06.09
16:30
OFK Bor
Timok
1
2
|
06.09.2015 16:30 | OFK Bor | 1 : 2 | Timok |
06.09
16:30
Železničar
Omladinac
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Železničar | 1 : 1 | Omladinac |
06.09
16:30
Stepojevac Vaga
Radnički (O)
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Stepojevac Vaga | 0 : 0 | Radnički (O) | |||||
06.09
16:30
Crvena zvezda
Sopot
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Sopot | |||||
06.09
11:00
Žarkovo
BASK
3
0
|
06.09.2015 11:00 | Žarkovo | 3 : 0 | BASK | |||||
06.09
16:30
Budućnost
IMT
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Budućnost | 1 : 1 | IMT | |||||
06.09
16:30
Brodarac 1947
Srem
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Brodarac 1947 | 3 : 1 | Srem | |||||
06.09
11:00
Dorćol
Turbina
3
0
|
06.09.2015 11:00 | Dorćol | 3 : 0 | Turbina |
06.09
16:30
Sloga (K)
Budućnost Krušik 2014
0
2
|
06.09.2015 16:30 | Sloga (K) | 0 : 2 | Budućnost Krušik 2014 |
06.09
16:30
Bošnjane
Jedinstvo (M)
5
0
|
06.09.2015 16:30 | Bošnjane | 5 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
06.09
16:30
Rembas
Juhor
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Rembas | 1 : 2 | Juhor | |||||
06.09
16:30
Morava
Levač
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Morava | 1 : 1 | Levač | |||||
06.09
16:30
Župa
Jedinstvo (P)
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Župa | 1 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
06.09
16:30
Poljoprivrednik
Sloga (Ć)
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Poljoprivrednik | 1 : 1 | Sloga (Ć) |
06.09
16:30
Šarbanovac
Hajduk Veljko
4
3
|
06.09.2015 16:30 | Šarbanovac | 4 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
06.09
16:30
Bukovik
Bučje
9
0
|
06.09.2015 16:30 | Bukovik | 9 : 0 | Bučje | |||||
06.09
16:30
Radnički (L)
Rudar (P)
2
2
|
06.09.2015 16:30 | Radnički (L) | 2 : 2 | Rudar (P) | |||||
06.09
16:30
Rudar Alpos
Zaplanjac
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Rudar Alpos | 2 : 1 | Zaplanjac | |||||
06.09
16:30
Pukovac
Đerdap
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Pukovac | 1 : 2 | Đerdap |
06.09
16:30
Ropotovo
Jablanica
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Ropotovo | 1 : 0 | Jablanica | |||||
06.09
11:00
Jedinstvo (P)
Vlasina
0
3
|
06.09.2015 11:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 3 | Vlasina |
06.09
16:30
ŽAK
Jedinstvo (BK)
2
0
|
06.09.2015 16:30 | ŽAK | 2 : 0 | Jedinstvo (BK) | |||||
06.09
16:30
Polet
Radnički Zrenjanin
0
7
|
06.09.2015 16:30 | Polet | 0 : 7 | Radnički Zrenjanin | |||||
06.09
16:30
Slavia
Sloboda
4
3
|
06.09.2015 16:30 | Slavia | 4 : 3 | Sloboda |
06.09
16:30
Tekstilac
Tavankut
1
4
|
06.09.2015 16:30 | Tekstilac | 1 : 4 | Tavankut | |||||
06.09
16:30
Mladost (T)
OFK Vrbas
3
6
|
06.09.2015 16:30 | Mladost (T) | 3 : 6 | OFK Vrbas | |||||
06.09
16:30
Bačka (P)
Radnički (S)
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Bačka (P) | 0 : 0 | Radnički (S) |
06.09
16:30
Borac
Jedinstvo (SP)
0
4
|
06.09.2015 16:30 | Borac | 0 : 4 | Jedinstvo (SP) | |||||
06.09
16:30
Budućnost (SN)
LSK Laćarak
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Budućnost (SN) | 2 : 1 | LSK Laćarak | |||||
06.09
16:30
Kupinovo
Sloga
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Kupinovo | 3 : 1 | Sloga |
06.09
16:30
Torlak
Jedinstvo
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Torlak | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
PKB
Borac
0
3
|
06.09.2015 16:30 | PKB | 0 : 3 | Borac | |||||
06.09
11:00
Prva Iskra
Vrčin
4
1
|
06.09.2015 11:00 | Prva Iskra | 4 : 1 | Vrčin | |||||
06.09
10:00
Grafičar
Hajduk
7
1
|
06.09.2015 10:00 | Grafičar | 7 : 1 | Hajduk | |||||
06.09
16:30
BSK Batajnica
Zvezdara
1
1
|
06.09.2015 16:30 | BSK Batajnica | 1 : 1 | Zvezdara | |||||
06.09
16:30
Sremčica
Lepušnica
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Sremčica | 1 : 1 | Lepušnica |
06.09
16:30
Napredak
Borac
0
2
|
06.09.2015 16:30 | Napredak | 0 : 2 | Borac | |||||
06.09
16:30
Proleter
Morava
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Proleter | 3 : 0 | Morava | |||||
06.09
16:30
Omladinac
Basarac
4
2
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac | 4 : 2 | Basarac | |||||
06.09
16:30
RSK
Radnički 1926
4
2
|
06.09.2015 16:30 | RSK | 4 : 2 | Radnički 1926 |
06.09
16:30
Zadrugar
Brezovica
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Zadrugar | 2 : 0 | Brezovica | |||||
06.09
16:30
OFK Osečina
Radnički Stobex
1
0
|
06.09.2015 16:30 | OFK Osečina | 1 : 0 | Radnički Stobex |
06.09
16:30
Slavija (K)
Braća Vuković
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Slavija (K) | 0 : 0 | Braća Vuković | |||||
06.09
16:30
Bane
Sloboda (Č)
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Bane | 1 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
06.09
16:30
Karađorđe
Polet (T)
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Karađorđe | 2 : 0 | Polet (T) |
06.09
16:00
Partizan
Dragocvet
1
2
|
06.09.2015 16:00 | Partizan | 1 : 2 | Dragocvet | |||||
06.09
16:00
Mladi radnik
Budućnost
1
3
|
06.09.2015 16:00 | Mladi radnik | 1 : 3 | Budućnost | |||||
06.09
16:00
Kušiljevo
OFK Batinac
3
0
|
06.09.2015 16:00 | Kušiljevo | 3 : 0 | OFK Batinac | |||||
06.09
16:00
Napredak (Z)
Mladost (J)
3
0
|
06.09.2015 16:00 | Napredak (Z) | 3 : 0 | Mladost (J) | |||||
06.09
16:00
Bratstvo
OFK Bratstvo
1
0
|
06.09.2015 16:00 | Bratstvo | 1 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
06.09
16:00
Sloga
Napredak (D)
0
0
|
06.09.2015 16:00 | Sloga | 0 : 0 | Napredak (D) |
06.09
17:30
Sloga
Naupare
3
1
|
06.09.2015 17:30 | Sloga | 3 : 1 | Naupare | |||||
06.09
17:30
Ribnik
Šanac
0
0
|
06.09.2015 17:30 | Ribnik | 0 : 0 | Šanac | |||||
06.09
17:30
Mladi radnik
Trajal
3
1
|
06.09.2015 17:30 | Mladi radnik | 3 : 1 | Trajal | |||||
06.09
17:30
Gradina
13. April
1
6
|
06.09.2015 17:30 | Gradina | 1 : 6 | 13. April | |||||
06.09
17:30
Čitluk
Gornji Stepoš
2
0
|
06.09.2015 17:30 | Čitluk | 2 : 0 | Gornji Stepoš | |||||
06.09
17:30
Vinogradar
Jastrebac
3
0
|
06.09.2015 17:30 | Vinogradar | 3 : 0 | Jastrebac | |||||
06.09
17:30
Mačkovac
Parunovac
1
0
|
06.09.2015 17:30 | Mačkovac | 1 : 0 | Parunovac | |||||
06.09
17:30
Mladost
Blagotin
3
0
|
06.09.2015 17:30 | Mladost | 3 : 0 | Blagotin |
06.09
16:30
NS Tatko
Kosovac
0
3
|
06.09.2015 16:30 | NS Tatko | 0 : 3 | Kosovac | |||||
06.09
16:30
Pobeda
Jug Bogdan
2
2
|
06.09.2015 16:30 | Pobeda | 2 : 2 | Jug Bogdan | |||||
06.09
16:30
Dunđerski
Trbunje
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Dunđerski | 1 : 1 | Trbunje | |||||
06.09
16:30
Svetlost
Polet
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Svetlost | 3 : 0 | Polet | |||||
06.09
16:30
Jastrebac
Kaćuša
3
2
|
06.09.2015 16:30 | Jastrebac | 3 : 2 | Kaćuša | |||||
06.09
16:30
Mladost 1982
Real
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Mladost 1982 | 2 : 0 | Real | |||||
06.09
16:30
Dobrič
Borac
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Dobrič | 4 : 0 | Borac |
06.09
16:30
Orljane
Radnički 1947 (Č)
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Orljane | 1 : 1 | Radnički 1947 (Č) | |||||
06.09
16:30
Zemljoradnik
Rasovača
1
4
|
06.09.2015 16:30 | Zemljoradnik | 1 : 4 | Rasovača | |||||
06.09
16:30
Koprijan 1975
Polet
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Koprijan 1975 | 1 : 2 | Polet | |||||
06.09
16:30
Doljevac
Morava
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Doljevac | 0 : 0 | Morava | |||||
06.09
16:30
Radnički 1924
Jedinstvo (B)
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Radnički 1924 | 1 : 1 | Jedinstvo (B) |
06.09
16:30
Radnički
Nemetali
3
2
|
06.09.2015 16:30 | Radnički | 3 : 2 | Nemetali | |||||
06.09
11:00
Sloga
Polom
3
0
|
06.09.2015 11:00 | Sloga | 3 : 0 | Polom | |||||
06.09
16:30
BSK
Čubra
0
1
|
06.09.2015 16:30 | BSK | 0 : 1 | Čubra | |||||
06.09
16:30
Branik
Poreč
2
5
|
06.09.2015 16:30 | Branik | 2 : 5 | Poreč | |||||
06.09
16:30
Zlot
Ključ
4
2
|
06.09.2015 16:30 | Zlot | 4 : 2 | Ključ | |||||
06.09
16:30
Slatina
Deli Jovan
