11.10
14:30
Sparta
Dedinje
1
0
|
11.10.2013 14:30 | Sparta | 1 : 0 | Dedinje |
11.10
17:00
Bežanija
BASK
0
3
|
11.10.2013 17:00 | Bežanija | 0 : 3 | BASK |
11.10
13:00
Partizan
Crvena zvezda
1
1
|
11.10.2013 13:00 | Partizan | 1 : 1 | Crvena zvezda |
11.10
18:30
Sloga (P)
Plana
76
72
|
11.10.2013 18:30 | Sloga (P) | 76 : 72 | Plana |
11.10
18:00
Jablanica
Knjaževac
66
73
|
11.10.2013 18:00 | Jablanica | 66 : 73 | Knjaževac |
11.10
19:30
Vrbas
Velika Kikinda
118
64
|
11.10.2013 19:30 | Vrbas | 118 : 64 | Velika Kikinda |
11.10
18:00
FMP
Metalac
79
71
|
11.10.2013 18:00 | FMP | 79 : 71 | Metalac |
11.10
19:30
Morava
Napredak Maksi Ko
71
69
|
11.10.2013 19:30 | Morava | 71 : 69 | Napredak Maksi Ko |
11.10
19:00
NIS Spartak
Jedinstvo (U)
3
0
|
11.10.2013 19:00 | NIS Spartak | 3 : 0 | Jedinstvo (U) |
11.10
19:00
ŽSK
Inđija
31
28
|
11.10.2013 19:00 | ŽSK | 31 : 28 | Inđija | |||||
11.10
19:30
Crvenka
Mladost
28
24
|
11.10.2013 19:30 | Crvenka | 28 : 24 | Mladost | |||||
11.10
21:00
Lavovi BP
Proleter
26
31
|
11.10.2013 21:00 | Lavovi BP | 26 : 31 | Proleter |
11.10
17:30
Primus Car Dušan
Smederevo
28
24
|
11.10.2013 17:30 | Primus Car Dušan | 28 : 24 | Smederevo |
11.10
19:30
Vojput 2
Dalmatinac
20
26
|
11.10.2013 19:30 | Vojput 2 | 20 : 26 | Dalmatinac |
11.10
20:00
Radnički
DjurA Jakšić Gradnulica
36
24
|
11.10.2013 20:00 | Radnički | 36 : 24 | DjurA Jakšić Gradnulica |
11.10
20:30
Radnički
Ravangrad
39
21
|
11.10.2013 20:30 | Radnički | 39 : 21 | Ravangrad | |||||
11.10
20:30
Temerin
Jadran
28
21
|
11.10.2013 20:30 | Temerin | 28 : 21 | Jadran | |||||
11.10
20:00
Srem
Pančevo
22
23
|
11.10.2013 20:00 | Srem | 22 : 23 | Pančevo |
11.10
20:30
Apatin
Topola
30
13
|
11.10.2013 20:30 | Apatin | 30 : 13 | Topola |
11.10
18:30
Ekonomac
Novi Pazar
12
1
|
11.10.2013 18:30 | Ekonomac | 12 : 1 | Novi Pazar | |||||
11.10
20:00
SAS
Kolubara
3
1
|
11.10.2013 20:00 | SAS | 3 : 1 | Kolubara | |||||
11.10
20:30
Smederevo
Kopernikus
3
3
|
11.10.2013 20:30 | Smederevo | 3 : 3 | Kopernikus |