14.09
16:00
OFK Crvenka
Sparta
3
2
|
14.09.2013 16:00 | OFK Crvenka | 3 : 2 | Sparta | |||||
14.09
16:00
Rekreativo 011
Mladost (JR)
1
0
|
14.09.2013 16:00 | Rekreativo 011 | 1 : 0 | Mladost (JR) |
14.09
16:00
Rudar
Arsenal
1
0
|
14.09.2013 16:00 | Rudar | 1 : 0 | Arsenal | |||||
14.09
16:00
TrepÄa
Mokra Gora
1
3
|
14.09.2013 16:00 | TrepÄa | 1 : 3 | Mokra Gora |
14.09
16:00
VGSK
ObiliÄ
0
1
|
14.09.2013 16:00 | VGSK | 0 : 1 | ObiliÄ | |||||
14.09
16:00
ŽelezniÄar
Å umadinac (B)
1
1
|
14.09.2013 16:00 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | Å umadinac (B) |
14.09
16:00
Sevojno
Sloga 1940
0
0
|
14.09.2013 16:00 | Sevojno | 0 : 0 | Sloga 1940 | |||||
14.09
16:00
RadniÄki (V)
RadniÄki Stobeks
2
0
|
14.09.2013 16:00 | RadniÄki (V) | 2 : 0 | RadniÄki Stobeks | |||||
14.09
16:00
Mladost (DD)
Sloga (P)
0
1
|
14.09.2013 16:00 | Mladost (DD) | 0 : 1 | Sloga (P) | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo 1945
Jedinstvo (UB)
0
0
|
14.09.2013 16:00 | Jedinstvo 1945 | 0 : 0 | Jedinstvo (UB) | |||||
14.09
16:00
FAP
BuduÄnost
1
2
|
14.09.2013 16:00 | FAP | 1 : 2 | BuduÄnost |
14.09
16:00
Svrljig
Zaplanjac
1
1
|
14.09.2013 16:00 | Svrljig | 1 : 1 | Zaplanjac | |||||
14.09
16:00
Sloga
Dinamo
0
2
|
14.09.2013 16:00 | Sloga | 0 : 2 | Dinamo | |||||
14.09
16:00
TopliÄanin
Napredak
1
1
|
14.09.2013 16:00 | TopliÄanin | 1 : 1 | Napredak | |||||
14.09
16:00
Balkanski
Bukovik
3
0
|
14.09.2013 16:00 | Balkanski | 3 : 0 | Bukovik | |||||
14.09
16:00
Lužnica
BuduÄnost
3
2
|
14.09.2013 16:00 | Lužnica | 3 : 2 | BuduÄnost | |||||
14.09
16:00
Pusta Reka
Vlasina
2
2
|
14.09.2013 16:00 | Pusta Reka | 2 : 2 | Vlasina |
14.09
16:00
Rudar
Rembas
5
0
|
14.09.2013 16:00 | Rudar | 5 : 0 | Rembas | |||||
14.09
16:00
Ozren
SFS Borac
2
1
|
14.09.2013 16:00 | Ozren | 2 : 1 | SFS Borac |
14.09
16:00
Jedinstvo (BK)
RadniÄki (K)
1
1
|
14.09.2013 16:00 | Jedinstvo (BK) | 1 : 1 | RadniÄki (K) | |||||
14.09
16:00
Kozara
BuduÄnost
1
3
|
14.09.2013 16:00 | Kozara | 1 : 3 | BuduÄnost | |||||
14.09
16:00
VrŔac United
OFK Kikinda
4
0
|
14.09.2013 16:00 | VrŔac United | 4 : 0 | OFK Kikinda | |||||
14.09
16:00
Proleter
TSC
0
0
|
14.09.2013 16:00 | Proleter | 0 : 0 | TSC |
14.09
16:00
Cement
GraniÄar 1924
3
2
|
14.09.2013 16:00 | Cement | 3 : 2 | GraniÄar 1924 | |||||
14.09
16:00
Srbobran
Index
0
1
|
14.09.2013 16:00 | Srbobran | 0 : 1 | Index | |||||
14.09
16:00
Crvena Zvezda
Mladost
0
0
|
14.09.2013 16:00 | Crvena Zvezda | 0 : 0 | Mladost | |||||
14.09
16:00
Sloga
Vrbas
3
0
|
14.09.2013 16:00 | Sloga | 3 : 0 | Vrbas | |||||
14.09
16:00
Polet
Hajduk
2
0
|
14.09.2013 16:00 | Polet | 2 : 0 | Hajduk | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo
JugoviÄ
4
1
|
14.09.2013 16:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | JugoviÄ |
14.09
16:00
Balkan Mirijevo
LepuŔnica
1
1
|
14.09.2013 16:00 | Balkan Mirijevo | 1 : 1 | LepuŔnica | |||||
14.09
16:00
RadniÄki (NB)
Crvena zvezda (MML)
1
1
|
14.09.2013 16:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 1 | Crvena zvezda (MML) |
14.09
16:30
Slatina
Mladost (P)
2
3
|
14.09.2013 16:30 | Slatina | 2 : 3 | Mladost (P) |
14.09
16:30
MarÅ”iÄ
OFK Bagremar
0
2
|
14.09.2013 16:30 | MarÅ”iÄ | 0 : 2 | OFK Bagremar |
14.09
16:00
Äerdap
Integral
2
0
|
14.09.2013 16:00 | Äerdap | 2 : 0 | Integral |
14.09
16:00
Jadar
Drina
3
0
|
14.09.2013 16:00 | Jadar | 3 : 0 | Drina |
14.09
16:00
Spartak 1924
KaÄer
1
3
|
14.09.2013 16:00 | Spartak 1924 | 1 : 3 | KaÄer | |||||
14.09
16:00
Rubribreza
Zadrugar
0
1
|
14.09.2013 16:00 | Rubribreza | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
14.09
16:00
JoŔeva
Mladost (V)
3
0
|
14.09.2013 16:00 | JoŔeva | 3 : 0 | Mladost (V) | |||||
14.09
16:00
Kolubara
OFK JabuÄje
0
3
|
14.09.2013 16:00 | Kolubara | 0 : 3 | OFK JabuÄje | |||||
14.09
16:00
OFK OseÄina
OFK Divci
4
0
|
14.09.2013 16:00 | OFK OseÄina | 4 : 0 | OFK Divci |
14.09
16:00
Jasen
Crnokosa
2
2
|
14.09.2013 16:00 | Jasen | 2 : 2 | Crnokosa | |||||
14.09
16:00
Äajetina
ŽelezniÄar
1
1
|
14.09.2013 16:00 | Äajetina | 1 : 1 | ŽelezniÄar |
14.09
16:00
Palilula
Zemljoradnik
1
0
|
14.09.2013 16:00 | Palilula | 1 : 0 | Zemljoradnik | |||||
14.09
16:00
RadniÄki 1924 (K)
Naisus
2
1
|
14.09.2013 16:00 | RadniÄki 1924 (K) | 2 : 1 | Naisus | |||||
14.09
16:00
MekiÅ”
RasovaÄa
1
3
|
14.09.2013 16:00 | MekiÅ” | 1 : 3 | RasovaÄa | |||||
14.09
16:00
NaŔa krila 1936
Borac (A)
1
2
|
14.09.2013 16:00 | NaŔa krila 1936 | 1 : 2 | Borac (A) |
14.09
16:00
Omladinac
Brzi Brod
3
1
|
14.09.2013 16:00 | Omladinac | 3 : 1 | Brzi Brod | |||||
14.09
16:00
Aluminjum
Proleter (DV)
5
2
|
14.09.2013 16:00 | Aluminjum | 5 : 2 | Proleter (DV) | |||||
14.09
16:00
OFK NiÅ”
Mladost (M)
2
1
|
14.09.2013 16:00 | OFK NiÅ” | 2 : 1 | Mladost (M) |
14.09
16:00
RadniÄki
Jedinstvo (GS)
1
6
|
14.09.2013 16:00 | RadniÄki | 1 : 6 | Jedinstvo (GS) | |||||
14.09
16:00
ZloÄudovo
Jablanica
5
