05.10
15:30
ŽelezniÄar
Å umadija 1903
1
1
|
05.10.2014 15:30 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | Å umadija 1903 |
05.10
15:30
Dunav
BaÄka 1901
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Dunav | 1 : 0 | BaÄka 1901 | |||||
05.10
15:30
Dolina
PIK Prigrevica
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Dolina | 2 : 0 | PIK Prigrevica | |||||
05.10
15:30
Senta
Tekstilac
3
1
|
05.10.2014 15:30 | Senta | 3 : 1 | Tekstilac |
05.10
11:00
Žarkovo
IMT
3
0
|
05.10.2014 11:00 | Žarkovo | 3 : 0 | IMT | |||||
05.10
11:00
Hajduk
Železnik Lasta
4
1
|
05.10.2014 11:00 | Hajduk | 4 : 1 | Železnik Lasta |
05.10
15:30
Orlovac
Sloboda
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Orlovac | 1 : 0 | Sloboda | |||||
05.10
15:30
Polet
Vodojaža
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Polet | 2 : 1 | Vodojaža |
05.10
15:30
RSK
Napredak
2
0
|
05.10.2014 15:30 | RSK | 2 : 0 | Napredak | |||||
05.10
15:30
Sloboda
Homoljac
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Sloboda | 1 : 1 | Homoljac | |||||
05.10
15:30
Mihajlovac 1934
Borac
4
2
|
05.10.2014 15:30 | Mihajlovac 1934 | 4 : 2 | Borac | |||||
05.10
15:30
Lepenica
VGSK
0
0
|
05.10.2014 15:30 | Lepenica | 0 : 0 | VGSK | |||||
05.10
15:30
ObiliÄ
Å umadinac (B)
4
3
|
05.10.2014 15:30 | ObiliÄ | 4 : 3 | Å umadinac (B) |
05.10
15:30
RadniÄki Stobeks
Zlatibor
1
0
|
05.10.2014 15:30 | RadniÄki Stobeks | 1 : 0 | Zlatibor | |||||
05.10
15:30
Sloga (S)
Polimlje
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Sloga (S) | 2 : 0 | Polimlje | |||||
05.10
15:30
Zlatar
OFK OseÄina
0
0
|
05.10.2014 15:30 | Zlatar | 0 : 0 | OFK OseÄina |
05.10
15:30
Župa
Rembas
5
0
|
05.10.2014 15:30 | Župa | 5 : 0 | Rembas | |||||
05.10
15:30
Dragocvet
Juhor
2
3
|
05.10.2014 15:30 | Dragocvet | 2 : 3 | Juhor | |||||
05.10
15:30
Lugomir
SFS Borac
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Lugomir | 2 : 0 | SFS Borac | |||||
05.10
15:30
TemniÄ 1924
Poljoprivrednik
5
2
|
05.10.2014 15:30 | TemniÄ 1924 | 5 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
05.10
15:30
Kosanica
Jedinstvo (M)
5
0
|
05.10.2014 15:30 | Kosanica | 5 : 0 | Jedinstvo (M) |
05.10
15:30
Rudar Alpos
Rudar (P)
6
0
|
05.10.2014 15:30 | Rudar Alpos | 6 : 0 | Rudar (P) | |||||
05.10
15:30
Brodoremont
BSK Bogovina
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Brodoremont | 1 : 0 | BSK Bogovina | |||||
05.10
15:30
Pukovac
Kablovi
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Pukovac | 2 : 0 | Kablovi | |||||
05.10
15:30
Bukovik
Napredak
4
0
|
05.10.2014 15:30 | Bukovik | 4 : 0 | Napredak |
05.10
15:30
Ropotovo
Jedinstvo (B)
0
0
|
05.10.2014 15:30 | Ropotovo | 0 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
05.10
15:30
Vlasina
BSK Bujanovac
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Vlasina | 1 : 0 | BSK Bujanovac | |||||
05.10
15:30
Sloboda
Jedinstvo (BP)
0
2
|
05.10.2014 15:30 | Sloboda | 0 : 2 | Jedinstvo (BP) | |||||
05.10
15:30
BobiŔte
Sloga
2
0
|
05.10.2014 15:30 | BobiŔte | 2 : 0 | Sloga |
05.10
15:30
BuduÄnost
Index
1
0
|
05.10.2014 15:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Index | |||||
05.10
15:30
Borac
Hajduk
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Borac | 2 : 1 | Hajduk | |||||
05.10
15:30
LSK LaÄarak
Jedinstvo (SP)
4
1
|
05.10.2014 15:30 | LSK LaÄarak | 4 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
05.10
15:30
Ljukovo
Kupinovo
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Ljukovo | 2 : 1 | Kupinovo | |||||
05.10
10:00
Kabel
Sremac Vojka
1
0
|
05.10.2014 10:00 | Kabel | 1 : 0 | Sremac Vojka |
05.10
15:30
OFK Odžaci
TSC
3
2
|
05.10.2014 15:30 | OFK Odžaci | 3 : 2 | TSC | |||||
05.10
15:30
Preporod
Subotica
0
4
|
05.10.2014 15:30 | Preporod | 0 : 4 | Subotica | |||||
05.10
15:30
Tisa
BaÄka (P)
4
1
|
05.10.2014 15:30 | Tisa | 4 : 1 | BaÄka (P) |
05.10
15:30
Borac (Sakule)
ŽelezniÄar
3
1
|
05.10.2014 15:30 | Borac (Sakule) | 3 : 1 | ŽelezniÄar |
05.10
15:30
LepuŔnica
ŽelezniÄar
0
1
|
05.10.2014 15:30 | LepuÅ”nica | 0 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
05.10
15:30
Zvezdara
Balkan Mirijevo
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Zvezdara | 2 : 1 | Balkan Mirijevo | |||||
05.10
10:00
GrafiÄar
PKB
0
1
|
05.10.2014 10:00 | GrafiÄar | 0 : 1 | PKB | |||||
05.10
15:30
BoleÄ
Jedinstvo
1
2
|
05.10.2014 15:30 | BoleÄ | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
05.10
15:30
Stepojevac Vaga
VrÄin
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Stepojevac Vaga | 3 : 0 | VrÄin |
05.10
16:00
Ibar
Kraljevo Hajduk
2
1
|
05.10.2014 16:00 | Ibar | 2 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
05.10
16:00
Ribnica
RadniÄki
0
0
|
05.10.2014 16:00 | Ribnica | 0 : 0 | RadniÄki | |||||
05.10
16:00
BuduÄnost
Mataruge
2
0
|
05.10.2014 16:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | Mataruge | |||||
05.10
16:00
Lazac
Pazar Juniors 2011
1
0
|
05.10.2014 16:00 | Lazac | 1 : 0 | Pazar Juniors 2011 | |||||
05.10
16:00
KaraÄorÄe
GoÄ
1
0
|
05.10.2014 16:00 | KaraÄorÄe | 1 : 0 | GoÄ | |||||
05.10
16:00
Granit
OFK Ras
0
3
|
05.10.2014 16:00 | Granit | 0 : 3 | OFK Ras | |||||
05.10
16:00
Polet
Borac
0
1
|
05.10.2014 16:00 | Polet | 0 : 1 | Borac |
05.10
16:00
Arsenal
Kolonija
0
1
|
05.10.2014 16:00 | Arsenal | 0 : 1 | Kolonija | |||||
05.10
16:00
Å umadinac
Borac
2
0
|
05.10.2014 16:00 | Å umadinac | 2 : 0 | Borac | |||||
05.10
16:00
MarÅ”iÄ
KoriÄani
1
1
|
05.10.2014 16:00 | MarÅ”iÄ | 1 : 1 | KoriÄani | |||||
05.10
16:00
SuŔica
Jedinstvo
0
1
|
05.10.2014 16:00 | SuŔica | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.10
16:00
Mladost (P)
Äava
1
3
|
05.10.2014 16:00 | Mladost (P) | 1 : 3 | Äava | |||||
05.10
16:00
Vinogradi DB
BuduÄnost
2
1
|
05.10.2014 16:00 | Vinogradi DB | 2 : 1 | BuduÄnost |
05.10
15:30
ViŔesava
Polet
0
5
|
05.10.2014 15:30 | ViŔesava | 0 : 5 | Polet | |||||
05.10
15:30
Äajetina
Prvi partizan
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Äajetina | 2 : 0 | Prvi partizan | |||||
05.10
15:30
PeruÄac
Omladinac
2
1
|
05.10.2014 15:30 | PeruÄac | 2 : 1 | Omladinac | |||||
05.10
11:00
Ariljska rampa
GP Zlatibor
1
0
|
05.10.2014 11:00 | Ariljska rampa | 1 : 0 | GP Zlatibor | |||||
05.10
15:30
Crnokosa
Jasen
2
2
|
05.10.2014 15:30 | Crnokosa | 2 : 2 | Jasen | |||||
05.10
15:30
ŽelezniÄar
Jedinstvo
2
0
|
05.10.2014 15:30 | ŽelezniÄar | 2 : 0 | Jedinstvo |
05.10
15:30
JoŔeva
Sovljak
1
0
|
05.10.2014 15:30 | JoŔeva | 1 : 0 | Sovljak | |||||
05.10
15:30
TeŔnjar
TrliÄ
3
2
|
05.10.2014 15:30 | TeÅ”njar | 3 : 2 | TrliÄ | |||||
05.10
15:30
OFK Divci
Junior Novo Naselje
5
2
|
05.10.2014 15:30 | OFK Divci | 5 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
05.10
15:30
Kolubara
Rubribreza
1
2
|
05.10.2014 15:30 | Kolubara | 1 : 2 | Rubribreza |
05.10
15:00
Antimon
Podrinje
3
0
|
05.10.2014 15:00 | Antimon | 3 : 0 | Podrinje | |||||
05.10
15:00
Borac (V)
Borac (L)
1
0
|
05.10.2014 15:00 | Borac (V) | 1 : 0 | Borac (L) | |||||
05.10
15:00
Mladost (P)
GuÄevo
4
1
|
05.10.2014 15:00 | Mladost (P) | 4 : 1 | GuÄevo | |||||
05.10
15:00
Jedinstvo (Å )
BMR PetlovaÄa
2
3
|
05.10.2014 15:00 | Jedinstvo (Å ) | 2 : 3 | BMR PetlovaÄa | |||||
05.10
15:00
Provo
MaÄva 2005
2
0
|
05.10.2014 15:00 | Provo | 2 : 0 | MaÄva 2005 | |||||
05.10
15:00
Jedinstvo (MZ)
Hajduk Stanko
1
0
|
05.10.2014 15:00 | Jedinstvo (MZ) | 1 : 0 | Hajduk Stanko | |||||
05.10
15:00
Lipolist
Drina
6
0
|
05.10.2014 15:00 | Lipolist | 6 : 0 | Drina |
05.10
15:30
ŽSK
Banja
5
0
|
05.10.2014 15:30 | ŽSK | 5 : 0 | Banja | |||||
05.10
10:00
Å umadija
Vitlina-Bokanja
5
0
|
05.10.2014 10:00 | Å umadija | 5 : 0 | Vitlina-Bokanja | |||||
05.10
15:30
Junkovac
Borac
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Junkovac | 2 : 1 | Borac | |||||
05.10
15:30
AranÄelovac
Å umadinac (N)
12
3
|
05.10.2014 15:30 | AranÄelovac | 12 : 3 | Å umadinac (N) | |||||
05.10
15:30
Omladinac
Prvi srpski ustanak
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Omladinac | 2 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
05.10
15:30
Å atornja
Å umadinac (S)
5
0
|
05.10.2014 15:30 | Å atornja | 5 : 0 | Å umadinac (S) |
05.10
15:30
Sloga (B)
Zadrugar (T)
3
1
|
05.10.2014 15:30 | Sloga (B) | 3 : 1 | Zadrugar (T) | |||||
05.10
15:30
Rudar (K)
Integral
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Rudar (K) | 1 : 1 | Integral | |||||
05.10
15:30
Vojvoda Milenko
RadniÄki 1926
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Vojvoda Milenko | 3 : 0 | RadniÄki 1926 | |||||
05.10
15:30
Makce
Mlava (ML)
3
2
|
05.10.2014 15:30 | Makce | 3 : 2 | Mlava (ML) | |||||
05.10
15:30
Petar Dobrnjac
Napredak 1936
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Petar Dobrnjac | 2 : 1 | Napredak 1936 | |||||
05.10
15:30
Mlava (B)
Äerdap
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Mlava (B) | 2 : 0 | Äerdap | |||||
05.10
15:30
KrilaÅ”
Mladost (B)
0
1
|
05.10.2014 15:30 | KrilaÅ” | 0 : 1 | Mladost (B) |
05.10
15:30
BuduÄnost (R)
SASK
1
0
|
05.10.2014 15:30 | BuduÄnost (R) | 1 : 0 | SASK | |||||
05.10
15:30
Osipaonica
Å umadija
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Osipaonica | 2 : 0 | Å umadija | |||||
05.10
15:30
Pobeda
Mladi borac
8
0
|
05.10.2014 15:30 | Pobeda | 8 : 0 | Mladi borac | |||||
05.10
15:30
Sloga (M)
ŽelezniÄar (S)
2
2
|
05.10.2014 15:30 | Sloga (M) | 2 : 2 | ŽelezniÄar (S) | |||||
05.10
15:30
BuduÄnost (MK)
Udarnik
4
2
|
05.10.2014 15:30 | BuduÄnost (MK) | 4 : 2 | Udarnik | |||||
05.10
15:30
Proleter
7. Juli
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Proleter | 3 : 0 | 7. Juli | |||||
05.10
15:30
Vodice
Jedinstvo (K)
