08.04
11:00
Polet
Jedinstvo (Ub)
3
1
|
08.04.2018 11:00 | Polet | 3 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
08.04
15:30
Železničar
FAP
1
0
|
08.04.2018 15:30 | Železničar | 1 : 0 | FAP |
08.04
15:30
Borac (S)
Bratstvo 1946
0
0
|
08.04.2018 15:30 | Borac (S) | 0 : 0 | Bratstvo 1946 |
08.04
16:00
BSK Batajnica
BSK Borča
2
2
|
08.04.2018 16:00 | BSK Batajnica | 2 : 2 | BSK Borča | |||||
08.04
16:00
Stepojevac Vaga
Žarkovo
0
5
|
08.04.2018 16:00 | Stepojevac Vaga | 0 : 5 | Žarkovo |
08.04
15:30
Bane
Sloboda (Č)
0
1
|
08.04.2018 15:30 | Bane | 0 : 1 | Sloboda (Č) | |||||
08.04
15:30
Sušica
Jošanica
0
1
|
08.04.2018 15:30 | Sušica | 0 : 1 | Jošanica |
08.04
15:30
Mladi radnik (R)
Sloga 33
0
3
|
08.04.2018 15:30 | Mladi radnik (R) | 0 : 3 | Sloga 33 | |||||
08.04
15:30
Zvižd
Šumadija
0
0
|
08.04.2018 15:30 | Zvižd | 0 : 0 | Šumadija | |||||
08.04
15:30
Homoljac
VGSK
2
1
|
08.04.2018 15:30 | Homoljac | 2 : 1 | VGSK | |||||
08.04
15:30
Udarnik
Rudar 2001
2
2
|
08.04.2018 15:30 | Udarnik | 2 : 2 | Rudar 2001 | |||||
08.04
15:30
Petar Dobrnjac
Morava (VP)
2
2
|
08.04.2018 15:30 | Petar Dobrnjac | 2 : 2 | Morava (VP) | |||||
08.04
15:30
Borac (Ž)
RSK
0
0
|
08.04.2018 15:30 | Borac (Ž) | 0 : 0 | RSK |
08.04
15:30
OFK Osečina
Zadrugar
3
2
|
08.04.2018 15:30 | OFK Osečina | 3 : 2 | Zadrugar | |||||
08.04
15:30
Drina
Sloga (BB)
0
0
|
08.04.2018 15:30 | Drina | 0 : 0 | Sloga (BB) | |||||
08.04
15:30
Polimlje
Sevojno
5
2
|
08.04.2018 15:30 | Polimlje | 5 : 2 | Sevojno | |||||
08.04
15:30
Radjevac
Ribnica
3
0
|
08.04.2018 15:30 | Radjevac | 3 : 0 | Ribnica | |||||
08.04
15:30
OFK Divci
Spartak
3
0
|
08.04.2018 15:30 | OFK Divci | 3 : 0 | Spartak |
08.04
15:30
Tavankut
Tisa
2
3
|
08.04.2018 15:30 | Tavankut | 2 : 3 | Tisa | |||||
08.04
15:30
Budućnost (G)
Srbobran
0
2
|
08.04.2018 15:30 | Budućnost (G) | 0 : 2 | Srbobran |
08.04
10:00
Borac
Rakovica
4
1
|
08.04.2018 10:00 | Borac | 4 : 1 | Rakovica | |||||
08.04
16:00
Leštane
Turbina
4
2
|
08.04.2018 16:00 | Leštane | 4 : 2 | Turbina | |||||
08.04
16:00
Zvezdara
Sremčica
2
1
|
08.04.2018 16:00 | Zvezdara | 2 : 1 | Sremčica | |||||
08.04
11:00
Crvena Zvezda
TEK Sloga
1
1
|
08.04.2018 11:00 | Crvena Zvezda | 1 : 1 | TEK Sloga |
08.04
16:00
Crvena Zvezda (RS)
Vojvodina (NM)
3
2
|
08.04.2018 16:00 | Crvena Zvezda (RS) | 3 : 2 | Vojvodina (NM) | |||||
08.04
16:00
Crvena zvezda (VS)
Omladinac FAM
1
1
|
08.04.2018 16:00 | Crvena zvezda (VS) | 1 : 1 | Omladinac FAM | |||||
08.04
16:00
Vojvodina (B)
Mladost (L)
2
1
|
08.04.2018 16:00 | Vojvodina (B) | 2 : 1 | Mladost (L) | |||||
08.04
16:00
Naftagas (B)
Rusanda
0
0
|
08.04.2018 16:00 | Naftagas (B) | 0 : 0 | Rusanda | |||||
08.04
16:00
Banat
Borac
5
1
|
08.04.2018 16:00 | Banat | 5 : 1 | Borac | |||||
08.04
16:00
Mladost (BD)
Lehel
0
1
|
08.04.2018 16:00 | Mladost (BD) | 0 : 1 | Lehel |
08.04
16:00
Vojvodina (Cr)
Crvena zvezda
0
3
|
08.04.2018 16:00 | Vojvodina (Cr) | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
08.04
16:00
Vojvodina (S)
Dunav
2
0
|
08.04.2018 16:00 | Vojvodina (S) | 2 : 0 | Dunav | |||||
08.04
16:00
Borac (St)
Strela
2
1
|
08.04.2018 16:00 | Borac (St) | 2 : 1 | Strela | |||||
08.04
16:00
Sloga (BNS)
Radnički (B)
3
1
|
08.04.2018 16:00 | Sloga (BNS) | 3 : 1 | Radnički (B) | |||||
08.04
16:00
Jedinstvo (V)
Dolina
0
0
|
08.04.2018 16:00 | Jedinstvo (V) | 0 : 0 | Dolina |
08.04
16:00
Kula
Lipar
1
1
|
08.04.2018 16:00 | Kula | 1 : 1 | Lipar | |||||
08.04
16:00
Stari Grad
Crvenka
3
1
|
08.04.2018 16:00 | Stari Grad | 3 : 1 | Crvenka | |||||
08.04
16:00
Slavija
Budućnost (M)
0
3
|
08.04.2018 16:00 | Slavija | 0 : 3 | Budućnost (M) | |||||
08.04
16:00
Hajduk Junior
Hercegovac
1
3
|
08.04.2018 16:00 | Hajduk Junior | 1 : 3 | Hercegovac | |||||
08.04
16:00
Budućnost (P)
ŽAK
3
0
|
08.04.2018 16:00 | Budućnost (P) | 3 : 0 | ŽAK |
08.04
16:30
Napredak
Senta
1
0
|
08.04.2018 16:30 | Napredak | 1 : 0 | Senta | |||||
08.04
16:30
Horgoš 1911
Panonija IM Topola
2
0
|
08.04.2018 16:30 | Horgoš 1911 | 2 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
08.04
16:30
Iskra
Vinogradar
1
2
|
08.04.2018 16:30 | Iskra | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
08.04
16:30
Bajša
Jadran
3
0
|
08.04.2018 16:30 | Bajša | 3 : 0 | Jadran |
08.04
16:00
Blizna
Slatina
2
1
|
08.04.2018 16:00 | Blizna | 2 : 1 | Slatina |
08.04
16:00
Borac (P)
Komgrap
1
1
|
08.04.2018 16:00 | Borac (P) | 1 : 1 | Komgrap | |||||
08.04
11:00
13. Maj
Studenski Grad
2
5
|
08.04.2018 11:00 | 13. Maj | 2 : 5 | Studenski Grad | |||||
08.04
16:00
Poštar Zvezdara
Institut
1
1
|
08.04.2018 16:00 | Poštar Zvezdara | 1 : 1 | Institut | |||||
08.04
16:00
Šumadinac
Dunav
2
3
|
08.04.2018 16:00 | Šumadinac | 2 : 3 | Dunav | |||||
08.04
16:00
Heroj Polet
Avala
1
1
|
08.04.2018 16:00 | Heroj Polet | 1 : 1 | Avala |
08.04
16:00
Urovci
Lisović
1
3
|
08.04.2018 16:00 | Urovci | 1 : 3 | Lisović | |||||
08.04
16:00
Rušanj
Strelac
2
3
|
08.04.2018 16:00 | Rušanj | 2 : 3 | Strelac | |||||
