XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 638 utakmica za dan
Nedelja, 23 Oktobar 2011

Fudbal

23.10.2011 14:30 Srem 0 : 0 Napredak
23.10.2011 14:30 Proleter 1 : 0 Novi Sad
23.10.2011 14:30 Kolubara 1 : 0 Sinđelić
23.10.2011 14:30 Radnički Stobeks 3 : 0 Sloga (PM)
23.10.2011 11:00 Jedinstvo Putevi 3 : 2 Mačva
23.10.2011 14:30 Partizan (BB) 6 : 0 Jedinstvo
23.10.2011 14:30 Sloboda (Č) 1 : 0 Jasenica 1911
23.10.2011 15:00 Vlasina 2 : 1 Trgovački (J)
23.10.2011 15:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Borac (B)
23.10.2011 15:00 Radnički (P) 2 : 3 Radnik
23.10.2011 15:00 Timok 5 : 1 Dinamo
23.10.2011 11:00 Car Konstantin 1 : 0 Kopaonik
23.10.2011 15:00 Senta 4 : 0 Zadrugar
23.10.2011 15:00 Dunav 2 : 0 Palić
23.10.2011 11:00 Žarkovo 0 : 0 Zemun
23.10.2011 14:00 Sopot 0 : 0 Sindjelić
23.10.2011 14:00 Kovačevac 1 : 2 Hajduk
23.10.2011 14:00 Radnički (O) 3 : 1 Srem (J)
23.10.2011 14:30 Sloboda (G) 0 : 0 Orlovac
23.10.2011 14:30 Polet (T) 3 : 2 Trepča
23.10.2011 14:30 Vodojaža 2 : 0 Metalac
23.10.2011 14:30 Bane 3 : 0 Omladinac
23.10.2011 14:30 Prijevor 5 : 1 Mokra Gora
23.10.2011 11:00 Šumadija 1903 0 : 1 Tutin
23.10.2011 14:30 Homoljac 2 : 1 Karađorđe (T)
23.10.2011 14:30 Šumadinac 1 : 3 Morava
23.10.2011 14:30 Borac (VL) 1 : 0 Obilić
23.10.2011 14:30 Zvižd 1 : 0 Sloga (D)
23.10.2011 14:30 Borac (Ž) 2 : 1 Mladi radnik
23.10.2011 14:30 Drina 0 : 1 OFK Osečina
23.10.2011 14:30 Polimlje 1 : 1 FAP
23.10.2011 14:30 Sloga (S) 3 : 1 Radnički
23.10.2011 14:30 Zadrugar 1 : 0 Zlatar
23.10.2011 14:30 Miloš Pocerac 2 : 0 Zlatibor
23.10.2011 15:00 Rudar Alpos 2 : 1 Morava
23.10.2011 15:00 Kosanica 0 : 4 Dubočica 1923
23.10.2011 15:00 Pukovac 1 : 0 BSK Bujanovac
23.10.2011 15:00 Zloćudovo 2 : 1 SFK Moravac (P)
23.10.2011 15:00 Moravica 1 : 4 Zaplanjac
23.10.2011 15:00 Omladinac 1 : 2 Moravac Orion (M)
23.10.2011 15:00 Rembas 1 : 0 Timočanin
23.10.2011 15:00 FUD 3 : 1 Juhor
23.10.2011 15:00 Pepeljevac 2 : 1 Župa
23.10.2011 15:00 Slatina 0 : 3 Majdanpek
23.10.2011 15:00 Vojvodina 1 : 2 Proleter
23.10.2011 15:00 Bačka 1901 0 : 1 Radnički (B)
23.10.2011 15:00 Borac 5 : 4 Budućnost
23.10.2011 15:00 Budućnost (M) 0 : 0 Jugović
23.10.2011 15:00 Mladost (T) 0 : 0 Stanišić
23.10.2011 14:00 Bulbulderac 1 : 0 Železnik Lavovi
23.10.2011 10:00 Radnički (R) 3 : 3 Posavac Tišma
23.10.2011 10:00 Železničar 2 : 0 Resnik
23.10.2011 14:00 Radnički 2 : 0 Ibar
23.10.2011 14:00 Radnik 2 : 1 Mataruge
23.10.2011 14:00 Braća Vuković 5 : 1 Borac (V)
23.10.2011 14:00 Kraljevo Hajduk 0 : 0 Morava (S)
23.10.2011 14:00 Polet (R) 3 : 0 Budućnost
23.10.2011 14:00 Šumadinac 1 : 3 Sušica
23.10.2011 14:00 Azbest 0 : 1 Slavija
23.10.2011 14:00 Erdoglija 1931 2 : 1 Sloga D
23.10.2011 14:00 Budućnost 3 : 0 Arsenal
23.10.2011 14:00 Šumadija 2 : 0 Kolonija
23.10.2011 14:00 Vinogradi DB 2 : 1 Jedinstvo
23.10.2011 15:00 Morava 3 : 1 Omladinac
23.10.2011 15:00 Jedinstvo (K) 0 : 0 Ovčar
23.10.2011 15:00 Brezak 1 : 1 Napredak
23.10.2011 15:00 Dragačevo 2 : 3 Donja Vrbava
23.10.2011 15:00 Vujan 3 : 0 Spartak
23.10.2011 15:00 Šumadija 2 : 2 Jedinstvo (GG)
23.10.2011 15:00 Prilike 3 : 2 Slatina
23.10.2011 14:30 Banja 4 : 0 Rača Popović
23.10.2011 14:30 Aranđelovac 3 : 0 Šumadija
23.10.2011 14:30 Junkovac 3 : 4 Šumadinac (N)
23.10.2011 14:30 Bokanja 1 : 0 Lokomotiva