5
1
|
05.10.2014 15:30 | Vodice | 5 : 1 | Jedinstvo (K) |
05.10
15:00
KuŔiljevo
Mladi radnik
3
0
|
05.10.2014 15:00 | KuŔiljevo | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
05.10
15:00
OFK Bratstvo
Bratstvo
2
0
|
05.10.2014 15:00 | OFK Bratstvo | 2 : 0 | Bratstvo | |||||
05.10
15:00
Mladost (D)
Sloga (V)
3
2
|
05.10.2014 15:00 | Mladost (D) | 3 : 2 | Sloga (V) | |||||
05.10
15:00
Napredak (Z)
Mladost (K)
0
0
|
05.10.2014 15:00 | Napredak (Z) | 0 : 0 | Mladost (K) | |||||
05.10
15:00
Napredak (D)
BuduÄnost
4
1
|
05.10.2014 15:00 | Napredak (D) | 4 : 1 | BuduÄnost | |||||
05.10
15:00
Morava
Sloga (DV)
4
0
|
05.10.2014 15:00 | Morava | 4 : 0 | Sloga (DV) |
05.10
15:30
Real
Kosovac
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Real | 2 : 1 | Kosovac | |||||
05.10
15:30
Partizanski put
DobriÄ
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Partizanski put | 1 : 1 | DobriÄ | |||||
05.10
15:30
Mladost 1982
Svetlost
1
2
|
05.10.2014 15:30 | Mladost 1982 | 1 : 2 | Svetlost | |||||
05.10
15:30
Nikodije StojanoviÄ Tatko
DunÄerski
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Nikodije StojanoviÄ Tatko | 2 : 0 | DunÄerski |
05.10
15:30
BoŔnjane
MaÄkovac
3
1
|
05.10.2014 15:30 | BoÅ”njane | 3 : 1 | MaÄkovac | |||||
05.10
15:30
Jedinstvo 1936
Trudbenik
2
4
|
05.10.2014 15:30 | Jedinstvo 1936 | 2 : 4 | Trudbenik | |||||
05.10
15:30
Gradina
Mladi radnik
1
4
|
05.10.2014 15:30 | Gradina | 1 : 4 | Mladi radnik | |||||
05.10
15:30
Vinogradar
Gornji StepoÅ”
5
1
|
05.10.2014 15:30 | Vinogradar | 5 : 1 | Gornji StepoÅ” | |||||
05.10
15:30
Å anac
13. April
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Å anac | 2 : 1 | 13. April | |||||
05.10
15:30
Äitluk
Mladost
3
2
|
05.10.2014 15:30 | Äitluk | 3 : 2 | Mladost | |||||
05.10
15:30
Sloga (Ä)
Jastrebac
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Sloga (Ä) | 2 : 0 | Jastrebac | |||||
05.10
15:30
Sloga (D)
Naupare
4
3
|
05.10.2014 15:30 | Sloga (D) | 4 : 3 | Naupare |
05.10
15:30
MagliÄ
ObiliÄ
3
0
|
05.10.2014 15:30 | MagliÄ | 3 : 0 | ObiliÄ | |||||
05.10
15:30
Borac
Krila Krajine
4
0
|
05.10.2014 15:30 | Borac | 4 : 0 | Krila Krajine | |||||
05.10
15:30
Stari Grad
Vojvodina
0
0
|
05.10.2014 15:30 | Stari Grad | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
05.10
15:30
BuduÄnost
Mladost
2
1
|
05.10.2014 15:30 | BuduÄnost | 2 : 1 | Mladost | |||||
05.10
15:30
Mladost Radost
Sutjeska
4
0
|
05.10.2014 15:30 | Mladost Radost | 4 : 0 | Sutjeska |
05.10
15:00
Proleter
OFK Sirig
2
0
|
05.10.2014 15:00 | Proleter | 2 : 0 | OFK Sirig | |||||
05.10
15:00
Dinamo
FruŔkogorski partizan
0
1
|
05.10.2014 15:00 | Dinamo | 0 : 1 | FruŔkogorski partizan | |||||
05.10
15:00
Jedinstvo
Tatra
1
3
|
05.10.2014 15:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Tatra | |||||
05.10
15:00
Petrovaradin
TSK
1
2
|
05.10.2014 15:00 | Petrovaradin | 1 : 2 | TSK |
05.10
RadniÄki
Sremac GraniÄar 1924
3
0
|
05.10.2014 | RadniÄki | 3 : 0 | Sremac GraniÄar 1924 | |||||
05.10
Hajduk 1925 Podunavac
Hajduk 1932
8
2
|
05.10.2014 | Hajduk 1925 Podunavac | 8 : 2 | Hajduk 1932 | |||||
05.10
OFK Zeka BuljubaŔa
Hrtkovci
2
2
|
05.10.2014 | OFK Zeka BuljubaŔa | 2 : 2 | Hrtkovci | |||||
05.10
Donji Petrovci
PSK Putinci
5
0
|
05.10.2014 | Donji Petrovci | 5 : 0 | PSK Putinci | |||||
05.10
Hajduk (D)
BuduÄnost
0
3
|
05.10.2014 | Hajduk (D) | 0 : 3 | BuduÄnost |
05.10
15:30
Proleter
NjegoÅ”
3
1
|
05.10.2014 15:30 | Proleter | 3 : 1 | NjegoÅ” | |||||
05.10
15:30
EÄÅ”eg
BajŔa
1
0
|
05.10.2014 15:30 | EÄÅ”eg | 1 : 0 | BajÅ”a | |||||
05.10
15:30
PaliÄ
Olimpija
0
6
|
05.10.2014 15:30 | PaliÄ | 0 : 6 | Olimpija |
05.10
15:00
Omladinac (D)
Rusin
4
1
|
05.10.2014 15:00 | Omladinac (D) | 4 : 1 | Rusin | |||||
05.10
15:00
BSK
Omladinac (B)
0
3
|
05.10.2014 15:00 | BSK | 0 : 3 | Omladinac (B) | |||||
05.10
15:00
Lipar
GraniÄar (R)
2
1
|
05.10.2014 15:00 | Lipar | 2 : 1 | GraniÄar (R) | |||||
05.10
15:00
Kordun
StaniÅ”iÄ
5
2
|
05.10.2014 15:00 | Kordun | 5 : 2 | StaniÅ”iÄ | |||||
05.10
15:00
Hajduk
TerekveÅ”
0
1
|
05.10.2014 15:00 | Hajduk | 0 : 1 | TerekveÅ” |
05.10
15:00
Jugoslavija
Jedinstvo SteviÄ
2
4
|
05.10.2014 15:00 | Jugoslavija | 2 : 4 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
05.10
15:00
Vulturul
Partizan (G)
2
2
|
05.10.2014 15:00 | Vulturul | 2 : 2 | Partizan (G) | |||||
05.10
15:00
Vojvodina
Crvena zvezda
4
1
|
05.10.2014 15:00 | Vojvodina | 4 : 1 | Crvena zvezda | |||||
05.10
15:00
Sloga (BNS)
RadniÄki (B)
0
0
|
05.10.2014 15:00 | Sloga (BNS) | 0 : 0 | RadniÄki (B) | |||||
05.10
15:00
Polet
Mladost (O)
3
1
|
05.10.2014 15:00 | Polet | 3 : 1 | Mladost (O) | |||||
05.10
15:00
Mladost (V)
Slavija
1
3
|
05.10.2014 15:00 | Mladost (V) | 1 : 3 | Slavija |
05.10
15:30
Zadrugar
Vojvodina (B)
4
0
|
05.10.2014 15:30 | Zadrugar | 4 : 0 | Vojvodina (B) | |||||
05.10
15:30
Napredak
Crvena zvezda
2
2
|
05.10.2014 15:30 | Napredak | 2 : 2 | Crvena zvezda | |||||
05.10
15:30
Borac
Mladost
0
1
|
05.10.2014 15:30 | Borac | 0 : 1 | Mladost | |||||
05.10
15:30
ŽAK
Omladinac
2
0
|
05.10.2014 15:30 | ŽAK | 2 : 0 | Omladinac |
05.10
15:30
BSK 1925
Borac (O)
1
0
|
05.10.2014 15:30 | BSK 1925 | 1 : 0 | Borac (O) | |||||
05.10
15:30
Zmaj 1953
SindjeliÄ 2012(U)
1
2
|
05.10.2014 15:30 | Zmaj 1953 | 1 : 2 | SindjeliÄ 2012(U) | |||||
05.10
11:00
13. maj
Milutinac
2
0
|
05.10.2014 11:00 | 13. maj | 2 : 0 | Milutinac | |||||
05.10
15:30
Banja (VB)
Policajac
4
0
|
05.10.2014 15:30 | Banja (VB) | 4 : 0 | Policajac | |||||
05.10
15:30
Brodarac
PoŔtar Zvezdara
2
4
|
05.10.2014 15:30 | Brodarac | 2 : 4 | PoŔtar Zvezdara |
05.10
15:30
Strelac
OFK Zabrežje
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Strelac | 2 : 0 | OFK Zabrežje | |||||
05.10
15:30
BuduÄnost (Z)
Borac (L)
3
2
|
05.10.2014 15:30 | BuduÄnost (Z) | 3 : 2 | Borac (L) | |||||
05.10
15:30
VraniÄ
Veliki Borak
0
1
|
05.10.2014 15:30 | VraniÄ | 0 : 1 | Veliki Borak | |||||
05.10
15:30
RuŔanj
Mladost (C)
0
0
|
05.10.2014 15:30 | RuŔanj | 0 : 0 | Mladost (C) | |||||
05.10
11:00
Prva Iskra
Mladost (Ä)
6
0
|
05.10.2014 11:00 | Prva Iskra | 6 : 0 | Mladost (Ä) |
05.10
10:00
Selo Mladenovac
Velika Krsna
3
1
|
05.10.2014 10:00 | Selo Mladenovac | 3 : 1 | Velika Krsna | |||||
05.10
15:30
Heroj 1925
Pudarci
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Heroj 1925 | 2 : 1 | Pudarci | |||||
05.10
15:30
Kosmaj
Pinosava
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Kosmaj | 2 : 1 | Pinosava | |||||
05.10
15:30
KovaÄevac
Dunavac (G)
4
0
|
05.10.2014 15:30 | KovaÄevac | 4 : 0 | Dunavac (G) | |||||
05.10
15:30
OFK LeŔtane
VlaŔka
3
0
|
05.10.2014 15:30 | OFK LeŔtane | 3 : 0 | VlaŔka |
05.10
15:30
RadniÄki 1924 (K)
Orljane
1
2
|
05.10.2014 15:30 | RadniÄki 1924 (K) | 1 : 2 | Orljane | |||||
05.10
15:30
Mladi radnik
Rutevac
4
0
|
05.10.2014 15:30 | Mladi radnik | 4 : 0 | Rutevac | |||||
05.10
15:30
MaloŔiŔte
Koprijan 1975
4
2
|
05.10.2014 15:30 | MaloŔiŔte | 4 : 2 | Koprijan 1975 | |||||
05.10
15:30
Zemljoradnik
NaŔa krila 1936
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Zemljoradnik | 2 : 0 | NaŔa krila 1936 | |||||
05.10
15:30
Knežica
Borac (T)
2
4
|
05.10.2014 15:30 | Knežica | 2 : 4 | Borac (T) | |||||
05.10
15:30
RadniÄki 1947 (Ä)
Mladost (B)
2
1
|
05.10.2014 15:30 | RadniÄki 1947 (Ä) | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
05.10
15:30
Jedinstvo
RasovaÄa
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | RasovaÄa |
05.10
15:30
Äekmin
Umac
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Äekmin | 1 : 0 | Umac | |||||
05.10
15:30
Mladost
Mladi borac
6
3
|
05.10.2014 15:30 | Mladost | 6 : 3 | Mladi borac | |||||
05.10
15:30
Jedinstvo (G)
Progres
3
3
|
05.10.2014 15:30 | Jedinstvo (G) | 3 : 3 | Progres | |||||
05.10
15:30
RadniÄki
BuduÄnost
0
2
|
05.10.2014 15:30 | RadniÄki | 0 : 2 | BuduÄnost | |||||
05.10
15:30
Sloga
Jedinstvo (GS)
3
2
|
05.10.2014 15:30 | Sloga | 3 : 2 | Jedinstvo (GS) | |||||
05.10
15:30
OFK Brza
ŽelezniÄar
0
0
|
05.10.2014 15:30 | OFK Brza | 0 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
05.10
15:30
Å umadija
Plantaža
0
0
|
05.10.2014 15:30 | Šumadija | 0 : 0 | Plantaža | |||||
05.10
15:30
VuÄje
ZloÄudovo
2
2
|
05.10.2014 15:30 | VuÄje | 2 : 2 | ZloÄudovo |
05.10
15:30
Padež
Napredak
4
0
|
05.10.2014 15:30 | Padež | 4 : 0 | Napredak | |||||
05.10
15:30
Borac
ŽeljuŔa
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Borac | 2 : 1 | ŽeljuŔa | |||||
05.10
11:00
Jedinstvo
Gnjilan
1
3
|
05.10.2014 11:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Gnjilan | |||||
05.10
15:30
Zadrugar
DragoÅ”
3
2
|
05.10.2014 15:30 | Zadrugar | 3 : 2 | DragoÅ” |
05.10
15:30
Deli Jovan
KljuÄ
4
4
|
05.10.2014 15:30 | Deli Jovan | 4 : 4 | KljuÄ | |||||
05.10
15:30
Slatina (B)
PoreÄ
3
1
|
05.10.2014 15:30 | Slatina (B) | 3 : 1 | PoreÄ | |||||
05.10
11:00
Sloga
Zlot
3
1
|
05.10.2014 11:00 | Sloga | 3 : 1 | Zlot | |||||
05.10
15:30
Majdanpek
Blizna
6
0
|
05.10.2014 15:30 | Majdanpek | 6 : 0 | Blizna | |||||
05.10
15:30
Å arbanovac
Krivelj
5
4
|
05.10.2014 15:30 | Å arbanovac | 5 : 4 | Krivelj |
05.10
15:30
BuduÄnost (P)
OFK Brzi Brod
4
2
|
05.10.2014 15:30 | BuduÄnost (P) | 4 : 2 | OFK Brzi Brod | |||||
05.10
15:30
Morava
OFK NiÅ”
4
0
|
05.10.2014 15:30 | Morava | 4 : 0 | OFK NiÅ” | |||||
05.10
15:30
Jedinstvo
BuduÄnost (PK)
2
2
|
05.10.2014 15:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | BuduÄnost (PK) | |||||
05.10
15:30
VrtiŔte
Proleter (M)
2
0
|
05.10.2014 15:30 | VrtiŔte | 2 : 0 | Proleter (M) | |||||
05.10
15:30
Crvena zastava
Mladost
4
2
|
05.10.2014 15:30 | Crvena zastava | 4 : 2 | Mladost | |||||
05.10
15:30
Rudar
RadniÄki 1936
5
1