2
|
14.09.2013 16:00 | ZloÄudovo | 5 : 2 | Jablanica |
14.09
16:00
Trbunje
N.S. Tatko
7
1
|
14.09.2013 16:00 | Trbunje | 7 : 1 | N.S. Tatko | |||||
14.09
16:00
Jug Bogdan
Kosanica
1
0
|
14.09.2013 16:00 | Jug Bogdan | 1 : 0 | Kosanica |
14.09
16:00
Spartak
Jedinstvo ( B.P)
1
2
|
14.09.2013 16:00 | Spartak | 1 : 2 | Jedinstvo ( B.P) | |||||
14.09
16:00
Mladost (P.R)
Tanasko RajiÄ
1
3
|
14.09.2013 16:00 | Mladost (P.R) | 1 : 3 | Tanasko RajiÄ | |||||
14.09
16:00
Zadrugar
Vladimir DurkoviÄ
1
1
|
14.09.2013 16:00 | Zadrugar | 1 : 1 | Vladimir DurkoviÄ |
14.09
16:00
BiljaÄi
Levosoje
1
4
|
14.09.2013 16:00 | BiljaÄi | 1 : 4 | Levosoje |
14.09
16:00
Sloga (R)
Morava
2
2
|
14.09.2013 16:00 | Sloga (R) | 2 : 2 | Morava |
14.09
16:00
OFK Tekstilac
Jedinstvo
1
1
|
14.09.2013 16:00 | OFK Tekstilac | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.09
16:00
Morava 1918
BuduÄnost
2
1
|
14.09.2013 16:00 | Morava 1918 | 2 : 1 | BuduÄnost |
14.09
16:30
Poljoprivrednik
BoŔnjane
1
0
|
14.09.2013 16:30 | Poljoprivrednik | 1 : 0 | BoŔnjane | |||||
14.09
16:30
FUD
Sloga DaŔnica
3
2
|
14.09.2013 16:30 | FUD | 3 : 2 | Sloga DaŔnica |
14.09
16:00
Brestovac
Zlot
6
1
|
14.09.2013 16:00 | Brestovac | 6 : 1 | Zlot |
14.09
16:00
BuÄje
OFK 019 ZajeÄar
4
1
|
14.09.2013 16:00 | BuÄje | 4 : 1 | OFK 019 ZajeÄar | |||||
14.09
16:00
Midžor
Rudar (P)
0
2
|
14.09.2013 16:00 | Midžor | 0 : 2 | Rudar (P) |
14.09
16:30
Sloga (P)
Mladost (O)
4
0
|
14.09.2013 16:30 | Sloga (P) | 4 : 0 | Mladost (O) |
14.09
16:00
Jadran
Olimpija (TS)
4
2
|
14.09.2013 16:00 | Jadran | 4 : 2 | Olimpija (TS) | |||||
14.09
16:00
Panonija IM Topola
AFK
1
0
|
14.09.2013 16:00 | Panonija IM Topola | 1 : 0 | AFK |
14.09
16:30
Rusanda
Mladost Bambi
2
7
|
14.09.2013 16:30 | Rusanda | 2 : 7 | Mladost Bambi | |||||
14.09
16:30
Begej
Vojvodina (B)
1
1
|
14.09.2013 16:30 | Begej | 1 : 1 | Vojvodina (B) | |||||
14.09
16:30
Krajina
Vojvodina (P)
1
1
|
14.09.2013 16:30 | Krajina | 1 : 1 | Vojvodina (P) |
14.09
16:00
StaniÅ”iÄ
Kula
1
1
|
14.09.2013 16:00 | StaniÅ”iÄ | 1 : 1 | Kula | |||||
14.09
16:00
Borac
GraniÄar
4
0
|
14.09.2013 16:00 | Borac | 4 : 0 | GraniÄar | |||||
14.09
16:00
Sloga
Polet
1
1
|
14.09.2013 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Polet | |||||
14.09
16:00
ŽAK
Crvenka
8
0
|
14.09.2013 16:00 | ŽAK | 8 : 0 | Crvenka | |||||
14.09
16:00
OFK Odžaci
Omladinac (B)
7
2
|
14.09.2013 16:00 | OFK Odžaci | 7 : 2 | Omladinac (B) |
14.09
16:30
ŽelezniÄar
1. Maj
1
5
|
14.09.2013 16:30 | ŽelezniÄar | 1 : 5 | 1. Maj | |||||
14.09
16:30
Sloven (R)
Partizan
4
0
|
14.09.2013 16:30 | Sloven (R) | 4 : 0 | Partizan |
14.09
16:00
Veternik
Vojvodina (BG)
3
0
|
14.09.2013 16:00 | Veternik | 3 : 0 | Vojvodina (BG) | |||||
14.09
16:00
Vojvodina (T)
Borac
2
2
|
14.09.2013 16:00 | Vojvodina (T) | 2 : 2 | Borac | |||||
14.09
16:00
ŽSK
Tvrdjava
1
0
|
14.09.2013 16:00 | ŽSK | 1 : 0 | Tvrdjava |
14.09
11:00
Slavija
Borac
1
0
|
14.09.2013 11:00 | Slavija | 1 : 0 | Borac | |||||
14.09
16:00
Policajac
PoŔtar Zvezdara
0
0
|
14.09.2013 16:00 | Policajac | 0 : 0 | PoŔtar Zvezdara | |||||
14.09
10:00
Milutinac
Brodarac
0
3
|
14.09.2013 10:00 | Milutinac | 0 : 3 | Brodarac |
14.09
16:00
OFK Zabrežje
Posavina
1
1
|
14.09.2013 16:00 | OFK Zabrežje | 1 : 1 | Posavina | |||||
14.09
16:00
Mladost (C)
Napredak
2
1
|
14.09.2013 16:00 | Mladost (C) | 2 : 1 | Napredak | |||||
14.09
16:00
Krtinska
Strelac
2
0
|
14.09.2013 16:00 | Krtinska | 2 : 0 | Strelac |
14.09
16:30
Mlada krila
BogutovaÄka Banja
8
0
|
14.09.2013 16:30 | Mlada krila | 8 : 0 | BogutovaÄka Banja | |||||
14.09
16:30
Magnohrom
Gruža
3
2
|
14.09.2013 16:30 | Magnohrom | 3 : 2 | Gruža | |||||
14.09
16:30
Proleter
Napredak
2
0
|
14.09.2013 16:30 | Proleter | 2 : 0 | Napredak |
14.09
16:00
Mladi Rudar
Majdan
0
6
|
14.09.2013 16:00 | Mladi Rudar | 0 : 6 | Majdan |
14.09
16:30
Parmenac
ÄaÄak 94
7
0
|
14.09.2013 16:30 | Parmenac | 7 : 0 | ÄaÄak 94 |
14.09
16:00
Sloga
Prilike
3
0
|
14.09.2013 16:00 | Sloga | 3 : 0 | Prilike | |||||
14.09
16:00
Bratstvo
RadniÄki
8
0
|
14.09.2013 16:00 | Bratstvo | 8 : 0 | RadniÄki |
14.09
16:30
Proleter
MisaÄa
0
2
|
14.09.2013 16:30 | Proleter | 0 : 2 | MisaÄa | |||||
14.09
16:30
Mladost
B 2000
1
2
|
14.09.2013 16:30 | Mladost | 1 : 2 | B 2000 |
14.09
16:00
Meteor
Kotlenik
1
2
|
14.09.2013 16:00 | Meteor | 1 : 2 | Kotlenik | |||||
14.09
16:00
Bare
Sloga (Z)
2
0
|
14.09.2013 16:00 | Bare | 2 : 0 | Sloga (Z) |
14.09
16:00
Badljevica
Lunjevac
1
0
|
14.09.2013 16:00 | Badljevica | 1 : 0 | Lunjevac |
14.09
16:00
Polet
KurjaÄe
1
0
|
14.09.2013 16:00 | Polet | 1 : 0 | KurjaÄe |
14.09
16:00
RadniÄki
PriÄinoviÄ
4
0
|
14.09.2013 16:00 | RadniÄki | 4 : 0 | PriÄinoviÄ |
14.09
16:00
TE GuÄevo
Jadar 1961
1
1
|
14.09.2013 16:00 | TE GuÄevo | 1 : 1 | Jadar 1961 |
14.09
16:00
Milicionar
Napredak RIB
6
0
|
14.09.2013 16:00 | Milicionar | 6 : 0 | Napredak RIB |
14.09
16:00