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Slatina | 2 : 0 | Deli Jovan | |||||
06.09
16:30
Blizna
Krivelj
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Blizna | 0 : 0 | Krivelj |
06.09
16:30
ŠSK
Grlište
3
1
|
06.09.2015 16:30 | ŠSK | 3 : 1 | Grlište | |||||
06.09
16:30
Polet
Osnić
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Polet | 1 : 1 | Osnić | |||||
06.09
16:30
Svrljiška Topla
Malinik
3
9
|
06.09.2015 16:30 | Svrljiška Topla | 3 : 9 | Malinik | |||||
06.09
16:30
Trebič
OFK Knjaz
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Trebič | 1 : 1 | OFK Knjaz |
06.09
16:30
Napredak
Jedinstvo
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
Padež
Zvezda
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Padež | 3 : 0 | Zvezda | |||||
06.09
16:30
Zadrugar
Tanasko Rajić
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Zadrugar | 3 : 1 | Tanasko Rajić |
06.09
16:00
Bukuroca
Levosoje
0
0
|
06.09.2015 16:00 | Bukuroca | 0 : 0 | Levosoje | |||||
06.09
16:00
Trešnjevka
Mladost (B)
1
4
|
06.09.2015 16:00 | Trešnjevka | 1 : 4 | Mladost (B) | |||||
06.09
16:00
Lugina
Vihor
0
0
|
06.09.2015 16:00 | Lugina | 0 : 0 | Vihor | |||||
06.09
16:00
Pavlovac
Pčinja
1
3
|
06.09.2015 16:00 | Pavlovac | 1 : 3 | Pčinja | |||||
06.09
16:00
Ternoci
OFK Alakince
3
0
|
06.09.2015 16:00 | Ternoci | 3 : 0 | OFK Alakince |
06.09
16:30
Šumadija
Kumarevo
4
1
|
06.09.2015 16:30 | Šumadija | 4 : 1 | Kumarevo | |||||
06.09
16:30
Vučje
Plantaža
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Vučje | 1 : 1 | Plantaža | |||||
06.09
16:30
Radnički (P)
Omladinac
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Radnički (P) | 3 : 1 | Omladinac | |||||
06.09
16:30
Čekmin
Brza
5
1
|
06.09.2015 16:30 | Čekmin | 5 : 1 | Brza | |||||
06.09
16:30
Umac
Železničar
6
2
|
06.09.2015 16:30 | Umac | 6 : 2 | Železničar | |||||
06.09
16:30
Sloga (L)
Mladost V
5
3
|
06.09.2015 16:30 | Sloga (L) | 5 : 3 | Mladost V | |||||
06.09
16:30
Zloćudovo
Progres
2
3
|
06.09.2015 16:30 | Zloćudovo | 2 : 3 | Progres | |||||
06.09
16:30
Sloboda D.B
Mladi Borac
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Sloboda D.B | 0 : 0 | Mladi Borac |
06.09
Radnički
Mramor
0
2
|
06.09.2015 | Radnički | 0 : 2 | Mramor | |||||
06.09
Mladost
Vulkan
1
5
|
06.09.2015 | Mladost | 1 : 5 | Vulkan | |||||
06.09
Sloboda
Rudar
0
1
|
06.09.2015 | Sloboda | 0 : 1 | Rudar |
06.09
16:30
Borac (S)
Jedinstvo Stević
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Borac (S) | 3 : 0 | Jedinstvo Stević | |||||
06.09
16:30
Vojvodina
Mladost (O)
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Vojvodina | 3 : 1 | Mladost (O) | |||||
06.09
16:30
Vulturul
Mladost (V)
4
1
|
06.09.2015 16:30 | Vulturul | 4 : 1 | Mladost (V) | |||||
06.09
16:30
Crvena zvezda
Sloga (BNS)
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Sloga (BNS) |
06.09
16:30
Terekveš
OFK Šikara
2
2
|
06.09.2015 16:30 | Terekveš | 2 : 2 | OFK Šikara | |||||
06.09
16:30
Lipar
Radnički 1918
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Lipar | 3 : 0 | Radnički 1918 | |||||
06.09
16:30
Omladinac (D)
Borac
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac (D) | 1 : 0 | Borac | |||||
06.09
16:30
Hajduk
Kordun
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Hajduk | 1 : 1 | Kordun |
06.09
16:30
Vinogradar
Njegoš
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Vinogradar | 3 : 1 | Njegoš | |||||
06.09
16:30
Bajša
Preporod
6
0
|
06.09.2015 16:30 | Bajša | 6 : 0 | Preporod | |||||
06.09
16:30
Bačka
Krivaja
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Bačka | 1 : 0 | Krivaja | |||||
06.09
16:30
Proleter
Obilić
1
4
|
06.09.2015 16:30 | Proleter | 1 : 4 | Obilić | |||||
06.09
16:30
Eđšeg
Sloga
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Eđšeg | 1 : 1 | Sloga |
06.09
17:00
Donji Petrovci
OFK Zeka Buljubaša
2
2
|
06.09.2015 17:00 | Donji Petrovci | 2 : 2 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
06.09
17:00
OFK Brestač
Ljukovo
1
0
|
06.09.2015 17:00 | OFK Brestač | 1 : 0 | Ljukovo | |||||
06.09
17:00
Jadran
Podrinje
1
0
|
06.09.2015 17:00 | Jadran | 1 : 0 | Podrinje | |||||
06.09
17:00
Hajduk 1925 Podunavac
Sloven
1
0
|
06.09.2015 17:00 | Hajduk 1925 Podunavac | 1 : 0 | Sloven | |||||
06.09
17:00
Hajduk (D)
Rudar
3
2
|
06.09.2015 17:00 | Hajduk (D) | 3 : 2 | Rudar | |||||
06.09
17:00
Jedinstvo (M)
Napredak (P)
1
4
|
06.09.2015 17:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 4 | Napredak (P) |
06.09
16:30
Veliki Borak
Mladost (B)
0
3
|
06.09.2015 16:30 | Veliki Borak | 0 : 3 | Mladost (B) | |||||
06.09
10:00
Radnički
Borac
0
0
|
06.09.2015 10:00 | Radnički | 0 : 0 | Borac | |||||
06.09
16:30
Strelac
Budućnost
0
1
|
06.09.2015 16:30 | Strelac | 0 : 1 | Budućnost | |||||
06.09
16:30
OFK Borac
Mladost (Č)
0
1
|
06.09.2015 16:30 | OFK Borac | 0 : 1 | Mladost (Č) | |||||
06.09
16:30
Polet
Mladost (C)
1
4
|
06.09.2015 16:30 | Polet | 1 : 4 | Mladost (C) |
06.09
16:30
Zmaj 1953
Pionir
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Zmaj 1953 | 1 : 2 | Pionir | |||||
06.09
16:30
Institut
13. maj
3
3
|
06.09.2015 16:30 | Institut | 3 : 3 | 13. maj | |||||
06.09
16:30
Sindjelić 2012
Dunav
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Sindjelić 2012 | 2 : 1 | Dunav | |||||
06.09
16:30
Banja
Brodarac
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Banja | 1 : 1 | Brodarac |
06.09
16:30
Pudarci
Vinča
0
3
|
06.09.2015 16:30 | Pudarci | 0 : 3 | Vinča | |||||
06.09
10:00
Selo Mladenovac
Kosmaj
1
2
|
06.09.2015 10:00 | Selo Mladenovac | 1 : 2 | Kosmaj | |||||
06.09
16:30
OFK Leštane
Pinosava
7
1
|
06.09.2015 16:30 | OFK Leštane | 7 : 1 | Pinosava | |||||
06.09
16:30
Ropočevo
Kovačevac
0
1
|
06.09.2015 16:30 | Ropočevo | 0 : 1 | Kovačevac |
06.09
Omladinac
Bačinac
0
0
|
06.09.2015 | Omladinac | 0 : 0 | Bačinac | |||||
06.09
Osipaonica
Železničar
2
0
|
06.09.2015 | Osipaonica | 2 : 0 | Železničar | |||||
06.09
Sloboda
Udarnik
3
0
|
06.09.2015 | Sloboda | 3 : 0 | Udarnik | |||||
06.09
Sloga
Borac (R)
3
1
|
06.09.2015 | Sloga | 3 : 1 | Borac (R) | |||||
06.09
7. Juli
SASK
2
3
|
06.09.2015 | 7. Juli | 2 : 3 | SASK | |||||
06.09
Budućnost
Bresje Superior
3
1
|
06.09.2015 | Budućnost | 3 : 1 | Bresje Superior | |||||
06.09
Šumadija
Mladi radnik
0
1
|
06.09.2015 | Šumadija | 0 : 1 | Mladi radnik | |||||
06.09
Pobeda
Mladi borac
3
1
|
06.09.2015 | Pobeda | 3 : 1 | Mladi borac |
06.09
16:30
Krilaš
Vojvoda Milenko
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Krilaš | 2 : 0 | Vojvoda Milenko | |||||
06.09
16:30
Železničar
Sloga (B)
0
3
|
06.09.2015 16:30 | Železničar | 0 : 3 | Sloga (B) | |||||
06.09
16:30
Dizel
Integral
5
1
|
06.09.2015 16:30 | Dizel | 5 : 1 | Integral | |||||
06.09
16:30
Sloga (Ć)
Petar Dobrnjac
1
3
|
06.09.2015 16:30 | Sloga (Ć) | 1 : 3 | Petar Dobrnjac | |||||
06.09
16:30
Makce
Polet
3
2
|
06.09.2015 16:30 | Makce | 3 : 2 | Polet | |||||
06.09
16:30
Napredak
Borac
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Borac | |||||
06.09
16:30
Mlava
Budućnost
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Mlava | 2 : 0 | Budućnost |
06.09
16:30
Lepenica
Aranđelovac
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Lepenica | 0 : 0 | Aranđelovac | |||||
06.09
16:30
BSK
Vinča
4
1
|
06.09.2015 16:30 | BSK | 4 : 1 | Vinča | |||||
06.09
16:30
Junkovac
Vitlina-Bokanja
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Junkovac | 3 : 1 | Vitlina-Bokanja | |||||
06.09
16:30
Borac
Prvi srpski ustanak
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Borac | 3 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
06.09
16:30
ŽSK
Karađorđe
0
1
|
06.09.2015 16:30 | ŽSK | 0 : 1 | Karađorđe | |||||
06.09
16:30
Pobeda
Šatornja
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Pobeda | 1 : 1 | Šatornja | |||||
06.09
16:30
Banja
Šumadija
3
2
|
06.09.2015 16:30 | Banja | 3 : 2 | Šumadija | |||||
06.09
16:30
Trnava
Šumadinac
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Trnava | 3 : 0 | Šumadinac |
06.09
16:30
Prvi partizan
Crnokosa
0
1
|
06.09.2015 16:30 | Prvi partizan | 0 : 1 | Crnokosa | |||||
06.09
16:30
Železničar
Čajetina
1
6
|
