00 | Vukona | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.03
15:00
Brgule
Vrelo
0
2
|
29.03.2015 15:00 | Brgule | 0 : 2 | Vrelo |
29.03
14:30
Krbeti
Crvena zvijezda
3
1
|
29.03.2015 14:30 | Krbeti | 3 : 1 | Crvena zvijezda | |||||
29.03
14:30
Obilić
Sveti Jovan
1
2
|
29.03.2015 14:30 | Obilić | 1 : 2 | Sveti Jovan | |||||
29.03
14:30
Jugović
Mladost 2003
1
3
|
29.03.2015 14:30 | Jugović | 1 : 3 | Mladost 2003 | |||||
29.03
14:30
Grčica
Mladost (T)
1
0
|
29.03.2015 14:30 | Grčica | 1 : 0 | Mladost (T) | |||||
29.03
14:30
Mladost (L)
Mladost (S)
3
2
|
29.03.2015 14:30 | Mladost (L) | 3 : 2 | Mladost (S) | |||||
29.03
14:30
Sava 04
Omladinac
2
7
|
29.03.2015 14:30 | Sava 04 | 2 : 7 | Omladinac | |||||
29.03
14:30
Brezik
Gredice
2
4
|
29.03.2015 14:30 | Brezik | 2 : 4 | Gredice |
29.03
14:30
Slemen
Napredak 1976
2
2
|
29.03.2015 14:30 | Slemen | 2 : 2 | Napredak 1976 | |||||
29.03
14:30
Sloga
Rtanj
1
1
|
29.03.2015 14:30 | Sloga | 1 : 1 | Rtanj |
29.03
15:00
OFK Student
Šepšin
2
0
|
29.03.2015 15:00 | OFK Student | 2 : 0 | Šepšin | |||||
29.03
15:00
Borac
Napredak (M)
1
1
|
29.03.2015 15:00 | Borac | 1 : 1 | Napredak (M) | |||||
29.03
15:00
Sloga
Omladinac
3
2
|
29.03.2015 15:00 | Sloga | 3 : 2 | Omladinac | |||||
29.03
15:00
Napredak (D)
Markovac
0
1
|
29.03.2015 15:00 | Napredak (D) | 0 : 1 | Markovac | |||||
29.03
15:00
Ivanča
Šumadija 1962
1
4
|
29.03.2015 15:00 | Ivanča | 1 : 4 | Šumadija 1962 |
29.03
16:00
Mladost (Z)
Galeb
1
0
|
29.03.2015 16:00 | Mladost (Z) | 1 : 0 | Galeb | |||||
29.03
16:00
Radnički (K)
Vlašić
2
1
|
29.03.2015 16:00 | Radnički (K) | 2 : 1 | Vlašić | |||||
29.03
16:00
Mrovska
Mladost (PP)
3
2
|
29.03.2015 16:00 | Mrovska | 3 : 2 | Mladost (PP) | |||||
29.03
16:00
Sloga (K)
Vojvoda Stepa Stepanović
1
1
|
29.03.2015 16:00 | Sloga (K) | 1 : 1 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
29.03
16:00
Dobrava
Karađorđe
4
2
|
29.03.2015 16:00 | Dobrava | 4 : 2 | Karađorđe | |||||
29.03
16:00
Volujac
Jevremovac
1
1
|
29.03.2015 16:00 | Volujac | 1 : 1 | Jevremovac | |||||
29.03
16:00
Cerić
Pričinović
1
2
|
29.03.2015 16:00 | Cerić | 1 : 2 | Pričinović | |||||
29.03
16:00
Trešnjevka
Sloga Trgošped
4
0
|
29.03.2015 16:00 | Trešnjevka | 4 : 0 | Sloga Trgošped |
29.03
15:30
Kom
Cetinje
3
0
|
29.03.2015 15:30 | Kom | 3 : 0 | Cetinje | |||||
29.03
15:30
Zabjelo
Igalo
1
0
|
29.03.2015 15:30 | Zabjelo | 1 : 0 | Igalo | |||||
29.03
15:30
Jezero
Radnički
1
0
|
