18.06
17:30
Seljak
Šumadinac
7
1
|
18.06.2014 17:30 | Seljak | 7 : 1 | Šumadinac | |||||
18.06
17:30
OFK Bagremar
Partizan
5
4
|
18.06.2014 17:30 | OFK Bagremar | 5 : 4 | Partizan | |||||
18.06
17:30
Ćava
Jadran
0
0
|
18.06.2014 17:30 | Ćava | 0 : 0 | Jadran | |||||
18.06
17:30
Sloga D
Sušica
4
3
|
18.06.2014 17:30 | Sloga D | 4 : 3 | Sušica | |||||
18.06
17:30
Vinogradi DB
Jedinstvo
4
3
|
18.06.2014 17:30 | Vinogradi DB | 4 : 3 | Jedinstvo | |||||
18.06
17:30
Srbija
Kolonija
5
3
|
18.06.2014 17:30 | Srbija | 5 : 3 | Kolonija | |||||
18.06
17:30
Maršić
Korićani
0
2
|
18.06.2014 17:30 | Maršić | 0 : 2 | Korićani |
18.06
18:00
Jedinstvo (MZ)
Provo
0
2
|
18.06.2014 18:00 | Jedinstvo (MZ) | 0 : 2 | Provo | |||||
18.06
18:00
Jadar
Radjevac
2
1
|
18.06.2014 18:00 | Jadar | 2 : 1 | Radjevac | |||||
18.06
18:00
Antimon
Jedinstvo (Š)
2
1
|
18.06.2014 18:00 | Antimon | 2 : 1 | Jedinstvo (Š) | |||||
18.06
18:00
Mladi Borac
Podrinje
1
5
|
18.06.2014 18:00 | Mladi Borac | 1 : 5 | Podrinje | |||||
18.06
18:00
Lipolist
Mladost (P)
2
1
|
18.06.2014 18:00 | Lipolist | 2 : 1 | Mladost (P) | |||||
18.06
18:00
Hajduk Stanko
Mačva 2005
3
2
|
18.06.2014 18:00 | Hajduk Stanko | 3 : 2 | Mačva 2005 | |||||
18.06
18:00
Majur
Gučevo
0
2
|
18.06.2014 18:00 | Majur | 0 : 2 | Gučevo | |||||
18.06
18:00
Drina
Sindjelić
5
4
|
18.06.2014 18:00 | Drina | 5 : 4 | Sindjelić |
18.06
17:00
ZSK
Tulari
5
0
|
18.06.2014 17:00 | ZSK | 5 : 0 | Tulari | |||||
18.06
17:00
Kolubara
Trlić
2
0
|
18.06.2014 17:00 | Kolubara | 2 : 0 | Trlić | |||||
18.06
17:00
Joševa
OFK Osečina
1
1
|
18.06.2014 17:00 | Joševa | 1 : 1 | OFK Osečina | |||||
18.06
17:00
Rubribreza
OFK Divci
5
3
|
18.06.2014 17:00 | Rubribreza | 5 : 3 | OFK Divci | |||||
18.06
17:00
Spartak 1924
Pepeljevac
4
4
|
18.06.2014 17:00 | Spartak 1924 | 4 : 4 | Pepeljevac | |||||
18.06
17:00
Banjani
Mladost (D)
4
1
|
18.06.2014 17:00 | Banjani | 4 : 1 | Mladost (D) | |||||
18.06
17:00
Kačer
OFK Jabučje
5
0
|
18.06.2014 17:00 | Kačer | 5 : 0 | OFK Jabučje | |||||
18.06
17:00
Zadrugar
Mladost (V)
3
0
|
18.06.2014 17:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Mladost (V) |
18.06
17:30
Umac
Plantaža
4
4
|
18.06.2014 17:30 | Umac | 4 : 4 | Plantaža | |||||
18.06
17:30
Gradac
Zloćudovo
2
0
|
18.06.2014 17:30 | Gradac | 2 : 0 | Zloćudovo | |||||
18.06
17:30
Radnički
Mladi Borac
0
3
|
18.06.2014 17:30 | Radnički | 0 : 3 | Mladi Borac | |||||
18.06
17:30
Vučje
Šumadija
1
2
|
18.06.2014 17:30 | Vučje | 1 : 2 | Šumadija | |||||
18.06
17:30
Bobište
Jedinstvo (B)
1
0
|
18.06.2014 17:30 | Bobište | 1 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