|
05.10.2014 15:30 | Rudar | 5 : 1 | RadniÄki 1936 |
05.10
15:30
Polet
RadniÄki
2
4
|
05.10.2014 15:30 | Polet | 2 : 4 | RadniÄki | |||||
05.10
15:30
OFK Knjaz
OsniÄ
1
2
|
05.10.2014 15:30 | OFK Knjaz | 1 : 2 | OsniÄ | |||||
05.10
15:30
OFK 019 ZajeÄar
Å SK
2
2
|
05.10.2014 15:30 | OFK 019 ZajeÄar | 2 : 2 | Å SK | |||||
05.10
15:30
Mladost
Midžor
1
5
|
05.10.2014 15:30 | Mladost | 1 : 5 | Midžor | |||||
05.10
15:30
TrebiÄ
Rgotina
3
0
|
05.10.2014 15:30 | TrebiÄ | 3 : 0 | Rgotina | |||||
05.10
15:30
Omladinac
Sloga
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Omladinac | 3 : 0 | Sloga | |||||
05.10
15:30
SvrljiŔka topla
Rudar
0
8
|
05.10.2014 15:30 | SvrljiŔka topla | 0 : 8 | Rudar |
05.10
15:30
Bukuroca
TreŔnjevka
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Bukuroca | 2 : 0 | TreŔnjevka | |||||
05.10
15:30
Vihor
Äelik
0
1
|
05.10.2014 15:30 | Vihor | 0 : 1 | Äelik | |||||
05.10
15:30
Ternoci
Pavlovac
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Ternoci | 1 : 1 | Pavlovac |
05.10
15:00
Å evac
Dunav
1
0
|
05.10.2014 15:00 | Å evac | 1 : 0 | Dunav | |||||
05.10
15:00
Vojvodina (S)
Vladimirovac
1
3
|
05.10.2014 15:00 | Vojvodina (S) | 1 : 3 | Vladimirovac | |||||
05.10
15:00
Ratar
Jedinstvo (V)
3
0
|
05.10.2014 15:00 | Ratar | 3 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
05.10
15:00
KaraÅ” (J)
Vojvodina (CC)
1
0
|
05.10.2014 15:00 | KaraÅ” (J) | 1 : 0 | Vojvodina (CC) | |||||
05.10
15:00
Partizan (K)
Dobrica
4
3
|
05.10.2014 15:00 | Partizan (K) | 4 : 3 | Dobrica | |||||
05.10
15:00
Borac (VS)
Borac (VG)
1
2
|
05.10.2014 15:00 | Borac (VS) | 1 : 2 | Borac (VG) |
05.10
15:00
Dolovo
Borac (P)
6
1
|
05.10.2014 15:00 | Dolovo | 6 : 1 | Borac (P) | |||||
05.10
15:00
Kolonija
BSK BavaniŔte
1
1
|
05.10.2014 15:00 | Kolonija | 1 : 1 | BSK BavaniŔte | |||||
05.10
15:00
Strela
Proleter
3
1
|
05.10.2014 15:00 | Strela | 3 : 1 | Proleter | |||||
05.10
15:00
Dinamo 1945
Stari TamiÅ”
7
1
|
05.10.2014 15:00 | Dinamo 1945 | 7 : 1 | Stari TamiÅ” | |||||
05.10
15:00
Plavi Dunav 1932
BuduÄnost (BB)
1
1
|
05.10.2014 15:00 | Plavi Dunav 1932 | 1 : 1 | BuduÄnost (BB) |
05.10
15:00
Omladinac (O)
Unirea
2
0
|
05.10.2014 15:00 | Omladinac (O) | 2 : 0 | Unirea | |||||
05.10
15:00
Tempo
Glogonj
3
1
|
05.10.2014 15:00 | Tempo | 3 : 1 | Glogonj | |||||
05.10
15:00
Pobeda
Polet
0
2
|
05.10.2014 15:00 | Pobeda | 0 : 2 | Polet |
05.10
15:00
Crni Vrh
Napredak
1
3
|
05.10.2014 15:00 | Crni Vrh | 1 : 3 | Napredak | |||||
05.10
15:00
Mladost
Resavac
2
1
|
05.10.2014 15:00 | Mladost | 2 : 1 | Resavac | |||||
05.10
15:00
Kupinovac
VinoraÄa
0
1
|
05.10.2014 15:00 | Kupinovac | 0 : 1 | VinoraÄa | |||||
05.10
15:00
Blagotin
Zenit
4
1
|
05.10.2014 15:00 | Blagotin | 4 : 1 | Zenit | |||||
05.10
15:00
Vinogradar
Morava
1
3
|
05.10.2014 15:00 | Vinogradar | 1 : 3 | Morava | |||||
05.10
15:00
Juhor
Partizan
2
4
|
05.10.2014 15:00 | Juhor | 2 : 4 | Partizan | |||||
05.10
15:00
Kolare
Ursule
1
2
|
05.10.2014 15:00 | Kolare | 1 : 2 | Ursule |
05.10
15:00
Istok 63
Javor
0
4
|
05.10.2014 15:00 | Istok 63 | 0 : 4 | Javor | |||||
05.10
15:00
Resavac
Napredak (Sv)
3
1
|
05.10.2014 15:00 | Resavac | 3 : 1 | Napredak (Sv) | |||||
05.10
15:00
Mladost (S)
Moravac
1
4
|
05.10.2014 15:00 | Mladost (S) | 1 : 4 | Moravac | |||||
05.10
15:00
Å umadija
OFK Batinac
0
3
|
05.10.2014 15:00 | Å umadija | 0 : 3 | OFK Batinac | |||||
05.10
15:00
Rudar (S)
Napredak (St)
1
2
|
05.10.2014 15:00 | Rudar (S) | 1 : 2 | Napredak (St) | |||||
05.10
15:00
Rudar (P)
RadniÄki
7
0
|
05.10.2014 15:00 | Rudar (P) | 7 : 0 | RadniÄki | |||||
05.10
15:00
Polet
Hajduk
1
2
|
05.10.2014 15:00 | Polet | 1 : 2 | Hajduk |
05.10
Napredak
FruŔkogorac
1
0
|
05.10.2014 | Napredak | 1 : 0 | FruŔkogorac | |||||
05.10
Jedinstvo (P)
ÄSK 1939
2
0
|
05.10.2014 | Jedinstvo (P) | 2 : 0 | ÄSK 1939 | |||||
05.10
Borac (M)
FruŔka Gora
4
0
|
05.10.2014 | Borac (M) | 4 : 0 | FruŔka Gora | |||||
05.10
Jedinstvo (M)
OFK BrestaÄ
3
0
|
05.10.2014 | Jedinstvo (M) | 3 : 0 | OFK BrestaÄ | |||||
05.10
ObiliÄ 1993
Sloga
0
0
|
05.10.2014 | ObiliÄ 1993 | 0 : 0 | Sloga | |||||
05.10
GraniÄar (G)
GraniÄar (K)
3
0
|
05.10.2014 | GraniÄar (G) | 3 : 0 | GraniÄar (K) |
05.10
15:00
Partizan
Rastina 1918
5
0
|
05.10.2014 15:00 | Partizan | 5 : 0 | Rastina 1918 | |||||
05.10
15:00
OFK Å ikara
Aleksa Å antiÄ
3
0
|
05.10.2014 15:00 | OFK Å ikara | 3 : 0 | Aleksa Å antiÄ | |||||
05.10
15:00
OFK Metalac
Dinamo
0
1
|
05.10.2014 15:00 | OFK Metalac | 0 : 1 | Dinamo | |||||
05.10
15:00
Jedinstvo (R)
RadniÄki 1918
0
3
|
05.10.2014 15:00 | Jedinstvo (R) | 0 : 3 | RadniÄki 1918 |
05.10
15:30
Omladinac
OFK Gradnulica
0
1
|
05.10.2014 15:30 | Omladinac | 0 : 1 | OFK Gradnulica | |||||
05.10
15:30
ŽFK Banat BagljaŔ
Rusanda
1
0
|
05.10.2014 15:30 | ŽFK Banat BagljaŔ | 1 : 0 | Rusanda | |||||
05.10
15:30
OFK Klek
Potisje
2
1
|
05.10.2014 15:30 | OFK Klek | 2 : 1 | Potisje | |||||
05.10
15:30
Banat
Naftagas
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Banat | 2 : 0 | Naftagas | |||||
05.10
15:30
Lehel
ASK
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Lehel | 2 : 1 | ASK | |||||
05.10
15:30
Borac
Proleter 2006
1
7
|
05.10.2014 15:30 | Borac | 1 : 7 | Proleter 2006 |
05.10
16:00
BuduÄnost
Å umadija
1
3
|
05.10.2014 16:00 | BuduÄnost | 1 : 3 | Å umadija | |||||
05.10
16:00
Stubal
Morava (M)
3
1
|
05.10.2014 16:00 | Stubal | 3 : 1 | Morava (M) | |||||
05.10
16:00
Morava (S)
Magnohrom
2
0
|
05.10.2014 16:00 | Morava (S) | 2 : 0 | Magnohrom | |||||
05.10
16:00
Partizan
Grdica
0
3
|
05.10.2014 16:00 | Partizan | 0 : 3 | Grdica | |||||
05.10
16:00
Napredak
Tavnik
2
2
|
05.10.2014 16:00 | Napredak | 2 : 2 | Tavnik | |||||
05.10
16:00
Proleter
Jedinstvo
2
0
|
05.10.2014 16:00 | Proleter | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.10
16:00
Vrnjci
Zvezda
2
0
|
05.10.2014 16:00 | Vrnjci | 2 : 0 | Zvezda |
05.10
15:30
BuduÄnost
BaÄka
2
0
|
05.10.2014 15:30 | BuduÄnost | 2 : 0 | BaÄka | |||||
05.10
15:30
Sloga
Jedinstvo (G)
0
4
|
05.10.2014 15:30 | Sloga | 0 : 4 | Jedinstvo (G) | |||||
05.10
15:30
MiletiÄ
Mladost
7
0
|
05.10.2014 15:30 | MiletiÄ | 7 : 0 | Mladost | |||||
05.10
15:30
Hajduk
ObiliÄ
2
3
|
05.10.2014 15:30 | Hajduk | 2 : 3 | ObiliÄ | |||||
05.10
15:30
Jedinstvo (BPS)
Iskra
0
2
|
05.10.2014 15:30 | Jedinstvo (BPS) | 0 : 2 | Iskra | |||||
05.10
15:30
Vojvodina
Napredak
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Vojvodina | 1 : 0 | Napredak |
05.10
Mladost (B)
Gradac
1
5
|
05.10.2014 | Mladost (B) | 1 : 5 | Gradac | |||||
05.10
Marjan MB
OFK Morava
2
4
|
05.10.2014 | Marjan MB | 2 : 4 | OFK Morava | |||||
05.10
Sloboda
Moravac
7
0
|
05.10.2014 | Sloboda | 7 : 0 | Moravac | |||||
05.10
Mladost (DL)
Polet
1
0
|
05.10.2014 | Mladost (DL) | 1 : 0 | Polet | |||||
05.10
11:00
Lemind 1953
Omladinac
0
3
|
05.10.2014 11:00 | Lemind 1953 | 0 : 3 | Omladinac | |||||
05.10
Morava (G)
Kumarevo 65
1
4
|
05.10.2014 | Morava (G) | 1 : 4 | Kumarevo 65 |
05.10
15:00
BuduÄnost
RadniÄki Å abaÄki
2
2
|
05.10.2014 15:00 | BuduÄnost | 2 : 2 | RadniÄki Å abaÄki | |||||
05.10
15:00
Drina
Gorki
4
2
|
05.10.2014 15:00 | Drina | 4 : 2 | Gorki | |||||
05.10
15:00
Sloga
Mladi Borac
3
0
|
05.10.2014 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Mladi Borac | |||||
05.10
15:00
Radnik
Partizan
1
1
|
05.10.2014 15:00 | Radnik | 1 : 1 | Partizan | |||||
05.10
15:00
Cer
DuŔko
1
0
|
05.10.2014 15:00 | Cer | 1 : 0 | DuŔko | |||||
05.10
15:00
Proleter
Majur
5
0
|
05.10.2014 15:00 | Proleter | 5 : 0 | Majur |
05.10
15:00
Mladost (DB)
Sloga (LÅ )
2
4
|
05.10.2014 15:00 | Mladost (DB) | 2 : 4 | Sloga (LÅ ) | |||||
05.10
15:00
Milan OrliÄ
Stolice
3
0
|
05.10.2014 15:00 | Milan OrliÄ | 3 : 0 | Stolice | |||||
05.10
15:00
Cerova
Velika Reka
3
0
|
05.10.2014 15:00 | Cerova | 3 : 0 | Velika Reka | |||||
05.10
15:00
Sloga (S)
Studenac
4
0
|
05.10.2014 15:00 | Sloga (S) | 4 : 0 | Studenac | |||||
05.10
15:00
Cer
Jedinstvo
1
1
|
05.10.2014 15:00 | Cer | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.10
15:00
Borac
Mladost (B)
5
0
|
05.10.2014 15:00 | Borac | 5 : 0 | Mladost (B) |
05.10
15:30
Sloga
Rubin (Z)
2
2
|
05.10.2014 15:30 | Sloga | 2 : 2 | Rubin (Z) | |||||
05.10
15:30
Stari Trstenik
Kostrež
4
1
|
05.10.2014 15:30 | Stari Trstenik | 4 : 1 | Kostrež | |||||
05.10
15:30
Rubin (DS)
Beli Orlovi
6
0
|
05.10.2014 15:30 | Rubin (DS) | 6 : 0 | Beli Orlovi | |||||
05.10
15:30
Mladost (DK)
Ratajac
6
3
|
05.10.2014 15:30 | Mladost (DK) | 6 : 3 | Ratajac | |||||
05.10
15:30
Župski biseri
Ribnik
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Župski biseri | 1 : 0 | Ribnik | |||||
05.10
15:30
14. Oktobar
Varvarin
0
4
|
05.10.2014 15:30 | 14. Oktobar | 0 : 4 | Varvarin | |||||
05.10
15:30
Polet 57
Donji Kopaonik
3
1
|
05.10.2014 15:30 | Polet 57 | 3 : 1 | Donji Kopaonik |
05.10
15:30
BaÄka
RFK NS 1921
3
1
|
05.10.2014 15:30 | BaÄka | 3 : 1 | RFK NS 1921 | |||||
05.10
15:30
FruŔkogorac
Omladinac
0
0
|
05.10.2014 15:30 | FruŔkogorac | 0 : 0 | Omladinac | |||||
05.10
15:30
Sremac Beomal
Äenej
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Sremac Beomal | 1 : 1 | Äenej | |||||
05.10
15:30
ŽelezniÄar
Centar
2
1
|
05.10.2014 15:30 | ŽelezniÄar | 2 : 1 | Centar |
05.10
15:30
Ratar
Napredak 2012
4
3
|
05.10.2014 15:30 | Ratar | 4 : 3 | Napredak 2012 | |||||
05.10
15:30
Polet (V)
Kraljevo
4
0
|
05.10.2014 15:30 | Polet (V) | 4 : 0 | Kraljevo | |||||
05.10
11:00
OFK Rutevac 1908
Crvena Zvezda
1
4
|
05.10.2014 11:00 | OFK Rutevac 1908 | 1 : 4 | Crvena Zvezda | |||||
05.10
11:00
VukaŔinovac
Polet (R)
1
3
|
05.10.2014 11:00 | VukaŔinovac | 1 : 3 | Polet (R) | |||||
05.10
11:00
Jedinstvo GVD
