19.11
11:00
Polet
Tutin
2
1
|
19.11.2017 11:00 | Polet | 2 : 1 | Tutin | |||||
19.11
13:00
Smederevo 1924
Šumadija 1903
5
1
|
19.11.2017 13:00 | Smederevo 1924 | 5 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
19.11
13:00
Jedinstvo (Ub)
Sloga (P)
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 0 | Sloga (P) | |||||
19.11
13:00
Provo
Proleter Mihajlovac
3
0
|
19.11.2017 13:00 | Provo | 3 : 0 | Proleter Mihajlovac |
19.11
13:00
Trajal
OFK Sinđelić
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Trajal | 2 : 1 | OFK Sinđelić | |||||
19.11
13:00
Pukovac
Trstenik PPT
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Pukovac | 2 : 1 | Trstenik PPT | |||||
19.11
13:00
Budućnost (P)
Jedinstvo (P)
2
0
|
19.11.2017 13:00 | Budućnost (P) | 2 : 0 | Jedinstvo (P) |
19.11
11:00
Grafičar
Stepojevac Vaga
3
1
|
19.11.2017 11:00 | Grafičar | 3 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
19.11
13:00
Jedinstvo
BSK Borča
2
2
|
19.11.2017 13:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | BSK Borča | |||||
19.11
11:00
Prva Iskra
BASK
4
1
|
19.11.2017 11:00 | Prva Iskra | 4 : 1 | BASK |
19.11
13:00
LFK Mladost
Goč
4
1
|
19.11.2017 13:00 | LFK Mladost | 4 : 1 | Goč |
19.11
13:00
Napredak
Proleter 1976
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Napredak | 2 : 1 | Proleter 1976 | |||||
19.11
13:00
Morava (VP)
Rudar 2001
3
0
|
19.11.2017 13:00 | Morava (VP) | 3 : 0 | Rudar 2001 | |||||
19.11
13:00
RSK
VGSK
3
1
|
19.11.2017 13:00 | RSK | 3 : 1 | VGSK | |||||
19.11
13:00
Borac (Ž)
Šumadija
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Borac (Ž) | 1 : 0 | Šumadija | |||||
19.11
13:00
Petar Dobrnjac
Sloga 33
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Petar Dobrnjac | 2 : 1 | Sloga 33 | |||||
19.11
13:00
Udarnik
Mladi radnik (R)
1
1
|
19.11.2017 13:00 | Udarnik | 1 : 1 | Mladi radnik (R) | |||||
19.11
13:00
Homoljac
Zvižd
3
2
|
19.11.2017 13:00 | Homoljac | 3 : 2 | Zvižd |
19.11
13:00
Radnički Stobex
Sovljak
4
0
|
19.11.2017 13:00 | Radnički Stobex | 4 : 0 | Sovljak | |||||
19.11
13:00
OFK Divci
Sloga (BB)
7
0
|
19.11.2017 13:00 | OFK Divci | 7 : 0 | Sloga (BB) | |||||
19.11
13:00
Radjevac
OFK Osečina
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Radjevac | 1 : 0 | OFK Osečina | |||||
19.11
13:00
Polimlje
Drina
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Polimlje | 2 : 1 | Drina |
19.11
11:00
Tanasko Rajić
Vranjska Banja
3
1
|
19.11.2017 11:00 | Tanasko Rajić | 3 : 1 | Vranjska Banja | |||||
19.11
13:00
OFK Brzi Brod
Vlasina
3
0
|
19.11.2017 13:00 | OFK Brzi Brod | 3 : 0 | Vlasina |
19.11
13:00
Rudar Alpos
Naša krila
3
2
|
19.11.2017 13:00 | Rudar Alpos | 3 : 2 | Naša krila | |||||
19.11
13:00
Zaplanjac
Đerdap
0
0
|
19.11.2017 13:00 | Zaplanjac | 0 : 0 | Đerdap | |||||
19.11
13:00
Malošište
Majdanpek
3
1
|
19.11.2017 13:00 | Malošište | 3 : 1 | Majdanpek | |||||
19.11
13:00
Šarbanovac
Sloga
4
2
|
19.11.2017 13:00 | Šarbanovac | 4 : 2 | Sloga | |||||
19.11
13:00
Kablovi
Bukovik
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Kablovi | 1 : 0 | Bukovik | |||||
19.11
13:00
Hajduk Veljko
Timočanin
2
0
|
19.11.2017 13:00 | Hajduk Veljko | 2 : 0 | Timočanin |
19.11
13:00
Jastrebac
Levač
4
2
|
19.11.2017 13:00 | Jastrebac | 4 : 2 | Levač | |||||
19.11
13:00
Župa
Sloga (Ć)
2
2
|
19.11.2017 13:00 | Župa | 2 : 2 | Sloga (Ć) | |||||
19.11
13:00
Poljoprivrednik
Morava 1918
1
5
|
19.11.2017 13:00 | Poljoprivrednik | 1 : 5 | Morava 1918 | |||||
19.11
13:00
OFK Lugomir
Bošnjane
2
0
|
19.11.2017 13:00 | OFK Lugomir | 2 : 0 | Bošnjane | |||||
19.11
13:00
Napredak
Sloga (D)
3
1
|
19.11.2017 13:00 | Napredak | 3 : 1 | Sloga (D) |
19.11
13:00
Jedinstvo (NB)
Kozara
0
2
|
19.11.2017 13:00 | Jedinstvo (NB) | 0 : 2 | Kozara | |||||
19.11
13:00
Polet
Mladost (O)
0
4
|
19.11.2017 13:00 | Polet | 0 : 4 | Mladost (O) |
19.11
13:00
Podunavac
Jedinstvo (SP)
0
0
|
19.11.2017 13:00 | Podunavac | 0 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
19.11
13:00
Hajduk (Č)
Kupinovo
4
0
|
19.11.2017 13:00 | Hajduk (Č) | 4 : 0 | Kupinovo | |||||
19.11
13:00
Jugović
Sloga (T)
1
1
|
19.11.2017 13:00 | Jugović | 1 : 1 | Sloga (T) | |||||
19.11
13:00
LSK Laćarak
Sremac
5
2
|
19.11.2017 13:00 | LSK Laćarak | 5 : 2 | Sremac | |||||
19.11
13:00
Borac (Š)
Borac (NS)
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Borac (Š) | 2 : 1 | Borac (NS) | |||||
19.11
10:00
Index
Sloga (E)
0
1
|
19.11.2017 10:00 | Index | 0 : 1 | Sloga (E) |
19.11
13:00
Bačka (P)
Srbobran
0
3
|
19.11.2017 13:00 | Bačka (P) | 0 : 3 | Srbobran | |||||
19.11
13:00
BSK
Sloga (Č)
3
2
|
19.11.2017 13:00 | BSK | 3 : 2 | Sloga (Č) | |||||
19.11
13:00
Mladost (T)
Mladost (BP)
0
0
|
19.11.2017 13:00 | Mladost (T) | 0 : 0 | Mladost (BP) | |||||
19.11
13:00
Zadrugar
Preporod
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Preporod | |||||
19.11
13:00
Budućnost (G)
Radnički (S)
0
1
|
19.11.2017 13:00 | Budućnost (G) | 0 : 1 | Radnički (S) |
19.11
10:00
Torlak
Sremčica
1
1
|
19.11.2017 10:00 | Torlak | 1 : 1 | Sremčica | |||||
19.11
13:00
Srem
Turbina
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Srem | 2 : 1 | Turbina | |||||
19.11
11:00
Hajduk
Borac
1
2
|
19.11.2017 11:00 | Hajduk | 1 : 2 | Borac | |||||
19.11
13:00
Crvena Zvezda
Zvezdara
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | Zvezdara |
19.11
13:00
Vojvodina (NM)
Borac
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Vojvodina (NM) | 1 : 0 | Borac | |||||
19.11
13:00
Lehel
Proleter 2006
1
4
|
19.11.2017 13:00 | Lehel | 1 : 4 | Proleter 2006 | |||||
19.11
13:00
Mladost (BD)
Mladost (L)
3
1
|
19.11.2017 13:00 | Mladost (BD) | 3 : 1 | Mladost (L) | |||||
19.11
13:00
Banat
Crvena Zvezda (RS)
3
0
|
19.11.2017 13:00 | Banat | 3 : 0 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
19.11
13:00
Naftagas (B)
Crvena zvezda (VS)
0
3
|
19.11.2017 13:00 | Naftagas (B) | 0 : 3 | Crvena zvezda (VS) |
19.11
13:30
Hajduk
Juhor
1
0
|
19.11.2017 13:30 | Hajduk | 1 : 0 | Juhor | |||||
19.11
13:30
Rembas
Napredak
4
2
|
19.11.2017 13:30 | Rembas | 4 : 2 | Napredak | |||||
19.11
13:30
Dragocvet
Mladi radnik
1
1
|
19.11.2017 13:30 | Dragocvet | 1 : 1 | Mladi radnik | |||||
19.11
13:30
Resavac
Bratstvo
3
0
|
19.11.2017 13:30 | Resavac | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
19.11
13:30
OFK Batinac
Partizan
2
0
|
19.11.2017 13:30 | OFK Batinac | 2 : 0 | Partizan | |||||
19.11
13:30
OFK Bratstvo
Mladost (S)
5
2
|
19.11.2017 13:30 | OFK Bratstvo | 5 : 2 | Mladost (S) | |||||
19.11
13:30
Kolare
OFK Tekstilac
0
0
|
19.11.2017 13:30 | Kolare | 0 : 0 | OFK Tekstilac |
19.11
13:30
Crvena zvezda
Radnički (B)
2
1
|
19.11.2017 13:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Radnički (B) | |||||
19.11
13:30
Dolina
Vojvodina (CC)
6
1
|
19.11.2017 13:30 | Dolina | 6 : 1 | Vojvodina (CC) | |||||
19.11
13:30
Jugoslavija
Strela
0
0
|
19.11.2017 13:30 | Jugoslavija | 0 : 0 | Strela | |||||
19.11
13:30
Jedinstvo (V)
Dunav
2
3
|
19.11.2017 13:30 | Jedinstvo (V) | 2 : 3 | Dunav | |||||
19.11
13:30
Sloga (BNS)
Vojvodina (Cr)
0
1
|
19.11.2017 13:30 | Sloga (BNS) | 0 : 1 | Vojvodina (Cr) | |||||
19.11
13:30
Borac (St)
Partizan (U)
4
1
|
19.11.2017 13:30 | Borac (St) | 4 : 1 | Partizan (U) |
19.11
13:00
Borac (M)
Rudar
3
3
|
19.11.2017 13:00 | Borac (M) | 3 : 3 | Rudar | |||||
19.11
13:00
PSK Putinci
Jadran
1
0
|
