XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 748 utakmica za dan
Nedelja, 7 Oktobar 2012

Fudbal

07.10.2012 15:30 Hajduk 2 : 1 Smederevo
07.10.2012 15:00 Spartak ZV 3 : 0 Crvena zvezda
07.10.2012 15:30 BSK Borča 2 : 0 Radnički 1923
07.10.2012 15:30 Donji Srem 1 : 1 Radnički (N)
07.10.2012 15:30 Jagodina 2 : 1 Novi Pazar
07.10.2012 15:30 OFK Beograd 1 : 0 Rad
07.10.2012 17:00 Partizan 2 : 1 Javor
07.10.2012 15:30 Sloboda Point 1 : 1 Vojvodina
07.10.2012 15:30 Voždovac 1 : 1 Teleoptik
07.10.2012 15:30 Inđija 1 : 1 Borac
07.10.2012 15:30 Mladost (L) 1 : 0 Kolubara
07.10.2012 15:30 Mladenovac 1 : 1 Banat
07.10.2012 15:30 Bežanija 3 : 0 Proleter
07.10.2012 15:30 Novi Sad 3 : 0 Radnički (NP)
07.10.2012 15:30 Timok 0 : 0 Sloga (K)
07.10.2012 15:30 Napredak 1 : 2 Čukarički
07.10.2012 15:00 Bane 3 : 1 Mačva
07.10.2012 15:00 Partizan (BB) 1 : 1 Seljak
07.10.2012 11:00 Sloga (PM) 0 : 1 Pobeda
07.10.2012 15:00 Krušik 2 : 0 Sloboda (Č)
07.10.2012 15:30 Car Konstantin 4 : 3 Sloga
07.10.2012 15:30 Dubočica 1923 1 : 0 Borac (B)
07.10.2012 15:30 Radnički (S) 2 : 1 Hajduk Veljko
07.10.2012 15:30 Kopaonik 1 : 1 Žitorađa
07.10.2012 15:30 Radnički (P) 0 : 1 OFK Sinđelić
07.10.2012 15:30 Morava (Ć) 1 : 0 Moravac Orion
07.10.2012 15:30 Dinamo 0 : 2 Trstenik PPT
07.10.2012 15:30 Cement 2 : 0 Bačka Topola
07.10.2012 15:30 Sloga 4 : 0 Dunav
07.10.2012 15:30 Radnički (Š) 1 : 0 Radnički (SM)
07.10.2012 15:30 Srem 1 : 0 Senta
07.10.2012 15:30 ČSK Pivara 4 : 0 Dinamo
07.10.2012 15:30 Jedinstvo (SP) 2 : 0 Radnički (S)
07.10.2012 15:30 Tekstilac 1 : 0 Mladost
07.10.2012 13:00 BASK 0 : 0 Šumadija
07.10.2012 10:00 Sindjelić 2 : 1 Žarkovo
07.10.2012 15:00 PKB 0 : 1 Zemun
07.10.2012 15:00 Sopot 2 : 2 Budućnost
07.10.2012 15:00 Dorćol 2 : 0 Turbina
07.10.2012 15:00 Srem 2 : 2 Železnik
07.10.2012 15:00 Radnički 3 : 0 Balkan
07.10.2012 15:00 Kovačevac 2 : 2 Hajduk
07.10.2012 15:00 Tutin 0 : 1 Jošanica ND 2011
07.10.2012 15:00 Vodojaža 2 : 0 Omladinac (Z)
07.10.2012 15:00 Karađorđe 1 : 4 Šumadija 1903
07.10.2012 15:00 Orlovac 1 : 0 Omladinac
07.10.2012 15:00 Takovo 0 : 1 Sloboda (G)
07.10.2012 15:00 Polet (T) 1 : 0 Mokra Gora
07.10.2012 15:00 Homoljac 2 : 0 Morava
07.10.2012 15:00 Šumadinac 1913 0 : 3 Obilić
07.10.2012 15:00 Udarnik 0 : 0 Crvena zvezda
07.10.2012 15:00 Borac 2 : 1 Mladi radnik
07.10.2012 15:00 Zvižd 0 : 1 Karađorđe (T)
07.10.2012 15:00 Zlatar 1 : 0 Budućnost
07.10.2012 15:00 Sloga (S) 1 : 0 Sloga (P)
07.10.2012 15:00 OFK Osečina 2 : 2 FAP
07.10.2012 15:00 Sevojno 1 : 0 Loznica 1919
07.10.2012 15:30 Malošište 2 : 3 Rudar Alpos
07.10.2012 15:30 Zloćudovo 3 : 2 Lužnica
07.10.2012 15:30 BSK Bujanovac 3 : 1 Jedinstvo
07.10.2012 15:30 Vlasina 3 : 1 Napredak
07.10.2012 15:30 Zaplanjac 2 : 0 Pusta Reka
07.10.2012 15:30 Župa 2 : 2 Bošnjane
07.10.2012 15:30 Napredak (D) 5 : 2 Kablovi
07.10.2012 15:30 Rembas 2 : 1 Đerdap
07.10.2012 15:30 Pepeljevac 1 : 3 Majdanpek
07.10.2012 15:30 Jedinstvo 4 : 1 Ozren
07.10.2012 15:30 Radnički (L) 0 : 0 Juhor
07.10.2012 15:30 OFK Bor 0 : 1 Timočanin
07.10.2012 15:30 Borac 3 : 0 Proleter
07.10.2012 15:00 Vinča 1 : 2 Resnik
07.10.2012 11:00 Slavija 0 : 2 Lokomotiva
07.10.2012 10:00 Železničar 1 : 0 Posavac
07.10.2012 15:00 Bulbulderac 0 : 3 GSP Polet
07.10.2012 10:00 Palilulac 0 : 2 Grafičar
07.10.2012 15:00 Radnički (NB) 1 : 3 Crvena zvezda
07.10.2012 10:00 Radnički (R) 2 : 0 Lepušnica
07.10.2012 15:00 IMR 6 : 0 Sremčica
07.10.2012 Pazar Juniors 2011 1 : 1 Ibar
07.10.2012 Radnik 1 : 1 Braća Vuković
07.10.2012 Polet 3 : 1 Ribnica
07.10.2012 Mataruge 0 : 3 Budućnost
07.10.2012 Radnički 0 : 1 Borac
07.10.2012 Granit 1 : 2 Goč
07.10.2012 15:00 Partizan 4 : 0 Šumadinac
07.10.2012 15:00 Šumadija 0 : 3 Jadran
07.10.2012 15:00 Kolonija 5 : 3 Budućnost
07.10.2012 15:00 Erdoglija 1931 0 : 1 Ćava