Junior Novo Naselje
Liplje
4
0
|
14.09.2013 16:00 | Junior Novo Naselje | 4 : 0 | Liplje |
14.09
16:30
Blagaja
Dobrinjac
5
4
|
14.09.2013 16:30 | Blagaja | 5 : 4 | Dobrinjac |
14.09
16:00
Tempo
Jedinstvo
1
3
|
14.09.2013 16:00 | Tempo | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
14.09
16:00
OFK Draževac
Crvena Zvezda
2
0
|
14.09.2013 16:00 | OFK Draževac | 2 : 0 | Crvena Zvezda |
14.09
16:00
Jedinstvo
MB Marjan
3
3
|
14.09.2013 16:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | MB Marjan |
14.09
16:00
Veliki Suvodol
Provalija
0
1
|
14.09.2013 16:00 | Veliki Suvodol | 0 : 1 | Provalija | |||||
14.09
16:00
Sloboda
Lokomotiva
3
1
|
14.09.2013 16:00 | Sloboda | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
14.09
16:00
Mladost (M.S)
Zvezda
1
2
|
14.09.2013 16:00 | Mladost (M.S) | 1 : 2 | Zvezda |
14.09
16:00
Ursule
Vinogradar
2
1
|
14.09.2013 16:00 | Ursule | 2 : 1 | Vinogradar |
14.09
16:30
Malajnica
Kovilovo
3
3
|
14.09.2013 16:30 | Malajnica | 3 : 3 | Kovilovo |
14.09
16:00
Mladost
Sloboda 2013
2
1
|
14.09.2013 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Sloboda 2013 | |||||
14.09
16:00
Bukovik
Slemen
4
3
|
14.09.2013 16:00 | Bukovik | 4 : 3 | Slemen |
14.09
16:30
Glogonj
Mladost (V)
0
3
|
14.09.2013 16:30 | Glogonj | 0 : 3 | Mladost (V) |
14.09
16:30
Partizan (U)
Dobrica
1
0
|
14.09.2013 16:30 | Partizan (U) | 1 : 0 | Dobrica |
14.09
16:00
RadniÄki Gladiolus
ObiliÄ
0
2
|
14.09.2013 16:00 | RadniÄki Gladiolus | 0 : 2 | ObiliÄ | |||||
14.09
16:00
Potisje
Sloga
1
3
|
14.09.2013 16:00 | Potisje | 1 : 3 | Sloga |
14.09
16:00
Sloboda
Sokolac
4
0
|
14.09.2013 16:00 | Sloboda | 4 : 0 | Sokolac | |||||
14.09
16:00
MiÄunovo
EÄÅ”eg
3
0
|
14.09.2013 16:00 | MiÄunovo | 3 : 0 | EÄÅ”eg |
14.09
16:30
Proleter 2006
Borac
2
2
|
14.09.2013 16:30 | Proleter 2006 | 2 : 2 | Borac |
14.09
16:00
Jedinstvo 1947
Aleksa Å antiÄ
5
0
|
14.09.2013 16:00 | Jedinstvo 1947 | 5 : 0 | Aleksa Å antiÄ | |||||
14.09
16:00
Mladost
Dinamo
6
0
|
14.09.2013 16:00 | Mladost | 6 : 0 | Dinamo |
14.09
16:30
Borac
Å ajkaÅ” 1908
0
3
|
14.09.2013 16:30 | Borac | 0 : 3 | Å ajkaÅ” 1908 | |||||
14.09
16:30
FruŔkogorski partizan
Susek
3
1
|
14.09.2013 16:30 | FruŔkogorski partizan | 3 : 1 | Susek |
14.09
16:30
Soko
Hercegovac
0
0
|
14.09.2013 16:30 | Soko | 0 : 0 | Hercegovac |
14.09
16:00
Novi Beograd
SindjeliÄ 2012
1
7
|
14.09.2013 16:00 | Novi Beograd | 1 : 7 | SindjeliÄ 2012 |
14.09
16:30
Lazarevac
Å umadija (MC)
2
1
|
14.09.2013 16:30 | Lazarevac | 2 : 1 | Å umadija (MC) | |||||
14.09
16:30
TEK Sloga
Mladi radnik
4
3
|
14.09.2013 16:30 | TEK Sloga | 4 : 3 | Mladi radnik | |||||
14.09
16:30
OFK Burovo
Sloboda
4
0
|
14.09.2013 16:30 | OFK Burovo | 4 : 0 | Sloboda |
14.09
16:00
Jedinstvo
Omladinac
0
3
|
14.09.2013 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Omladinac | |||||
14.09
16:00
Zadrugar
Poljane
1
2
|
14.09.2013 16:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Poljane | |||||
14.09
16:00
Polet
Rvati
4
0
|
14.09.2013 16:00 | Polet | 4 : 0 | Rvati | |||||
14.09
16:00
VukiÄevica
Trstenica
3
0
|
14.09.2013 16:00 | VukiÄevica | 3 : 0 | Trstenica | |||||
14.09
16:00
Urovci
Belo Polje
2
2
|
14.09.2013 16:00 | Urovci | 2 : 2 | Belo Polje |
14.09
16:00
OFK Slatina
Vojvoda
5
0
|
14.09.2013 16:00 | OFK Slatina | 5 : 0 | Vojvoda | |||||
14.09
16:00
4 Juli
Sibnica
4
1
|
14.09.2013 16:00 | 4 Juli | 4 : 1 | Sibnica | |||||
14.09
16:00
OFK RogaÄa
Stojnik
1
5
|
14.09.2013 16:00 | OFK RogaÄa | 1 : 5 | Stojnik | |||||
14.09
16:00
Mladost
Rudar 2012
2
1
|
14.09.2013 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Rudar 2012 | |||||
14.09
16:00
Sloga 2012
Mladost
0
2
|
14.09.2013 16:00 | Sloga 2012 | 0 : 2 | Mladost | |||||
14.09
16:00
RopoÄevo
Vis
1
3
|
14.09.2013 16:00 | RopoÄevo | 1 : 3 | Vis | |||||
14.09
16:00
Drlupa
Denim
1
1
|
14.09.2013 16:00 | Drlupa | 1 : 1 | Denim |
14.09
16:00
Avala 1939
OFK Mladost
2
2
|
14.09.2013 16:00 | Avala 1939 | 2 : 2 | OFK Mladost |
14.09
16:30
Jovo Kursula
ZgodaÄica
2
3
|
14.09.2013 16:30 | Jovo Kursula | 2 : 3 | ZgodaÄica |
14.09
16:00
Maskar
KrÄevac 04
2
0
|
14.09.2013 16:00 | Maskar | 2 : 0 | KrÄevac 04 | |||||
14.09
16:00
Jarmenovci
Borac
3
0
|
14.09.2013 16:00 | Jarmenovci | 3 : 0 | Borac |
14.09
16:00
Kusovac
Kotlenik
1
1
|
14.09.2013 16:00 | Kusovac | 1 : 1 | Kotlenik |
14.09
16:00
Mladost(L)
Manastirica
1
2
|
14.09.2013 16:00 | Mladost(L) | 1 : 2 | Manastirica | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo
Vukan
1
0
|
14.09.2013 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Vukan | |||||
14.09
16:00
Mladost (R)
Napredak
0
2
|
14.09.2013 16:00 | Mladost (R) | 0 : 2 | Napredak | |||||
14.09
16:00
Brana PaunoviÄ
Omladinac B
0
1
|
14.09.2013 16:00 | Brana PaunoviÄ | 0 : 1 | Omladinac B | |||||
14.09
16:00
Rade MiloÅ”eviÄ
Melnica
3
1
|
14.09.2013 16:00 | Rade MiloÅ”eviÄ | 3 : 1 | Melnica |
14.09
16:00
B.S.K.