19.11.2017 13:00 | PSK Putinci | 1 : 0 | Jadran | |||||
19.11
13:00
Sloboda (DT)
Budućnost
4
2
|
19.11.2017 13:00 | Sloboda (DT) | 4 : 2 | Budućnost | |||||
19.11
13:00
Napredak (P)
Sloven
2
0
|
19.11.2017 13:00 | Napredak (P) | 2 : 0 | Sloven | |||||
19.11
13:00
Borac (K)
Partizan
3
0
|
19.11.2017 13:00 | Borac (K) | 3 : 0 | Partizan | |||||
19.11
13:00
Graničar 1924
Ljukovo
5
0
|
19.11.2017 13:00 | Graničar 1924 | 5 : 0 | Ljukovo | |||||
19.11
13:00
Hrtkovci
Železničar
2
0
|
19.11.2017 13:00 | Hrtkovci | 2 : 0 | Železničar |
19.11
13:00
Krila Krajine
Hercegovac
3
1
|
19.11.2017 13:00 | Krila Krajine | 3 : 1 | Hercegovac | |||||
19.11
13:00
Budućnost (P)
Crvenka
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Budućnost (P) | 2 : 1 | Crvenka | |||||
19.11
13:00
Rusin
Lipar
4
5
|
19.11.2017 13:00 | Rusin | 4 : 5 | Lipar | |||||
19.11
13:00
Slavija
Stari Grad
1
1
|
19.11.2017 13:00 | Slavija | 1 : 1 | Stari Grad |
19.11
13:00
Njegoš
Senta
0
1
|
19.11.2017 13:00 | Njegoš | 0 : 1 | Senta | |||||
19.11
13:00
Jadran
Proleter (RS)
6
1
|
19.11.2017 13:00 | Jadran | 6 : 1 | Proleter (RS) | |||||
19.11
13:00
Bajša
Proleter (NJ)
2
2
|
19.11.2017 13:00 | Bajša | 2 : 2 | Proleter (NJ) | |||||
19.11
13:00
Iskra
OFK Vrbas
1
2
|
19.11.2017 13:00 | Iskra | 1 : 2 | OFK Vrbas | |||||
19.11
13:00
Horgoš 1911
Sutjeska
2
2
|
19.11.2017 13:00 | Horgoš 1911 | 2 : 2 | Sutjeska | |||||
19.11
13:00
Napredak
Radnički 1905
1
3
|
19.11.2017 13:00 | Napredak | 1 : 3 | Radnički 1905 |
19.11
13:00
Slatina
Poreč
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Slatina | 1 : 0 | Poreč | |||||
19.11
13:00
Deli Jovan
Krivelj
3
2
|
19.11.2017 13:00 | Deli Jovan | 3 : 2 | Krivelj | |||||
19.11
13:00
Blizna
Radnički
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Blizna | 1 : 0 | Radnički | |||||
19.11
13:00
Čubra
Polom
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Čubra | 1 : 0 | Polom | |||||
19.11
13:00
BSK
Ključ
3
2
|
19.11.2017 13:00 | BSK | 3 : 2 | Ključ |
19.11
13:00
Zmaj
Dunav
3
0
|
19.11.2017 13:00 | Zmaj | 3 : 0 | Dunav | |||||
19.11
13:00
Sinđelić
Institut
4
0
|
19.11.2017 13:00 | Sinđelić | 4 : 0 | Institut | |||||
19.11
13:00
Heroj Polet
13. Maj
2
4
|
19.11.2017 13:00 | Heroj Polet | 2 : 4 | 13. Maj | |||||
19.11
13:00
Šumadinac
Poštar Zvezdara
1
3
|
19.11.2017 13:00 | Šumadinac | 1 : 3 | Poštar Zvezdara |
19.11
13:00
Budućnost
Urovci
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Budućnost | 2 : 1 | Urovci | |||||
19.11
13:00
Mladost (C)
Šumadija
4
2
|
19.11.2017 13:00 | Mladost (C) | 4 : 2 | Šumadija | |||||
19.11
13:00
Mladost (B)
BSK
1
6
|
19.11.2017 13:00 | Mladost (B) | 1 : 6 | BSK | |||||
19.11
13:00
Radnički (D)
Strelac
0
2
|
19.11.2017 13:00 | Radnički (D) | 0 : 2 | Strelac | |||||
19.11
13:00
Zabrežje
Rušanj
4
0
|
19.11.2017 13:00 | Zabrežje | 4 : 0 | Rušanj |
19.11
13:00
Jedinstvo 1945 (VL)
Podrinje
3
2
|
19.11.2017 13:00 | Jedinstvo 1945 (VL) | 3 : 2 | Podrinje | |||||
19.11
13:00
Mladost (DD)
Sloga
1
3
|
19.11.2017 13:00 | Mladost (DD) | 1 : 3 | Sloga | |||||
19.11
13:00
Vidojevica
Jedinstvo (ŠT)
1
1
|
19.11.2017 13:00 | Vidojevica | 1 : 1 | Jedinstvo (ŠT) | |||||
19.11
13:00
Cerić
Mladost (PR)
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Cerić | 2 : 1 | Mladost (PR) | |||||
19.11
13:00
Cer
Majur
4
1
|
19.11.2017 13:00 | Cer | 4 : 1 | Majur |
19.11
13:00
Bare
Omladinac (DR)
3
1
|
19.11.2017 13:00 | Bare | 3 : 1 | Omladinac (DR) | |||||
19.11
13:00
Šumadinac
Partizan
2
2
|
19.11.2017 13:00 | Šumadinac | 2 : 2 | Partizan | |||||
19.11
13:00
Prvi srpski ustanak
Aranđelovac
5
4
|
19.11.2017 13:00 | Prvi srpski ustanak | 5 : 4 | Aranđelovac | |||||
19.11
13:00
Banja
Lokomotiva
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Banja | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
19.11
13:00
Junkovac
Borac
0
1
|
19.11.2017 13:00 | Junkovac | 0 : 1 | Borac | |||||
19.11
13:00
ŽSK
Trnava
2
1
|
19.11.2017 13:00 | ŽSK | 2 : 1 | Trnava | |||||
19.11
13:00
Mladost MG
Vinča
3
0
|
19.11.2017 13:00 | Mladost MG | 3 : 0 | Vinča |
19.11
13:00
Jedinstvo (Š)
Progres
3
2
|
19.11.2017 13:00 | Jedinstvo (Š) | 3 : 2 | Progres | |||||
19.11
13:00
Vučje
Kumarevo 65
6
1
|
19.11.2017 13:00 | Vučje | 6 : 1 | Kumarevo 65 | |||||
19.11
13:00
Sloga
Zloćudovo
6
3
|
19.11.2017 13:00 | Sloga | 6 : 3 | Zloćudovo | |||||
19.11
13:00
Železničar
Jedinstvo (G)
2
3
|
19.11.2017 13:00 | Železničar | 2 : 3 | Jedinstvo (G) | |||||
19.11
13:00
Mladi borac
Čekmin
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Mladi borac | 2 : 1 | Čekmin | |||||
19.11
13:00
Jedinstvo (GS)
Polet
7
2
|
19.11.2017 13:00 | Jedinstvo (GS) | 7 : 2 | Polet | |||||
19.11
13:00
Umac
OFK Brza
1
2
|
19.11.2017 13:00 | Umac | 1 : 2 | OFK Brza | |||||
19.11
13:00
Mladost (V)
Bobište
3
3
|
19.11.2017 13:00 | Mladost (V) | 3 : 3 | Bobište |
19.11
13:00
7. Juli
Sloboda
0
3
|
19.11.2017 13:00 | 7. Juli | 0 : 3 | Sloboda | |||||
19.11
13:00
Borac
Podunavac
3
1
|
19.11.2017 13:00 | Borac | 3 : 1 | Podunavac | |||||
19.11
13:00
Radnik
Sloga
0
1
|
19.11.2017 13:00 | Radnik | 0 : 1 | Sloga | |||||
19.11
13:00
Obilić
Cerovac
3
5
|
19.11.2017 13:00 | Obilić | 3 : 5 | Cerovac | |||||
19.11
13:00
Proleter 1947
Šumadija
4
0
|
19.11.2017 13:00 | Proleter 1947 | 4 : 0 | Šumadija | |||||
19.11
13:00
Polet
Vrbovac
3
0
|
19.11.2017 13:00 | Polet | 3 : 0 | Vrbovac | |||||
19.11
13:00
Crvena zvezda
SASK
0
0
|
19.11.2017 13:00 | Crvena zvezda | 0 : 0 | SASK | |||||
19.11
13:00
Osipaonica
Pobeda
5
1
|
19.11.2017 13:00 | Osipaonica | 5 : 1 | Pobeda |
19.11
14:00
Jedinstvo (K)
Backovac Junajted
2
2
|
19.11.2017 14:00 | Jedinstvo (K) | 2 : 2 | Backovac Junajted | |||||
19.11
14:00
Prijevor
Jedinstvo (GG)
3
0
|
19.11.2017 14:00 | Prijevor | 3 : 0 | Jedinstvo (GG) | |||||
19.11
14:00
Polet (T)
Brezak 1936
3
1
|
19.11.2017 14:00 | Polet (T) | 3 : 1 | Brezak 1936 | |||||
19.11
14:00
Omladinac (Z)
Lunjevica
2
1
|
19.11.2017 14:00 | Omladinac (Z) | 2 : 1 | Lunjevica | |||||
19.11
14:00
Spartak
Zadrugar
1
0
|
19.11.2017 14:00 | Spartak | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
19.11
14:00
Mladost (P)
Šumadija 1923
3
0
|
19.11.2017 14:00 | Mladost (P) | 3 : 0 | Šumadija 1923 |
19.11
13:00
Naupare
Jastrebac
0
2
|
19.11.2017 13:00 | Naupare | 0 : 2 | Jastrebac | |||||
19.11
13:00
Mačkovac
Blagotin
2
0
|
19.11.2017 13:00 | Mačkovac | 2 : 0 | Blagotin | |||||
19.11
13:00
Parunovac
Juhor
0
1
|
19.11.2017 13:00 | Parunovac | 0 : 1 | Juhor | |||||
19.11
13:00
13. April
Donji Kopaonik
2
1
|
19.11.2017 13:00 | 13. April | 2 : 1 | Donji Kopaonik | |||||
19.11
13:00
Sloga (M)
FUD
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Sloga (M) | 2 : 1 | FUD | |||||
19.11
13:00
Ribnik
Vinogradar
2
2
|
19.11.2017 13:00 | Ribnik | 2 : 2 | Vinogradar |
19.11
13:00
Sloga (B)
Borac (K)
5
2
|
19.11.2017 13:00 | Sloga (B) | 5 : 2 | Borac (K) | |||||
19.11
13:00
Napredak 1936
Mladost (B)
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Napredak 1936 | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
19.11
13:00
Železničar
Radnik
1
2
|
19.11.2017 13:00 | Železničar | 1 : 2 | Radnik | |||||
19.11
13:00
Rudar (K)
Jedinstvo (Lj)
3
4
|
19.11.2017 13:00 | Rudar (K) | 3 : 4 | Jedinstvo (Lj) | |||||
19.11
13:00
Zadrugar (T)
Budućnost (V)
0
0
|
19.11.2017 13:00 | Zadrugar (T) | 0 : 0 | Budućnost (V) | |||||
19.11
13:00
Rudar (S)
