XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 537 utakmica za dan
Subota, 8 Oktobar 2016

Fudbal

08.10.2016 15:00 Jagodina 0 : 2 Inđija
08.10.2016 14:00 Mačva 3 : 0 Sindjelić
08.10.2016 15:00 Sloboda 4 : 2 ČSK Pivara
08.10.2016 15:00 Zemun 0 : 0 BSK Borča
08.10.2016 15:00 Proleter 1 : 0 OFK Odžaci
08.10.2016 14:00 Fair Play 1 : 4 Polimlje
08.10.2016 15:00 OFK Mladost 1970 4 : 2 Drezga
08.10.2016 15:00 Vršac 2 : 1 Omladinac
08.10.2016 15:00 Radnički (NP) 0 : 1 Radnički (Š)
08.10.2016 15:00 Crvena zvezda (NS) 0 : 0 Bratstvo 1946
08.10.2016 15:00 Radnički (Zr) 1 : 1 Železničar
08.10.2016 15:00 TSC 2 : 0 Radnički (SM)
08.10.2016 14:30 Radnički 1923 1 : 0 Polet (LJ)
08.10.2016 14:30 Šapine 2 : 1 Budućnost Krušik 2014
08.10.2016 14:30 Mokra Gora 0 : 1 Loznica
08.10.2016 15:30 FAP 2 : 1 Jedinstvo Putevi
08.10.2016 14:30 Sloga (P) 3 : 2 Karađorđe (T)
08.10.2016 14:30 Šumadija 1903 0 : 1 Jošanica
08.10.2016 15:00 Sloga (D) 0 : 1 Temnić 1924
08.10.2016 15:00 Timok 1 : 1 Dunav
08.10.2016 15:00 Trstenik PPT 1 : 1 Jedinstvo (B)
08.10.2016 11:00 GSP Polet 0 : 3 BSK Batajnica
08.10.2016 14:30 Rakovica 0 : 2 Teleoptik
08.10.2016 14:30 Radnički (NB) 0 : 3 IMT
08.10.2016 15:00 Bečej 1918 4 : 0 Polet (K)
08.10.2016 15:00 OFK Vrbas 2 : 3 Srbobran
08.10.2016 15:00 Radnički (S) 1 : 1 Sloga (Č)
08.10.2016 15:00 Dinamo 1945 0 : 0 Budućnost (SC)
08.10.2016 15:00 Sloga 3 : 1 Kozara
08.10.2016 15:00 Jedinstvo (BK) 0 : 1 ŽAK
08.10.2016 15:00 Sloboda 3 : 2 Slavia
08.10.2016 15:00 Radnički (S) 0 : 0 Radnički (K)
08.10.2016 15:00 ŽSK 0 : 2 Kabel
08.10.2016 15:00 Sremac Vojka 1 : 0 LSK Laćarak
08.10.2016 15:00 Mladost (BJ) 4 : 1 Jedinstvo (SP)
08.10.2016 15:00 Slavija 0 : 0 Borac
08.10.2016 14:30 Ovčar 0 : 2 Sloboda (Č)
08.10.2016 14:30 Radnički (K) 2 : 1 Bane
08.10.2016 14:30 Trepča 3 : 1 Takovo
08.10.2016 14:30 Slavija 0 : 0 Dragačevo
08.10.2016 14:30 Morava 6 : 0 VGSK
08.10.2016 14:30 Spartak 1924 2 : 0 Jedinstvo 1945
08.10.2016 14:30 Sevojno 3 : 3 Ribnica
08.10.2016 14:30 Radnički Gorenje 0 : 0 Jedinstvo (Ub)
08.10.2016 15:00 Napredak 1 : 0 Šarbanovac
08.10.2016 15:00 Svrljig 6 : 2 BSK
08.10.2016 15:00 Brodoremont 2 : 0 Zaplanjac
08.10.2016 15:00 Rtanj 1 : 0 Bukovik
08.10.2016 15:00 OFK Bor 0 : 1 Timočanin
08.10.2016 15:00 OFK Topličanin 3 : 0 Morava 1918
08.10.2016 15:00 Kopaonik 1 : 1 OFK Kosanica
08.10.2016 15:00 Jedinstvo 3 : 2 Juhor
08.10.2016 15:00 Pčinja 1 : 1 Morava (VH)
08.10.2016 15:00 Balkanski 5 : 0 Sloga (L)
08.10.2016 15:00 Pusta reka 5 : 2 Lužnica
08.10.2016 15:00 GFK Dubočica 4 : 1 Jedinstvo (P)
08.10.2016 14:30 Avala 1 : 2 Hajduk
08.10.2016 14:30 Lokomotiva 6 : 0 PKB Padinska Skela
08.10.2016 14:30 Balkan Mirijevo 3 : 0 Torlak
08.10.2016 14:30 Milutinac 0 : 1 Sremčica
08.10.2016 15:00 Proleter (RS) 3 : 1 Vinogradar
08.10.2016 15:00 Njegoš 1 : 1 Panonija IM Topola
08.10.2016 15:00 Mladost (K) 3 : 0 Hajduk Junior
08.10.2016 15:00 ŽAK 3 : 1 Budućnost