06.09.2015 16:30 | Železničar | 1 : 6 | Čajetina | |||||
06.09
16:30
Savinac
Perućac
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Savinac | 3 : 0 | Perućac | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo
Soko
7
2
|
06.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 7 : 2 | Soko | |||||
06.09
11:00
Ariljska rampa
Višesava
1
3
|
06.09.2015 11:00 | Ariljska rampa | 1 : 3 | Višesava | |||||
06.09
16:30
Napredak
Jasen
2
3
|
06.09.2015 16:30 | Napredak | 2 : 3 | Jasen | |||||
06.09
16:30
Polet
Sevojno
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Polet | 1 : 2 | Sevojno |
06.09
16:00
Jedinstvo (Š)
Radnički Šabački
1
0
|
06.09.2015 16:00 | Jedinstvo (Š) | 1 : 0 | Radnički Šabački | |||||
06.09
16:00
Antimon
BMR Petlovača
1
1
|
06.09.2015 16:00 | Antimon | 1 : 1 | BMR Petlovača | |||||
06.09
16:00
Lipolist
Hajduk Stanko
2
2
|
06.09.2015 16:00 | Lipolist | 2 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
06.09
16:00
Drina
Borac (V)
2
1
|
06.09.2015 16:00 | Drina | 2 : 1 | Borac (V) | |||||
06.09
16:00
Borac (L)
Podrinje
3
1
|
06.09.2015 16:00 | Borac (L) | 3 : 1 | Podrinje | |||||
06.09
16:00
Jedinstvo (Z)
Sinđelić
2
2
|
06.09.2015 16:00 | Jedinstvo (Z) | 2 : 2 | Sinđelić |
06.09
17:00
Polet
Real
2
1
|
06.09.2015 17:00 | Polet | 2 : 1 | Real | |||||
06.09
17:00
Gruža
Granit
2
1
|
06.09.2015 17:00 | Gruža | 2 : 1 | Granit | |||||
06.09
17:00
Mataruge
Stubal
2
2
|
06.09.2015 17:00 | Mataruge | 2 : 2 | Stubal | |||||
06.09
17:00
Ribnica
Borac
2
1
|
06.09.2015 17:00 | Ribnica | 2 : 1 | Borac | |||||
06.09
17:00
Radnički
Ibar
0
0
|
06.09.2015 17:00 | Radnički | 0 : 0 | Ibar | |||||
06.09
17:00
Budućnost
Goč
1
1
|
06.09.2015 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Goč | |||||
06.09
17:00
Radnik
Rudar
2
0
|
06.09.2015 17:00 | Radnik | 2 : 0 | Rudar |
06.09
16:00
Polet
Rudar (SR)
1
0
|
06.09.2015 16:00 | Polet | 1 : 0 | Rudar (SR) | |||||
06.09
16:00
Hajduk
Omladinac
2
0
|
06.09.2015 16:00 | Hajduk | 2 : 0 | Omladinac | |||||
06.09
16:00
Moravac
Rudar Stenjevac
0
3
|
06.09.2015 16:00 | Moravac | 0 : 3 | Rudar Stenjevac | |||||
06.09
16:00
Mladost (S)
Omladinski
0
0
|
06.09.2015 16:00 | Mladost (S) | 0 : 0 | Omladinski | |||||
06.09
16:00
Napredak (Sv)
Istok 63
6
0
|
06.09.2015 16:00 | Napredak (Sv) | 6 : 0 | Istok 63 | |||||
06.09
16:00
Šumadija
Napredak Stubica
3
0
|
06.09.2015 16:00 | Šumadija | 3 : 0 | Napredak Stubica |
06.09
16:00
Budućnost
Sloga
1
3
|
06.09.2015 16:00 | Budućnost | 1 : 3 | Sloga | |||||
06.09
16:00
Ursule
Osaonica
2
1
|
06.09.2015 16:00 | Ursule | 2 : 1 | Osaonica | |||||
06.09
16:00
Blagotin
Kupinovac
1
0
|
06.09.2015 16:00 | Blagotin | 1 : 0 | Kupinovac | |||||
06.09
16:00
Kolare
Napredak (SL)
2
0
|
06.09.2015 16:00 | Kolare | 2 : 0 | Napredak (SL) | |||||
06.09
16:00
Crni Vrh
Mladost (G)
2
3
|
06.09.2015 16:00 | Crni Vrh | 2 : 3 | Mladost (G) | |||||
06.09
16:00
Morava
Šumadinac
1
2
|
06.09.2015 16:00 | Morava | 1 : 2 | Šumadinac | |||||
06.09
16:00
Mladost (D)
Juhor
3
0
|
06.09.2015 16:00 | Mladost (D) | 3 : 0 | Juhor |
06.09
20:00
OFK Gnjila
Omladinac
6
2
|
06.09.2015 20:00 | OFK Gnjila | 6 : 2 | Omladinac | |||||
06.09
17:30
Trudbenik
Sloga
4
0
|
06.09.2015 17:30 | Trudbenik | 4 : 0 | Sloga | |||||
06.09
17:30
Mladost
Polet 57
2
1
|
06.09.2015 17:30 | Mladost | 2 : 1 | Polet 57 | |||||
06.09
17:30
Rubin (DS)
Varvarin
5
0
|
06.09.2015 17:30 | Rubin (DS) | 5 : 0 | Varvarin | |||||
06.09
17:30
Donji Kopaonik
14. Oktobar
3
0
|
06.09.2015 17:30 | Donji Kopaonik | 3 : 0 | 14. Oktobar | |||||
06.09
17:30
Beli Orlovi
Kamenorezac 76
0
0
|
06.09.2015 17:30 | Beli Orlovi | 0 : 0 | Kamenorezac 76 |
06.09
11:00
Pobeda 1976
OFK Rutevac 1908
3
2
|
06.09.2015 11:00 | Pobeda 1976 | 3 : 2 | OFK Rutevac 1908 | |||||
06.09
11:00
Crvena zvezda
Ratar
5
0
|
06.09.2015 11:00 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Ratar | |||||
06.09
16:30
Napredak 2012
OFK Sloga
7
1
|
06.09.2015 16:30 | Napredak 2012 | 7 : 1 | OFK Sloga | |||||
06.09
11:00
Planinac 2015
Vukašinovac
5
1
|
06.09.2015 11:00 | Planinac 2015 | 5 : 1 | Vukašinovac |
06.09
16:30
Napredak
Lovćen
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Napredak | 1 : 1 | Lovćen | |||||
06.09
16:30
Mala Vrbica
Lokomotiva
5
0
|
06.09.2015 16:30 | Mala Vrbica | 5 : 0 | Lokomotiva | |||||
06.09
16:30
Egeta
Koča Andjelković
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Egeta | 2 : 0 | Koča Andjelković | |||||
06.09
16:30
Omladinac
Rtkovo
0
5
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac | 0 : 5 | Rtkovo | |||||
06.09
16:30
Velika Vrbica
Kladušnica
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Velika Vrbica | 1 : 2 | Kladušnica | |||||
06.09
16:30
Milutinovac
Pontes
1
3
|
06.09.2015 16:30 | Milutinovac | 1 : 3 | Pontes |
06.09
16:30
Kosovo
Velika Jasikova
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Kosovo | 1 : 1 | Velika Jasikova | |||||
06.09
16:30
Timok 1928
Kastrum
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Timok 1928 | 3 : 0 | Kastrum | |||||
06.09
16:30
Lovac
Nacional
4
2
|
06.09.2015 16:30 | Lovac | 4 : 2 | Nacional |
06.09
16:30
Temac
Jerma
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Temac | 1 : 2 | Jerma | |||||
06.09
16:30
Dragoš
Lokomotiva
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Dragoš | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
06.09
16:30
Pobeda
Sloboda
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Pobeda | 3 : 0 | Sloboda |
06.09
16:30
Moravac
Mladost (DL)
3
2
|
06.09.2015 16:30 | Moravac | 3 : 2 | Mladost (DL) | |||||
06.09
16:30
Polet
Sušica 2012
4
2
|
06.09.2015 16:30 | Polet | 4 : 2 | Sušica 2012 | |||||
06.09
16:30
Navalin
Morava
4
1
|
06.09.2015 16:30 | Navalin | 4 : 1 | Morava | |||||
06.09
16:30
Real
Jedinstvo (Š)
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Real | 4 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
06.09
16:30
OFK Morava
Lemind 1953
0
2
|
06.09.2015 16:30 | OFK Morava | 0 : 2 | Lemind 1953 | |||||
06.09
16:30
Gradac
Jedinstvo (G)
2
2
|
06.09.2015 16:30 | Gradac | 2 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
06.09
16:30
Marjan MB
Mladost (B)
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Marjan MB | 4 : 0 | Mladost (B) | |||||
06.09
16:30
Napredak
Bratstvo
2
2
|
06.09.2015 16:30 | Napredak | 2 : 2 | Bratstvo |
06.09
16:30
Partizan (K)
Hajdučica
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Partizan (K) | 2 : 1 | Hajdučica | |||||
06.09
16:30
Potporanj
Jedinstvo
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Potporanj | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
Karaš (J)
Borac (VG)
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Karaš (J) | 0 : 0 | Borac (VG) | |||||
06.09
16:30
Vojvodina (S)
Ševac
3
2
|
06.09.2015 16:30 | Vojvodina (S) | 3 : 2 | Ševac | |||||
06.09
16:30
Vojvodina (CC)
Dunav
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Vojvodina (CC) | 4 : 0 | Dunav | |||||
06.09
16:30
Karaš (K)
Ratar
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Karaš (K) | 3 : 1 | Ratar | |||||
06.09
16:30
Borac (VS)
Banat (I)
8
0
|
06.09.2015 16:30 | Borac (VS) | 8 : 0 | Banat (I) |
06.09
16:30
Napredak
Budućnost
7
1
|
06.09.2015 16:30 | Napredak | 7 : 1 | Budućnost | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo
2. Oktobar
12
2
|
06.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 12 : 2 | 2. Oktobar | |||||
06.09
16:30
Terekveš
Bega
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Terekveš | 2 : 0 | Bega | |||||
06.09
16:30
Proleter
Vojvodina (B)
0
4
|
06.09.2015 16:30 | Proleter | 0 : 4 | Vojvodina (B) | |||||
06.09
16:30
1.Oktobar
Delija
1
1
|
06.09.2015 16:30 | 1.Oktobar | 1 : 1 | Delija | |||||
06.09
16:30
Vojvodina (NM)
Omladinac
1
4
|
06.09.2015 16:30 | Vojvodina (NM) | 1 : 4 | Omladinac |
06.09
16:30
Proleter
ASK
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Proleter | 2 : 0 | ASK | |||||
06.09
16:30
Rusanda
Naftagas
0
2
|
06.09.2015 16:30 | Rusanda | 0 : 2 | Naftagas | |||||
06.09
16:30
Potisje
OFK Gradnulica
5
1
|
06.09.2015 16:30 | Potisje | 5 : 1 | OFK Gradnulica | |||||
06.09
16:30