08.04
10:00
Radnički (R)
BSK
1
5
|
08.04.2018 10:00 | Radnički (R) | 1 : 5 | BSK | |||||
08.04
16:00
Zabrežje
Budućnost
1
0
|
08.04.2018 16:00 | Zabrežje | 1 : 0 | Budućnost | |||||
08.04
16:00
Radnički (D)
Mladost (B)
0
3
|
08.04.2018 16:00 | Radnički (D) | 0 : 3 | Mladost (B) |
08.04
10:00
Selo Mladenovac
Ropočevo
0
0
|
08.04.2018 10:00 | Selo Mladenovac | 0 : 0 | Ropočevo | |||||
08.04
16:00
Kosmaj
Mladenovac
1
5
|
08.04.2018 16:00 | Kosmaj | 1 : 5 | Mladenovac | |||||
08.04
16:00
Velika Krsna
Vrčin
1
5
|
08.04.2018 16:00 | Velika Krsna | 1 : 5 | Vrčin | |||||
08.04
16:00
Boleč
Šumadija
2
0
|
08.04.2018 16:00 | Boleč | 2 : 0 | Šumadija | |||||
08.04
16:00
Kovačevac
Pudarci
0
0
|
08.04.2018 16:00 | Kovačevac | 0 : 0 | Pudarci |
08.04
16:00
Mladost (PR)
Jedinstvo 1945 (VL)
2
0
|
08.04.2018 16:00 | Mladost (PR) | 2 : 0 | Jedinstvo 1945 (VL) | |||||
08.04
16:00
Mladi Borac
Jedinstvo (ŠT)
1
1
|
08.04.2018 16:00 | Mladi Borac | 1 : 1 | Jedinstvo (ŠT) | |||||
08.04
16:00
Cer
Sloga
1
3
|
08.04.2018 16:00 | Cer | 1 : 3 | Sloga | |||||
08.04
16:00
Mačva 2005
Duško
2
0
|
08.04.2018 16:00 | Mačva 2005 | 2 : 0 | Duško | |||||
08.04
16:00
Cerić
Podrinje
1
5
|
08.04.2018 16:00 | Cerić | 1 : 5 | Podrinje | |||||
08.04
11:00
Vidojevica
Jevremovac
0
0
|
08.04.2018 11:00 | Vidojevica | 0 : 0 | Jevremovac |
08.04
15:30
Borac
Bare
2
3
|
08.04.2018 15:30 | Borac | 2 : 3 | Bare | |||||
08.04
15:30
Trnava
Lokomotiva
2
0
|
08.04.2018 15:30 | Trnava | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
08.04
15:30
Vinča
Aranđelovac
2
1
|
08.04.2018 15:30 | Vinča | 2 : 1 | Aranđelovac | |||||
08.04
15:30
Mladost MG
Partizan
1
2
|
08.04.2018 15:30 | Mladost MG | 1 : 2 | Partizan | |||||
08.04
15:30
ŽSK
Šatornja
3
0
|
08.04.2018 15:30 | ŽSK | 3 : 0 | Šatornja | |||||
08.04
15:30
Junkovac
Omladinac (DR)
2
1
|
08.04.2018 15:30 | Junkovac | 2 : 1 | Omladinac (DR) | |||||
08.04
15:30
Banja
BSK
0
2
|
08.04.2018 15:30 | Banja | 0 : 2 | BSK | |||||
08.04
15:30
Prvi srpski ustanak
Šumadinac
1
0
|
08.04.2018 15:30 | Prvi srpski ustanak | 1 : 0 | Šumadinac |
08.04
15:30
Polet
Jedinstvo (Š)
4
1
|
08.04.2018 15:30 | Polet | 4 : 1 | Jedinstvo (Š) | |||||
08.04
15:30
OFK Brza
Čekmin
1
2
|
08.04.2018 15:30 | OFK Brza | 1 : 2 | Čekmin | |||||
08.04
15:30
Umac
Kumarevo 65
1
4
|
08.04.2018 15:30 | Umac | 1 : 4 | Kumarevo 65 | |||||
08.04
15:30
Mladi borac
Vučje
2
1
|
08.04.2018 15:30 | Mladi borac | 2 : 1 | Vučje | |||||
08.04
15:30
Železničar
Sloga
2
1
|
08.04.2018 15:30 | Železničar | 2 : 1 | Sloga |
08.04
15:30
Vrbovac
7. Juli
1
0
|
08.04.2018 15:30 | Vrbovac | 1 : 0 | 7. Juli | |||||
08.04
15:30
SASK
Šumadija
0
1
|
08.04.2018 15:30 | SASK | 0 : 1 | Šumadija | |||||
08.04
15:30
Pobeda
Cerovac
4
1
|
08.04.2018 15:30 | Pobeda | 4 : 1 | Cerovac | |||||
08.04
15:30
Osipaonica
Sloga
1
2
|
08.04.2018 15:30 | Osipaonica | 1 : 2 | Sloga | |||||
08.04
15:30
Crvena zvezda
Podunavac
0
0
|
08.04.2018 15:30 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Podunavac | |||||
08.04
15:30
Polet
Sloboda
4
0
|
08.04.2018 15:30 | Polet | 4 : 0 | Sloboda | |||||
08.04
15:30
Proleter 1947
Borac
0
4
|
08.04.2018 15:30 | Proleter 1947 | 0 : 4 | Borac | |||||
08.04
15:30
Obilić
Radnik
3
0
|
08.04.2018 15:30 | Obilić | 3 : 0 | Radnik |
08.04
15:30
Zadrugar
Jedinstvo (K)
2
3
|
08.04.2018 15:30 | Zadrugar | 2 : 3 | Jedinstvo (K) | |||||
08.04
15:30
Šumadija 1923
Rudar
5
0
|
08.04.2018 15:30 | Šumadija 1923 | 5 : 0 | Rudar | |||||
08.04
15:30
Napredak
Lunjevica
1
0
|
08.04.2018 15:30 | Napredak | 1 : 0 | Lunjevica | |||||
08.04
15:30
Mladost (P)
Jedinstvo (GG)
1
3
|
08.04.2018 15:30 | Mladost (P) | 1 : 3 | Jedinstvo (GG) | |||||
08.04
15:30
Spartak
Backovac Junajted
1
0
|
08.04.2018 15:30 | Spartak | 1 : 0 | Backovac Junajted | |||||
08.04
15:30
Omladinac (Z)
Polet (T)
2
3
|
08.04.2018 15:30 | Omladinac (Z) | 2 : 3 | Polet (T) |
08.04
15:30
Napredak 1936
Borac (K)
2
0
|
08.04.2018 15:30 | Napredak 1936 | 2 : 0 | Borac (K) | |||||
08.04
15:30
Sloga (B)
Rudar (K)
1
0
|
08.04.2018 15:30 | Sloga (B) | 1 : 0 | Rudar (K) | |||||
08.04
15:30
Makce
Zadrugar (T)
1
0
|
08.04.2018 15:30 | Makce | 1 : 0 | Zadrugar (T) | |||||
08.04
15:30
Mladost (B)
Rudar (S)
1
2
|
08.04.2018 15:30 | Mladost (B) | 1 : 2 | Rudar (S) | |||||
08.04
15:30
Radnik
Mlava (ML)
4
3
|
08.04.2018 15:30 | Radnik | 4 : 3 | Mlava (ML) | |||||
08.04
15:30
Budućnost (V)
Polet (SD)
2
2
|
08.04.2018 15:30 | Budućnost (V) | 2 : 2 | Polet (SD) |
08.04
16:00
Stubal
Mataruge
5
1
|
08.04.2018 16:00 | Stubal | 5 : 1 | Mataruge | |||||
08.04
16:00
Ibar
Budućnost
2
2
|
08.04.2018 16:00 | Ibar | 2 : 2 | Budućnost | |||||
08.04
16:00
Granit
Radnik
2
1
|
08.04.2018 16:00 | Granit | 2 : 1 | Radnik | |||||
08.04
16:00
Ribnica
Polet
2
0
|
08.04.2018 16:00 | Ribnica | 2 : 0 | Polet | |||||
08.04
16:00
Proleter
Omladinac
3
1
|
08.04.2018 16:00 | Proleter | 3 : 1 | Omladinac | |||||
08.04
16:00
Borac
Real
2
3
|
08.04.2018 16:00 | Borac | 2 : 3 | Real |
08.04
12:00