29.03.2015 15:30 | Jezero | 1 : 0 | Radnički | |||||
29.03
15:30
Dečić
Bratstvo
3
1
|
29.03.2015 15:30 | Dečić | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
29.03
15:30
Arsenal
Jedinstvo
0
1
|
29.03.2015 15:30 | Arsenal | 0 : 1 | Jedinstvo |
29.03
15:00
Jerina
Šumadija 1903
3
3
|
29.03.2015 15:00 | Jerina | 3 : 3 | Šumadija 1903 | |||||
29.03
10:30
Gradac
Šabac
1
0
|
29.03.2015 10:30 | Gradac | 1 : 0 | Šabac | |||||
29.03
13:00
Karađorđe
Slatke Male
3
0
|
29.03.2015 13:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Slatke Male | |||||
29.03
14:00
Užice
Una Fortuna
0
4
|
29.03.2015 14:00 | Užice | 0 : 4 | Una Fortuna |
29.03
15:00
Sloga Radnički
Vojvodina
0
0
|
29.03.2015 15:00 | Sloga Radnički | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
29.03
14:00
LASK Crvena zvezda
Trijumf
4
0
|
29.03.2015 14:00 | LASK Crvena zvezda | 4 : 0 | Trijumf |
29.03
12:00
Kolibri
Lemind Lavice
3
1
|
29.03.2015 12:00 | Kolibri | 3 : 1 | Lemind Lavice |
29.03
11:00
Jagodina
Partizan
4
2
|
29.03.2015 11:00 | Jagodina | 4 : 2 | Partizan | |||||
29.03
11:00
Metalac
Borac
2
2
|
29.03.2015 11:00 | Metalac | 2 : 2 | Borac | |||||
29.03
11:00
Spartak
Radnički (N)
3
1
|
29.03.2015 11:00 | Spartak | 3 : 1 | Radnički (N) | |||||
29.03
10:00
BSK Borča
OFK Beograd
0
2
|
29.03.2015 10:00 | BSK Borča | 0 : 2 | OFK Beograd |
29.03
Car Konstantin
Borac
|
29.03.2015 | Car Konstantin | : | Borac |
29.03
11:00
Zemun
Internacional
0
0
|
29.03.2015 11:00 | Zemun | 0 : 0 | Internacional | |||||
29.03
13:00
PKB
Radnički (O)
0
5
|
29.03.2015 13:00 | PKB | 0 : 5 | Radnički (O) | |||||
29.03
13:30
BASK
Mladenovac
2
0
|
29.03.2015 13:30 | BASK | 2 : 0 | Mladenovac | |||||
29.03
14:00
Jedinstvo
Policajac
3
1
|
29.03.2015 14:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Policajac | |||||
29.03
15:00
Voždovac
Bežanija
2
1
|
29.03.2015 15:00 | Voždovac | 2 : 1 | Bežanija | |||||
29.03
17:45
Brodarac 2
Kolubara
0
1
|
29.03.2015 17:45 | Brodarac 2 | 0 : 1 | Kolubara |
29.03
Pinkum
Rudar
2
3
|
29.03.2015 | Pinkum | 2 : 3 | Rudar | |||||
29.03
Semendria 1924
GFK Jasenica 1911
6
0
|
29.03.2015 | Semendria 1924 | 6 : 0 | GFK Jasenica 1911 |
29.03
Glavaš
Vodice
2
1
|
29.03.2015 | Glavaš | 2 : 1 | Vodice |
29.03
Maglić
Budućnost
1
3
|
29.03.2015 | Maglić | 1 : 3 | Budućnost | |||||
29.03
Stari Grad
Mladost Radost
2
1
|
29.03.2015 | Stari Grad | 2 : 1 | Mladost Radost | |||||
29.03
Borac
Proleter
6
0
|
29.03.2015 | Borac | 6 : 0 | Proleter | |||||