Polet (SD)
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Rudar (S) | 1 : 0 | Polet (SD) | |||||
19.11
13:00
Mlava (ML)
Đerdap
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Mlava (ML) | 1 : 0 | Đerdap |
19.11
13:30
Real
Polet
2
1
|
19.11.2017 13:30 | Real | 2 : 1 | Polet | |||||
19.11
13:30
Borac
Radnik
3
2
|
19.11.2017 13:30 | Borac | 3 : 2 | Radnik | |||||
19.11
13:30
Proleter
Novi Pazar 1928
2
0
|
19.11.2017 13:30 | Proleter | 2 : 0 | Novi Pazar 1928 | |||||
19.11
13:30
Ribnica
Popovići
1
0
|
19.11.2017 13:30 | Ribnica | 1 : 0 | Popovići | |||||
19.11
13:30
Granit
Budućnost
1
2
|
19.11.2017 13:30 | Granit | 1 : 2 | Budućnost | |||||
19.11
13:30
OFK Ras
Ibar
0
1
|
19.11.2017 13:30 | OFK Ras | 0 : 1 | Ibar |
19.11
13:00
Polet
Železničar
1
1
|
19.11.2017 13:00 | Polet | 1 : 1 | Železničar | |||||
19.11
13:00
Omladinac
Savinac
3
1
|
19.11.2017 13:00 | Omladinac | 3 : 1 | Savinac | |||||
19.11
11:00
Ariljska rampa
Jasen
4
1
|
19.11.2017 11:00 | Ariljska rampa | 4 : 1 | Jasen | |||||
19.11
13:00
Prvi partizan
Čajetina
1
4
|
19.11.2017 13:00 | Prvi partizan | 1 : 4 | Čajetina | |||||
19.11
13:00
Ježevica
Jedinstvo
0
4
|
19.11.2017 13:00 | Ježevica | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
19.11
13:00
Višesava
Crnokosa
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Višesava | 1 : 0 | Crnokosa | |||||
19.11
13:00
Lauš
Perućac
0
3
|
19.11.2017 13:00 | Lauš | 0 : 3 | Perućac | |||||
19.11
13:00
Lazarica
Zlatar
0
4
|
19.11.2017 13:00 | Lazarica | 0 : 4 | Zlatar |
19.11
13:00
Tešnjar
Mladost
1
4
|
19.11.2017 13:00 | Tešnjar | 1 : 4 | Mladost | |||||
19.11
13:00
Tulari
Vrelo Sport
1
3
|
19.11.2017 13:00 | Tulari | 1 : 3 | Vrelo Sport | |||||
19.11
13:00
Tvrdojevac
Kačer
3
1
|
19.11.2017 13:00 | Tvrdojevac | 3 : 1 | Kačer | |||||
19.11
13:00
ZSK
Radnik
4
2
|
19.11.2017 13:00 | ZSK | 4 : 2 | Radnik |
19.11
13:00
Partizan
Šumadinac (KG)
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Partizan | 2 : 1 | Šumadinac (KG) | |||||
19.11
13:00
Vodojaža
Kutlovo
5
1
|
19.11.2017 13:00 | Vodojaža | 5 : 1 | Kutlovo | |||||
19.11
13:00
Borac (D)
Kolonija
4
5
|
19.11.2017 13:00 | Borac (D) | 4 : 5 | Kolonija | |||||
19.11
13:00
Srbija
Korićani
7
0
|
19.11.2017 13:00 | Srbija | 7 : 0 | Korićani | |||||
19.11
13:00
Erdoglija 1931
Budućnost
0
1
|
19.11.2017 13:00 | Erdoglija 1931 | 0 : 1 | Budućnost | |||||
19.11
13:00
Sloga (D)
Zastava
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Sloga (D) | 1 : 0 | Zastava | |||||
19.11
13:00
Sloboda
Ćava
4
0
|
19.11.2017 13:00 | Sloboda | 4 : 0 | Ćava |
19.11
13:00
Moravac (Č)
Naisus 1977
0
1
|
19.11.2017 13:00 | Moravac (Č) | 0 : 1 | Naisus 1977 | |||||
19.11
13:00
Mladost (B)
Morava (Ž)
3
4
|
19.11.2017 13:00 | Mladost (B) | 3 : 4 | Morava (Ž) | |||||
19.11
13:00
Rasovača
Zemljoradnik
1
5
|
19.11.2017 13:00 | Rasovača | 1 : 5 | Zemljoradnik | |||||
19.11
13:00
Orljane
Moravac (ZT)
3
2
|
19.11.2017 13:00 | Orljane | 3 : 2 | Moravac (ZT) | |||||
19.11
13:00
Palilula
Doljevac 1971
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Palilula | 2 : 1 | Doljevac 1971 | |||||
19.11
13:00
Radnički 1924
Radnički 1947
4
1
|
19.11.2017 13:00 | Radnički 1924 | 4 : 1 | Radnički 1947 |
19.11
13:00
Mladost (M)
Proleter (DV)
4
0
|
19.11.2017 13:00 | Mladost (M) | 4 : 0 | Proleter (DV) | |||||
19.11
13:00
Morava
Budućnost
4
3
|
19.11.2017 13:00 | Morava | 4 : 3 | Budućnost | |||||
19.11
13:00
Čegar 2013
Palilulac
1
2
|
19.11.2017 13:00 | Čegar 2013 | 1 : 2 | Palilulac | |||||
19.11
13:00
Crvena zastava
Vrtište
1
2
|
19.11.2017 13:00 | Crvena zastava | 1 : 2 | Vrtište | |||||
19.11
13:00
Rudar
Mladost (L)
1
2
|
19.11.2017 13:00 | Rudar | 1 : 2 | Mladost (L) | |||||
19.11
13:00
Stevan Nešticki
AZ Borac 2014
0
3
|
19.11.2017 13:00 | Stevan Nešticki | 0 : 3 | AZ Borac 2014 |
19.11
13:00
TSK
Mladost
0
0
|
19.11.2017 13:00 | TSK | 0 : 0 | Mladost | |||||
19.11
13:00
Petrovaradin
OFK Futog
3
0
|
19.11.2017 13:00 | Petrovaradin | 3 : 0 | OFK Futog | |||||
19.11
13:00
Sofeks
Omladinac
1
2
|
19.11.2017 13:00 | Sofeks | 1 : 2 | Omladinac | |||||
19.11
13:00
Tatra
Proleter
4
0
|
19.11.2017 13:00 | Tatra | 4 : 0 | Proleter |
19.11
13:30
Omladinac
OFK Rtanj
4
1
|
19.11.2017 13:30 | Omladinac | 4 : 1 | OFK Rtanj | |||||
19.11
13:30
OFK Knjaz
Radnički (L)
2
1
|
19.11.2017 13:30 | OFK Knjaz | 2 : 1 | Radnički (L) | |||||
19.11
13:30
Osnić
Rgotina
0
1
|
19.11.2017 13:30 | Osnić | 0 : 1 | Rgotina | |||||
19.11
13:30
Kosovo
Rudar (VČ)
2
0
|
19.11.2017 13:30 | Kosovo | 2 : 0 | Rudar (VČ) | |||||
19.11
13:30
Trebič
Malinik
1
0
|
19.11.2017 13:30 | Trebič | 1 : 0 | Malinik | |||||
19.11
13:30
Bučje
Graničar
0
3
|
19.11.2017 13:30 | Bučje | 0 : 3 | Graničar | |||||
19.11
13:30
Sloga
Mladost
4
2
|
19.11.2017 13:30 | Sloga | 4 : 2 | Mladost |
19.11
Mladost 1982
Spartak
4
4
|
19.11.2017 | Mladost 1982 | 4 : 4 | Spartak | |||||
19.11
Dundjerski
Svetlost Badnjevac
0
2
|
19.11.2017 | Dundjerski | 0 : 2 | Svetlost Badnjevac | |||||
19.11
Pobeda
NS Tatko
1
4
|
19.11.2017 | Pobeda | 1 : 4 | NS Tatko | |||||
19.11
Kosovac
Polet
2
2
|
19.11.2017 | Kosovac | 2 : 2 | Polet | |||||
19.11
Omladinac
Partizanski put
3
0
|
19.11.2017 | Omladinac | 3 : 0 | Partizanski put |
19.11
13:30
OFK Rota
FSU Južna pruga
2
3
|
19.11.2017 13:30 | OFK Rota | 2 : 3 | FSU Južna pruga | |||||
19.11
13:30
Mladost (S)
BSK Bujanovac
12
2
|
19.11.2017 13:30 | Mladost (S) | 12 : 2 | BSK Bujanovac | |||||
19.11
13:30
Biljači
Pavlovac
3
1
|
19.11.2017 13:30 | Biljači | 3 : 1 | Pavlovac | |||||
19.11
13:30
Trešnjevka
Lugina
1
8
|
19.11.2017 13:30 | Trešnjevka | 1 : 8 | Lugina | |||||
19.11
13:30
Ternoci
Vihor
1
1
|
19.11.2017 13:30 | Ternoci | 1 : 1 | Vihor |
19.11
13:30
Partizan
Mladost
4
4
|
19.11.2017 13:30 | Partizan | 4 : 4 | Mladost | |||||
19.11
13:30
Magnohrom
Mineral 2015
0
3
|
19.11.2017 13:30 | Magnohrom | 0 : 3 | Mineral 2015 | |||||
19.11
13:30
Gruža
Kraljevo Hajduk
0
0
|
19.11.2017 13:30 | Gruža | 0 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
19.11
13:30
Lazac
Metalac
4
2
|
19.11.2017 13:30 | Lazac | 4 : 2 | Metalac | |||||
19.11
13:30
Jedinstvo (G)
Borac (A)
1
1
|
19.11.2017 13:30 | Jedinstvo (G) | 1 : 1 | Borac (A) | |||||
19.11
13:30
Lasta
Napredak
2
1
|
19.11.2017 13:30 | Lasta | 2 : 1 | Napredak | |||||
19.11
13:30
Jedinstvo (D)
Tavnik
3
2
|
19.11.2017 13:30 | Jedinstvo (D) | 3 : 2 | Tavnik |
19.11
13:30
15. Avgust 1950
Moravac
1
0
|
19.11.2017 13:30 | 15. Avgust 1950 | 1 : 0 | Moravac | |||||
19.11
11:00
Mladost (GM)
Istok 63
2
0
|
19.11.2017 11:00 | Mladost (GM) | 2 : 0 | Istok 63 | |||||
19.11
13:30
Mladost (J)
Javor
4
1
|
19.11.2017 13:30 | Mladost (J) | 4 : 1 | Javor | |||||
19.11
13:30
Omladinac
Rudar (SR)
3
0
|
19.11.2017 13:30 | Omladinac | 3 : 0 | Rudar (SR) | |||||
19.11
13:30
Borac 1805
Budućnost
1
3
|
19.11.2017 13:30 | Borac 1805 | 1 : 3 | Budućnost | |||||
19.11
13:30
Omladinski
Pomoravlje
1
2
|
19.11.2017 13:30 | Omladinski | 1 : 2 | Pomoravlje |
19.11
13:30
Sloga
Jedinstvo
1
1
|
19.11.2017 13:30 | Sloga | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.11
13:30
Kupinovac
Šantarovac
4
1
|
19.11.2017 13:30 | Kupinovac | 4 : 1 | Šantarovac | |||||
19.11
13:30
Mladost (G)
Mladost (T)
3
4
|
19.11.2017 13:30 | Mladost (G) | 3 : 4 | Mladost (T) | |||||
19.11
13:30
Morava (KS)
Morava (R)
1
0
|
19.11.2017 13:30 | Morava (KS) | 1 : 0 | Morava (R) | |||||