23.10.2011 14:30 Beli orlovi 3 : 0 Partizan
23.10.2011 14:30 Sloga 2 : 1 Vinča
23.10.2011 Jedinstvo 0 : 3 Glavaš
23.10.2011 Budućnost 3 : 2 Sloga
23.10.2011 Osipaonica 2 : 0 Udarnik
23.10.2011 Napredak 2 : 0 Borac
23.10.2011 Cerovac 1 : 1 Sloboda
23.10.2011 Radnik 3 : 3 Bresje Superior
23.10.2011 14:30 Mladi Borac 3 : 0 Dragoš
23.10.2011 14:30 Mlava 1 : 3 Šapine
23.10.2011 14:30 Mladost 2 : 1 Beli Orao
23.10.2011 14:30 Sloga K 3 : 0 Petar Dobrnjac
23.10.2011 14:30 Integral 1 : 1 Železničar
23.10.2011 14:30 Vihor 5 : 2 Omladinac
23.10.2011 15:00 Jedinstvo 1 : 1 Hajduk Stanko
23.10.2011 15:00 Mladost (P) 8 : 0 Sloga
23.10.2011 15:00 Antimon 1 : 2 Gučevo
23.10.2011 15:00 Mladost (DD) 0 : 0 Radjevac
23.10.2011 13:30 OFK Divci 1 : 0 Banjani
23.10.2011 13:30 Ribnikar 4 : 2 Proleter
23.10.2011 13:30 ZSK 4 : 1 Mladost
23.10.2011 13:30 Tulari 3 : 1 Sovljak
23.10.2011 13:30 Trlić 3 : 3 Radnik
23.10.2011 13:30 Brezovica 2 : 0 Milenko Pavlović
23.10.2011 13:30 Brežđe 2 : 1 Kačer
23.10.2011 13:30 Bioska 0 : 1 Sečica
23.10.2011 13:30 Budućnost 0 : 2 Polet
23.10.2011 13:30 Napredak 1 : 3 Crnokosa
23.10.2011 13:30 Ariljska Rampa 1 : 0 Perućac
23.10.2011 13:30 Višesava 0 : 0 Železničar
23.10.2011 13:30 Omladinac 0 : 2 Jasen
23.10.2011 13:30 Luna Avijatičar 0 : 2 GP Zlatibor
23.10.2011 Mramor 3 : 3 Crvena zastava
23.10.2011 Vrtište 1 : 3 Proleter
23.10.2011 Delijski Vis 3 : 0 Rudar
23.10.2011 Brzi Brod 4 : 0 Budućnost (P)
23.10.2011 Radnički 1 : 2 Omladinac
23.10.2011 Mladost 4 : 0 Sloboda
23.10.2011 Budućnost (PK) 2 : 3 Aluminjum
23.10.2011 15:00 Jastrebac 1 : 1 Palilula
23.10.2011 15:00 Bukovik 2 : 0 Rad
23.10.2011 15:00 Mladost (B) 1 : 2 Rasovača
23.10.2011 15:00 Rutevac 1 : 4 Radnički 1947 (Č)
23.10.2011 14:30 Navalin 1 : 7 Jedinstvo (GS)
23.10.2011 14:30 Morava 3 : 1 Progres
23.10.2011 14:30 Šumadija 3 : 2 Umac
23.10.2011 14:30 Veternica 1 : 2 Čekmin
23.10.2011 14:30 Radan 1 : 1 Gradac
23.10.2011 14:30 Bobište 3 : 0 Plantaža
23.10.2011 14:30 Jablanica 7 : 0 Mladost
23.10.2011 15:00 Vladimir Durković 0 : 1 Jedinstvo B.P
23.10.2011 15:00 Gnjilan 0 : 1 Prčevac
23.10.2011 15:00 Jedinstvo P 0 : 4 Tanasko Rajić
23.10.2011 15:00 Dragoš 5 : 2 Mladost P.R
23.10.2011 15:00 Napredak 2 : 1 Temac
23.10.2011 14:00 Mladost (B) 4 : 5 Vranjska Banja
23.10.2011 14:00 Ternoci 2 : 1 Kondiva
23.10.2011 15:00 Jastrebac 2 : 0 Jug Bogdan
23.10.2011 15:00 Dobrič 5 : 0 Polet
23.10.2011 15:00 Dunđerski 0 : 2 Topličanin
23.10.2011 15:00 Kosovac 3 : 0 Omladinac
23.10.2011 15:00 Svetlost 8 : 1 Trbunje
23.10.2011 14:00 Vinogradar 4 : 1 Levač
23.10.2011 14:00 Morava 2 : 1 Lugomir
23.10.2011 14:00 Mladost (J) 3 : 0 Istok 63
23.10.2011 14:00 Sindjelic 4 : 1 Napredak (S)
23.10.2011 14:00 Kušiljevo 1 : 1 Jedinstvo
23.10.2011 14:00 Sloga 0 : 0 Napredak (Z)
23.10.2011 14:00 Dragocvet 3 : 0 Budućnost
23.10.2011 15:00 Brodoremont 5 : 1 Radujevac
23.10.2011 15:00 Ključ 0 : 0 Bor
23.10.2011 15:00 Radnički 0 : 0 Branik
23.10.2011 14:30 Jovan Kursula 1 : 4 Trajal
23.10.2011 14:30 Poljoprivrednik 1 : 1 Donji Kopaonik
23.10.2011 14:30 Jasika 3 : 1 Sloga
23.10.2011 14:30 Naupare 1 : 0 Jedinstvo 1936
23.10.2011 14:30 Trudbenik 1 : 1 Mladost
23.10.2011 14:30 Jastrebac 3 : 1 Velika Drenova
23.10.2011 15:00 Omladinac 2 : 6 Rudar (P)
23.10.2011 15:00 Sloga (Ž) 0 : 1 Rtanj