29.03
Kulpin
Vojvodina
2
1
|
29.03.2015 | Kulpin | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
29.03
Titel
Krila Krajine
1
3
|
29.03.2015 | Titel | 1 : 3 | Krila Krajine |
29.03
14:00
Mačva
Jedinstvo
3
0
|
29.03.2015 14:00 | Mačva | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
29.03
12:00
Budućnost Krušik 2014
Loznica
1
1
|
29.03.2015 12:00 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 1 | Loznica |
29.03
13:30
Jagodina
Partizan
0
1
|
29.03.2015 13:30 | Jagodina | 0 : 1 | Partizan | |||||
29.03
11:00
Vojvodina
Mačva
2
0
|
29.03.2015 11:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Mačva | |||||
29.03
12:00
Crvena zvezda
Čukarički
3
3
|
29.03.2015 12:00 | Crvena zvezda | 3 : 3 | Čukarički | |||||
29.03
13:00
Sloga
Borac
1
0
|
29.03.2015 13:00 | Sloga | 1 : 0 | Borac | |||||
29.03
13:00
Spartak
Radnički (N)
1
1
|
29.03.2015 13:00 | Spartak | 1 : 1 | Radnički (N) | |||||
29.03
12:00
Teleoptik
Rad
3
2
|
29.03.2015 12:00 | Teleoptik | 3 : 2 | Rad |
29.03
12:00
Novi Sad
Mladost Bambi
6
0
|
29.03.2015 12:00 | Novi Sad | 6 : 0 | Mladost Bambi |
29.03
Mihajlovac 1934
Pinkum
5
0
|
29.03.2015 | Mihajlovac 1934 | 5 : 0 | Pinkum | |||||
29.03
Sloga (PM)
Morava
3
1
|
29.03.2015 | Sloga (PM) | 3 : 1 | Morava |
29.03
Rudar
Novi Pazar
1
3
|
29.03.2015 | Rudar | 1 : 3 | Novi Pazar | |||||
29.03
AS
Bane
2
0
|
29.03.2015 | AS | 2 : 0 | Bane |
29.03
10:00
Obilić
Subotica
0
1
|
29.03.2015 10:00 | Obilić | 0 : 1 | Subotica |
29.03
10:00
Železničar
Radnički
1
0
|
29.03.2015 10:00 | Železničar | 1 : 0 | Radnički |
29.03
10:00
PKB
Banja
1
0
|
29.03.2015 10:00 | PKB | 1 : 0 | Banja | |||||
29.03
13:00
Siti Sport Klub
Brodarac1947
4
1
|
29.03.2015 13:00 | Siti Sport Klub | 4 : 1 | Brodarac1947 | |||||
29.03
14:30
GSP Polet
Mladenovac
5
1
|
29.03.2015 14:30 | GSP Polet | 5 : 1 | Mladenovac | |||||
29.03
10:00
Palilulac
Trudbenik
1
4
|
29.03.2015 10:00 | Palilulac | 1 : 4 | Trudbenik |
29.03
12:00
BSK 1925
Srem
4
0
|
29.03.2015 12:00 | BSK 1925 | 4 : 0 | Srem |
29.03
09:00
Grafičar
IM Rakovica
1
14
|
29.03.2015 09:00 | Grafičar | 1 : 14 | IM Rakovica | |||||
29.03
20:00
IMT
Budućnost
6
0
|
29.03.2015 20:00 | IMT | 6 : 0 | Budućnost |
29.03
10:00
Vrbas
FK Vojvodina
0
5
|
29.03.2015 10:00 | Vrbas | 0 : 5 | FK Vojvodina |
29.03
11:00
Dinamo
Real
|
29.03.2015 11:00 | Dinamo | : | Real | |||||
29.03
11:00
SFS Borac
Timok
|
29.03.2015 11:00 | SFS Borac | : | Timok | |||||
29.03
11:00
Sloga