18.06
17:30
Čekmin
Lemind Livnica
7
3
|
18.06.2014 17:30 | Čekmin | 7 : 3 | Lemind Livnica | |||||
18.06
17:30
Sloga
Jablanica
1
3
|
18.06.2014 17:30 | Sloga | 1 : 3 | Jablanica | |||||
18.06
17:30
Jedinstvo (G)
Progres
0
1
|
18.06.2014 17:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 1 | Progres | |||||
18.06
17:30
Jedinstvo (GS)
Budućnost
2
2
|
18.06.2014 17:30 | Jedinstvo (GS) | 2 : 2 | Budućnost |
18.06
17:30
Azbest
Šumadija 1934
3
0
|
18.06.2014 17:30 | Azbest | 3 : 0 | Šumadija 1934 | |||||
18.06
17:30
Borac
Sloga
7
2
|
18.06.2014 17:30 | Borac | 7 : 2 | Sloga | |||||
18.06
17:30
Kutlovo
Košutnjak
4
1
|
18.06.2014 17:30 | Kutlovo | 4 : 1 | Košutnjak | |||||
18.06
17:30
Zastava
Kremenac
1
2
|
18.06.2014 17:30 | Zastava | 1 : 2 | Kremenac | |||||
18.06
17:30
Seljak
Hajduk
3
0
|
18.06.2014 17:30 | Seljak | 3 : 0 | Hajduk | |||||
18.06
17:30
Mladost Teferič
21. oktobar
1
1
|
18.06.2014 17:30 | Mladost Teferič | 1 : 1 | 21. oktobar | |||||
18.06
17:30
Botunje
Mladost
0
2
|
18.06.2014 17:30 | Botunje | 0 : 2 | Mladost |
18.06
17:30
Meteor
Omladinac
3
10
|
18.06.2014 17:30 | Meteor | 3 : 10 | Omladinac | |||||
18.06
17:30
BSK
Pobeda (S)
0
2
|
18.06.2014 17:30 | BSK | 0 : 2 | Pobeda (S) | |||||
18.06
17:30
Sloga (Z)
Pobeda (Đ)
0
3
|
18.06.2014 17:30 | Sloga (Z) | 0 : 3 | Pobeda (Đ) | |||||
18.06
17:30
Mladost (R)
Kotlenik
2
0
|
18.06.2014 17:30 | Mladost (R) | 2 : 0 | Kotlenik | |||||
18.06
17:30
Sloga (M)
Mladost (B)
2
1
|
18.06.2014 17:30 | Sloga (M) | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
18.06
17:30
Bare
Grivac
5
3
|
18.06.2014 17:30 | Bare | 5 : 3 | Grivac | |||||
18.06
11:00
Karađorđe
Mladost MG (S)
2
3
|
18.06.2014 11:00 | Karađorđe | 2 : 3 | Mladost MG (S) |
18.06
18:00
Vidrovac
Polet
0
0
|
18.06.2014 18:00 | Vidrovac | 0 : 0 | Polet | |||||
18.06
11:00
OFK Tamnič
Čubra
0
2
|
18.06.2014 11:00 | OFK Tamnič | 0 : 2 | Čubra | |||||
18.06
18:00
Malajnica
Slatina
0
3
|
18.06.2014 18:00 | Malajnica | 0 : 3 | Slatina | |||||
18.06
18:00
Rečka
Deli Jovan
0
3
|
18.06.2014 18:00 | Rečka | 0 : 3 | Deli Jovan | |||||
18.06
18:00
Urovica
Smedovac
3
0
|
18.06.2014 18:00 | Urovica | 3 : 0 | Smedovac | |||||
18.06
18:00
Srbovo
Kovilovo
2
2
|
18.06.2014 18:00 | Srbovo | 2 : 2 | Kovilovo | |||||
18.06
18:00
Ratar
Miloševo
1
3
|
18.06.2014 18:00 | Ratar | 1 : 3 | Miloševo | |||||
18.06
18:00
Graničar
OFK Sikole
2
3
|
18.06.2014 18:00 | Graničar | 2 : 3 | OFK Sikole |
18.06
17:30
Miletić (Mošorin)
Obilić (Vilovo)
3
1
|
18.06.2014 17:30 | Miletić (Mošorin) | 3 : 1 | Obilić (Vilovo) | |||||
18.06
17:30
Mladost Radost (Srbob)
Budućnost (S.S.)