Ariljska rampa
Železničar
0
1
|
08.04.2018 12:00 | Ariljska rampa | 0 : 1 | Železničar | |||||
08.04
15:00
Omladinac
Prvi partizan
3
0
|
08.04.2018 15:00 | Omladinac | 3 : 0 | Prvi partizan | |||||
08.04
13:00
Polet
Ježevica
5
1
|
08.04.2018 13:00 | Polet | 5 : 1 | Ježevica | |||||
08.04
15:00
Savinac
Višesava
2
0
|
08.04.2018 15:00 | Savinac | 2 : 0 | Višesava | |||||
08.04
12:00
Jasen
Lauš
4
0
|
08.04.2018 12:00 | Jasen | 4 : 0 | Lauš | |||||
08.04
15:00
Jedinstvo
Zlatar
3
3
|
08.04.2018 15:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Zlatar |
08.04
15:30
Mladost
Ribnikar
3
0
|
08.04.2018 15:30 | Mladost | 3 : 0 | Ribnikar | |||||
08.04
15:30
ZSK
Kačer
1
0
|
08.04.2018 15:30 | ZSK | 1 : 0 | Kačer | |||||
08.04
15:30
Tvrdojevac
Brezovica
2
2
|
08.04.2018 15:30 | Tvrdojevac | 2 : 2 | Brezovica | |||||
08.04
15:30
Tulari
Pepeljevac
2
2
|
08.04.2018 15:30 | Tulari | 2 : 2 | Pepeljevac |
08.04
16:00
Budućnost
Partizan
6
0
|
08.04.2018 16:00 | Budućnost | 6 : 0 | Partizan | |||||
08.04
16:00
Zastava
Korićani
0
0
|
08.04.2018 16:00 | Zastava | 0 : 0 | Korićani | |||||
08.04
16:00
Mladost
Kolonija
3
0
|
08.04.2018 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Kolonija | |||||
08.04
16:00
Šumadija 1934
Kutlovo
3
0
|
08.04.2018 16:00 | Šumadija 1934 | 3 : 0 | Kutlovo | |||||
08.04
16:00
Sloboda
Vodojaža
0
1
|
08.04.2018 16:00 | Sloboda | 0 : 1 | Vodojaža | |||||
08.04
16:00
Jadran
Srbija
0
1
|
08.04.2018 16:00 | Jadran | 0 : 1 | Srbija | |||||
08.04
16:00
Sloga (D)
Erdoglija 1931
1
2
|
08.04.2018 16:00 | Sloga (D) | 1 : 2 | Erdoglija 1931 |
08.04
16:00
Vrtište
Vulkan 1963
1
0
|
08.04.2018 16:00 | Vrtište | 1 : 0 | Vulkan 1963 | |||||
08.04
16:00
Mladost (L)
Palilulac
3
1
|
08.04.2018 16:00 | Mladost (L) | 3 : 1 | Palilulac | |||||
08.04
16:00
Stevan Nešticki
Budućnost
2
7
|
08.04.2018 16:00 | Stevan Nešticki | 2 : 7 | Budućnost | |||||
08.04
16:00
Rudar
Proleter (DV)
4
0
|
08.04.2018 16:00 | Rudar | 4 : 0 | Proleter (DV) | |||||
08.04
16:00
Crvena zastava
Sloboda
2
1
|
08.04.2018 16:00 | Crvena zastava | 2 : 1 | Sloboda | |||||
08.04
16:00
Čegar 2013
Mladost (M)
2
3
|
08.04.2018 16:00 | Čegar 2013 | 2 : 3 | Mladost (M) |
08.04
16:00
Mladost
Tavnik
4
0
|
08.04.2018 16:00 | Mladost | 4 : 0 | Tavnik | |||||
08.04
16:00
Lasta
Kraljevo Hajduk
3
0
|
08.04.2018 16:00 | Lasta | 3 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
08.04
16:00
Jedinstvo (G)
Mineral 2015
1
0
|
08.04.2018 16:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 0 | Mineral 2015 | |||||
08.04
16:00
Lazac
Partizan
0
0
|
08.04.2018 16:00 | Lazac | 0 : 0 | Partizan |
08.04
16:00
Hajdučica
Ševac
1
1
|
08.04.2018 16:00 | Hajdučica | 1 : 1 | Ševac | |||||
08.04
16:00
Dobrica
Karaš (K)
2
1
|
08.04.2018 16:00 | Dobrica | 2 : 1 | Karaš (K) | |||||
08.04
16:00
Vinogradar
Ratar
1
0
|
08.04.2018 16:00 | Vinogradar | 1 : 0 | Ratar | |||||
08.04
16:00
Borac (VS)
Janošik
3
0
|
08.04.2018 16:00 | Borac (VS) | 3 : 0 | Janošik | |||||
08.04
16:00
Budućnost (A)
Potporanj
0
0
|
08.04.2018 16:00 | Budućnost (A) | 0 : 0 | Potporanj | |||||
08.04
16:00
Polet
Borac (VG)
2
0
|
08.04.2018 16:00 | Polet | 2 : 0 | Borac (VG) |
08.04
Jedinstvo
OFK Gradnulica
8
1
|
08.04.2018 | Jedinstvo | 8 : 1 | OFK Gradnulica | |||||
08.04
OFK Klek
Tamiš
2
1
|
08.04.2018 | OFK Klek | 2 : 1 | Tamiš | |||||
08.04
Zadrugar
ASK
2
2
|
08.04.2018 | Zadrugar | 2 : 2 | ASK | |||||
08.04
16:00
Radnički 1911
Zlatica
4
0
|
08.04.2018 16:00 | Radnički 1911 | 4 : 0 | Zlatica | |||||
08.04
Potisje
OFK Stajićevo
2
1
|
08.04.2018 | Potisje | 2 : 1 | OFK Stajićevo | |||||
08.04
ŽFK Banat
MSK
0
3
|
08.04.2018 | ŽFK Banat | 0 : 3 | MSK |
08.04
16:00
Slavia
Glogonj
1
0
|
08.04.2018 16:00 | Slavia | 1 : 0 | Glogonj | |||||
08.04
16:00
Tempo
Omladinac 1927
0
1
|
08.04.2018 16:00 | Tempo | 0 : 1 | Omladinac 1927 |
08.04
16:00
Borac (P)
Dolovo
1
0
|
08.04.2018 16:00 | Borac (P) | 1 : 0 | Dolovo | |||||
08.04
16:00
Stari Tamiš
Jedinstvo
7
2
|
08.04.2018 16:00 | Stari Tamiš | 7 : 2 | Jedinstvo | |||||
08.04
16:00
Budućnost (BB)
Omladinac (D)
4
2
|
08.04.2018 16:00 | Budućnost (BB) | 4 : 2 | Omladinac (D) | |||||
08.04
16:00
Partizan (G)
Kolonija
2
1
|
08.04.2018 16:00 | Partizan (G) | 2 : 1 | Kolonija | |||||
08.04
16:00
BSK Bavanište
Proleter
2
0
|
08.04.2018 16:00 | BSK Bavanište | 2 : 0 | Proleter |
08.04
16:00
Prva Iskra
Velika Reka
2
0
|
08.04.2018 16:00 | Prva Iskra | 2 : 0 | Velika Reka | |||||
08.04
16:00
Borac
Jedinstvo (ZA)
2
0
|
08.04.2018 16:00 | Borac | 2 : 0 | Jedinstvo (ZA) | |||||
08.04
16:00
Jedinstvo (MZ)
Milan Orlić
2
1
|
08.04.2018 16:00 | Jedinstvo (MZ) | 2 : 1 | Milan Orlić | |||||
08.04
16:00
Jadar
Stolice
1
0
|
08.04.2018 16:00 | Jadar | 1 : 0 | Stolice | |||||
08.04
16:00
Rudar
Sloga (LŠ)
2
3
|
08.04.2018 16:00 | Rudar | 2 : 3 | Sloga (LŠ) | |||||
08.04
16:00
Sloga (ST)
Mladost (BR)
4
0
|
08.04.2018 16:00 | Sloga (ST) | 4 : 0 | Mladost (BR) |
08.04
16:00
Posavac Tišma
Sveti Stefan
1
3
|