19.11
13:30
Sinđelić 1934
Šumadinac
4
2
|
19.11.2017 13:30 | Sinđelić 1934 | 4 : 2 | Šumadinac | |||||
19.11
13:30
Vinorača
Mladost (K)
0
2
|
19.11.2017 13:30 | Vinorača | 0 : 2 | Mladost (K) | |||||
19.11
13:30
Ursule
Budućnost (Đ)
3
1
|
19.11.2017 13:30 | Ursule | 3 : 1 | Budućnost (Đ) |
19.11
13:00
Fruškogorac
Polet
1
3
|
19.11.2017 13:00 | Fruškogorac | 1 : 3 | Polet | |||||
19.11
13:00
OFK Bikić
OFK Brestač
1
1
|
19.11.2017 13:00 | OFK Bikić | 1 : 1 | OFK Brestač | |||||
19.11
13:00
Graničar (O)
Mladost (B)
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Graničar (O) | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
19.11
13:00
Donji Petrovci
Sloboda
11
2
|
19.11.2017 13:00 | Donji Petrovci | 11 : 2 | Sloboda | |||||
19.11
13:00
Napredak
Fruška Gora
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Napredak | 1 : 0 | Fruška Gora | |||||
19.11
13:00
Sloga
Donji Srem 2015
1
1
|
19.11.2017 13:00 | Sloga | 1 : 1 | Donji Srem 2015 | |||||
19.11
13:00
Graničar (K)
OFK Zeka Buljubaša
1
1
|
19.11.2017 13:00 | Graničar (K) | 1 : 1 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
19.11
13:00
Mitros
Hajduk
3
2
|
19.11.2017 13:00 | Mitros | 3 : 2 | Hajduk |
19.11
13:30
Dobrica
Ševac
2
0
|
19.11.2017 13:30 | Dobrica | 2 : 0 | Ševac | |||||
19.11
13:30
Hajdučica
Vinogradar
5
0
|
19.11.2017 13:30 | Hajdučica | 5 : 0 | Vinogradar | |||||
19.11
13:30
Ratar
Borac (VS)
3
2
|
19.11.2017 13:30 | Ratar | 3 : 2 | Borac (VS) | |||||
19.11
13:30
Partizan (K)
Budućnost (A)
1
2
|
19.11.2017 13:30 | Partizan (K) | 1 : 2 | Budućnost (A) | |||||
19.11
13:30
Janošik
Polet
0
3
|
19.11.2017 13:30 | Janošik | 0 : 3 | Polet | |||||
19.11
13:30
Potporanj
Borac (VG)
5
2
|
19.11.2017 13:30 | Potporanj | 5 : 2 | Borac (VG) |
19.11
13:00
Velika Reka
7. Juli
1
1
|
19.11.2017 13:00 | Velika Reka | 1 : 1 | 7. Juli | |||||
19.11
13:00
Sloga (LŠ)
Antimon
1
1
|
19.11.2017 13:00 | Sloga (LŠ) | 1 : 1 | Antimon | |||||
19.11
13:00
Mladost (BR)
Stolice
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Mladost (BR) | 2 : 1 | Stolice | |||||
19.11
13:00
Sloga (ST)
Milan Orlić
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Sloga (ST) | 2 : 1 | Milan Orlić | |||||
19.11
13:00
Rudar
Jedinstvo (ZA)
3
1
|
19.11.2017 13:00 | Rudar | 3 : 1 | Jedinstvo (ZA) | |||||
19.11
13:00
Jadar
Jedinstvo (MZ)
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Jadar | 2 : 1 | Jedinstvo (MZ) |
19.11
10:00
Šećeranac Ada
Dedinje
2
6
|
19.11.2017 10:00 | Šećeranac Ada | 2 : 6 | Dedinje | |||||
19.11
13:00
BUSK
Mladi Proleter
1
1
|
19.11.2017 13:00 | BUSK | 1 : 1 | Mladi Proleter | |||||
19.11
11:00
Sparta Železnik
011
0
2
|
19.11.2017 11:00 | Sparta Železnik | 0 : 2 | 011 | |||||
19.11
13:00
Novi Beograd
Busije
1
3
|
19.11.2017 13:00 | Novi Beograd | 1 : 3 | Busije |
19.11
13:00
Mladost
Partizan
0
3
|
19.11.2017 13:00 | Mladost | 0 : 3 | Partizan | |||||
19.11
13:00
Pionir
Siti Sport Klub
1
1
|
19.11.2017 13:00 | Pionir | 1 : 1 | Siti Sport Klub | |||||
19.11
13:00
Umčari
Podunavac
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Umčari | 1 : 0 | Podunavac | |||||
19.11
13:00
Crvenka
Poštar
4
0
|
19.11.2017 13:00 | Crvenka | 4 : 0 | Poštar |
19.11
13:00
Napredak
Milicionar
0
1
|
19.11.2017 13:00 | Napredak | 0 : 1 | Milicionar | |||||
19.11
13:00
Premijer
Omladinac 2013
4
0
|
19.11.2017 13:00 | Premijer | 4 : 0 | Omladinac 2013 | |||||
19.11
13:00
Cer
Gorki
0
3
|
19.11.2017 13:00 | Cer | 0 : 3 | Gorki | |||||
19.11
13:00
Sloga
Budućnost (PD)
2
6
|
19.11.2017 13:00 | Sloga | 2 : 6 | Budućnost (PD) | |||||
19.11
13:00
Budućnost (ZM)
Proleter
4
4
|
19.11.2017 13:00 | Budućnost (ZM) | 4 : 4 | Proleter |
19.11
13:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Provo 2015
5
1
|
19.11.2017 13:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 5 : 1 | Provo 2015 | |||||
19.11
13:00
Miloš Pocerac 2013
Dušan Silni
1
4
|
19.11.2017 13:00 | Miloš Pocerac 2013 | 1 : 4 | Dušan Silni | |||||
19.11
13:00
Pričinović
Karađorđe
1
2
|
19.11.2017 13:00 | Pričinović | 1 : 2 | Karađorđe | |||||
19.11
13:00
Šipurske livade
Mladost (PP)
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Šipurske livade | 1 : 0 | Mladost (PP) | |||||
19.11
13:00
Radnički
Dobrava
2
2
|
19.11.2017 13:00 | Radnički | 2 : 2 | Dobrava | |||||
19.11
13:00
Vlašić
Pocerina
4
0
|
19.11.2017 13:00 | Vlašić | 4 : 0 | Pocerina |
19.11
13:00
Omladinac
OFK Morava
2
5
|
19.11.2017 13:00 | Omladinac | 2 : 5 | OFK Morava | |||||
19.11
13:00
Gradac
Real
2
0
|
19.11.2017 13:00 | Gradac | 2 : 0 | Real | |||||
19.11
13:00
Mladost (B)
BSK
2
3
|
19.11.2017 13:00 | Mladost (B) | 2 : 3 | BSK | |||||
19.11
13:00
Plantaža
ŠFU Derbi 2016
3
0
|
19.11.2017 13:00 | Plantaža | 3 : 0 | ŠFU Derbi 2016 | |||||
19.11
13:00
Radnički
Šumadija
1
4
|
19.11.2017 13:00 | Radnički | 1 : 4 | Šumadija | |||||
19.11
13:00
Sušica 2012
Lemind 1953
4
1
|
19.11.2017 13:00 | Sušica 2012 | 4 : 1 | Lemind 1953 | |||||
19.11
13:00
Marjan MB
Bratstvo
1
2
|
19.11.2017 13:00 | Marjan MB | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
19.11
13:00
Moravac (P)
Milanovo
4
1
|
19.11.2017 13:00 | Moravac (P) | 4 : 1 | Milanovo |
19.11
13:00
Gunjevac
Dimitrije Tucović
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Gunjevac | 2 : 1 | Dimitrije Tucović | |||||
19.11
13:00
Čučuge
Vrelo
2
0
|
19.11.2017 13:00 | Čučuge | 2 : 0 | Vrelo | |||||
19.11
13:00
OFK Paljuvi
Joševa
3
1
|
19.11.2017 13:00 | OFK Paljuvi | 3 : 1 | Joševa | |||||
19.11
13:00
Polet (DL)
Rubribreza
0
3
|
19.11.2017 13:00 | Polet (DL) | 0 : 3 | Rubribreza |
19.11
13:00
Polet
Kolubara 2
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Polet | 1 : 0 | Kolubara 2 | |||||
19.11
13:00
Rakac Stave
Borac
0
0
|
19.11.2017 13:00 | Rakac Stave | 0 : 0 | Borac | |||||
19.11
11:00
Jadar 2013
Rajac
4
0
|
19.11.2017 11:00 | Jadar 2013 | 4 : 0 | Rajac | |||||
19.11
13:00
Komanice
Bujačić
3
2
|
19.11.2017 13:00 | Komanice | 3 : 2 | Bujačić | |||||
19.11
13:00
Stari drugari
Mladost (L)
1
1
|
19.11.2017 13:00 | Stari drugari | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
19.11
13:00
Kotešica
Milenko Pavlović
4
3
|
19.11.2017 13:00 | Kotešica | 4 : 3 | Milenko Pavlović |
19.11
13:00
Sloga (L)
Gradina
3
2
|
19.11.2017 13:00 | Sloga (L) | 3 : 2 | Gradina | |||||
19.11
13:00
Rubin (DS)
Rubin (Z)
3
1
|
19.11.2017 13:00 | Rubin (DS) | 3 : 1 | Rubin (Z) | |||||
19.11
13:00
Mladi Gorani
Borac
1
2
|
19.11.2017 13:00 | Mladi Gorani | 1 : 2 | Borac | |||||
19.11
13:00
Trudbenik
Beli Orlovi
3
2
|
19.11.2017 13:00 | Trudbenik | 3 : 2 | Beli Orlovi | |||||
19.11
13:00
Polet 57
Stari Trstenik
4
1
|
19.11.2017 13:00 | Polet 57 | 4 : 1 | Stari Trstenik |
19.11
13:00
Divostin
OFK Žeželj
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Divostin | 1 : 0 | OFK Žeželj | |||||
19.11
13:00
Pobeda
Bratstvo 1975
2
0
|
19.11.2017 13:00 | Pobeda | 2 : 0 | Bratstvo 1975 | |||||
19.11
13:00
Košutnjak
OFK Bagremar
3
6
|
19.11.2017 13:00 | Košutnjak | 3 : 6 | OFK Bagremar |
19.11
13:00
Gredetin
Polet (R)
0
2
|
19.11.2017 13:00 | Gredetin | 0 : 2 | Polet (R) | |||||
19.11
11:00
OFK Sloga
Ratar
3
0
|
19.11.2017 11:00 | OFK Sloga | 3 : 0 | Ratar | |||||
19.11
11:00
Polet (V)
Jastrebac
1
0
|
19.11.2017 11:00 | Polet (V) | 1 : 0 | Jastrebac | |||||
19.11
11:00
Jedinstvo (B)
OFK Napredak 1929
0
4
|
19.11.2017 11:00 | Jedinstvo (B) | 0 : 4 | OFK Napredak 1929 |
