15.09
15:30
Beli Orlovi
Proleter
5
1
|
15.09.2014 15:30 | Beli Orlovi | 5 : 1 | Proleter |
15.09
16:00
Ibar
Dečić
2
0
|
15.09.2014 16:00 | Ibar | 2 : 0 | Dečić |
15.09
17:00
Kosovo i Metohija
Plavi 2000
3
1
|
15.09.2014 17:00 | Kosovo i Metohija | 3 : 1 | Plavi 2000 | |||||
15.09
17:00
Sindjelić
Policajac
1
4
|
15.09.2014 17:00 | Sindjelić | 1 : 4 | Policajac | |||||
15.09
17:00
Matiko
Jedinstvo
6
1
|
15.09.2014 17:00 | Matiko | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.09
17:00
Mladenovac
Vinčа
4
1
|
15.09.2014 17:00 | Mladenovac | 4 : 1 | Vinčа | |||||
15.09
17:00
BASK
Resnik
4
0
|
15.09.2014 17:00 | BASK | 4 : 0 | Resnik |
15.09
18:15
Duga
TENT 1994
4
1
|
15.09.2014 18:15 | Duga | 4 : 1 | TENT 1994 | |||||
15.09
17:00
Beograd
Stefan Brown
0
4
|
15.09.2014 17:00 | Beograd | 0 : 4 | Stefan Brown | |||||
15.09
17:00
Dunavac
Budućnost
2
4
|
15.09.2014 17:00 | Dunavac | 2 : 4 | Budućnost | |||||
15.09
17:00
Institut
Barajevo
5
0
|
15.09.2014 17:00 | Institut | 5 : 0 | Barajevo |
15.09
17:00
Dunav
Železnik
2
1
|
15.09.2014 17:00 | Dunav | 2 : 1 | Železnik | |||||
15.09
17:00
Leštane
Belo polje
3
4
|
15.09.2014 17:00 | Leštane | 3 : 4 | Belo polje | |||||
15.09
17:00
Torlak
BUSK
0
3
|
15.09.2014 17:00 | Torlak | 0 : 3 | BUSK | |||||
15.09
17:00
Taurunum
Zuce
8
1
|
15.09.2014 17:00 | Taurunum | 8 : 1 | Zuce | |||||
15.09
17:00
Strelac
Lokomotiva
3
1
|
15.09.2014 17:00 | Strelac | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
15.09
17:00
Sinđelić
Borac
2
3
|
15.09.2014 17:00 | Sinđelić | 2 : 3 | Borac |
15.09
17:00
Boleč
Sveti Stefan
6
2
|
15.09.2014 17:00 | Boleč | 6 : 2 | Sveti Stefan | |||||
15.09
17:00
Kovilovo
Vlaška
3
3
|
15.09.2014 17:00 | Kovilovo | 3 : 3 | Vlaška | |||||
15.09
17:00
Zvezdara
Banja
1
0
|
15.09.2014 17:00 | Zvezdara | 1 : 0 | Banja | |||||
15.09
17:00
Rozemborg
Crvenka
2
7
|
15.09.2014 17:00 | Rozemborg | 2 : 7 | Crvenka | |||||
15.09
17:00
Mladost
Bubamara 2010
1
2
|
15.09.2014 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Bubamara 2010 |
15.09
17:00
13. Maj
Sremčica
2
0
|
15.09.2014 17:00 | 13. Maj | 2 : 0 | Sremčica | |||||
15.09
19:00
BSK 1925
Republički organi
3
2
|
15.09.2014 19:00 | BSK 1925 | 3 : 2 | Republički organi | |||||
15.09
17:00
Heroj
Slavija
3
3
|
15.09.2014 17:00 | Heroj | 3 : 3 | Slavija |
15.09
20:00
Lavovi BP
Proleter
25
25
|
15.09.2014 20:00 | Lavovi BP | 25 : 25 | Proleter |
15.09
16:00
Obilić
Mladost
5
23
|
15.09.2014 16:00 | Obilić | 5 : 23 | Mladost |
15.09
15:00
Soko
Crvena zvezda
50
4
|
15.09.2014 15:00 | Soko | 50 : 4 | Crvena zvezda |