OFK Sloga
2
1
|
05.10.2014 11:00 | Jedinstvo GVD | 2 : 1 | OFK Sloga |
05.10
16:00
2. Oktobar
Napredak
2
1
|
05.10.2014 16:00 | 2. Oktobar | 2 : 1 | Napredak | |||||
05.10
16:00
Polet
Jedinstvo
3
1
|
05.10.2014 16:00 | Polet | 3 : 1 | Jedinstvo |
05.10
11:00
Jadar 2013
Ribnikar
1
1
|
05.10.2014 11:00 | Jadar 2013 | 1 : 1 | Ribnikar | |||||
05.10
15:30
Rajac
Liplje
2
3
|
05.10.2014 15:30 | Rajac | 2 : 3 | Liplje | |||||
05.10
15:30
Iskra
Kolubara 2
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Iskra | 1 : 0 | Kolubara 2 | |||||
05.10
15:30
Polet
Gradac
4
1
|
05.10.2014 15:30 | Polet | 4 : 1 | Gradac | |||||
05.10
15:30
Milenko PavloviÄ
BeloŔevac
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Milenko PavloviÄ | 1 : 1 | BeloÅ”evac | |||||
05.10
15:30
Komanice
Borac
0
0
|
05.10.2014 15:30 | Komanice | 0 : 0 | Borac |
05.10
15:30
Žabare
Proleter
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Žabare | 1 : 0 | Proleter | |||||
05.10
15:30
Maskar
Radoje DomanoviÄ
4
2
|
05.10.2014 15:30 | Maskar | 4 : 2 | Radoje DomanoviÄ | |||||
05.10
15:30
RaniloviÄ
B 2000
1
0
|
05.10.2014 15:30 | RaniloviÄ | 1 : 0 | B 2000 | |||||
05.10
15:30
Plaskovac
MisaÄa
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Plaskovac | 1 : 1 | MisaÄa | |||||
05.10
15:30
Mladost
Sloga
3
2
|
05.10.2014 15:30 | Mladost | 3 : 2 | Sloga |
05.10
15:30
Rudar
BSK 1924
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Rudar | 3 : 0 | BSK 1924 | |||||
05.10
15:30
RadniÄki
Rade MiloÅ”eviÄ
2
0
|
05.10.2014 15:30 | RadniÄki | 2 : 0 | Rade MiloÅ”eviÄ | |||||
05.10
15:30
BuduÄnost
DragoÅ”
2
2
|
05.10.2014 15:30 | BuduÄnost | 2 : 2 | DragoÅ” | |||||
05.10
15:30
Mladost
Omladinac (B)
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Mladost | 2 : 1 | Omladinac (B) | |||||
05.10
15:30
Omladinac (S)
Polet
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Omladinac (S) | 1 : 1 | Polet |
05.10
15:30
Hercegovac
Mladost
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Hercegovac | 2 : 1 | Mladost | |||||
05.10
15:30
BaÄka
NeŔtin
1
0
|
05.10.2014 15:30 | BaÄka | 1 : 0 | NeÅ”tin | |||||
05.10
15:30
Vajska
BaÄki Hajduk
1
5
|
05.10.2014 15:30 | Vajska | 1 : 5 | BaÄki Hajduk | |||||
05.10
15:30
Borac 46
Soko
2
2
|
05.10.2014 15:30 | Borac 46 | 2 : 2 | Soko | |||||
05.10
15:30
Krivanj
Slavija
3
2
|
05.10.2014 15:30 | Krivanj | 3 : 2 | Slavija |
05.10
15:30
Jedinstvo (D)
Polet (V)
5
4
|
05.10.2014 15:30 | Jedinstvo (D) | 5 : 4 | Polet (V) | |||||
05.10
15:30
Borac (K)
Sloga (Ä)
0
0
|
05.10.2014 15:30 | Borac (K) | 0 : 0 | Sloga (Ä) | |||||
05.10
15:30
Napredak 1934
OFK BraniÄevo
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Napredak 1934 | 3 : 0 | OFK BraniÄevo | |||||
05.10
15:30
Vihor
Dizel
2
2
|
05.10.2014 15:30 | Vihor | 2 : 2 | Dizel | |||||
05.10
15:30
Sloga (D)
Dunavac
0
3
|
05.10.2014 15:30 | Sloga (D) | 0 : 3 | Dunavac |
05.10
15:30
Prijatelji
PremeÄa
2
2
|
05.10.2014 15:30 | Prijatelji | 2 : 2 | PremeÄa | |||||
05.10
15:30
Lugovi
Morava (K)
2
4
|
05.10.2014 15:30 | Lugovi | 2 : 4 | Morava (K) | |||||
05.10
15:30
Kej
BuduÄnost
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Kej | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
05.10
15:30
Vujan
Morava (M)
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Vujan | 2 : 1 | Morava (M) | |||||
05.10
15:30
BIP
Zadrugar
3
0
|
05.10.2014 15:30 | BIP | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
05.10
15:30
Planinac
Rakova
5
1
|
05.10.2014 15:30 | Planinac | 5 : 1 | Rakova |
05.10
15:30
Tisa B
Å ampion
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Tisa B | 1 : 0 | Å ampion |
05.10
15:30
Orao
Toplica
3
4
|
05.10.2014 15:30 | Orao | 3 : 4 | Toplica | |||||
05.10
15:30
Gornji Lajkovac
Proleter
6
2
|
05.10.2014 15:30 | Gornji Lajkovac | 6 : 2 | Proleter | |||||
05.10
15:30
Mladost
Vojvode
3
1
|
05.10.2014 15:30 | Mladost | 3 : 1 | Vojvode | |||||
05.10
15:30
Gornji MuÅ”iÄ
PaÅ”triÄ
3
1
|
05.10.2014 15:30 | Gornji MuÅ”iÄ | 3 : 1 | PaÅ”triÄ | |||||
05.10
15:30
Stari drugari
Jedinstvo
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Stari drugari | 3 : 0 | Jedinstvo |
05.10
16:00
OFK Bagremar
Botunje
2
2
|
05.10.2014 16:00 | OFK Bagremar | 2 : 2 | Botunje | |||||
05.10
16:00
Azbest
Kremenac
4
3
|
05.10.2014 16:00 | Azbest | 4 : 3 | Kremenac | |||||
05.10
16:00
Žeželj
Hajduk
1
3
|
05.10.2014 16:00 | Žeželj | 1 : 3 | Hajduk | |||||
05.10
16:00
Sloga
Å umarice 2008
1
4
|
05.10.2014 16:00 | Sloga | 1 : 4 | Å umarice 2008 | |||||
05.10
16:00
Å umadija 1934
21. oktobar
3
1
|
05.10.2014 16:00 | Å umadija 1934 | 3 : 1 | 21. oktobar | |||||
05.10
16:00
Zastava
Kutlovo
1
0
|
05.10.2014 16:00 | Zastava | 1 : 0 | Kutlovo | |||||
05.10
16:00
Srbija
Seljak
2
1
|
05.10.2014 16:00 | Srbija | 2 : 1 | Seljak | |||||
05.10
16:00
Mladost TeferiÄ
KoŔutnjak
1
0
|
05.10.2014 16:00 | Mladost TeferiÄ | 1 : 0 | KoÅ”utnjak |
05.10
BuduÄnost
Roham
1
2
|
05.10.2014 | BuduÄnost | 1 : 2 | Roham | |||||
05.10
Terekves
Proleter
5
2
|
05.10.2014 | Terekves | 5 : 2 | Proleter | |||||
05.10
1.Oktobar
Bega
4
1
|
05.10.2014 | 1.Oktobar | 4 : 1 | Bega |
05.10
15:00
ObiliÄ
Polet
1
0
|
05.10.2014 15:00 | ObiliÄ | 1 : 0 | Polet | |||||
05.10
15:00
Karadjordje
Jasenica
2
1
|
05.10.2014 15:00 | Karadjordje | 2 : 1 | Jasenica |
05.10
15:30
SeÄanica
Sloga 1948 (M)
4
2
|
05.10.2014 15:30 | SeÄanica | 4 : 2 | Sloga 1948 (M) | |||||
05.10
15:30
Äegar 1946 (DM)
Mramor 1927
0
3
|
05.10.2014 15:30 | Äegar 1946 (DM) | 0 : 3 | Mramor 1927 | |||||
05.10
15:30
Mladost (DK)
Vulkan 1963
1
3
|
05.10.2014 15:30 | Mladost (DK) | 1 : 3 | Vulkan 1963 | |||||
05.10
15:30
Delijski Vis
AZ Borac 2014
3
1
|
05.10.2014 15:30 | Delijski Vis | 3 : 1 | AZ Borac 2014 | |||||
05.10
15:30
Äegar 2013 (K)
Mladost 1954 (DM)
5
0
|
05.10.2014 15:30 | Äegar 2013 (K) | 5 : 0 | Mladost 1954 (DM) | |||||
05.10
15:30
Stevan NeŔticki
Supovac
2
2
|
05.10.2014 15:30 | Stevan NeŔticki | 2 : 2 | Supovac |
05.10
12:30
Å eÄeranac Ada
BUSK
3
1
|
05.10.2014 12:30 | Å eÄeranac Ada | 3 : 1 | BUSK | |||||
05.10
15:30
Posavac
ObiliÄ
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Posavac | 1 : 1 | ObiliÄ | |||||
05.10
15:30
OFK PetrovÄiÄ
Busije
2
3
|
05.10.2014 15:30 | OFK PetrovÄiÄ | 2 : 3 | Busije | |||||
05.10
15:30
Å umadinac (B)
Borac (P)
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Å umadinac (B) | 1 : 1 | Borac (P) |
05.10
15:30
Strmovo 1968
NepriÄava
2
2
|
05.10.2014 15:30 | Strmovo 1968 | 2 : 2 | NepriÄava |
05.10
15:30
Lazarica
GlumaÄ
4
0
|
05.10.2014 15:30 | Lazarica | 4 : 0 | GlumaÄ | |||||
05.10
15:30
TreŔnjica
Plavi Tok
3
0
|
05.10.2014 15:30 | TreŔnjica | 3 : 0 | Plavi Tok | |||||
05.10
15:30
Ježevica
Savinac 1933
1
2
|
05.10.2014 15:30 | Ježevica | 1 : 2 | Savinac 1933 | |||||
05.10
15:30
Pobeda
SeÄica
3
4
|
05.10.2014 15:30 | Pobeda | 3 : 4 | SeÄica | |||||
05.10
15:30
Blagaja
DuŔkovci
8
3
|
05.10.2014 15:30 | Blagaja | 8 : 3 | DuŔkovci | |||||
05.10
13:30
Gorobilje
Dobrinjac
2
3
|
05.10.2014 13:30 | Gorobilje | 2 : 3 | Dobrinjac |
05.10
15:30
Takovski Ustanak
Å umadija
2
4
|
05.10.2014 15:30 | Takovski Ustanak | 2 : 4 | Å umadija | |||||
05.10
15:30
Majdan
Brezak
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Majdan | 3 : 0 | Brezak | |||||
05.10
15:30
Jablanica
Ozremica
7
3
|
05.10.2014 15:30 | Jablanica | 7 : 3 | Ozremica | |||||
05.10
15:30
Mladost 09
VelereÄ 94
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Mladost 09 | 1 : 1 | VelereÄ 94 |
05.10
15:30
Kovilovo
Samarinovac
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Kovilovo | 3 : 0 | Samarinovac | |||||
05.10
11:00
MiloŔevo
Äubra
0
3
|
05.10.2014 11:00 | MiloÅ”evo | 0 : 3 | Äubra | |||||
05.10
11:00
Malajnica
Ratar
1
0
|
05.10.2014 11:00 | Malajnica | 1 : 0 | Ratar | |||||
05.10
15:30
Polet
BSK 1934
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Polet | 1 : 0 | BSK 1934 | |||||
05.10
15:30
Urovica
OFK TamniÄ
4
0
|
05.10.2014 15:30 | Urovica | 4 : 0 | OFK TamniÄ | |||||
05.10
15:30
Srbovo
OFK Sikole
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Srbovo | 2 : 1 | OFK Sikole | |||||
05.10
15:30
GraniÄar
Smedovac
0
3
|
05.10.2014 15:30 | GraniÄar | 0 : 3 | Smedovac |
05.10
15:30
OFK Mladost
Hajduk
7
0
|
05.10.2014 15:30 | OFK Mladost | 7 : 0 | Hajduk | |||||
05.10
15:30
Minel
Heroj Polet
2
3
|
05.10.2014 15:30 | Minel | 2 : 3 | Heroj Polet |
05.10
15:30
Jerma
Sloboda
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Jerma | 3 : 0 | Sloboda | |||||
05.10
15:30
Lokomotiva
Pobeda
3
3
|
05.10.2014 15:30 | Lokomotiva | 3 : 3 | Pobeda | |||||
05.10
15:30
Provalija
Temac
1
4
|
05.10.2014 15:30 | Provalija | 1 : 4 | Temac |
05.10
15:30
Äantavir
Elektrovojvodina
0
0
|
05.10.2014 15:30 | Äantavir | 0 : 0 | Elektrovojvodina | |||||
05.10
15:30
Lokomotiva
Žednik
6
3
|
05.10.2014 15:30 | Lokomotiva | 6 : 3 | Žednik | |||||
05.10
15:30
Bratstvo
ÄurÄin
3
2
|
05.10.2014 15:30 | Bratstvo | 3 : 2 | ÄurÄin | |||||
05.10
15:30
Bikovo
Solid
1
4
|
05.10.2014 15:30 | Bikovo | 1 : 4 | Solid |
05.10
15:30
Napredak
Egeta
0
2
|
05.10.2014 15:30 | Napredak | 0 : 2 | Egeta | |||||
05.10
15:30
Omladinac
KladuŔnica
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Omladinac | 2 : 0 | KladuŔnica |
05.10
15:30
Gunjevac
Dimitrije TucoviÄ
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Gunjevac | 3 : 0 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
05.10
15:30
Tvrdojevac
Crvena Jabuka
1
3
|
05.10.2014 15:30 | Tvrdojevac | 1 : 3 | Crvena Jabuka | |||||
05.10
15:30
Stepanje
OFK Stublenica
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Stepanje | 2 : 1 | OFK Stublenica | |||||
05.10
15:30
Omladinac
Polet