19.11
13:00
Mladi rudar
Jasenica
1
1
|
19.11.2017 13:00 | Mladi rudar | 1 : 1 | Jasenica | |||||
19.11
13:00
Plaskovac
Ranilović
7
0
|
19.11.2017 13:00 | Plaskovac | 7 : 0 | Ranilović | |||||
19.11
13:00
Šamot
B 2000
0
2
|
19.11.2017 13:00 | Šamot | 0 : 2 | B 2000 | |||||
19.11
13:00
Vrbica
Kopljari
1
2
|
19.11.2017 13:00 | Vrbica | 1 : 2 | Kopljari |
19.11
13:00
Desine
Žitkovica 2017
1
4
|
19.11.2017 13:00 | Desine | 1 : 4 | Žitkovica 2017 | |||||
19.11
13:00
Sirakovo
Stig 1955
5
0
|
19.11.2017 13:00 | Sirakovo | 5 : 0 | Stig 1955 | |||||
19.11
13:00
Radnički (P)
Dizel
0
2
|
19.11.2017 13:00 | Radnički (P) | 0 : 2 | Dizel | |||||
19.11
13:00
Napredak 1934
Polet (V)
4
0
|
19.11.2017 13:00 | Napredak 1934 | 4 : 0 | Polet (V) | |||||
19.11
13:00
Dunavac (P)
Obilić (Ž)
1
1
|
19.11.2017 13:00 | Dunavac (P) | 1 : 1 | Obilić (Ž) | |||||
19.11
13:00
Sloga (M)
Žika Marković Uča
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Sloga (M) | 2 : 1 | Žika Marković Uča |
19.11
13:00
Omladinac (B)
Integral
3
1
|
19.11.2017 13:00 | Omladinac (B) | 3 : 1 | Integral | |||||
19.11
13:00
Omladinac (Š)
Krilaš
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Omladinac (Š) | 2 : 1 | Krilaš | |||||
19.11
13:00
Manastirica
BSK 1924
3
1
|
19.11.2017 13:00 | Manastirica | 3 : 1 | BSK 1924 | |||||
19.11
13:00
Sloga 1952
Radnički (K)
0
4
|
19.11.2017 13:00 | Sloga 1952 | 0 : 4 | Radnički (K) |
19.11
13:00
Fruškogorac
Dinamo
6
1
|
19.11.2017 13:00 | Fruškogorac | 6 : 1 | Dinamo | |||||
19.11
13:00
Borac
Hajduk
3
0
|
19.11.2017 13:00 | Borac | 3 : 0 | Hajduk | |||||
19.11
13:00
Susek
Obilić
0
5
|
19.11.2017 13:00 | Susek | 0 : 5 | Obilić | |||||
19.11
13:00
Moskva
Bačka
2
2
|
19.11.2017 13:00 | Moskva | 2 : 2 | Bačka | |||||
19.11
13:00
Titel
Čenej
2
2
|
19.11.2017 13:00 | Titel | 2 : 2 | Čenej |
19.11
13:30
Eđšeg
Obilić
4
3
|
19.11.2017 13:30 | Eđšeg | 4 : 3 | Obilić | |||||
19.11
13:30
Jedinstvo
Pobeda
4
0
|
19.11.2017 13:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Pobeda | |||||
19.11
13:30
Krivaja
Tomislavci
0
2
|
19.11.2017 13:30 | Krivaja | 0 : 2 | Tomislavci | |||||
19.11
13:30
Vojvodina
Budućnost
6
1
|
19.11.2017 13:30 | Vojvodina | 6 : 1 | Budućnost |
19.11
13:30
Gradina
Vrelo
8
5
|
19.11.2017 13:30 | Gradina | 8 : 5 | Vrelo | |||||
19.11
13:30
Sloga
Brezova
2
1
|
19.11.2017 13:30 | Sloga | 2 : 1 | Brezova | |||||
19.11
13:30
Prilike
Bjelica
5
1
|
19.11.2017 13:30 | Prilike | 5 : 1 | Bjelica | |||||
19.11
13:30
Gorušica
Radnički
4
3
|
19.11.2017 13:30 | Gorušica | 4 : 3 | Radnički |
19.11
14:00
Planinac
Budućnost
1
0
|
19.11.2017 14:00 | Planinac | 1 : 0 | Budućnost | |||||
19.11
14:00
Prijatelji
Morava (M)
5
1
|
19.11.2017 14:00 | Prijatelji | 5 : 1 | Morava (M) | |||||
19.11
14:00
Malba
Vujan
3
2
|
19.11.2017 14:00 | Malba | 3 : 2 | Vujan | |||||
19.11
11:00
Rakova
Lugovi
4
2
|
19.11.2017 11:00 | Rakova | 4 : 2 | Lugovi | |||||
19.11
14:00
Kej
Gavrilo Princip
3
0
|
19.11.2017 14:00 | Kej | 3 : 0 | Gavrilo Princip | |||||
19.11
14:00
Mladost (A)
Morava (K)
0
1
|
19.11.2017 14:00 | Mladost (A) | 0 : 1 | Morava (K) |
19.11
13:00
Partizan (BB)
Marjan
1
1
|
19.11.2017 13:00 | Partizan (BB) | 1 : 1 | Marjan | |||||
19.11
13:00
Napredak (MK)
Sloga (M)
0
2
|
19.11.2017 13:00 | Napredak (MK) | 0 : 2 | Sloga (M) | |||||
19.11
13:00
Pobeda (Đ)
Karađorđe (V)
1
2
|
19.11.2017 13:00 | Pobeda (Đ) | 1 : 2 | Karađorđe (V) | |||||
19.11
13:00
Veteran 2015
Sloga (B)
1
2
|
19.11.2017 13:00 | Veteran 2015 | 1 : 2 | Sloga (B) | |||||
19.11
13:00
Mladost (R)
BSK
3
0
|
19.11.2017 13:00 | Mladost (R) | 3 : 0 | BSK |
19.11
13:00
Sloga
Posavina
0
4
|
19.11.2017 13:00 | Sloga | 0 : 4 | Posavina | |||||
19.11
13:00
Belo Polje
Duboko
0
2
|
19.11.2017 13:00 | Belo Polje | 0 : 2 | Duboko | |||||
19.11
13:00
Zvezda
Jedinstvo
4
0
|
19.11.2017 13:00 | Zvezda | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
19.11
13:00
Ljubinić
Krtinska
1
2
|
19.11.2017 13:00 | Ljubinić | 1 : 2 | Krtinska | |||||
19.11
13:00
Partizan
Polet
1
5
|
19.11.2017 13:00 | Partizan | 1 : 5 | Polet | |||||
19.11
13:00
Borac
Rvati
5
1
|
19.11.2017 13:00 | Borac | 5 : 1 | Rvati |
19.11
13:00
Skobalj
Vučak
0
1
|
19.11.2017 13:00 | Skobalj | 0 : 1 | Vučak | |||||
19.11
13:00
Budućnost
Hajduk Veljko 1934
4
2
|
19.11.2017 13:00 | Budućnost | 4 : 2 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
19.11
13:00
Jezava
OFK Slavija
3
0
|
19.11.2017 13:00 | Jezava | 3 : 0 | OFK Slavija | |||||
19.11
13:00
Sloga
Cepelin 026
4
0
|
19.11.2017 13:00 | Sloga | 4 : 0 | Cepelin 026 |
19.11
13:00
Omladinac
Petrijevac
4
2
|
19.11.2017 13:00 | Omladinac | 4 : 2 | Petrijevac | |||||
19.11
13:00
Lunjevac
Badljevica
4
3
|
19.11.2017 13:00 | Lunjevac | 4 : 3 | Badljevica | |||||
19.11
13:00
Landol
Drugovac
4
3
|
19.11.2017 13:00 | Landol | 4 : 3 | Drugovac | |||||
19.11
11:00
Petlić SD 026
Kolarac
2
3
|
19.11.2017 11:00 | Petlić SD 026 | 2 : 3 | Kolarac |
19.11
14:00
Jedinstvo
Sloga
0
3
|
19.11.2017 14:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Sloga | |||||
19.11
14:00
Rtanj
Hajduk
1
3
|
19.11.2017 14:00 | Rtanj | 1 : 3 | Hajduk | |||||
19.11
14:00
Slemen
Palilulac
4
0
|
19.11.2017 14:00 | Slemen | 4 : 0 | Palilulac |
19.11
13:00
Čarapan
Bukovica
4
3
|
19.11.2017 13:00 | Čarapan | 4 : 3 | Bukovica | |||||
19.11
13:00
Sebečevac
Jedinstvo 1936
1
4
|
19.11.2017 13:00 | Sebečevac | 1 : 4 | Jedinstvo 1936 | |||||
19.11
13:00
Zdravinje
Mudrakovac
3
6
|
19.11.2017 13:00 | Zdravinje | 3 : 6 | Mudrakovac | |||||
19.11
13:00
Mladost VPD
Gornji Stepoš
0
4
|
19.11.2017 13:00 | Mladost VPD | 0 : 4 | Gornji Stepoš |
19.11
10:00
Arbanasce
Baličevac
0
3
|
19.11.2017 10:00 | Arbanasce | 0 : 3 | Baličevac | |||||
19.11
10:00
Sloga
Banaćanin
0
4
|
19.11.2017 10:00 | Sloga | 0 : 4 | Banaćanin | |||||
19.11
13:00
Borac
Padina
0
2
|
19.11.2017 13:00 | Borac | 0 : 2 | Padina |
19.11
13:00
Sloga 1949
Sparta
9
0
|
19.11.2017 13:00 | Sloga 1949 | 9 : 0 | Sparta | |||||
19.11
10:00
Mladost (Z)
Belpos
2
3
|
19.11.2017 10:00 | Mladost (Z) | 2 : 3 | Belpos | |||||
19.11
10:00
Verko
Polet
3
2
|
19.11.2017 10:00 | Verko | 3 : 2 | Polet | |||||
19.11
13:00
Skupljen 2013
Torpedo
0
4
|
19.11.2017 13:00 | Skupljen 2013 | 0 : 4 | Torpedo | |||||
19.11
10:00
Hajduk
Mrovska
0
0
|
19.11.2017 10:00 | Hajduk | 0 : 0 | Mrovska |
19.11
13:00
BSK Buljane
ISK Izvor
2
4
|
19.11.2017 13:00 | BSK Buljane | 2 : 4 | ISK Izvor | |||||
19.11
13:00
Popovac
Napredak (Sv)
5
0
|
19.11.2017 13:00 | Popovac | 5 : 0 | Napredak (Sv) | |||||
19.11
13:00
Napredak (St)
Radnički
1
1
|
19.11.2017 13:00 | Napredak (St) | 1 : 1 | Radnički | |||||
19.11
13:00
Donja Mutnica
Heroj
1
2
|
19.11.2017 13:00 | Donja Mutnica | 1 : 2 | Heroj | |||||
19.11
13:00
Vihor
Razvitak
0
5
|
19.11.2017 13:00 | Vihor | 0 : 5 | Razvitak | |||||
19.11
13:00
OFK Juhor 2016
Budućnost
3
2
|
19.11.2017 13:00 | OFK Juhor 2016 | 3 : 2 | Budućnost |
19.11
10:00
Napredak
Jašunja
3
3
|
19.11.2017 10:00 | Napredak | 3 : 3 | Jašunja | |||||
19.11
11:00
Moravac
Donja Lomnica
2
4
|
19.11.2017 11:00 | Moravac | 2 : 4 | Donja Lomnica |
19.11
11:00
Zvizdar 2012
Dokmir
3
4
|
19.11.2017 11:00 | Zvizdar 2012 | 3 : 4 | Dokmir | |||||
19.11
11:00
Vukona
Jedinstvo
2
1
|
19.11.2017 11:00 | Vukona | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.11
11:00
OFK Takovo
Kolubara
3
2
|