Radnički (P)
3
1
|
29.03.2015 11:00 | Sloga | 3 : 1 | Radnički (P) | |||||
29.03
11:00
Radnički (N)
Trstenik PPT
|
29.03.2015 11:00 | Radnički (N) | : | Trstenik PPT |
29.03
10:00
Glavaš
Vodice
1
2
|
29.03.2015 10:00 | Glavaš | 1 : 2 | Vodice |
29.03
11:00
AS
Bubamara
1
0
|
29.03.2015 11:00 | AS | 1 : 0 | Bubamara |
29.03
Šampion
Loznica
3
4
|
29.03.2015 | Šampion | 3 : 4 | Loznica | |||||
29.03
Budućnost Krušik 2014
Savacijum
2
1
|
29.03.2015 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 1 | Savacijum | |||||
29.03
Akademac
Radnički
1
0
|
29.03.2015 | Akademac | 1 : 0 | Radnički |
29.03
15:30
OFK Nacional AG
Tutin
3
1
|
29.03.2015 15:30 | OFK Nacional AG | 3 : 1 | Tutin | |||||
29.03
11:00
Pionir 028
OFK Ras
1
5
|
29.03.2015 11:00 | Pionir 028 | 1 : 5 | OFK Ras | |||||
29.03
OFK Ras
Trepča
0
2
|
29.03.2015 | OFK Ras | 0 : 2 | Trepča |
29.03
10:00
Beograd 1929
Vinča
1
2
|
29.03.2015 10:00 | Beograd 1929 | 1 : 2 | Vinča |
29.03
11:00
Turbina
Radnički
0
2
|
29.03.2015 11:00 | Turbina | 0 : 2 | Radnički | |||||
29.03
13:00
Kolubara
Lokomotiva
2
0
|
29.03.2015 13:00 | Kolubara | 2 : 0 | Lokomotiva |
29.03
Trepča
OFK Ras
3
2
|
29.03.2015 | Trepča | 3 : 2 | OFK Ras | |||||
29.03
Sport Klub 99
Pazar Juniors
1
2
|
29.03.2015 | Sport Klub 99 | 1 : 2 | Pazar Juniors |
29.03
09:00
Zemun
OFK Beograd
1
3
|
29.03.2015 09:00 | Zemun | 1 : 3 | OFK Beograd | |||||
29.03
09:00
Teleoptik
Voždovac
1
0
|
29.03.2015 09:00 | Teleoptik | 1 : 0 | Voždovac | |||||
29.03
09:00
Sindjelić
Rad
0
6
|
29.03.2015 09:00 | Sindjelić | 0 : 6 | Rad | |||||
29.03
10:00
Kolubara
Crvena zvezda
2
2
|
29.03.2015 10:00 | Kolubara | 2 : 2 | Crvena zvezda |
29.03
10:00
BSK 1925
Zmaj 1953
3
1
|
29.03.2015 10:00 | BSK 1925 | 3 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
29.03
13:00
Milutinac
Dominus
2
10
|
29.03.2015 13:00 | Milutinac | 2 : 10 | Dominus | |||||
29.03
15:00
Fer Plej 06
Sindjelić 2012
11
0
|
29.03.2015 15:00 | Fer Plej 06 | 11 : 0 | Sindjelić 2012 |
29.03
12:00
Torlak
Poštar
3
3
|
29.03.2015 12:00 | Torlak | 3 : 3 | Poštar | |||||
29.03
15:00
Internacional
Balkan
2
0
|
29.03.2015 15:00 | Internacional | 2 : 0 | Balkan |
29.03
09:00
Policajac
Lokomotiva
3
1
|
29.03.2015 09:00 | Policajac | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
29.03
14:00
Sećeranac Ada
Železničar
1
1
|
29.03.2015 14:00 | Sećeranac Ada | 1 : 1 | Železničar |
29.03
08:45
011 B
OFK Beograd B
4
2
|
29.03.2015 08:45 | 011 B | 4 : 2 | OFK Beograd B |