07.10.2012 15:00 Korićani 0 : 0 Jedinstvo
07.10.2012 15:00 Sušica 5 : 0 Maršić
07.10.2012 15:00 Sloga 1 : 3 Arsenal
07.10.2012 15:00 Vinogradi DB 4 : 4 Seljak
07.10.2012 16:00 Vujan 0 : 0 FK Rudar Bresnica 1927
07.10.2012 16:00 Spartak 6 : 2 Lunjevica
07.10.2012 16:00 Napredak 1 : 1 Brezak
07.10.2012 16:00 Dragačevo 1 : 0 Mladost
07.10.2012 16:00 Ovčar 0 : 0 Jedinstvo (K)
07.10.2012 16:00 Morava 1 : 0 Donja Vrbava
07.10.2012 16:00 Jedinstvo (GG) 0 : 0 Kotraža Franc Komerc
07.10.2012 15:00 Mladi Borac 1 : 0 Mlava
07.10.2012 15:00 Sloga (D) 1 : 7 Petar Dobrnjac
07.10.2012 15:00 Crni Vrh 3 : 1 Mladost
07.10.2012 15:00 Vihor 5 : 2 Napredak
07.10.2012 15:00 Makce 1 : 0 Beli Orao
07.10.2012 15:00 Sloga (B) 2 : 3 Polet
07.10.2012 15:00 Borac 0 : 1 Železničar
07.10.2012 15:00 Omladinac 3 : 0 Integral
07.10.2012 11:00 Železničar 3 : 1 Radnik
07.10.2012 15:30 Omladinac 1 : 2 Sloboda
07.10.2012 15:30 Budućnost 1 : 0 Pobeda
07.10.2012 15:30 Šumadinac 0 : 0 Selevac
07.10.2012 15:30 Polet 3 : 1 Osipaonica
07.10.2012 15:30 Borac 2 : 1 Glavaš
07.10.2012 15:30 Proleter 2 : 0 Šumadija
07.10.2012 15:30 Napredak 3 : 0 Bresje Superior
07.10.2012 15:30 Bare 1 : 1 Vinča
07.10.2012 10:00 Šumadinac 1 : 2 Šumadija
07.10.2012 15:30 Partizan 1 : 2 Lokomotiva
07.10.2012 15:30 Junkovac 3 : 2 Šatornja
07.10.2012 15:30 Borac 2 : 2 Banja
07.10.2012 15:30 Aranđelovac 3 : 1 Sloga
07.10.2012 15:00 Provo 2 : 3 Hajduk Stanko
07.10.2012 15:00 Drina 3 : 1 Radnički
07.10.2012 15:00 Radjevac 1 : 0 Mladost (P)
07.10.2012 15:00 Mladost (DD) 3 : 2 Lipolist
07.10.2012 15:00 Antimon 1 : 0 Jadar
07.10.2012 15:30 Ribnikar 4 : 1 Trlić
07.10.2012 15:30 ZSK 3 : 0 Pepeljevac
07.10.2012 15:30 Polet 1 : 0 Tešnjar
07.10.2012 15:30 Brezovica 2 : 2 Vrujci
07.10.2012 15:30 Tulari 1 : 1 OFK Jabučje
07.10.2012 15:30 Sovljak 1 : 1 Rubribreza
07.10.2012 15:30 Višesava 2 : 1 Omladinac
07.10.2012 15:30 Zlatibor 6 : 0 Perućac
07.10.2012 15:30 Jedinstvo 2 : 2 Jasen
07.10.2012 15:30 Železničar 3 : 1 Zlatibor voda
07.10.2012 15:30 Budućnost 3 : 2 Sečica
07.10.2012 15:30 Ariljska rampa 3 : 0 Lauš
07.10.2012 15:30 Borac 2 : 1 Polet
07.10.2012 15:30 Bukovik 1 : 0 Rad
07.10.2012 15:30 Naša krila 1936 2 : 0 Morava
07.10.2012 15:30 Orljane 8 : 0 Jastrebac
07.10.2012 15:30 Biljača 0 : 1 Alakince
07.10.2012 15:30 Pavlovac 4 : 2 Trešnjevka
07.10.2012 15:30 Besa 3 : 1 Mladost (S)
07.10.2012 15:30 Vranjska Banja 0 : 4 Nebeski Andjeli
07.10.2012 15:30 As 2 : 0 Kondiva
07.10.2012 15:30 Ternoci 2 : 2 Mladost (B)
07.10.2012 15:30 Mladost (PR) 0 : 4 Jedinstvo (P)
07.10.2012 15:30 Zadrugar 2 : 0 Padež
07.10.2012 15:30 Gnjilan 0 : 2 Jedinstvo (BP)
07.10.2012 15:30 Sloga 2 : 0 Dragoš
07.10.2012 15:30 Svetlost 0 : 3 Omladinac
07.10.2012 15:30 Dunđerski 5 : 3 Trbunje
07.10.2012 15:30 Kosovac 0 : 4 Kosanica
07.10.2012 15:30 Pobeda 0 : 2 Jastrebac
07.10.2012 15:30 Dobrič 4 : 1 Partizanski put
07.10.2012 15:30 Morava 1 : 1 Jedinstvo
07.10.2012 15:30 Rudar 5 : 2 Proleter
07.10.2012 15:30 Budućnost 2 : 2 Vrtište
07.10.2012 15:30 Crvena zastava 1 : 0 Budućnost
07.10.2012 15:30 Sloboda 4 : 1 Aluminjum
07.10.2012 15:30 Bobište 3 : 1 Gradac
07.10.2012 15:30 Mladi Borac 3 : 0 Plantaža
07.10.2012 15:30 Šumadija 1 : 0 Čekmin
07.10.2012 15:30 Progres 0 : 1 Jedinstvo (B)
07.10.2012 15:00 Napredak (S) 2 : 5 Vinorača
07.10.2012 15:00 Morava 2 : 2 Mladost (J)
07.10.2012 15:00 Jedinstvo 4 : 0 Bratstvo
07.10.2012 15:00 Mladost (D) 1 : 0 Vinogradar
07.10.2012 15:00 Sindjelić 1 : 1 SFS Borac
07.10.2012 11:00 OFK Tekstilac 3 : 0 Mladost (K)
07.10.2012 15:00 Lugomir 3 : 0 Kušiljevo
07.10.2012 15:00 Levač 3 : 1 Buducnost
07.10.2012 11:00 Ključ 0 : 2 Nemetali
07.10.2012 16:00 Rajac 1 : 0 Radnički
07.10.2012 16:00 Radujevac 0 : 1 Rudna Glava
07.10.2012 15:30 Velika Jasikova 4 : 0 ŠSK
