XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 200 utakmica za dan
Nedelja, 14 Septembar 2008

Fudbal

14.09.2008 Čukarički Stankom 2 : 2 Crvena Zvezda
14.09.2008 Jagodina 0 : 1 Vojvodina
14.09.2008 Hajduk 0 : 1 Metalac
14.09.2008 Kolubara 1 : 3 Voždovac
14.09.2008 Sevojno 2 : 2 BSK Borča
14.09.2008 Mladost (L) 1 : 0 Novi Sad
14.09.2008 Srem 1 : 0 Indjija
14.09.2008 Sloga (K) 1 : 0 Sloga (PM)
14.09.2008 Mačva 1 : 0 Budućnost (V)
14.09.2008 Radnički Stobeks 0 : 0 Železničar
14.09.2008 Hajduk Veljko 2 : 1 Kopaonik
14.09.2008 Vlasina 0 : 0 Radnički (N)
14.09.2008 Radnički (P) 2 : 0 Jedinstvo
14.09.2008 Spartak (D) 4 : 0 Sloven
14.09.2008 Palić 1 : 2 Bačka (BP)
14.09.2008 Proleter (NS) 3 : 0 Senta
14.09.2008 Lisović 0 : 1 Srem
14.09.2008 PKB 3 : 1 Beograd
14.09.2008 Teleoptik 3 : 1 Dorćol
14.09.2008 Radnički (O) 1 : 1 Radnički (NB)
14.09.2008 Šumadija 0 : 0 Sindjelić
14.09.2008 Erdoglija 2 : 2 Omladinac (NS)
14.09.2008 Sloga (S) 3 : 0 Takovo
14.09.2008 Sloga (BB) 3 : 1 Vodojaža
14.09.2008 Polet (Lj) 2 : 0 Jedinstvo Putevi
14.09.2008 Šumadija 1903 0 : 2 Prijevor
14.09.2008 Sloga (LŠ) 2 : 1 VGSK
14.09.2008 Radnički (KO) 3 : 1 Beloševac
14.09.2008 Krušik 1 : 1 Jadar (GD)
14.09.2008 Zvižd 3 : 1 Obilić (Ž)
14.09.2008 Ribnica 2 : 0 Omladinac (Š)
14.09.2008 Vučje 5 : 4 Mladost (L)
14.09.2008 Sloga (LI) 4 : 2 Budućnost
14.09.2008 Zloćudovo 1 : 1 Pukovac
14.09.2008 Jastrebac (B) 2 : 0 Radan
14.09.2008 Rudar Alpos 0 : 0 Napredak
14.09.2008 Trajal 5 : 0 Poreč
14.09.2008 Putevi 4 : 1 Trgovački
14.09.2008 Temnić Lipa 2 : 1 Pepeljevac
14.09.2008 Dolina 2 : 2 ŽAK
14.09.2008 Borac 1 : 0 Ljukovo
14.09.2008 Radnički (I) 1 : 1 Cement
14.09.2008 Hajduk 3 : 0 Mladost (T)
14.09.2008 Crvenka 0 : 1 Veternik
14.09.2008 Grafičar 0 : 0 GSP Polet
14.09.2008 Kovačevac 3 : 1 Lasta
14.09.2008 Posavac Tišma 0 : 0 Resnik
14.09.2008 Borac (O) 0 : 2 Poštar
14.09.2008 Slavija 2 : 1 Žarkovo
14.09.2008 Proleter Lasta 2 : 1 Popovići
14.09.2008 Rudar 4 : 3 Kraljevo Hajduk
14.09.2008 Jošanica 4 : 0 Jedinstvo
14.09.2008 Borac 0 : 0 Braća Vuković
14.09.2008 Magnohrom 1 : 2 Morava (S)
14.09.2008 Tutin 3 : 0 Mataruge
14.09.2008 Radnik 2 : 3 Mladost (O)
14.09.2008 Velereč 94 0 : 2 Jedinstvo (GG)
14.09.2008 Napredak (S) 1 : 1 Omladinac (Z)
14.09.2008 Jedinstvo (K) 2 : 3 Polet (T)
14.09.2008 Rudar 4 : 1 Jedinstvo (P)
14.09.2008 Napredak (K) 2 : 1 Prilike
14.09.2008 Ovčar 0 : 3 Dragačevo
14.09.2008 Mladost (P) 1 : 1 Autoprevoz
14.09.2008 Miokovci 0 : 0 Slatina
14.09.2008 Omladinac (Z) 2 : 1 Budućnost (A)
14.09.2008 Polet (R) 2 : 0 Perućac