2
2
|
05.10.2014 15:30 | Omladinac | 2 : 2 | Polet |
05.10
15:30
Polet 1959
Timok
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Polet 1959 | 1 : 1 | Timok | |||||
05.10
15:30
Lovac
GrliŔte
3
4
|
05.10.2014 15:30 | Lovac | 3 : 4 | GrliŔte | |||||
05.10
15:30
Kosovo
Nacional
6
4
|
05.10.2014 15:30 | Kosovo | 6 : 4 | Nacional |
05.10
15:00
Udarnik
BuduÄnost
3
0
|
05.10.2014 15:00 | Udarnik | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
05.10
15:00
BaŔin
Radnik
1
3
|
05.10.2014 15:00 | BaŔin | 1 : 3 | Radnik | |||||
05.10
15:00
BaÄinac
Beli Orlovi
2
0
|
05.10.2014 15:00 | BaÄinac | 2 : 0 | Beli Orlovi |
05.10
15:00
Vrelo
Sloga
1
1
|
05.10.2014 15:00 | Vrelo | 1 : 1 | Sloga | |||||
05.10
15:00
GoruŔica
Dedinje Junajted
3
1
|
05.10.2014 15:00 | GoruŔica | 3 : 1 | Dedinje Junajted | |||||
05.10
11:00
Prilike
Brezova
5
1
|
05.10.2014 11:00 | Prilike | 5 : 1 | Brezova | |||||
05.10
15:00
Jelica
Jedinstvo
1
0
|
05.10.2014 15:00 | Jelica | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.10
11:00
RadniÄki
Bratstvo
2
6
|
05.10.2014 11:00 | RadniÄki | 2 : 6 | Bratstvo |
05.10
15:30
Moravac (Ä)
DuŔnik
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Moravac (Ä) | 2 : 0 | DuÅ”nik |
05.10
15:30
KaraÄorÄe
Mladost MG
3
1
|
05.10.2014 15:30 | KaraÄorÄe | 3 : 1 | Mladost MG | |||||
05.10
15:30
Mladost (R)
Bare
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Mladost (R) | 2 : 1 | Bare | |||||
05.10
15:30
BSK
Kusovac
1
1
|
05.10.2014 15:30 | BSK | 1 : 1 | Kusovac | |||||
05.10
15:30
Pobeda
Sloga
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Pobeda | 1 : 1 | Sloga | |||||
05.10
15:30
Lokomotiva
Marjan
0
1
|
05.10.2014 15:30 | Lokomotiva | 0 : 1 | Marjan | |||||
05.10
15:30
Grivac
Beli Orlovi
3
1
|
05.10.2014 15:30 | Grivac | 3 : 1 | Beli Orlovi |
05.10
15:00
Hajduk Veljko 1934
Jezava
2
2
|
05.10.2014 15:00 | Hajduk Veljko 1934 | 2 : 2 | Jezava |
05.10
15:00
Petrijevac
Kolarac
0
3
|
05.10.2014 15:00 | Petrijevac | 0 : 3 | Kolarac | |||||
05.10
15:00
Crvena zvezda
Podunavac
1
0
|
05.10.2014 15:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Podunavac |
05.10
15:00
RadniÄki 1927
Hajduk
0
2
|
05.10.2014 15:00 | RadniÄki 1927 | 0 : 2 | Hajduk | |||||
05.10
15:00
Jedinstvo (O)
Vinogradar
0
2
|
05.10.2014 15:00 | Jedinstvo (O) | 0 : 2 | Vinogradar | |||||
05.10
15:00
Omladinac
Banat
3
5
|
05.10.2014 15:00 | Omladinac | 3 : 5 | Banat | |||||
05.10
15:00
Vitorul
KaraÅ” (K)
1
4
|
05.10.2014 15:00 | Vitorul | 1 : 4 | KaraÅ” (K) |
05.10
15:30
Zlatica
Jedinstvo
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Zlatica | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.10
15:30
TamiÅ”
Proleter
2
1
|
05.10.2014 15:30 | TamiÅ” | 2 : 1 | Proleter | |||||
05.10
15:30
Sloga
Mladost
1
3
|
05.10.2014 15:30 | Sloga | 1 : 3 | Mladost | |||||
05.10
15:30
OFK StajiÄevo
MSK
0
2
|
05.10.2014 15:30 | OFK StajiÄevo | 0 : 2 | MSK |
05.10
15:30
Dunav
Zemljoradnik
3
2
|
05.10.2014 15:30 | Dunav | 3 : 2 | Zemljoradnik | |||||
05.10
15:30
Sloga (L)
Sloga (D)
4
1
|
05.10.2014 15:30 | Sloga (L) | 4 : 1 | Sloga (D) | |||||
05.10
15:30
LjubiÄevo
Dunavac
0
1
|
05.10.2014 15:30 | LjubiÄevo | 0 : 1 | Dunavac | |||||
05.10
15:30
Pobeda
Stig 1955
5
0
|
05.10.2014 15:30 | Pobeda | 5 : 0 | Stig 1955 |
05.10
15:30
Verko
Mladost 2013
1
2
|
05.10.2014 15:30 | Verko | 1 : 2 | Mladost 2013 | |||||
05.10
15:30
Mladost (B)
Dragojevac
0
0
|
05.10.2014 15:30 | Mladost (B) | 0 : 0 | Dragojevac | |||||
05.10
15:30
Sloga 1949
Sloga (R)
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Sloga 1949 | 3 : 0 | Sloga (R) | |||||
05.10
15:30
Skupljen 2013
Krnule 09
0
2
|
05.10.2014 15:30 | Skupljen 2013 | 0 : 2 | Krnule 09 |
05.10
11:00
Å ipurske livade
Rankovac
2
1
|
05.10.2014 11:00 | Å ipurske livade | 2 : 1 | Rankovac | |||||
05.10
11:00
GruÅ”iÄ
SinoÅ”eviÄ
5
1
|
05.10.2014 11:00 | GruÅ”iÄ | 5 : 1 | SinoÅ”eviÄ |
05.10
15:30
Borac
BuduÄnost
2
4
|
05.10.2014 15:30 | Borac | 2 : 4 | BuduÄnost | |||||
05.10
15:30
Slavija
Jednota 1950
1
3
|
05.10.2014 15:30 | Slavija | 1 : 3 | Jednota 1950 |
05.10
11:00
Vreoci
Polet
5
0
|
05.10.2014 11:00 | Vreoci | 5 : 0 | Polet | |||||
05.10
15:00
Mladi borac
Rudar
1
3
|
05.10.2014 15:00 | Mladi borac | 1 : 3 | Rudar | |||||
05.10
15:00
BuduÄnost
Bistrica
2
0
|
05.10.2014 15:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | Bistrica |
05.10
15:00
Mladost
Radnik
5
1
|
05.10.2014 15:00 | Mladost | 5 : 1 | Radnik | |||||
05.10
15:00
Buljane
Zlatica Taun
3
3
|
05.10.2014 15:00 | Buljane | 3 : 3 | Zlatica Taun | |||||
05.10
15:00
Heroj
Omladinac
2
4
|
05.10.2014 15:00 | Heroj | 2 : 4 | Omladinac | |||||
05.10
15:00
Sloboda
ŽelezniÄar
5
2
|
05.10.2014 15:00 | Sloboda | 5 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
05.10
15:00
OFK Borac
BuduÄnost (L)
2
1
|
05.10.2014 15:00 | OFK Borac | 2 : 1 | BuduÄnost (L) |
05.10
15:30
Vlasina 2014
Gornje Krajince
3
8
|
05.10.2014 15:30 | Vlasina 2014 | 3 : 8 | Gornje Krajince |
05.10
15:30
Sremac
Sremski vitezovi
6
0
|
05.10.2014 15:30 | Sremac | 6 : 0 | Sremski vitezovi | |||||
05.10
15:30
Mladost (B)
OFK Kraljevci
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Mladost (B) | 2 : 1 | OFK Kraljevci | |||||
05.10
15:30
FruŔkogorac
Borac
1
3
|
05.10.2014 15:30 | FruŔkogorac | 1 : 3 | Borac | |||||
05.10
15:30
Polet
Vojvodina
5
1
|
05.10.2014 15:30 | Polet | 5 : 1 | Vojvodina | |||||
05.10
15:30
27. Oktobar
Car UroÅ”
0
6
|
05.10.2014 15:30 | 27. Oktobar | 0 : 6 | Car UroÅ” | |||||
05.10
15:30
Jedinstvo
Mladost (P)
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Mladost (P) | |||||
05.10
15:30
Planinac
Sloga
1
3
|
05.10.2014 15:30 | Planinac | 1 : 3 | Sloga |
05.10
15:30
Veternica 1926
Turekovac
1
5
|
05.10.2014 15:30 | Veternica 1926 | 1 : 5 | Turekovac | |||||
05.10
15:30
Atletiko
BSK
0
5
|
05.10.2014 15:30 | Atletiko | 0 : 5 | BSK | |||||
05.10
15:30
Rudar 1973
Real
3
3
|
05.10.2014 15:30 | Rudar 1973 | 3 : 3 | Real |
05.10
11:00
DB Junajted
Bratstvo
5
1
|
05.10.2014 11:00 | DB Junajted | 5 : 1 | Bratstvo |
05.10
15:00
GraniÄar
Å umar
1
0
|
05.10.2014 15:00 | GraniÄar | 1 : 0 | Å umar | |||||
05.10
15:00
Kameni
Srem
1
0
|
05.10.2014 15:00 | Kameni | 1 : 0 | Srem | |||||
05.10
15:00
Sloven
Lovac
0
3
|
05.10.2014 15:00 | Sloven | 0 : 3 | Lovac | |||||
05.10
15:00
Sremac
Mladost
1
2
|
05.10.2014 15:00 | Sremac | 1 : 2 | Mladost | |||||
05.10
15:00
Sloboda
Vitez
3
1
|
05.10.2014 15:00 | Sloboda | 3 : 1 | Vitez |
05.10
15:00
Dunav
Borac (S)
0
1
|
05.10.2014 15:00 | Dunav | 0 : 1 | Borac (S) | |||||
05.10
15:00
Borac (J)
FruŔkogorac
0
2
|
05.10.2014 15:00 | Borac (J) | 0 : 2 | FruŔkogorac | |||||
05.10
15:00
KruŔedol
Sloga
1
0
|
05.10.2014 15:00 | KruŔedol | 1 : 0 | Sloga |
05.10
15:00
Napredak
Borac (R)
3
2
|
05.10.2014 15:00 | Napredak | 3 : 2 | Borac (R) | |||||
05.10
15:00
Mitros
Sloga (Z)
6
1
|
05.10.2014 15:00 | Mitros | 6 : 1 | Sloga (Z) | |||||
05.10
15:00
OFK Bosut
Borac (VR)
2
0
|
05.10.2014 15:00 | OFK Bosut | 2 : 0 | Borac (VR) | |||||
05.10
15:00
Sloga (Ä)
Sremac
6
0
|
05.10.2014 15:00 | Sloga (Ä) | 6 : 0 | Sremac | |||||
05.10
15:00
Srem
Planinac
3
1
|
05.10.2014 15:00 | Srem | 3 : 1 | Planinac | |||||
05.10
15:00
BSK
Grgurevci
4
0
|
05.10.2014 15:00 | BSK | 4 : 0 | Grgurevci |
05.10
15:30
OFK BaÄinci
Jedinstvo
5
5
|
05.10.2014 15:30 | OFK BaÄinci | 5 : 5 | Jedinstvo | |||||
05.10
15:30
Omladinac (B)
Omladinac (M)
2
5
|
05.10.2014 15:30 | Omladinac (B) | 2 : 5 | Omladinac (M) | |||||
05.10
15:30
SinÄeliÄ
OFK BikiÄ
2
0
|
05.10.2014 15:30 | SinÄeliÄ | 2 : 0 | OFK BikiÄ | |||||
05.10
15:30
Jednota
GraniÄar
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Jednota | 2 : 1 | GraniÄar | |||||
05.10
15:30
Hajduk
Bratstvo
1
2
|
05.10.2014 15:30 | Hajduk | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
05.10
15:30
Napredak
Borac
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Napredak | 2 : 0 | Borac | |||||
05.10
15:30
Sremac
OFK Bingula
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Sremac | 2 : 1 | OFK Bingula |
05.10
15:30
Paune
Dupljaj
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Paune | 2 : 1 | Dupljaj | |||||
05.10
15:30
Mladi radnik
BrÄanac
2
3
|
05.10.2014 15:30 | Mladi radnik | 2 : 3 | BrÄanac | |||||
05.10
11:00
BujaÄiÄ
Lukavac
2
2
|
05.10.2014 11:00 | BujaÄiÄ | 2 : 2 | Lukavac | |||||
05.10
11:00
Žabari
Rakac Stave
2
6
|
05.10.2014 11:00 | Žabari | 2 : 6 | Rakac Stave | |||||
05.10
15:30
OFK Povlen
Mladost (VK)
2
3
|
05.10.2014 15:30 | OFK Povlen | 2 : 3 | Mladost (VK) | |||||
05.10
15:30
KoteŔica
Zadrugar
3
0
|
05.10.2014 15:30 | KoteŔica | 3 : 0 | Zadrugar |
05.10
15:30
OFK Meljak
Beljina
3
0
|
05.10.2014 15:30 | OFK Meljak | 3 : 0 | Beljina | |||||
05.10
15:30
LisoviÄ
OFK Borac
0
2
|
05.10.2014 15:30 | LisoviÄ | 0 : 2 | OFK Borac |
05.10
16:00
Musina reka
ŽiÄa
1
0
|
05.10.2014 16:00 | Musina reka | 1 : 0 | ŽiÄa | |||||
05.10
16:00
BSK 2014
Mladost
0
4
|
05.10.2014 16:00 | BSK 2014 | 0 : 4 | Mladost |
05.10
16:00
Jedinstvo
Jovo Kursula
2
1
|
05.10.2014 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Jovo Kursula |
05.10
15:00
Å antarovac
OFK Borac
0
1
|
05.10.2014 15:00 | Å antarovac | 0 : 1 | OFK Borac | |||||
05.10
15:00
Jedinstvo
Trnava
0
3
|
05.10.2014 15:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Trnava | |||||
05.10
15:00
Omladinac
Kolonija
3
0
|
05.10.2014 15:00 | Omladinac | 3 : 0 | Kolonija | |||||
05.10
15:00
Sloboda
Partizan (M)
0
2
|
05.10.2014 15:00 | Sloboda | 0 : 2 | Partizan (M) |
05.10
15:30
Borac
Zvezda
2
2
|
05.10.2014 15:30 | Borac | 2 : 2 | Zvezda | |||||
05.10
15:30
Omladinac
Duboko
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Omladinac | 1 : 0 | Duboko | |||||