07.10.2012 15:30 Trebič 4 : 0 Osnić
07.10.2012 15:30 Polet 0 : 3 Midžor
07.10.2012 15:30 Rudar (VČ) 8 : 1 Mladost
07.10.2012 15:30 Omladinac 3 : 0 Sloga
07.10.2012 15:30 Jasika 2 : 4 Trajal
07.10.2012 15:30 Jastrebac 0 : 1 Trudbenik
07.10.2012 15:30 Šanac 4 : 0 Jovan Kursula
07.10.2012 15:30 Poljoprivrednik 3 : 0 Sloga (D)
07.10.2012 15:30 Gradina 2 : 3 Naupare
07.10.2012 15:30 Sloga (Ć) 4 : 1 Blagotin
07.10.2012 15:30 Bačka (P) 2 : 1 Jadran
07.10.2012 15:30 Bačka (M) 3 : 1 Proleter
07.10.2012 15:30 Čantavir 0 : 6 Vinogradar
07.10.2012 15:30 Crvena zvezda (VS) 1 : 1 Vojvodina (P)
07.10.2012 15:30 OFK Gradnulica 0 : 1 Crvena zvezda (RS)
07.10.2012 15:30 Mladost 0 : 2 Naftagas
07.10.2012 15:30 Vojvodina (NM) 1 : 1 Rusanda
07.10.2012 11:00 Radnički (Z) 0 : 3 Radnički (S)
07.10.2012 15:30 Borac (A) 6 : 0 Borac (Z)
07.10.2012 15:30 Borac 1 : 0 Vršac United
07.10.2012 15:30 Vojvodina 5 : 1 Tempo
07.10.2012 15:30 Slavija (K) 4 : 1 Budućnost (BB)
07.10.2012 15:30 Sloga (BNS) 2 : 0 Jugoslavija
07.10.2012 15:30 Polet 3 : 2 Dobrica
07.10.2012 15:30 Partizan (G) 2 : 1 Mladost
07.10.2012 15:30 Radnički (B) 2 : 1 Sloga (P)
07.10.2012 15:30 Kordun 1 : 0 Omladinac (B)
07.10.2012 15:30 Graničar (R) 4 : 0 Mladost (K)
07.10.2012 15:30 Omladinac (D) 3 : 1 Kula
07.10.2012 15:30 PIK 4 : 0 Graničar (G)
07.10.2012 15:30 BSK 2 : 0 Polet
07.10.2012 15:30 Zadrugar 4 : 0 Sloga
07.10.2012 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Hercegovac
07.10.2012 15:30 Petrovaradin 4 : 0 Stari Grad
07.10.2012 15:30 Bačka 0 : 3 TSK
07.10.2012 15:30 Vojvodina 0 : 3 Vrbas
07.10.2012 15:30 Obilić 1 : 2 Sutjeska
07.10.2012 LSK Laćarak 3 : 2 Hajduk (V)
07.10.2012 Jadran 1 : 0 Partizan
07.10.2012 Donji Petrovci 3 : 1 Radnički
07.10.2012 Ljukovo 1 : 1 Hajduk 1932
07.10.2012 Graničar 2 : 0 Šumar
07.10.2012 Kupinovo 0 : 1 Sremac
07.10.2012 Sloven (S) 1 : 2 Sloven
07.10.2012 15:00 Borac (O) 2 : 1 Prva Iskra
07.10.2012 15:00 Šumadija 4 : 0 Brodarac
07.10.2012 15:00 Rudar 1 : 1 13. Maj
07.10.2012 15:00 OFK Zabrežje 2 : 1 Jedinstvo
07.10.2012 15:00 Baćevac 3 : 1 Milutinac
07.10.2012 15:00 Zmaj 1953 1 : 0 Selo Mladenovac
07.10.2012 15:00 Vrčin 3 : 2 Poštar Zvezdara
07.10.2012 15:00 PKB Kovilovo 1 : 1 Borac (L)
07.10.2012 15:00 Strelac 3 : 0 Komgrap
07.10.2012 15:00 Rudar 4 : 1 Morava
07.10.2012 15:00 Oskar 0 : 2 Sloga (R)
07.10.2012 Radnički 3 : 2 Brezovica
07.10.2012 Gračanica 0 : 0 Gracko
07.10.2012 Čaglavica 2 : 5 Plemetina
07.10.2012 Polet 2 : 3 Sitnica
07.10.2012 15:30 Tavnik 1 : 1 OFK Ras
07.10.2012 15:30 Napredak 6 : 3 Jedinstvo
07.10.2012 15:30 Morava(S) 5 : 1 Žiča
07.10.2012 10:00 Čibukovac 2 : 2 Morava(M)
07.10.2012 15:30 Gruža 4 : 2 Šumadija
07.10.2012 15:30 Stubal 0 : 1 Lazac
07.10.2012 15:30 Mlada krila 1 : 0 Zvezda
07.10.2012 15:00 Hajduk 1 : 2 OFK Bagremar
07.10.2012 15:00 Košutnjak 2 : 1 Kremenac
07.10.2012 15:00 Šumarice 2008 1 : 2 Sloga
07.10.2012 15:00 21. oktobar 2 : 1 Botunje
07.10.2012 15:00 Mladost Teferič 2 : 1 Borac
07.10.2012 15:00 Kutlovo 3 : 2 Mladost
07.10.2012 15:00 Srbija 4 : 0 Dobrača
07.10.2012 15:00 Azbest 0 : 2 Seljak
07.10.2012 16:00 Premeća 2 : 2 Parmenac
07.10.2012 16:00 Malba 0 : 3 Strelac
07.10.2012 16:00 Čačak 94 0 : 0 Morava
07.10.2012 16:00 Planinac 1 : 2 Rakova
07.10.2012 16:00 Mladost 6 : 0 Zadrugar
07.10.2012 14:30 Vrelo 2 : 2 Dedinje Junajted
07.10.2012 14:30 Prilike 2 : 1 Gorušica
07.10.2012 11:00 Gradina 3 : 1 Bratstvo
07.10.2012 14:30 Bjelica 2 : 1 Jelica
07.10.2012 14:30 Radnički 1 : 3 Jedinstvo
07.10.2012 15:00 Omladinac 2 : 0 Šilopaj
07.10.2012 15:00 Takovski Ustanak 3 : 9 Ozrem
07.10.2012 15:00 Šumadija 2 : 0 Jablanica
07.10.2012 15:00 Velereč 94 1 : 1 Mladi Rudar
07.10.2012 15:00 Majdan 2 : 2 Baćkovac Junajted
07.10.2012 15:00 Basarac 3 : 1 Dunavac (K)