08.04.2018 16:00 | Posavac Tišma | 1 : 3 | Sveti Stefan | |||||
08.04
12:30
Rekreativo 011
Mladi Proleter
1
4
|
08.04.2018 12:30 | Rekreativo 011 | 1 : 4 | Mladi Proleter | |||||
08.04
16:00
Novi Beograd
Šećeranac Ada
4
0
|
08.04.2018 16:00 | Novi Beograd | 4 : 0 | Šećeranac Ada |
08.04
16:00
Pinosava
Pionir
2
1
|
08.04.2018 16:00 | Pinosava | 2 : 1 | Pionir | |||||
08.04
16:00
Crvenka
Lepušnica
1
4
|
08.04.2018 16:00 | Crvenka | 1 : 4 | Lepušnica | |||||
08.04
16:00
Poštar
Partizan
3
0
|
08.04.2018 16:00 | Poštar | 3 : 0 | Partizan |
08.04
16:00
OFK Borac
Veliki Borak
2
0
|
08.04.2018 16:00 | OFK Borac | 2 : 0 | Veliki Borak | |||||
08.04
16:00
Barajevo
Beljina
1
5
|
08.04.2018 16:00 | Barajevo | 1 : 5 | Beljina |
08.04
16:00
Drina
OFK Šabac
4
0
|
08.04.2018 16:00 | Drina | 4 : 0 | OFK Šabac | |||||
08.04
16:00
Budućnost (PD)
Gorki
2
1
|
08.04.2018 16:00 | Budućnost (PD) | 2 : 1 | Gorki | |||||
08.04
16:00
Proleter
Hajduk Stanko
2
5
|
08.04.2018 16:00 | Proleter | 2 : 5 | Hajduk Stanko | |||||
08.04
16:00
Budućnost (ZM)
Omladinac 2013
2
1
|
08.04.2018 16:00 | Budućnost (ZM) | 2 : 1 | Omladinac 2013 | |||||
08.04
16:00
Cer
Napredak
2
0
|
08.04.2018 16:00 | Cer | 2 : 0 | Napredak |
08.04
16:00
Trešnjevka
Dušan Silni
1
5
|
08.04.2018 16:00 | Trešnjevka | 1 : 5 | Dušan Silni | |||||
08.04
16:00
Vlašić
Provo 2015
4
1
|
08.04.2018 16:00 | Vlašić | 4 : 1 | Provo 2015 | |||||
08.04
16:00
Radnički
Sloga
1
3
|
08.04.2018 16:00 | Radnički | 1 : 3 | Sloga | |||||
08.04
16:00
Šipurske livade
Vojvoda Stepa Stepanović
3
1
|
08.04.2018 16:00 | Šipurske livade | 3 : 1 | Vojvoda Stepa Stepanović |
08.04
15:30
Lemind 1953
Omladinac
7
2
|
08.04.2018 15:30 | Lemind 1953 | 7 : 2 | Omladinac | |||||
08.04
11:00
Bratstvo
Šumadija
3
2
|
08.04.2018 11:00 | Bratstvo | 3 : 2 | Šumadija | |||||
08.04
15:30
Moravac (P)
BSK
2
0
|
08.04.2018 15:30 | Moravac (P) | 2 : 0 | BSK | |||||
08.04
15:30
Sušica 2012
OFK Morava
0
1
|
08.04.2018 15:30 | Sušica 2012 | 0 : 1 | OFK Morava | |||||
08.04
15:30
Radnički
Gradac
0
2
|
08.04.2018 15:30 | Radnički | 0 : 2 | Gradac | |||||
08.04
15:30
Plantaža
Mladost (B)
2
1
|
08.04.2018 15:30 | Plantaža | 2 : 1 | Mladost (B) |
08.04
15:30
Dimitrije Tucović
OFK Stublenica
6
0
|
08.04.2018 15:30 | Dimitrije Tucović | 6 : 0 | OFK Stublenica | |||||
08.04
15:30
Polet (T)
Rubribreza
0
3
|
08.04.2018 15:30 | Polet (T) | 0 : 3 | Rubribreza | |||||
08.04
15:30
Polet (DL)
Rudar
1
0
|
08.04.2018 15:30 | Polet (DL) | 1 : 0 | Rudar | |||||
08.04
11:00
OFK Paljuvi
Gunjevac
0
1
|
08.04.2018 11:00 | OFK Paljuvi | 0 : 1 | Gunjevac |
08.04
15:30
Kolubara 2
Mladost (L)
2
2
|
08.04.2018 15:30 | Kolubara 2 | 2 : 2 | Mladost (L) | |||||
08.04
15:30
Kotešica
Bujačić
1
6
|
08.04.2018 15:30 | Kotešica | 1 : 6 | Bujačić | |||||
08.04
15:30
Stari drugari
Rajac
0
2
|
08.04.2018 15:30 | Stari drugari | 0 : 2 | Rajac | |||||
08.04
15:30
Komanice
Polet
3
0
|
08.04.2018 15:30 | Komanice | 3 : 0 | Polet | |||||
08.04
11:00
Jadar 2013
Rakac Stave
3
0
|
08.04.2018 11:00 | Jadar 2013 | 3 : 0 | Rakac Stave |
08.04
16:00
Napredak Č
2. Oktobar
2
2
|
08.04.2018 16:00 | Napredak Č | 2 : 2 | 2. Oktobar | |||||
08.04
16:00
Terekves
Napredak BT
0
0
|
08.04.2018 16:00 | Terekves | 0 : 0 | Napredak BT | |||||
08.04
16:00
Proleter
Bega
2
1
|
08.04.2018 16:00 | Proleter | 2 : 1 | Bega | |||||
08.04
16:00
Budućnost
1.Oktobar
1
4
|
08.04.2018 16:00 | Budućnost | 1 : 4 | 1.Oktobar | |||||
08.04
16:00
Omladinac
Roham
1
7
|
08.04.2018 16:00 | Omladinac | 1 : 7 | Roham |
08.04
16:00
Pobeda
OFK Žeželj
1
0
|
08.04.2018 16:00 | Pobeda | 1 : 0 | OFK Žeželj | |||||
08.04
16:00
Divostin
Maršić
1
7
|
08.04.2018 16:00 | Divostin | 1 : 7 | Maršić | |||||
08.04
16:00
Vinogradi DB
Košutnjak
2
0
|
08.04.2018 16:00 | Vinogradi DB | 2 : 0 | Košutnjak |
08.04
16:00
Borac
Škriljac
0
0
|
08.04.2018 16:00 | Borac | 0 : 0 | Škriljac | |||||
08.04
16:00
Polet (V)
Polet (R)
2
2
|
08.04.2018 16:00 | Polet (V) | 2 : 2 | Polet (R) | |||||
08.04
16:00
OFK Sloga
Jedinstvo (B)
1
2
|
08.04.2018 16:00 | OFK Sloga | 1 : 2 | Jedinstvo (B) | |||||
08.04
11:00
Gredetin
OFK Rutevac 1908
2
4
|
08.04.2018 11:00 | Gredetin | 2 : 4 | OFK Rutevac 1908 | |||||
08.04
11:00
OFK Draževac
OFK Napredak 1929
1
5
|
08.04.2018 11:00 | OFK Draževac | 1 : 5 | OFK Napredak 1929 |
08.04
16:00
Jedinstvo
Omladinac (D)
0
0
|
08.04.2018 16:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Omladinac (D) | |||||
08.04
16:00
Dinamo 1923
Aleksa Šantić
2
2
|
08.04.2018 16:00 | Dinamo 1923 | 2 : 2 | Aleksa Šantić | |||||
08.04
16:00
Partizan
Rastina 1918
2
0
|
08.04.2018 16:00 | Partizan | 2 : 0 | Rastina 1918 | |||||
08.04
16:00
Kordun
Dunav
5
1
|
08.04.2018 16:00 | Kordun | 5 : 1 | Dunav | |||||
08.04
16:00
Hajduk
Omladinac (B)
4
1
|
08.04.2018 16:00 | Hajduk | 4 : 1 | Omladinac (B) |
08.04
15:30
Brezovac
Jasenica
1
3
|
08.04.2018 15:30 | Brezovac | 1 : 3 | Jasenica | |||||
08.04
15:30
Šumadinac
Kralj Petar I
5
0
|
08.04.2018 15:30 | Šumadinac | 5 : 0 | Kralj Petar I | |||||