19.11.2017 11:00 | OFK Takovo | 3 : 2 | Kolubara | |||||
19.11
11:00
Sloga
Murgaš 2012
2
0
|
19.11.2017 11:00 | Sloga | 2 : 0 | Murgaš 2012 | |||||
19.11
11:00
Brgule
Strelac 001
3
0
|
19.11.2017 11:00 | Brgule | 3 : 0 | Strelac 001 | |||||
19.11
11:00
Šarbane
Omladinac
1
3
|
19.11.2017 11:00 | Šarbane | 1 : 3 | Omladinac |
19.11
13:30
Vitorul
Karaš
4
0
|
19.11.2017 13:30 | Vitorul | 4 : 0 | Karaš | |||||
19.11
13:30
Pobeda
Hajduk
1
4
|
19.11.2017 13:30 | Pobeda | 1 : 4 | Hajduk |
19.11
11:00
Sloga 1945
Napredak 1927
3
0
|
19.11.2017 11:00 | Sloga 1945 | 3 : 0 | Napredak 1927 | |||||
19.11
11:00
Jedinstvo (S)
Stig (MC)
3
0
|
19.11.2017 11:00 | Jedinstvo (S) | 3 : 0 | Stig (MC) |
19.11
11:00
Modrica
Lomnica
4
1
|
19.11.2017 11:00 | Modrica | 4 : 1 | Lomnica | |||||
19.11
13:00
Štitari
Mladost 2015
8
3
|
19.11.2017 13:00 | Štitari | 8 : 3 | Mladost 2015 | |||||
19.11
13:00
Polet (Š)
Kruševica
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Polet (Š) | 2 : 1 | Kruševica | |||||
19.11
13:00
Globoder
Padež
3
0
|
19.11.2017 13:00 | Globoder | 3 : 0 | Padež |
19.11
16:00
Široki Brijeg
GOŠK
3
0
|
19.11.2017 16:00 | Široki Brijeg | 3 : 0 | GOŠK | |||||
19.11
18:00
Borac
Željezničar
0
1
|
19.11.2017 18:00 | Borac | 0 : 1 | Željezničar |
19.11
13:00
Berane
Lovćen
0
1
|
19.11.2017 13:00 | Berane | 0 : 1 | Lovćen | |||||
19.11
13:00
Cetinje
Bokelj
0
1
|
19.11.2017 13:00 | Cetinje | 0 : 1 | Bokelj | |||||
19.11
13:00
Ibar
Jezero
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Ibar | 1 : 0 | Jezero | |||||
19.11
13:00
Igalo
Čelik
3
1
|
19.11.2017 13:00 | Igalo | 3 : 1 | Čelik | |||||
19.11
13:00
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Otrant
2
1
|
19.11.2017 13:00 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 2 : 1 | Otrant | |||||
19.11
13:00
Mornar
Jedinstvo
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Mornar | 1 : 0 | Jedinstvo |
19.11
17:00
Watford
West Ham
2
0
|
19.11.2017 17:00 | Watford | 2 : 0 | West Ham |
19.11
20:45
Athletic Club
Villarreal
1
1
|
19.11.2017 20:45 | Athletic Club | 1 : 1 | Villarreal | |||||
19.11
12:00
Málaga
La Coruña
3
2
|
19.11.2017 12:00 | Málaga | 3 : 2 | La Coruña | |||||
19.11
16:15
Espanyol
Valencia
0
2
|
19.11.2017 16:15 | Espanyol | 0 : 2 | Valencia | |||||
19.11
18:30
Las Palmas
Levante
0
2
|
19.11.2017 18:30 | Las Palmas | 0 : 2 | Levante |
19.11
18:00
Werder
Hannover 96
4
0
|
19.11.2017 18:00 | Werder | 4 : 0 | Hannover 96 | |||||
19.11
15:30
Schalke 04
Hamburger SV
2
0
|
19.11.2017 15:30 | Schalke 04 | 2 : 0 | Hamburger SV |
19.11
15:00
Benevento
Sassuolo
1
2
|
19.11.2017 15:00 | Benevento | 1 : 2 | Sassuolo | |||||
19.11
12:30
Crotone
Genoa
0
1
|
19.11.2017 12:30 | Crotone | 0 : 1 | Genoa | |||||
19.11
20:45
Internazionale
Atalanta
2
0
|
19.11.2017 20:45 | Internazionale | 2 : 0 | Atalanta | |||||
19.11
15:00
Sampdoria
Juventus
3
2
|
19.11.2017 15:00 | Sampdoria | 3 : 2 | Juventus | |||||
19.11
15:00
SPAL
Fiorentina
1
1
|
19.11.2017 15:00 | SPAL | 1 : 1 | Fiorentina | |||||
19.11
15:00
Torino
Chievo
1
1
|
19.11.2017 15:00 | Torino | 1 : 1 | Chievo | |||||
19.11
15:00
Udinese
Cagliari
0
1
|
19.11.2017 15:00 | Udinese | 0 : 1 | Cagliari |
19.11
21:00
Bordeaux
Marseille
1
1
|
19.11.2017 21:00 | Bordeaux | 1 : 1 | Marseille | |||||
19.11
15:00
Caen
Nice
1
1
|
19.11.2017 15:00 | Caen | 1 : 1 | Nice | |||||
19.11
17:00
Lyon
Montpellier
0
0
|
19.11.2017 17:00 | Lyon | 0 : 0 | Montpellier |
19.11
13:00
Zemun
Mačva
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Zemun | 1 : 0 | Mačva | |||||
19.11
17:00
Spartak ŽK
Borac
3
1
|
19.11.2017 17:00 | Spartak ŽK | 3 : 1 | Borac | |||||
19.11
13:00
Javor Matis
Partizan
0
2
|
19.11.2017 13:00 | Javor Matis | 0 : 2 | Partizan |
19.11
13:00
Sinđelić
Budućnost
1
0
|
19.11.2017 13:00 | Sinđelić | 1 : 0 | Budućnost |
19.11
13:00
Vojvodina
Rad
8
0
|
19.11.2017 13:00 | Vojvodina | 8 : 0 | Rad |
19.11
13:00
Spartak
OFK Beograd
4
1
|
19.11.2017 13:00 | Spartak | 4 : 1 | OFK Beograd | |||||
19.11
13:00
Inđija
Moravac Orion
6
0
|
19.11.2017 13:00 | Inđija | 6 : 0 | Moravac Orion | |||||
19.11
12:00
Voždovac
Vojvodina
5
2
|
19.11.2017 12:00 | Voždovac | 5 : 2 | Vojvodina | |||||
19.11
14:00
Internacional
Radnički (N)
3
2
|
19.11.2017 14:00 | Internacional | 3 : 2 | Radnički (N) | |||||
19.11
12:00
Rad
Napredak
3
2
|
19.11.2017 12:00 | Rad | 3 : 2 | Napredak | |||||
19.11
13:00
Radnički 1923
Čukarički
1
3
|
19.11.2017 13:00 | Radnički 1923 | 1 : 3 | Čukarički | |||||
19.11
13:00
Crvena zvezda
Radnički (P)
7
2
|
19.11.2017 13:00 | Crvena zvezda | 7 : 2 | Radnički (P) |
19.11
11:00
Kolubara
Studentski Grad
2
5
|
19.11.2017 11:00 | Kolubara | 2 : 5 | Studentski Grad | |||||
19.11
12:00
Radnički (O)
Siti Sport Klub
3
0
|
19.11.2017 12:00 | Radnički (O) | 3 : 0 | Siti Sport Klub | |||||
19.11
10:00
Brodarac 2
Zemun
0
1
|
19.11.2017 10:00 | Brodarac 2 | 0 : 1 | Zemun |
19.11
10:00
Budućnost
BSK 1925
0
2
|
19.11.2017 10:00 | Budućnost | 0 : 2 | BSK 1925 | |||||
19.11
09:00
Novi Beograd
DIF
1
3
|
19.11.2017 09:00 | Novi Beograd | 1 : 3 | DIF | |||||
19.11
09:00
Trudbenik
Balkan
2
0
|
19.11.2017 09:00 | Trudbenik | 2 : 0 | Balkan |
19.11
10:00
GSP Polet
Stepojevac Vaga
5
0
|
19.11.2017 10:00 | GSP Polet | 5 : 0 | Stepojevac Vaga |
19.11
11:00
Spartak
OFK Beograd
1
0
|
19.11.2017 11:00 | Spartak | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
19.11
13:00
Teleoptik
Kiker
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Teleoptik | 2 : 1 | Kiker | |||||
19.11
13:00
Apolon 4
Čukarički
1
1
|
19.11.2017 13:00 | Apolon 4 | 1 : 1 | Čukarički | |||||
19.11
13:00
Dinamo
Radnički (N)
2
1
|
19.11.2017 13:00 | Dinamo | 2 : 1 | Radnički (N) | |||||
19.11
15:00
Voždovac
Vojvodina
3
1
|
19.11.2017 15:00 | Voždovac | 3 : 1 | Vojvodina |
19.11
13:00
Sindjelić
Lokomotiva
1
2
|
19.11.2017 13:00 | Sindjelić | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
19.11
09:00
BSK 1925
IMT
1
0
|
19.11.2017 09:00 | BSK 1925 | 1 : 0 | IMT | |||||
19.11
11:00
Teleoptik
Radnički (NB)
4
1
|
19.11.2017 11:00 | Teleoptik | 4 : 1 | Radnički (NB) |
19.11
13:00
Palilulac
Žarkovo
2
8
|
19.11.2017 13:00 | Palilulac | 2 : 8 | Žarkovo | |||||
19.11
09:30
Omladinac
OLE
0
6
|
19.11.2017 09:30 | Omladinac | 0 : 6 | OLE | |||||
19.11
09:45
Poštar 1930
Mladenovac
5
0
|
19.11.2017 09:45 | Poštar 1930 | 5 : 0 | Mladenovac |
19.11
14:00
Prva Iskra
Rakovica
1
3
|
19.11.2017 14:00 | Prva Iskra | 1 : 3 | Rakovica |
19.11
12:00
Železničar
Kikinda 1909
1
1
|
19.11.2017 12:00 | Železničar | 1 : 1 | Kikinda 1909 |
19.11
11:00
OFK Beograd MK
011 MK
1
2
|
19.11.2017 11:00 | OFK Beograd MK | 1 : 2 | 011 MK | |||||
19.11
17:30
Zemun MK
Čukarički MK
2
1
|
19.11.2017 17:30 | Zemun MK | 2 : 1 | Čukarički MK | |||||
19.11
10:00
Lokomotiva MK
Rad MK
1
2
|
19.11.2017 10:00 | Lokomotiva MK | 1 : 2 | Rad MK | |||||
19.11
13:00
Radnički NB MK
Voždovac MK
0
1
|
19.11.2017 13:00 | Radnički NB MK | 0 : 1 | Voždovac MK |
19.11
14:00
OFK Beograd MK
Rakovica MK
9
0
|
19.11.2017 14:00 | OFK Beograd MK | 9 : 0 | Rakovica MK | |||||
19.11
10:00
Institut MK
Jedinstvo MK
1
3
|
19.11.2017 10:00 | Institut MK | 1 : 3 | Jedinstvo MK | |||||
19.11
12:00
Sopot MK
Sremčica MK
1
1
|
19.11.2017 12:00 | Sopot MK | 1 : 1 | Sremčica MK |
19.11
10:00
Železničar
Kikinda 1909
1
0
|
19.11.2017 10:00 | Železničar | 1 : 0 | Kikinda 1909 |
19.11
10:00
Radnički (NB) MK