Burovac
1
0
|
14.09.2013 16:00 | B.S.K. | 1 : 0 | Burovac | |||||
14.09
16:00
Dobrnje
Laolac
1
1
|
14.09.2013 16:00 | Dobrnje | 1 : 1 | Laolac | |||||
14.09
16:00
Soko
Mlava
2
3
|
14.09.2013 16:00 | Soko | 2 : 3 | Mlava | |||||
14.09
16:00
7 juli
Radnik
0
2
|
14.09.2013 16:00 | 7 juli | 0 : 2 | Radnik |
14.09
16:00
OFK Homolje
Zadrugar
13
0
|
14.09.2013 16:00 | OFK Homolje | 13 : 0 | Zadrugar | |||||
14.09
16:00
Borac
Mlava
3
0
|
14.09.2013 16:00 | Borac | 3 : 0 | Mlava | |||||
14.09
16:00
Laznica
BuduÄnost
1
3
|
14.09.2013 16:00 | Laznica | 1 : 3 | BuduÄnost | |||||
14.09
16:00
Zvezda
Jasenovac
3
1
|
14.09.2013 16:00 | Zvezda | 3 : 1 | Jasenovac |
14.09
16:00
BSK
Kobilje
0
0
|
14.09.2013 16:00 | BSK | 0 : 0 | Kobilje | |||||
14.09
16:00
Stig (C)
Sloga (VS)
1
2
|
14.09.2013 16:00 | Stig (C) | 1 : 2 | Sloga (VS) |
14.09
16:00
MetliÄ
Pocerina
0
1
|
14.09.2013 16:00 | MetliÄ | 0 : 1 | Pocerina | |||||
14.09
16:00
OFK Varna
Rankovac
3
4
|
14.09.2013 16:00 | OFK Varna | 3 : 4 | Rankovac |
14.09
16:00
Granit
Prva Iskra
1
3
|
14.09.2013 16:00 | Granit | 1 : 3 | Prva Iskra | |||||
14.09
16:00
Sloga
Rudar
0
0
|
14.09.2013 16:00 | Sloga | 0 : 0 | Rudar | |||||
14.09
16:00
Mladost Br
Luk
9
2
|
14.09.2013 16:00 | Mladost Br | 9 : 2 | Luk |
14.09
16:00
ÄobanÄe
OFK Donja Ljubovidja
2
0
|
14.09.2013 16:00 | ÄobanÄe | 2 : 0 | OFK Donja Ljubovidja | |||||
14.09
12:00
Grabovica
Sloga DB
3
2
|
14.09.2013 12:00 | Grabovica | 3 : 2 | Sloga DB | |||||
14.09
14:00
CrnÄa
Vrhpolje
4
2
|
14.09.2013 14:00 | CrnÄa | 4 : 2 | Vrhpolje |
14.09
15:00
Mladost MM
Napredak
1
2
|
14.09.2013 15:00 | Mladost MM | 1 : 2 | Napredak |
14.09
16:00
Omladinac
Fortuna Miki
5
0
|
14.09.2013 16:00 | Omladinac | 5 : 0 | Fortuna Miki | |||||
14.09
16:00
Zadrugar
Culjkovic
4
2
|
14.09.2013 16:00 | Zadrugar | 4 : 2 | Culjkovic | |||||
14.09
16:00
Maovi MH
Sloga
2
0
|
14.09.2013 16:00 | Maovi MH | 2 : 0 | Sloga | |||||
14.09
16:00
Napredak
Cer
0
3
|
14.09.2013 16:00 | Napredak | 0 : 3 | Cer | |||||
14.09
16:00
POFK Letnjikovac
RadniÄki Å abaÄki
1
4
|
14.09.2013 16:00 | POFK Letnjikovac | 1 : 4 | RadniÄki Å abaÄki |
14.09
16:30
Strmovo 1968
Dimitrije TucoviÄ
1
0
|
14.09.2013 16:30 | Strmovo 1968 | 1 : 0 | Dimitrije TucoviÄ |
14.09
16:30
Å arbane
ÄorÄe BodinoviÄ
1
2
|
14.09.2013 16:30 | Å arbane | 1 : 2 | ÄorÄe BodinoviÄ |
14.09
16:00
Nomanica
Goblen
1
3
|
14.09.2013 16:00 | Nomanica | 1 : 3 | Goblen | |||||
14.09
16:00
Bratstvo
Grdanica
1
0
|
14.09.2013 16:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Grdanica |
14.09
16:00
Milanovo
Radnik 2013
1
3
|
14.09.2013 16:00 | Milanovo | 1 : 3 | Radnik 2013 | |||||
14.09
16:00
Bratstvo
Real
4
0
|
14.09.2013 16:00 | Bratstvo | 4 : 0 | Real | |||||
14.09
16:00
Susica 2012
BSK
5
0
|
14.09.2013 16:00 | Susica 2012 | 5 : 0 | BSK | |||||
14.09
16:00
Veliko Trnjane
Vrhunac
4
1
|
14.09.2013 16:00 | Veliko Trnjane | 4 : 1 | Vrhunac |
14.09
16:00
Mladost
Polet
1
0
|
14.09.2013 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Polet | |||||
14.09
16:00
Å umadinac
OFK TvrÄava
5
0
|
14.09.2013 16:00 | Å umadinac | 5 : 0 | OFK TvrÄava |
14.09
16:00
Radnik
ŽelezniÄar
1
1
|
14.09.2013 16:00 | Radnik | 1 : 1 | ŽelezniÄar |
14.09
16:30
Borac
Parcane
2
0
|
14.09.2013 16:30 | Borac | 2 : 0 | Parcane | |||||
14.09
16:30
Velika Morava
Kostrež
0
1
|
14.09.2013 16:30 | Velika Morava | 0 : 1 | Kostrež |
14.09
16:30
Stara ÄarÅ”ija
FK Stari Trstenik
1
3
|
14.09.2013 16:30 | Stara ÄarÅ”ija | 1 : 3 | FK Stari Trstenik | |||||
14.09
16:30
Stevka Bozurevka
Moravac-C 74
1
5
|
14.09.2013 16:30 | Stevka Bozurevka | 1 : 5 | Moravac-C 74 | |||||
14.09
16:30
Mladost
Sloboda 1948
1
1
|
14.09.2013 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Sloboda 1948 | |||||
14.09
16:30
Stragari
Topoljak
0
4
|
14.09.2013 16:30 | Stragari | 0 : 4 | Topoljak |
14.09
16:00
Padež
Sokolovi
3
2
|
14.09.2013 16:00 | Padež | 3 : 2 | Sokolovi |
14.09
16:00
OFK Barice
Sloga
0
11
|
14.09.2013 16:00 | OFK Barice | 0 : 11 | Sloga | |||||
14.09
16:00
NaŔa Krajina
Lokve
2
0
|
14.09.2013 16:00 | NaŔa Krajina | 2 : 0 | Lokve |
14.09
Mitros
Borac (VR)
5
0
|
14.09.2013 | Mitros | 5 : 0 | Borac (VR) |
14.09
16:30
Proleter
Borac
2
0
|
14.09.2013 16:30 | Proleter | 2 : 0 | Borac |
14.09
16:30
PSS-192
Omladinac
1
1
|
14.09.2013 16:30 | PSS-192 | 1 : 1 | Omladinac | |||||
14.09
16:30
OFK DragoŔevac
Oniks
3
0
|
14.09.2013 16:30 | OFK DragoŔevac | 3 : 0 | Oniks | |||||
14.09
16:30