14.09.2008 GP Zlatibor 2 : 2 Jedinstvo (K)
14.09.2008 Savinac 3 : 0 Zlatibor (Č)
14.09.2008 Polimlje 8 : 1 Zlatibor voda (G)
14.09.2008 Arilje 4 : 1 Sečica
14.09.2008 Zlatar 3 : 0 Železničar (P)
14.09.2008 Luna Avijatičar 3 : 2 Jasen
14.09.2008 Košutnjak 0 : 6 Dobrača
14.09.2008 Srbija 2 : 1 Partizan (C)
14.09.2008 Cerovac 3 : 3 Šumadinac
14.09.2008 Budućnost 1 : 0 Sloga (D)
14.09.2008 Sušica 9 : 1 Šumadija
14.09.2008 Jedinstvo 2 : 2 Slavija
14.09.2008 Partizan (D) 1 : 2 Šumadinac (N)
14.09.2008 Proleter 4 : 0 Karađorđe Mladost
14.09.2008 Šumadinac (B) 1 : 3 Lokomotiva
14.09.2008 Banja 1 : 0 Sloga (B)
14.09.2008 Borac (P) 2 : 1 Borac (LJ)
14.09.2008 Tulari 4 : 0 Rajac
14.09.2008 ZSK 2 : 2 Tešnjar
14.09.2008 Ribnikar 4 : 2 Brežđe
14.09.2008 Jedinstvo 1 : 1 OFK Jabučje
14.09.2008 Vrujci 0 : 0 Mladost
14.09.2008 Osečina 8 : 0 Tvrdojevac
14.09.2008 Petar Dobrnjac 0 : 1 Sloga (K)
14.09.2008 Vihor 4 : 3 Borac (VL)
14.09.2008 Polet 0 : 3 Šapine
14.09.2008 Zadrugar (T) 5 : 1 Crni Vrh
14.09.2008 Zadrugar (O) 2 : 0 Napredak
14.09.2008 Sloga (D) 3 : 1 Dunavac
14.09.2008 Borac (Ž) 2 : 1 Sloga (B)
14.09.2008 Bata Bulić 0 : 3 Beli Orao
14.09.2008 Mramor 7 : 2 Čegar
14.09.2008 Vulkan 1 : 2 Morava (K)
14.09.2008 Sloboda (GV) 2 : 1 Radnički (T)
14.09.2008 Omladinac (GK) 0 : 1 Vrtište
14.09.2008 Moravac 2 : 1 Proleter (M)
14.09.2008 Aluminjum 3 : 0 Delijski Vis
14.09.2008 Jastrebac Proleter 1 : 4 Brzi Brod
14.09.2008 Ključ 4 : 1 Rudna Glava
14.09.2008 Slatina (N) 4 : 4 Zlot
14.09.2008 Nemetali 2 : 2 Brestovac
14.09.2008 Mala Vrbica 2 : 2 Brodoremont
14.09.2008 Sloga 1 : 2 Rajac
14.09.2008 Miloševo 4 : 1 Krivelj
14.09.2008 Majdanpek 2 : 0 Slatina (B)
14.09.2008 Tavankut 1 : 1 Vinogradar
14.09.2008 Krivaja 1 : 1 Tisa
14.09.2008 AFK 0 : 4 Bačka (P)
14.09.2008 Čantavir 4 : 1 Proleter
14.09.2008 Čoka 2 : 1 Bajša
14.09.2008 Vulturul 2 : 0 Jugoslavija
14.09.2008 Dolovo 2 : 1 Borac (S)
14.09.2008 Crvena zvezda 0 : 0 Mladost
14.09.2008 Proleter 2 : 0 Polet
14.09.2008 Budućnost 3 : 0 Sloga
14.09.2008 Tempo 3 : 1 Borac (VS)
14.09.2008 Radnički (B) 3 : 2 Partizan
14.09.2008 Slavija (NS) 1 : 1 Kabel
14.09.2008 Petrovaradin 0 : 2 Mladost (BP)
14.09.2008 Omladinac (S) 1 : 0 Fruškogorac
14.09.2008 Sremac 12 : 0 Budućnost (SS)
14.09.2008 Index 1 : 1 Borac (Š)
14.09.2008 Napredak (G) 1 : 1 Vrnjci
14.09.2008 Mladost (V) 2 : 0 Šumadija (Š)
14.09.2008 Ribnica (J) 0 : 1 Polet (R)
14.09.2008 Gruža 0 : 4 Lazac
14.09.2008 Partizan 2 : 0 Žiča
14.09.2008 Grdica 3 : 0 Morava (M)
14.09.2008 Rudar 1 : 0 Krilaš
14.09.2008 Napredak (TR) 0 : 3 Integral