08.10.2016 15:30 Partizan (U) 4 : 0 Vojvodina (C)
08.10.2016 15:00 Naftagas (E) 1 : 0 Naftagas (B)
08.10.2016 15:00 Bilećanin 1 : 1 C. Zvezda (RS)
08.10.2016 15:00 Krajina 3 : 1 Proleter 2006
08.10.2016 15:00 Begej 5 : 1 Mladost (L)
08.10.2016 15:30 Mitros 1 : 0 Jadran
08.10.2016 15:30 Podrinje 0 : 0 Sloven
08.10.2016 15:30 Rudar 1 : 0 Borac
08.10.2016 15:00 OFK Futog 2 : 1 OFK Sirig
08.10.2016 15:00 Jugović 6 : 1 Titel
08.10.2016 15:00 Šajkaš 1908 2 : 3 Omladinac
08.10.2016 16:00 Polet 3 : 2 Real
08.10.2016 16:00 Rudar 2 : 1 OFK Ras
08.10.2016 16:00 Goč 1 : 1 Ribnica
08.10.2016 16:00 Partizan 2 : 2 Ćava
08.10.2016 16:00 Šumadija 1934 4 : 0 Šumadinac
08.10.2016 16:00 Vodojaža 4 : 3 Budućnost
08.10.2016 16:00 Vinogradi DB 1 : 0 Sloboda
08.10.2016 16:00 Kutlovo 1 : 3 Sloga D
08.10.2016 16:00 Srbija 2 : 1 Jedinstvo
08.10.2016 16:00 Borac 2 : 1 Kolonija
08.10.2016 16:00 Mladost 1 : 0 Jadran
08.10.2016 14:30 Parmenac 3 : 0 Spartak
08.10.2016 14:30 Lunjevica 1 : 3 Slatina
08.10.2016 15:00 Kopaonik 11 : 0 Radnik
08.10.2016 14:30 Bresje Superior 3 : 0 Udarnik
08.10.2016 14:30 Rudar 2001 2 : 1 Rudar (Kr)
08.10.2016 14:30 Sloga 33 1 : 0 Đerdap
08.10.2016 15:00 Mačva 2005 3 : 0 Antimon
08.10.2016 15:00 Majur 3 : 1 Sindjelić
08.10.2016 14:30 Radnik 1 : 1 Tešnjar
08.10.2016 14:30 OFK Jabučje 1 : 1 Kačer
08.10.2016 14:30 Pepeljevac 1 : 0 Mladost
08.10.2016 14:30 Banjani 1 : 3 Brezovica
08.10.2016 14:30 Crnokosa 9 : 0 Višesava
08.10.2016 14:30 Čajetina 3 : 1 Perućac
08.10.2016 14:30 Budućnost 4 : 0 Zlatar
08.10.2016 15:30 Rudna Glava 1 : 6 Brestovac
08.10.2016 15:30 Polom 2 : 1 Radnički
08.10.2016 15:30 Midžor 1 : 1 OFK Knjaz
08.10.2016 15:30 Rudar (G) 0 : 3 Graničar
08.10.2016 15:30 Rgotina 3 : 0 OFK Grlište
08.10.2016 14:30 OFK Tekstilac 3 : 1 Budućnost
08.10.2016 15:30 FUD 1 : 1 Naupare
08.10.2016 15:30 Blagotin 3 : 1 13. April
08.10.2016 15:00 Dobrič 5 : 0 Spartak
08.10.2016 15:00 Vulkan 4 : 1 Morava
08.10.2016 15:00 Palilulac 1 : 3 OFK Niš
08.10.2016 15:30 Spartak 2 : 0 Zvezda
08.10.2016 15:30 Tanasko Rajić 4 : 1 Zadrugar
08.10.2016 14:30 Burovo 1 : 3 Napredak
08.10.2016 14:30 Mladost (C) 7 : 0 Rušanj
08.10.2016 14:30 Mladenovac 1 : 1 Kovačevac
08.10.2016 14:30 Moravac 1 : 1 Supska
08.10.2016 14:30 Radnički (T) 5 : 0 Šumadija
08.10.2016 14:30 Mladost (S) 3 : 1 Napredak (S)
08.10.2016 14:30 Moravac 2015 2 : 2 Istok 63
08.10.2016 14:30 Zemljoradnik 10 : 2 15. Avgust 1950
08.10.2016 14:30 Omladinac 2 : 1 Rudar
08.10.2016 14:30 Borac 1805 1 : 0 Omladinski
08.10.2016 14:30 Javor 3 : 3 Rudar Stenjevac
08.10.2016 14:30 Zenit 5 : 2 Crni Vrh
08.10.2016 15:00 OFK Rutevac 1908 2 : 2 Sloga (K)
08.10.2016 15:00 Jastrebac 0 : 2 Polet (V)
08.10.2016 15:00 Jedinstvo 6 : 1 OFK Sloga (D)
08.10.2016 15:00 Ratar 1 : 1 Mladi Radnik
08.10.2016 15:30 Slemen 1 : 3 Napredak 1976
08.10.2016 15:30 Jedinstvo 1952 2 : 4 Pobeda
08.10.2016 15:00 Bratstvo 3 : 3 Milanovo
08.10.2016 15:00 Gradac 4 : 1 Napredak
