19.03
14:30
Borac (S)
Radnički (Zr)
2
0
|
19.03.2017 14:30 | Borac (S) | 2 : 0 | Radnički (Zr) | |||||
19.03
14:30
Dunav
TSC
1
0
|
19.03.2017 14:30 | Dunav | 1 : 0 | TSC |
19.03
14:30
Železničar
FAP
1
1
|
19.03.2017 14:30 | Železničar | 1 : 1 | FAP | |||||
19.03
14:30
Mihajlovac 1934
Jošanica
0
0
|
19.03.2017 14:30 | Mihajlovac 1934 | 0 : 0 | Jošanica | |||||
19.03
11:00
Polet (LJ)
Karađorđe (T)
0
0
|
19.03.2017 11:00 | Polet (LJ) | 0 : 0 | Karađorđe (T) |
19.03
15:00
Vlasina
Car Konstantin
2
0
|
19.03.2017 15:00 | Vlasina | 2 : 0 | Car Konstantin | |||||
19.03
15:00
Pukovac
Radan
2
1
|
19.03.2017 15:00 | Pukovac | 2 : 1 | Radan | |||||
19.03
15:00
Tabane 1970
OFK Sinđelić
2
3
|
19.03.2017 15:00 | Tabane 1970 | 2 : 3 | OFK Sinđelić | |||||
19.03
15:00
Temnić 1924
Dunav
2
0
|
19.03.2017 15:00 | Temnić 1924 | 2 : 0 | Dunav |
19.03
11:00
Prva Iskra
BSK Batajnica
4
3
|
19.03.2017 11:00 | Prva Iskra | 4 : 3 | BSK Batajnica | |||||
19.03
14:30
Crvena Zvezda
Dorćol
0
2
|
19.03.2017 14:30 | Crvena Zvezda | 0 : 2 | Dorćol | |||||
19.03
13:00
Rakovica
Radnički (NB)
0
4
|
19.03.2017 13:00 | Rakovica | 0 : 4 | Radnički (NB) | |||||
19.03
11:00
Žarkovo
Sopot
5
1
|
19.03.2017 11:00 | Žarkovo | 5 : 1 | Sopot |
19.03
14:30
Tisa (A)
Subotica
0
3
|
19.03.2017 14:30 | Tisa (A) | 0 : 3 | Subotica | |||||
19.03
14:30
Tavankut
Tekstilac
1
0
|
19.03.2017 14:30 | Tavankut | 1 : 0 | Tekstilac | |||||
19.03
14:30
Bačka (P)
Mladost (T)
3
1
|
19.03.2017 14:30 | Bačka (P) | 3 : 1 | Mladost (T) |
19.03
14:30
Dolina
Radnički (S)
2
0
|
19.03.2017 14:30 | Dolina | 2 : 0 | Radnički (S) | |||||
19.03
14:30
Vojvodina 1928
Polet (N)
5
5
|
19.03.2017 14:30 | Vojvodina 1928 | 5 : 5 | Polet (N) |
19.03
14:30
Hajduk 1925 Podunavac
Kabel
1
3
|
19.03.2017 14:30 | Hajduk 1925 Podunavac | 1 : 3 | Kabel | |||||
19.03
10:00
Index
Mladost (BJ)
0
1
|
19.03.2017 10:00 | Index | 0 : 1 | Mladost (BJ) | |||||
19.03
14:30
Sremac Vojka
Sofeks
2
0
|
19.03.2017 14:30 | Sremac Vojka | 2 : 0 | Sofeks | |||||
19.03
14:30
Hajduk (Č)
Slavija
0
0
|
19.03.2017 14:30 | Hajduk (Č) | 0 : 0 | Slavija | |||||
19.03
14:30
LSK Laćarak
Jedinstvo (SP)
2
1
|
19.03.2017 14:30 | LSK Laćarak | 2 : 1 | Jedinstvo (SP) |
19.03
14:30
Sušica
Takovo
0
2
|
19.03.2017 14:30 | Sušica | 0 : 2 | Takovo | |||||
19.03
14:30
Orlovac
Bane
1
0
|
19.03.2017 14:30 | Orlovac | 1 : 0 | Bane | |||||
19.03
14:30
Dragačevo
Sloboda (Č)
0
3
|
19.03.2017 14:30 | Dragačevo | 0 : 3 | Sloboda (Č) | |||||
19.03
14:30
Tutin
Sloga
1
0
|
19.03.2017 14:30 | Tutin | 1 : 0 | Sloga | |||||
19.03
14:30
Miokovci
Karađorđe
1
2
|
19.03.2017 14:30 | Miokovci | 1 : 2 | Karađorđe |
19.03
14:30
Šumadija (T)
Šumadija (A)
2
0
|
19.03.2017 14:30 | Šumadija (T) | 2 : 0 | Šumadija (A) | |||||
19.03
14:30
Zvižd
VGSK
0
1
|
19.03.2017 14:30 | Zvižd | 0 : 1 | VGSK | |||||
19.03
14:30
Mladi radnik 1940
Petar Dobrnjac
0
1
|
19.03.2017 14:30 | Mladi radnik 1940 | 0 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
19.03
14:30
Borac 1932
RSK
0
2
|
19.03.2017 14:30 | Borac 1932 | 0 : 2 | RSK | |||||
19.03
14:30
Borac (Ž)
Proleter
0
4
|
19.03.2017 14:30 | Borac (Ž) | 0 : 4 | Proleter |
19.03
14:30
Radjevac
Jedinstvo 1945
2
0
|
19.03.2017 14:30 | Radjevac | 2 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
19.03
14:30
Jedinstvo (Ub)
Polimlje
2
0
|
19.03.2017 14:30 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 0 | Polimlje | |||||
19.03
14:30
OFK Divci
Spartak 1924
1
0
|
19.03.2017 14:30 | OFK Divci | 1 : 0 | Spartak 1924 |
19.03
15:00
Hajduk Veljko
Malošište
1
1
|
19.03.2017 15:00 | Hajduk Veljko | 1 : 1 | Malošište | |||||
19.03
15:00
Moravica
Brodoremont
3
1
|
19.03.2017 15:00 | Moravica | 3 : 1 | Brodoremont | |||||
19.03
15:00
Napredak
OFK Bor
0
3
|
19.03.2017 15:00 | Napredak | 0 : 3 | OFK Bor | |||||
19.03
15:00
Šarbanovac
Bukovik
1
0
|
19.03.2017 15:00 | Šarbanovac | 1 : 0 | Bukovik |
19.03
15:00
Levač
SFS Borac
1
0
|
19.03.2017 15:00 | Levač | 1 : 0 | SFS Borac | |||||
19.03
15:00
Župa
Bošnjane
2
0
|
19.03.2017 15:00 | Župa | 2 : 0 | Bošnjane | |||||
19.03
15:00
OFK Lugomir
Juhor
2
1
|
19.03.2017 15:00 | OFK Lugomir | 2 : 1 | Juhor | |||||
19.03
15:00
Poljoprivrednik
Trajal
1
1
|
19.03.2017 15:00 | Poljoprivrednik | 1 : 1 | Trajal |
19.03
15:00
Vranjska Banja
Jedinstvo (GM)
3
0
|
19.03.2017 15:00 | Vranjska Banja | 3 : 0 | Jedinstvo (GM) | |||||
19.03
15:00
Mladost (M)
Budućnost (O)
1
2
|
19.03.2017 15:00 | Mladost (M) | 1 : 2 | Budućnost (O) | |||||
19.03
15:00
OFK Brzi Brod
Jedinstvo (P)
0
0
|
19.03.2017 15:00 | OFK Brzi Brod | 0 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
19.03
15:00
Budućnost (P)
Lužnica
4
0
|
19.03.2017 15:00 | Budućnost (P) | 4 : 0 | Lužnica |
19.03
14:30
Turbina
Jedinstvo
1
1
|
19.03.2017 14:30 | Turbina | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.03
14:30
Budućnost
Borac (L)
2
0
|
19.03.2017 14:30 | Budućnost | 2 : 0 | Borac (L) | |||||
19.03
11:00
Hajduk
Borac (O)
1
0
|
19.03.2017 11:00 | Hajduk | 1 : 0 | Borac (O) | |||||
19.03
14:30
PKB Padinska Skela
Sremčica
0
1
|
19.03.2017 14:30 | PKB Padinska Skela | 0 : 1 | Sremčica | |||||
19.03
10:00
Torlak
Zvezdara
2
2
|
19.03.2017 10:00 | Torlak | 2 : 2 | Zvezdara |
19.03
15:30
Senta
Preporod
2
1
|
19.03.2017 15:30 | Senta | 2 : 1 | Preporod | |||||
19.03
15:30
Bajša
Proleter (Nj)
2
0
|
19.03.2017 15:30 | Bajša | 2 : 0 | Proleter (Nj) | |||||
19.03
15:30
Napredak
Njegoš
1
2
|
19.03.2017 15:30 | Napredak | 1 : 2 | Njegoš | |||||
19.03
15:30
Jadran (S)
Krivaja
0
2
|
19.03.2017 15:30 | Jadran (S) | 0 : 2 | Krivaja | |||||
19.03
15:30
Jadran (F)
Eđšeg
2
1
|
19.03.2017 15:30 | Jadran (F) | 2 : 1 | Eđšeg | |||||
19.03
15:30
Sutjeska
Panonija IM Topola
2
0
|
19.03.2017 15:30 | Sutjeska | 2 : 0 | Panonija IM Topola |
19.03
14:30
Krila Krajine
Hajduk Junior
2
0
|
19.03.2017 14:30 | Krila Krajine | 2 : 0 | Hajduk Junior | |||||
19.03
14:30
Rusin
Slavija