Omladinac
MSK
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | MSK | |||||
06.09
16:30
ŽFK Banat
OFK Klek
1
0
|
06.09.2015 16:30 | ŽFK Banat | 1 : 0 | OFK Klek | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo
Lehel
2
4
|
06.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 2 : 4 | Lehel |
06.09
16:30
Jedinstvo (R)
Aleksa Šantić
0
5
|
06.09.2015 16:30 | Jedinstvo (R) | 0 : 5 | Aleksa Šantić | |||||
06.09
16:30
OFK Metalac
Rastina 1918
2
2
|
06.09.2015 16:30 | OFK Metalac | 2 : 2 | Rastina 1918 | |||||
06.09
16:30
Telečka
Dunav
0
5
|
06.09.2015 16:30 | Telečka | 0 : 5 | Dunav |
06.09
16:30
Đurđin
Elektrovojvodina
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Đurđin | 1 : 1 | Elektrovojvodina | |||||
06.09
16:30
Bratstvo
Čantavir
1
4
|
06.09.2015 16:30 | Bratstvo | 1 : 4 | Čantavir | |||||
06.09
16:30
Lokomotiva
Udarnik Višnjevac
1
3
|
06.09.2015 16:30 | Lokomotiva | 1 : 3 | Udarnik Višnjevac | |||||
06.09
16:30
Hajduk
Palić
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Hajduk | 4 : 0 | Palić | |||||
06.09
16:30
Bikovo
Žednik
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Bikovo | 1 : 1 | Žednik |
06.09
17:00
Borac (M)
Radnički
4
1
|
06.09.2015 17:00 | Borac (M) | 4 : 1 | Radnički | |||||
06.09
17:00
Sloga
Napredak
0
1
|
06.09.2015 17:00 | Sloga | 0 : 1 | Napredak | |||||
06.09
17:00
Noćaj
Borac (S)
3
0
|
06.09.2015 17:00 | Noćaj | 3 : 0 | Borac (S) | |||||
06.09
17:00
Jedinstvo
PSK Putinci
4
2
|
06.09.2015 17:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | PSK Putinci | |||||
06.09
17:00
Sloboda
Obilić 1993
3
0
|
06.09.2015 17:00 | Sloboda | 3 : 0 | Obilić 1993 | |||||
06.09
17:00
Borac (K)
Omladinac
5
0
|
06.09.2015 17:00 | Borac (K) | 5 : 0 | Omladinac | |||||
06.09
17:00
Fruškogorac
Hajduk 1932
7
0
|
06.09.2015 17:00 | Fruškogorac | 7 : 0 | Hajduk 1932 |
06.09
16:30
Vojvodina
Mladost
4
1
|
06.09.2015 16:30 | Vojvodina | 4 : 1 | Mladost | |||||
06.09
16:30
Iskra
Jedinstvo
5
0
|
06.09.2015 16:30 | Iskra | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
Hajduk
Obilić (Vilovo)
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Hajduk | 2 : 1 | Obilić (Vilovo) | |||||
06.09
16:30
Obilić (Zmajevo)
Mladost Radost
4
1
|
06.09.2015 16:30 | Obilić (Zmajevo) | 4 : 1 | Mladost Radost | |||||
06.09
16:30
Bačka
Sloga
5
0
|
06.09.2015 16:30 | Bačka | 5 : 0 | Sloga |
06.09
16:30
Krivanj
Bačka
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Krivanj | 3 : 1 | Bačka | |||||
06.09
16:30
Bački Hajduk
Neštin
1
3
|
06.09.2015 16:30 | Bački Hajduk | 1 : 3 | Neštin | |||||
06.09
16:30
Labudnjača
Maglić
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Labudnjača | 1 : 0 | Maglić | |||||
06.09
16:30
Borac
Slavija
1
6
|
06.09.2015 16:30 | Borac | 1 : 6 | Slavija | |||||
06.09
16:30
Soko
Naša Zvezda
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Soko | 2 : 1 | Naša Zvezda |
06.09
16:30
Borac
Tatra
0
3
|
06.09.2015 16:30 | Borac | 0 : 3 | Tatra | |||||
06.09
16:30
Sremac
Bačka
0
4
|
06.09.2015 16:30 | Sremac | 0 : 4 | Bačka | |||||
06.09
16:30
Fruškogorac
Čenej
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Fruškogorac | 3 : 0 | Čenej | |||||
06.09
10:00
Kabel - Štrand
RFK Novi Sad 1921
0
2
|
06.09.2015 10:00 | Kabel - Štrand | 0 : 2 | RFK Novi Sad 1921 |
06.09
16:30
Sparta
Sveti Stefan
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Sparta | 1 : 1 | Sveti Stefan | |||||
06.09
16:30
Rekreativo 011
Crvenka
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Rekreativo 011 | 1 : 2 | Crvenka |
06.09
16:30
Atakante
BUSK
1
5
|
06.09.2015 16:30 | Atakante | 1 : 5 | BUSK | |||||
06.09
10:00
Šećeranac Ada
Posavac
4
2
|
06.09.2015 10:00 | Šećeranac Ada | 4 : 2 | Posavac | |||||
06.09
16:30
Šumadinac
OFK Petrovčić
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Šumadinac | 2 : 1 | OFK Petrovčić |
06.09
16:30
Beli Orlovi
Udarnik
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Beli Orlovi | 3 : 0 | Udarnik | |||||
06.09
16:30
Bašin
Vodice
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Bašin | 1 : 2 | Vodice | |||||
06.09
16:30
Budućnost
Cerovac
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Budućnost | 1 : 2 | Cerovac |
06.09
16:30
Mlava (B)
Kurjače
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Mlava (B) | 2 : 1 | Kurjače | |||||
06.09
16:30
Vihor
Braničevo
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Vihor | 2 : 1 | Braničevo | |||||
06.09
16:30
Borac (K)
Napredak 1934
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Borac (K) | 3 : 1 | Napredak 1934 | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo (D)
Napredak (B)
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Jedinstvo (D) | 2 : 1 | Napredak (B) | |||||
06.09
16:30
Napredak (P)
Desine
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Napredak (P) | 2 : 0 | Desine |
06.09
16:30
Omladinac (Š)
Zadrugar
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac (Š) | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
06.09
16:30
Rudar
Radnički
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Rudar | 1 : 0 | Radnički | |||||
06.09
16:30
Sloga 1952
Napredak
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Sloga 1952 | 3 : 0 | Napredak | |||||
06.09
16:30
Polet
Dragoš
0
2
|
06.09.2015 16:30 | Polet | 0 : 2 | Dragoš | |||||
06.09
16:30
Omladinac (S)
BSK
2
2
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac (S) | 2 : 2 | BSK | |||||
06.09
16:30
Bata Bulić
Mladost
4
1
|
06.09.2015 16:30 | Bata Bulić | 4 : 1 | Mladost |
06.09
16:30
Kusovac
Lokomotiva
2
4
|
06.09.2015 16:30 | Kusovac | 2 : 4 | Lokomotiva | |||||
06.09
11:00
Karađorđe Vučić
Crvena zvezda
1
3
|
06.09.2015 11:00 | Karađorđe Vučić | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
06.09
16:30
Mladost Crni Kao
BSK
1
5
|
06.09.2015 16:30 | Mladost Crni Kao | 1 : 5 | BSK | |||||
06.09
16:30
Kotlenik
Sloga
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Kotlenik | 3 : 0 | Sloga | |||||
06.09
16:30
Marjan
Mladost (R)
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Marjan | 2 : 0 | Mladost (R) | |||||
06.09
16:30
Mladost MG
Grivac
5
0
|
06.09.2015 16:30 | Mladost MG | 5 : 0 | Grivac |
06.09
16:30
Jasenica
Sloga
1
4
|
06.09.2015 16:30 | Jasenica | 1 : 4 | Sloga | |||||
06.09
16:30
Budućnost
Partizan
0
5
|
06.09.2015 16:30 | Budućnost | 0 : 5 | Partizan | |||||
06.09
16:30
Kopljari
B 2000
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Kopljari | 4 : 0 | B 2000 | |||||
06.09
16:30
Mladi rudar
Žabare
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Mladi rudar | 3 : 0 | Žabare | |||||
06.09
16:30
Proleter
Ranilović
5
0
|
06.09.2015 16:30 | Proleter | 5 : 0 | Ranilović | |||||
06.09
16:30
Šumadinac (S)
Šamot
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Šumadinac (S) | 4 : 0 | Šamot | |||||
06.09
16:30
Misača
Šumadinac (N)
0
4
|
06.09.2015 16:30 | Misača | 0 : 4 | Šumadinac (N) |
06.09
16:00
Vlašić
OFK Jelen
1
1
|
06.09.2015 16:00 | Vlašić | 1 : 1 | OFK Jelen | |||||
06.09
16:00
Radnički
Vojvoda Stepa Step.
2
0
|
06.09.2015 16:00 | Radnički | 2 : 0 | Vojvoda Stepa Step. | |||||
06.09
16:00
Dobrava
Rankovac
0
1
|
06.09.2015 16:00 | Dobrava | 0 : 1 | Rankovac | |||||
06.09
16:00
Mrovska
Karađorđe
0
2
|
06.09.2015 16:00 | Mrovska | 0 : 2 | Karađorđe | |||||
06.09
16:00
Cerić
Mladost 2013
7
0
|
06.09.2015 16:00 | Cerić | 7 : 0 | Mladost 2013 | |||||
06.09
16:00
Pričinović
Dušan Silni
1
3
|
06.09.2015 16:00 | Pričinović | 1 : 3 | Dušan Silni |
06.09
16:00
Cer
Krasava
9
1
|
06.09.2015 16:00 | Cer | 9 : 1 | Krasava | |||||
06.09
16:00
Velika Reka
Vidojevica
3
1
|
06.09.2015 16:00 | Velika Reka | 3 : 1 | Vidojevica | |||||
06.09
16:00
Cerova
Milan Orlić
6
1
|
06.09.2015 16:00 | Cerova | 6 : 1 | Milan Orlić | |||||
06.09
16:00
Sloga (LŠ)
Čobanče
2
6
|
06.09.2015 16:00 | Sloga (LŠ) | 2 : 6 | Čobanče | |||||
06.09
11:00
Crnča
Borac
0
2
|
06.09.2015 11:00 | Crnča | 0 : 2 | Borac | |||||
06.09
11:00
Studenac
Stolice
1
3
|
06.09.2015 11:00 | Studenac | 1 : 3 | Stolice | |||||
06.09
16:00
Sloga (S)
Jedinstvo
0
1
|
06.09.2015 16:00 | Sloga (S) | 0 : 1 | Jedinstvo |
06.09
16:00
Borac