OFK Borac
Bresje
3
0
|
14.09.2013 16:30 | OFK Borac | 3 : 0 | Bresje | |||||
14.09
16:30
CrnovrŔanin
Mladost
3
0
|
14.09.2013 16:30 | CrnovrŔanin | 3 : 0 | Mladost | |||||
14.09
16:30
Å antarovac
Belica
5
1
|
14.09.2013 16:30 | Å antarovac | 5 : 1 | Belica |
14.09
16:30
Petka
Strmovo
2
0
|
14.09.2013 16:30 | Petka | 2 : 0 | Strmovo |
14.09
16:00
DeÄiÄ
Mladost
0
1
|
14.09.2013 16:00 | DeÄiÄ | 0 : 1 | Mladost | |||||
14.09
16:00
Mornar
LovÄen
0
1
|
14.09.2013 16:00 | Mornar | 0 : 1 | LovÄen | |||||
14.09
16:00
OFK Petrovac
Zeta
1
2
|
14.09.2013 16:00 | OFK Petrovac | 1 : 2 | Zeta | |||||
14.09
16:00
Sutjeska
Rudar
2
2
|
14.09.2013 16:00 | Sutjeska | 2 : 2 | Rudar | |||||
14.09
16:00
Grbalj
BuduÄnost
0
1
|
14.09.2013 16:00 | Grbalj | 0 : 1 | BuduÄnost |
14.09
Sarajevo
Mladost
0
0
|
14.09.2013 | Sarajevo | 0 : 0 | Mladost | |||||
14.09
Rudar
Olimpic
0
1
|
14.09.2013 | Rudar | 0 : 1 | Olimpic | |||||
14.09
Zvijezda
Äelik
1
0
|
14.09.2013 | Zvijezda | 1 : 0 | Äelik | |||||
14.09
Travnik
Leotar
1
0
|
14.09.2013 | Travnik | 1 : 0 | Leotar | |||||
14.09
Vitez
Å iroki Brijeg
2
1
|
14.09.2013 | Vitez | 2 : 1 | Å iroki Brijeg | |||||
14.09
ŽeljezniÄar
Slavija
0
0
|
14.09.2013 | ŽeljezniÄar | 0 : 0 | Slavija | |||||
14.09
Radnik
Zrinjski
1
3
|
14.09.2013 | Radnik | 1 : 3 | Zrinjski |
14.09
16:30
Napredak
Sloga
2
1
|
14.09.2013 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Sloga | |||||
14.09
16:30
Sutjeska
Rudar
1
0
|
14.09.2013 16:30 | Sutjeska | 1 : 0 | Rudar | |||||
14.09
16:30
Borac
Kozara
1
1
|
14.09.2013 16:30 | Borac | 1 : 1 | Kozara | |||||
14.09
16:30
Sloboda (NG)
ModriÄa Maxima
3
2
|
14.09.2013 16:30 | Sloboda (NG) | 3 : 2 | ModriÄa Maxima | |||||
14.09
16:30
Podrinje
Proleter
0
0
|
14.09.2013 16:30 | Podrinje | 0 : 0 | Proleter | |||||
14.09
16:30
Drina HE
Drina (Z)
0
0
|
14.09.2013 16:30 | Drina HE | 0 : 0 | Drina (Z) |
14.09
16:30
Rad
RadniÄki 1923
1
0
|
14.09.2013 16:30 | Rad | 1 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
14.09
16:30
Sloboda Point
Partizan
1
2
|
14.09.2013 16:30 | Sloboda Point | 1 : 2 | Partizan | |||||
14.09
16:30
OFK Beograd
RadniÄki (N)
2
1
|
14.09.2013 16:30 | OFK Beograd | 2 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
14.09
16:30
Vojvodina
Novi Pazar
2
1
|
14.09.2013 16:30 | Vojvodina | 2 : 1 | Novi Pazar | |||||
14.09
16:30
Javor Matis
ÄukariÄki
0
2
|
14.09.2013 16:30 | Javor Matis | 0 : 2 | ÄukariÄki | |||||
14.09
16:30
Jagodina
Spartak
2
0
|
14.09.2013 16:30 | Jagodina | 2 : 0 | Spartak | |||||
14.09
16:30
Napredak
Voždovac
1
1
|
14.09.2013 16:30 | Napredak | 1 : 1 | Voždovac | |||||
14.09
16:30
Crvena zvezda
Donji Srem
2
2
|
14.09.2013 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Donji Srem |
14.09
19:30
Metalac (GM)
Teleoptik
1
0
|
14.09.2013 19:30 | Metalac (GM) | 1 : 0 | Teleoptik | |||||
14.09
16:30
BSK BorÄa
Jedinstvo Putevi
1
0
|
14.09.2013 16:30 | BSK BorÄa | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
14.09
16:30
SindjeliÄ
Proleter
1
1
|
14.09.2013 16:30 | SindjeliÄ | 1 : 1 | Proleter | |||||
14.09
16:30
Sloga (PM)
Sloga (K)
0
2
|
14.09.2013 16:30 | Sloga (PM) | 0 : 2 | Sloga (K) | |||||
14.09
16:30
InÄija
Borac
0
0
|
14.09.2013 16:30 | InÄija | 0 : 0 | Borac | |||||
14.09
16:30
Bežanija
Mladost (L)
1
1
|
14.09.2013 16:30 | Bežanija | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
14.09
16:30
Timok
Dolina
2
0
|
14.09.2013 16:30 | Timok | 2 : 0 | Dolina | |||||
14.09
16:30
Radnik
Smederevo
1
2
|
14.09.2013 16:30 | Radnik | 1 : 2 | Smederevo |
14.09
16:30
Slatke male
Gradac
2
0
|
14.09.2013 16:30 | Slatke male | 2 : 0 | Gradac |
14.09
Spartak
Napredak
2
0
|
14.09.2013 | Spartak | 2 : 0 | Napredak | |||||
14.09
Trijumf
MaŔinac
0
3
|
14.09.2013 | Trijumf | 0 : 3 | MaŔinac | |||||
14.09
Novi BeÄej
Požarevac
2
3
|
14.09.2013 | Novi BeÄej | 2 : 3 | Požarevac | |||||
14.09
LASK Crvena zvezda
Jagodina
4
0
|
14.09.2013 | LASK Crvena zvezda | 4 : 0 | Jagodina |
14.09
MaÄva
Lemind Lavice
13
1
|
14.09.2013 | MaÄva | 13 : 1 | Lemind Lavice | |||||
14.09
Kalemegdan
FruŔkogorac
3
2
|
14.09.2013 | Kalemegdan | 3 : 2 | FruŔkogorac | |||||
14.09
Nives
Sloga
1
7
|
14.09.2013 | Nives | 1 : 7 | Sloga | |||||
14.09
Kolibri
Å abac
10
0
|
14.09.2013 | Kolibri | 10 : 0 | Å abac |
14.09
13:00
Brodarac
Borac
0
1
|
14.09.2013 13:00 | Brodarac | 0 : 1 | Borac |
14.09
10:00
RadniÄki (NP)
RadniÄki (S)
3
1
|
14.09.2013 10:00 | RadniÄki (NP) | 3 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