1
3
|
19.03.2017 14:30 | Rusin | 1 : 3 | Slavija | |||||
19.03
14:30
Mladost (BP)
ŽAK
1
0
|
19.03.2017 14:30 | Mladost (BP) | 1 : 0 | ŽAK | |||||
19.03
14:30
Lipar
BSK
0
3
|
19.03.2017 14:30 | Lipar | 0 : 3 | BSK | |||||
19.03
14:30
OFK Šikara
Budućnost
1
1
|
19.03.2017 14:30 | OFK Šikara | 1 : 1 | Budućnost | |||||
19.03
14:30
Terekveš
Stari Grad
3
3
|
19.03.2017 14:30 | Terekveš | 3 : 3 | Stari Grad |
19.03
15:00
Strela
Partizan (G)
0
0
|
19.03.2017 15:00 | Strela | 0 : 0 | Partizan (G) | |||||
19.03
15:00
Sloga (BNS)
Borac (St)
4
1
|
19.03.2017 15:00 | Sloga (BNS) | 4 : 1 | Borac (St) | |||||
19.03
15:00
Vulturul
Partizan (U)
4
2
|
19.03.2017 15:00 | Vulturul | 4 : 2 | Partizan (U) | |||||
19.03
15:00
Polet
Jugoslavija
1
2
|
19.03.2017 15:00 | Polet | 1 : 2 | Jugoslavija | |||||
19.03
15:00
Jedinstvo (V)
Budućnost (A)
2
0
|
19.03.2017 15:00 | Jedinstvo (V) | 2 : 0 | Budućnost (A) | |||||
19.03
15:00
Mladost (O)
Vojvodina (C)
2
0
|
19.03.2017 15:00 | Mladost (O) | 2 : 0 | Vojvodina (C) | |||||
19.03
15:00
Vojvodina (S)
BAK
0
0
|
19.03.2017 15:00 | Vojvodina (S) | 0 : 0 | BAK | |||||
19.03
15:00
Crvena zvezda
Jedinstvo Stević
1
2
|
19.03.2017 15:00 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Jedinstvo Stević |
19.03
15:00
Lehel
Borac
2
2
|
19.03.2017 15:00 | Lehel | 2 : 2 | Borac | |||||
19.03
15:00
Jedinstvo
Mladost (L)
4
0
|
19.03.2017 15:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Mladost (L) | |||||
19.03
15:00
Naftagas (B)
Omladinac
3
0
|
19.03.2017 15:00 | Naftagas (B) | 3 : 0 | Omladinac | |||||
19.03
15:00
Mladost (BD)
Banat
1
0
|
19.03.2017 15:00 | Mladost (BD) | 1 : 0 | Banat | |||||
19.03
15:00
C. Zvezda (RS)
Proleter 2006
0
0
|
19.03.2017 15:00 | C. Zvezda (RS) | 0 : 0 | Proleter 2006 |
19.03
14:30
FK Graničar 1924
Hrtkovci
1
0
|
19.03.2017 14:30 | FK Graničar 1924 | 1 : 0 | Hrtkovci | |||||
19.03
14:30
Napredak
Hajduk
0
4
|
19.03.2017 14:30 | Napredak | 0 : 4 | Hajduk | |||||
19.03
14:30
Ljukovo
Borac
2
1
|
19.03.2017 14:30 | Ljukovo | 2 : 1 | Borac | |||||
19.03
14:30
Jadran
Budućnost
1
0
|
19.03.2017 14:30 | Jadran | 1 : 0 | Budućnost | |||||
19.03
14:30
Sloboda
Partizan
1
0
|
19.03.2017 14:30 | Sloboda | 1 : 0 | Partizan |
19.03
15:30
Vinogradar
Miletić
1
2
|
19.03.2017 15:30 | Vinogradar | 1 : 2 | Miletić | |||||
19.03
15:30
Bačka
OFK Sirig
1
1
|
19.03.2017 15:30 | Bačka | 1 : 1 | OFK Sirig | |||||
19.03
15:30
Titel
Jedinstvo
0
6
|
19.03.2017 15:30 | Titel | 0 : 6 | Jedinstvo | |||||
19.03
15:30
Proleter
Petrovaradin
0
1
|
19.03.2017 15:30 | Proleter | 0 : 1 | Petrovaradin | |||||
19.03
15:30
Tatra
OFK Futog
0
1
|
19.03.2017 15:30 | Tatra | 0 : 1 | OFK Futog |
19.03
11:00
Real
Granit
0
1
|
19.03.2017 11:00 | Real | 0 : 1 | Granit | |||||
19.03
15:00
Ibar
Novi Pazar 1928
2
2
|
19.03.2017 15:00 | Ibar | 2 : 2 | Novi Pazar 1928 | |||||
19.03
15:00
Magnohrom
Omladinac
2
0
|
19.03.2017 15:00 | Magnohrom | 2 : 0 | Omladinac | |||||
19.03
15:00
Ribnica
OFK Ras
1
0
|
19.03.2017 15:00 | Ribnica | 1 : 0 | OFK Ras | |||||
19.03
15:00
Proleter
Rudar
3
0
|
19.03.2017 15:00 | Proleter | 3 : 0 | Rudar | |||||
19.03
15:00
Mataruge
Radnik
0
3
|
19.03.2017 15:00 | Mataruge | 0 : 3 | Radnik | |||||
19.03
15:00
Borac
Stubal
0
0
|
19.03.2017 15:00 | Borac | 0 : 0 | Stubal |
19.03
15:00
Vinogradi DB
Srbija
0
3
|
19.03.2017 15:00 | Vinogradi DB | 0 : 3 | Srbija | |||||
19.03
15:00
Vodojaža
Borac
4
0
|
19.03.2017 15:00 | Vodojaža | 4 : 0 | Borac | |||||
19.03
15:00
Šumadija 1934
Mladost
0
3
|
19.03.2017 15:00 | Šumadija 1934 | 0 : 3 | Mladost | |||||
19.03
15:00
Šumadinac
Kolonija
2
1
|
19.03.2017 15:00 | Šumadinac | 2 : 1 | Kolonija | |||||
19.03
15:00
Budućnost
Jedinstvo
2
1
|
19.03.2017 15:00 | Budućnost | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.03
15:00
Sloboda
Sloga D
0
3
|
19.03.2017 15:00 | Sloboda | 0 : 3 | Sloga D |
19.03
14:30
Lunjevica
Polet (T)
1
4
|
19.03.2017 14:30 | Lunjevica | 1 : 4 | Polet (T) | |||||
19.03
14:30
Jedinstvo (K)
Napredak
3
1
|
19.03.2017 14:30 | Jedinstvo (K) | 3 : 1 | Napredak | |||||
19.03
14:30
Brezak
Backovac Junajted
4
2
|
19.03.2017 14:30 | Brezak | 4 : 2 | Backovac Junajted | |||||
19.03
14:30
Omladinac (Z)
LFK Mladost
2
3
|
19.03.2017 14:30 | Omladinac (Z) | 2 : 3 | LFK Mladost | |||||
19.03
14:30
Donja Vrbava
Ozrem PMH
1
0
|
19.03.2017 14:30 | Donja Vrbava | 1 : 0 | Ozrem PMH | |||||
19.03
14:30
Spartak
Slatina
1
2
|
19.03.2017 14:30 | Spartak | 1 : 2 | Slatina | |||||
19.03
14:30
Mladost (P)
Prijevor
2
0
|
19.03.2017 14:30 | Mladost (P) | 2 : 0 | Prijevor |
19.03
14:30
Budućnost
Podunavac
2
0
|
19.03.2017 14:30 | Budućnost | 2 : 0 | Podunavac | |||||
19.03
14:30
Osipaonica
Udarnik
0
3
|
19.03.2017 14:30 | Osipaonica | 0 : 3 | Udarnik | |||||
19.03
14:30
Crvena zvezda
Polet
1
0
|
19.03.2017 14:30 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Polet | |||||
19.03
14:30
Mladi borac
Pobeda
2
2
|
19.03.2017 14:30 | Mladi borac | 2 : 2 | Pobeda | |||||
19.03
14:30
SASK
Bresje Superior
1
1
|
19.03.2017 14:30 | SASK | 1 : 1 | Bresje Superior | |||||
19.03
14:30
Šumadija
Sloboda
4
2
|
19.03.2017 14:30 | Šumadija | 4 : 2 | Sloboda | |||||
19.03
14:30
Omladinac
Sloga
1
5
|
19.03.2017 14:30 | Omladinac | 1 : 5 | Sloga |
19.03
14:30
Omladinac
Trnava
1
1
|
19.03.2017 14:30 | Omladinac | 1 : 1 | Trnava | |||||
19.03
14:30
Lokomotiva
OFK Šatornja
2
0
|
19.03.2017 14:30 | Lokomotiva | 2 : 0 | OFK Šatornja | |||||
19.03
14:30
BSK
Banja 1957
6
1
|
19.03.2017 14:30 | BSK | 6 : 1 | Banja 1957 | |||||
19.03
14:30
OFK Aranđelovac
Vinča
3
1
|
19.03.2017 14:30 | OFK Aranđelovac | 3 : 1 | Vinča | |||||
19.03
14:30
ŽSK
Proleter 1976
0
2
|
19.03.2017 14:30 | ŽSK | 0 : 2 | Proleter 1976 | |||||
19.03
14:30
Prvi srpski ustanak
Vitlina-Bokanja
3
0
|
19.03.2017 14:30 | Prvi srpski ustanak | 3 : 0 | Vitlina-Bokanja |
19.03
14:30
Rudar (Kr)
Mladost (B)
2
0
|