23.10.2011 15:00 Bučje 3 : 0 ŠSK
23.10.2011 15:00 Borac 0 : 4 Midžor
23.10.2011 15:00 Osnić 0 : 0 Mladost
23.10.2011 15:00 Borac (S) 2 : 0 Polet
23.10.2011 15:00 Radnički (B) 3 : 0 Mladost
23.10.2011 15:00 Vulturul 2 : 0 Slavija
23.10.2011 15:00 Partizan (G) 2 : 0 Tempo
23.10.2011 15:00 Sloga (BNS) 0 : 2 Radnički (K)
23.10.2011 14:00 Čantavir 0 : 1 Njegoš
23.10.2011 14:00 Bajša 1 : 0 Subotica
23.10.2011 14:00 Tavankut 1 : 2 Proleter
23.10.2011 14:00 Bačka 2 : 1 Tisa
23.10.2011 15:00 Gradnulica 2 : 0 Mladost (L)
23.10.2011 15:00 Naftagas (B) 3 : 0 Potisje
23.10.2011 15:00 Borac (A) 1 : 1 Bilećanin
23.10.2011 15:00 Vojvodina 1928 4 : 1 OFK Klek
23.10.2011 15:00 ŽAK 7 : 0 Graničar (G)
23.10.2011 15:00 Hajduk 0 : 0 Sloga
23.10.2011 15:00 PIK 2 : 1 Omladinac (B)
23.10.2011 15:00 Zadrugar 4 : 0 Borac
23.10.2011 15:00 Kordun 4 : 1 Omladinac (D)
23.10.2011 Hajduk (B) 1 : 1 Mladost
23.10.2011 Graničar 4 : 0 LSK Laćarak
23.10.2011 Jadran 3 : 0 Radnički
23.10.2011 Sremac 0 : 1 Sloven
23.10.2011 Šumar 5 : 2 Zeka Buljubaša
23.10.2011 Hajduk (Š) 2 : 0 Rudar
23.10.2011 Sutjeska 1 : 0 Srbobran
23.10.2011 Kabel 2 : 1 Stari Grad
23.10.2011 Borac 2 : 1 Hercegovac
23.10.2011 Slavija (P) 0 : 1 Bačka
23.10.2011 10:00 Borac 0 : 2 Šumadija
23.10.2011 14:00 Dunavac 2 : 0 Poštar Zvezdara
23.10.2011 11:00 PIK Zemun 3 : 1 Policajac
23.10.2011 14:00 Baćevac 2 : 1 Komgrap
23.10.2011 14:00 Crvena zvezda 7 : 0 Prva Iskra
23.10.2011 14:00 Strelac 1 : 0 Radnički
23.10.2011 Moša 0 : 3 Sočanica
23.10.2011 Kopaonik 2 : 1 Rudar
23.10.2011 Zvečan 0 : 1 Ibar
23.10.2011 Gracko 4 : 3 Brezovica
23.10.2011 Čaglavica 2 : 2 Gračanica
23.10.2011 Sitnica 3 : 0 Radnički
23.10.2011 Plemetina 3 : 3 Polet
23.10.2011 14:00 Granit 2 : 0 Mladost
23.10.2011 14:00 Lazac 1 : 3 ND 2011
23.10.2011 14:00 Jedinstvo 1 : 0 Mlada krila
23.10.2011 14:00 Žiča 0 : 0 Magnohrom
23.10.2011 14:00 Šumadija 0 : 2 Napredak
23.10.2011 14:00 Vrnjci 3 : 1 Tavnik
23.10.2011 14:00 Morava 2 : 0 Zvezda
23.10.2011 14:00 Hajduk 0 : 1 Korićani
23.10.2011 14:00 Košutnjak 3 : 4 Botunje
23.10.2011 14:00 Šumarice 2008 1 : 1 Dobrača
23.10.2011 14:00 Seljak 3 : 2 Kolektiv
23.10.2011 14:00 Kragujevac 0 : 2 Mladost Teferič
23.10.2011 14:00 Kremenac 1 : 2 Ćava
23.10.2011 15:00 Rakova 5 : 1 Budućnost
23.10.2011 15:00 Malba 0 : 1 Strelac
23.10.2011 15:00 Polet 1 : 2 Morava
23.10.2011 15:00 Premeća 0 : 1 Mladost (P)
23.10.2011 15:00 Zadrugar 0 : 0 Planinac
23.10.2011 14:30 Jablanica 3 : 0 Baćkovac Junajted
23.10.2011 14:30 Lunjevica 3 : 0 Foka
23.10.2011 14:30 Mladost 09 6 : 4 Majdan
23.10.2011 14:30 Velereč 94 1 : 2 Mladi Rudar
23.10.2011 14:30 Omladinac 7 : 1 Šilopaj
23.10.2011 13:30 Brezova 0 : 5 Dedinje Junajted
23.10.2011 13:30 Vrelo 1 : 7 Sloga
23.10.2011 13:30 Kotraža 5 : 0 Gradina
23.10.2011 13:30 Gorušica 2 : 5 Jelica
23.10.2011 14:30 Jasenica 2 : 5 BSK
23.10.2011 14:30 Maskar 2 : 3 Plaskovac
23.10.2011 14:30 Proleter 4 : 4 Mladost
23.10.2011 14:30 B 2000 3 : 2 Sloga
23.10.2011 14:30 Trešnjevica 4 : 1 Šamot
23.10.2011 14:30 Mladi rudar 2 : 3 Radoje Domanović
23.10.2011 Šumadija 4 : 1 Udarnik
23.10.2011 Proleter 3 : 2 Vodice
23.10.2011 Budućnost 2 : 1 Palanka
23.10.2011 Pobeda 3 : 2 Beli Orlovi
23.10.2011 Mramorac 0 : 3 Bašin
23.10.2011 Slavija 3 : 0 Budućnost
23.10.2011 Sloga 0 : 3 Skobalj