07.10.2012 15:00 Jedinstvo (D) 6 : 0 Jedinstvo (LJ)
07.10.2012 15:00 Borac 3 : 0 Polet
07.10.2012 15:00 Sloga 1 : 0 Žitkovica
07.10.2012 15:00 Desine 1 : 0 RSK
07.10.2012 15:00 Napredak 4 : 1 OFK Vinci
07.10.2012 15:00 Dunavac (P) 0 : 3 Đerdap
07.10.2012 15:00 Dragoš 2 : 1 Rudar (K)
07.10.2012 15:00 Omladinac (B) 2 : 2 Budućnost (V)
07.10.2012 15:00 Krilaš 2 : 0 Zadrugar
07.10.2012 15:00 Mladost 4 : 1 Rudar (S)
07.10.2012 15:00 Radnički 2 : 1 Omladinac (S)
07.10.2012 15:00 Budućnost (A) 1 : 2 Trgovački
07.10.2012 Palanka 2 : 2 Vodice
07.10.2012 Proleter 4 : 2 Beli Orlovi
07.10.2012 15:00 Kolarac 0 : 3 Budućnost
07.10.2012 15:00 Skobalj 1 : 0 SASK
07.10.2012 15:00 Sloga 3 : 0 Jedinstvo
07.10.2012 15:00 Vučak 2 : 0 Slavija
07.10.2012 15:00 Ravni Gaj 3 : 0 Lunjevac
07.10.2012 15:00 7. Jul 1 : 1 Podunavac
07.10.2012 15:00 Drugovac 7 : 1 Petrijevac
07.10.2012 Jedinstvo 2 : 2 Mladi borac
07.10.2012 Sloga 3 : 0 Mladost
07.10.2012 15:30 Pobeda 2 : 0 Radnički
07.10.2012 15:30 Grivac 2 : 1 Sloga
07.10.2012 15:30 Šumadija 1 : 1 Mladost
07.10.2012 11:00 Karađorđe 1 : 1 Omladinac
07.10.2012 15:30 Pobeda 1938 4 : 2 Bečevica
07.10.2012 15:30 ŽSK 5 : 0 BSK
07.10.2012 11:00 B 2000 3 : 5 Mladi rudar
07.10.2012 11:00 Kopljari 2 : 1 Radoje Domanović
07.10.2012 15:30 Trešnjevica 3 : 3 Jasenica
07.10.2012 15:30 Omladinac 5 : 0 Maskar
07.10.2012 15:30 Proleter 8 : 1 Plaskovac
07.10.2012 15:00 Velika Reka 0 : 3 Mladost (B)
07.10.2012 15:00 Jedinstvo (Z) 0 : 1 Hajduk
07.10.2012 15:00 Cer 1 : 3 Borac (L)
07.10.2012 15:00 Sloga (LŠ) 1 : 1 Jedinstvo (MZ)
07.10.2012 15:00 Stolice 2 : 1 Jadar 1961
07.10.2012 11:00 Studenac 2 : 1 Borac (K)
07.10.2012 15:00 Omladinac 1 : 1 Napredak (MB)
07.10.2012 15:00 Duško 0 : 2 Milicionar
07.10.2012 15:00 Torpedo 1924 0 : 0 Premijer
07.10.2012 15:00 Napredak (R) 0 : 0 Sloboda
07.10.2012 15:00 Majur 2 : 0 Sloga
07.10.2012 15:00 Drina 2 : 1 BMR Petlovača
07.10.2012 15:00 Proleter 1 : 2 Budućnost
07.10.2012 15:00 Napredak (BP) 0 : 3 Partizan
07.10.2012 15:00 Mrovska 3 : 0 Galeb
07.10.2012 15:00 Dobrava 5 : 0 Dumača
07.10.2012 15:00 Korman 6 : 1 OFK Jelen
07.10.2012 15:00 Vlašić 0 : 2 Mladost (PP)
07.10.2012 15:00 Pričinović 2 : 0 Mladost (Z)
07.10.2012 15:00 Karađorđe 3 : 2 OFK Varna
07.10.2012 15:00 Pocerina 3 : 0 Sloga
07.10.2012 15:00 Cerić 6 : 0 Borac
07.10.2012 15:30 Komanice 1 : 1 Veliševac
07.10.2012 15:30 Mladost 2 : 1 Gornji Lajkovac
07.10.2012 15:30 Orao 1 : 3 Mionica
07.10.2012 15:30 Spartak 1924 3 : 0 Rajac
07.10.2012 15:30 Borac 3 : 4 Jedinstvo
07.10.2012 15:30 Liplje 8 : 1 Dučić
07.10.2012 15:30 Čučuge 1 : 0 Gunjevac
07.10.2012 15:30 Vrelo 3 : 3 OFK Paljuvi
07.10.2012 15:30 Omladinac 4 : 0 Tvrdojevac
07.10.2012 15:30 Jedinstvo 3 : 1 Kalenić
07.10.2012 15:30 OFK Stublenica 2 : 1 Brgule
07.10.2012 15:30 Mladost 2 : 1 Iskra
07.10.2012 15:30 Milenko Pavlović 3 : 1 Mladi radnik
07.10.2012 15:30 Kotešica 0 : 0 Polet
07.10.2012 15:30 Zadrugar 2 : 4 Mladost (VK)
07.10.2012 15:30 Gradac 0 : 2 Junior Novo Naselje
07.10.2012 15:00 Luna Avijatičar 3 : 1 Pobeda
07.10.2012 15:00 Trešnjica 2 : 2 Ježevica
07.10.2012 15:00 Lazarica 2 : 1 Savinac
07.10.2012 15:00 Blagaja 2 : 0 Gorobilje
07.10.2012 13:30 Duškovci 3 : 0 Borac (O)
07.10.2012 15:00 Napredak 2 : 3 Plavi tok
07.10.2012 15:00 Dobrinjac 3 : 1 Glumač
07.10.2012 15:30 Temac 2 : 2 Željuša
07.10.2012 15:30 Pobeda 0 : 2 JERMA
07.10.2012 15:30 Proleter 5 : 1 Mladost 1954 (DM)
07.10.2012 15:30 Sečanica 2 : 0 Stevan Nešticki
07.10.2012 15:30 Supovac 3 : 1 Radnički 1936
07.10.2012 15:30 Mladost (DK) 0 : 4 Moravac 1948
07.10.2012 15:30 Veternica 1926 2 : 1 Železničar
07.10.2012 11:00 Lemind 1953 3 : 1 Marjan MB
07.10.2012 15:30 Kumarevo 65 5 : 1 Sloboda
07.10.2012 15:30 Morava 1 : 1 Navalin
07.10.2012 15:30 Napredak 2 : 2 Omladinac