Proleter
2
1
|
06.09.2015 16:00 | Borac | 2 : 1 | Proleter | |||||
06.09
16:00
Gorki
Mladost (MM)
2
1
|
06.09.2015 16:00 | Gorki | 2 : 1 | Mladost (MM) | |||||
06.09
16:00
Partizan
Majur
1
0
|
06.09.2015 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Majur | |||||
06.09
16:00
Duško
Budućnost (Z)
1
1
|
06.09.2015 16:00 | Duško | 1 : 1 | Budućnost (Z) | |||||
06.09
16:00
Drina
Torpedo 1924
2
1
|
06.09.2015 16:00 | Drina | 2 : 1 | Torpedo 1924 | |||||
06.09
16:00
Mladi Borac
Budućnost (PD)
4
4
|
06.09.2015 16:00 | Mladi Borac | 4 : 4 | Budućnost (PD) | |||||
06.09
16:00
Cer
Sloga
5
0
|
06.09.2015 16:00 | Cer | 5 : 0 | Sloga |
06.09
11:00
Jadar 2013
Komanice
3
2
|
06.09.2015 11:00 | Jadar 2013 | 3 : 2 | Komanice | |||||
06.09
16:30
Milenko Pavlović
Gradac
6
0
|
06.09.2015 16:30 | Milenko Pavlović | 6 : 0 | Gradac | |||||
06.09
16:30
Liplje
Iskra
1
3
|
06.09.2015 16:30 | Liplje | 1 : 3 | Iskra | |||||
06.09
16:30
Ribnikar
Borac
4
1
|
06.09.2015 16:30 | Ribnikar | 4 : 1 | Borac | |||||
06.09
16:30
Mladost
Rajac
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Rajac | |||||
06.09
16:30
Popadić
Kolubara 2
0
1
|
06.09.2015 16:30 | Popadić | 0 : 1 | Kolubara 2 |
06.09
16:30
Proleter
Rudar
2
2
|
06.09.2015 16:30 | Proleter | 2 : 2 | Rudar | |||||
06.09
16:30
Gunjevac
OFK Stublenica
5
2
|
06.09.2015 16:30 | Gunjevac | 5 : 2 | OFK Stublenica |
06.09
17:00
Botunje
Kremenac
0
1
|
06.09.2015 17:00 | Botunje | 0 : 1 | Kremenac | |||||
06.09
17:00
Kutlovo
21. oktobar
2
1
|
06.09.2015 17:00 | Kutlovo | 2 : 1 | 21. oktobar | |||||
06.09
17:00
Azbest
Zastava
3
0
|
06.09.2015 17:00 | Azbest | 3 : 0 | Zastava | |||||
06.09
17:00
OFK Žeželj
Divostin
4
1
|
06.09.2015 17:00 | OFK Žeželj | 4 : 1 | Divostin | |||||
06.09
17:00
Šumadija 1934
Seljak
3
0
|
06.09.2015 17:00 | Šumadija 1934 | 3 : 0 | Seljak |
06.09
17:00
Borac
Grdica
3
0
|
06.09.2015 17:00 | Borac | 3 : 0 | Grdica | |||||
06.09
17:00
Mladost
Partizan
1
0
|
06.09.2015 17:00 | Mladost | 1 : 0 | Partizan | |||||
06.09
17:00
Tavnik
Morava
3
2
|
06.09.2015 17:00 | Tavnik | 3 : 2 | Morava | |||||
06.09
17:00
Proleter
Budućnost
5
1
|
06.09.2015 17:00 | Proleter | 5 : 1 | Budućnost | |||||
06.09
17:00
Zvezda
Jedinstvo
1
2
|
06.09.2015 17:00 | Zvezda | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
06.09
17:00
Kraljevo Hajduk
Šumadija
5
0
|
06.09.2015 17:00 | Kraljevo Hajduk | 5 : 0 | Šumadija | |||||
06.09
17:00
Napredak
Vrnjci
2
1
|
06.09.2015 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Vrnjci | |||||
06.09
17:00
Lazac
Magnohrom
1
1
|
06.09.2015 17:00 | Lazac | 1 : 1 | Magnohrom |
06.09
16:30
Velereč 94
Takovski Ustanak
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Velereč 94 | 1 : 2 | Takovski Ustanak | |||||
06.09
16:30
Omladinac
Ozrem PMH
0
3
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac | 0 : 3 | Ozrem PMH | |||||
06.09
16:30
Mladost 09
Sparta Grabovica
0
4
|
06.09.2015 16:30 | Mladost 09 | 0 : 4 | Sparta Grabovica | |||||
06.09
16:30
Brezak
Ozremica
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Brezak | 2 : 1 | Ozremica | |||||
06.09
16:30
Jablanica
Šumadija
4
3
|
06.09.2015 16:30 | Jablanica | 4 : 3 | Šumadija |
06.09
17:00
Brezova
Sloga
0
2
|
06.09.2015 17:00 | Brezova | 0 : 2 | Sloga | |||||
06.09
17:00
Gorušica
Jelica
1
2
|
06.09.2015 17:00 | Gorušica | 1 : 2 | Jelica |
06.09
16:30
Jedinstvo (M)
Čoka
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 2 | Čoka | |||||
06.09
16:30
Slavija
Jadran
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Slavija | 1 : 2 | Jadran | |||||
06.09
16:30
Graničar
Šampion
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Graničar | 2 : 0 | Šampion | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo (SK)
Tromedja
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Jedinstvo (SK) | 2 : 1 | Tromedja | |||||
06.09
16:30
Tisa B
Hajduk
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Tisa B | 0 : 0 | Hajduk | |||||
06.09
16:30
Tisa (P)
Horgoš 1911
2
2
|
06.09.2015 16:30 | Tisa (P) | 2 : 2 | Horgoš 1911 |
06.09
17:00
Jedinstvo 1953
Palilulac
0
3
|
06.09.2015 17:00 | Jedinstvo 1953 | 0 : 3 | Palilulac | |||||
06.09
17:00
Slemen
Mladost
3
2
|
06.09.2015 17:00 | Slemen | 3 : 2 | Mladost |
06.09
17:00
OFK Urovci
Partizan-Draževac
3
0
|
06.09.2015 17:00 | OFK Urovci | 3 : 0 | Partizan-Draževac | |||||
06.09
17:00
Vukićevica
Duboko
1
3
|
06.09.2015 17:00 | Vukićevica | 1 : 3 | Duboko | |||||
06.09
17:00
Krtinska
Ljubinić
1
0
|
06.09.2015 17:00 | Krtinska | 1 : 0 | Ljubinić | |||||
06.09
17:00
Borac
Trstenica
0
0
|
06.09.2015 17:00 | Borac | 0 : 0 | Trstenica | |||||
06.09
17:00
Zvezda-Konatice
Rvati
0
2
|
06.09.2015 17:00 | Zvezda-Konatice | 0 : 2 | Rvati |
06.09
16:30
Velika Mostanica
Beljina
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Velika Mostanica | 1 : 2 | Beljina | |||||
06.09
16:30
Rušanj
Guncate
5
1
|
06.09.2015 16:30 | Rušanj | 5 : 1 | Guncate |
06.09
16:30
Bistrica
OFK Burovo
0
7
|
06.09.2015 16:30 | Bistrica | 0 : 7 | OFK Burovo | |||||
06.09
11:00
Vreoci
Sloboda
2
2
|
06.09.2015 11:00 | Vreoci | 2 : 2 | Sloboda | |||||
06.09
16:30
Rudar
Sloga
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Rudar | 4 : 0 | Sloga | |||||
06.09
16:30
Budućnost
Borac
4
2
|
06.09.2015 16:30 | Budućnost | 4 : 2 | Borac | |||||
06.09
16:30
Polet
OFK Radnički
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Polet | 1 : 0 | OFK Radnički | |||||
06.09
16:30
BSK
Šumadija
1
4
|
06.09.2015 16:30 | BSK | 1 : 4 | Šumadija |
06.09
17:30
Vis
Mladost (MI)
5
4
|
06.09.2015 17:30 | Vis | 5 : 4 | Mladost (MI) | |||||
06.09
15:00
Mladost (G)
Rudar 2012
1
1
|
06.09.2015 15:00 | Mladost (G) | 1 : 1 | Rudar 2012 | |||||
06.09
17:30
OFK Rogača
Stojnik
6
1
|
06.09.2015 17:30 | OFK Rogača | 6 : 1 | Stojnik | |||||
06.09
17:30
Sibnica
OFK Slatina
0
3
|
06.09.2015 17:30 | Sibnica | 0 : 3 | OFK Slatina | |||||
06.09
15:00
Vojvoda
Popović
0
1
|
06.09.2015 15:00 | Vojvoda | 0 : 1 | Popović |
06.09
16:30
Šepšin
Ivanča
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Šepšin | 1 : 2 | Ivanča | |||||
06.09
16:30
Napredak
Šumadija 1962
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Napredak | 1 : 0 | Šumadija 1962 | |||||
06.09
16:30
Sloga
Markovac
1
5
|
06.09.2015 16:30 | Sloga | 1 : 5 | Markovac | |||||
06.09
16:30
Omladinac
Borac
2
2
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | Borac | |||||
06.09
16:30
OFK Student
Vlaška 1950
2
5
|
06.09.2015 16:30 | OFK Student | 2 : 5 | Vlaška 1950 |
06.09
16:30
Razvitak
Mladost
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Razvitak | 1 : 2 | Mladost | |||||
06.09
16:30
Zemljoradnik
Vihor
8
0
|
06.09.2015 16:30 | Zemljoradnik | 8 : 0 | Vihor | |||||
06.09
16:30
ISK Izvor
Sloboda
2
0
|
06.09.2015 16:30 | ISK Izvor | 2 : 0 | Sloboda | |||||
06.09
16:30
Popovac
Jedinstvo
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Popovac | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
Buljane
Železničar
9
1
|
06.09.2015 16:30 | Buljane | 9 : 1 | Železničar | |||||
06.09
16:30
Heroj
Radnik
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Heroj | 1 : 1 | Radnik |
06.09
16:30
Šantarovac
Belica
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Šantarovac | 3 : 1 | Belica | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo
Partizan
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Partizan | |||||
06.09
16:30
Hajduk
Sloboda
7
1
|
06.09.2015 16:30 | Hajduk | 7 : 1 | Sloboda | |||||
06.09
16:30
Omladinac
OFK Borac
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac | 1 : 2 | OFK Borac | |||||
06.09
16:30
Trnava
Bresje
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Trnava | 0 : 0 | Bresje | |||||
06.09
16:30
Crnovršanin
Morava
4
2
|
06.09.2015 16:30 | Crnovršanin | 4 : 2 | Morava |
06.09
11:00
Rudar
Veternica
3
1
|
06.09.2015 11:00 | Rudar | 3 : 1 | Veternica |
06.09
11:00
Gornje Sinkovce
Jedinstvo
4
1
|
06.09.2015 11:00 | Gornje Sinkovce | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.09
11:00
Jašunja
Moravac
1
1
|
06.09.2015 11:00 | Jašunja | 1 : 1 | Moravac |
06.09
16:30
Vinogradar
Radnički 1927