08.10.2016 15:30 Jedinstvo 0 : 0 Vojvodina
08.10.2016 15:00 Sloga 0 : 1 Šampion
08.10.2016 15:00 Vojvodina 4 : 0 Krivanj
08.10.2016 15:00 Napredak (BT) 0 : 5 Vojvodina (NM)
08.10.2016 15:00 Delija 2 : 2 2. Oktobar
08.10.2016 16:30 Partizan 2 : 0 Mlada krila
08.10.2016 10:00 Metalac 2 : 1 Budućnost (K)
08.10.2016 16:30 Popovići 2 : 1 Jedinstvo (D)
08.10.2016 16:30 Zvezda 2 : 3 Kraljevo Hajduk
08.10.2016 16:00 Erdoglija 1 : 0 Hajduk
08.10.2016 16:00 OFK Žeželj 6 : 2 Azbest
08.10.2016 16:00 OFK Bagremar 2 : 2 Korićani
08.10.2016 16:00 Maršić 4 : 0 Kremenac
08.10.2016 16:00 Zastava 3 : 1 Seljak
08.10.2016 16:00 Košutnjak 0 : 0 Divostin
08.10.2016 14:30 Ozremica 2 : 3 Sparta
08.10.2016 14:30 Mladost (R) 2 : 4 Sloga 1952
08.10.2016 14:30 Rade Milošević 1 : 0 Radnički (K)
08.10.2016 14:30 Polet (V) 1 : 5 Desine
08.10.2016 14:30 Jedinstvo (LJ) 2 : 1 Dizel
08.10.2016 15:00 Dušan Silni 2 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
08.10.2016 15:00 Vidojevica 1 : 2 Mladost (DD)
08.10.2016 14:30 Crvena Jabuka 3 : 4 Polet (DL)
08.10.2016 15:00 Višesava : Tara
08.10.2016 15:00 Policajac 92 2 : 5 GP Zlatibor
08.10.2016 16:00 OFK Sikole 0 : 6 Graničar
08.10.2016 15:30 Borac 3 : 0 Dedina
08.10.2016 15:30 Jugovići 2 : 2 14. Oktobar
08.10.2016 15:30 Varvarin 8 : 0 Rubin (Z)
08.10.2016 16:00 Stojnik 0 : 0 Mladost (MI)
08.10.2016 15:30 Sloboda 2 : 0 Temac
08.10.2016 15:00 Marina Kutina 2 : 1 Grkinja
08.10.2016 15:00 Klisura 1 : 2 Elid
08.10.2016 15:00 Knežica 5 : 2 10. februar
08.10.2016 15:00 Mekiš 1 : 2 Moravac
08.10.2016 15:30 Velika Jasikova 6 : 0 Kastrum
08.10.2016 15:00 Dobrič 1974 6 : 0 Borac
08.10.2016 15:00 Banaćanin 2 : 2 Jugovići 1976
08.10.2016 Goša 0 : 6 Polet
08.10.2016 Mladost 3 : 1 Blagotin
08.10.2016 15:30 Rastina 1918 8 : 0 Telečka
08.10.2016 15:30 Kruševica 1 : 1 Konjuh
08.10.2016 15:30 Pasjak 2013 0 : 8 Padež
08.10.2016 15:00 Veternica 2 : 1 Nomanica
08.10.2016 15:00 Gornje Krajince 3 : 1 Mladost
08.10.2016 15:00 ŠFU Derbi 2016 2 : 0 Gornje Sinkovce
08.10.2016 14:30 Dobrnje 0 : 2 Omladinac (B)
08.10.2016 14:30 Radnik 4 : 0 Veliko Laole
08.10.2016 15:00 Mladost (Č) 0 : 3 OFK Radnički
08.10.2016 15:00 Borac (A) 0 : 7 Budućnost (D)
08.10.2016 15:00 Šumadija (MC) 1 : 2 Bistrica
08.10.2016 15:30 Crvena Zvezda 1 : 4 Graničar
08.10.2016 15:30 Gaj 4 : 4 Solunac
08.10.2016 15:30 Sloga 2 : 3 Naša Krajina
08.10.2016 15:30 Velika Drenova 2 : 1 Omladinac
08.10.2016 15:30 Sloga 1 : 3 Pambukovica
08.10.2016 15:00 ISK Izvor 3 : 1 Sloboda
08.10.2016 15:00 OFK Borac 8 : 0 Razvitak
08.10.2016 15:00 TE Gučevo 0 : 1 Rudar
08.10.2016 15:00 Mladost (G) 0 : 7 Luk
08.10.2016 16:00 Bane 1931 4 : 3 Omladinac
08.10.2016 14:30 Budućnost MI 5 : 0 Krćevac 04
08.10.2016 15:30 Kotlenik 0 : 7 Bečevica
08.10.2016 15:30 Sloga 0 : 3 Mladost(P)
08.10.2016 15:00 Bair 1 : 3 Omladinac
08.10.2016 11:00 Stojan Lazarac 2 : 3 Sloboda
08.10.2016 15:30 Metlić 6 : 3 Mladost (S)