07.10.2012 15:00 Medveđa 0 : 0 Kupinovac
07.10.2012 15:00 BSK 2 : 1 Sloga
07.10.2012 15:00 Kolare 2 : 0 Šumadinac
07.10.2012 15:00 Javor 1 : 2 OFK Tabane
07.10.2012 15:00 Polet 1 : 3 Ursule
07.10.2012 15:00 Mladost 2 : 2 Napredak
07.10.2012 15:00 Crni Vrh 0 : 4 Mladi radnik
07.10.2012 15:30 Mladost (DK) 4 : 1 Beli Orlovi
07.10.2012 16:00 Rubin 6 : 0 Borac
07.10.2012 15:30 Ušće 4 : 2 Mladost (T)
07.10.2012 15:30 Omladinac 4 : 3 Mladi radnik
07.10.2012 15:30 Sloga 5 : 1 Baštovan
07.10.2012 15:30 Župski biseri 2 : 6 Vinogradar
07.10.2012 15:00 OFK Ribare 2 : 2 Gornji Stepoš
07.10.2012 15:00 13. April 0 : 0 Čitluk
07.10.2012 15:00 Mačkovac 3 : 0 Dušan Ristić
07.10.2012 15:00 Dedina 3 : 2 Belović
07.10.2012 15:00 Rasina 2 : 0 Mudrakovac
07.10.2012 15:00 Sloga 1 : 2 Dvorane
07.10.2012 15:00 Kupci 4 : 1 Kapidžija
07.10.2012 15:30 Mala Bosna 4 : 1 Zrinjski 1932
07.10.2012 15:30 Poljoprivrednik 2 : 0 Elektrovojvodina
07.10.2012 15:30 Udarnik 2 : 3 Subotica
07.10.2012 15:30 Đurđin 2 : 3 Lokomotiva
07.10.2012 15:30 Žednik 0 : 1 Solid
07.10.2012 15:30 Hajduk 3 : 0 Bratstvo
07.10.2012 16:00 Tomislavci 3 : 3 Sloboda
07.10.2012 16:00 Eđšeg 1 : 3 Mićunovo
07.10.2012 16:00 Pobeda 3 : 0 Mladost
07.10.2012 15:30 Šampion 1 : 3 Slavija
07.10.2012 15:30 Hajduk 4 : 0 Tromedja
07.10.2012 15:30 Olimpija 4 : 0 Tisa
07.10.2012 15:30 Graničar 3 : 0 Jedinstvo
07.10.2012 15:30 Vojvodina 3 : 0 Polet
07.10.2012 15:30 2. Oktobar 0 : 2 Delija
07.10.2012 15:30 Borac 2 : 2 Napredak
07.10.2012 15:30 Roham 1 : 0 Terekves
07.10.2012 15:30 1.Oktobar 3 : 1 Bega
07.10.2012 15:30 Proleter 1 : 2 Omladinac
07.10.2012 15:30 Strela 2 : 2 Borac
07.10.2012 15:30 BSK Bavanište 2 : 3 Pobeda
07.10.2012 15:30 Stari Tamiš 0 : 1 Dolovo
07.10.2012 15:30 Proleter 5 : 4 Unirea
07.10.2012 15:30 Plavi Dunav 0 : 2 Spartak
07.10.2012 15:30 Železničar 2 : 1 Mladost
07.10.2012 15:30 Hajduk 3 : 2 Potporanj
07.10.2012 15:30 Karaš (Ј) 3 : 0 Partizan (U)
07.10.2012 15:30 Borac (VG) 3 : 1 Vinogradar
07.10.2012 15:30 Vitorul 0 : 0 Borac (VS)
07.10.2012 15:30 Crvena zvezda 5 : 0 Hajdučica
07.10.2012 15:30 Ševac 3 : 1 Karaš (K)
07.10.2012 15:30 Ratar 5 : 3 Dunav
07.10.2012 15:30 Budućnost (A) 2 : 0 Jedinstvo
07.10.2012 15:30 OFK Odžaci 2 : 0 Aleksa Šantić
07.10.2012 15:30 Terekveš 8 : 1 Jedinstvo (K)
07.10.2012 15:30 Rastina 1918 3 : 0 OFK Metalac
07.10.2012 15:30 OFK Šikara 2 : 3 Dunav
07.10.2012 Rusin 2 : 1 Lipar
07.10.2012 15:30 ŽAK 4 : 1 Panonija
07.10.2012 15:30 Dinamo 1 : 1 Jedinstvo (R)
07.10.2012 15:30 Susek 3 : 0 Tatra
07.10.2012 16:30 Fruškogorac 1 : 3 Mladost
07.10.2012 Borac 1 : 2 Dinamo
07.10.2012 Čenej 1 : 1 Bačka
07.10.2012 Proleter 3 : 3 Vinogradar
07.10.2012 15:30 Sremac 1 : 1 OFK Futog
07.10.2012 15:30 Mladost 0 : 0 Proleter
07.10.2012 15:30 Jedinstvo 1 : 2 Mladost Radost
07.10.2012 15:30 Iskra 0 : 2 Bečej
07.10.2012 15:30 Budućnost 5 : 2 Napredak
07.10.2012 15:00 Obilić 1 : 4 Miletić
07.10.2012 15:00 Jedinstvo 0 : 1 Titel
07.10.2012 15:00 Hajduk (G) 0 : 0 ŽSK
07.10.2012 15:00 Budućnost 5 : 1 Krila Krajine
07.10.2012 15:00 Krivanj 5 : 1 Karađorđevo
07.10.2012 15:00 Maglić 3 : 0 Soko
07.10.2012 15:00 Bačka 0 : 4 Vojvodina
07.10.2012 15:00 Kulpin 4 : 2 Budućnost
07.10.2012 15:00 Slavija 2 : 1 Bački Hajduk
07.10.2012 15:30 Napredak (V) 0 : 1 Graničar (G)
07.10.2012 15:30 Napredak (P) 4 : 0 Dunav
07.10.2012 15:30 Železničar 1 : 1 Budućnost
07.10.2012 15:30 Hrtkovci 1 : 0 Sloboda
07.10.2012 15:30 Jedinstvo (P) 1 : 3 Graničar (K)
07.10.2012 15:30 Borac 1 : 5 Jedinstvo (R)
07.10.2012 15:30 Lovac 1 : 3 Podunavac
07.10.2012 15:30 Sloga 0 : 3 OFK Zeka Buljubaša
07.10.2012 15:00 Stepojevac VAGA 2 : 0 Napredak
07.10.2012 15:00 Vranić 3 : 0 Barajevo
07.10.2012 15:00 Beljina 1 : 4 OFK Burovo
07.10.2012 15:00 Boleč 2 : 0 Ivanča
