19.10
15:00
Žitorađa
Rembas
5
0
|
19.10.2016 15:00 | Žitorađa | 5 : 0 | Rembas |
19.10
14:30
Torlak
Turbina
1
1
|
19.10.2016 14:30 | Torlak | 1 : 1 | Turbina |
19.10
15:00
Jedinstvo 1952
Napredak 1976
1
6
|
19.10.2016 15:00 | Jedinstvo 1952 | 1 : 6 | Napredak 1976 | |||||
19.10
15:00
Hajduk
Slemen
3
0
|
19.10.2016 15:00 | Hajduk | 3 : 0 | Slemen |
19.10
14:30
Azbukovica
Borac (K)
1
1
|
19.10.2016 14:30 | Azbukovica | 1 : 1 | Borac (K) |
19.10
15:30
Kosovo
Lovac
3
0
|
19.10.2016 15:30 | Kosovo | 3 : 0 | Lovac |
19.10
11:00
ČSK Pivara
TSC
0
1
|
19.10.2016 11:00 | ČSK Pivara | 0 : 1 | TSC |
19.10
11:00
Spartak ŽK
Novi Pazar
2
0
|
19.10.2016 11:00 | Spartak ŽK | 2 : 0 | Novi Pazar |
19.10
13:00
Tutin
Radnički 1923
1
2
|
19.10.2016 13:00 | Tutin | 1 : 2 | Radnički 1923 |
19.10
12:00
Zmaj 1953 MK
OFK Beograd V MK
1
0
|
19.10.2016 12:00 | Zmaj 1953 MK | 1 : 0 | OFK Beograd V MK |
19.10
15:00
Tutin
Radnički 1923
2
0
|
19.10.2016 15:00 | Tutin | 2 : 0 | Radnički 1923 |
19.10
10:00
BSK 1925
Radnički NB
4
3
|
19.10.2016 10:00 | BSK 1925 | 4 : 3 | Radnički NB |
19.10
19:00
Beroe
Triglav
70
57
|
19.10.2016 19:00 | Beroe | 70 : 57 | Triglav |
19.10
18:00
Athlete Celje
Crvena zvezda
88
63
|
19.10.2016 18:00 | Athlete Celje | 88 : 63 | Crvena zvezda |
19.10
20:00
Zaslon
Mali Zvornik
3
0
|
19.10.2016 20:00 | Zaslon | 3 : 0 | Mali Zvornik |
19.10
19:30
Apatin
Metalac
33
23
|
19.10.2016 19:30 | Apatin | 33 : 23 | Metalac |
19.10
18:45
Sloven
Spartak
20
22
|
19.10.2016 18:45 | Sloven | 20 : 22 | Spartak | |||||
19.10
19:00
Halas Jožef
Petrovaradin
29
20
|
19.10.2016 19:00 | Halas Jožef | 29 : 20 | Petrovaradin |
19.10
18:00
Dubočica 2
Bor - RTB 2
12
19
|
19.10.2016 18:00 | Dubočica 2 | 12 : 19 | Bor - RTB 2 | |||||
19.10
16:00
Vranje
Niška Banja
24
21
|
19.10.2016 16:00 | Vranje | 24 : 21 | Niška Banja |
19.10
19:00
Jug CO
Budva
23
4
|
19.10.2016 19:00 | Jug CO | 23 : 4 | Budva |
19.10
18:00
Primorac
Medveščak
14
6
|
19.10.2016 18:00 | Primorac | 14 : 6 | Medveščak |
19.10
18:00
Bajina Bašta
Aranđelovac
17
1
|
19.10.2016 18:00 | Bajina Bašta | 17 : 1 | Aranđelovac |
19.10
20:00
Ekonomac
Jastrebac
3
3
|
19.10.2016 20:00 | Ekonomac | 3 : 3 | Jastrebac |
19.10
19:15
Playboy Slavija
Maribor
5
2
|
19.10.2016 19:15 | Playboy Slavija | 5 : 2 | Maribor | |||||
19.10
18:05
ECE Celje
Mladost
3
1
|
19.10.2016 18:05 | ECE Celje | 3 : 1 | Mladost | |||||
19.10
18:00
Triglav
Bled
5
1
|
19.10.2016 18:00 | Triglav | 5 : 1 | Bled |