23.10.2011 SASK 0 : 1 Kolarac
23.10.2011 Jedinstvo 0 : 4 Proleter
23.10.2011 7. Jul 2 : 0 Vučak
23.10.2011 Landol 1 : 2 Drugovac
23.10.2011 Ravni Gaj 0 : 7 Podunavac
23.10.2011 Badljevica 3 : 0 Petrijevac
23.10.2011 Polet 4 : 1 Jasenica
23.10.2011 Mladi borac 3 : 0 Mladost
23.10.2011 14:30 Bata Bulić 0 : 1 Krilaš
23.10.2011 14:30 Radnički 3 : 1 Napredak (T)
23.10.2011 14:30 Jedinstvo 1 : 0 Mladost
23.10.2011 14:30 Polet 1 : 2 Omladinac (B)
23.10.2011 14:30 Rudar 5 : 4 Omladinac (S)
23.10.2011 14:30 Sloga 2 : 1 Napredak (VC)
23.10.2011 14:30 Dunavac (P) 2 : 0 Dunavac (K)
23.10.2011 14:30 Jedinstvo (D) 2 : 0 Jedinstvo (LJ)
23.10.2011 14:30 Makce 3 : 0 Sloga (D)
23.10.2011 14:30 Sloga (Ć) 3 : 1 Đerdap
23.10.2011 14:30 Napredak (N) 3 : 1 Napredak (B)
23.10.2011 15:00 Stari Jadar 2 : 1 Velika Reka
23.10.2011 15:00 Stolice 5 : 1 TE Gučevo
23.10.2011 15:00 Jedinstvo (MZ) 3 : 2 Jedinstvo (Z)
23.10.2011 15:00 Sloga 2 : 1 14. Oktobar
23.10.2011 15:00 Mladost 5 : 2 Cer
23.10.2011 15:00 Lonjin 0 : 2 Podrinje
23.10.2011 OFK Varna 2 : 1 Galeb
23.10.2011 Provo 3 : 2 Pričinović
23.10.2011 Dobrava 4 : 1 Vlašić
23.10.2011 Sloga (K) 4 : 0 Karađorđe
23.10.2011 Mladost (Z) 0 : 2 Sloga (M)
23.10.2011 Mrovska 5 : 2 Korman
23.10.2011 15:00 Omladinac (S) 0 : 0 Milicionar
23.10.2011 15:00 Budućnost 0 : 2 Partizan
23.10.2011 15:00 Sloga (P) 4 : 2 Sloga (D)
23.10.2011 15:00 Napredak 5 : 1 Proleter
23.10.2011 15:00 Duško 4 : 1 Sloga (B)
23.10.2011 15:00 Omladinac (B) 0 : 1 Mladi Borac
23.10.2011 15:00 Drina 6 : 1 Sloboda
23.10.2011 14:30 Toplica 0 : 4 Rajac
23.10.2011 14:30 Vrujci 1 : 0 Veliševac
23.10.2011 14:30 Jedinstvo 3 : 0 Borac
23.10.2011 14:30 Orao 1 : 6 Liplje
23.10.2011 14:30 Gradac 2 : 0 Zadrugar
23.10.2011 14:30 Mladost Dračić 6 : 2 Pričević
23.10.2011 14:30 OFK Povlen 2 : 2 Lukavac
23.10.2011 14:30 Mladost Kamenica 2 : 4 Iskra
23.10.2011 14:30 Kotešica 0 : 4 Polet
23.10.2011 Nepričava 4 : 1 Dimitrije Tucović
23.10.2011 Kolubara Gaj 1 : 3 Polet
23.10.2011 Stepanje 1 : 3 Pepeljevac
23.10.2011 14:30 Polet 2 : 2 Tvrdojevac
23.10.2011 14:30 Vrelo 2 : 0 Brgule
23.10.2011 14:30 Dokmir 1 : 3 OFK Stublenica
23.10.2011 14:30 Joševa 4 : 0 Gunjevac
23.10.2011 14:30 Paljuvi 3 : 3 Čučuge
23.10.2011 14:00 Lauš 5 : 1 Pobeda
23.10.2011 14:00 Lazarica 0 : 0 Savinac
23.10.2011 14:00 Duškovci 4 : 4 Blagaja
23.10.2011 14:00 Ježevica 5 : 2 Borac (O)
23.10.2011 14:00 Dobrinjac 4 : 0 Gorobilje
23.10.2011 14:00 Plavi tok 5 : 0 Borac (SD)
23.10.2011 15:00 Supovac 4 : 2 Mladost
23.10.2011 15:00 Moravac 2 : 0 Čegar
23.10.2011 15:00 Morava 0 : 0 Vulkan
23.10.2011 11:00 Zeleznicar 1 : 1 Secanica
23.10.2011 15:00 Stevan Nešticki 3 : 0 Mladost (DM)
23.10.2011 Borac 1 : 2 Tempo
23.10.2011 Jedinstvo 5 : 1 OFK Sloga
23.10.2011 Pobeda 2 : 3 Ratar
23.10.2011 12:30 Padina 1 : 5 Knežica
23.10.2011 15:00 Naisus 0 : 0 Baličevac
23.10.2011 15:00 4. Juli 1 : 0 Radnički
23.10.2011 15:00 Mladost 3 : 4 NS Tatko
23.10.2011 14:00 Napredak 1 : 2 Sloga
23.10.2011 14:00 Polet 3 : 1 Radnički
23.10.2011 14:00 Železničar 0 : 0 Kumarevo
23.10.2011 14:00 Sloboda 0 : 2 Mladi Borac
23.10.2011 14:00 Lemind Livnica 7 : 1 Milanovo
23.10.2011 14:00 Morava 4 : 2 MB
23.10.2011 15:00 Provalija 2 : 0 Željuša
23.10.2011 14:00 Bratstvo 1 : 0 Crni Vrh
23.10.2011 14:00 Mladost (D) 2 : 2 BSK
23.10.2011 14:00 Javor 1 : 0 Mladost (T)