07.10.2012 15:00 Podunavac 2 : 2 Dunavac
07.10.2012 15:00 Napredak 2 : 1 Rabrovac
07.10.2012 15:00 Banja 0 : 3 Torlak
07.10.2012 15:00 Crvenka 2 : 1 Rušanj
07.10.2012 15:00 Dunav 0 : 1 Institut
07.10.2012 15:00 Šumadinac 4 : 3 Pionir
07.10.2012 15:00 Napredak 0 : 2 Policajac
07.10.2012 15:00 Borac 3 : 2 Sindjelić
07.10.2012 10:00 Šećeranac Ada 0 : 3 Studenski Grad
07.10.2012 15:00 Dobrič 6 : 3 Padina
07.10.2012 15:00 NS Tatko 0 : 2 Baličevac
07.10.2012 15:00 Sloga 0 : 0 Mladost
07.10.2012 15:00 Jastrebac 2 : 5 Koprijan
07.10.2012 15:00 Naisus 3 : 1 Aleksandrovo
07.10.2012 15:30 Lokomotiva 1 : 4 Rtkovo
07.10.2012 15:30 Egeta 3 : 7 Mala Vrbica 1958
07.10.2012 15:30 Koča Andjelković 3 : 3 Kladušnica
07.10.2012 15:30 Pontes 3 : 1 Omladinac
07.10.2012 15:30 Lehel 3 : 0 Omladinac
07.10.2012 15:30 Mladost 6 : 0 MSK
07.10.2012 15:30 Naftagas 3 : 1 ŽFK Banat
07.10.2012 15:30 OFK Klek 0 : 1 Radnički Ratar
07.10.2012 15:30 Proleter 2006 1 : 0 Potisje
07.10.2012 15:00 Borac 5 : 1 Drugarstvo
07.10.2012 15:00 Gorica 1 : 5 Mladost
07.10.2012 14:30 Nepričava 0 : 3 Kolubara
07.10.2012 14:30 Dimitrije Tucović 1 : 3 Polet
07.10.2012 14:30 Stepanje 2 : 0 Proleter
07.10.2012 14:30 Ratkovac 1 : 1 Sloga
07.10.2012 15:00 Palilulac 0 : 2 Napredak
07.10.2012 15:00 Sloga 1 : 5 Omladinac
07.10.2012 15:30 Kosovo 6 : 0 IMT
07.10.2012 15:30 Malinik 0 : 3 Graničar
07.10.2012 15:30 Knežica 2 : 1 Mekiš
07.10.2012 15:30 Draževac 0 : 1 Jedinstvo
07.10.2012 15:30 Napredak 2012 0 : 3 Vukašinovac
07.10.2012 15:30 Ratar 1 : 4 OFK Sloga
07.10.2012 15:30 Tempo 7 : 0 Polet
07.10.2012 11:00 OFK Tamnič 1 : 3 Smedovac
07.10.2012 16:00 Polet 1 : 5 Samarinovac
07.10.2012 16:00 Deli Jovan 1 : 2 Srbovo
07.10.2012 16:00 Mladost 2 : 0 Čubra
07.10.2012 11:00 Malajnica 2 : 1 Kovilovo
07.10.2012 16:00 Vidrovac 0 : 0 Graničar
07.10.2012 16:00 Ratar 2 : 2 Slatina
07.10.2012 15:30 Budućnost 3 : 0 Kablar
07.10.2012 15:30 Musina reka 1 : 2 Mladost
07.10.2012 15:30 Progorelica 0 : 1 Omladinac
07.10.2012 15:30 Jedinstvo 2 : 1 Popovići
07.10.2012 15:30 Mladost 1925 2 : 1 Real
07.10.2012 11:00 Miločajac 3 : 0 Zgodačica
07.10.2012 15:00 Divostin 2 : 1 Velika Sugubina
07.10.2012 15:00 Studenac 4 : 2 Trmbas
07.10.2012 15:00 Šumadija 1934 0 : 1 Žeželj
07.10.2012 15:00 Zastava 4 : 0 Đuriselac
07.10.2012 15:00 Metalac 0 : 3 Sloga (L)
07.10.2012 15:00 Pobeda 8 : 1 Proleter
07.10.2012 15:00 Napredak (B) 1 : 2 Mip Majdan
07.10.2012 15:00 Napredak (N) 0 : 2 Vojvoda Milenko
07.10.2012 15:00 Mlava 1 : 0 Stig
07.10.2012 15:00 Dizel 3 : 0 Zemljoradnik
07.10.2012 15:00 Sloga (D) 2 : 1 Dunav
07.10.2012 15:00 Barič 5 : 2 Kumane
07.10.2012 15:00 Žika Marković Uča 4 : 1 Polet
07.10.2012 15:00 Carevac 3 : 1 Ram
07.10.2012 15:00 Pek 0 : 2 Kurjače
07.10.2012 15:00 Električar 2 : 4 Sloga TOP
07.10.2012 15:00 7 juli 2 : 0 B.S.K.
07.10.2012 15:00 Omladinac 9 : 1 Udarnik
07.10.2012 15:00 Mladost 1 : 0 Napredak
07.10.2012 15:00 Proleter 4 : 7 Jedinstvo
07.10.2012 15:00 Sloga 5 : 4 Pomoravlje
07.10.2012 15:00 BSK 4 : 0 Budućnost
07.10.2012 15:30 Ranilović 3 : 0 Venčani
07.10.2012 15:30 Misača 1 : 0 Brezovac
07.10.2012 11:00 Vrbica 4 : 2 Šamot
07.10.2012 15:00 Milan Orlić 2 : 0 Rudar
07.10.2012 15:00 Prva Iskra 3 : 5 TE Gučevo
07.10.2012 15:00 Granit 7 : 1 Polet
07.10.2012 11:00 Budućnost 3 : 1 Culjkovic
07.10.2012 11:00 Mladost 2011 2 : 1 Metlić
07.10.2012 11:00 Mladost (SV) 0 : 4 Volujac
07.10.2012 11:00 Dušan Silni 2 : 1 Zablaće
07.10.2012 11:00 Mladost (SL) 1 : 1 Jedinstvo
07.10.2012 11:00 Sava 1 : 5 Rankovac
07.10.2012 11:00 Sloga 1949 .Mat. 3 : 1 Petrovac 74
07.10.2012 11:00 Tresnjevka 2 : 1 Sloga Trgosped .M.
07.10.2012 11:00 Dragojevac 9 : 0 Mladost
07.10.2012 15:00 Hajduk 2 : 0 Bobovik Skupljen
07.10.2012 15:00 Torpedo 2 : 1 Polet
07.10.2012 15:00 Krnule 09 2 : 0 Sloga .R.