14.09
10:00
Dinamo
Proleter (NS)
6
0
|
14.09.2013 10:00 | Dinamo | 6 : 0 | Proleter (NS) | |||||
14.09
11:00
InÄija
Proleter 2006
3
2
|
14.09.2013 11:00 | InÄija | 3 : 2 | Proleter 2006 | |||||
14.09
10:00
OFK Hajduk
RadniÄki (SM)
5
2
|
14.09.2013 10:00 | OFK Hajduk | 5 : 2 | RadniÄki (SM) |
14.09
11:00
Jadran
Sloboda (Ä)
0
6
|
14.09.2013 11:00 | Jadran | 0 : 6 | Sloboda (Ä) | |||||
14.09
13:00
Å umadija 1903
Metalac (K)
2
0
|
14.09.2013 13:00 | Å umadija 1903 | 2 : 0 | Metalac (K) | |||||
14.09
10:00
BIP
Takovo
2
1
|
14.09.2013 10:00 | BIP | 2 : 1 | Takovo | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (P)
0
0
|
14.09.2013 16:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 0 | Sloga (P) | |||||
14.09
16:00
Pobeda
Javor
0
2
|
14.09.2013 16:00 | Pobeda | 0 : 2 | Javor |
14.09
11:00
Jedinstvo (P)
Svrljig
4
0
|
14.09.2013 11:00 | Jedinstvo (P) | 4 : 0 | Svrljig | |||||
14.09
11:00
Bor
Toplicanin
3
0
|
14.09.2013 11:00 | Bor | 3 : 0 | Toplicanin | |||||
14.09
10:00
Car Konstantin
Palilulac
1
3
|
14.09.2013 10:00 | Car Konstantin | 1 : 3 | Palilulac | |||||
14.09
11:00
Radan
Dinamo
1
1
|
14.09.2013 11:00 | Radan | 1 : 1 | Dinamo | |||||
14.09
14:00
Žitoradja
Hajduk Veljko
1
0
|
14.09.2013 14:00 | Žitoradja | 1 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
14.09
11:00
RadniÄki (N)
Moravac Orion
1
1
|
14.09.2013 11:00 | RadniÄki (N) | 1 : 1 | Moravac Orion |
14.09
09:00
Bežanija
Voždovac
0
1
|
14.09.2013 09:00 | Bežanija | 0 : 1 | Voždovac | |||||
14.09
10:00
Internacional
Mladenovac
1
0
|
14.09.2013 10:00 | Internacional | 1 : 0 | Mladenovac | |||||
14.09
09:00
Zemun
SinÄeliÄ
1
3
|
14.09.2013 09:00 | Zemun | 1 : 3 | SinÄeliÄ | |||||
14.09
12:00
BASK
Brodarac 2
0
1
|
14.09.2013 12:00 | BASK | 0 : 1 | Brodarac 2 | |||||
14.09
11:00
RadniÄki (O)
RadniÄki (NB)
2
2
|
14.09.2013 11:00 | RadniÄki (O) | 2 : 2 | RadniÄki (NB) | |||||
14.09
10:00
Kolubara
Lokomotiva
1
4
|
14.09.2013 10:00 | Kolubara | 1 : 4 | Lokomotiva |
14.09
16:00
Borac
BuduÄnost
1
0
|
14.09.2013 16:00 | Borac | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
14.09
16:00
Podunavac
SASK
5
0
|
14.09.2013 16:00 | Podunavac | 5 : 0 | SASK | |||||
14.09
16:00
Sloboda
Osipaonica
1
3
|
14.09.2013 16:00 | Sloboda | 1 : 3 | Osipaonica |
14.09
16:00
Udarnik
GlavaÅ”
7
1
|
14.09.2013 16:00 | Udarnik | 7 : 1 | GlavaÅ” | |||||
14.09
16:00
ŽelezniÄar Kusadak
BuduÄnost
4
0
|
14.09.2013 16:00 | ŽelezniÄar Kusadak | 4 : 0 | BuduÄnost | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo
BaÄinac
5
1
|
14.09.2013 16:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | BaÄinac |
14.09
11:00
BuduÄnost (BB)
Partizan (G)
7
0
|
14.09.2013 11:00 | BuduÄnost (BB) | 7 : 0 | Partizan (G) | |||||
14.09
12:00
Kolonija
RadniÄki (K)
3
2
|
14.09.2013 12:00 | Kolonija | 3 : 2 | RadniÄki (K) | |||||
14.09
16:30
ŽelezniÄar
Vulturul
7
0
|
14.09.2013 16:30 | ŽelezniÄar | 7 : 0 | Vulturul |
14.09
16:30
Spartak
Dolina
1
1
|
14.09.2013 16:30 | Spartak | 1 : 1 | Dolina | |||||
14.09
16:30
Dobrica
Slavija
3
1
|
14.09.2013 16:30 | Dobrica | 3 : 1 | Slavija | |||||
14.09
16:30
Polet
Borac (S)
6
0
|
14.09.2013 16:30 | Polet | 6 : 0 | Borac (S) |
14.09
11:00
Napredak
Crvena zvezda
0
3
|
14.09.2013 11:00 | Napredak | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
14.09
12:00
Partizan
RadniÄki 1923
4
0
|
14.09.2013 12:00 | Partizan | 4 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
14.09
14:00
ÄSK Pivara
Rad
2
2
|
14.09.2013 14:00 | ÄSK Pivara | 2 : 2 | Rad |
14.09
12:00
Novi Sad
Mladost (L)
3
1
|
14.09.2013 12:00 | Novi Sad | 3 : 1 | Mladost (L) | |||||
14.09
12:00
TSC
Spartak
0
2
|
14.09.2013 12:00 | TSC | 0 : 2 | Spartak | |||||
14.09
12:00
Vojvodina
OFK Hajduk
1
1
|
14.09.2013 12:00 | Vojvodina | 1 : 1 | OFK Hajduk | |||||
14.09
12:00
Banat
ŽelezniÄar
4
5
|
14.09.2013 12:00 | Banat | 4 : 5 | ŽelezniÄar | |||||
14.09
12:00
InÄija
Proleter 2006
1
1
|
14.09.2013 12:00 | InÄija | 1 : 1 | Proleter 2006 | |||||
14.09
12:00
RadniÄki (S)
BeÄej
1
2
|
14.09.2013 12:00 | RadniÄki (S) | 1 : 2 | BeÄej | |||||
14.09
12:00
VrŔac
Dinamo
2
2
|
14.09.2013 12:00 | VrŔac | 2 : 2 | Dinamo | |||||
14.09
12:00
BaÄka 1901
Vrbas
0
5
|
14.09.2013 12:00 | BaÄka 1901 | 0 : 5 | Vrbas |
14.09
Teleoptik
Zemun
1
0
|
14.09.2013 | Teleoptik | 1 : 0 | Zemun | |||||
14.09
SinÄeliÄ
Brodarac
0
2
|
14.09.2013 | SinÄeliÄ | 0 : 2 | Brodarac | |||||
14.09
BASK
Lokomotiva
1
0
|