23.10.2011 14:00 Polet 3 : 2 Mladost (S)
23.10.2011 15:00 Mladost 3 : 2 Slatina
23.10.2011 15:00 OFK Tamnič 0 : 4 Vidrovac
23.10.2011 15:00 Deli Jovan 5 : 1 BSK
23.10.2011 15:00 Ratar 2 : 1 Miloševo
23.10.2011 15:00 Kovilovo 4 : 0 Smedovac
23.10.2011 15:00 Graničar 3 : 2 Urovica
23.10.2011 15:00 Kladušnica 2 : 2 Trajan
23.10.2011 15:00 Koča Andjelković 3 : 0 Lokomotiva
23.10.2011 15:00 Junior 0 : 6 Pontes
23.10.2011 15:00 Napredak 1 : 1 Omladinac
23.10.2011 14:30 Tomako 3 : 0 Mladost DK
23.10.2011 14:30 Borac 3 : 0 Pobeda
23.10.2011 14:30 Vinogradar 4 : 1 Mladost T
23.10.2011 14:30 Ušće 1 : 0 Omladinac
23.10.2011 14:30 Župski biseri 0 : 3 Mladi radnik
23.10.2011 15:00 Mudrakovac 2 : 1 Rasina
23.10.2011 15:00 13.April 2 : 1 Sloga
23.10.2011 15:00 Čitluk 0 : 1 Dvorane
23.10.2011 15:00 Belović 2 : 3 Šanac
23.10.2011 15:00 Parunovac 3 : 1 Budućnost
23.10.2011 15:00 Dušan Ristić 2 : 1 Kapidzija
23.10.2011 15:00 Železničar 0 : 2 Vojvodina
23.10.2011 15:00 Mladost (V) 1 : 0 Unirea
23.10.2011 15:00 Pobeda 2 : 3 Budućnost (BB)
23.10.2011 15:00 Plavi Dunav 3 : 1 Dolovo
23.10.2011 15:00 Borac (P) 1 : 2 Glogonj
23.10.2011 15:00 Omladinac (D) 4 : 2 BSK Bavanište
23.10.2011 15:00 Potporanj 2 : 1 Banat
23.10.2011 15:00 Hajdučica 1 : 1 Dunav
23.10.2011 15:00 Karaš (K) 1 : 1 Borac (VS)
23.10.2011 15:00 Vinogradar 2 : 3 Ševac
23.10.2011 15:00 Hajduk 3 : 2 Dobrica
23.10.2011 15:00 Crvena zvezda 1 : 3 Ratar
23.10.2011 14:00 Udarnik 3 : 3 Đurđin
23.10.2011 14:00 Žednik 6 : 1 Bratstvo
23.10.2011 14:00 Dušan Silni 0 : 1 Lokomotiva
23.10.2011 14:00 Solid 2 : 1 Elektrovojvodina
23.10.2011 14:00 Mala Bosna 3 : 0 Poljoprivrednik
23.10.2011 14:00 Zrinjski 1932 4 : 1 Hajduk
23.10.2011 14:00 Tromedja 3 : 0 Šampion Olimpija
23.10.2011 14:00 Radnički 2 : 4 Sloga
23.10.2011 14:00 Horgoš Higlo 5 : 0 Graničar
23.10.2011 14:00 Jedinstvo 5 : 1 Slavija
23.10.2011 14:00 Tomislavci 1 : 0 Eđšeg
23.10.2011 14:00 Pobeda 1 : 2 Mićunovo
23.10.2011 14:00 Mladost 3 : 4 Olimpija
23.10.2011 15:00 Polet 3 : 0 2. Oktobar
23.10.2011 15:00 Vojvodina 1 : 0 Delija
23.10.2011 15:00 Borac 1 : 4 Jedinstvo
23.10.2011 15:00 ŽAK 1 : 1 Napredak
23.10.2011 15:00 Bega 2 : 1 1.Oktobar
23.10.2011 15:00 Proleter 4 : 2 Roham
23.10.2011 15:00 Omladinac 3 : 5 Napredak
23.10.2011 15:00 Terekves 5 : 1 Polet
23.10.2011 15:00 Dunav 0 : 4 Radnički
23.10.2011 15:00 Rusin 2 : 1 Aleksa Šantić
23.10.2011 15:00 Panonija 1 : 1 OFK Odžaci
23.10.2011 15:00 Terekveš 4 : 0 Lipar
23.10.2011 15:00 OFK Šikara 1 : 0 Dinamo
23.10.2011 10:00 OFK Metalac 4 : 0 Jedinstvo
23.10.2011 15:00 Rastina 1918 0 : 4 OFK Mladost
23.10.2011 15:00 Graničar K 3 : 1 Sloga Borac
23.10.2011 15:00 Železničar 2 : 2 Popinci
23.10.2011 15:00 Ljukovo 3 : 0 Podunavac
23.10.2011 15:00 Sloven 3 : 0 Jedinstvo
23.10.2011 15:00 Donji Petrovci 4 : 0 OFK Brestač
23.10.2011 15:00 Graničar G 1 : 1 Hrtkovci
23.10.2011 15:00 Sremac 2 : 4 Partizan
23.10.2011 15:00 Tatra 3 : 1 Bačka
23.10.2011 15:00 Borac 1 : 6 Mladost
23.10.2011 15:00 Dinamo 5 : 0 Proleter
23.10.2011 15:00 Čenej 0 : 2 Fruškogorac
23.10.2011 15:00 OFK Sirig 1 : 2 Fruškogorski partizan
23.10.2011 15:00 OFK Futog 2 : 0 Vinogradar
23.10.2011 15:00 Vojvodina 4 : 0 Proleter
23.10.2011 15:00 Jedinstvo 0 : 6 Budućnost
23.10.2011 15:00 Mladost 2 : 1 Mladost Radost