07.10.2012 Murgaš 3 : 0 Dokmir
07.10.2012 Sloga 1 : 5 Rudar
07.10.2012 Vukona 2 : 1 Zvizdar
07.10.2012 Pambukovica 0 : 0 Šarbane
07.10.2012 15:30 Borac 1 : 3 Mali korak
07.10.2012 15:30 Rakac Stave 3 : 0 OFK Povlen
07.10.2012 15:30 Paune 1 : 2 Dupljaj
07.10.2012 10:00 Jašunja 4 : 1 Mladost (DL)
07.10.2012 15:30 Moravac 1 : 2 Vrhunac
07.10.2012 15:30 Bratstvo 0 : 1 Sušica 2012
07.10.2012 15:30 Mladi borac 1 : 4 Mladost
07.10.2012 15:30 Morava 2 : 1 Mladi Radnik
07.10.2012 15:00 Rudar Stenjevac 10 : 0 Resava
07.10.2012 15:00 OFK Dvorište 0 : 3 Rudar
07.10.2012 15:30 Juhor 10 : 0 Partizan (M)
07.10.2012 15:30 Napredak 1 : 0 Ribnik
07.10.2012 15:30 Lipar 1 : 0 Jedinstvo
07.10.2012 15:30 Sloga 2 : 1 Partizan (G)
07.10.2012 12:00 Kiseljak 1 : 4 14. Oktobar
07.10.2012 15:00 Gradac 2 : 1 Kostrež
07.10.2012 11:00 Modrica 0 : 3 Pasjak
07.10.2012 11:00 Zdravinje 10 : 0 Trmčari
07.10.2012 15:00 Bukovica 2 : 1 Lipovac
07.10.2012 15:00 Sebečevac 1 : 0 Polet (Š)
07.10.2012 15:00 Polet (K) 1 : 3 Štitari
07.10.2012 15:00 Grkljane 3 : 4 Drugari
07.10.2012 15:00 Jablanica 0 : 3 Rasinac
07.10.2012 15:30 Proleter 6 : 1 Jedinstvo
07.10.2012 15:30 Zlatica 1 : 0 Mladost
07.10.2012 15:30 OFK Stajicevo 2 : 0 Tamiš
07.10.2012 15:30 Sloga 3 : 0 Banat
07.10.2012 15:30 Barice 1 : 0 Janošik
07.10.2012 15:30 Vladimirovac 4 : 1 Sloga
07.10.2012 15:30 Gaj 0 : 3 Graničar
07.10.2012 15:30 Naša Krajina 3 : 2 Crvena Zvezda
07.10.2012 15:30 Solunac 0 : 2 Vojvodina
07.10.2012 15:30 Lokve 1 : 1 Banat
07.10.2012 15:30 Pobeda 1 : 0 Omladinac
07.10.2012 15:30 Jedinstvo 3 : 0 Banat
07.10.2012 15:30 Partizan 2 : 1 Vojvodina
07.10.2012 15:00 Neštin 0 : 1 Borac 46 (O)
07.10.2012 15:00 Mladost 2 : 2 Sloga
07.10.2012 15:00 Vajska 0 : 3 Slavija
07.10.2012 Sremac 0 : 2 Hajduk
07.10.2012 Fruškogorac 2 : 1 OFK Bosut
07.10.2012 Sloga (Č) 0 : 0 Mitros
07.10.2012 Borac (VR) 1 : 2 Srem
07.10.2012 Noćaj 7 : 2 Borac (R)
07.10.2012 Sloga 3 : 0 Sremac
07.10.2012 Borac 1 : 4 Fruška Gora
07.10.2012 Krušedol 1 : 2 Napredak
07.10.2012 PSK Putinci 1 : 1 Mladost
07.10.2012 Fruškogorac 2 : 0 OFK Kraljevci
07.10.2012 Borac (J) 2 : 4 Borac (S)
07.10.2012 Sloga 0 : 2 Radnički 2
07.10.2012 Fruškogorac 2 : 2 ČSK Čortanovci
07.10.2012 16:00 Sinđelić 5 : 2 Sremac
07.10.2012 16:00 Jedinstvo (Lj) 6 : 1 Jednota
07.10.2012 16:00 Borac 1 : 1 Graničar
07.10.2012 16:00 OFK Bingula 0 : 1 Omladinac (M)
07.10.2012 16:00 Jedinstvo (M) 3 : 0 Bratstvo
07.10.2012 16:00 OFK Bačinci 1 : 0 OFK Bikić
07.10.2012 16:00 Fruškogorac 3 : 1 Omladinac (B)
07.10.2012 15:00 Sremac 4 : 1 Mladost
07.10.2012 15:00 Graničar 3 : 0 OFK Brestač
07.10.2012 15:00 Kameni 9 : 0 Vitez
07.10.2012 15:00 Sloboda 0 : 3 Srem
07.10.2012 15:30 Budućnost 1 : 1 Mladi Borac
07.10.2012 15:30 Sloga 2 : 1 OFK Radnički
07.10.2012 15:30 Mladost 0 : 2 Polet
07.10.2012 15:00 Poljane 0 : 1 Posavina
07.10.2012 15:00 Skela 0 : 0 Jedinstvo
07.10.2012 15:00 Trstenica 0 : 2 Omladinac
07.10.2012 15:00 Belo Polje 2 : 3 Vukićevica
07.10.2012 15:00 Urovci 1 : 1 Zadrugar
07.10.2012 16:00 Ropočevo 0 : 3 Mladost
07.10.2012 15:00 BSK 2012 3 : 0 Borac
07.10.2012 15:00 BUSK 3 : 0 Pobednik
07.10.2012 15:00 Busije 2 : 0 OFK Petrovčić
07.10.2012 15:00 Kozara 3 : 0 Sparta
07.10.2012 15:00 Novi Beograd 3 : 1 Mladi proleter
07.10.2012 11:00 GAK 3 : 0 Olimpija
07.10.2012 11:00 Šumice 3 : 2 Napredak
07.10.2012 11:00 Radnik 3 : 0 Mladost (O)
07.10.2012 Kotlenik (L) 1 : 3 Kusovac
07.10.2012 Kotlenik (G) 5 : 0 Mladi Radnik
07.10.2012 15:00 Kaona 2 : 1 Neresnica
07.10.2012 15:00 Homolje 0 : 3 Pionir Zelenik
07.10.2012 15:00 Radenka 2 : 1 Sloga
07.10.2012 15:00 7. Juli 3 : 4 DB Junajted
07.10.2012 15:30 Dedinje 1 : 1 OFK Student
07.10.2012 15:30 Vlaska 1 : 1 Sloga
07.10.2012 15:30 Senaja 3 : 4 Napredak
07.10.2012 15:30 Markovac 2 : 4 Šepšin
07.10.2012 15:30 Borac 4 : 1 Kosmajac
07.10.2012 15:30 Heroj 1 : 2 Napredak
07.10.2012 15:30 Jedinstvo 0 : 4 Hajduk
07.10.2012 15:30 Omladinac 0 : 3 Radnik
07.10.2012 15:30 Popovac 0 : 3 Šumadija
07.10.2012 15:30 Mladost (GM) 4 : 2 Mladost (R)
07.10.2012 15:30 Polet 2 : 2 Radnicki