BSK Borča MK
0
3
|
19.11.2017 10:00 | Radnički (NB) MK | 0 : 3 | BSK Borča MK | |||||
19.11
10:00
Crvena zvezda MK
Partizan MK
1
1
|
19.11.2017 10:00 | Crvena zvezda MK | 1 : 1 | Partizan MK | |||||
19.11
09:00
Radnički (O) MK
Internacional MK
0
1
|
19.11.2017 09:00 | Radnički (O) MK | 0 : 1 | Internacional MK |
19.11
09:00
Rad MK
OFK Beograd B MK
1
1
|
19.11.2017 09:00 | Rad MK | 1 : 1 | OFK Beograd B MK | |||||
19.11
18:00
Voždovac B
Sinđelić MK
2
0
|
19.11.2017 18:00 | Voždovac B | 2 : 0 | Sinđelić MK | |||||
19.11
10:30
Vrčin MK
PKB MK
2
1
|
19.11.2017 10:30 | Vrčin MK | 2 : 1 | PKB MK | |||||
19.11
13:00
GSP Polet MK
Studentski Grad MK
|
19.11.2017 13:00 | GSP Polet MK | : | Studentski Grad MK |
19.11
12:00
BSK 1926 MK
Srem MK
3
6
|
19.11.2017 12:00 | BSK 1926 MK | 3 : 6 | Srem MK |
19.11
11:30
BSK 1925
OLE
3
1
|
19.11.2017 11:30 | BSK 1925 | 3 : 1 | OLE | |||||
19.11
09:00
Teleoptik
Sindjelić
0
0
|
19.11.2017 09:00 | Teleoptik | 0 : 0 | Sindjelić | |||||
19.11
09:00
Voždovac
Brodarac 1947
1
2
|
19.11.2017 09:00 | Voždovac | 1 : 2 | Brodarac 1947 |
19.11
13:00
IMT
Fer Plej 06
5
5
|
19.11.2017 13:00 | IMT | 5 : 5 | Fer Plej 06 | |||||
19.11
10:00
Bežanija
Lola
3
0
|
19.11.2017 10:00 | Bežanija | 3 : 0 | Lola |
19.11
09:00
Žarkovo
Karioke
3
0
|
19.11.2017 09:00 | Žarkovo | 3 : 0 | Karioke |
19.11
13:30
Grafičar
OFK Beograd
0
8
|
19.11.2017 13:30 | Grafičar | 0 : 8 | OFK Beograd |
19.11
18:00
Sloven
Radnički
96
72
|
19.11.2017 18:00 | Sloven | 96 : 72 | Radnički |
19.11
18:00
Železničar
Polet
70
67
|
19.11.2017 18:00 | Železničar | 70 : 67 | Polet |
19.11
18:00
Jastrebac
Jablanica
80
78
|
19.11.2017 18:00 | Jastrebac | 80 : 78 | Jablanica | |||||
19.11
18:30
Bor RTB
Dimitrovgrad
91
82
|
19.11.2017 18:30 | Bor RTB | 91 : 82 | Dimitrovgrad | |||||
19.11
12:00
Prokuplje
Sokobanja
67
89
|
19.11.2017 12:00 | Prokuplje | 67 : 89 | Sokobanja |
19.11
17:00
Astra
Borča
45
78
|
19.11.2017 17:00 | Astra | 45 : 78 | Borča | |||||
19.11
20:30
Radnički (O)
Zemun Fitofarmacija
81
103
|
19.11.2017 20:30 | Radnički (O) | 81 : 103 | Zemun Fitofarmacija | |||||
19.11
14:00
Slodes
Ras
73
70
|
19.11.2017 14:00 | Slodes | 73 : 70 | Ras |
19.11
17:30
Petrovgrad
Star
75
77
|
19.11.2017 17:30 | Petrovgrad | 75 : 77 | Star | |||||
19.11
14:00
Vojvodina (BŠ)
Velika Kikinda
53
87
|
19.11.2017 14:00 | Vojvodina (BŠ) | 53 : 87 | Velika Kikinda | |||||
19.11
18:00
Budućnost (NS)
Kadet
88
83
|
19.11.2017 18:00 | Budućnost (NS) | 88 : 83 | Kadet | |||||
19.11
19:00
Sivac
Crvenka
102
69
|
19.11.2017 19:00 | Sivac | 102 : 69 | Crvenka | |||||
19.11
18:00
Tisa
Sloboda (NS)
54
90
|
19.11.2017 18:00 | Tisa | 54 : 90 | Sloboda (NS) |
19.11
15:30
Dinamo
Lokomotiva 2016
87
41
|
19.11.2017 15:30 | Dinamo | 87 : 41 | Lokomotiva 2016 |
19.11
13:00
Mix
Železničar
83
100
|
19.11.2017 13:00 | Mix | 83 : 100 | Železničar | |||||
19.11
15:30
Šabac
Ub
111
101
|
19.11.2017 15:30 | Šabac | 111 : 101 | Ub | |||||
19.11
18:00
Vladimirci
Loznica
75
87
|
19.11.2017 18:00 | Vladimirci | 75 : 87 | Loznica | |||||
19.11
17:00
Mladost 2014
Rađevac
77
74
|
19.11.2017 17:00 | Mladost 2014 | 77 : 74 | Rađevac |
19.11
12:00
Užice
GM-032
84
58
|
19.11.2017 12:00 | Užice | 84 : 58 | GM-032 | |||||
19.11
18:00
Čačak 94
Play off
77
80
|
19.11.2017 18:00 | Čačak 94 | 77 : 80 | Play off |
19.11
19:30
Stari Ras
Stragari Šumadija
76
80
|
19.11.2017 19:30 | Stari Ras | 76 : 80 | Stragari Šumadija | |||||
19.11
17:00
Sloga Elite
Bane
83
54
|
19.11.2017 17:00 | Sloga Elite | 83 : 54 | Bane | |||||
19.11
18:00
Sloga (PM)
Sloga (D)
64
71
|
19.11.2017 18:00 | Sloga (PM) | 64 : 71 | Sloga (D) |
19.11
19:00
Mladost
Vlasotince
103
58
|
19.11.2017 19:00 | Mladost | 103 : 58 | Vlasotince | |||||
19.11
18:00
Pusta Reka
Actavis Academy
58
83
|
19.11.2017 18:00 | Pusta Reka | 58 : 83 | Actavis Academy | |||||
19.11
20:30
Fair Play
Hajduk Veljko
100
62
|
19.11.2017 20:30 | Fair Play | 100 : 62 | Hajduk Veljko |
19.11
11:15
Sava
Eko Sport
72
87
|
19.11.2017 11:15 | Sava | 72 : 87 | Eko Sport | |||||
19.11
17:20
Grocka
Borča 2
83
71
|
19.11.2017 17:20 | Grocka | 83 : 71 | Borča 2 | |||||
19.11
12:30
Umka 2009
BTC
65
75
|
19.11.2017 12:30 | Umka 2009 | 65 : 75 | BTC |
19.11
19:00
MZT Skopje Aerodrom
Budućnost VOLI
71
93
|
19.11.2017 19:00 | MZT Skopje Aerodrom | 71 : 93 | Budućnost VOLI | |||||
19.11
17:00
Igokea
Cibona
63
57
|
19.11.2017 17:00 | Igokea | 63 : 57 | Cibona |
19.11
21:00
Vojvodina
KKK Radnički
87
81
|
19.11.2017 21:00 | Vojvodina | 87 : 81 | KKK Radnički |
19.11
19:00
Konstantin
Proleter Naftagas
62
86
|
19.11.2017 19:00 | Konstantin | 62 : 86 | Proleter Naftagas |
19.11
15:00
Zvečan
Mileševka
28
88
|
19.11.2017 15:00 | Zvečan | 28 : 88 | Mileševka | |||||
19.11
19:00
Železničar
Duga
86
73
|
19.11.2017 19:00 | Železničar | 86 : 73 | Duga |
19.11
18:00
Paraćin
Hajduk Veljko
67
71
|
19.11.2017 18:00 | Paraćin | 67 : 71 | Hajduk Veljko | |||||
19.11
16:00
Palanka 2012
Radnički (KG)
51
86
|
19.11.2017 16:00 | Palanka 2012 | 51 : 86 | Radnički (KG) | |||||
19.11
18:30
Actavis academy
Trstenik
64
66
|
19.11.2017 18:30 | Actavis academy | 64 : 66 | Trstenik | |||||
19.11
17:00
Radnički 2016
Topličanin 2012
20
0
|
19.11.2017 17:00 | Radnički 2016 | 20 : 0 | Topličanin 2012 |
19.11
16:00
Girl Basket
Proleter 023
68
84
|
19.11.2017 16:00 | Girl Basket | 68 : 84 | Proleter 023 | |||||
19.11
12:00
Voša
Čelarevo
0
20
|
19.11.2017 12:00 | Voša | 0 : 20 | Čelarevo |
19.11
19:00
Crvena zvezda 2
Sivac
90
31
|
19.11.2017 19:00 | Crvena zvezda 2 | 90 : 31 | Sivac | |||||
19.11
20:30
Bežanija
Novosadska ŽKA
44
87
|
19.11.2017 20:30 | Bežanija | 44 : 87 | Novosadska ŽKA |
19.11
19:00
Gračac
Antena
3
0
|
19.11.2017 19:00 | Gračac | 3 : 0 | Antena |
19.11
13:00
Niš 2
MOK Topličanin 97
3
1
|
19.11.2017 13:00 | Niš 2 | 3 : 1 | MOK Topličanin 97 | |||||
19.11
17:00
Radan
Desetka
0
3
|
19.11.2017 17:00 | Radan | 0 : 3 | Desetka |
19.11
15:00
Proleter
Partizan
2
3
|
19.11.2017 15:00 | Proleter | 2 : 3 | Partizan | |||||
19.11
20:00
Mladost (NP)
Mladost (T)
3
0
|
19.11.2017 20:00 | Mladost (NP) | 3 : 0 | Mladost (T) |
19.11
11:00
Hajduk Veljko 2
Viner
3
1
|
19.11.2017 11:00 | Hajduk Veljko 2 | 3 : 1 | Viner |
19.11
13:30
VA 014 Gorenje 2
Drina
3
2
|
19.11.2017 13:30 | VA 014 Gorenje 2 | 3 : 2 | Drina |
19.11
16:30
Crnjanski
Roda
2
3
|
19.11.2017 16:30 | Crnjanski | 2 : 3 | Roda |
19.11
19:00
Stig
Rudar
1
3
|
19.11.2017 19:00 | Stig | 1 : 3 | Rudar | |||||
19.11
20:00
Šumadija
Jedinstvo
3
0
|
19.11.2017 20:00 | Šumadija | 3 : 0 | Jedinstvo |
19.11
16:00
Niš
Novi Pazar
1
3
|
19.11.2017 16:00 | Niš | 1 : 3 | Novi Pazar |
19.11
14:00
Novi Sad
Dubočica
3
1
|
19.11.2017 14:00 | Novi Sad | 3 : 1 | Dubočica | |||||
19.11
17:00
Bavanište
Timok
3
1
|
19.11.2017 17:00 | Bavanište | 3 : 1 | Timok | |||||
19.11
18:30
Toplički Vitezovi
Loznica
1
3
|
19.11.2017 18:30 | Toplički Vitezovi | 1 : 3 | Loznica |
19.11
17:00
Pirot
Majdanpek FBC
1
3
|
19.11.2017 17:00 | Pirot | 1 : 3 | Majdanpek FBC | |||||
19.11
17:00
Student
Aleksinac
3
2
|
19.11.2017 17:00 | Student | 3 : 2 | Aleksinac |
19.11
15:45
Sloboda S
Tara
3
0
|
19.11.2017 15:45 | Sloboda S | 3 : 0 | Tara | |||||
19.11
14:00
Novi Pazar
Mokra Gora
3
0
|
19.11.2017 14:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Mokra Gora | |||||
19.11
17:00
Bambi volej
Tutin
3
1
|
19.11.2017 17:00 | Bambi volej | 3 : 1 | Tutin | |||||