19.03.2017 14:30 | Rudar (Kr) | 2 : 0 | Mladost (B) | |||||
19.03
14:30
Mlava (ML)
Napredak 1936
0
3
|
19.03.2017 14:30 | Mlava (ML) | 0 : 3 | Napredak 1936 | |||||
19.03
14:30
Krilaš
Radnik (S)
0
1
|
19.03.2017 14:30 | Krilaš | 0 : 1 | Radnik (S) | |||||
19.03
14:30
Rudar (S)
Borac (K)
3
0
|
19.03.2017 14:30 | Rudar (S) | 3 : 0 | Borac (K) | |||||
19.03
14:30
Makce
Sloga (B)
0
1
|
19.03.2017 14:30 | Makce | 0 : 1 | Sloga (B) |
19.03
15:00
Mladi Borac
Borac (L)
1
1
|
19.03.2017 15:00 | Mladi Borac | 1 : 1 | Borac (L) | |||||
19.03
15:00
Majur
Borac (V)
1
2
|
19.03.2017 15:00 | Majur | 1 : 2 | Borac (V) | |||||
19.03
15:00
Hajduk Stanko
Mladost (PP)
2
2
|
19.03.2017 15:00 | Hajduk Stanko | 2 : 2 | Mladost (PP) | |||||
19.03
15:00
Antimon
Radnički Šabački
1
4
|
19.03.2017 15:00 | Antimon | 1 : 4 | Radnički Šabački |
19.03
14:30
Tulari
Tešnjar
3
0
|
19.03.2017 14:30 | Tulari | 3 : 0 | Tešnjar | |||||
19.03
14:30
Mladost
Trlić
3
1
|
19.03.2017 14:30 | Mladost | 3 : 1 | Trlić | |||||
19.03
14:30
Brezovica
Sovljak
3
1
|
19.03.2017 14:30 | Brezovica | 3 : 1 | Sovljak | |||||
19.03
14:30
Iskra
Joševa
3
1
|
19.03.2017 14:30 | Iskra | 3 : 1 | Joševa |
19.03
14:00
Savinac
Lazarica
0
1
|
19.03.2017 14:00 | Savinac | 0 : 1 | Lazarica | |||||
19.03
14:00
Višesava
Jedinstvo (K)
6
2
|
19.03.2017 14:00 | Višesava | 6 : 2 | Jedinstvo (K) | |||||
19.03
14:00
Polet
Zlatar
1
0
|
19.03.2017 14:00 | Polet | 1 : 0 | Zlatar | |||||
19.03
12:00
Ariljska rampa
Jasen
5
1
|
19.03.2017 12:00 | Ariljska rampa | 5 : 1 | Jasen | |||||
19.03
11:00
Ježevica
Perućac
0
3
|
19.03.2017 11:00 | Ježevica | 0 : 3 | Perućac |
19.03
15:00
Blizna
Slatina
0
3
|
19.03.2017 15:00 | Blizna | 0 : 3 | Slatina | |||||
19.03
15:00
BSK
Polom
3
3
|
19.03.2017 15:00 | BSK | 3 : 3 | Polom | |||||
19.03
15:00
Krivelj
Ključ
0
3
|
19.03.2017 15:00 | Krivelj | 0 : 3 | Ključ | |||||
19.03
15:00
Čubra
Deli Jovan
2
1
|
19.03.2017 15:00 | Čubra | 2 : 1 | Deli Jovan | |||||
19.03
15:00
Branik
Sloga
0
1
|
19.03.2017 15:00 | Branik | 0 : 1 | Sloga |
19.03
15:00
Zemljoradnik
Naisus 1977
1
0
|
19.03.2017 15:00 | Zemljoradnik | 1 : 0 | Naisus 1977 | |||||
19.03
15:00
Mladost (Ba)
Jedinstvo GVD
3
0
|
19.03.2017 15:00 | Mladost (Ba) | 3 : 0 | Jedinstvo GVD | |||||
19.03
15:00
Doljevac 1971
Naša krila
1
5
|
19.03.2017 15:00 | Doljevac 1971 | 1 : 5 | Naša krila | |||||
19.03
15:00
Mladost 1976
Radnički 1947
3
2
|
19.03.2017 15:00 | Mladost 1976 | 3 : 2 | Radnički 1947 | |||||
19.03
15:00
Radnički 1924
Orljane
1
3
|
19.03.2017 15:00 | Radnički 1924 | 1 : 3 | Orljane | |||||
19.03
15:00
Moravac (ZT)
Rudar Alpos
1
1
|
19.03.2017 15:00 | Moravac (ZT) | 1 : 1 | Rudar Alpos |
19.03
Omladinac
Rudar (G)
1
5
|
19.03.2017 | Omladinac | 1 : 5 | Rudar (G) | |||||
19.03
Trebič
Vratarnica
3
1
|
19.03.2017 | Trebič | 3 : 1 | Vratarnica | |||||
19.03
Kablovi
Osnić
2
0
|
19.03.2017 | Kablovi | 2 : 0 | Osnić | |||||
19.03
Malinik
ŠSK
3
0
|
19.03.2017 | Malinik | 3 : 0 | ŠSK | |||||
19.03
Sloga
Bučje Topla
1
1
|
19.03.2017 | Sloga | 1 : 1 | Bučje Topla | |||||
19.03
Radnički (L)
OFK Grlište
1
1
|
19.03.2017 | Radnički (L) | 1 : 1 | OFK Grlište | |||||
19.03
15:00
OFK Knjaz
Graničar
3
1
|
19.03.2017 15:00 | OFK Knjaz | 3 : 1 | Graničar |
19.03
15:00
Dragocvet
Hajduk
2
0
|
19.03.2017 15:00 | Dragocvet | 2 : 0 | Hajduk | |||||
19.03
15:00
Mladost (J)
Partizan
1
1
|
19.03.2017 15:00 | Mladost (J) | 1 : 1 | Partizan | |||||
19.03
15:00
Kušiljevo
Napredak (Z)
3
2
|
19.03.2017 15:00 | Kušiljevo | 3 : 2 | Napredak (Z) | |||||
19.03
15:00
Bratstvo
OFK Bratstvo
2
0
|
19.03.2017 15:00 | Bratstvo | 2 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
19.03
15:00
Juhor
OFK Batinac
3
0
|
19.03.2017 15:00 | Juhor | 3 : 0 | OFK Batinac | |||||
19.03
15:00
Budućnost
Morava
4
1
|
19.03.2017 15:00 | Budućnost | 4 : 1 | Morava |
19.03
15:00
Naupare
Sloga
4
1
|
19.03.2017 15:00 | Naupare | 4 : 1 | Sloga | |||||
19.03
15:00
Vinogradar
Čitluk
4
1
|
19.03.2017 15:00 | Vinogradar | 4 : 1 | Čitluk | |||||
19.03
15:00
Jastrebac
FUD
6
1
|
19.03.2017 15:00 | Jastrebac | 6 : 1 | FUD | |||||
19.03
15:00
Kupci
Parunovac
3
0
|
19.03.2017 15:00 | Kupci | 3 : 0 | Parunovac | |||||
19.03
15:00
Šanac
Mladi radnik
6
1
|
19.03.2017 15:00 | Šanac | 6 : 1 | Mladi radnik |
19.03
11:00
Crvena zastava
Budućnost
0
2
|
19.03.2017 11:00 | Crvena zastava | 0 : 2 | Budućnost | |||||
19.03
15:00
Morava
Proleter (DV)
3
1
|
19.03.2017 15:00 | Morava | 3 : 1 | Proleter (DV) | |||||
19.03
15:00
Vulkan
Mladost
0
1
|
19.03.2017 15:00 | Vulkan | 0 : 1 | Mladost | |||||
19.03
15:00
Sloboda
Sloga 1948
6
1
|
19.03.2017 15:00 | Sloboda | 6 : 1 | Sloga 1948 |
19.03
14:30
Polet
Jedinstvo (GS)
1
1
|
19.03.2017 14:30 | Polet | 1 : 1 | Jedinstvo (GS) | |||||
19.03
14:30
Vučje
Železničar
3
0
|
19.03.2017 14:30 | Vučje | 3 : 0 | Železničar | |||||
19.03
14:30
Plantaža
Jablanica
1
0
|
19.03.2017 14:30 | Plantaža | 1 : 0 | Jablanica | |||||
19.03
14:30
Mladi Borac
Radnički (P)
2
1
|
19.03.2017 14:30 | Mladi Borac | 2 : 1 | Radnički (P) | |||||
19.03
14:30
Brza
Progres
5
1
|
19.03.2017 14:30 | Brza | 5 : 1 | Progres | |||||
19.03
14:30
Kumarevo 65
Umac
1
0
|
19.03.2017 14:30 | Kumarevo 65 | 1 : 0 | Umac | |||||
19.03
14:30
Omladinac (DS)
Zloćudovo
1
4
|
19.03.2017 14:30 | Omladinac (DS) | 1 : 4 | Zloćudovo | |||||
19.03
14:30
Bobište
Sloga
1
0
|
19.03.2017 14:30 | Bobište | 1 : 0 | Sloga |
19.03
14:30
Zmaj 1953
Borac
0
0
|
19.03.2017 14:30 | Zmaj 1953 | 0 : 0 | Borac | |||||
19.03
14:30
PKB Kovilovo
Sinđelić 2012
2
3
|
19.03.2017 14:30 | PKB Kovilovo | 2 : 3 | Sinđelić 2012 | |||||
19.03
14:30
Dunav
Mladi proleter
4
2
|
19.03.2017 14:30 | Dunav | 4 : 2 | Mladi proleter | |||||
19.03
11:00
13. Maj Zemun
Brodarac
2
2
|
19.03.2017 11:00 | 13. Maj Zemun | 2 : 2 | Brodarac | |||||
19.03
14:30
Institut
Banja
2
0
|
19.03.2017 14:30 | Institut | 2 : 0 | Banja | |||||
19.03
14:30
Šumadinac
Lepušnica
1
0
|