05.10
15:30
Krtinska
Posavina
4
0
|
05.10.2014 15:30 | Krtinska | 4 : 0 | Posavina | |||||
05.10
15:30
OFK Urovci
Rvati
3
0
|
05.10.2014 15:30 | OFK Urovci | 3 : 0 | Rvati | |||||
05.10
15:30
Trstenica
Jedinstvo
1
5
|
05.10.2014 15:30 | Trstenica | 1 : 5 | Jedinstvo | |||||
05.10
15:30
Poljane
VukiÄevica
4
3
|
05.10.2014 15:30 | Poljane | 4 : 3 | VukiÄevica | |||||
05.10
15:30
Belo Polje
Polet
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Belo Polje | 3 : 0 | Polet |
05.10
11:00
Vrbica
TreŔnjevica
2
4
|
05.10.2014 11:00 | Vrbica | 2 : 4 | TreŔnjevica | |||||
05.10
11:00
Gorski car
Brezovac
4
1
|
05.10.2014 11:00 | Gorski car | 4 : 1 | Brezovac | |||||
05.10
10:00
Prvi srpski ustanak II
VenÄani
0
2
|
05.10.2014 10:00 | Prvi srpski ustanak II | 0 : 2 | VenÄani |
05.10
15:00
Mladost (DD)
Mladost (G)
0
0
|
05.10.2014 15:00 | Mladost (DD) | 0 : 0 | Mladost (G) | |||||
05.10
15:00
Prva Iskra
Jelav
2
0
|
05.10.2014 15:00 | Prva Iskra | 2 : 0 | Jelav | |||||
05.10
15:00
Hajduk
Rudar
2
1
|
05.10.2014 15:00 | Hajduk | 2 : 1 | Rudar |
05.10
15:00
Resava
Beljanica
0
4
|
05.10.2014 15:00 | Resava | 0 : 4 | Beljanica | |||||
05.10
15. Avgust 1950
Zelenika
4
2
|
05.10.2014 | 15. Avgust 1950 | 4 : 2 | Zelenika | |||||
05.10
Rudar
Mladi radnik
3
1
|
05.10.2014 | Rudar | 3 : 1 | Mladi radnik |
05.10
11:00
Stragari
Mladost
5
1
|
05.10.2014 11:00 | Stragari | 5 : 1 | Mladost | |||||
05.10
15:30
Stevka Božurevka
Vinogradar
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Stevka Božurevka | 1 : 0 | Vinogradar | |||||
05.10
17:00
Omladinac
Morava
2
2
|
05.10.2014 17:00 | Omladinac | 2 : 2 | Morava | |||||
05.10
17:00
Borjak 2013
Kamenorezac 76
1
2
|
05.10.2014 17:00 | Borjak 2013 | 1 : 2 | Kamenorezac 76 |
05.10
13:00
Azbukovica
CrnÄa
5
1
|
05.10.2014 13:00 | Azbukovica | 5 : 1 | CrnÄa |
05.10
11:00
Sloboda
Stojan Lazarac
0
1
|
05.10.2014 11:00 | Sloboda | 0 : 1 | Stojan Lazarac | |||||
05.10
11:00
Bair
Å umice
4
0
|
05.10.2014 11:00 | Bair | 4 : 0 | Å umice |
05.10
15:00
Banat
Solunac
3
0
|
05.10.2014 15:00 | Banat | 3 : 0 | Solunac | |||||
05.10
15:00
JanoŔik
Sloga
2
2
|
05.10.2014 15:00 | JanoŔik | 2 : 2 | Sloga |
05.10
16:00
Sibnica
Sloga 2012
4
0
|
05.10.2014 16:00 | Sibnica | 4 : 0 | Sloga 2012 | |||||
05.10
16:00
OFK RogaÄa
OFK Slatina
0
1
|
05.10.2014 16:00 | OFK RogaÄa | 0 : 1 | OFK Slatina | |||||
05.10
16:00
Mladost
RopoÄevo
|
05.10.2014 16:00 | Mladost | : | RopoÄevo | |||||
05.10
13:30
Mladost
Drlupa
0
3
|
05.10.2014 13:30 | Mladost | 0 : 3 | Drlupa |
05.10
15:30
Karadjordje 2013
Napredak
2
2
|
05.10.2014 15:30 | Karadjordje 2013 | 2 : 2 | Napredak | |||||
05.10
15:30
Mladost (B)
Mladost (CK)
2
8
|
05.10.2014 15:30 | Mladost (B) | 2 : 8 | Mladost (CK) | |||||
05.10
15:30
Å umadija
Badnjevac
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Å umadija | 1 : 1 | Badnjevac |
05.10
15:30
BaliÄevac 1974
JugoviÄi 1976
6
1
|
05.10.2014 15:30 | BaliÄevac 1974 | 6 : 1 | JugoviÄi 1976 | |||||
05.10
15:30
Belfast
Mladost 1976
1
10
|
05.10.2014 15:30 | Belfast | 1 : 10 | Mladost 1976 | |||||
05.10
10:00
Rad 1974
Sloga 1980
4
2
|
05.10.2014 10:00 | Rad 1974 | 4 : 2 | Sloga 1980 | |||||
05.10
10:00
Borac
DobriÄ 1974
5
0
|
05.10.2014 10:00 | Borac | 5 : 0 | DobriÄ 1974 |
05.10
15:30
Jedinstvo
Proleter
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Proleter | |||||
05.10
15:30
Napredak
Pomoravlje
7
0
|
05.10.2014 15:30 | Napredak | 7 : 0 | Pomoravlje | |||||
05.10
15:30
Udarnik
BuduÄnost
3
4
|
05.10.2014 15:30 | Udarnik | 3 : 4 | BuduÄnost | |||||
05.10
15:30
Sloga
BSK
2
6
|
05.10.2014 15:30 | Sloga | 2 : 6 | BSK |
05.10
15:30
Mladost
Borac
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Mladost | 3 : 0 | Borac | |||||
05.10
15:30
BuduÄnost
Jasenovac
1
3
|
05.10.2014 15:30 | BuduÄnost | 1 : 3 | Jasenovac | |||||
05.10
15:30
OFK Homolje
Zvezda
1
1
|
05.10.2014 15:30 | OFK Homolje | 1 : 1 | Zvezda | |||||
05.10
15:30
Zadrugar
Laznica
5
0
|
05.10.2014 15:30 | Zadrugar | 5 : 0 | Laznica | |||||
05.10
15:30
Mlava
Best
8
2
|
05.10.2014 15:30 | Mlava | 8 : 2 | Best |
05.10
15:00
Parcane
Borac
0
0
|
05.10.2014 15:00 | Parcane | 0 : 0 | Borac | |||||
05.10
15:00
ÄukariÄki
Mladost
2
3
|
05.10.2014 15:00 | ÄukariÄki | 2 : 3 | Mladost | |||||
05.10
15:00
Pobeda
OFK OraŔje
5
0
|
05.10.2014 15:00 | Pobeda | 5 : 0 | OFK OraŔje |
05.10
15:00
Sloga-TOP
Ram
3
1
|
05.10.2014 15:00 | Sloga-TOP | 3 : 1 | Ram | |||||
05.10
15:00
Srednjevo
GraniÄar 2013
1
0
|
05.10.2014 15:00 | Srednjevo | 1 : 0 | GraniÄar 2013 | |||||
05.10
15:00
Pek
Mladi Borac
4
2
|
05.10.2014 15:00 | Pek | 4 : 2 | Mladi Borac | |||||
05.10
15:00
RadniÄki
Carevac
5
2
|
05.10.2014 15:00 | RadniÄki | 5 : 2 | Carevac | |||||
05.10
15:00
Desine
Kumane
7
0
|
05.10.2014 15:00 | Desine | 7 : 0 | Kumane |
05.10
MeŔevo
Konjuh
2
2
|
05.10.2014 | MeŔevo | 2 : 2 | Konjuh | |||||
05.10
15:30
KruŔevica
Pasjak
2
2
|
05.10.2014 15:30 | KruŔevica | 2 : 2 | Pasjak | |||||
05.10
11:00
Mladost VPD
Srnje
5
0
|
05.10.2014 11:00 | Mladost VPD | 5 : 0 | Srnje |
05.10
15:30
Polet (K)
Pepeljevac 1947
1
5
|
05.10.2014 15:30 | Polet (K) | 1 : 5 | Pepeljevac 1947 | |||||
05.10
15:30
Modrica
Drugari
5
0
|
05.10.2014 15:30 | Modrica | 5 : 0 | Drugari | |||||
05.10
15:30
Grkljane
Bukovica
2
3
|
05.10.2014 15:30 | Grkljane | 2 : 3 | Bukovica |
05.10
15:00
Kaona
Neresnica
6
2
|
05.10.2014 15:00 | Kaona | 6 : 2 | Neresnica | |||||
05.10
15:00
Sloga
Radenka
2
1
|
05.10.2014 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Radenka |
05.10
10:00
BuduÄnost
KrÄevac 04
3
0
|
05.10.2014 10:00 | BuduÄnost | 3 : 0 | KrÄevac 04 |
05.10
15:00
Borac
Strmovo
2
1
|
05.10.2014 15:00 | Borac | 2 : 1 | Strmovo | |||||
05.10
15:00
Sloga
20. Oktobar
7
2
|
05.10.2014 15:00 | Sloga | 7 : 2 | 20. Oktobar |
05.10
15:00
OFK DragoŔevac
Belica
3
1
|
05.10.2014 15:00 | OFK DragoŔevac | 3 : 1 | Belica | |||||
05.10
15:00
Dražmirovac
Oniks
5
0
|
05.10.2014 15:00 | Dražmirovac | 5 : 0 | Oniks | |||||
05.10
15:00
CrnovrŔanin
Hajduk
1
4
|
05.10.2014 15:00 | CrnovrŔanin | 1 : 4 | Hajduk |
05.10
15:30
Drina
Sloboda
0
0
|
05.10.2014 15:30 | Drina | 0 : 0 | Sloboda | |||||
05.10
15:30
Zvijezda GradaÄac
Vitez
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Zvijezda GradaÄac | 1 : 1 | Vitez | |||||
05.10
17:00
Borac
ŽeljezniÄar
1
0
|
05.10.2014 17:00 | Borac | 1 : 0 | ŽeljezniÄar | |||||
05.10
15:30
Velež
Radnik
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Velež | 3 : 0 | Radnik | |||||
05.10
15:30
Mladost
Zrinjski
0
2
|
05.10.2014 15:30 | Mladost | 0 : 2 | Zrinjski | |||||
05.10
15:00
Sarajevo
Slavija
3
0
|
05.10.2014 15:00 | Sarajevo | 3 : 0 | Slavija | |||||
05.10
15:30
Äelik
Olimpic
0
1
|
05.10.2014 15:30 | Äelik | 0 : 1 | Olimpic |
05.10
15:30
Zvijezda Brgule
Jedinstvo
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Zvijezda Brgule | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.10
15:30
RadniÄki
Sloga Junajted
2
1
|
05.10.2014 15:30 | RadniÄki | 2 : 1 | Sloga Junajted | |||||
05.10
15:30
IliÄka 01
Velež
2
0
|
05.10.2014 15:30 | IliÄka 01 | 2 : 0 | Velež | |||||
05.10
15:30
Gorica
Famos
0
0
|
05.10.2014 15:30 | Gorica | 0 : 0 | Famos | |||||
05.10
15:30
Proleter
Mladost (R)
6
3
|
05.10.2014 15:30 | Proleter | 6 : 3 | Mladost (R) |
05.10
15:30
LijeÅ”Äe
Omarska
2
1
|
05.10.2014 15:30 | LijeÅ”Äe | 2 : 1 | Omarska | |||||
05.10
15:30
Mladost
LaktaŔi
3
2
|
05.10.2014 15:30 | Mladost | 3 : 2 | LaktaŔi | |||||
05.10
11:00
Jedinstvo
Mineral
4
1
|
05.10.2014 11:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Mineral |
05.10
15:30
Sloga (T)
Gomionica
6
0
|
05.10.2014 15:30 | Sloga (T) | 6 : 0 | Gomionica | |||||
05.10
15:30
Dubrave
Potkozarje
4
0
|
05.10.2014 15:30 | Dubrave | 4 : 0 | Potkozarje |
05.10
15:30
Crvena zvijezda (O)
BuduÄnost
3
3
|
05.10.2014 15:30 | Crvena zvijezda (O) | 3 : 3 | BuduÄnost | |||||
05.10
15:30
Posavina
Pridjel
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Posavina | 2 : 1 | Pridjel | |||||
05.10
15:30
Ozren
Rudanka
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Ozren | 2 : 1 | Rudanka | |||||
05.10
15:30
SkugriÄ
Vranjak
1
1
|
05.10.2014 15:30 | SkugriÄ | 1 : 1 | Vranjak | |||||
05.10
15:30
NaŔa krila
ŽeljezniÄar
1
1
|
05.10.2014 15:30 | NaÅ”a krila | 1 : 1 | ŽeljezniÄar | |||||
05.10
15:30
Trebava
Hajduk
3
1
|
05.10.2014 15:30 | Trebava | 3 : 1 | Hajduk | |||||
05.10
15:30
Crvena zvijezda (G)
Polet 1926
3
2
|
05.10.2014 15:30 | Crvena zvijezda (G) | 3 : 2 | Polet 1926 |
05.10
15:30
Trnovica
Guber
0
1
|
05.10.2014 15:30 | Trnovica | 0 : 1 | Guber | |||||
05.10
15:30
Proleter-RJ
Jedinstvo (B)
2
4
|
05.10.2014 15:30 | Proleter-RJ | 2 : 4 | Jedinstvo (B) | |||||
05.10
15:30
BiraÄ
Zadrugar
1
1
|
05.10.2014 15:30 | BiraÄ | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
05.10
15:30
Majevica
Lokanj
3
5
|
05.10.2014 15:30 | Majevica | 3 : 5 | Lokanj |
05.10
15:30
Å njegotina
Äelinac
0
2
|
05.10.2014 15:30 | Å njegotina | 0 : 2 | Äelinac | |||||
05.10
15:30
Vrbas
Borac (ID)
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Vrbas | 1 : 0 | Borac (ID) | |||||
05.10
15:30
ŽeljezniÄar
Omladinac
4
0
|
05.10.2014 15:30 | ŽeljezniÄar | 4 : 0 | Omladinac | |||||
05.10
15:30
Rekreativo
Mladost
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Rekreativo | 2 : 1 | Mladost | |||||
05.10
15:30
Gorica
Džaja
8
3
|
05.10.2014 15:30 | Gorica | 8 : 3 | Džaja | |||||
05.10
15:30
Polet KrajiŔnik
Borac 1926
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Polet KrajiŔnik | 1 : 0 | Borac 1926 |
05.10
15:30
Kladari Gornji
Sloboda
3
5
|
05.10.2014 15:30 | Kladari Gornji | 3 : 5 | Sloboda | |||||