14.09.2013 | BASK | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
14.09
Dominus
Voždovac
2
1
|
14.09.2013 | Dominus | 2 : 1 | Voždovac | |||||
14.09
RadniÄki (NB)
Bežanija
4
1
|
14.09.2013 | RadniÄki (NB) | 4 : 1 | Bežanija | |||||
14.09
BSK BorÄa
Kolubara
4
3
|
14.09.2013 | BSK BorÄa | 4 : 3 | Kolubara | |||||
14.09
Internacional
RadniÄki (O)
0
0
|
14.09.2013 | Internacional | 0 : 0 | RadniÄki (O) |
14.09
11:00
Bane
AS
2
2
|
14.09.2013 11:00 | Bane | 2 : 2 | AS | |||||
14.09
10:00
BuduÄnost
Sloga (K)
3
5
|
14.09.2013 10:00 | BuduÄnost | 3 : 5 | Sloga (K) | |||||
14.09
10:00
Sloga (P)
Jedinstvo Putevi
1
1
|
14.09.2013 10:00 | Sloga (P) | 1 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
14.09
13:00
Novi Pazar
Mladost (L)
3
0
|
14.09.2013 13:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
14.09
16:00
Sloga 1940
Metalac (GM)
3
0
|
14.09.2013 16:00 | Sloga 1940 | 3 : 0 | Metalac (GM) |
14.09
16:30
Omladinac
Slatina
3
0
|
14.09.2013 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | Slatina | |||||
14.09
16:30
BIP
Polet (LJ)
5
3
|
14.09.2013 16:30 | BIP | 5 : 3 | Polet (LJ) |
14.09
15:00
JoŔanica ND
TrepÄa
6
0
|
14.09.2013 15:00 | JoÅ”anica ND | 6 : 0 | TrepÄa |
14.09
11:00
Vinogradar
Senta
2
6
|
14.09.2013 11:00 | Vinogradar | 2 : 6 | Senta | |||||
14.09
09:30
Tavankut
BaÄka
3
5
|
14.09.2013 09:30 | Tavankut | 3 : 5 | BaÄka | |||||
14.09
11:00
Olimpia A
Subotica
1
2
|
14.09.2013 11:00 | Olimpia A | 1 : 2 | Subotica |
14.09
11:00
Borac (St)
Dinamo
2
1
|
14.09.2013 11:00 | Borac (St) | 2 : 1 | Dinamo | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo SteviÄ
Dolina
0
2
|
14.09.2013 16:00 | Jedinstvo SteviÄ | 0 : 2 | Dolina | |||||
14.09
11:00
Omladinac (O)
Proleter
3
1
|
14.09.2013 11:00 | Omladinac (O) | 3 : 1 | Proleter |
14.09
13:00
Sloboda Point
AS
0
0
|
14.09.2013 13:00 | Sloboda Point | 0 : 0 | AS | |||||
14.09
13:00
Loznica
Nacional
3
3
|
14.09.2013 13:00 | Loznica | 3 : 3 | Nacional | |||||
14.09
13:30
Napredak
Crvena zvezda
1
5
|
14.09.2013 13:30 | Napredak | 1 : 5 | Crvena zvezda | |||||
14.09
11:00
Savacijum
ÄukariÄki
0
0
|
14.09.2013 11:00 | Savacijum | 0 : 0 | ÄukariÄki | |||||
14.09
11:00
Smederevo
RadniÄki 1923
1
3
|
14.09.2013 11:00 | Smederevo | 1 : 3 | RadniÄki 1923 | |||||
14.09
15:30
Brodarac
Rad
0
2
|
14.09.2013 15:30 | Brodarac | 0 : 2 | Rad | |||||
14.09
12:00
Partizan
Zemun
1
0
|
14.09.2013 12:00 | Partizan | 1 : 0 | Zemun |
14.09
10:00
Novi Sad
Mladost (L)
1
3
|
14.09.2013 10:00 | Novi Sad | 1 : 3 | Mladost (L) | |||||
14.09
10:00
TSC
Spartak
3
3
|
14.09.2013 10:00 | TSC | 3 : 3 | Spartak | |||||
14.09
10:00
Vojvodina
OFK Hajduk
4
0
|
14.09.2013 10:00 | Vojvodina | 4 : 0 | OFK Hajduk | |||||
14.09
10:00
Banat
ŽelezniÄar
1
4
|
14.09.2013 10:00 | Banat | 1 : 4 | ŽelezniÄar | |||||
14.09
10:00
InÄija
Proleter 2006
0
2
|
14.09.2013 10:00 | InÄija | 0 : 2 | Proleter 2006 | |||||
14.09
10:00
RadniÄki (S)
BeÄej
3
1
|
14.09.2013 10:00 | RadniÄki (S) | 3 : 1 | BeÄej | |||||
14.09
10:00
VrŔac
Dinamo
3
0
|
14.09.2013 10:00 | VrŔac | 3 : 0 | Dinamo | |||||
14.09
10:00
BaÄka 1901
Vrbas
0
1
|
14.09.2013 10:00 | BaÄka 1901 | 0 : 1 | Vrbas |
14.09
11:00
Bubamara
BIP
1
4
|
14.09.2013 11:00 | Bubamara | 1 : 4 | BIP | |||||
14.09
11:00
Å umadija 1903
Metalac (GM)
4
0
|
14.09.2013 11:00 | Å umadija 1903 | 4 : 0 | Metalac (GM) | |||||
14.09
13:00
DragaÄevo
VrnjaÄka Banja
3
0
|
14.09.2013 13:00 | DragaÄevo | 3 : 0 | VrnjaÄka Banja | |||||
14.09
16:00
Sloga 1940
Jedinstvo Putevi
0
4
|
14.09.2013 16:00 | Sloga 1940 | 0 : 4 | Jedinstvo Putevi | |||||
14.09
11:00
Novi Pazar
FAP
6
1
|
14.09.2013 11:00 | Novi Pazar | 6 : 1 | FAP |
14.09
11:00
Senta
Spartak
0
0
|
14.09.2013 11:00 | Senta | 0 : 0 | Spartak |
14.09
10:00
BAK
Banat
0
6
|
14.09.2013 10:00 | BAK | 0 : 6 | Banat |
14.09
10:00
Mladost (V)
Petar UroŔev
0
2
|
14.09.2013 10:00 | Mladost (V) | 0 : 2 | Petar UroŔev | |||||
14.09
10:00
Kolonija
Mika AntiÄ
1
5
|
14.09.2013 10:00 | Kolonija | 1 : 5 | Mika AntiÄ | |||||
14.09
10:00
ŽelezniÄar
Strela
9
1
|
14.09.2013 10:00 | ŽelezniÄar | 9 : 1 | Strela |
14.09
Dolina
Tempo
3
0
|
14.09.2013 | Dolina | 3 : 0 | Tempo |
14.09
14:00
Borac
BuduÄnost
2
1
|
14.09.2013 14:00 | Borac | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
14.09
14:00
Podunavac
SASK
5
0
|
14.09.2013 14:00 | Podunavac | 5 : 0 | SASK | |||||
14.09
10:00
ŽelezniÄar
Proleter
3
0
|
14.09.2013 10:00 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | Proleter | |||||