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Vinogradar | 1 : 1 | Radnički 1927 | |||||
06.09
16:30
Hajduk
Jedinstvo
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Hajduk | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
Pobeda
Banat
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Pobeda | 0 : 0 | Banat |
06.09
16:30
OFK Stajićevo
Tisa 1933
13
0
|
06.09.2015 16:30 | OFK Stajićevo | 13 : 0 | Tisa 1933 | |||||
06.09
16:30
Sloga
Borac
0
4
|
06.09.2015 16:30 | Sloga | 0 : 4 | Borac | |||||
06.09
16:30
Tamiš
Mladost
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Tamiš | 3 : 1 | Mladost | |||||
06.09
16:30
ZŠF Petlić
Zlatica
3
0
|
06.09.2015 16:30 | ZŠF Petlić | 3 : 0 | Zlatica |
06.09
17:00
Graničar
Vojvodina
4
0
|
06.09.2015 17:00 | Graničar | 4 : 0 | Vojvodina | |||||
06.09
17:00
Sloga
Fruška Gora
1
1
|
06.09.2015 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Fruška Gora | |||||
06.09
17:00
Jedinstvo
Sremac
3
2
|
06.09.2015 17:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Sremac | |||||
06.09
17:00
Jedinstvo (R)
Car Uroš
3
3
|
06.09.2015 17:00 | Jedinstvo (R) | 3 : 3 | Car Uroš | |||||
06.09
17:00
Mladost (P)
27. Oktobar
2
1
|
06.09.2015 17:00 | Mladost (P) | 2 : 1 | 27. Oktobar | |||||
06.09
17:00
Polet
Fruškogorac
0
2
|
06.09.2015 17:00 | Polet | 0 : 2 | Fruškogorac | |||||
06.09
17:00
Planinac
Mladost (B)
0
3
|
06.09.2015 17:00 | Planinac | 0 : 3 | Mladost (B) |
06.09
Jedinstvo (Lj)
Hajduk
1
1
|
06.09.2015 | Jedinstvo (Lj) | 1 : 1 | Hajduk | |||||
06.09
Jednota
Bratstvo
2
0
|
06.09.2015 | Jednota | 2 : 0 | Bratstvo | |||||
06.09
OFK Bačinci
OFK Bikić
2
2
|
06.09.2015 | OFK Bačinci | 2 : 2 | OFK Bikić | |||||
06.09
Sremac
Graničar
2
4
|
06.09.2015 | Sremac | 2 : 4 | Graničar | |||||
06.09
OFK Bingula
Borac
2
0
|
06.09.2015 | OFK Bingula | 2 : 0 | Borac | |||||
06.09
Sinđelić
Omladinac
3
0
|
06.09.2015 | Sinđelić | 3 : 0 | Omladinac |
06.09
17:00
Kameni
Sremac
4
0
|
06.09.2015 17:00 | Kameni | 4 : 0 | Sremac | |||||
06.09
17:00
Mladost
Lovac
4
1
|
06.09.2015 17:00 | Mladost | 4 : 1 | Lovac | |||||
06.09
17:00
Sloven
Graničar
0
5
|
06.09.2015 17:00 | Sloven | 0 : 5 | Graničar | |||||
06.09
17:00
Vitez
Šumar
3
1
|
06.09.2015 17:00 | Vitez | 3 : 1 | Šumar |
06.09
17:00
Sloboda
Poletarac
4
0
|
06.09.2015 17:00 | Sloboda | 4 : 0 | Poletarac | |||||
06.09
17:00
Sremac
BSK
0
5
|
06.09.2015 17:00 | Sremac | 0 : 5 | BSK | |||||
06.09
17:00
OFK Bosut
Srem
1
1
|
06.09.2015 17:00 | OFK Bosut | 1 : 1 | Srem | |||||
06.09
17:00
Napredak
Sloga (Z)
3
2
|
06.09.2015 17:00 | Napredak | 3 : 2 | Sloga (Z) | |||||
06.09
17:00
Borac (R)
Borac (VR)
5
0
|
06.09.2015 17:00 | Borac (R) | 5 : 0 | Borac (VR) | |||||
06.09
17:00
Grgurevci
Planinac
1
3
|
06.09.2015 17:00 | Grgurevci | 1 : 3 | Planinac |
06.09
17:00
ČSK Čortanovci
Fruškogorac
1
0
|
06.09.2015 17:00 | ČSK Čortanovci | 1 : 0 | Fruškogorac | |||||
06.09
17:00
Borac
Sloga
3
2
|
06.09.2015 17:00 | Borac | 3 : 2 | Sloga | |||||
06.09
17:00
Dunav
Borac
1
1
|
06.09.2015 17:00 | Dunav | 1 : 1 | Borac | |||||
06.09
17:00
Železničar
Polet
1
1
|
06.09.2015 17:00 | Železničar | 1 : 1 | Polet |
06.09
16:30
Sloga (Du)
Dunavac
0
3
|
06.09.2015 16:30 | Sloga (Du) | 0 : 3 | Dunavac | |||||
06.09
16:30
Metalac
Stig 1955
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Metalac | 3 : 0 | Stig 1955 | |||||
06.09
16:30
Sloga (L)
Dunav
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Sloga (L) | 1 : 2 | Dunav | |||||
06.09
16:30
Sopot
Zemljoradnik
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Sopot | 2 : 1 | Zemljoradnik | |||||
06.09
16:30
Proleter
Pobeda
1
3
|
06.09.2015 16:30 | Proleter | 1 : 3 | Pobeda |
06.09
10:00
Maskar
Mladost (J)
0
1
|
06.09.2015 10:00 | Maskar | 0 : 1 | Mladost (J) |
06.09
11:00
Sava
Miloš Pocerac 2013
2
2
|
06.09.2015 11:00 | Sava | 2 : 2 | Miloš Pocerac 2013 | |||||
06.09
11:00
Galeb
Žabar
2
0
|
06.09.2015 11:00 | Galeb | 2 : 0 | Žabar | |||||
06.09
11:00
Jedinstvo
Zablaće
1
1
|
06.09.2015 11:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Zablaće | |||||
06.09
11:00
Mladost
Korman
3
2
|
06.09.2015 11:00 | Mladost | 3 : 2 | Korman |
06.09
16:00
Dragojevac
Sloga 1949
1
2
|
06.09.2015 16:00 | Dragojevac | 1 : 2 | Sloga 1949 | |||||
06.09
16:00
Skupljen 2013
Torpedo
0
2
|
06.09.2015 16:00 | Skupljen 2013 | 0 : 2 | Torpedo | |||||
06.09
16:00
Krnule 09
Mladost (B)
0
7
|
06.09.2015 16:00 | Krnule 09 | 0 : 7 | Mladost (B) | |||||
06.09
16:00
Hajduk
Sloga (R)
3
0
|
06.09.2015 16:00 | Hajduk | 3 : 0 | Sloga (R) | |||||
06.09
16:00
Verko
Jedinstvo 2014
2
0
|
06.09.2015 16:00 | Verko | 2 : 0 | Jedinstvo 2014 | |||||
06.09
11:00
Provo 2015
Polet
3
1
|
06.09.2015 11:00 | Provo 2015 | 3 : 1 | Polet |
06.09
11:00
Šipurske livade
OFK Varna
0
1
|
06.09.2015 11:00 | Šipurske livade | 0 : 1 | OFK Varna | |||||
06.09
11:00
Mladost (S)
Grušić
3
0
|
06.09.2015 11:00 | Mladost (S) | 3 : 0 | Grušić |
06.09
16:30
7. Juli
DB Junajted
3
1
|
06.09.2015 16:30 | 7. Juli | 3 : 1 | DB Junajted |
06.09
11:00
Bair
Šumice
4
0
|
06.09.2015 11:00 | Bair | 4 : 0 | Šumice | |||||
06.09
11:00
Mladost
Napredak (BP)
1
2
|
06.09.2015 11:00 | Mladost | 1 : 2 | Napredak (BP) | |||||
06.09
11:00
Premijer
Napredak (MB)
1
4
|
06.09.2015 11:00 | Premijer | 1 : 4 | Napredak (MB) |
06.09
11:00
Bujačić
OFK Brđanac
2
1
|
06.09.2015 11:00 | Bujačić | 2 : 1 | OFK Brđanac | |||||
06.09
16:30
Kotešica
Rakac Stave
4
1
|
06.09.2015 16:30 | Kotešica | 4 : 1 | Rakac Stave | |||||
06.09
16:30
OFK Povlen
Beloševac
2
6
|
06.09.2015 16:30 | OFK Povlen | 2 : 6 | Beloševac | |||||
06.09
16:30
Paune
Mali korak
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Paune | 1 : 2 | Mali korak | |||||
06.09
14:00
Zadrugar
Dupljaj
0
4
|
06.09.2015 14:00 | Zadrugar | 0 : 4 | Dupljaj | |||||
06.09
16:30
Lukavac
Mladi radnik
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Lukavac | 2 : 0 | Mladi radnik |
06.09
17:00
Mladost
Toplica
1
2
|
06.09.2015 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Toplica | |||||
06.09
17:00
Babajić
Gornji Lajkovac
2
3
|
06.09.2015 17:00 | Babajić | 2 : 3 | Gornji Lajkovac | |||||
06.09
17:00
Stari drugari
Orao
4
0
|
06.09.2015 17:00 | Stari drugari | 4 : 0 | Orao | |||||
06.09
17:00
Vojvode
Paštrić
7
1
|
06.09.2015 17:00 | Vojvode | 7 : 1 | Paštrić | |||||
06.09
17:00
Gornji Mušić
Tolić
4
0
|
06.09.2015 17:00 | Gornji Mušić | 4 : 0 | Tolić |
06.09
17:00
Strmovo 1968
Nepričava
4
0
|
06.09.2015 17:00 | Strmovo 1968 | 4 : 0 | Nepričava |
06.09
11:00
Murgaš 2012
Čučuge
0
0
|
06.09.2015 11:00 | Murgaš 2012 | 0 : 0 | Čučuge | |||||
06.09
13:00
Pambukovica
Kalenić
0
0
|
06.09.2015 13:00 | Pambukovica | 0 : 0 | Kalenić | |||||
06.09
16:00
OFK Paljuvi
Zvizdar
6
0
|
06.09.2015 16:00 | OFK Paljuvi | 6 : 0 | Zvizdar | |||||
06.09
13:00
Šarbane
Dokmir
3
2
|
06.09.2015 13:00 | Šarbane | 3 : 2 | Dokmir |
06.09
17:00
Lasta
Zgodačica
1
0
|
06.09.2015 17:00 | Lasta | 1 : 0 | Zgodačica | |||||
06.09
17:00
Morava
Jovo Kursula
0
2
|
06.09.2015 17:00 | Morava | 0 : 2 | Jovo Kursula | |||||
06.09
17:00
Popovići
Stara Čaršija
3
1
|
06.09.2015 17:00 | Popovići | 3 : 1 | Stara Čaršija | |||||
06.09
17:00
Mladost 1981
Jedinstvo
1
1
|
06.09.2015 17:00 | Mladost 1981 | 1 : 1 | Jedinstvo |
06.09
17:00
Žiča
Studen Vitez
1
0
|
06.09.2015 17:00 | Žiča | 1 : 0 | Studen Vitez | |||||
06.09
17:00
Omladinac
BSK 2014
2
1
|
06.09.2015 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | BSK 2014 | |||||
06.09
17:00
Musina reka
Mineral 2015
0
2
|
06.09.2015 17:00 | Musina reka | 0 : 2 | Mineral 2015 |
06.09
16:30
Budućnost
Borac
5
0
|
06.09.2015 16:30 | Budućnost | 5 : 0 | Borac | |||||
06.09
16:30
Slavija
Proleter
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Slavija | 2 : 1 | Proleter | |||||
06.09
16:30
Jednota 1950
Mladost
5
0
|
06.09.2015 16:30 | Jednota 1950 | 5 : 0 | Mladost |
06.09
16:30
Badnjevac
Pobeda
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Badnjevac | 2 : 0 | Pobeda | |||||
06.09
16:30
Napredak
Udarnik
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Napredak | 1 : 1 | Udarnik | |||||
06.09
16:30
Karađorđe 2013
Šumadija