19.03.2017 14:30 | Šumadinac | 1 : 0 | Lepušnica | |||||
19.03
14:30
Poštar Zvezdara
Komgrap
0
1
|
19.03.2017 14:30 | Poštar Zvezdara | 0 : 1 | Komgrap |
19.03
14:30
Urovci
Mladost (B)
5
0
|
19.03.2017 14:30 | Urovci | 5 : 0 | Mladost (B) | |||||
19.03
14:30
Barajevo
Napredak
0
5
|
19.03.2017 14:30 | Barajevo | 0 : 5 | Napredak | |||||
19.03
14:30
Rušanj
TEK Sloga
3
5
|
19.03.2017 14:30 | Rušanj | 3 : 5 | TEK Sloga | |||||
19.03
14:30
Polet
Burovo
3
4
|
19.03.2017 14:30 | Polet | 3 : 4 | Burovo | |||||
19.03
14:30
Strelac
Radnički
3
1
|
19.03.2017 14:30 | Strelac | 3 : 1 | Radnički |
19.03
14:30
Dunavac
Kosmaj
2
3
|
19.03.2017 14:30 | Dunavac | 2 : 3 | Kosmaj | |||||
19.03
14:30
Kovačevac
Hajduk
1
2
|
19.03.2017 14:30 | Kovačevac | 1 : 2 | Hajduk | |||||
19.03
14:30
Leštane
Boleč
3
0
|
19.03.2017 14:30 | Leštane | 3 : 0 | Boleč | |||||
19.03
14:30
Pudarci
Velika Krsna
1
1
|
19.03.2017 14:30 | Pudarci | 1 : 1 | Velika Krsna | |||||
19.03
14:30
Ropočevo
Vinča
1
2
|
19.03.2017 14:30 | Ropočevo | 1 : 2 | Vinča |
19.03
15:00
Zemljoradnik
Supska
4
0
|
19.03.2017 15:00 | Zemljoradnik | 4 : 0 | Supska | |||||
19.03
15:00
Moravac 2015
Omladinac
2
2
|
19.03.2017 15:00 | Moravac 2015 | 2 : 2 | Omladinac | |||||
19.03
15:00
Mladost (S)
Borac 1805
3
0
|
19.03.2017 15:00 | Mladost (S) | 3 : 0 | Borac 1805 | |||||
19.03
15:00
Moravac
Rudar Stenjevac
0
0
|
19.03.2017 15:00 | Moravac | 0 : 0 | Rudar Stenjevac | |||||
19.03
15:00
Šumadija
Omladinski
3
2
|
19.03.2017 15:00 | Šumadija | 3 : 2 | Omladinski | |||||
19.03
15:00
Napredak (S)
Rudar
4
7
|
19.03.2017 15:00 | Napredak (S) | 4 : 7 | Rudar | |||||
19.03
15:00
Istok 63
15. Avgust 1950
0
2
|
19.03.2017 15:00 | Istok 63 | 0 : 2 | 15. Avgust 1950 |
19.03
15:00
Mladost (K)
Sloga
3
1
|
19.03.2017 15:00 | Mladost (K) | 3 : 1 | Sloga | |||||
19.03
15:00
Morava
Sinđelić 1934
2
1
|
19.03.2017 15:00 | Morava | 2 : 1 | Sinđelić 1934 | |||||
19.03
15:00
Ursule
Mladost (G)
2
2
|
19.03.2017 15:00 | Ursule | 2 : 2 | Mladost (G) | |||||
19.03
15:00
Vinorača
Mladi radnik
3
0
|
19.03.2017 15:00 | Vinorača | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
19.03
15:00
Šumadinac
Osaonica
2
0
|
19.03.2017 15:00 | Šumadinac | 2 : 0 | Osaonica | |||||
19.03
15:00
Crni Vrh
Kupinovac
0
4
|
19.03.2017 15:00 | Crni Vrh | 0 : 4 | Kupinovac |
19.03
11:00
Bratstvo
Mladost (DL)
2
0
|
19.03.2017 11:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Mladost (DL) | |||||
19.03
14:30
Sloboda (DB)
Šumadija
0
1
|
19.03.2017 14:30 | Sloboda (DB) | 0 : 1 | Šumadija | |||||
19.03
14:30
Atletiko
Gradac
2
4
|
19.03.2017 14:30 | Atletiko | 2 : 4 | Gradac | |||||
19.03
14:30
Mladost (V)
Real
1
0
|
19.03.2017 14:30 | Mladost (V) | 1 : 0 | Real | |||||
19.03
14:30
Jedinstvo (G)
Navalin
3
0
|
19.03.2017 14:30 | Jedinstvo (G) | 3 : 0 | Navalin | |||||
19.03
14:30
Sušica 2012
Napredak
3
0
|
19.03.2017 14:30 | Sušica 2012 | 3 : 0 | Napredak | |||||
19.03
14:30
Marjan MB
Mladost (B)
2
5
|
19.03.2017 14:30 | Marjan MB | 2 : 5 | Mladost (B) | |||||
19.03
14:30
BSK
Milanovo
1
1
|
19.03.2017 14:30 | BSK | 1 : 1 | Milanovo | |||||
19.03
11:00
Lemind
OFK Morava
2
1
|
19.03.2017 11:00 | Lemind | 2 : 1 | OFK Morava |
19.03
14:30
Dunav
Kula
1
1
|
19.03.2017 14:30 | Dunav | 1 : 1 | Kula | |||||
19.03
14:30
Radnički 1918
Aleksa Šantić
2
1
|
19.03.2017 14:30 | Radnički 1918 | 2 : 1 | Aleksa Šantić | |||||
19.03
14:30
Graničar (R)
Hajduk (S)
1
3
|
19.03.2017 14:30 | Graničar (R) | 1 : 3 | Hajduk (S) | |||||
19.03
14:30
Omladinac (B)
Omladinac (D)
1
2
|
19.03.2017 14:30 | Omladinac (B) | 1 : 2 | Omladinac (D) |
19.03
15:00
Borac (VS)
Vladimirovac
2
1
|
19.03.2017 15:00 | Borac (VS) | 2 : 1 | Vladimirovac | |||||
19.03
15:00
Dunav
Potporanj
2
1
|
19.03.2017 15:00 | Dunav | 2 : 1 | Potporanj | |||||
19.03
15:00
Dobrica
Borac (VG)
3
2
|
19.03.2017 15:00 | Dobrica | 3 : 2 | Borac (VG) | |||||
19.03
15:00
Radnički 1927
Partizan (K)
1
0
|
19.03.2017 15:00 | Radnički 1927 | 1 : 0 | Partizan (K) | |||||
19.03
15:00
Ratar
Ševac
2
1
|
19.03.2017 15:00 | Ratar | 2 : 1 | Ševac | |||||
19.03
15:00
Banat
Hajdučica
0
2
|
19.03.2017 15:00 | Banat | 0 : 2 | Hajdučica | |||||
19.03
15:00
Vojvodina (CC)
Karaš (K)
2
1
|
19.03.2017 15:00 | Vojvodina (CC) | 2 : 1 | Karaš (K) |
19.03
15:00
ŽFK Banat
Rusanda
0
4
|
19.03.2017 15:00 | ŽFK Banat | 0 : 4 | Rusanda | |||||
19.03
15:00
Radnički 1911
Jedinstvo
2
1
|
19.03.2017 15:00 | Radnički 1911 | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.03
15:00
Zadrugar
MSK
1
0
|
19.03.2017 15:00 | Zadrugar | 1 : 0 | MSK | |||||
19.03
15:00
OFK Gradnulica
ASK
3
3
|
19.03.2017 15:00 | OFK Gradnulica | 3 : 3 | ASK | |||||
19.03
15:00
OFK Stajićevo
OFK Klek
3
1
|
19.03.2017 15:00 | OFK Stajićevo | 3 : 1 | OFK Klek | |||||
19.03
15:00
Omladinac
Zlatica
3
1
|
19.03.2017 15:00 | Omladinac | 3 : 1 | Zlatica |
19.03
14:30
Jedinstvo (P)
Mladost
0
3
|
19.03.2017 14:30 | Jedinstvo (P) | 0 : 3 | Mladost | |||||
19.03
14:30
Železničar
Hajduk
8
0
|
19.03.2017 14:30 | Železničar | 8 : 0 | Hajduk | |||||
19.03
14:30
Graničar (O)
Napredak
4
1
|
19.03.2017 14:30 | Graničar (O) | 4 : 1 | Napredak | |||||
19.03
14:30
Graničar (K)
Sloga
2
2
|
19.03.2017 14:30 | Graničar (K) | 2 : 2 | Sloga | |||||
19.03
14:30
OFK Brestač
Obilić 1993
2
0
|
19.03.2017 14:30 | OFK Brestač | 2 : 0 | Obilić 1993 | |||||
19.03
14:30
PSK Putinci
Borac
0
0
|
19.03.2017 14:30 | PSK Putinci | 0 : 0 | Borac | |||||
19.03
14:30
Jedinstvo (M)
OFK Zeka Buljubaša
0
1
|
19.03.2017 14:30 | Jedinstvo (M) | 0 : 1 | OFK Zeka Buljubaša |
19.03
10:00
Mlada krila
Borac (A)
1
2
|
19.03.2017 10:00 | Mlada krila | 1 : 2 | Borac (A) | |||||
19.03
15:00
Gruža
Jedinstvo (D)
3
0
|
19.03.2017 15:00 | Gruža | 3 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
19.03
15:00
Kraljevo Hajduk
Budućnost (K)
1
2
|
19.03.2017 15:00 | Kraljevo Hajduk | 1 : 2 | Budućnost (K) | |||||
19.03
15:00
Zvezda
Partizan