29.03
19:00
Sloga (D)
Ub
77
86
|
29.03.2015 19:00 | Sloga (D) | 77 : 86 | Ub | |||||
29.03
16:00
Novi Pazar
Šabac
83
78
|
29.03.2015 16:00 | Novi Pazar | 83 : 78 | Šabac | |||||
29.03
18:00
Železničar
Zlatibor
75
85
|
29.03.2015 18:00 | Železničar | 75 : 85 | Zlatibor |
29.03
21:20
Vitez
BKK Radnički
57
56
|
29.03.2015 21:20 | Vitez | 57 : 56 | BKK Radnički | |||||
29.03
15:20
Žitko Basket
Zvezdara
60
80
|
29.03.2015 15:20 | Žitko Basket | 60 : 80 | Zvezdara |
29.03
17:00
BNS
Dunav
57
86
|
29.03.2015 17:00 | BNS | 57 : 86 | Dunav | |||||
29.03
18:00
Topola
Hajduk
77
80
|
29.03.2015 18:00 | Topola | 77 : 80 | Hajduk |
29.03
18:00
Rtanj
Jastrebac
98
79
|
29.03.2015 18:00 | Rtanj | 98 : 79 | Jastrebac |
29.03
Rađevac
Play off
71
76
|
29.03.2015 | Rađevac | 71 : 76 | Play off | |||||
29.03
Ivanjica
Morava
75
76
|
29.03.2015 | Ivanjica | 75 : 76 | Morava | |||||
29.03
Mileševac
Užice
83
66
|
29.03.2015 | Mileševac | 83 : 66 | Užice |
29.03
Vojka
Dinamo
66
73
|
29.03.2015 | Vojka | 66 : 73 | Dinamo | |||||
29.03
Ru koš
Pink
72
79
|
29.03.2015 | Ru koš | 72 : 79 | Pink | |||||
29.03
Radnički
Jadran
106
74
|
29.03.2015 | Radnički | 106 : 74 | Jadran | |||||
29.03
Kris Kros
Omladinac
89
71
|
29.03.2015 | Kris Kros | 89 : 71 | Omladinac | |||||
29.03
Nova Pazova
Družina Kozlovac
0
20
|
29.03.2015 | Nova Pazova | 0 : 20 | Družina Kozlovac |
29.03
19:00
Ibar
Teodo
63
56
|
29.03.2015 19:00 | Ibar | 63 : 56 | Teodo | |||||
29.03
19:00
Budućnost
Sutjeska
91
81
|
29.03.2015 19:00 | Budućnost | 91 : 81 | Sutjeska |
29.03
19:00
Crvena zvezda Telekom
Mega Leks
107
83
|
29.03.2015 19:00 | Crvena zvezda Telekom | 107 : 83 | Mega Leks |
29.03
18:00
Napredak Maksi Ko
Srem
91
86
|
29.03.2015 18:00 | Napredak Maksi Ko | 91 : 86 | Srem |
29.03
14:00
Basket Star
Sivac
77
56
|
29.03.2015 14:00 | Basket Star | 77 : 56 | Sivac |
29.03
18:00
Brčanka
Sloboda
63
35
|
29.03.2015 18:00 | Brčanka | 63 : 35 | Sloboda |
29.03
14:00
Partizan
Antena
1
3
|
29.03.2015 14:00 | Partizan | 1 : 3 | Antena |
29.03
14:00
Toplički Vitezovi
Desetka
3
2
|
29.03.2015 14:00 | Toplički Vitezovi | 3 : 2 | Desetka | |||||
29.03
17:00
Vranje
Milenijum
0
3
|
29.03.2015 17:00 | Vranje | 0 : 3 | Milenijum |
29.03
16:00
Bavanište
Mladost
3
0
|
29.03.2015 16:00 | Bavanište | 3 : 0 | Mladost | |||||
29.03
17:00
Vrbas
Srem Iton
1
3
|
29.03.2015 17:00 | Vrbas | 1 : 3 | Srem Iton | |||||
29.03
18:00
Futog
Vojvodina 2
3
2
|