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Karađorđe 2013 | 1 : 2 | Šumadija |
06.09
16:30
20. Oktobar
Dimitrije Tucović
8
2
|
06.09.2015 16:30 | 20. Oktobar | 8 : 2 | Dimitrije Tucović | |||||
06.09
16:30
Lazarevac
Proleter
3
3
|
06.09.2015 16:30 | Lazarevac | 3 : 3 | Proleter | |||||
06.09
16:30
Mladi Borac
Mladi Radnik
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Mladi Borac | 3 : 0 | Mladi Radnik |
06.09
16:30
Radnički
Berane
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Radnički | 1 : 1 | Berane | |||||
06.09
16:30
Cetinje
Jedinstvo
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Cetinje | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
Grafičar
Bratstvo
1
3
|
06.09.2015 16:30 | Grafičar | 1 : 3 | Bratstvo | |||||
06.09
16:30
Igalo
Ibar
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Igalo | 3 : 0 | Ibar | |||||
06.09
16:30
Jezero
Brskovo
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Jezero | 2 : 1 | Brskovo |
06.09
16:30
Ozren
Sloga (D)
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Ozren | 1 : 2 | Sloga (D) | |||||
06.09
16:30
Omarska
Laktaši
5
0
|
06.09.2015 16:30 | Omarska | 5 : 0 | Laktaši | |||||
06.09
16:30
Borac
Modriča
0
1
|
06.09.2015 16:30 | Borac | 0 : 1 | Modriča |
06.09
11:00
Gomjenica
Sloga DIPO
3
1
|
06.09.2015 11:00 | Gomjenica | 3 : 1 | Sloga DIPO |
06.09
16:30
Birač
Jedinstvo
1
3
|
06.09.2015 16:30 | Birač | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
Podrinje
OFK Šekovići
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Podrinje | 2 : 0 | OFK Šekovići | |||||
06.09
16:30
OFK Trnovica
Proleter
3
0
|
06.09.2015 16:30 | OFK Trnovica | 3 : 0 | Proleter |
06.09
16:30
Mrakovica
Knežopoljac
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Mrakovica | 4 : 0 | Knežopoljac | |||||
06.09
16:30
Omladinac
Berek 1975
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | Berek 1975 | |||||
06.09
16:30
Plamen
Slaven
3
2
|
06.09.2015 16:30 | Plamen | 3 : 2 | Slaven | |||||
06.09
16:30
Partizan
Kozara
11
1
|
06.09.2015 16:30 | Partizan | 11 : 1 | Kozara | |||||
06.09
16:30
Brzi
Bratstvo
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Brzi | 0 : 0 | Bratstvo | |||||
06.09
16:30
Radnik Urije
Sloga
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Radnik Urije | 1 : 0 | Sloga |
06.09
17:00
Sloboda
Crkvina
3
2
|
06.09.2015 17:00 | Sloboda | 3 : 2 | Crkvina | |||||
06.09
17:00
Sloga
Kladari
2
1
|
06.09.2015 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Kladari | |||||
06.09
17:00
Crvena Zvijezda
Mladost
2
3
|
06.09.2015 17:00 | Crvena Zvijezda | 2 : 3 | Mladost | |||||
06.09
17:00
Rudar
Bratstvo
2
1
|
06.09.2015 17:00 | Rudar | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
06.09
17:00
Pelagićevo
Bosna
2
2
|
06.09.2015 17:00 | Pelagićevo | 2 : 2 | Bosna | |||||
06.09
17:00
Ukrina
Borac
2
2
|
06.09.2015 17:00 | Ukrina | 2 : 2 | Borac | |||||
06.09
17:00
Jedinstvo
Zvijezda
0
2
|
06.09.2015 17:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Zvijezda |
06.09
16:30
Sveti Jovan
Mladost (T)
3
2
|
06.09.2015 16:30 | Sveti Jovan | 3 : 2 | Mladost (T) | |||||
06.09
16:30
Grčica
Omladinac
0
1
|
06.09.2015 16:30 | Grčica | 0 : 1 | Omladinac | |||||
06.09
16:30
Mladost (S)
OFK Brezik
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Mladost (S) | 1 : 0 | OFK Brezik | |||||
06.09
16:30
Mladost 2003
Jugović
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Mladost 2003 | 2 : 1 | Jugović | |||||
06.09
16:30
Gredice
Sava 04
4
1
|
06.09.2015 16:30 | Gredice | 4 : 1 | Sava 04 | |||||
06.09
16:30
Slijepčevići
Mladost (L)
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Slijepčevići | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
06.09
16:30
OFK Krbeti
Obilić
1
2
|
06.09.2015 16:30 | OFK Krbeti | 1 : 2 | Obilić |
06.09
16:30
SFK Akademac UIS
Sloga 94
2
0
|
06.09.2015 16:30 | SFK Akademac UIS | 2 : 0 | Sloga 94 | |||||
06.09
16:30
Međaši
Sloboda
0
4
|
06.09.2015 16:30 | Međaši | 0 : 4 | Sloboda | |||||
06.09
16:30
Novo doba
Semberija
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Novo doba | 1 : 1 | Semberija | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo
Balatun
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Balatun | |||||
06.09
16:30
BSK Ledinci
Priboj
7
0
|
06.09.2015 16:30 | BSK Ledinci | 7 : 0 | Priboj |
06.09
16:00
Polet
Budućnost (P)
0
4
|
06.09.2015 16:00 | Polet | 0 : 4 | Budućnost (P) | |||||
06.09
16:00
Jardan
Tabanci
2
2
|
06.09.2015 16:00 | Jardan | 2 : 2 | Tabanci | |||||
06.09
16:00
Jasenica
Branjevo
0
1
|
06.09.2015 16:00 | Jasenica | 0 : 1 | Branjevo | |||||
06.09
16:00
Srpski Soko
Jadar
0
1
|
06.09.2015 16:00 | Srpski Soko | 0 : 1 | Jadar |
06.09
16:30
Blatna
Svodna
0
2
|
06.09.2015 16:30 | Blatna | 0 : 2 | Svodna | |||||
06.09
16:30
Moštanica
Rasavci
1
3
|
06.09.2015 16:30 | Moštanica | 1 : 3 | Rasavci |
06.09
17:30
Vilusi
Jablanica
6
1
|
06.09.2015 17:30 | Vilusi | 6 : 1 | Jablanica | |||||
06.09
17:30
Kalemi
Novi Napredak
1
0
|
06.09.2015 17:30 | Kalemi | 1 : 0 | Novi Napredak |
06.09
16:30
Zvijezda
Jedinstvo
7
1
|
06.09.2015 16:30 | Zvijezda | 7 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
Polet
Mladost
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Polet | 1 : 0 | Mladost | |||||
06.09
16:30
Sloga
Sutjeska
5
2
|
06.09.2015 16:30 | Sloga | 5 : 2 | Sutjeska |
06.09
11:00
Sloga 036
Jerina
3
0
|
06.09.2015 11:00 | Sloga 036 | 3 : 0 | Jerina | |||||
06.09
17:00
Una Fortuna 04
Bukovička Banja
11
0
|
06.09.2015 17:00 | Una Fortuna 04 | 11 : 0 | Bukovička Banja |
06.09
16:30
Mladost 2015
Lovćen
14
0
|
06.09.2015 16:30 | Mladost 2015 | 14 : 0 | Lovćen |
06.09
17:00
Spartak
Sloga Radnički
7
0
|
06.09.2015 17:00 | Spartak | 7 : 0 | Sloga Radnički | |||||
06.09
16:00
Crvena zvezda
Požarevac
4
1
|
06.09.2015 16:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Požarevac | |||||
06.09
17:00
Vojvodina
Mašinac
1
3
|
06.09.2015 17:00 | Vojvodina | 1 : 3 | Mašinac |
06.09
13:00
Jagodina
Novi Pazar
3
4
|
06.09.2015 13:00 | Jagodina | 3 : 4 | Novi Pazar | |||||
06.09
OFK Beograd
Mačva
5
0
|
06.09.2015 | OFK Beograd | 5 : 0 | Mačva | |||||
06.09
16:30
Lokomotiva
Moravac Orion
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Lokomotiva | 4 : 0 | Moravac Orion | |||||
06.09
11:00
Vojvodina
Rad
1
2
|
06.09.2015 11:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Rad | |||||
06.09
11:00
Partizan
Borac
2
1
|
06.09.2015 11:00 | Partizan | 2 : 1 | Borac |
06.09
10:00
Loznica
Radnički
0
0
|
06.09.2015 10:00 | Loznica | 0 : 0 | Radnički |
06.09
10:00
Inđija
OFK Hajduk
1
0
|
06.09.2015 10:00 | Inđija | 1 : 0 | OFK Hajduk | |||||
06.09
10:00
Radnički (SM)
Radnički (NP)
1
2
|
06.09.2015 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 2 | Radnički (NP) | |||||
06.09
10:00
Proleter
Donji Srem
1
0
|
06.09.2015 10:00 | Proleter | 1 : 0 | Donji Srem |
06.09
10:00
Sloga
Proleter 2006
1
5
|
06.09.2015 10:00 | Sloga | 1 : 5 | Proleter 2006 | |||||
06.09
10:00
Dinamo 1945
Banat
2
0
|
06.09.2015 10:00 | Dinamo 1945 | 2 : 0 | Banat |
06.09
16:30
Radnički 1926
Homoljac
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Radnički 1926 | 2 : 0 | Homoljac | |||||
06.09
16:30
Smederevo 1924
Šumadija
6
2
|
06.09.2015 16:30 | Smederevo 1924 | 6 : 2 | Šumadija | |||||
06.09
16:30
Rudar
Morava
0
5
|
06.09.2015 16:30 | Rudar | 0 : 5 | Morava |
06.09
11:00
Šumadija 1903
Sloboda (U)
0
0
|
06.09.2015 11:00 | Šumadija 1903 | 0 : 0 | Sloboda (U) |
06.09
10:00
Radnički (NB)
IM Rakovica
1
0
|
06.09.2015 10:00 | Radnički (NB) | 1 : 0 | IM Rakovica | |||||
06.09
09:00
Sindjelić
Radnički (O)
0
1
|
06.09.2015 09:00 | Sindjelić | 0 : 1 | Radnički (O) | |||||
06.09
11:30
Brodarac 2
Žarkovo
3
3
|
06.09.2015 11:30 | Brodarac 2 | 3 : 3 | Žarkovo | |||||
06.09
09:00
Voždovac
Bežanija
6
0
|
06.09.2015 09:00 | Voždovac | 6 : 0 | Bežanija |
06.09
16:00
Balkan
Turbina
3
2
|
06.09.2015 16:00 | Balkan | 3 : 2 | Turbina | |||||
06.09
10:00
PKB
Trudbenik
1
3
|
06.09.2015 10:00 | PKB | 1 : 3 | Trudbenik |
06.09
10:00
Sopot
Seceranac Ada
4
1
|
06.09.2015 10:00 | Sopot | 4 : 1 | Seceranac Ada |
06.09
09:00
Bežanija MO