23.10.2011 15:00 Napredak 3 : 0 Iskra
23.10.2011 14:00 Krivanj 0 : 1 Tvrdjava
23.10.2011 14:00 Borac 5 : 1 Bačka
23.10.2011 14:00 Kulpin 0 : 3 Budućnost (P)
23.10.2011 14:00 Budućnost (G) 7 : 0 Karađorđevo
23.10.2011 Titel 0 : 3 ŽSK
23.10.2011 Miletić 7 : 0 Sloga
23.10.2011 Obilić 1 : 2 Jedinstvo
23.10.2011 14:00 Šumadinac 3 : 0 Jedinstvo
23.10.2011 14:00 Rušanj 1 : 1 Sindjelić
23.10.2011 14:00 Dunav 3 : 3 Studenski Grad
23.10.2011 14:00 Omladinac 1 : 0 Institut
23.10.2011 14:00 Borac 4 : 0 Obilić
23.10.2011 14:00 Banja 1 : 1 BSK Batajnica
23.10.2011 14:00 Napredak 2 : 1 Mladi proleter
23.10.2011 14:30 Ivanča 4 : 2 Kosmaj
23.10.2011 14:30 Pudarci 1 : 1 OFK Leštane
23.10.2011 14:30 Selo Mladenovac 3 : 0 Mladost
23.10.2011 14:30 Borac 0 : 3 Boleč
23.10.2011 14:30 Velika Krsna 3 : 0 Rabrovac
23.10.2011 14:00 TEK Sloga 8 : 0 Mladost (Č)
23.10.2011 14:00 Budućnost 3 : 2 BSK
23.10.2011 14:00 Borac 3 : 0 Lisović
23.10.2011 14:00 Vranić 2 : 1 Mladost (B)
23.10.2011 15:00 Mladost 0 : 3 MSK
23.10.2011 15:00 Lehel 3 : 0 Banat
23.10.2011 15:00 Tamiš 1 : 3 Omladinac
23.10.2011 15:00 Sloga 0 : 3 ŽFK Banat
23.10.2011 15:00 Radnički 8 : 0 Gradnulica Bečkerek
23.10.2011 15:00 Radnički Ratar 3 : 0 Zlatica
23.10.2011 14:00 Jedinstvo 0 : 2 Omladinac
23.10.2011 14:00 Musina reka 2 : 1 Ras
23.10.2011 14:00 Miločajac 1 : 3 Stubal
23.10.2011 14:00 Popovići 0 : 3 Proleter
23.10.2011 14:00 Kablar 6 : 2 Zgodačica
23.10.2011 14:00 Progorelica 1 : 2 Jovo Kursula
23.10.2011 14:00 Budućnost (S) 0 : 1 Partizan
23.10.2011 14:00 Zastava 1 : 2 Divostin
23.10.2011 14:00 21. oktobar 4 : 0 Velika Sugubina
23.10.2011 14:00 Kutlovo 6 : 0 Borac
23.10.2011 14:00 Studenac 3 : 1 Stari momci
23.10.2011 14:00 Trmbas 2 : 2 Đuriselac
23.10.2011 11:00 Gorski car 0 : 3 Ranilović
23.10.2011 12:00 Vrbica 0 : 5 Misača
23.10.2011 14:30 Krćevac 04 1 : 4 Hajduk
23.10.2011 14:30 Omladinac 1 : 1 Budućnost
23.10.2011 15:00 Polet (G) 1 : 3 Bečevica
23.10.2011 14:30 Budućnost 1 : 0 Kobilje
23.10.2011 14:30 Jedinstvo 2 : 0 Budućnost
23.10.2011 14:30 Omladinac 5 : 2 Udarnik
23.10.2011 14:30 Mladost 6 : 2 Napredak
23.10.2011 14:30 Pomoravlje 12 : 3 Proleter
23.10.2011 14:30 Dunav 2 : 1 Napredak (P)
23.10.2011 14:30 Borac (K) 1 : 0 MIP-Majdan
23.10.2011 14:30 Vojvoda Milenko 5 : 2 Zemljoradnik
23.10.2011 14:30 Sopot 0 : 3 Mlava (B)
23.10.2011 14:00 Pek 7 : 0 Sloga ĐP
23.10.2011 14:00 Desine 0 : 1 Mirko Tomić
23.10.2011 14:00 Carevac 2 : 3 Sloga T
23.10.2011 15:00 Dobra 3 : 3 Polet
23.10.2011 15:00 Električar 1 : 3 Vinci
23.10.2011 15:00 Usije 1 : 2 Žika Marković Uča
23.10.2011 14:00 Prva Iskra 1 : 4 Jelav
23.10.2011 14:00 Mladost (B) 4 : 1 Mladost (Gradilšte)
23.10.2011 14:00 Hajduk 4 : 0 Rudar
23.10.2011 15:00 Dragojevac 3 : 1 Hajduk
23.10.2011 15:00 Tresnjevka 3 : 5 Petrovac 74
23.10.2011 15:00 Bobovik 3 : 2 Mladost
23.10.2011 15:00 Polet 3 : 1 Sloga Trgosped
23.10.2011 15:00 Krnule 09 1 : 2 Borac
23.10.2011 15:00 Torpedo 1 : 1 Sloga
23.10.2011 11:00 Volujac 1 : 2 Младост 2011
23.10.2011 11:00 Jedinstvo 0 : 5 Ceric
23.10.2011 11:00 Mladost (Свилеула) 4 : 6 Sava
23.10.2011 11:00 Sumice 0 : 0 Bair
23.10.2011 11:00 Torpedo 5 : 1 Culjkovic
23.10.2011 14:30 Mali korak 0 : 1 Mladi radnik
23.10.2011 14:30 Beloševac 7 : 2 Rakac Stave
23.10.2011 14:30 Kolubara 1 : 0 Vukona