2
1
|
19.03.2017 15:00 | Zvezda | 2 : 1 | Partizan | |||||
19.03
15:00
Napredak (G)
Metalac
1
2
|
19.03.2017 15:00 | Napredak (G) | 1 : 2 | Metalac | |||||
19.03
15:00
Mladost (V)
Tavnik
2
1
|
19.03.2017 15:00 | Mladost (V) | 2 : 1 | Tavnik | |||||
19.03
15:00
Lazac
Popovići
2
2
|
19.03.2017 15:00 | Lazac | 2 : 2 | Popovići |
19.03
15:00
Sloga (D)
Napredak
2
0
|
19.03.2017 15:00 | Sloga (D) | 2 : 0 | Napredak | |||||
19.03
15:00
Duško
Mladost (MM)
4
1
|
19.03.2017 15:00 | Duško | 4 : 1 | Mladost (MM) | |||||
19.03
15:00
Budućnost (Z)
Omladinac
3
0
|
19.03.2017 15:00 | Budućnost (Z) | 3 : 0 | Omladinac | |||||
19.03
15:00
Borac (Š)
Drina
0
3
|
19.03.2017 15:00 | Borac (Š) | 0 : 3 | Drina | |||||
19.03
15:00
Budućnost (PD)
Sloga (B)
0
1
|
19.03.2017 15:00 | Budućnost (PD) | 0 : 1 | Sloga (B) | |||||
19.03
15:00
Proleter
Milicionar
0
3
|
19.03.2017 15:00 | Proleter | 0 : 3 | Milicionar | |||||
19.03
15:00
Gorki
Cer
0
0
|
19.03.2017 15:00 | Gorki | 0 : 0 | Cer |
19.03
15:00
Torpedo
Vlašić
1
0
|
19.03.2017 15:00 | Torpedo | 1 : 0 | Vlašić | |||||
19.03
15:00
Cerić
Sloga (K)
7
1
|
19.03.2017 15:00 | Cerić | 7 : 1 | Sloga (K) | |||||
19.03
11:00
Šipurske Livade
Dušan Silni
2
1
|
19.03.2017 11:00 | Šipurske Livade | 2 : 1 | Dušan Silni | |||||
19.03
15:00
Trešnjevka
Dobrava
1
1
|
19.03.2017 15:00 | Trešnjevka | 1 : 1 | Dobrava | |||||
19.03
15:00
Radnički (К)
Rankovac
2
1
|
19.03.2017 15:00 | Radnički (К) | 2 : 1 | Rankovac | |||||
19.03
15:00
Mladost 2013
Vojvoda Stepa Stepanović
0
2
|
19.03.2017 15:00 | Mladost 2013 | 0 : 2 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
19.03
15:00
OFK Jelen
Varna 012
6
1
|
19.03.2017 15:00 | OFK Jelen | 6 : 1 | Varna 012 | |||||
19.03
15:00
Miloš Pocerac 2013
Karađorđe
1
0
|
19.03.2017 15:00 | Miloš Pocerac 2013 | 1 : 0 | Karađorđe |
19.03
11:00
Velika Reka
7. Juli
4
1
|
19.03.2017 11:00 | Velika Reka | 4 : 1 | 7. Juli | |||||
19.03
15:00
Vidojevica
Milan Orlić
0
1
|
19.03.2017 15:00 | Vidojevica | 0 : 1 | Milan Orlić | |||||
19.03
15:00
Sloga (LŠ)
Azbukovica
2
1
|
19.03.2017 15:00 | Sloga (LŠ) | 2 : 1 | Azbukovica | |||||
19.03
15:00
Jedinstvo (MZ)
Cerova
6
1
|
19.03.2017 15:00 | Jedinstvo (MZ) | 6 : 1 | Cerova | |||||
19.03
15:00
Gučevo
Sloga (S)
4
0
|
19.03.2017 15:00 | Gučevo | 4 : 0 | Sloga (S) | |||||
19.03
15:00
Stolice
Borac (K)
0
3
|
19.03.2017 15:00 | Stolice | 0 : 3 | Borac (K) | |||||
19.03
15:00
Jedinstvo (Z)
Jadar (S)
0
3
|
19.03.2017 15:00 | Jedinstvo (Z) | 0 : 3 | Jadar (S) | |||||
19.03
15:00
Mladost (DD)
Prva Iskra
3
1
|
19.03.2017 15:00 | Mladost (DD) | 3 : 1 | Prva Iskra |
19.03
14:30
Glumač
Omladinac
0
2
|
19.03.2017 14:30 | Glumač | 0 : 2 | Omladinac | |||||
19.03
11:30
Borac
Duškovci
1
2
|
19.03.2017 11:30 | Borac | 1 : 2 | Duškovci | |||||
19.03
11:30
Avijatičar
Plavi Tok
5
0
|
19.03.2017 11:30 | Avijatičar | 5 : 0 | Plavi Tok | |||||
19.03
11:30
Lauš
Dobrinjac
4
1
|
19.03.2017 11:30 | Lauš | 4 : 1 | Dobrinjac | |||||
19.03
14:30
Gorobilje
Napredak
7
2
|
19.03.2017 14:30 | Gorobilje | 7 : 2 | Napredak | |||||
19.03
14:30
Bakionica
Sečica
5
1
|
19.03.2017 14:30 | Bakionica | 5 : 1 | Sečica | |||||
19.03
14:30
Trešnjica
Pobeda
5
0
|
19.03.2017 14:30 | Trešnjica | 5 : 0 | Pobeda |
19.03
15:00
Sebečevac
Mladost VPD
4
3
|
19.03.2017 15:00 | Sebečevac | 4 : 3 | Mladost VPD | |||||
19.03
15:00
Gornji Stepoš
Kapidžija
2
0
|
19.03.2017 15:00 | Gornji Stepoš | 2 : 0 | Kapidžija | |||||
19.03
15:00
Budućnost
Dedina
1
0
|
19.03.2017 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | Dedina | |||||
19.03
15:00
Rasina
Bukovica
3
0
|
19.03.2017 15:00 | Rasina | 3 : 0 | Bukovica | |||||
19.03
11:00
Sloga
Borac
6
0
|
19.03.2017 11:00 | Sloga | 6 : 0 | Borac | |||||
19.03
11:00
Čarapan
Žabare
2
4
|
19.03.2017 11:00 | Čarapan | 2 : 4 | Žabare |
19.03
15:00
14. Oktobar
Beli Orlovi
4
1
|
19.03.2017 15:00 | 14. Oktobar | 4 : 1 | Beli Orlovi | |||||
19.03
15:00
Gradina
Mladost
4
1
|
19.03.2017 15:00 | Gradina | 4 : 1 | Mladost | |||||
19.03
15:00
Rubin (Z)
Stari Trstenik
3
1
|
19.03.2017 15:00 | Rubin (Z) | 3 : 1 | Stari Trstenik | |||||
19.03
15:00
Omladinac
Borac
2
1
|
19.03.2017 15:00 | Omladinac | 2 : 1 | Borac | |||||
19.03
15:00
Donji Kopaonik
Jugovići
3
0
|
19.03.2017 15:00 | Donji Kopaonik | 3 : 0 | Jugovići | |||||
19.03
15:00
Trudbenik
Rubin (DS)
0
1
|
19.03.2017 15:00 | Trudbenik | 0 : 1 | Rubin (DS) | |||||
19.03
15:00
Polet 57
Sloga
2
0
|
19.03.2017 15:00 | Polet 57 | 2 : 0 | Sloga |
19.03
11:00
Stojnik
Popović
4
0
|
19.03.2017 11:00 | Stojnik | 4 : 0 | Popović | |||||
19.03
15:00
Vojvoda
OFK Rogača
1
3
|
19.03.2017 15:00 | Vojvoda | 1 : 3 | OFK Rogača | |||||
19.03
15:00
Vis
Rudar 2012
3
1
|
19.03.2017 15:00 | Vis | 3 : 1 | Rudar 2012 |
19.03
15:00
Omladinac
Posavina
3
1
|
19.03.2017 15:00 | Omladinac | 3 : 1 | Posavina | |||||
19.03
15:00
Rekreativo
Rvati
1
5
|
19.03.2017 15:00 | Rekreativo | 1 : 5 | Rvati | |||||
19.03
15:00
Duboko
Jedinstvo
5
2
|
19.03.2017 15:00 | Duboko | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
19.03
15:00
Belo Polje
Sloga
2
2
|
19.03.2017 15:00 | Belo Polje | 2 : 2 | Sloga | |||||
19.03
15:00
Borac
Partizan
2
1
|
19.03.2017 15:00 | Borac | 2 : 1 | Partizan | |||||
19.03
15:00
Zvezda
Ljubinić
5
1
|
19.03.2017 15:00 | Zvezda | 5 : 1 | Ljubinić |
19.03
11:00
Badince
Gornje Krajince
2
1
|
19.03.2017 11:00 | Badince | 2 : 1 | Gornje Krajince | |||||
19.03
11:00
Rudar 1973
Jašunja
0
4
|
19.03.2017 11:00 | Rudar 1973 | 0 : 4 | Jašunja |
19.03
15:00
Planinac
Zelenika
3
5
|
19.03.2017 15:00 | Planinac | 3 : 5 | Zelenika |
19.03
15:00
Heroj
Razvitak
1
0
|
19.03.2017 15:00 | Heroj | 1 : 0 | Razvitak | |||||
19.03
15:00
Donja Mutnica
Radnik
1
0
|
19.03.2017 15:00 | Donja Mutnica | 1 : 0 | Radnik | |||||
19.03
15:00
OFK Juhor 2016
Polet
4
2
|
19.03.2017 15:00 | OFK Juhor 2016 | 4 : 2 | Polet | |||||
19.03
15:00
Mladost
Popovac
4
1
|