07.10.2012 Meteor 2 : 2 Badnjevac
07.10.2012 15:00 Mladost 5 : 3 Grabovica
07.10.2012 15:00 Vrhpolje 3 : 0 Lonjin
07.10.2012 16:00 Garevina 2 : 3 Vražogrnci
07.10.2012 16:00 Mladi Gorani 2 : 0 Rubin
07.10.2012 16:00 Mladost (R) 1 : 6 Mladost (G)
07.10.2012 15:00 Mladost Gaj 2011 0 : 4 OFK Borac
07.10.2012 15:00 Lisović 1977 0 : 1 Veliki Borak
07.10.2012 BSK 4 : 1 Napredak
07.10.2012 Planinac 6 : 0 Grgurevci
07.10.2012 Vojvodina 0 : 1 Borac
07.10.2012 Mladost 4 : 1 27. Oktobar
07.10.2012 Car Uroš 2 : 0 Polet
07.10.2012 15:00 Dimitrije Tucovic 2 : 0 Strmovo
07.10.2012 15:00 Mladost 1 : 2 Petka
07.10.2012 15:00 OFK Sokolovo 8 : 1 20. Oktobar
07.10.2012 15:00 Crvena Zastava 0 : 2 Sloga
07.10.2012 15:00 Borac 2 : 1 Partizan Draževac
07.10.2012 15:00 Ljubinić 1 : 0 Duboko
07.10.2012 15:00 Polet Grabovac 8 : 1 Pobeda
07.10.2012 15:00 Proleter 1 : 1 Baljevac
07.10.2012 13:00 LASK Crvena zvezda 5 : 0 Mašinac PZP
07.10.2012 13:00 Novi Bečej 4 : 0 Lemind Lavice
07.10.2012 15:30 Napredak 0 : 4 Spartak
07.10.2012 15:30 Šabac 0 : 3 Požarevac
07.10.2012 11:00 Jagodina 5 : 0 Sloga
07.10.2012 11:00 Kalemegdan 1 : 0 Fruškogorac
07.10.2012 15:00 Trijumf 11 : 0 Majdanpek
07.10.2012 13:00 Napredak 6 : 0 Inđija
07.10.2012 11:00 Metalac (K) 2 : 0 Javor
07.10.2012 15:00 Jadran 1 : 1 FAP
07.10.2012 11:00 Goč 2 : 4 Sloga
07.10.2012 11:30 Glavaš 3 : 2 Napredak
07.10.2012 10:00 Vulturul 6 : 3 Dobrica
07.10.2012 Rudar 11 : 0 Morava
07.10.2012 Mladi radnik (P) 0 : 1 Karađorđe
07.10.2012 Smederevo 3 : 0 Stig
07.10.2012 10:00 Šumadija 3 : 3 GFK Jasenica 1911
07.10.2012 15:30 Budućnost 0 : 4 Jedinstvo
07.10.2012 15:30 Savacijum 4 : 0 Radnicki
07.10.2012 15:30 Letnjikovac 0 : 10 Loznica
07.10.2012 12:00 Indeks 0 : 7 Spartak ZV
07.10.2012 12:00 Bačka 1901 0 : 1 Bečej 1918
07.10.2012 12:00 Novi Sad 0 : 1 Proleter 2006
07.10.2012 12:00 Vršac 1 : 1 Radnički (S)
07.10.2012 13:30 Bačka (P) 1 : 2 Jadran
07.10.2012 13:30 Bačka (M) 8 : 2 Proleter
07.10.2012 13:30 Čantavir 3 : 2 Vinogradar
07.10.2012 10:00 Palić 4 : 0 AFK
07.10.2012 10:00 Radnički 1 : 0 Senta
07.10.2012 10:00 Rudar 2 : 1 Morava
07.10.2012 13:00 Šumadija 3 : 0 Smederevo
07.10.2012 15:00 Novi Pazar 2 : 0 Mladost
07.10.2012 15:00 Javor 0 : 1 Sloboda
07.10.2012 15:00 Metalac (K) 1 : 0 Šumadija 1903
07.10.2012 15:00 Bane 3 : 1 FAP
07.10.2012 15:00 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Metalac (GM)
07.10.2012 15:00 Sloga (K) 0 : 0 Sevojno
07.10.2012 15:00 Čačak 94 2 : 1 Sloga (BB)
07.10.2012 11:00 Kolonija 0 : 4 Železničar
07.10.2012 12:00 Jedinstvo 0 : 3 Krušik
07.10.2012 12:00 Šabac 2 : 2 Rađevac
07.10.2012 12:00 Savacijum 12 : 1 Jedinstvo
07.10.2012 Nacional 0 : 3 Rudar (KM)
07.10.2012 11:00 Rudar (B) 1 : 3 Pazar Juniors 2011
07.10.2012 Pazar Juniors 2011 0 : 3 Nacional
07.10.2012 10:00 Indeks 1 : 3 Spartak ZV
07.10.2012 10:00 Bačka 1901 1 : 3 Bečej 1918
07.10.2012 10:00 Novi Sad 1 : 0 Proleter 2006
07.10.2012 10:00 Vršac 1 : 0 Radnički (S)
07.10.2012 11:00 Bačka Topola 4 : 3 Subotica
07.10.2012 11:00 Mladost Radost 13 : 0 Potisje
07.10.2012 13:00 Olimpija 10 : 0 Obilić
07.10.2012 Glavaš 0 : 3 Napredak
07.10.2012 Seljak 1 : 9 Badnjevac
07.10.2012 Smederevo 0 : 1 GFK Jasenica 1911
07.10.2012 Šumadija 3 : 1 Rudar
07.10.2012 Plana 0 : 3 Mladi radnik
07.10.2012 Pinkum 1 : 2 MIP Presing
07.10.2012 09:30 Kolonija 0 : 3 Železničar
07.10.2012 10:00 Osecina 1 : 3 Jedinstvo
07.10.2012 10:00 Jedinstvo 2 : 0 Krušik
07.10.2012 10:00 Šabac 2 : 0 Rađevac
07.10.2012 10:00 Savacijum 1 : 1 Spartak
07.10.2012 11:00 Rudar (B) 3 : 6 Rudar (KM)
07.10.2012 11:00 OFK Vlada Dimitrijević 8 : 1 Granit
07.10.2012 11:00 Jošanica 4 : 1 Tutin
07.10.2012 11:00 OFK Ras 1 : 2 Pazar Juniors
07.10.2012 11:00 Kosmet 6 : 1 OFK Lešak
07.10.2012 10:00 Dribling 1 : 4 Subotica '00
07.10.2012 09:30 Bačka Topola 12 : 1 Potisje
07.10.2012 10:00 Apolon 4 I 15 : 0 Feniks

Košarka

07.10.2012 18:00 Široki WWin 102 : 101 Szolnoki Olaj
07.10.2012 17:00 Budućnost VOLI 81 : 71 MZT Skopje
07.10.2012 18:00 Crvena zvezda Telekom 87 : 76 Union Olimpija
07.10.2012 12:30 Mega Vizura 87 : 71 Borac Mozzart Sport