08.10.2016 15:30 Pocerina 2 : 1 Bojić
08.10.2016 15:30 Napredak 3 : 5 OFK Letnjikovac 1983
08.10.2016 15:30 Metaloplastika 4 : 2 Culjković
08.10.2016 15:30 POFK Letnjikovac 1 : 5 OFK Šabac
08.10.2016 14:30 BSK 2015 3 : 3 Zviždic
08.10.2016 14:30 Neresnica 0 : 3 Pobeda
08.10.2016 14:30 Sloga 1 : 1 Radenka
08.10.2016 15:30 Kostrež 2 : 2 Velika Morava
08.10.2016 15:30 OFK Marenovo 4 : 1 OFK Orašje
08.10.2016 14:30 OFK Homolje 1 : 3 Vrelo 1971
08.10.2016 14:30 Jasenovac 3 : 0 Pobeda 1953
08.10.2016 14:30 Borac 3 : 0 Budućnost
08.10.2016 15:00 Vrhpolje 0 : 5 Čobanče
08.10.2016 15:00 Crnča 1 : 5 Sloga DB
08.10.2016 15:00 Grabovica 0 : 5 Selanac
08.10.2016 14:30 Žitkovica 3 : 0 Mrčkovac
08.10.2016 16:00 Bratstvo 1975 3 : 1 Sloga 2016
08.10.2016 15:00 Trešnjevica 2 : 1 Misača
08.10.2016 15:00 Vrbica 2 : 2 Venčani
08.10.2016 14:30 Šumadija 7 : 0 Mladost
08.10.2016 Ratkovac 1 : 1 Strmovo 1968
08.10.2016 Lajkovac 1 : 11 Nepričava
08.10.2016 15:00 Oniks 0 : 2 Dražmirovac
08.10.2016 15:00 Dobra Voda 1 : 0 Sloboda
08.10.2016 15:00 Domaćin 3 : 0 Lipar
08.10.2016 14:30 Roma 2 : 0 Zadrugar
08.10.2016 14:30 Rojkovac 3 : 1 Tornado
08.10.2016 15:00 Mladi Radnik 1 : 1 20. Oktobar
08.10.2016 15:00 Obilić 0 : 1 Crvena zvezda
08.10.2016 15:00 Šumadija 1903 11 : 1 Kolibri
08.10.2016 Levač 4 : 3 Krstarica
08.10.2016 Knjaževac 2015 0 : 6 Radnički 2012
08.10.2016 Radnički 1919 5 : 0 Sremice
08.10.2016 15:30 Metalmania 2 : 1 Bačka Žabalj
08.10.2016 15:30 Bukovička Banja 0 : 22 Požega
08.10.2016 15:30 Sloga 036 0 : 2 Karađorđe
08.10.2016 15:30 Šabac 3 : 0 Unafortuna
08.10.2016 15:30 Slatke male 0 : 3 Kolubara
08.10.2016 13:00 Radnički (P) 0 : 0 Mačva
08.10.2016 11:00 OFK Beograd 3 : 4 Rad
08.10.2016 18:00 Čukarički 3 : 0 Napredak
08.10.2016 13:00 Radnički (N) 0 : 1 Brodarac
08.10.2016 13:00 Jošanica 4 : 1 Budućnost (K)
08.10.2016 10:00 Radnički Stobex 2 : 7 Savacijum
08.10.2016 14:30 Mladi borac 2 : 2 Sloga 33
08.10.2016 14:30 Šumadija 2 : 3 Morava
08.10.2016 14:30 VGSK 0 : 2 Smederevo 1924
08.10.2016 14:30 Šapine 4 : 0 Radnički 1926
08.10.2016 14:30 Mihajlovac 1 : 3 Karadjordje
08.10.2016 15:00 IMT 3 : 3 Studentski Grad
08.10.2016 09:00 Internacional 1 : 1 Sindjelic
08.10.2016 11:00 Zemun 5 : 1 BSK Borča
08.10.2016 10:00 Siti Sport Klub 2 : 1 Kolubara
08.10.2016 10:00 Radnički (O) 0 : 1 Bežanija
08.10.2016 10:00 Omladinac 2 : 6 Vršac
08.10.2016 10:00 OFK Hajduk 2 : 1 Indeks
08.10.2016 11:00 Krila Krajine 0 : 0 TSC
08.10.2016 13:00 BSK 3 : 1 BAK
08.10.2016 11:00 Borac (Sa) 0 : 3 Omladinac 1927
08.10.2016 15:00 Strela 4 : 0 Dolina
08.10.2016 15:30 Udarnik 0 : 3 Osipaonica
08.10.2016 15:00 BSK 1925 3 : 1 Zmaj 1953
08.10.2016 10:30 Omladinac 2 : 2 PKB
08.10.2016 13:00 Grafičar 5 : 1 Budućnost
08.10.2016 10:00 Sremcica 6 : 1 Minel
08.10.2016 10:00 DIF 5 : 2 Seceranac Ada
08.10.2016 14:00 Voždovac MK 6 : 2 Radnički MK
08.10.2016 14:00 011 MK 2 : 0 Studenski Grad MK