19.03.2017 15:00 | Mladost | 4 : 1 | Popovac | |||||
19.03
12:00
Vihor
ISK Izvor
1
3
|
19.03.2017 12:00 | Vihor | 1 : 3 | ISK Izvor | |||||
19.03
15:00
Napredak
Jedinstvo
5
1
|
19.03.2017 15:00 | Napredak | 5 : 1 | Jedinstvo |
19.03
14:30
Kosmajac
Šepšin
0
1
|
19.03.2017 14:30 | Kosmajac | 0 : 1 | Šepšin | |||||
19.03
14:30
Borac
Vlaška 1950
1
3
|
19.03.2017 14:30 | Borac | 1 : 3 | Vlaška 1950 | |||||
19.03
14:30
Ivanča
Šumadija 1962
0
3
|
19.03.2017 14:30 | Ivanča | 0 : 3 | Šumadija 1962 | |||||
19.03
14:30
Sloga
Napredak
0
3
|
19.03.2017 14:30 | Sloga | 0 : 3 | Napredak |
19.03
15:30
Igalo
Berane
0
0
|
19.03.2017 15:30 | Igalo | 0 : 0 | Berane | |||||
19.03
15:30
Jezero
Ibar
1
2
|
19.03.2017 15:30 | Jezero | 1 : 2 | Ibar | |||||
19.03
15:30
Mornar
Bratstvo
3
0
|
19.03.2017 15:30 | Mornar | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
19.03
15:30
Kom
Cetinje
0
0
|
19.03.2017 15:30 | Kom | 0 : 0 | Cetinje | |||||
19.03
15:30
Radnički
Otrant Olympic
0
2
|
19.03.2017 15:30 | Radnički | 0 : 2 | Otrant Olympic |
19.03
14:00
Petnjica
Pljevlja 97
0
4
|
19.03.2017 14:00 | Petnjica | 0 : 4 | Pljevlja 97 |
19.03
14:00
Drezga
Ribnica
1
3
|
19.03.2017 14:00 | Drezga | 1 : 3 | Ribnica | |||||
19.03
15:00
Crvena stijena
Gorštak
3
0
|
19.03.2017 15:00 | Crvena stijena | 3 : 0 | Gorštak |
19.03
15:00
Čukarički
Crvena zvezda
3
4
|
19.03.2017 15:00 | Čukarički | 3 : 4 | Crvena zvezda | |||||
19.03
17:00
Vojvodina
Mladost
0
1
|
19.03.2017 17:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Mladost |
19.03
14:30
Zemun
Sloboda
2
1
|
19.03.2017 14:30 | Zemun | 2 : 1 | Sloboda |
19.03
13:00
Middlesbrough
Manchester Utd
1
3
|
19.03.2017 13:00 | Middlesbrough | 1 : 3 | Manchester Utd | |||||
19.03
15:15
Tottenham
Southampton
2
1
|
19.03.2017 15:15 | Tottenham | 2 : 1 | Southampton | |||||
19.03
17:30
Manchester City
Liverpool
1
1
|
19.03.2017 17:30 | Manchester City | 1 : 1 | Liverpool |
19.03
15:30
Mainz 05
Schalke 04
0
1
|
19.03.2017 15:30 | Mainz 05 | 0 : 1 | Schalke 04 | |||||
19.03
17:30
Borussia M'gladbach
Bayern
0
1
|
19.03.2017 17:30 | Borussia M'gladbach | 0 : 1 | Bayern |
19.03
12:30
Empoli
Napoli
2
3
|
19.03.2017 12:30 | Empoli | 2 : 3 | Napoli | |||||
19.03
15:00
Bologna
Chievo
4
1
|
19.03.2017 15:00 | Bologna | 4 : 1 | Chievo | |||||
19.03
15:00
Crotone
Fiorentina
0
1
|
19.03.2017 15:00 | Crotone | 0 : 1 | Fiorentina | |||||
19.03
15:00
Sampdoria
Juventus
0
1
|
19.03.2017 15:00 | Sampdoria | 0 : 1 | Juventus | |||||
19.03
15:00
Cagliari
Lazio
0
0
|
19.03.2017 15:00 | Cagliari | 0 : 0 | Lazio | |||||
19.03
15:00
Atalanta
Pescara
3
0
|
19.03.2017 15:00 | Atalanta | 3 : 0 | Pescara | |||||
19.03
18:00
Udinese
Palermo
4
1
|
19.03.2017 18:00 | Udinese | 4 : 1 | Palermo | |||||
19.03
20:45
Roma
Sassuolo
3
1
|
19.03.2017 20:45 | Roma | 3 : 1 | Sassuolo |
19.03
21:00
PSG
Lyon
2
1
|
19.03.2017 21:00 | PSG | 2 : 1 | Lyon | |||||
19.03
17:00
Dijon
Saint-Étienne
0
1
|
19.03.2017 17:00 | Dijon | 0 : 1 | Saint-Étienne | |||||
19.03
15:00
Caen
Monaco
0
3
|
19.03.2017 15:00 | Caen | 0 : 3 | Monaco |
19.03
12:00
Leganés
Málaga
0
0
|
19.03.2017 12:00 | Leganés | 0 : 0 | Málaga | |||||
19.03
16:15
Atlético Madrid
Sevilla
3
1
|
19.03.2017 16:15 | Atlético Madrid | 3 : 1 | Sevilla | |||||
19.03
18:30
Sporting Gijón
Granada
3
1
|
19.03.2017 18:30 | Sporting Gijón | 3 : 1 | Granada | |||||
19.03
20:45
Barcelona
Valencia
4
2
|
19.03.2017 20:45 | Barcelona | 4 : 2 | Valencia | |||||
19.03
18:30
La Coruña
Celta Vigo
0
1
|
19.03.2017 18:30 | La Coruña | 0 : 1 | Celta Vigo |
19.03
15:00
Spartak ŽK
Voždovac
0
3
|
19.03.2017 15:00 | Spartak ŽK | 0 : 3 | Voždovac | |||||
19.03
11:00
Vojvodina
Mačva
2
1
|
19.03.2017 11:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Mačva | |||||
19.03
15:00
Brodarac
Crvena zvezda
1
1
|
19.03.2017 15:00 | Brodarac | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
19.03
14:30
Lokomotiva
Radnički (P)
1
2
|
19.03.2017 14:30 | Lokomotiva | 1 : 2 | Radnički (P) | |||||
19.03
10:30
Radnički (V)
OFK Beograd
0
1
|
19.03.2017 10:30 | Radnički (V) | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
19.03
13:00
Radnički (N)
Partizan
0
1
|
19.03.2017 13:00 | Radnički (N) | 0 : 1 | Partizan | |||||
19.03
11:00
Jagodina
Čukarički
1
2
|
19.03.2017 11:00 | Jagodina | 1 : 2 | Čukarički |
19.03
12:00
Rudar
Sloga (K)
3
0
|
19.03.2017 12:00 | Rudar | 3 : 0 | Sloga (K) | |||||
19.03
11:00
Radnički 1923
Partizan
2
1
|
19.03.2017 11:00 | Radnički 1923 | 2 : 1 | Partizan | |||||
19.03
12:00
Goč
Budućnost (K)
1
3
|
19.03.2017 12:00 | Goč | 1 : 3 | Budućnost (K) |
19.03
11:00
Savacijum
Radnički Stobex
|
19.03.2017 11:00 | Savacijum | : | Radnički Stobex |
19.03
11:00
Studentski Grad
Žarkovo
6
0
|
19.03.2017 11:00 | Studentski Grad | 6 : 0 | Žarkovo | |||||
19.03
10:00
BSK Borča
BASK
3
0
|
19.03.2017 10:00 | BSK Borča | 3 : 0 | BASK | |||||
19.03
09:00
Kolubara
Sindjelic
0
6
|
19.03.2017 09:00 | Kolubara | 0 : 6 | Sindjelic | |||||
19.03
10:00
Radnički (O)
IMT
1
0
|
19.03.2017 10:00 | Radnički (O) | 1 : 0 | IMT | |||||
19.03
09:00
Brodarac 2
IM Rakovica
0
1
|
19.03.2017 09:00 | Brodarac 2 | 0 : 1 | IM Rakovica |
19.03
10:00
Grafičar
Prva Iskra
8
1
|
19.03.2017 10:00 | Grafičar | 8 : 1 | Prva Iskra |
19.03
19:30
Radnički MK
BASK MK
1
1
|
19.03.2017 19:30 | Radnički MK | 1 : 1 | BASK MK | |||||
19.03
09:00
Sinđelić MK
Zemun MK
0
2
|
19.03.2017 09:00 | Sinđelić MK | 0 : 2 | Zemun MK | |||||
19.03
09:00
011 MK
Lokomotiva MK
1
3
|
19.03.2017 09:00 | 011 MK | 1 : 3 | Lokomotiva MK |
19.03
13:00
Spartak ŽK
Studentski Grad
3
1
|
19.03.2017 13:00 | Spartak ŽK | 3 : 1 | Studentski Grad | |||||
19.03
13:00
Vojvodina
Kiker
2
1
|
19.03.2017 13:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Kiker | |||||
19.03
12:00
Brodarac
Crvena zvezda
0
6
|
19.03.2017 12:00 | Brodarac | 0 : 6 | Crvena zvezda | |||||
19.03
13:30
Jagodina
Čukarički
1
1
|