08.04
15:30
Ranilović
Šamot
2
2
|
08.04.2018 15:30 | Ranilović | 2 : 2 | Šamot | |||||
08.04
15:30
Sloga
Vrbica
2
2
|
08.04.2018 15:30 | Sloga | 2 : 2 | Vrbica | |||||
08.04
11:00
B 2000
Kopljari
3
2
|
08.04.2018 11:00 | B 2000 | 3 : 2 | Kopljari |
08.04
15:30
Žika Marković Uča
Polet (V)
1
0
|
08.04.2018 15:30 | Žika Marković Uča | 1 : 0 | Polet (V) | |||||
08.04
15:30
Sloga (M)
Napredak (P)
0
1
|
08.04.2018 15:30 | Sloga (M) | 0 : 1 | Napredak (P) | |||||
08.04
15:30
Dunavac (P)
Dizel
4
0
|
08.04.2018 15:30 | Dunavac (P) | 4 : 0 | Dizel | |||||
08.04
15:30
Napredak 1934
Stig 1955
4
2
|
08.04.2018 15:30 | Napredak 1934 | 4 : 2 | Stig 1955 | |||||
08.04
15:30
Radnički (P)
Sirakovo
2
1
|
08.04.2018 15:30 | Radnički (P) | 2 : 1 | Sirakovo |
08.04
15:30
Bata Bulić
Radnički (K)
3
1
|
08.04.2018 15:30 | Bata Bulić | 3 : 1 | Radnički (K) | |||||
08.04
15:30
Sloga 1952
Napredak (S)
2
0
|
08.04.2018 15:30 | Sloga 1952 | 2 : 0 | Napredak (S) | |||||
08.04
15:30
Manastirica
Integral
2
2
|
08.04.2018 15:30 | Manastirica | 2 : 2 | Integral | |||||
08.04
15:30
Omladinac (Š)
Mladost (R)
1
0
|
08.04.2018 15:30 | Omladinac (Š) | 1 : 0 | Mladost (R) |
08.04
16:30
Čantavir
Palić
6
0
|
08.04.2018 16:30 | Čantavir | 6 : 0 | Palić | |||||
08.04
16:30
Solid
Bikovo
0
3
|
08.04.2018 16:30 | Solid | 0 : 3 | Bikovo | |||||
08.04
16:30
Lokomotiva
Hajduk
6
2
|
08.04.2018 16:30 | Lokomotiva | 6 : 2 | Hajduk | |||||
08.04
16:30
Elektrovojvodina
Bratstvo
4
0
|
08.04.2018 16:30 | Elektrovojvodina | 4 : 0 | Bratstvo | |||||
08.04
16:30
OFK Mala Bosna 2015
Udarnik Višnjevac
0
1
|
08.04.2018 16:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 0 : 1 | Udarnik Višnjevac | |||||
08.04
16:30
Đurđin
Žednik
3
0
|
08.04.2018 16:30 | Đurđin | 3 : 0 | Žednik |
08.04
16:00
Vojvoda
OFK Rogača
1
2
|
08.04.2018 16:00 | Vojvoda | 1 : 2 | OFK Rogača | |||||
08.04
14:00
Mladost (MI)
Vis
2
1
|
08.04.2018 14:00 | Mladost (MI) | 2 : 1 | Vis | |||||
08.04
10:00
Nemenikuće
Rudar 2012
2
3
|
08.04.2018 10:00 | Nemenikuće | 2 : 3 | Rudar 2012 | |||||
08.04
16:00
Popović
OFK Slatina
4
0
|
08.04.2018 16:00 | Popović | 4 : 0 | OFK Slatina |
08.04
16:30
Bačka
Šampion
5
0
|
08.04.2018 16:30 | Bačka | 5 : 0 | Šampion | |||||
08.04
16:30
Tromedja
Sloga
0
2
|
08.04.2018 16:30 | Tromedja | 0 : 2 | Sloga | |||||
08.04
16:30
AFK
Graničar
1
1
|
08.04.2018 16:30 | AFK | 1 : 1 | Graničar | |||||
08.04
16:30
Tisa
Jedinstvo (SK)
0
3
|
08.04.2018 16:30 | Tisa | 0 : 3 | Jedinstvo (SK) |
08.04
16:00
Mladost
Jedinstvo
0
0
|
08.04.2018 16:00 | Mladost | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.04
16:00
Pobeda
Krivaja
0
0
|
08.04.2018 16:00 | Pobeda | 0 : 0 | Krivaja | |||||
08.04
16:00
Mladost Radost
Vojvodina
0
2
|
08.04.2018 16:00 | Mladost Radost | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
08.04
16:00
Tomislavci
Budućnost
0
0
|
08.04.2018 16:00 | Tomislavci | 0 : 0 | Budućnost |
08.04
16:30
Maglić
Kulpin
1
3
|
08.04.2018 16:30 | Maglić | 1 : 3 | Kulpin | |||||
08.04
16:30
Neštin
Borac 46
3
0
|
08.04.2018 16:30 | Neštin | 3 : 0 | Borac 46 | |||||
08.04
16:30
Bačka
Tvrdjava
0
2
|
08.04.2018 16:30 | Bačka | 0 : 2 | Tvrdjava | |||||
08.04
16:30
Sloga
Naša Zvezda
1
2
|
08.04.2018 16:30 | Sloga | 1 : 2 | Naša Zvezda | |||||
08.04
16:30
Krivanj
Borac
2
1
|
08.04.2018 16:30 | Krivanj | 2 : 1 | Borac |
08.04
Brezova
Dedinje Junajted
0
4
|
08.04.2018 | Brezova | 0 : 4 | Dedinje Junajted | |||||
08.04
Bjelica
Radnički
7
3
|
08.04.2018 | Bjelica | 7 : 3 | Radnički | |||||
08.04
Jelica
Sloga
1
0
|
08.04.2018 | Jelica | 1 : 0 | Sloga | |||||
08.04
Jedinstvo
Prilike
2
0
|
08.04.2018 | Jedinstvo | 2 : 0 | Prilike | |||||
08.04
Voćar
Gorušica
1
3
|
08.04.2018 | Voćar | 1 : 3 | Gorušica | |||||
08.04
Vrelo
Bratstvo
2
1
|
08.04.2018 | Vrelo | 2 : 1 | Bratstvo |
08.04
15:30
Napredak (MK)
Marjan
3
1
|
08.04.2018 15:30 | Napredak (MK) | 3 : 1 | Marjan | |||||
08.04
15:30
Partizan (BB)
Udarnik Trska 1947
1
1
|
08.04.2018 15:30 | Partizan (BB) | 1 : 1 | Udarnik Trska 1947 | |||||
08.04
15:30
Sloga (M)
Pobeda (Đ)
3
0
|
08.04.2018 15:30 | Sloga (M) | 3 : 0 | Pobeda (Đ) |
08.04
15:30
Ozrem
Takovski Ustanak
1
0
|
08.04.2018 15:30 | Ozrem | 1 : 0 | Takovski Ustanak | |||||
08.04
15:30
Šilopaj
Stella Rossa
2
2
|
08.04.2018 15:30 | Šilopaj | 2 : 2 | Stella Rossa | |||||
08.04
15:30
Jablanica
Ozremica
4
0
|
08.04.2018 15:30 | Jablanica | 4 : 0 | Ozremica |
08.04
16:00
OFK Student
Napredak
0
0
|
08.04.2018 16:00 | OFK Student | 0 : 0 | Napredak | |||||
08.04
16:00
Dedinje
Rabrovac
0
5
|
08.04.2018 16:00 | Dedinje | 0 : 5 | Rabrovac | |||||
08.04
16:00
Borac
Vlaška 1950
0
3
|
08.04.2018 16:00 | Borac | 0 : 3 | Vlaška 1950 | |||||
08.04
16:00
Omladinac
Kosmajac
1
0
|
08.04.2018 16:00 | Omladinac | 1 : 0 | Kosmajac | |||||
08.04
16:00
Radnički PDM
Markovac
4
2
|
08.04.2018 16:00 | Radnički PDM | 4 : 2 | Markovac | |||||
08.04
16:00
Šepšin
Sloga
3
1
|
08.04.2018 16:00 | Šepšin | 3 : 1 | Sloga |
08.04
16:00
Posavina
Zadrugar
2
0