08.10.2016 11:00 Zemun B MK 3 : 3 Crvena zvezda MML MK
08.10.2016 11:00 Partizan 5 : 0 Studentski Grad
08.10.2016 11:30 Čukarički 2 : 0 Teleoptik
08.10.2016 13:00 Moravac Orion 3 : 2 Brodarac
08.10.2016 Jošanica 0 : 2 Apolon 4
08.10.2016 09:00 Sloga (K) 3 : 1 Apolon
08.10.2016 12:00 Donjošorac Sunrise 1 : 2 Senjak
08.10.2016 12:00 Jedinstvo 0 : 2 OFK Šabac
08.10.2016 12:00 Savacium 4 : 2 Mačva (Š)
08.10.2016 14:30 Petar Dobrnjac 6 : 1 Radnički 1926
08.10.2016 14:30 Šumadija 4 : 6 GFK Jasenice 1911
08.10.2016 14:30 Smederevo 1924 5 : 3 Petlić 2006
08.10.2016 14:30 Mihajlovac 1934 4 : 5 Karadjordje
08.10.2016 10:00 011 3 : 4 Teleoptik
08.10.2016 10:00 Mladenovac 3 : 4 PKB
08.10.2016 10:00 Internacional 1 : 4 Voždovac
08.10.2016 10:00 BSK 1925 2 : 0 BASK
08.10.2016 10:00 Kolubara 0 : 2 BSK
08.10.2016 10:00 Sindjelic 1 : 3 Radnički (O)
08.10.2016 10:00 Lokomotiva 0 : 2 Radnicki (NB)
08.10.2016 09:00 Rad MK 1 : 2 Čukarički MK
08.10.2016 10:00 BSK Borča MK 0 : 2 Radnički NB MK
08.10.2016 16:00 OFK Beograd MK 0 : 0 Brodarac MK
08.10.2016 17:00 Voždovac MK 2 : 0 Sinđelić MK
08.10.2016 12:00 Inđija 3 : 4 Radnički (NP)
08.10.2016 12:00 Indeks 1 : 1 Vojvodina
08.10.2016 12:00 Spartak 0 : 0 ŽAK junior
08.10.2016 12:00 TSC 1 : 0 Hajduk junior
08.10.2016 12:00 Radnički (S) 1 : 2 Bačka (BP)
08.10.2016 15:30 Šumadija 3 : 0 Omladinac
08.10.2016 15:30 Polet 3 : 0 Mladi borac
08.10.2016 15:30 Pobeda 3 : 0 Podunavac
08.10.2016 15:30 Mladost 0 : 9 Partizan
08.10.2016 15:30 Jedinstvo 7 : 1 Donji Petrovci
08.10.2016 15:30 PSK Putinci 8 : 2 Borac
08.10.2016 11:00 Radnički 1927 1 : 1 Ševac
08.10.2016 Dinamo 1945 4 : 1 Mladost (V)
08.10.2016 13:00 Buducnost 5 : 5 Prva Iskra
08.10.2016 10:00 Strelac 5 : 1 Posavina
08.10.2016 13:00 Rvati 2 : 4 Jedinstvo
08.10.2016 15:00 Jedinstvo 5 : 0 Cer
08.10.2016 15:00 Mladost 1 : 5 Borac
08.10.2016 10:00 Loznica 3 : 1 Podrinje
08.10.2016 10:00 Jadar 7 : 2 Jadar 1961
08.10.2016 12:00 Palilulac 1 : 1 Postar 1930
08.10.2016 Rad B MK 4 : 0 Leštane MK
08.10.2016 Lokomotiva MK : FSFV MK
08.10.2016 Šumadija 1962 MK 0 : 0 Voždovac B MK
08.10.2016 OFK Beograd B MK 2 : 1 IMT MK
08.10.2016 Internacional MK : 011 B MK
08.10.2016 Brodarac B MK 0 : 2 Crvena Zvezda MML MK
08.10.2016 08:30 Zemun B MK 1 : 0 DIF MK
08.10.2016 13:30 OFK Beograd V MK 3 : 2 OFK Zabrežje MK
08.10.2016 10:00 Srem MK 11 : 0 Zmaj 1953 MK
08.10.2016 Kosmet 0 : 2 Pazar Juniors
08.10.2016 AS 3 : 0 Sport Klub 99
08.10.2016 13:00 Kiker 4 : 1 Tutin
08.10.2016 11:00 Radnički 1923 2 : 0 Bane
08.10.2016 Jošanica 0 : 1 Apolon 4
08.10.2016 11:00 OFK Osečina 1 : 2 Radnički (V)
08.10.2016 10:00 Donjošorac Sunrise 5 : 0 Ribnica
08.10.2016 12:00 Loznica 0 : 0 Omladinac 2014
08.10.2016 10:00 Jedinstvo 1 : 1 OFK Šabac
08.10.2016 10:00 Savacijum 3 : 3 Mačva (Š)
08.10.2016 14:30 Plana 7 : 0 Kolonija 11421
08.10.2016 14:30 Sloga 33 1 : 0 GFK Jasenica 1911
08.10.2016 14:30 Bačinac 2 : 0 Smederevo 1924