05.10
15:30
Mladost (D)
Crkvina
0
2
|
05.10.2014 15:30 | Mladost (D) | 0 : 2 | Crkvina | |||||
05.10
15:30
Zadrugar
Borac
1
4
|
05.10.2014 15:30 | Zadrugar | 1 : 4 | Borac | |||||
05.10
15:30
Rudar
Sloga (J)
4
0
|
05.10.2014 15:30 | Rudar | 4 : 0 | Sloga (J) | |||||
05.10
15:30
PelagiÄevo
Sloga (DP)
0
1
|
05.10.2014 15:30 | PelagiÄevo | 0 : 1 | Sloga (DP) | |||||
05.10
15:30
Mladost (T)
Ukrina
0
1
|
05.10.2014 15:30 | Mladost (T) | 0 : 1 | Ukrina | |||||
05.10
15:30
Zvijezda
Bratstvo
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Zvijezda | 1 : 0 | Bratstvo |
05.10
15:30
Sloboda
Kozara
2
3
|
05.10.2014 15:30 | Sloboda | 2 : 3 | Kozara | |||||
05.10
15:30
Mladost (B)
Biseri
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Mladost (B) | 2 : 1 | Biseri | |||||
05.10
15:30
Borac (M)
Mladi KrajiŔnik
0
2
|
05.10.2014 15:30 | Borac (M) | 0 : 2 | Mladi KrajiŔnik | |||||
05.10
15:30
Tamaris
Mladost (G)
0
2
|
05.10.2014 15:30 | Tamaris | 0 : 2 | Mladost (G) | |||||
05.10
15:30
Borac (Å )
Ratar
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Borac (Å ) | 1 : 1 | Ratar | |||||
05.10
15:30
Torpedo
Milan
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Torpedo | 3 : 0 | Milan |
05.10
15:00
Srpski Soko
Tabanci
0
0
|
05.10.2014 15:00 | Srpski Soko | 0 : 0 | Tabanci | |||||
05.10
15:00
Branjevo
Polet
1
0
|
05.10.2014 15:00 | Branjevo | 1 : 0 | Polet | |||||
05.10
15:00
Jasenica
MiliÄi
1
1
|
05.10.2014 15:00 | Jasenica | 1 : 1 | MiliÄi |
05.10
15:30
BUK
Sloboda
1
1
|
05.10.2014 15:30 | BUK | 1 : 1 | Sloboda | |||||
05.10
15:30
Partizan
Drina Amajlije
7
0
|
05.10.2014 15:30 | Partizan | 7 : 0 | Drina Amajlije | |||||
05.10
15:30
MeÄaÅ”i
Jedinstvo
3
2
|
05.10.2014 15:30 | MeÄaÅ”i | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
05.10
15:30
Priboj
MagnojeviÄ 01
6
2
|
05.10.2014 15:30 | Priboj | 6 : 2 | MagnojeviÄ 01 | |||||
05.10
15:30
Novo Doba
Balatun
5
2
|
05.10.2014 15:30 | Novo Doba | 5 : 2 | Balatun |
05.10
15:30
Polet
Sloga
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Polet | 1 : 0 | Sloga | |||||
05.10
15:30
Bosna
Jedinstvo (O)
4
2
|
05.10.2014 15:30 | Bosna | 4 : 2 | Jedinstvo (O) |
05.10
15:30
Borac 1975
27. Juli
2
3
|
05.10.2014 15:30 | Borac 1975 | 2 : 3 | 27. Juli | |||||
05.10
15:30
Borac (K)
VuÄijak
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Borac (K) | 1 : 1 | VuÄijak | |||||
05.10
15:30
ŽeljezniÄar
ZboriŔte
0
2
|
05.10.2014 15:30 | ŽeljezniÄar | 0 : 2 | ZboriÅ”te | |||||
05.10
15:30
4. Juli
Zvijezda
0
2
|
05.10.2014 15:30 | 4. Juli | 0 : 2 | Zvijezda | |||||
05.10
15:30
Borac (L)
BSK
5
0
|
05.10.2014 15:30 | Borac (L) | 5 : 0 | BSK | |||||
05.10
15:30
Hajduk
Polet
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Hajduk | 3 : 0 | Polet |
05.10
15:30
Mladost
Omladinac
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Mladost | 1 : 0 | Omladinac | |||||
05.10
15:30
SkugriÄ 1964
Zadrugar
1
1
|
05.10.2014 15:30 | SkugriÄ 1964 | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
05.10
15:30
Sloga 73
Sloga (KG)
4
2
|
05.10.2014 15:30 | Sloga 73 | 4 : 2 | Sloga (KG) | |||||
05.10
15:30
RadniÄki
Partizan
0
0
|
05.10.2014 15:30 | RadniÄki | 0 : 0 | Partizan | |||||
05.10
15:30
Bosna 1977
Trebavac
1
0
|
05.10.2014 15:30 | Bosna 1977 | 1 : 0 | Trebavac |
05.10
15:30
13 Skojevki
Laminci
1
4
|
05.10.2014 15:30 | 13 Skojevki | 1 : 4 | Laminci | |||||
05.10
15:30
Polet
Borac
0
0
|
05.10.2014 15:30 | Polet | 0 : 0 | Borac | |||||
05.10
15:30
Novi Napredak
Stevan DukiÄ
0
4
|
05.10.2014 15:30 | Novi Napredak | 0 : 4 | Stevan DukiÄ | |||||
05.10
15:30
Bratstvo (O)
Vilusi
5
1
|
05.10.2014 15:30 | Bratstvo (O) | 5 : 1 | Vilusi | |||||
05.10
15:30
Romanovci
Omladinac
6
0
|
05.10.2014 15:30 | Romanovci | 6 : 0 | Omladinac | |||||
05.10
15:30
Obradovac
Kalemi
0
3
|
05.10.2014 15:30 | Obradovac | 0 : 3 | Kalemi |
05.10
15:30
Rasavci
Partizan
0
1
|
05.10.2014 15:30 | Rasavci | 0 : 1 | Partizan | |||||
05.10
15:30
Kiseljak
MoŔtanica
1
3
|
05.10.2014 15:30 | Kiseljak | 1 : 3 | MoŔtanica | |||||
05.10
15:30
Omladinac
Blatna
3
0
|
05.10.2014 15:30 | Omladinac | 3 : 0 | Blatna | |||||
05.10
15:30
Svodna
Rudar
3
1
|
05.10.2014 15:30 | Svodna | 3 : 1 | Rudar |
05.10
15:30
Vrbas
Crni vrh
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Vrbas | 1 : 1 | Crni vrh | |||||
05.10
15:30
BuduÄnost
Kladari
0
4
|
05.10.2014 15:30 | BuduÄnost | 0 : 4 | Kladari | |||||
05.10
15:30
Biseri
Crvena zemlja
10
1
|
05.10.2014 15:30 | Biseri | 10 : 1 | Crvena zemlja | |||||
05.10
15:30
Studenac
Bratstvo
0
3
|
05.10.2014 15:30 | Studenac | 0 : 3 | Bratstvo |
05.10
15:30
Stig (MC)
Stig (C)
1
2
|
05.10.2014 15:30 | Stig (MC) | 1 : 2 | Stig (C) | |||||
05.10
15:30
Radnik
Kobilje
1
3
|
05.10.2014 15:30 | Radnik | 1 : 3 | Kobilje |
05.10
MrÄkovac
Polet
1
1
|
05.10.2014 | MrÄkovac | 1 : 1 | Polet |
05.10
14:30
Jedinstvo
OFK Takovo
0
0
|
05.10.2014 14:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | OFK Takovo | |||||
05.10
14:30
Vrelo
Kolubara
2
1
|
05.10.2014 14:30 | Vrelo | 2 : 1 | Kolubara | |||||
05.10
14:30
Brgule
Radnik
1
4
|
05.10.2014 14:30 | Brgule | 1 : 4 | Radnik | |||||
05.10
12:00
Vukona
Strelac 001
4
0
|
05.10.2014 12:00 | Vukona | 4 : 0 | Strelac 001 |
05.10
16:00
Mladost (L)
Crvena zvijezda
0
3
|
05.10.2014 16:00 | Mladost (L) | 0 : 3 | Crvena zvijezda | |||||
05.10
16:00
GrÄica
Sava 04
1
2
|
05.10.2014 16:00 | GrÄica | 1 : 2 | Sava 04 | |||||
05.10
16:00
JugoviÄ
Brezik
2
1
|
05.10.2014 16:00 | JugoviÄ | 2 : 1 | Brezik | |||||
05.10
16:00
ObiliÄ
Gredice
0
0
|
05.10.2014 16:00 | ObiliÄ | 0 : 0 | Gredice | |||||
05.10
16:00
Krbeti
Omladinac
2
1
|
05.10.2014 16:00 | Krbeti | 2 : 1 | Omladinac | |||||
05.10
16:00
Sveti Jovan
Mladost (S)
1
6
|
05.10.2014 16:00 | Sveti Jovan | 1 : 6 | Mladost (S) | |||||
05.10
16:00
Mladost 2003
Mladost (T)
2
3
|
05.10.2014 16:00 | Mladost 2003 | 2 : 3 | Mladost (T) |
05.10
14:30
Sloga
Å arbane
0
7
|
05.10.2014 14:30 | Sloga | 0 : 7 | Å arbane | |||||
05.10
14:30
Dokmir
MurgaÅ” 2012
6
4
|
05.10.2014 14:30 | Dokmir | 6 : 4 | MurgaÅ” 2012 | |||||
05.10
14:30
OFK Paljuvi
Pambukovica
2
1
|
05.10.2014 14:30 | OFK Paljuvi | 2 : 1 | Pambukovica | |||||
05.10
14:30
Zvizdar
ÄuÄuge
1
1
|
05.10.2014 14:30 | Zvizdar | 1 : 1 | ÄuÄuge |
05.10
16:00
Divostin
Äuriselac
6
0
|
05.10.2014 16:00 | Divostin | 6 : 0 | Äuriselac |
05.10
15:00
Polet
BeoÄiÄ
3
4
|
05.10.2014 15:00 | Polet | 3 : 4 | BeoÄiÄ |
05.10
15:30
Sloga
Sloboda 2013
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Sloga | 2 : 0 | Sloboda 2013 | |||||
05.10
15:30
Slemen
Omladinac
6
0
|
05.10.2014 15:30 | Slemen | 6 : 0 | Omladinac |
05.10
15:00
Mladi Gorani
Mladost (R)
1
6
|
05.10.2014 15:00 | Mladi Gorani | 1 : 6 | Mladost (R) | |||||
05.10
15:00
Garevina
BaŔtovan
5
2
|
05.10.2014 15:00 | Garevina | 5 : 2 | BaŔtovan |
05.10
15:30
Borac
Napredak (D)
3
2
|
05.10.2014 15:30 | Borac | 3 : 2 | Napredak (D) | |||||
05.10
15:30
OFK Student
IvanÄa
2
1
|
05.10.2014 15:30 | OFK Student | 2 : 1 | IvanÄa | |||||
05.10
15:30
ŠepŔin
Markovac
1
4
|
05.10.2014 15:30 | ŠepŔin | 1 : 4 | Markovac | |||||
05.10
15:30
Napredak (M)
Omladinac
3
1
|
05.10.2014 15:30 | Napredak (M) | 3 : 1 | Omladinac |
05.10
15:00
KaraÄorÄe
Mladost (PP)
1
0
|
05.10.2014 15:00 | KaraÄorÄe | 1 : 0 | Mladost (PP) | |||||
05.10
15:00
Jevremovac
VlaÅ”iÄ
7
1
|
05.10.2014 15:00 | Jevremovac | 7 : 1 | VlaÅ”iÄ | |||||
05.10
15:00
PriÄinoviÄ
Mladost (Z)
3
1
|
05.10.2014 15:00 | PriÄinoviÄ | 3 : 1 | Mladost (Z) | |||||
05.10
15:00
Sloga TrgoŔped
RadniÄki (K)
0
3
|
05.10.2014 15:00 | Sloga TrgoÅ”ped | 0 : 3 | RadniÄki (K) | |||||
05.10
15:00
TreŔnjevka
Mrovska
2
1
|
05.10.2014 15:00 | TreŔnjevka | 2 : 1 | Mrovska | |||||
05.10
15:00
CeriÄ
Sloga (K)
4
2
|
05.10.2014 15:00 | CeriÄ | 4 : 2 | Sloga (K) | |||||
05.10
15:00
Volujac
Dobrava
1
2
|
05.10.2014 15:00 | Volujac | 1 : 2 | Dobrava |
05.10
15:00
RadniÄki
Ugljare
4
2
|
05.10.2014 15:00 | RadniÄki | 4 : 2 | Ugljare | |||||
05.10
15:00
Gracko
Sitnica
0
1
|
05.10.2014 15:00 | Gracko | 0 : 1 | Sitnica |
05.10
13:00
Izmornik
Rudar
3
6
|
05.10.2014 13:00 | Izmornik | 3 : 6 | Rudar | |||||
05.10
15:30
Kriva Reka
Oskar
2
1
|
05.10.2014 15:30 | Kriva Reka | 2 : 1 | Oskar | |||||
05.10
13:00
Kusce
Glama
0
2
|
05.10.2014 13:00 | Kusce | 0 : 2 | Glama | |||||
05.10
15:30
Sloga
Mineralac
3
1
|
05.10.2014 15:30 | Sloga | 3 : 1 | Mineralac |
05.10
14:00
MoŔa
ZveÄan
0
5
|
05.10.2014 14:00 | MoÅ”a | 0 : 5 | ZveÄan |
05.10
15:30
Jadran
Jedinstvo
1
1
|
05.10.2014 15:30 | Jadran | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.10
15:30
Slavija
Tisa
2
0
|
05.10.2014 15:30 | Slavija | 2 : 0 | Tisa | |||||
05.10
15:30
GraniÄar
Hajduk
3
0
|
05.10.2014 15:30 | GraniÄar | 3 : 0 | Hajduk |
05.10
15:00
Zabjelo
Kom
3
1
|
05.10.2014 15:00 | Zabjelo | 3 : 1 | Kom | |||||
05.10
15:00
Cetinje
Jezero
0
0
|
05.10.2014 15:00 | Cetinje | 0 : 0 | Jezero | |||||
05.10
15:00
Igalo
DeÄiÄ
3
1
|
05.10.2014 15:00 | Igalo | 3 : 1 | DeÄiÄ | |||||
05.10
15:00
RadniÄki
Ibar
0
0
|
05.10.2014 15:00 | RadniÄki | 0 : 0 | Ibar | |||||
05.10
15:00
Bratstvo
Arsenal
0
0
|
05.10.2014 15:00 | Bratstvo | 0 : 0 | Arsenal | |||||
05.10
15:00
Iskra
Jedinstvo
2
0
|
05.10.2014 15:00 | Iskra | 2 : 0 | Jedinstvo |
05.10
SlijepÄeviÄi
Sloboda
4
1
|
05.10.2014 | SlijepÄeviÄi | 4 : 1 | Sloboda | |||||
05.10
Äelik
Bobetino Brdo
0
3
|
05.10.2014 | Äelik | 0 : 3 | Bobetino Brdo | |||||
05.10
Jedinstvo
Stanovi
3
0
|
05.10.2014 | Jedinstvo | 3 : 0 | Stanovi | |||||
05.10
Borac
Zadrugar
0
2
|
05.10.2014 | Borac | 0 : 2 | Zadrugar |
05.10
15:00
Mladost
Partizan
1
2
|
05.10.2014 15:00 | Mladost | 1 : 2 | Partizan |
05.10
13:00
Jerina
KaraÄorÄe