14.09.2008 Napredak (TO) 7 : 0 Jedinstvo (K)
14.09.2008 Dragoš 3 : 2 Mladost (S)
14.09.2008 Pomoravlje 1 : 3 Radnički (K)
14.09.2008 Trgovački 2 : 1 Vrelo
14.09.2008 Carevac 3 : 2 Bambi
14.09.2008 Desine 3 : 2 Napredak (N)
14.09.2008 Polet (V) 2 : 1 Pobeda (SK)
14.09.2008 Vojvoda Milenko 1 : 1 Žitkovica
14.09.2008 Sloga (Ć) 2 : 0 Makce
14.09.2008 RSK 1 : 4 Jedinstvo (D)
14.09.2008 Mladost (B) 5 : 3 Borac (Z)
14.09.2008 Milan Orlić 6 : 3 Stolice
14.09.2008 Cer 3 : 0 Sloga (S)
14.09.2008 Mladost (B) 0 : 0 Borac(K)
14.09.2008 Radjevac 3 : 3 Luk
14.09.2008 Gučevo 6 : 0 Rudar (B)
14.09.2008 Sloga (DT) 1 : 7 Crvena zastava
14.09.2008 Radnički (KS) 2 : 1 Mladost (DK)
14.09.2008 Zadrugar 3 : 2 Stevan Nešticki
14.09.2008 Borac 3 : 3 Dobrica
14.09.2008 Partizan 4 : 1 Karaš
14.09.2008 Mladost 1 : 5 Sloga
14.09.2008 Hajduk 2 : 0 Ratar
14.09.2008 Vitorul 0 : 1 Potporanj
14.09.2008 Dunav 3 : 0 Bratstvo Unirea
14.09.2008 Hajdučica 0 : 0 Vršac United
14.09.2008 Vinogradar 2 : 2 Banat
14.09.2008 Lokomotiva 1 : 0 Elektrovojvodina
14.09.2008 Preporod 2 : 0 Subotica
14.09.2008 Solid 5 : 0 Udarnik
14.09.2008 Vojvodina 3 : 0 Mladost
14.09.2008 Unirea 0 : 7 Slavija
14.09.2008 Pobeda 10 : 1 Jedinstvo
14.09.2008 Omladinac (O) 5 : 1 Borac (P)
14.09.2008 BSK Bavanište 3 : 2 Glogonj
14.09.2008 Kolonija 2 : 1 Proleter
14.09.2008 Železničar 3 : 0 Plavi Dunav
14.09.2008 Omladinac (D) 2 : 0 Borac (S)
14.09.2008 Jedinstvo (D) 2 : 0 Granit
14.09.2008 Progorelica 3 : 1 Omladinac (D)
14.09.2008 Kablar 1 : 2 Zgodačica
14.09.2008 Kralj Petar I 1 : 1 Olimpik
14.09.2008 Dunavac 3 : 2 Borac (K)
14.09.2008 Napredak (P) 1 : 1 Napredak (B)
14.09.2008 BSK 1 : 6 Sloga (D)
14.09.2008 Mip Majdan 1 : 0 Mlava
14.09.2008 Stig 9 : 0 Zemljoradnik
14.09.2008 Dizel 1 : 1 Sopot
14.09.2008 Jedinstvo 1 : 1 Krasava
14.09.2008 7. Juli 4 : 2 Bratstvo
14.09.2008 Borac 2 : 0 Napredak
14.09.2008 Banat 0 : 0 Sloboda (U)
14.09.2008 Rad 9 : 0 Zemun
14.09.2008 Vojvodina 4 : 0 Radnički (K)
14.09.2008 SFS Borac 2 : 2 Partizan
14.09.2008 Sloboda (U) 1 : 1 Napredak
14.09.2008 Sloga (K) 2 : 0 Radnički (N)
14.09.2008 Teleoptik 0 : 0 Borac (Č)
14.09.2008 Čukarički Stankom 1 : 0 Crvena zvezda
14.09.2008 Napredak 1 : 0 Zemun
14.09.2008 OFK Beograd 3 : 1 Smederevo
14.09.2008 Timok 2 : 4 Rad
14.09.2008 Banat 2 : 1 Borac (Č)
14.09.2008 Radnički (K) 2 : 1 Morava (VP)
Обавештавамо спортску јавност да је ФК „Софекс“ из Футога иступио из даљег такмичења у оквиру Новосадске лиге. Детаљније информације биће наведене у наредном броју званичног Билтена Новосадске лиге.
zare2 zare2 je tipovao utakmicu