08.10.2016 14:30 AF Duljaj 0 : 0 Šumadija
08.10.2016 14:30 AF Djokić 0 : 12 Cepelin 026
08.10.2016 14:30 Morava 0 : 3 Pinkum
08.10.2016 14:30 Petlić 2006 1 : 5 Presing
08.10.2016 10:00 Zemun 2 : 1 Vozdovac
08.10.2016 10:00 Brodarac 0 : 4 Čukarički
08.10.2016 10:00 011 1 : 1 Crvena zvezda
08.10.2016 10:00 Partizan 3 : 0 OFK Beograd
08.10.2016 10:00 FSFV 1 : 0 BSK
08.10.2016 10:00 Teleoptik 1 : 5 Rad
08.10.2016 10:00 Inđija 7 : 2 Radnički (NP)
08.10.2016 10:00 Srem 3 : 1 Petar Puača
08.10.2016 10:00 Indeks 0 : 4 Vojvodina
08.10.2016 10:00 Spartak 5 : 0 Bačka 1901
08.10.2016 10:00 TSC 1 : 0 Hajduk junior
08.10.2016 10:00 Radnički (S) 2 : 1 CFK
08.10.2016 16:00 Udarnik 3 : 0 Osipaonica
08.10.2016 16:00 Sloboda 1 : 14 SASK
08.10.2016 13:30 Sloga 8 : 1 Borac 1932
08.10.2016 10:00 Vidojevica 1 : 10 Sloga
08.10.2016 11:00 Budućnost 1 : 5 Kolonija
08.10.2016 12:00 Sloga 22 : 3 Omladinac
08.10.2016 11:00 Vojvodina (S) 1 : 12 Vladimirovac
08.10.2016 16:00 Spartak 1911 11 : 0 Borac
08.10.2016 11:00 Proleter 4 : 4 Dolina
08.10.2016 10:00 BAK 2 : 1 Vršac united
08.10.2016 09:00 Belo Polje 0 : 8 Buducnost
08.10.2016 15:00 Granit 2 : 5 OFK National AG
08.10.2016 11:00 Rudar (S) 2 : 8 Rudar 2001
08.10.2016 11:00 Radnički 1926 11 : 0 Sloga (L)
08.10.2016 10:00 Jedinstvo 1945 2 : 8 Borac
08.10.2016 13:30 Borac 6 : 0 GSP Polet
08.10.2016 10:00 Banja 3 : 0 Obilic
08.10.2016 10:00 Beograd 1929 6 : 1 Balkan
08.10.2016 12:30 Radnički 6 : 0 Bežanija
08.10.2016 09:00 BASK 2 : 5 Studentski Grad
08.10.2016 09:00 Trijumf 1 : 2 Sopot
08.10.2016 15:00 Vinca 2 : 1 Žarkovo
08.10.2016 10:30 011 MK 3 : 2 Studenski grad MK
08.10.2016 13:00 Rad MK 2 : 0 Voždovac MK
08.10.2016 10:00 Dunavac MK 3 : 0 Boleč MK
08.10.2016 11:00 Kosmaj MK 7 : 0 Sinđelić MK
08.10.2016 13:00 Ole MK 5 : 0 Vrčin MK
08.10.2016 08:30 OFK Beograd B MK 2 : 3 DIF MK
08.10.2016 15:00 Kolubara MK 5 : 0 Voždovac B MK
08.10.2016 13:00 Lokomotiva MK 4 : 2 Prva Iskra MK
08.10.2016 ŽFK Crvena zvezda MK 0 : 2 Sinđelić MK
08.10.2016 Borac MK 1 : 8 Dušanovac MK
08.10.2016 Fer Plej 06 MK 0 : 5 Olimpik MK
08.10.2016 Tempo MK 0 : 1 Radnički MK
08.10.2016 Jagodina 4 : 1 Napredak
08.10.2016 10:00 Čukarički 1 : 0 Rad
08.10.2016 10:00 Kolubara 5 : 0 BSK Borča
08.10.2016 10:00 Loznica I 7 : 0 Jedinstvo
08.10.2016 10:00 Podrinje 6 : 4 Jadar 07
08.10.2016 11:30 TSC 13 : 0 Bačka 1901
08.10.2016 10:00 Bajša 0 : 0 Subotica
08.10.2016 10:00 Urovci 11 : 1 Rvati
08.10.2016 12:00 Obrenovac 1905 0 : 3 Belo Polje
08.10.2016 10:00 Zabrezje 5 : 2 Duboko
08.10.2016 10:00 Sloga 1 : 5 Jedinstvo
08.10.2016 10:00 Pobeda 0 : 4 Skela
08.10.2016 10:00 Posavina 0 : 11 Buducnost
08.10.2016 12:00 Kosmet 4 : 0 Pazar Juniors
08.10.2016 10:00 Mačva 2005 : Radnički (K)
08.10.2016 10:00 Rađevac 4 : 1 POFK Savacium
08.10.2016 10:00 Donjošorac 4 : 1 Jedinstvo 1945
08.10.2016 10:00 Tamnava 2016 0 : 3 POFK Čivija
08.10.2016 10:00 Potisje 0 : 4 AFK
08.10.2016 10:00 Njerš Ištvan 3 : 0 Bačka