|
08.04.2018 16:00 | Posavina | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
08.04
16:00
Polet
Krtinska
2
0
|
08.04.2018 16:00 | Polet | 2 : 0 | Krtinska | |||||
08.04
16:00
Rvati
Jedinstvo
1
1
|
08.04.2018 16:00 | Rvati | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
08.04
16:00
Partizan
Sloga
2
0
|
08.04.2018 16:00 | Partizan | 2 : 0 | Sloga | |||||
08.04
16:00
Ljubinić
Zvezda
0
9
|
08.04.2018 16:00 | Ljubinić | 0 : 9 | Zvezda |
08.04
16:30
Bistrica
Šumadija (MC)
4
2
|
08.04.2018 16:30 | Bistrica | 4 : 2 | Šumadija (MC) | |||||
08.04
16:30
Sloga
Rudar
4
2
|
08.04.2018 16:30 | Sloga | 4 : 2 | Rudar | |||||
08.04
16:30
Sloboda
Mladi borac
1
1
|
08.04.2018 16:30 | Sloboda | 1 : 1 | Mladi borac | |||||
08.04
16:30
Polet
20. Oktobar
6
0
|
08.04.2018 16:30 | Polet | 6 : 0 | 20. Oktobar |
08.04
15:30
Gorobilje
Borac
3
0
|
08.04.2018 15:30 | Gorobilje | 3 : 0 | Borac | |||||
08.04
15:30
Duškovci
Dobrinjac
5
2
|
08.04.2018 15:30 | Duškovci | 5 : 2 | Dobrinjac | |||||
08.04
12:00
Glumač
Trešnjica
4
2
|
08.04.2018 12:00 | Glumač | 4 : 2 | Trešnjica | |||||
08.04
15:30
Avijatičar
Plavi Tok
5
0
|
08.04.2018 15:30 | Avijatičar | 5 : 0 | Plavi Tok | |||||
08.04
12:00
Bakionica
Blagaja
3
0
|
08.04.2018 12:00 | Bakionica | 3 : 0 | Blagaja |
08.04
15:30
Skobalj
Hajduk Veljko 1934
2
2
|
08.04.2018 15:30 | Skobalj | 2 : 2 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
08.04
15:30
Vučak
OFK Slavija
4
3
|
08.04.2018 15:30 | Vučak | 4 : 3 | OFK Slavija | |||||
08.04
15:30
Budućnost
Cepelin 026
4
0
|
08.04.2018 15:30 | Budućnost | 4 : 0 | Cepelin 026 | |||||
08.04
15:30
Jezava
Sloga
3
3
|
08.04.2018 15:30 | Jezava | 3 : 3 | Sloga |
08.04
15:30
Omladinac
Badljevica
4
2
|
08.04.2018 15:30 | Omladinac | 4 : 2 | Badljevica | |||||
08.04
15:30
Petrijevac
Drugovac
0
2
|
08.04.2018 15:30 | Petrijevac | 0 : 2 | Drugovac | |||||
08.04
15:30
Lunjevac
Kolarac
1
3
|
08.04.2018 15:30 | Lunjevac | 1 : 3 | Kolarac | |||||
08.04
15:30
Landol
Petlić SD 026
4
2
|
08.04.2018 15:30 | Landol | 4 : 2 | Petlić SD 026 |
08.04
16:30
Kotroman
Kriva Reka
1
3
|
08.04.2018 16:30 | Kotroman | 1 : 3 | Kriva Reka |
08.04
15:00
Zdravinje
Čarapan
4
1
|
08.04.2018 15:00 | Zdravinje | 4 : 1 | Čarapan | |||||
08.04
11:00
Mudrakovac
Mladost VPD
2
2
|
08.04.2018 11:00 | Mudrakovac | 2 : 2 | Mladost VPD | |||||
08.04
15:30
Kapidžija
Borac
4
1
|
08.04.2018 15:30 | Kapidžija | 4 : 1 | Borac | |||||
08.04
15:00
Konjuh
Meševo
1
4
|
08.04.2018 15:00 | Konjuh | 1 : 4 | Meševo | |||||
08.04
15:00
Žabare
Gornji Stepoš
3
3
|
08.04.2018 15:00 | Žabare | 3 : 3 | Gornji Stepoš |
08.04
10:00
Koprijan
Padina
3
4
|
08.04.2018 10:00 | Koprijan | 3 : 4 | Padina |
08.04
16:00
Sloga 1949
Mladost (Z)
6
2
|
08.04.2018 16:00 | Sloga 1949 | 6 : 2 | Mladost (Z) | |||||
08.04
11:00
Sloga (R)
Jedinstvo 2014
0
4
|
08.04.2018 11:00 | Sloga (R) | 0 : 4 | Jedinstvo 2014 | |||||
08.04
11:00
Torpedo
Dragojevac
2
1
|
08.04.2018 11:00 | Torpedo | 2 : 1 | Dragojevac | |||||
08.04
11:00
Petrovac 74
Mrovska
1
1
|
08.04.2018 11:00 | Petrovac 74 | 1 : 1 | Mrovska |
08.04
15:30
Babajić
Gornji Mušić
2
2
|
08.04.2018 15:30 | Babajić | 2 : 2 | Gornji Mušić | |||||
08.04
15:30
Toplica
Popadić
2
2
|
08.04.2018 15:30 | Toplica | 2 : 2 | Popadić | |||||
08.04
15:30
Proleter
Gornji Lajkovac
0
8
|
08.04.2018 15:30 | Proleter | 0 : 8 | Gornji Lajkovac |
08.04
11:00
Mladost (K)
Jašunja
1
1
|
08.04.2018 11:00 | Mladost (K) | 1 : 1 | Jašunja |
08.04
11:00
Rankovac
Bojić
5
1
|
08.04.2018 11:00 | Rankovac | 5 : 1 | Bojić | |||||
08.04
11:00
Maovi MH
Mladost
0
1
|
08.04.2018 11:00 | Maovi MH | 0 : 1 | Mladost | |||||
08.04
11:00
Volujac
OFK Varna
3
2
|
08.04.2018 11:00 | Volujac | 3 : 2 | OFK Varna |
08.04
12:30
Žabari
Zadrugar
3
0
|
08.04.2018 12:30 | Žabari | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
08.04
15:30
Beloševac
Mali korak
0
2
|
08.04.2018 15:30 | Beloševac | 0 : 2 | Mali korak | |||||
08.04
15:30
OFK Povlen
Sloga Gorić
1
2
|
08.04.2018 15:30 | OFK Povlen | 1 : 2 | Sloga Gorić |
08.04
11:00
Omladinac
Murgaš 2012
2
3
|
08.04.2018 11:00 | Omladinac | 2 : 3 | Murgaš 2012 | |||||
08.04
11:00
Šarbane
Kolubara
2
0
|
08.04.2018 11:00 | Šarbane | 2 : 0 | Kolubara | |||||
08.04
11:00
Brgule
Jedinstvo
3
3
|
08.04.2018 11:00 | Brgule | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
08.04
11:00
Sloga
Dokmir
3
0
|
08.04.2018 11:00 | Sloga | 3 : 0 | Dokmir | |||||
08.04
11:00
OFK Takovo
Pambukovica
0
3
|
08.04.2018 11:00 | OFK Takovo | 0 : 3 | Pambukovica | |||||
08.04
11:00
Vukona
Zvizdar 2012
0
1
|
08.04.2018 11:00 | Vukona | 0 : 1 | Zvizdar 2012 |
08.04
16:30
Koštam Polje
Omladinac (D)
1
4
|
08.04.2018 16:30 | Koštam Polje | 1 : 4 | Omladinac (D) | |||||
08.04
16:30
Budućnost (S)
BSK 2014
1
1
|
08.04.2018 16:30 | Budućnost (S) | 1 : 1 | BSK 2014 | |||||
08.04
16:30
Progorelica
Bogutovačka Banja
1
1
|
08.04.2018 16:30 | Progorelica | 1 : 1 | Bogutovačka Banja |
08.04
16:30
Mladost 1981
Mladost 1925
2
0
|