19.11
14:00
Tehničar
Leposavić
3
1
|
19.11.2017 14:00 | Tehničar | 3 : 1 | Leposavić | |||||
19.11
15:00
Crnokosa Artos
Trstenik
3
1
|
19.11.2017 15:00 | Crnokosa Artos | 3 : 1 | Trstenik |
19.11
16:30
Novi Sad
Ruma
1
3
|
19.11.2017 16:30 | Novi Sad | 1 : 3 | Ruma | |||||
19.11
17:00
Kikinda
Futog vest
0
3
|
19.11.2017 17:00 | Kikinda | 0 : 3 | Futog vest | |||||
19.11
14:00
Maks
Panonija
3
0
|
19.11.2017 14:00 | Maks | 3 : 0 | Panonija | |||||
19.11
17:00
Elan Volej
Partizan
0
3
|
19.11.2017 17:00 | Elan Volej | 0 : 3 | Partizan |
19.11
16:00
Ribnica
Šumadija
2
3
|
19.11.2017 16:00 | Ribnica | 2 : 3 | Šumadija | |||||
19.11
14:30
Tehničar
Fortuna Plus
2
3
|
19.11.2017 14:30 | Tehničar | 2 : 3 | Fortuna Plus | |||||
19.11
12:00
Smeč 5
Mladi radnik
1
3
|
19.11.2017 12:00 | Smeč 5 | 1 : 3 | Mladi radnik |
19.11
15:45
Lucky Star
Radnički
0
3
|
19.11.2017 15:45 | Lucky Star | 0 : 3 | Radnički |
19.11
16:00
Ozren
Knjaževac
0
3
|
19.11.2017 16:00 | Ozren | 0 : 3 | Knjaževac | |||||
19.11
16:00
Bor 2
Viner
1
3
|
19.11.2017 16:00 | Bor 2 | 1 : 3 | Viner |
19.11
19:30
ŽOK Topličanin
Radan
0
3
|
19.11.2017 19:30 | ŽOK Topličanin | 0 : 3 | Radan |
19.11
19:00
Banat
Vršac
3
1
|
19.11.2017 19:00 | Banat | 3 : 1 | Vršac |
19.11
12:45
Štrand Volej
Dunav Volej
3
0
|
19.11.2017 12:45 | Štrand Volej | 3 : 0 | Dunav Volej | |||||
19.11
12:30
Blok Aut
Beočin
3
0
|
19.11.2017 12:30 | Blok Aut | 3 : 0 | Beočin | |||||
19.11
15:00
Star
Trijumf 2013
3
0
|
19.11.2017 15:00 | Star | 3 : 0 | Trijumf 2013 |
19.11
20:00
NS Volej tim
Bagljaš 023
3
2
|
19.11.2017 20:00 | NS Volej tim | 3 : 2 | Bagljaš 023 | |||||
19.11
11:45
Grbić
Novi Sad 2
1
3
|
19.11.2017 11:45 | Grbić | 1 : 3 | Novi Sad 2 |
19.11
17:40
Partizan 2
Blok Aut
3
1
|
19.11.2017 17:40 | Partizan 2 | 3 : 1 | Blok Aut |
19.11
17:00
Takovo-Zvezda Helios
Roda
3
0
|
19.11.2017 17:00 | Takovo-Zvezda Helios | 3 : 0 | Roda |
19.11
17:00
Srbijanka 014
Borac (Ča)
3
0
|
19.11.2017 17:00 | Srbijanka 014 | 3 : 0 | Borac (Ča) |
19.11
12:20
Železničar
Lucky Star
1
3
|
19.11.2017 12:20 | Železničar | 1 : 3 | Lucky Star | |||||
19.11
12:20
Roda
AS
3
2
|
19.11.2017 12:20 | Roda | 3 : 2 | AS | |||||
19.11
14:05
Crvena zvezda
Partizan
3
0
|
19.11.2017 14:05 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Partizan | |||||
19.11
14:05
Blok Aut
Crnjanski
3
0
|
19.11.2017 14:05 | Blok Aut | 3 : 0 | Crnjanski |
19.11
17:30
Loznica
Sinđelić
22
21
|
19.11.2017 17:30 | Loznica | 22 : 21 | Sinđelić |
19.11
17:00
Mladost TSK
Jabuka
21
26
|
19.11.2017 17:00 | Mladost TSK | 21 : 26 | Jabuka | |||||
19.11
17:30
Lavovi BP
Crvena zvezda
40
33
|
19.11.2017 17:30 | Lavovi BP | 40 : 33 | Crvena zvezda | |||||
19.11
15:00
Mladost (V)
Hercegovina
25
34
|
19.11.2017 15:00 | Mladost (V) | 25 : 34 | Hercegovina |
19.11
18:00
Župa 54
Trepča
25
25
|
19.11.2017 18:00 | Župa 54 | 25 : 25 | Trepča |
19.11
18:00
Metalac Gorenje
Radnički
29
25
|
19.11.2017 18:00 | Metalac Gorenje | 29 : 25 | Radnički | |||||
19.11
18:30
PKB
Novi Beograd
23
23
|
19.11.2017 18:30 | PKB | 23 : 23 | Novi Beograd | |||||
19.11
19:00
Rekreativo
Metaloplastika 2
29
23
|
19.11.2017 19:00 | Rekreativo | 29 : 23 | Metaloplastika 2 | |||||
19.11
16:00
Beograd
BASK Soko
29
35
|
19.11.2017 16:00 | Beograd | 29 : 35 | BASK Soko | |||||
19.11
18:00
Smederevo
Partizan 2
28
28
|
19.11.2017 18:00 | Smederevo | 28 : 28 | Partizan 2 |
19.11
19:30
Žitorađa
Rtanj
26
18
|
19.11.2017 19:30 | Žitorađa | 26 : 18 | Rtanj | |||||
19.11
19:30
BSK Heba
Radnički
29
25
|
19.11.2017 19:30 | BSK Heba | 29 : 25 | Radnički |
19.11
17:00
Budućnost
Somborelektro
34
37
|
19.11.2017 17:00 | Budućnost | 34 : 37 | Somborelektro | |||||
19.11
18:00
Metalac
Titel
29
31
|
19.11.2017 18:00 | Metalac | 29 : 31 | Titel | |||||
19.11
15:00
Nova Pazova 1957
Dalmatinac
30
24
|
19.11.2017 15:00 | Nova Pazova 1957 | 30 : 24 | Dalmatinac |
19.11
19:00
Beli andjeo
Arilje
28
20
|
19.11.2017 19:00 | Beli andjeo | 28 : 20 | Arilje |
19.11
18:00
Majdanpek
Mladost 1949
22
26
|
19.11.2017 18:00 | Majdanpek | 22 : 26 | Mladost 1949 |
19.11
16:00
Morava 2
Jedinstvo 1974
29
29
|
19.11.2017 16:00 | Morava 2 | 29 : 29 | Jedinstvo 1974 |
19.11
10:30
Loznica 2
Dorćol
25
37
|
19.11.2017 10:30 | Loznica 2 | 25 : 37 | Dorćol | |||||
19.11
18:30
Rakovica
Lazarevac
36
25
|
19.11.2017 18:30 | Rakovica | 36 : 25 | Lazarevac | |||||
19.11
18:30
Prva Iskra Barič
Barič
37
26
|
19.11.2017 18:30 | Prva Iskra Barič | 37 : 26 | Barič |
19.11
13:00
Vranje 1957 - 2
Radan
33
25
|
19.11.2017 13:00 | Vranje 1957 - 2 | 33 : 25 | Radan | |||||
19.11
14:30
Železničar 1949 - 2
Dubočica 54 - 2
34
26
|
19.11.2017 14:30 | Železničar 1949 - 2 | 34 : 26 | Dubočica 54 - 2 | |||||
19.11
10:00
Topličanin 2
Morava 84
29
32
|
19.11.2017 10:00 | Topličanin 2 | 29 : 32 | Morava 84 | |||||
19.11
13:00
Planinka PV - 2
Mladost
31
25
|
19.11.2017 13:00 | Planinka PV - 2 | 31 : 25 | Mladost |
19.11
12:30
Vladimirovac
Unirea
24
35
|
19.11.2017 12:30 | Vladimirovac | 24 : 35 | Unirea |
19.11
16:30
Deronje
Spartak
20
22
|
19.11.2017 16:30 | Deronje | 20 : 22 | Spartak | |||||
19.11
17:30
Radnički
Mladost
22
33
|
19.11.2017 17:30 | Radnički | 22 : 33 | Mladost | |||||
19.11
17:00
Jadran
Laki
32
26
|
19.11.2017 17:00 | Jadran | 32 : 26 | Laki | |||||
19.11
19:00
Petrovaradin
Mokrin
25
31
|
19.11.2017 19:00 | Petrovaradin | 25 : 31 | Mokrin |
19.11
19:00
Metalac 2
Metalac AD
20
28
|
19.11.2017 19:00 | Metalac 2 | 20 : 28 | Metalac AD | |||||
19.11
20:00
Košutnjak
Prijepolje
26
32
|
19.11.2017 20:00 | Košutnjak | 26 : 32 | Prijepolje |
19.11
19:00
Radnički
Vranje
29
21
|
19.11.2017 19:00 | Radnički | 29 : 21 | Vranje |
19.11
19:30
ORK Loznica
Mladi radnik
27
25
|
19.11.2017 19:30 | ORK Loznica | 27 : 25 | Mladi radnik | |||||
19.11
15:00
Metalac 2015
Loznica Grad
30
28
|
19.11.2017 15:00 | Metalac 2015 | 30 : 28 | Loznica Grad |
19.11
14:30
Remesiana
Morava
29
18
|
19.11.2017 14:30 | Remesiana | 29 : 18 | Morava |
19.11
17:00
Bekament
Medicinar
32
34
|
19.11.2017 17:00 | Bekament | 32 : 34 | Medicinar |
19.11
19:00
Železničar
Pančevo
19
29
|
19.11.2017 19:00 | Železničar | 19 : 29 | Pančevo |
19.11
21:00
Kalča
Deus
8
3
|
19.11.2017 21:00 | Kalča | 8 : 3 | Deus |
19.11
20:00
Pčinja
Kraljevićevo
6
7
|
19.11.2017 20:00 | Pčinja | 6 : 7 | Kraljevićevo | |||||
19.11
19:00
Tisa
Hajduk
4
1
|
19.11.2017 19:00 | Tisa | 4 : 1 | Hajduk |
19.11
20:30
Flash
Raška
0
1
|
19.11.2017 20:30 | Flash | 0 : 1 | Raška | |||||
19.11
18:00
Kosjerić
Olimp
3
4
|
19.11.2017 18:00 | Kosjerić | 3 : 4 | Olimp |
19.11
21:00
Bele crkve
Miners
9
3
|
19.11.2017 21:00 | Bele crkve | 9 : 3 | Miners | |||||
19.11
20:30
Leskovac
Ekonomist
9
1
|
19.11.2017 20:30 | Leskovac | 9 : 1 | Ekonomist | |||||
19.11
21:00
Akademac
Zufo
0
2
|
19.11.2017 21:00 | Akademac | 0 : 2 | Zufo | |||||
19.11
17:30
BSK
Radnički 2010
5
7
|
19.11.2017 17:30 | BSK | 5 : 7 | Radnički 2010 | |||||
19.11
19:00
Niš 92
Bor
5
8
|
19.11.2017 19:00 | Niš 92 | 5 : 8 | Bor |
19.11
19:00
Radnik
Zadrugar 2017
4
1
|
19.11.2017 19:00 | Radnik | 4 : 1 | Zadrugar 2017 | |||||
19.11
20:00
Babušnica 2011
Prokuplje
0
1
|
19.11.2017 20:00 | Babušnica 2011 | 0 : 1 | Prokuplje | |||||
19.11
18:00
Dolap
Aleksinac 2015
2
12
|
19.11.2017 18:00 | Dolap | 2 : 12 | Aleksinac 2015 | |||||
19.11
19:00
Ozren
Gurgusovac
5
2
|
19.11.2017 19:00 | Ozren | 5 : 2 | Gurgusovac |