Sinđelić MO
3
2
|
06.09.2015 09:00 | Bežanija MO | 3 : 2 | Sinđelić MO | |||||
06.09
09:00
Zemun MO
Rad MO
3
1
|
06.09.2015 09:00 | Zemun MO | 3 : 1 | Rad MO | |||||
06.09
11:00
IMT MO
OFK Beograd MO
0
3
|
06.09.2015 11:00 | IMT MO | 0 : 3 | OFK Beograd MO | |||||
06.09
19:30
011 MO
BASK MO
3
1
|
06.09.2015 19:30 | 011 MO | 3 : 1 | BASK MO | |||||
06.09
16:00
Radnički (NB) MO
Brodarac MO
3
1
|
06.09.2015 16:00 | Radnički (NB) MO | 3 : 1 | Brodarac MO | |||||
06.09
09:00
BSK Borča MO
Internacional MO
3
3
|
06.09.2015 09:00 | BSK Borča MO | 3 : 3 | Internacional MO |
06.09
11:00
Budućnost
Radnicki
2
0
|
06.09.2015 11:00 | Budućnost | 2 : 0 | Radnicki | |||||
06.09
11:00
Zeta
Sutjeska
0
2
|
06.09.2015 11:00 | Zeta | 0 : 2 | Sutjeska | |||||
06.09
11:00
Mladost
Iskra
1
0
|
06.09.2015 11:00 | Mladost | 1 : 0 | Iskra | |||||
06.09
11:00
Rudar
Dečić
2
0
|
06.09.2015 11:00 | Rudar | 2 : 0 | Dečić | |||||
06.09
11:00
Lovćen
Graficar
4
0
|
06.09.2015 11:00 | Lovćen | 4 : 0 | Graficar | |||||
06.09
11:00
Grbalj
Igalo
1
3
|
06.09.2015 11:00 | Grbalj | 1 : 3 | Igalo | |||||
06.09
11:00
Mornar
Jedinstvo
0
2
|
06.09.2015 11:00 | Mornar | 0 : 2 | Jedinstvo |
06.09
15:30
Jagodina
Novi Pazar
2
1
|
06.09.2015 15:30 | Jagodina | 2 : 1 | Novi Pazar | |||||
06.09
13:00
Vojvodina
Rad
1
2
|
06.09.2015 13:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Rad |
06.09
12:00
Radnički (NP)
Indeks
1
5
|
06.09.2015 12:00 | Radnički (NP) | 1 : 5 | Indeks |
06.09
12:00
Vršac
Dinamo 1945
4
0
|
06.09.2015 12:00 | Vršac | 4 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
06.09
11:00
Mladost
Radnički (K)
3
1
|
06.09.2015 11:00 | Mladost | 3 : 1 | Radnički (K) | |||||
06.09
12:00
Proleter 2006
Radnički (Z)
0
4
|
06.09.2015 12:00 | Proleter 2006 | 0 : 4 | Radnički (Z) |
06.09
12:00
Spartak
TSC
4
1
|
06.09.2015 12:00 | Spartak | 4 : 1 | TSC | |||||
06.09
12:00
Bečej 1918
Bačka 1901
5
3
|
06.09.2015 12:00 | Bečej 1918 | 5 : 3 | Bačka 1901 | |||||
06.09
12:00
Vrbas
Bačka (BP)
2
0
|
06.09.2015 12:00 | Vrbas | 2 : 0 | Bačka (BP) | |||||
06.09
12:00
Hajduk Junior
Radnički (S)
3
4
|
06.09.2015 12:00 | Hajduk Junior | 3 : 4 | Radnički (S) |
06.09
17:00
Sindjelić
Voždovac
0
2
|
06.09.2015 17:00 | Sindjelić | 0 : 2 | Voždovac | |||||
06.09
09:00
Teleoptik
011
9
0
|
06.09.2015 09:00 | Teleoptik | 9 : 0 | 011 | |||||
06.09
13:00
Radnički
BASK
3
0
|
06.09.2015 13:00 | Radnički | 3 : 0 | BASK | |||||
06.09
10:00
IM Rakovica
Lokomotiva
0
14
|
06.09.2015 10:00 | IM Rakovica | 0 : 14 | Lokomotiva |
06.09
11:00
Radnički 1923
Apolon 4
1
2
|
06.09.2015 11:00 | Radnički 1923 | 1 : 2 | Apolon 4 |
06.09
11:30
Bežanija
Radnički (O)
2
0
|
06.09.2015 11:30 | Bežanija | 2 : 0 | Radnički (O) | |||||
06.09
16:30
GSP Polet
Milenium
3
3
|
06.09.2015 16:30 | GSP Polet | 3 : 3 | Milenium | |||||
06.09
09:00
Žarkovo
Trudbenik
6
2
|
06.09.2015 09:00 | Žarkovo | 6 : 2 | Trudbenik | |||||
06.09
14:00
IMT
Balkan
1
3
|
06.09.2015 14:00 | IMT | 1 : 3 | Balkan |
06.09
12:00
OFK Šabac
Radnički Šabački
3
1
|
06.09.2015 12:00 | OFK Šabac | 3 : 1 | Radnički Šabački | |||||
06.09
12:00
Železničar
Jedinstvo
1
0
|
06.09.2015 12:00 | Železničar | 1 : 0 | Jedinstvo |
06.09
16:30
Sloga (B)
Zvižd
1
3
|
06.09.2015 16:30 | Sloga (B) | 1 : 3 | Zvižd |
06.09
10:00
Tornjoš
AFK
2
2
|
06.09.2015 10:00 | Tornjoš | 2 : 2 | AFK | |||||
06.09
11:30
Obilić
Senta
1
1
|
06.09.2015 11:30 | Obilić | 1 : 1 | Senta |
06.09
10:00
Banja
Avala
3
1
|
06.09.2015 10:00 | Banja | 3 : 1 | Avala | |||||
06.09
12:00
Apolon 2010
Borac
6
0
|
06.09.2015 12:00 | Apolon 2010 | 6 : 0 | Borac | |||||
06.09
13:00
Graficar
Sremcica
1
8
|
06.09.2015 13:00 | Graficar | 1 : 8 | Sremcica |
06.09
10:00
Radnički (NP)
Indeks
1
0
|
06.09.2015 10:00 | Radnički (NP) | 1 : 0 | Indeks |
06.09
10:00
Spartak
TSC
7
0
|
06.09.2015 10:00 | Spartak | 7 : 0 | TSC | |||||
06.09
10:00
Bečej 1918
Bačka 1901
4
1
|
06.09.2015 10:00 | Bečej 1918 | 4 : 1 | Bačka 1901 | |||||
06.09
10:00
Vrbas
Bačka (BP)
2
2
|
06.09.2015 10:00 | Vrbas | 2 : 2 | Bačka (BP) | |||||
06.09
10:00
Hajduk Junior
Radnički (S)
0
4
|
06.09.2015 10:00 | Hajduk Junior | 0 : 4 | Radnički (S) |
06.09
10:00
Vršac
Dinamo 1945
1
2
|
06.09.2015 10:00 | Vršac | 1 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
06.09
10:00
Proleter 2006
Radnički (Z)
1
2
|
06.09.2015 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 2 | Radnički (Z) |
06.09
11:00
AS
Slavija
2
0
|
06.09.2015 11:00 | AS | 2 : 0 | Slavija | |||||
06.09
Kosmet
Novi Pazar
4
1
|
06.09.2015 | Kosmet | 4 : 1 | Novi Pazar | |||||
06.09
Pazar Juniors
Apolon
4
1
|
06.09.2015 | Pazar Juniors | 4 : 1 | Apolon | |||||
06.09
Kiker
Sloga
4
2
|
06.09.2015 | Kiker | 4 : 2 | Sloga |
06.09
13:00
BSK
Brodarac
0
2
|
06.09.2015 13:00 | BSK | 0 : 2 | Brodarac |
06.09
12:00
Sindjelić
Radnički (NB)
2
1
|
06.09.2015 12:00 | Sindjelić | 2 : 1 | Radnički (NB) | |||||
06.09
17:00
PKB Kovilovo
Zemun
3
1
|
06.09.2015 17:00 | PKB Kovilovo | 3 : 1 | Zemun | |||||
06.09
12:30
Studentski Grad
Internacional
4
0
|
06.09.2015 12:30 | Studentski Grad | 4 : 0 | Internacional | |||||
06.09
14:00
Bežanija
Radnički (O)
5
2
|
06.09.2015 14:00 | Bežanija | 5 : 2 | Radnički (O) |
06.09
10:00
OFK Šabac
Donjošorac
4
1
|
06.09.2015 10:00 | OFK Šabac | 4 : 1 | Donjošorac | |||||
06.09
10:00
Železničar
Jedinstvo
0
3
|
06.09.2015 10:00 | Železničar | 0 : 3 | Jedinstvo |
06.09
16:30
Karađorđe (T)
Šumadija
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Karađorđe (T) | 1 : 0 | Šumadija | |||||
06.09
16:30
Pinkum
GFK Jasenica 1911
1
5
|
06.09.2015 16:30 | Pinkum | 1 : 5 | GFK Jasenica 1911 |
06.09
10:00
Proleter (BK)
Borac
2
6
|
06.09.2015 10:00 | Proleter (BK) | 2 : 6 | Borac |
06.09
14:00
Banat
Vršac
2
2
|
06.09.2015 14:00 | Banat | 2 : 2 | Vršac |
06.09
09:30
Obilić
Senta
1
7
|
06.09.2015 09:30 | Obilić | 1 : 7 | Senta |
06.09
10:00
Sloga
Slavija
10
3
|
06.09.2015 10:00 | Sloga | 10 : 3 | Slavija | |||||
06.09
10:00
Bačka
Jedinstvo
8
1
|
06.09.2015 10:00 | Bačka | 8 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.09
10:00
AFK
Čoka
4
7
|
06.09.2015 10:00 | AFK | 4 : 7 | Čoka | |||||
06.09
10:00
Tisa
Potisje
0
9
|
06.09.2015 10:00 | Tisa | 0 : 9 | Potisje |
06.09
10:00
Jevremovac
OFK Atletiko
3
1
|
06.09.2015 10:00 | Jevremovac | 3 : 1 | OFK Atletiko | |||||
06.09
10:00
Rađevac
Mačva 2005
5
0
|
06.09.2015 10:00 | Rađevac | 5 : 0 | Mačva 2005 | |||||
06.09
10:00
BMR Petlovača
Mladost (P)
|
06.09.2015 10:00 | BMR Petlovača | : | Mladost (P) | |||||
06.09
10:00
POFK Letnjikovac
Lipolist
|
06.09.2015 10:00 | POFK Letnjikovac | : | Lipolist |
06.09
09:00
BSK 1925 MK
Tempo
7
0
|
06.09.2015 09:00 | BSK 1925 MK | 7 : 0 | Tempo | |||||
06.09
13:00
Šumadinac
Institut MK
1
6
|
06.09.2015 13:00 | Šumadinac | 1 : 6 | Institut MK |
06.09
11:00
BSK Borča
Rad
0
3
|
06.09.2015 11:00 | BSK Borča | 0 : 3 | Rad |
06.09
16:30
Bežanija
IMT
7
0
|
06.09.2015 16:30 | Bežanija | 7 : 0 | IMT | |||||
06.09
17:00
Srem Jakovo
Fer Plej 06
2
5
|
06.09.2015 17:00 | Srem Jakovo | 2 : 5 | Fer Plej 06 | |||||
06.09
11:00
BSK 1925
Sindjelić 2012
9
0
|
06.09.2015 11:00 | BSK 1925 | 9 : 0 | Sindjelić 2012 | |||||
06.09
10:00
Studentski Grad
Dominus
2
3
|
06.09.2015 10:00 | Studentski Grad | 2 : 3 | Dominus |
06.09
10:00
Balkan
BASK
3
0
|
06.09.2015 10:00 | Balkan | 3 : 0 | BASK |
06.09
10:00
Milenium
Sremčica
0
5
|
06.09.2015 10:00 | Milenium | 0 : 5 | Sremčica |
06.09
12:00
Poštar
OFK Beograd (B)
0
1
|
06.09.2015 12:00 | Poštar | 0 : 1 | OFK Beograd (B) |
06.09
10:00
Senta
Arena SU
1
6
|
06.09.2015 10:00 | Senta | 1 : 6 | Arena SU |
06.09
Jasenica 1911
Bambi
2
2
|
06.09.2015 | Jasenica 1911 | 2 : 2 | Bambi | |||||
06.09
Pinkum
Đokić
7
0
|
06.09.2015 | Pinkum | 7 : 0 | Đokić |
06.09
19:00
Plavi 2000
BASK
2
4
|
06.09.2015 19:00 | Plavi 2000 | 2 : 4 | BASK |
06.09
Meshkov
Zagreb
21
24
|
06.09.2015 | Meshkov | 21 : 24 | Zagreb | |||||
06.09
Vojvodina
Nexe
24
26
|
06.09.2015 | Vojvodina | 24 : 26 | Nexe |
06.09
19:00
Nova Pazova
FON
3
1
|
06.09.2015 19:00 | Nova Pazova | 3 : 1 | FON | |||||
06.09
19:00
Kalča Memoris
Deus
6
2
|
06.09.2015 19:00 | Kalča Memoris | 6 : 2 | Deus |