08.04.2018 16:30 | Mladost 1981 | 2 : 0 | Mladost 1925 | |||||
08.04
16:30
Vrnjci
Zvezda
5
5
|
08.04.2018 16:30 | Vrnjci | 5 : 5 | Zvezda | |||||
08.04
16:30
Miločajac
Šumadija (Š)
3
2
|
08.04.2018 16:30 | Miločajac | 3 : 2 | Šumadija (Š) |
08.04
16:30
Partizan
Belica
5
1
|
08.04.2018 16:30 | Partizan | 5 : 1 | Belica | |||||
08.04
16:30
Dobra Voda
Trnava
4
2
|
08.04.2018 16:30 | Dobra Voda | 4 : 2 | Trnava | |||||
08.04
16:30
Mladost
OFK Borac
1
1
|
08.04.2018 16:30 | Mladost | 1 : 1 | OFK Borac | |||||
08.04
16:30
Sloboda
Omladinac
0
1
|
08.04.2018 16:30 | Sloboda | 0 : 1 | Omladinac | |||||
08.04
16:30
Domaćin
Osaonica
0
0
|
08.04.2018 16:30 | Domaćin | 0 : 0 | Osaonica |
08.04
16:30
Mladi Borac
Viner DSV
2
5
|
08.04.2018 16:30 | Mladi Borac | 2 : 5 | Viner DSV | |||||
08.04
16:30
Resava
Planinac
1
1
|
08.04.2018 16:30 | Resava | 1 : 1 | Planinac | |||||
08.04
16:30
Orlovi
Mladi Radnik
4
1
|
08.04.2018 16:30 | Orlovi | 4 : 1 | Mladi Radnik | |||||
08.04
16:30
Zelenika
Sindjelić
2
1
|
08.04.2018 16:30 | Zelenika | 2 : 1 | Sindjelić |
08.04
15:30
Ljubičevo
Sopot
1
1
|
08.04.2018 15:30 | Ljubičevo | 1 : 1 | Sopot | |||||
08.04
15:30
Sloga (L)
Batovac
2
3
|
08.04.2018 15:30 | Sloga (L) | 2 : 3 | Batovac | |||||
08.04
15:30
Sloga (Ć)
Dunav
1
2
|
08.04.2018 15:30 | Sloga (Ć) | 1 : 2 | Dunav | |||||
08.04
15:30
Sloga (Du)
Proleter 1932
0
3
|
08.04.2018 15:30 | Sloga (Du) | 0 : 3 | Proleter 1932 |
08.04
15:30
Mlava (B)
Pobeda (SK)
2
0
|
08.04.2018 15:30 | Mlava (B) | 2 : 0 | Pobeda (SK) | |||||
08.04
15:30
Zemljoradnik
OFK Građanski
3
0
|
08.04.2018 15:30 | Zemljoradnik | 3 : 0 | OFK Građanski | |||||
08.04
15:30
Vihor
Mip Majdan
2
2
|
08.04.2018 15:30 | Vihor | 2 : 2 | Mip Majdan | |||||
08.04
15:30
Metalac
Napredak (Bu)
1
1
|
08.04.2018 15:30 | Metalac | 1 : 1 | Napredak (Bu) | |||||
08.04
15:30
Vojvoda Milenko
Sloga (Dr)
3
2
|
08.04.2018 15:30 | Vojvoda Milenko | 3 : 2 | Sloga (Dr) |
08.04
OFK Bačka 1945
Proleter
3
2
|
08.04.2018 | OFK Bačka 1945 | 3 : 2 | Proleter | |||||
08.04
Mladost
Slavija
1
0
|
08.04.2018 | Mladost | 1 : 0 | Slavija |
08.04
16:00
Sloga
Hajduk
2
3
|
08.04.2018 16:00 | Sloga | 2 : 3 | Hajduk | |||||
08.04
16:00
Mladost (G)
Mladost (DB)
1
7
|
08.04.2018 16:00 | Mladost (G) | 1 : 7 | Mladost (DB) |
08.04
15:30
Mladost 1970
Električar
2
1
|
08.04.2018 15:30 | Mladost 1970 | 2 : 1 | Električar | |||||
08.04
15:30
Mrčkovac
Polet
1
2
|
08.04.2018 15:30 | Mrčkovac | 1 : 2 | Polet | |||||
08.04
15:30
Barič
Borac 2016
5
1
|
08.04.2018 15:30 | Barič | 5 : 1 | Borac 2016 |
08.04
11:00
Budućnost MI (DT)
Mladost (R)
2
1
|
08.04.2018 11:00 | Budućnost MI (DT) | 2 : 1 | Mladost (R) | |||||
08.04
11:00
Maskar
Jarmenovci
2
1
|
08.04.2018 11:00 | Maskar | 2 : 1 | Jarmenovci | |||||
08.04
11:00
Krćevac 04
Mladost (J)
1
1
|
08.04.2018 11:00 | Krćevac 04 | 1 : 1 | Mladost (J) | |||||
08.04
11:00
Radoje Domanović
Borac
3
1
|
08.04.2018 11:00 | Radoje Domanović | 3 : 1 | Borac |
08.04
15:30
Udarnik 2015
Brana Paunović
4
2
|
08.04.2018 15:30 | Udarnik 2015 | 4 : 2 | Brana Paunović | |||||
08.04
11:00
Melnica
Vukan
1
2
|
08.04.2018 11:00 | Melnica | 1 : 2 | Vukan | |||||
08.04
11:00
Mlava Trgovački
Jedinstvo
0
5
|
08.04.2018 11:00 | Mlava Trgovački | 0 : 5 | Jedinstvo |
08.04
11:00
Proleter
Vukićevica
0
0
|
08.04.2018 11:00 | Proleter | 0 : 0 | Vukićevica | |||||
08.04
16:00
Crvena Zastava
Pobednik
0
4
|
08.04.2018 16:00 | Crvena Zastava | 0 : 4 | Pobednik |
08.04
16:30
Dimitrije Tucović
Šumadinac
3
1
|
08.04.2018 16:30 | Dimitrije Tucović | 3 : 1 | Šumadinac |
08.04
11:00
Jedinstvo
Rudar
2
6
|
08.04.2018 11:00 | Jedinstvo | 2 : 6 | Rudar | |||||
08.04
11:00
Sava
Borac BTG
4
1
|
08.04.2018 11:00 | Sava | 4 : 1 | Borac BTG | |||||
08.04
11:00
OFK Jelen
Mladost
4
1
|
08.04.2018 11:00 | OFK Jelen | 4 : 1 | Mladost | |||||
08.04
11:00
Žabar
Galeb
1
2
|
08.04.2018 11:00 | Žabar | 1 : 2 | Galeb |
08.04
15:30
Mladi Borac
Srednjevo
2
0
|
08.04.2018 15:30 | Mladi Borac | 2 : 0 | Srednjevo | |||||
08.04
15:30
Mirko Tomić
Baštovan 2015
2
4
|
08.04.2018 15:30 | Mirko Tomić | 2 : 4 | Baštovan 2015 | |||||
08.04
15:30
Dunavac 1929
Ram
2
1
|
08.04.2018 15:30 | Dunavac 1929 | 2 : 1 | Ram | |||||
08.04
15:30
Sloga Top
Pek (K)
0
2
|
08.04.2018 15:30 | Sloga Top | 0 : 2 | Pek (K) |
08.04
16:00
Telečka
OFK Šikara
1
5
|
08.04.2018 16:00 | Telečka | 1 : 5 | OFK Šikara |
08.04
Sremac
Napredak
2
3
|
08.04.2018 | Sremac | 2 : 3 | Napredak | |||||
08.04
Jedinstvo (M)
Obilić 1993
1
3
|
08.04.2018 | Jedinstvo (M) | 1 : 3 | Obilić 1993 | |||||
08.04
Jednota
Jedinstvo (Lj)
5
2
|
08.04.2018 | Jednota | 5 : 2 | Jedinstvo (Lj) | |||||
08.04
Erdevik 2017
Omladinac
3
0
|
08.04.2018 | Erdevik 2017 | 3 : 0 | Omladinac |
08.04
11:00
Grkljane
Modrica
1
1
|
08.04.2018 11:00 | Grkljane | 1 : 1 | Modrica | |||||
08.04
11:00
Kruševica
Vratare
4
0
|
08.04.2018 11:00 | Kruševica | 4 : 0 | Vratare | |||||
08.04
15:30
Polet (K)
Gaglovo
0
1
|
08.04.2018 15:30 | Polet (K) | 0 : 1 | Gaglovo | |||||
08.04
15:30