4
1
|
18.06.2014 17:30 | Mladost Radost (Srbob) | 4 : 1 | Budućnost (S.S.) | |||||
18.06
17:30
Titel
Iskra (Kucura)
6
3
|
18.06.2014 17:30 | Titel | 6 : 3 | Iskra (Kucura) | |||||
18.06
17:30
Obilić (Zmajevo)
Hajduk (Čurug)
2
0
|
18.06.2014 17:30 | Obilić (Zmajevo) | 2 : 0 | Hajduk (Čurug) | |||||
18.06
17:30
Hajduk (Gard.)
Napredak (Nadalj)
4
6
|
18.06.2014 17:30 | Hajduk (Gard.) | 4 : 6 | Napredak (Nadalj) | |||||
18.06
17:30
Proleter (R.S.)
Bečej 1918
5
0
|
18.06.2014 17:30 | Proleter (R.S.) | 5 : 0 | Bečej 1918 | |||||
18.06
17:30
Jedinstvo (Gosp.)
Bačka (Đurđ.)
2
0
|
18.06.2014 17:30 | Jedinstvo (Gosp.) | 2 : 0 | Bačka (Đurđ.) | |||||
18.06
17:30
Mladost (Radič.)
Jedinstvo (B.P.S.)
2
0
|
18.06.2014 17:30 | Mladost (Radič.) | 2 : 0 | Jedinstvo (B.P.S.) |
18.06
11:00
Petrovac 74
Mladost 2013
3
0
|
18.06.2014 11:00 | Petrovac 74 | 3 : 0 | Mladost 2013 | |||||
18.06
11:00
Polet
Vojvoda Stepa Stepanović
1
0
|
18.06.2014 11:00 | Polet | 1 : 0 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
18.06
11:00
Krnule 09
Hajduk
4
2
|
18.06.2014 11:00 | Krnule 09 | 4 : 2 | Hajduk |
18.06
16:00
Mladost Virine
Sloga
2
1
|
18.06.2014 16:00 | Mladost Virine | 2 : 1 | Sloga |
18.06
10:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
2
1
|
18.06.2014 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | OFK Beograd | |||||
18.06
13:00
Sloboda (Č)
Sloboda Point
2
0
|
18.06.2014 13:00 | Sloboda (Č) | 2 : 0 | Sloboda Point | |||||
18.06
13:00
Borac
Rad
3
0
|
18.06.2014 13:00 | Borac | 3 : 0 | Rad | |||||
18.06
13:00
Sloga (L)
Čukarički
4
3
|
18.06.2014 13:00 | Sloga (L) | 4 : 3 | Čukarički |
18.06
17:30
Potisje
Subotica
1
1
|
18.06.2014 17:30 | Potisje | 1 : 1 | Subotica |
18.06
16:00
Potisje
TSC
0
8
|
18.06.2014 16:00 | Potisje | 0 : 8 | TSC | |||||
18.06
17:00
Bačka 1901
Čoka
7
1
|
18.06.2014 17:00 | Bačka 1901 | 7 : 1 | Čoka |
18.06
Metalac
Crvenka
31
32
|
18.06.2014 | Metalac | 31 : 32 | Crvenka | |||||
18.06
Mokra Gora
Dinamo
32
28
|
18.06.2014 | Mokra Gora | 32 : 28 | Dinamo | |||||
18.06
Jagodina
Požarevac
21
25
|
18.06.2014 | Jagodina | 21 : 25 | Požarevac |
18.06
17:00
Voždovac
Zmaj
48
16
|
18.06.2014 17:00 | Voždovac | 48 : 16 | Zmaj |