08.10.2016 FK Napredak 1 : 1 FK Strai Grad
08.10.2016 FK Sloga 33 2 : 1 FK Trgovački
08.10.2016 FK Plana : FK Petlić
08.10.2016 FK Presing 1 : 8 FK AF Đokić
08.10.2016 09:00 Ada 2 : 3 Lola
08.10.2016 10:00 Sinjdjelic 0 : 1 Olimpik
08.10.2016 11:00 Srem 4 : 1 Jedinstvo
08.10.2016 14:00 Dominus 13 : 0 Buducnost
08.10.2016 11:00 Hajduk 5 : 0 Postar
08.10.2016 15:00 Sindjelic 3 : 0 IMT B
08.10.2016 10:00 Atakante 3 : 5 OLE
08.10.2016 15:30 Banja 1 : 6 Balkan
08.10.2016 15:00 Zvezdara 2 : 2 Lepusnica
08.10.2016 10:00 Rusanj 0 : 11 Lokomotiva
08.10.2016 09:00 Borac 1 : 1 Komgrap
08.10.2016 13:00 DIF 8 : 1 Rakovica
08.10.2016 12:30 Vinca 0 : 8 OFK Beograd B
08.10.2016 10:00 Radnicki NB 0 : 2 Milutinac
08.10.2016 12:00 Zmaj 1953 0 : 9 IMT
08.10.2016 10:00 BSK 1925 B 0 : 2 Zemun B
08.10.2016 Sloga 0 : 5 Loznica 06
08.10.2016 ŠF Lipnica - Bradić 0 : 1 Gučevo 2016
08.10.2016 Borac 2 : 2 Radnički Stobeks 06
08.10.2016 Pčelinjo 1 : 1 Podrinje
08.10.2016 10:00 Skela 4 : 2 Posavina
08.10.2016 11:00 Pobeda 0 : 4 Duboko
08.10.2016 12:00 Feniks 0 : 0 Radnicki
08.10.2016 FK Napredak 1 : 2 FK Stari Grad
08.10.2016 FK Sloga 33 10 : 0 FK Trgovački
08.10.2016 FK Plana : FK Petlić
08.10.2016 FK Presing 1 : 3 FK AF Đokić

Košarka

08.10.2016 19:00 Cedevita 120 : 62 Zadar
08.10.2016 21:00 Tamiš 68 : 67 Mladost Admiral
08.10.2016 20:00 Dunav 89 : 73 Vršac
08.10.2016 16:00 Dynamic BG 104 : 83 Metalac
08.10.2016 19:30 Konstantin 83 : 89 Beovuk 72
08.10.2016 19:00 Borac 75 : 71 Smederevo 1953
08.10.2016 19:00 Spartak 87 : 62 Sloga
08.10.2016 19:00 Jagodina 97 : 83 Kolubara LA 2003
08.10.2016 19:00 Mladost 72 : 57 Rtanj
08.10.2016 18:30 Futog Tupanjac MD 81 : 86 Zlatibor
08.10.2016 20:00 Vojvodina 92 : 66 Srem
08.10.2016 19:00 Napredak Bosphorus 79 : 69 Plana
08.10.2016 19:00 Sloboda 77 : 80 Radnički 1950
08.10.2016 19:30 Pirot 75 : 69 Proleter Naftagas
08.10.2016 20:00 Sveti Đorđe 94 : 74 Stara Pazova
08.10.2016 18:00 Sloven 83 : 66 Jedinstvo
08.10.2016 16:30 Vrbas 69 : 74 Radnički
08.10.2016 20:00 Dunav 2014 111 : 70 Crvenka
08.10.2016 19:00 Akademik 93 : 83 Nova Pazova
08.10.2016 19:30 KKK Radnički 124 : 77 Ub
08.10.2016 19:00 Zlatar 85 : 70 Crnokosa
08.10.2016 18:30 Klik 104 : 74 Šabac
08.10.2016 18:00 Zekas 75 54 : 84 Železničar
08.10.2016 18:00 Radnik 76 : 50 Morava
08.10.2016 19:00 Vlasotince 70 : 69 Sokobanja
08.10.2016 16:30 Kuršumlija 85 : 79 OKK Junior
08.10.2016 20:00 Dimitrovgrad 83 : 55 Jablanica
08.10.2016 14:30 Slodes 111 : 61 Astra
08.10.2016 19:20 Vitez 75 : 66 Ras
08.10.2016 20:00 Velika Kikinda 108 : 82 Sivac
08.10.2016 17:00 Karađorđevo 67 : 104 Star
08.10.2016 16:30 Mladost Veternik 81 : 52 Budućnost
08.10.2016 19:00 Jadran 99 : 67 Lokomotiva 2016
08.10.2016 17:00 Opovo 99 69 : 87 Jedinstvo
08.10.2016 20:30 Šimanovci 74 : 64 Pink
08.10.2016 17:00 BNS 67 : 78 Vojka
08.10.2016 20:00 Partizan 70 : 95 Omladinac
08.10.2016 17:00 Šabac 62 : 56 Kraljevo