19.03.2017 13:30 | Jagodina | 1 : 1 | Čukarički |
19.03
13:00
Radnički 1923
Sloga (K)
1
1
|
19.03.2017 13:00 | Radnički 1923 | 1 : 1 | Sloga (K) | |||||
19.03
10:00
Rudar
Nacional AG
0
3
|
19.03.2017 10:00 | Rudar | 0 : 3 | Nacional AG |
19.03
12:00
Mačva 2005
Železničar
5
0
|
19.03.2017 12:00 | Mačva 2005 | 5 : 0 | Železničar | |||||
19.03
15:30
Radnički (V)
Savacium
1
2
|
19.03.2017 15:30 | Radnički (V) | 1 : 2 | Savacium |
19.03
12:00
BSK
Voždovac
3
1
|
19.03.2017 12:00 | BSK | 3 : 1 | Voždovac | |||||
19.03
12:00
Sindjelic
Internacional
3
2
|
19.03.2017 12:00 | Sindjelic | 3 : 2 | Internacional | |||||
19.03
12:30
Kolubara
BSK 1925
2
1
|
19.03.2017 12:30 | Kolubara | 2 : 1 | BSK 1925 | |||||
19.03
14:00
Teleoptik
BASK
4
1
|
19.03.2017 14:00 | Teleoptik | 4 : 1 | BASK | |||||
19.03
17:30
Radnicki (NB)
011
2
0
|
19.03.2017 17:30 | Radnicki (NB) | 2 : 0 | 011 |
19.03
15:00
Vinca
Bežanija
1
3
|
19.03.2017 15:00 | Vinca | 1 : 3 | Bežanija | |||||
19.03
12:00
IMT
Beograd 1929
2
0
|
19.03.2017 12:00 | IMT | 2 : 0 | Beograd 1929 |
19.03
11:00
Teleoptik MK
Radnički NB MK
2
0
|
19.03.2017 11:00 | Teleoptik MK | 2 : 0 | Radnički NB MK | |||||
19.03
12:00
Voždovac MK
Studentski grad MK
0
1
|
19.03.2017 12:00 | Voždovac MK | 0 : 1 | Studentski grad MK |
19.03
10:30
AS
Sloga (K)
2
2
|
19.03.2017 10:30 | AS | 2 : 2 | Sloga (K) |
19.03
10:00
Mačva 2005
Železničar
2
1
|
19.03.2017 10:00 | Mačva 2005 | 2 : 1 | Železničar | |||||
19.03
10:00
Radnički (V)
Savacijum
1
1
|
19.03.2017 10:00 | Radnički (V) | 1 : 1 | Savacijum | |||||
19.03
10:00
Ribnica
Mačva (Š)
0
6
|
19.03.2017 10:00 | Ribnica | 0 : 6 | Mačva (Š) | |||||
19.03
10:00
Omladinac 2014
Budućnost-Krušik 2014
0
1
|
19.03.2017 10:00 | Omladinac 2014 | 0 : 1 | Budućnost-Krušik 2014 |
19.03
09:00
Teleoptik MK
Crvena zvezda MK
0
3
|
19.03.2017 09:00 | Teleoptik MK | 0 : 3 | Crvena zvezda MK | |||||
19.03
09:00
Voždovac MK
Partizan MK
0
4
|
19.03.2017 09:00 | Voždovac MK | 0 : 4 | Partizan MK | |||||
19.03
10:00
OFK Beograd MK
Altina MK
4
0
|
19.03.2017 10:00 | OFK Beograd MK | 4 : 0 | Altina MK |
19.03
18:00
Hajduk
Akademik
67
73
|
19.03.2017 18:00 | Hajduk | 67 : 73 | Akademik | |||||
19.03
18:00
Jedinstvo
Radnički
66
68
|
19.03.2017 18:00 | Jedinstvo | 66 : 68 | Radnički |
19.03
19:00
Ub
Priboj
88
89
|
19.03.2017 19:00 | Ub | 88 : 89 | Priboj | |||||
19.03
13:00
Polet
Klik
68
84
|
19.03.2017 13:00 | Polet | 68 : 84 | Klik | |||||
19.03
18:00
Novi Pazar
Mileševac
74
61
|
19.03.2017 18:00 | Novi Pazar | 74 : 61 | Mileševac |
19.03
18:30
OKK Junior
Morava
90
75
|
19.03.2017 18:30 | OKK Junior | 90 : 75 | Morava | |||||
19.03
20:30
Niš
Mladost
96
84
|
19.03.2017 20:30 | Niš | 96 : 84 | Mladost | |||||
19.03
18:00
Dimitrovgrad
Kuršumlija
89
67
|
19.03.2017 18:00 | Dimitrovgrad | 89 : 67 | Kuršumlija |
19.03
17:00
Astra
Borča
64
55
|
19.03.2017 17:00 | Astra | 64 : 55 | Borča |
19.03
13:00
Sivac
Mladost Veternik
104
109
|
19.03.2017 13:00 | Sivac | 104 : 109 | Mladost Veternik |
19.03
16:00
Dinamo
Jadran
86
55
|
19.03.2017 16:00 | Dinamo | 86 : 55 | Jadran | |||||
19.03
18:00
Jedinstvo
Vojka
99
57
|
19.03.2017 18:00 | Jedinstvo | 99 : 57 | Vojka |
19.03
21:00
GM-032
Užice
68
60
|
19.03.2017 21:00 | GM-032 | 68 : 60 | Užice | |||||
19.03
14:00
Play off
Sloga
80
100
|
19.03.2017 14:00 | Play off | 80 : 100 | Sloga |
19.03
15:00
Napredak Junior
Požarevac
82
76
|
19.03.2017 15:00 | Napredak Junior | 82 : 76 | Požarevac | |||||
19.03
19:30
Stari Ras
Trepča
89
75
|
19.03.2017 19:30 | Stari Ras | 89 : 75 | Trepča | |||||
19.03
18:30
Bane
Stragari
56
82
|
19.03.2017 18:30 | Bane | 56 : 82 | Stragari | |||||
19.03
15:00
Paraćin
Sloga (PM)
114
72
|
19.03.2017 15:00 | Paraćin | 114 : 72 | Sloga (PM) |
19.03
16:00
Zvezdara
Umka 2009
90
86
|
19.03.2017 16:00 | Zvezdara | 90 : 86 | Umka 2009 | |||||
19.03
17:00
Lazarevac
Cerak
62
51
|
19.03.2017 17:00 | Lazarevac | 62 : 51 | Cerak |
19.03
19:00
Crvena zvezda
Budućnost
82
67
|
19.03.2017 19:00 | Crvena zvezda | 82 : 67 | Budućnost | 1:0 |
19.03
17:00
OKK Beograd
Dunav
67
66
|
19.03.2017 17:00 | OKK Beograd | 67 : 66 | Dunav |
19.03
14:30
Montana 2003
Budućnost Bemax
41
44
|
19.03.2017 14:30 | Montana 2003 | 41 : 44 | Budućnost Bemax | 0:1 | ||||
19.03
17:00
Athlete Celje
Beroe
61
57
|
19.03.2017 17:00 | Athlete Celje | 61 : 57 | Beroe |
19.03
20:00
Proleter
Srbobran
90
22
|
19.03.2017 20:00 | Proleter | 90 : 22 | Srbobran |
19.03
Mionica
MIX 1
31
29
|
19.03.2017 | Mionica | 31 : 29 | MIX 1 |
19.03
20:00
Loznica
Lucky Star
3
0
|
19.03.2017 20:00 | Loznica | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
19.03
17:00
Rudar
Šumadija
3
1
|
19.03.2017 17:00 | Rudar | 3 : 1 | Šumadija |
19.03
16:30
Knez Lazar
Gračac
2
3
|
19.03.2017 16:30 | Knez Lazar | 2 : 3 | Gračac | |||||
19.03
15:00
Putevi
Partizan
0
3
|
19.03.2017 15:00 | Putevi | 0 : 3 | Partizan |
19.03
18:00
Mladost-Expans
Šid
3
0
|
19.03.2017 18:00 | Mladost-Expans | 3 : 0 | Šid | |||||
19.03
12:30
Dunav Volley
Banat
3
2
|
19.03.2017 12:30 | Dunav Volley | 3 : 2 | Banat | |||||
19.03
19:30
Vojvodina 2
Botafogo
3
0
|
19.03.2017 19:30 | Vojvodina 2 | 3 : 0 | Botafogo |
19.03
17:00
Ozren
Hajduk Veljko
3
0
|
19.03.2017 17:00 | Ozren | 3 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
19.03
16:00
MOK Topličanin 97
Borac
0
3
|
19.03.2017 16:00 | MOK Topličanin 97 | 0 : 3 | Borac |
19.03
Surdulica
Topličanin 2
0
3
|
19.03.2017 | Surdulica | 0 : 3 | Topličanin 2 |
19.03
19:00
Spartak
Vojvodina
0
3
|
19.03.2017 19:00 | Spartak | 0 : 3 | Vojvodina | 0:2 | ||||
19.03
19:00
Jedinstvo
Ribnica
2
3
|
19.03.2017 19:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Ribnica | 1:1 |
19.03
16:00
Futog
Kosovska Mitrovica
0
3
|
19.03.2017 16:00 | Futog | 0 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
19.03
16:00
Jagodina
VA 014 Gorenje
1
3
|
19.03.2017 16:00 | Jagodina | 1 : 3 | VA 014 Gorenje |
19.03
16:30