14.09
14:00
Sloboda
Osipaonica
5
0
|
14.09.2013 14:00 | Sloboda | 5 : 0 | Osipaonica |
14.09
14:00
Polet
Mladi borac
0
8
|
14.09.2013 14:00 | Polet | 0 : 8 | Mladi borac | |||||
14.09
14:00
Udarnik
GlavaÅ”
10
0
|
14.09.2013 14:00 | Udarnik | 10 : 0 | GlavaÅ” | |||||
14.09
14:00
Å umadija
Napredak
4
0
|
14.09.2013 14:00 | Å umadija | 4 : 0 | Napredak | |||||
14.09
14:00
ŽelezniÄar Kusadak
BuduÄnost
4
0
|
14.09.2013 14:00 | ŽelezniÄar Kusadak | 4 : 0 | BuduÄnost | |||||
14.09
14:00
Jedinstvo
BaÄinac
2
1
|
14.09.2013 14:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | BaÄinac |
14.09
16:30
Orlovac
Borac 2
2
1
|
14.09.2013 16:30 | Orlovac | 2 : 1 | Borac 2 |
14.09
16:00
Zvižd
ObiliÄ
8
1
|
14.09.2013 16:00 | Zvižd | 8 : 1 | ObiliÄ | |||||
14.09
16:00
TrgovaÄki
Borac
1
3
|
14.09.2013 16:00 | TrgovaÄki | 1 : 3 | Borac | |||||
14.09
16:00
Å apine
ŽelezniÄar
0
2
|
14.09.2013 16:00 | Å apine | 0 : 2 | ŽelezniÄar |
14.09
Kosmet
Bane
7
3
|
14.09.2013 | Kosmet | 7 : 3 | Bane | |||||
14.09
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Pazar Juniors
0
4
|
14.09.2013 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | 0 : 4 | Pazar Juniors | |||||
14.09
OFK Ras
JoŔanica ND
2
1
|
14.09.2013 | OFK Ras | 2 : 1 | JoŔanica ND | |||||
14.09
11:00
Å F FenerbahÄe
TrepÄa
7
2
|
14.09.2013 11:00 | Å F FenerbahÄe | 7 : 2 | TrepÄa | |||||
14.09
11:00
Granit
Rudar (B)
2
4
|
14.09.2013 11:00 | Granit | 2 : 4 | Rudar (B) |
14.09
011
Mladenovac
2
1
|
14.09.2013 | 011 | 2 : 1 | Mladenovac | |||||
14.09
Teleoptik
Dominus
4
1
|
14.09.2013 | Teleoptik | 4 : 1 | Dominus | |||||
14.09
Ada
Lokomotiva
3
2
|
14.09.2013 | Ada | 3 : 2 | Lokomotiva | |||||
14.09
RadniÄki NB
SinÄeliÄ
7
1
|
14.09.2013 | RadniÄki NB | 7 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
14.09
BSK
Kolubara
8
1
|
14.09.2013 | BSK | 8 : 1 | Kolubara |
14.09
09:30
Senta
Äantavir
4
0
|
14.09.2013 09:30 | Senta | 4 : 0 | Äantavir | |||||
14.09
09:30
Vinogradar
Spartak '02
0
11
|
14.09.2013 09:30 | Vinogradar | 0 : 11 | Spartak '02 | |||||
14.09
09:30
TSC
Dribling
4
0
|
14.09.2013 09:30 | TSC | 4 : 0 | Dribling |
14.09
Zeleznicar
Jedinstvo
0
4
|
14.09.2013 | Zeleznicar | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
14.09
17:00
Buducnost
Radnicki
0
7
|
14.09.2013 17:00 | Buducnost | 0 : 7 | Radnicki |
14.09
10:00
Gruža
Apolon 4 II
0
1
|
14.09.2013 10:00 | Gruža | 0 : 1 | Apolon 4 II | |||||
14.09
10:00
Slavija
Radnicki 1923 I
3
4
|
14.09.2013 10:00 | Slavija | 3 : 4 | Radnicki 1923 I | |||||
14.09
10:00
Å umadija
Apolon 4 I
1
0
|
14.09.2013 10:00 | Å umadija | 1 : 0 | Apolon 4 I |
14.09
OFK Ras
SoÄanica
3
0
|
14.09.2013 | OFK Ras | 3 : 0 | SoÄanica | |||||
14.09
Pionir 028
TrepÄa
0
10
|
14.09.2013 | Pionir 028 | 0 : 10 | TrepÄa |
14.09
Glogonj
Omladinac (D)
33
27
|
14.09.2013 | Glogonj | 33 : 27 | Omladinac (D) | |||||
14.09
Omladinac (I)
Spartak
36
23
|
14.09.2013 | Omladinac (I) | 36 : 23 | Spartak | |||||
14.09
Dolovo
RadniÄki
32
33
|
14.09.2013 | Dolovo | 32 : 33 | RadniÄki | |||||
14.09
Mladost (O)
Crepaja
30
21
|
14.09.2013 | Mladost (O) | 30 : 21 | Crepaja | |||||
14.09
Dinamo 2
Mladost (V)
31
29
|
14.09.2013 | Dinamo 2 | 31 : 29 | Mladost (V) |
14.09
20:00
Rusin
Dalmatinac
18
18
|
14.09.2013 20:00 | Rusin | 18 : 18 | Dalmatinac | |||||
14.09
20:00
GraniÄar
GrafiÄar
33
28
|
14.09.2013 20:00 | GraniÄar | 33 : 28 | GrafiÄar |
14.09
18:00
Vojvodina
Meshkov
24
31
|
14.09.2013 18:00 | Vojvodina | 24 : 31 | Meshkov | |||||
14.09
17:45
Vardar Pro
Partizan
33
26
|
14.09.2013 17:45 | Vardar Pro | 33 : 26 | Partizan | |||||
14.09
18:00
Croatia Osiguranje
Borac M:TEL
44
20
|
14.09.2013 18:00 | Croatia Osiguranje | 44 : 20 | Borac M:TEL |
14.09
19:30
ŽelezniÄar 1949
JugoviÄ Unimet
30
27
|
14.09.2013 19:30 | ŽelezniÄar 1949 | 30 : 27 | JugoviÄ Unimet | |||||
14.09
19:00
Vrbas Carnex
Rudar
24
22
|
14.09.2013 19:00 | Vrbas Carnex | 24 : 22 | Rudar | |||||
14.09
18:30
PKB
Spartak Vojput
20
28
|
14.09.2013 18:30 | PKB | 20 : 28 | Spartak Vojput |
14.09
17:30
Naisa
Max Sport
30
30
|
14.09.2013 17:30 | Naisa | 30 : 30 | Max Sport | |||||
14.09
19:00
Knjaz MiloÅ”
Kikinda
27
19
|
14.09.2013 19:00 | Knjaz MiloÅ” | 27 : 19 | Kikinda | |||||
14.09
19:00
BMS Milenijum
Jagodina
21
23
|
14.09.2013 19:00 | BMS Milenijum | 21 : 23 | Jagodina | |||||
14.09
17:00
Crvena Zvezda
ŽelezniÄar
36
28
|
14.09.2013 17:00 | Crvena Zvezda | 36 : 28 | ŽelezniÄar |