08.10.2016 16:30 Spartak 59 : 52 Vršac
08.10.2016 17:30 Student 83 : 65 Vrbas Medela
08.10.2016 17:00 Šumadija 43 : 67 Crvena zvezda
08.10.2016 11:30 Užice 33 : 56 Železničar
08.10.2016 16:00 Play Off 68 : 64 Železničar
08.10.2016 16:00 Prijepolje 73 : 71 Loznica
08.10.2016 18:00 Lim 50 : 109 Duga
08.10.2016 17:30 Kikinda 44 : 114 Karaburma
08.10.2016 16:30 Stara Pazova 93 : 52 Hajduk
08.10.2016 19:00 Topolčanka 75 : 58 Proleter

Rukomet

08.10.2016 18:00 Vojvodina 39 : 28 Morava
08.10.2016 18:30 Metaloplastika 30 : 32 Sloga
08.10.2016 19:00 Šamot 65 31 : 23 Požarevac
08.10.2016 19:00 Jugović 22 : 31 Dinamo
08.10.2016 19:00 Vranje 1957 34 : 30 Topličanin
08.10.2016 20:30 Obilić 34 : 28 Kolubara
08.10.2016 18:00 Proleter 25 : 17 Zlatar
08.10.2016 19:30 Jedinstvo 31 : 28 ŽSK
08.10.2016 19:00 Vrbas 26 : 24 Crvena Zvezda
08.10.2016 18:00 Crvenka 33 : 25 Srem Sm
08.10.2016 19:00 Metalac 23 : 31 Novi Beograd
08.10.2016 18:00 PKB 28 : 26 Sportski Centar Voždovac 2012
08.10.2016 19:00 Sloga 27 : 23 Loznica
08.10.2016 19:00 Radnički 32 : 29 Partizan 2
08.10.2016 19:30 Mačva 26 : 25 Studentski grad
08.10.2016 19:00 Hajduk Veljko 35 : 24 Hisar
08.10.2016 16:30 Vlasotince 29 : 33 Jastrebac
08.10.2016 19:00 Planinka 38 : 23 Radnički
08.10.2016 16:00 Arilje 29 : 24 Beli andjeo
08.10.2016 19:00 Putinci 39 : 26 Dalmatinac
08.10.2016 19:00 Mladost 31 : 27 Slavija
08.10.2016 18:00 Apatin 41 : 29 Budućnost
08.10.2016 19:30 Lazarevac 24 : 30 Dorćol
08.10.2016 18:00 Smederevo 31 : 26 Prva Iskra Barič
08.10.2016 18:00 Kljajićevo 26 : 18 Sombor
08.10.2016 16:00 Jedinstvo 24 : 21 Naftagas
08.10.2016 16:00 Zrenjanin 27 : 19 Senta
08.10.2016 19:00 Gaj 15 : 35 ORK Pančevo
08.10.2016 19:00 Omladinac (I) 23 : 20 Crepaja
08.10.2016 18:00 Mladost (NP) 19 : 23 Vrbas
08.10.2016 17:30 Požarevac 36 : 20 Župa
08.10.2016 19:00 Rudar 21 : 31 Kučevo
08.10.2016 17:30 Grand Zvezda 28 : 27 Loznica grad
08.10.2016 19:00 Radnički 22 : 27 Jastrebac
08.10.2016 17:00 Pirot 33 : 17 Rtanj
08.10.2016 15:30 Naisa 2 34 : 26 Mladost
08.10.2016 17:00 Metalac AD 26 : 33 Bekament Bukovička Banja 2
08.10.2016 18:00 Košutnjak 18 : 40 Napredak 12
08.10.2016 16:00 Sloven 25 : 15 Laki
08.10.2016 18:00 Jadran Lider 22 : 29 Spartak
08.10.2016 18:00 Petrovaradin 22 : 31 Ravangrad
08.10.2016 14:00 Vlasotince 29 : 16 Morava Han

Vaterpolo

08.10.2016 19:00 Primorje EB 10 : 5 Jadran Split
08.10.2016 19:00 Jadran Carine 9 : 5 Vojvodina

Futsal

08.10.2016 17:00 Novi Pazar 3 : 4 FON
08.10.2016 19:00 Deus Rol. Mošić 0 : 2 Euro Motus
08.10.2016 20:00 Viking 2 : 2 Forum
08.10.2016 19:00 Hajduk 2 : 3 TFK

Hokej

08.10.2016 18:00 ECE Celje 2 : 3 Triglav
08.10.2016 17:30 Fehérvári Titánok 3 : 6 ASC Corona Brasov
08.10.2016 18:00 Hokej klub Beograd 6 : 3 Sport Club Csíkszereda
08.10.2016 18:30 DVTK Jegesmedvék 4 : 2 Debreceni HK
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 3 korisnika su tipovali utakmicu