29.03.2015 18:00 | Futog | 3 : 2 | Vojvodina 2 |
29.03
Surdulica
Morava
3
1
|
29.03.2015 | Surdulica | 3 : 1 | Morava | |||||
29.03
Mladost (V)
Junior
3
0
|
29.03.2015 | Mladost (V) | 3 : 0 | Junior |
29.03
15:00
Tamnava Voćar
Železničar 2012
0
3
|
29.03.2015 15:00 | Tamnava Voćar | 0 : 3 | Železničar 2012 |
29.03
15:00
Niš
Jedinstvo
3
1
|
29.03.2015 15:00 | Niš | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.03
13:00
Novi Sad
VA 014
3
2
|
29.03.2015 13:00 | Novi Sad | 3 : 2 | VA 014 |
29.03
Sjenica
Tara 2
3
0
|
29.03.2015 | Sjenica | 3 : 0 | Tara 2 |
29.03
Vardar Pro
Zagreb
23
26
|
29.03.2015 | Vardar Pro | 23 : 26 | Zagreb | |||||
29.03
MKB-MVM Veszprém
Meshkov
32
21
|
29.03.2015 | MKB-MVM Veszprém | 32 : 21 | Meshkov |
29.03
20:30
Metalac
ŽSK
26
29
|
29.03.2015 20:30 | Metalac | 26 : 29 | ŽSK | |||||
29.03
18:00
Proleter
Lavovi BP
33
27
|
29.03.2015 18:00 | Proleter | 33 : 27 | Lavovi BP | |||||
29.03
19:00
Nova Pazova
Hercegovina
27
27
|
29.03.2015 19:00 | Nova Pazova | 27 : 27 | Hercegovina |
29.03
17:00
Radnički 2
Knez Lazar
29
23
|
29.03.2015 17:00 | Radnički 2 | 29 : 23 | Knez Lazar | |||||
29.03
18:30
Arilje
Novi Pazar
21
22
|
29.03.2015 18:30 | Arilje | 21 : 22 | Novi Pazar | |||||
29.03
19:00
Lokomotiva
Trepča
32
25
|
29.03.2015 19:00 | Lokomotiva | 32 : 25 | Trepča |
29.03
18:00
Hajduk
Vrbas Karneks 2
30
18
|
29.03.2015 18:00 | Hajduk | 30 : 18 | Vrbas Karneks 2 | |||||
29.03
18:30
Srem Sm
Somborelektro
30
25
|
29.03.2015 18:30 | Srem Sm | 30 : 25 | Somborelektro | |||||
29.03
19:00
Kljajićevo
Radnički (JT)
33
27
|
29.03.2015 19:00 | Kljajićevo | 33 : 27 | Radnički (JT) |
29.03
Progres
Aleksinac
22
30
|
29.03.2015 | Progres | 22 : 30 | Aleksinac | |||||
29.03
Hisar
Železničar 2
38
14
|
29.03.2015 | Hisar | 38 : 14 | Železničar 2 |
29.03
Prva Iskra Barič
Ub
21
28
|
29.03.2015 | Prva Iskra Barič | 21 : 28 | Ub |
29.03
Omladinac (D)
Budućnost
23
18
|
29.03.2015 | Omladinac (D) | 23 : 18 | Budućnost | |||||
29.03
Crepaja
Unirea
19
25
|
29.03.2015 | Crepaja | 19 : 25 | Unirea | |||||
29.03
Omladinac (I)
Banatski Karlovac
|
29.03.2015 | Omladinac (I) | : | Banatski Karlovac | |||||
29.03
Dolovo
Gaj
43
7
|
29.03.2015 | Dolovo | 43 : 7 | Gaj | |||||
29.03
Mladost (V)
Mladost (O)
23
14
|
29.03.2015 | Mladost (V) | 23 : 14 | Mladost (O) |
29.03
18:00
Drina
Kotor Varoš
39
29
|
29.03.2015 18:00 | Drina | 39 : 29 | Kotor Varoš | |||||
29.03
18:00
Kozara Mlijekoprodukt
Hercegovac
39
15
|