23.10.2011 14:30 Šarbane 1 : 1 Rudar
23.10.2011 14:30 Mladost 0 : 9 Crvena Jabuka
23.10.2011 15:00 BSK 0 : 0 Moravac (G)
23.10.2011 14:30 Mladi Radnik 2 : 1 Pobeda
23.10.2011 14:30 Radnički 1 : 6 Hum
23.10.2011 14:30 Jedinstvo 2 : 0 Mladost
23.10.2011 14:00 Beljanica 5 : 4 Rudar Stenjevac
23.10.2011 14:00 Mladi Radnik 0 : 3 Medveđa
23.10.2011 14:00 Resava 1 : 0 OFK Dvorište
23.10.2011 14:00 Bresje 2 : 1 Trnava
23.10.2011 14:00 Napredak 1 : 2 Ribnik
23.10.2011 14:00 Morava Panjevac 0 : 2 OFK Tabane
23.10.2011 14:00 Juhor 1 : 4 Lipar
23.10.2011 14:00 Partizan (G) 3 : 1 Sloboda
23.10.2011 14:00 Partizan (M) 3 : 2 Kolonija
23.10.2011 14:00 Popovac 1 : 3 Napredak
23.10.2011 14:00 Omladinac 1 : 2 Jedinstvo DM
23.10.2011 14:00 Radnik 1 : 1 Polet
23.10.2011 14:00 Budućnost 0 : 1 Radnicki
23.10.2011 14:00 Hajduk 3 : 1 Jedinstvo R
23.10.2011 14:00 Šumadija 3 : 2 Golubovac 07
23.10.2011 14:00 Mladost 1 : 4 Zemljoradnik
23.10.2011 14:00 Goša 0 : 3 Juhor
23.10.2011 14:00 Blagotin 1 : 1 Zenit
23.10.2011 16:30 Mladost 1 : 1 Jugovići
23.10.2011 16:30 Omasnica 0 : 8 Topoljak
23.10.2011 16:30 Stari Trstenik 3 : 1 Morava
23.10.2011 16:30 Polet 57 4 : 1 Vinogradar
23.10.2011 14:00 Gradac 3 : 0 Temnić
23.10.2011 14:00 Parcane 2 : 1 Kiseljak
23.10.2011 15:00 Bukovica 0 : 3 Štitari
23.10.2011 15:00 Drugari 1 : 2 Jablanica
23.10.2011 15:00 Grkljane 1 : 2 Zdravinje
23.10.2011 15:00 OFK Ribare 6 : 0 Mladost
23.10.2011 15:00 Polet (K) 0 : 4 Polet (Š)
23.10.2011 15:00 Fruška Gora 2 : 1 Krušedol
23.10.2011 15:00 Fruškogorac 0 : 1 Napredak
23.10.2011 15:00 Polet 0 : 0 PSK Putinci
23.10.2011 15:00 OFK Kraljevci 1 : 5 Mladost
23.10.2011 15:00 Sloga 1 : 2 Jedinstvo
23.10.2011 15:00 OFK Bingula 2 : 2 Graničar
23.10.2011 15:00 Fruškogorac 0 : 1 Omladinac M
23.10.2011 15:00 Jedinstvo M 7 : 0 Sremac
23.10.2011 15:00 Jedinstvo LJ 2 : 4 Sindjelić
23.10.2011 15:00 Napredak 1 : 1 Omladinac B
23.10.2011 15:00 Borac 0 : 7 OFK Bikić
23.10.2011 15:00 Sremac 0 : 4 Mladost
23.10.2011 15:00 Vitez 1 : 5 Kameni
23.10.2011 15:00 Srem 3 : 0 Sloboda
23.10.2011 15:00 Napredak 7 : 0 Graničar
23.10.2011 15:00 Zmaj 4 : 5 Srem
23.10.2011 15:00 Borac VR 1 : 4 Borac R
23.10.2011 15:00 Sloga 3 : 1 Fruškogorac
23.10.2011 15:00 Sremac 1 : 3 Mitros
23.10.2011 15:00 Sloboda 3 : 2 Hajduk
23.10.2011 Borac 1 : 0 Fruškogorac
23.10.2011 Dunav 3 : 1 Polet
23.10.2011 ČSK Čortanovci 7 : 0 Sloga
23.10.2011 14:00 Veliko selo 0 : 2 Hajduk
23.10.2011 14:00 Zuce 0 : 2 Mladost (JR)
23.10.2011 14:00 Crvenka 3 : 0 Pionir
23.10.2011 14:00 Moštanica 3 : 1 Sveti Stefan
23.10.2011 14:00 Heroj 2 : 1 Dunavac
23.10.2011 11:00 GAK 4 : 0 Borac
23.10.2011 14:00 Kozara 6 : 4 Olimpija
23.10.2011 14:00 Zmaj 1953 3 : 0 BUSK
23.10.2011 14:00 OFK Petrovčić 1 : 0 Novi Beograd
23.10.2011 14:00 Busije 1 : 4 Torlak
23.10.2011 12:00 Sparta 0 : 8 Šećeranac Ada
23.10.2011 Ropočevo 2 : 1 Stojnik
23.10.2011 Crvena Zvezda 2 : 3 OFK Rogača
23.10.2011 Drlupa 2 : 3 Vis
23.10.2011 OFK Slatina 0 : 5 Nemenikuće
23.10.2011 Đurinci 1 : 7 Sibnica
23.10.2011 14:00 Guncate 1 : 7 OFK Meljak
23.10.2011 14:00 Mladost Gaj 2011 3 : 3 Šiljakovac
23.10.2011 14:00 OFK Borac 1 : 1 Veliki Borak
23.10.2011 14:00 Beljina 3 : 1 Rožanci
23.10.2011 Jedinstvo 2 : 1 Oniks
23.10.2011 Omladinac 1 : 3 Belica
23.10.2011 Sloga 6 : 0 Mladost
23.10.2011 14:00 OFK Sokolovo 1 : 2 Dimitrije Tucovic