Mladost 2015
Zmajevac
0
1
|
08.04.2018 15:30 | Mladost 2015 | 0 : 1 | Zmajevac | |||||
08.04
15:30
Padež
Lomnica
4
6
|
08.04.2018 15:30 | Padež | 4 : 6 | Lomnica |
08.04
16:30
Dražmirovac
OFK Dragoševac
3
0
|
08.04.2018 16:30 | Dražmirovac | 3 : 0 | OFK Dragoševac | |||||
08.04
16:30
PSS-192
Lipar
5
2
|
08.04.2018 16:30 | PSS-192 | 5 : 2 | Lipar |
08.04
16:00
Bokelj
Čelik
10
0
|
08.04.2018 16:00 | Bokelj | 10 : 0 | Čelik | |||||
08.04
16:00
Ibar
Mornar
0
1
|
08.04.2018 16:00 | Ibar | 0 : 1 | Mornar | |||||
08.04
16:00
Igalo
Cetinje
5
0
|
08.04.2018 16:00 | Igalo | 5 : 0 | Cetinje | |||||
08.04
16:00
Jedinstvo
Berane
3
1
|
08.04.2018 16:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Berane | |||||
08.04
16:00
Jezero
OFK Mladost Lješkopolje 1970
0
1
|
08.04.2018 16:00 | Jezero | 0 : 1 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
08.04
16:00
Otrant
Lovćen
0
1
|
08.04.2018 16:00 | Otrant | 0 : 1 | Lovćen |
08.04
16:00
Drezga
Crvena stijena
3
3
|
08.04.2018 16:00 | Drezga | 3 : 3 | Crvena stijena |
08.04
16:00
Gusinje
Petnjica
1
3
|
08.04.2018 16:00 | Gusinje | 1 : 3 | Petnjica | |||||
08.04
16:00
Napredak
Polimlje
3
3
|
08.04.2018 16:00 | Napredak | 3 : 3 | Polimlje | |||||
08.04
16:00
Komovi
Fair Play
2
1
|
08.04.2018 16:00 | Komovi | 2 : 1 | Fair Play | |||||
08.04
16:00
OFK Borac
Pljevlja 97
1
1
|
08.04.2018 16:00 | OFK Borac | 1 : 1 | Pljevlja 97 |
08.04
15:15
Arsenal
Southampton
3
2
|
08.04.2018 15:15 | Arsenal | 3 : 2 | Southampton | |||||
08.04
17:30
Chelsea
West Ham
1
1
|
08.04.2018 17:30 | Chelsea | 1 : 1 | West Ham |
08.04
20:45
Valencia
Espanyol
1
0
|
08.04.2018 20:45 | Valencia | 1 : 0 | Espanyol | |||||
08.04
16:15
Real Madrid
Atlético Madrid
1
1
|
08.04.2018 16:15 | Real Madrid | 1 : 1 | Atlético Madrid | |||||
08.04
18:30
Real Sociedad
Girona
5
0
|
08.04.2018 18:30 | Real Sociedad | 5 : 0 | Girona | |||||
08.04
12:00
Levante
Las Palmas
2
1
|
08.04.2018 12:00 | Levante | 2 : 1 | Las Palmas |
08.04
15:30
Borussia Dortmund
Stuttgart
3
0
|
08.04.2018 15:30 | Borussia Dortmund | 3 : 0 | Stuttgart | |||||
08.04
18:00
Eintracht
Hoffenheim
1
1
|
08.04.2018 18:00 | Eintracht | 1 : 1 | Hoffenheim |
08.04
15:00
Crotone
Bologna
1
0
|
08.04.2018 15:00 | Crotone | 1 : 0 | Bologna | |||||
08.04
15:00
Verona
Cagliari
1
0
|
08.04.2018 15:00 | Verona | 1 : 0 | Cagliari | |||||
08.04
15:00
Napoli
Chievo
2
1
|
08.04.2018 15:00 | Napoli | 2 : 1 | Chievo | |||||
08.04
12:30
Torino
Internazionale
1
0
|
08.04.2018 12:30 | Torino | 1 : 0 | Internazionale | |||||
08.04
18:00
Udinese
Lazio
1
2
|
08.04.2018 18:00 | Udinese | 1 : 2 | Lazio | |||||
08.04
20:45
Milan
Sassuolo
1
1
|
08.04.2018 20:45 | Milan | 1 : 1 | Sassuolo |
08.04
21:00
Marseille
Montpellier
0
0
|
08.04.2018 21:00 | Marseille | 0 : 0 | Montpellier | |||||
08.04
17:00
Metz
Lyon
0
5
|
08.04.2018 17:00 | Metz | 0 : 5 | Lyon | |||||
08.04
15:00
Nice
Rennes
1
1
|
08.04.2018 15:00 | Nice | 1 : 1 | Rennes |
08.04
10:30
011
Zemun
0
2
|
08.04.2018 10:30 | 011 | 0 : 2 | Zemun |
08.04
15:30
Jasenica 2017
Mladi radnik 1940
3
0
|
08.04.2018 15:30 | Jasenica 2017 | 3 : 0 | Mladi radnik 1940 |
08.04
15:00
Sindjelić
BSK 1925
0
0
|
08.04.2018 15:00 | Sindjelić | 0 : 0 | BSK 1925 | |||||
08.04
09:00
011
Kolubara
3
0
|
08.04.2018 09:00 | 011 | 3 : 0 | Kolubara |
08.04
12:00
Novi Beograd
Budućnost
6
1
|
08.04.2018 12:00 | Novi Beograd | 6 : 1 | Budućnost |
08.04
11:00
AS
Tutin
7
0
|
08.04.2018 11:00 | AS | 7 : 0 | Tutin | |||||
08.04
15:30
Jošanica
Sloga
3
0
|
08.04.2018 15:30 | Jošanica | 3 : 0 | Sloga |
08.04
10:00
Zabrezje
Strelac
5
3
|
08.04.2018 10:00 | Zabrezje | 5 : 3 | Strelac | |||||
08.04
10:00
Polet
Jedinstvo
2
1
|
08.04.2018 10:00 | Polet | 2 : 1 | Jedinstvo |
08.04
10:00
Mladenovac MK
Radnički NB MK
0
6
|
08.04.2018 10:00 | Mladenovac MK | 0 : 6 | Radnički NB MK |
08.04
09:00
011 MK
IMT
3
0
|
08.04.2018 09:00 | 011 MK | 3 : 0 | IMT |
08.04
11:00
Soko 2015
Osipaonica
3
0
|
08.04.2018 11:00 | Soko 2015 | 3 : 0 | Osipaonica | |||||
08.04
15:30
Proleter
Obilić
8
0
|
08.04.2018 15:30 | Proleter | 8 : 0 | Obilić |
08.04
10:00
Borac
Prva Iskra
0
1
|
08.04.2018 10:00 | Borac | 0 : 1 | Prva Iskra |
08.04
10:00
Potporanj
Budućnost (A)
9
0
|
08.04.2018 10:00 | Potporanj | 9 : 0 | Budućnost (A) |
08.04
12:00
Budućnost (BB)
Stari Tamiš
14
0
|
08.04.2018 12:00 | Budućnost (BB) | 14 : 0 | Stari Tamiš |
08.04
10:00
Zadrugar
Krtinska
7
2
|
08.04.2018 10:00 | Zadrugar | 7 : 2 | Krtinska | |||||
08.04
10:00
Zabrezje
Belo Polje
3
0
|
08.04.2018 10:00 | Zabrezje | 3 : 0 | Belo Polje | |||||
08.04
10:00
Urovci
Buducnost
1
5
|
08.04.2018 10:00 | Urovci | 1 : 5 | Buducnost | |||||
08.04
10:00
Zvezda
Duboko
4
4
|
08.04.2018 10:00 | Zvezda | 4 : 4 | Duboko |
08.04
10:00
Posavac Tisma
Obrenovac 1905
0
9
|
08.04.2018 10:00 | Posavac Tisma | 0 : 9 | Obrenovac 1905 |
08.04
Buducnost
Omladinac
0
2
|
08.04.2018 | Buducnost | 0 : 2 | Omladinac | |||||
08.04
Partizan
Zvezda
0
3
|
08.04.2018 | Partizan | 0 : 3 | Zvezda |