Metalac Takovo
Mladenovac
0
3
|
19.03.2017 16:30 | Metalac Takovo | 0 : 3 | Mladenovac | |||||
19.03
17:00
Užice
Bečej
3
0
|
19.03.2017 17:00 | Užice | 3 : 0 | Bečej | |||||
19.03
17:00
Zaslon
Novi Sad
0
3
|
19.03.2017 17:00 | Zaslon | 0 : 3 | Novi Sad | |||||
19.03
18:30
Dubočica
Timok
3
2
|
19.03.2017 18:30 | Dubočica | 3 : 2 | Timok |
19.03
19:00
Tehničar
Crnokosa
0
3
|
19.03.2017 19:00 | Tehničar | 0 : 3 | Crnokosa | |||||
19.03
20:00
Bambi volej
Tara
3
0
|
19.03.2017 20:00 | Bambi volej | 3 : 0 | Tara |
19.03
17:30
Topličanin
Kuršumlija
1
3
|
19.03.2017 17:30 | Topličanin | 1 : 3 | Kuršumlija | |||||
19.03
16:00
Pirot
Aleksinac
3
2
|
19.03.2017 16:00 | Pirot | 3 : 2 | Aleksinac | |||||
19.03
15:00
Leskovac-98
Paraćin
3
0
|
19.03.2017 15:00 | Leskovac-98 | 3 : 0 | Paraćin | |||||
19.03
14:00
Zaječar
Radan
3
0
|
19.03.2017 14:00 | Zaječar | 3 : 0 | Radan |
19.03
15:00
Novi Sad
Vršac
3
1
|
19.03.2017 15:00 | Novi Sad | 3 : 1 | Vršac | |||||
19.03
18:30
Mladost (I)
Futog vest
0
3
|
19.03.2017 18:30 | Mladost (I) | 0 : 3 | Futog vest | |||||
19.03
16:30
Panonija
Volejstars
0
3
|
19.03.2017 16:30 | Panonija | 0 : 3 | Volejstars | |||||
19.03
16:00
Ruma
Apatin
3
0
|
19.03.2017 16:00 | Ruma | 3 : 0 | Apatin |
19.03
17:00
Šumadija
Lucky Star
3
1
|
19.03.2017 17:00 | Šumadija | 3 : 1 | Lucky Star | |||||
19.03
19:00
Lazarevac
Kralj
1
3
|
19.03.2017 19:00 | Lazarevac | 1 : 3 | Kralj |
19.03
13:00
Tehničar
Mali Zvornik
3
2
|
19.03.2017 13:00 | Tehničar | 3 : 2 | Mali Zvornik | |||||
19.03
18:00
Srbijanka 014
Fortuna plus
3
0
|
19.03.2017 18:00 | Srbijanka 014 | 3 : 0 | Fortuna plus |
19.03
18:00
Vizura
Dinamo
3
1
|
19.03.2017 18:00 | Vizura | 3 : 1 | Dinamo | 1:0 | ||||
19.03
18:00
Spartak
Jedinstvo
1
3
|
19.03.2017 18:00 | Spartak | 1 : 3 | Jedinstvo | 0:2 |
19.03
16:00
Gimnazijalac
FOK
3
2
|
19.03.2017 16:00 | Gimnazijalac | 3 : 2 | FOK | |||||
19.03
19:00
Takovo Zvezda Helios
Eaton Srem Tempo
1
3
|
19.03.2017 19:00 | Takovo Zvezda Helios | 1 : 3 | Eaton Srem Tempo | |||||
19.03
16:15
Beograd
Roda
2
3
|
19.03.2017 16:15 | Beograd | 2 : 3 | Roda |
19.03
16:00
Žabalj Volej
Valjevo
1
3
|
19.03.2017 16:00 | Žabalj Volej | 1 : 3 | Valjevo |
19.03
18:30
Kikinda
Hercegovina
24
22
|
19.03.2017 18:30 | Kikinda | 24 : 22 | Hercegovina | |||||
19.03
19:30
ŽSK
Jedinstvo
27
24
|
19.03.2017 19:30 | ŽSK | 27 : 24 | Jedinstvo |
19.03
17:00
Rekreativo
Studentski grad
21
18
|
19.03.2017 17:00 | Rekreativo | 21 : 18 | Studentski grad | |||||
19.03
17:30
Novi Beograd
Loznica
27
29
|
19.03.2017 17:30 | Novi Beograd | 27 : 29 | Loznica |
19.03
19:00
Planinka
Aleksinac
43
24
|
19.03.2017 19:00 | Planinka | 43 : 24 | Aleksinac |
19.03
20:00
Arilje
Lokomotiva
29
29
|
19.03.2017 20:00 | Arilje | 29 : 29 | Lokomotiva | |||||
19.03
19:00
Metalac
Beli andjeo
26
21
|
19.03.2017 19:00 | Metalac | 26 : 21 | Beli andjeo | |||||
19.03
17:00
Napredak
Mladost
26
25
|
19.03.2017 17:00 | Napredak | 26 : 25 | Mladost | |||||
19.03
19:00
Trepča
Goč Merkur
34
29
|
19.03.2017 19:00 | Trepča | 34 : 29 | Goč Merkur |
19.03
18:00
Slavija
Mladost
31
23
|
19.03.2017 18:00 | Slavija | 31 : 23 | Mladost | |||||
19.03
17:00
Vladimirovac
Metalac
21
23
|
19.03.2017 17:00 | Vladimirovac | 21 : 23 | Metalac |
19.03
14:00
Bane
Sloga
26
31
|
19.03.2017 14:00 | Bane | 26 : 31 | Sloga |
19.03
17:00
Metaloplastika
Vojvodina
34
31
|
19.03.2017 17:00 | Metaloplastika | 34 : 31 | Vojvodina | |||||
19.03
18:00
Požarevac
Crvena zvezda
29
34
|
19.03.2017 18:00 | Požarevac | 29 : 34 | Crvena zvezda |
19.03
17:30
ORK Loznica
ORK Beograd
26
29
|
19.03.2017 17:30 | ORK Loznica | 26 : 29 | ORK Beograd |
19.03
20:00
Žitorađa
Jastrebac
24
22
|
19.03.2017 20:00 | Žitorađa | 24 : 22 | Jastrebac | |||||
19.03
18:00
Radan
Rtanj
24
14
|
19.03.2017 18:00 | Radan | 24 : 14 | Rtanj | |||||
19.03
13:30
Naisa 2
Đerdap
27
25
|
19.03.2017 13:30 | Naisa 2 | 27 : 25 | Đerdap |
19.03
15:00
Temerin
Mladost
30
19
|
19.03.2017 15:00 | Temerin | 30 : 19 | Mladost | |||||
19.03
19:00
Radnički
Partizan
28
26
|
19.03.2017 19:00 | Radnički | 28 : 26 | Partizan |
19.03
Stari Grad
Dunav
16
7
|
19.03.2017 | Stari Grad | 16 : 7 | Dunav | |||||
19.03
Beograd
Taš
8
8
|
19.03.2017 | Beograd | 8 : 8 | Taš |
19.03
21:00
Hajduk
Viking
5
6
|
19.03.2017 21:00 | Hajduk | 5 : 6 | Viking |
19.03
Timok
Vranje
4
6
|
19.03.2017 | Timok | 4 : 6 | Vranje | |||||
19.03
Vinter sport
Banjica
7
1
|
19.03.2017 | Vinter sport | 7 : 1 | Banjica | |||||
19.03
Niš 92
Pirot
2
5
|
19.03.2017 | Niš 92 | 2 : 5 | Pirot |
19.03
21:00
Župski rubin
Raška
1
5
|
19.03.2017 21:00 | Župski rubin | 1 : 5 | Raška | |||||
19.03
18:00
Bellatores
Partenon
3
4
|
19.03.2017 18:00 | Bellatores | 3 : 4 | Partenon | |||||
19.03
14:30
Fontana
Ekonomac 2
6
6
|
19.03.2017 14:30 | Fontana | 6 : 6 | Ekonomac 2 |
19.03
12:30
Flach
Aranđelovac
|
19.03.2017 12:30 | Flach | : | Aranđelovac | |||||
19.03
19:00
Šljivici
Kosjerić
1
2
|
19.03.2017 19:00 | Šljivici | 1 : 2 | Kosjerić | |||||
19.03
16:30
Bezbednost 192
92
3
3
|
19.03.2017 16:30 | Bezbednost 192 | 3 : 3 | 92 |
19.03
20:15
Intelektualac
Handy United
3
6
|
19.03.2017 20:15 | Intelektualac | 3 : 6 | Handy United |
19.03
19:30
Leskovac
Dolap
7
2
|
19.03.2017 19:30 | Leskovac | 7 : 2 | Dolap | |||||
19.03
19:30
Rota
As
2
3
|
19.03.2017 19:30 | Rota | 2 : 3 | As | |||||
19.03
19:30
Prokuplje
Bele crkve
2
0
|
19.03.2017 19:30 | Prokuplje | 2 : 0 | Bele crkve |
19.03
19:00
Jastrebac
Ekonomac
5
9
|
19.03.2017 19:00 | Jastrebac | 5 : 9 | Ekonomac | |||||
19.03
20:00
Kalča
Metalac Kolorado
8
2
|
19.03.2017 20:00 | Kalča | 8 : 2 | Metalac Kolorado |
19.03
18:00
Partizan
Radnički
60
10
|
19.03.2017 18:00 | Partizan | 60 : 10 | Radnički | |||||
19.03
16:00
Dorćol
Crvena Zvezda
20
50
|
19.03.2017 16:00 | Dorćol | 20 : 50 | Crvena Zvezda |
19.03
15:00
BRK Crvena Zvezda
Partizan
0
7
|
19.03.2017 15:00 | BRK Crvena Zvezda | 0 : 7 | Partizan |