23.10.2011 14:00 Proleter 4 : 0 Lazarevac
23.10.2011 14:00 Petka 0 : 2 Mladost
23.10.2011 14:00 Borac 2 : 2 Šumadinac
23.10.2011 14:00 Rasadnik 6 : 0 Strmovo
23.10.2011 15:00 BSK Borča 4 : 0 Fruškogorac
23.10.2011 Donji Srem 1 : 2 Hajduk
23.10.2011 Banat 2 : 0 Indeks
23.10.2011 Radnički NP 2 : 1 Kabel
23.10.2011 Novi Sad 0 : 0 ČSK Pivara
23.10.2011 Budućnost 0 : 5 Loznica
23.10.2011 Savacijum 1 : 1 Krušik
23.10.2011 13:00 ŽAK 7 : 0 Graničar (G)
23.10.2011 13:00 PIK 3 : 1 Omladinac (B)
23.10.2011 13:00 Zadrugar 10 : 0 Borac
23.10.2011 13:00 Kordun 3 : 5 Omladinac (D)
23.10.2011 Glavaš 4 : 1 Budućnost
23.10.2011 Selevac 3 : 0 Napredak
23.10.2011 12:00 ČSK Pivara 1 : 3 Inđija
23.10.2011 12:00 Dinamo 2 : 1 Spartak ZV
23.10.2011 12:00 Bačka (BP) 0 : 0 Radnički (S)
23.10.2011 12:00 Vršac 2 : 1 Bečej
23.10.2011 12:00 Kikinda 0 : 3 Bačka Topola
23.10.2011 11:00 AFK 2 : 20 Obilić
23.10.2011 10:00 Radnički 1 : 1 Bačka
23.10.2011 12:00 Čantavir 4 : 2 Njegoš
23.10.2011 12:00 Bajša 2 : 0 Subotica
23.10.2011 12:00 Tavankut 2 : 0 Proleter
23.10.2011 12:00 Bačka 2 : 1 Tisa
23.10.2011 10:00 ČSK Pivara 4 : 0 Inđija
23.10.2011 10:00 Dinamo 2 : 2 Spartak ZV
23.10.2011 10:00 Bačka (BP) 0 : 1 Radnički (S)
23.10.2011 10:00 Vršac 3 : 2 Bečej
23.10.2011 10:00 Kikinda 0 : 3 Bačka Topola
23.10.2011 14:30 Borac VL 1 : 5 Šapine
23.10.2011 Vrbovac 0 : 5 Lunjevac
23.10.2011 Mladi radnik 4 : 0 Skobalj
23.10.2011 Glavaš 3 : 0 Budućnost
23.10.2011 Selevac 3 : 4 Napredak
23.10.2011 11:00 Nacional 1 : 3 Red Star
23.10.2011 09:30 AFK 1 : 4 Bačka Topola
23.10.2011 10:00 Sušica 1 : 7 Radnicki 1923 II
23.10.2011 10:00 Apolon 4 I 9 : 1 Karađorđe

Košarka

23.10.2011 20:00 Partizan mt:s 68 : 63 Krka
23.10.2011 18:00 Union Olimpija 91 : 90 Zagreb CO
23.10.2011 17:30 Loznica 70 : 62 Beočin
23.10.2011 16:00 Sivac 30 : 89 Radivoj Korać MT

Odbojka

23.10.2011 19:00 Klek Srbijašume 1 : 3 Crvena Zvezda
23.10.2011 17:30 Dunav Volley 1 : 3 Obilić
23.10.2011 17:00 Mladost 2 : 3 Topličanin
23.10.2011 12:00 Desetka 2 : 3 Pirot
23.10.2011 15:00 Novi Sad 0 : 3 Crnokosa
23.10.2011 18:00 Lazarevac 0 : 3 Jedinstvo
23.10.2011 19:00 MD Zrenjanin 0 : 3 Student
23.10.2011 12:00 Bor II 3 : 0 Hajduk Veljko
23.10.2011 12:00 Poreč 3 : 0 Ozren

Rukomet

23.10.2011 19:00 Požarevac 26 : 23 Crvenka
23.10.2011 19:00 Vojvodina 33 : 33 Metaloplastika
23.10.2011 19:00 Mladost TSK 23 : 26 Zlatar
23.10.2011 19:00 Spartak Vojput 26 : 18 Priboj
23.10.2011 19:00 Bane 27 : 21 Proleter Agroživ
23.10.2011 19:00 Radnički 27 : 24 Kikinda
23.10.2011 18:00 Hidroelektrana 25 : 26 Užice
23.10.2011 15:00 Atenica 36 : 20 Sjenica
23.10.2011 16:00 Arilje 2 24 : 35 Beli andjeo
23.10.2011 17:30 Mladost 31 : 26 Metalac
23.10.2011 18:00 Morava 39 : 20 Dubočica 54 2
23.10.2011 14:30 Planinka 2 28 : 24 Vlasotince 2
23.10.2011 16:30 Zemun 29 : 25 Kučevo
23.10.2011 20:00 Halas Jožef 21 : 22 Vojvodina
23.10.2011 18:00 Radnički 24 : 36 Radnički Resavac
23.10.2011 16:30 Crveni krst 29 : 27 Metalac
23.10.2011 19:00 Sloga 21 : 20 Voždovac 1955
23.10.2011 16:00 Mladi Radnik 33 : 31 Slodes
23.10.2011 12:00 Loznica 28 : 41 Cepelin 2
23.10.2011 18:00 Topličanin 35 : 16 Zaječar 2
23.10.2011 18:30 Naisa 2 28 : 26 Vranje

Futsal

23.10.2011 20:30 VIK Naisus 5 : 4 Konjarnik
23.10.2011 22:30 Fontana : Orao