29.03.2015 18:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 39 : 15 | Hercegovac |
29.03
19:00
Jagodina
Vrbas
15
37
|
29.03.2015 19:00 | Jagodina | 15 : 37 | Vrbas | |||||
29.03
18:00
Metalac
Morava
32
28
|
29.03.2015 18:00 | Metalac | 32 : 28 | Morava |
29.03
ORK Beograd
Požarevac
29
39
|
29.03.2015 | ORK Beograd | 29 : 39 | Požarevac | |||||
29.03
Junior 2
Voždovac 1955
27
33
|
29.03.2015 | Junior 2 | 27 : 33 | Voždovac 1955 |
29.03
Jedinstvo
Jadran
27
28
|
29.03.2015 | Jedinstvo | 27 : 28 | Jadran | |||||
29.03
Gradnulica
Naftagas
29
28
|
29.03.2015 | Gradnulica | 29 : 28 | Naftagas | |||||
29.03
Jabuka 95
Miletić
26
35
|
29.03.2015 | Jabuka 95 | 26 : 35 | Miletić | |||||
29.03
Mladost
Želja
26
17
|
29.03.2015 | Mladost | 26 : 17 | Želja |
29.03
17:30
Naisa
Knjaz Miloš
27
24
|
29.03.2015 17:30 | Naisa | 27 : 24 | Knjaz Miloš | |||||
29.03
19:00
Minaqua
Medicinar
20
26
|
29.03.2015 19:00 | Minaqua | 20 : 26 | Medicinar |
29.03
Tango Liman
Forum
1
2
|
29.03.2015 | Tango Liman | 1 : 2 | Forum | |||||
29.03
Viking
Kikinda
2
0
|
29.03.2015 | Viking | 2 : 0 | Kikinda | |||||
29.03
Leteći Holandjanin
Srbobran
8
1
|
29.03.2015 | Leteći Holandjanin | 8 : 1 | Srbobran |
29.03
17:00
Bosna Kompred
Nevesinje
4
7
|
29.03.2015 17:00 | Bosna Kompred | 4 : 7 | Nevesinje | |||||
29.03
15:00
Tango
Brotnjo
3
4
|
29.03.2015 15:00 | Tango | 3 : 4 | Brotnjo | |||||
29.03
20:30
Sokrates
Centar
5
10
|
29.03.2015 20:30 | Sokrates | 5 : 10 | Centar | |||||
29.03
18:00
Seljak
Mostar Stari Grad
4
2
|
29.03.2015 18:00 | Seljak | 4 : 2 | Mostar Stari Grad | |||||
29.03
19:00
Čelinac
Zrinjski
7
5
|
29.03.2015 19:00 | Čelinac | 7 : 5 | Zrinjski |
29.03
10:15
Fotoklik Fleš
Ekonomist
4
2
|
29.03.2015 10:15 | Fotoklik Fleš | 4 : 2 | Ekonomist | |||||
29.03
15:30
TMF
Slodes
2
1
|
29.03.2015 15:30 | TMF | 2 : 1 | Slodes |
29.03
18:00
Smederevo
Kopernikus
4
3
|
29.03.2015 18:00 | Smederevo | 4 : 3 | Kopernikus |
29.03
16:00
Vitez
Bijeli Zečevi
10
24
|
29.03.2015 16:00 | Vitez | 10 : 24 | Bijeli Zečevi |
29.03
16:00
Crvena zvezda
Radnički (N)
66
16
|
29.03.2015 16:00 | Crvena zvezda | 66 : 16 | Radnički (N) |
29.03
Wild Boars Kragujevac
Angel Warriors Čačak
45
14
|
29.03.2015 | Wild Boars Kragujevac | 45 : 14 | Angel Warriors Čačak | |||||
29.03
GAT Dukes Novi Sad
Indians Inđija
21
7
|
29.03.2015 | GAT Dukes Novi Sad | 21 : 7 | Indians Inđija | |||||
29.03
Imperatori Niš
Panthers Pančevo
0
35
|
29.03.2015 | Imperatori Niš | 0 : 35 | Panthers Pančevo |