2
0
|
05.10.2014 13:00 | Jerina | 2 : 0 | KaraÄorÄe |
05.10
15:00
Banjaluka
Äelik
3
0
|
05.10.2014 15:00 | Banjaluka | 3 : 0 | Äelik | |||||
05.10
15:30
SFK 2000
Mladost
5
0
|
05.10.2014 15:30 | SFK 2000 | 5 : 0 | Mladost | |||||
05.10
15:30
ŽeljezniÄar 2011
Gradina
2
2
|
05.10.2014 15:30 | ŽeljezniÄar 2011 | 2 : 2 | Gradina | |||||
05.10
15:00
ModriÄa
Radnik Etno Selo
1
1
|
05.10.2014 15:00 | ModriÄa | 1 : 1 | Radnik Etno Selo |
05.10
15:30
Sloga RadniÄki
Spartak
0
5
|
05.10.2014 15:30 | Sloga RadniÄki | 0 : 5 | Spartak |
05.10
16:00
RadniÄki 2013
MaÄva
0
4
|
05.10.2014 16:00 | RadniÄki 2013 | 0 : 4 | MaÄva |
05.10
15:00
Drina
Olimpic
2
0
|
05.10.2014 15:00 | Drina | 2 : 0 | Olimpic | |||||
05.10
11:00
Mladost
Radnik
0
3
|
05.10.2014 11:00 | Mladost | 0 : 3 | Radnik | |||||
05.10
13:00
Borac
Vitez
4
2
|
05.10.2014 13:00 | Borac | 4 : 2 | Vitez |
05.10
11:00
Jagodina
BSK BorÄa
1
1
|
05.10.2014 11:00 | Jagodina | 1 : 1 | BSK BorÄa | |||||
05.10
12:00
Spartak
Brodarac
1
3
|
05.10.2014 12:00 | Spartak | 1 : 3 | Brodarac | |||||
05.10
13:00
Vojvodina
Napredak
4
1
|
05.10.2014 13:00 | Vojvodina | 4 : 1 | Napredak | |||||
05.10
10:00
Partizan
OFK Beograd
1
0
|
05.10.2014 10:00 | Partizan | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
05.10
11:00
RadniÄki 1923
RadniÄki (N)
3
0
|
05.10.2014 11:00 | RadniÄki 1923 | 3 : 0 | RadniÄki (N) |
05.10
RadniÄki (S)
Radnik
|
05.10.2014 | RadniÄki (S) | : | Radnik | |||||
05.10
Car Konstantin
Timok
3
2
|
05.10.2014 | Car Konstantin | 3 : 2 | Timok | |||||
05.10
Moravac Orion
Borac
|
05.10.2014 | Moravac Orion | : | Borac |
05.10
14:30
Polet
FAP
0
1
|
05.10.2014 14:30 | Polet | 0 : 1 | FAP | |||||
05.10
14:30
Goc
Mladost
2
1
|
05.10.2014 14:30 | Goc | 2 : 1 | Mladost | |||||
05.10
14:30
Rudar
Sumadija
3
0
|
05.10.2014 14:30 | Rudar | 3 : 0 | Sumadija |
05.10
09:30
RadniÄki (NB)
Internacional
1
1
|
05.10.2014 09:30 | RadniÄki (NB) | 1 : 1 | Internacional | |||||
05.10
10:00
Bežanija
Brodarac 2
1
0
|
05.10.2014 10:00 | Bežanija | 1 : 0 | Brodarac 2 | |||||
05.10
10:00
Kolubara
Mladenovac
2
0
|
05.10.2014 10:00 | Kolubara | 2 : 0 | Mladenovac | |||||
05.10
11:30
RadniÄki (O)
Zemun
2
1
|
05.10.2014 11:30 | RadniÄki (O) | 2 : 1 | Zemun | |||||
05.10
12:00
Voždovac
BASK
2
0
|
05.10.2014 12:00 | Voždovac | 2 : 0 | BASK | |||||
05.10
14:00
Lokomotiva
Policajac
1
0
|
05.10.2014 14:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Policajac | |||||
05.10
15:30
Žarkovo
SinÄeliÄ
1
3
|
05.10.2014 15:30 | Žarkovo | 1 : 3 | SinÄeliÄ |
05.10
14:30
Å umadija
GFK Jasenica 1911
3
0
|
05.10.2014 14:30 | Å umadija | 3 : 0 | GFK Jasenica 1911 |
05.10
12:00
Rudar (B)
JoŔanica ND 2011
1
4
|
05.10.2014 12:00 | Rudar (B) | 1 : 4 | JoŔanica ND 2011 |
05.10
12:00
Osipaonica
SASK
1
3
|
05.10.2014 12:00 | Osipaonica | 1 : 3 | SASK | |||||
05.10
12:00
Borac
BuduÄnost
5
2
|
05.10.2014 12:00 | Borac | 5 : 2 | BuduÄnost |
05.10
12:00
Udarnik
Vodice
4
2
|
05.10.2014 12:00 | Udarnik | 4 : 2 | Vodice | |||||
05.10
12:00
Mladi borac
BuduÄnost
2
1
|
05.10.2014 12:00 | Mladi borac | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
05.10
12:00
Å umadija
Jedinstvo
1
0
|
05.10.2014 12:00 | Å umadija | 1 : 0 | Jedinstvo |
05.10
13:30
MagliÄ
ObiliÄ
0
3
|
05.10.2014 13:30 | MagliÄ | 0 : 3 | ObiliÄ | |||||
05.10
13:30
Borac
Krila Krajine
4
2
|
05.10.2014 13:30 | Borac | 4 : 2 | Krila Krajine | |||||
05.10
13:30
Stari Grad
Vojvodina
2
0
|
05.10.2014 13:30 | Stari Grad | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
05.10
13:30
BuduÄnost
Mladost
0
13
|
05.10.2014 13:30 | BuduÄnost | 0 : 13 | Mladost | |||||
05.10
13:30
Mladost Radost
Sutjeska
6
2
|
05.10.2014 13:30 | Mladost Radost | 6 : 2 | Sutjeska |
05.10
13:00
Omladinac (O)
Unirea
7
1
|
05.10.2014 13:00 | Omladinac (O) | 7 : 1 | Unirea | |||||
05.10
13:00
Dinamo
Vojvodina
4
1
|
05.10.2014 13:00 | Dinamo | 4 : 1 | Vojvodina |
05.10
13:00
Omladinac
Drugovac
3
0
|
05.10.2014 13:00 | Omladinac | 3 : 0 | Drugovac |
05.10
14:00
Jedinstvo
MaÄva
1
1
|
05.10.2014 14:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | MaÄva | |||||
05.10
11:00
Loznica
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
4
|
05.10.2014 11:00 | Loznica | 2 : 4 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
05.10
09:00
Mladost
Radnik
0
4
|
05.10.2014 09:00 | Mladost | 0 : 4 | Radnik | |||||
05.10
11:00
Borac
Vitez
2
0
|
05.10.2014 11:00 | Borac | 2 : 0 | Vitez |
05.10
13:30
Jagodina
Zemun
0
0
|
05.10.2014 13:30 | Jagodina | 0 : 0 | Zemun | |||||
05.10
10:00
Spartak
RadniÄki 1923
0
0
|
05.10.2014 10:00 | Spartak | 0 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
05.10
13:00
Vojvodina
Napredak
5
0
|
05.10.2014 13:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Napredak | |||||
05.10
12:00
Partizan
OFK Beograd
1
0
|
05.10.2014 12:00 | Partizan | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
05.10
13:00
MaÄva
RadniÄki (N)
2
1
|
05.10.2014 13:00 | MaÄva | 2 : 1 | RadniÄki (N) |
05.10
15:30
Rudar
Bane
0
0
|
05.10.2014 15:30 | Rudar | 0 : 0 | Bane |
05.10
15:00
Dinamo 1945
Sloga
11
1
|
05.10.2014 15:00 | Dinamo 1945 | 11 : 1 | Sloga |
05.10
12:00
Å abac
RadniÄki
8
3
|
05.10.2014 12:00 | Å abac | 8 : 3 | RadniÄki | |||||
05.10
12:00
Jedinstvo
Savacium
1
0
|
05.10.2014 12:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Savacium | |||||
05.10
12:00
ŽelezniÄar
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
0
|
05.10.2014 12:00 | ŽelezniÄar | 0 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
05.10
Basarac
Zvižd
1
11
|
05.10.2014 | Basarac | 1 : 11 | Zvižd | |||||
05.10
VGSK
Borac
0
2
|
05.10.2014 | VGSK | 0 : 2 | Borac |
05.10
09:00
GSP Polet
Bežanija
2
1
|
05.10.2014 09:00 | GSP Polet | 2 : 1 | Bežanija | |||||
05.10
09:30
Brodarac 1947
Železnik Lasta
1
0
|
05.10.2014 09:30 | Brodarac 1947 | 1 : 0 | Železnik Lasta | |||||
05.10
13:00
GrafiÄar
IMT
1
18
|
05.10.2014 13:00 | GrafiÄar | 1 : 18 | IMT |
05.10
11:00
Sloga
RadniÄki (N)
2
2
|
05.10.2014 11:00 | Sloga | 2 : 2 | RadniÄki (N) | |||||
05.10
11:00
SFS Borac
Trstenik PPT
3
0
|
05.10.2014 11:00 | SFS Borac | 3 : 0 | Trstenik PPT | |||||
05.10
11:00
Dinamo
TimoÄanin
1
0
|
05.10.2014 11:00 | Dinamo | 1 : 0 | TimoÄanin | |||||
05.10
11:00
Timok
RadniÄki (P)
2
1
|
05.10.2014 11:00 | Timok | 2 : 1 | RadniÄki (P) | |||||
05.10
11:00
Hajduk Veljko
Napredak
1
3
|
05.10.2014 11:00 | Hajduk Veljko | 1 : 3 | Napredak |
05.10
10:00
Sloga
Tisa
7
0
|
05.10.2014 10:00 | Sloga | 7 : 0 | Tisa |
05.10
11:00
KaraÅ” (J)
VrŔac
5
4
|
05.10.2014 11:00 | KaraŔ (J) | 5 : 4 | VrŔac | |||||
05.10
11:00
Å evac
Polet
0
1
|
05.10.2014 11:00 | Å evac | 0 : 1 | Polet |
05.10
10:00
Stenli
Mladost (O)
2
3
|
05.10.2014 10:00 | Stenli | 2 : 3 | Mladost (O) | |||||
05.10
10:30
Proleter (M)
Dolina
3
1
|
05.10.2014 10:30 | Proleter (M) | 3 : 1 | Dolina |
05.10
12:00
RadniÄki (K)
Borac
7
1
|
05.10.2014 12:00 | RadniÄki (K) | 7 : 1 | Borac | |||||
05.10
10:00
Petar UroŔev
BSK BavaniŔte
4
1
|
05.10.2014 10:00 | Petar UroŔev | 4 : 1 | BSK BavaniŔte | |||||
05.10
10:00
Mika AntiÄ
BAK
2
3
|
05.10.2014 10:00 | Mika AntiÄ | 2 : 3 | BAK | |||||
05.10
10:00
Proleter (BK)
Banat
1
8
|
05.10.2014 10:00 | Proleter (BK) | 1 : 8 | Banat |
05.10
10:00
Osipaonica
SASK
3
2
|
05.10.2014 10:00 | Osipaonica | 3 : 2 | SASK | |||||
05.10
10:00
Borac
BuduÄnost
6
1
|
05.10.2014 10:00 | Borac | 6 : 1 | BuduÄnost |
05.10
10:00
Pobeda
Napredak
6
1
|
05.10.2014 10:00 | Pobeda | 6 : 1 | Napredak | |||||
05.10
10:00
Udarnik
Vodice
5
0
|
05.10.2014 10:00 | Udarnik | 5 : 0 | Vodice | |||||
05.10
10:00
Mladi borac
BuduÄnost
0
2
|
05.10.2014 10:00 | Mladi borac | 0 : 2 | BuduÄnost | |||||
05.10
10:00
Å umadija
Jedinstvo
6
0
|
05.10.2014 10:00 | Å umadija | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.10
10:00
ŽelezniÄar
Morava
0
2
|
05.10.2014 10:00 | ŽelezniÄar | 0 : 2 | Morava |
05.10
11:00
Bane
VrnjaÄka Banja
3
0
|
05.10.2014 11:00 | Bane | 3 : 0 | VrnjaÄka Banja | |||||
05.10
11:00
Pazar Juniors
Kiker
4
1
|
05.10.2014 11:00 | Pazar Juniors | 4 : 1 | Kiker |
05.10
10:00
RadniÄki
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
6
|
05.10.2014 10:00 | RadniÄki | 0 : 6 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
05.10
11:00
Hajduk
Borac
1
1
|
05.10.2014 11:00 | Hajduk | 1 : 1 | Borac | |||||
05.10
11:00
Jedinstvo 1945
Mladost 2013
6
1
|
05.10.2014 11:00 | Jedinstvo 1945 | 6 : 1 | Mladost 2013 |
05.10
14:00
Kosmet
Tutin
3
0
|
05.10.2014 14:00 | Kosmet | 3 : 0 | Tutin | |||||
05.10
14:00
Pionir 028
Granit
0
3
|
05.10.2014 14:00 | Pionir 028 | 0 : 3 | Granit | |||||
05.10
14:00
Rudar (B)
Pazar Juniors
2
2
|
05.10.2014 14:00 | Rudar (B) | 2 : 2 | Pazar Juniors | |||||
05.10
11:00
TrepÄa
OFK Vlada DimitrijeviÄ
1
1
|
05.10.2014 11:00 | TrepÄa | 1 : 1 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | |||||
05.10
Granit
Pionir 028
2
3
|
05.10.2014 | Granit | 2 : 3 | Pionir 028 |
05.10
10:00
Lipolist
Jedinstvo
1
1
|
05.10.2014 10:00 | Lipolist | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.10
10:00
Jevremovac
POFK Savacium
0
2
|
05.10.2014 10:00 | Jevremovac | 0 : 2 | POFK Savacium |
05.10
10:00
Zvižd
Homoljac
|
05.10.2014 10:00 | Zvižd | : | Homoljac | |||||
05.10
10:00
MIP Majdan
Bambi
0
6
|
05.10.2014 10:00 | MIP Majdan | 0 : 6 | Bambi |
05.10
09:00
VinÄa
SinÄeliÄ
3
2
|
05.10.2014 09:00 | VinÄa | 3 : 2 | SinÄeliÄ | |||||
05.10
10:00
FSFV
Trudbenik
10
2
|
05.10.2014 10:00 | FSFV | 10 : 2 | Trudbenik | |||||
05.10
12:00
Balkan
Beograd 1929
1
0
|
05.10.2014 12:00 | Balkan | 1 : 0 | Beograd 1929 | |||||
05.10
12:30
Internacional
PKB Kovilovo
0
0
|
05.10.2014 12:30 | Internacional | 0 : 0 | PKB Kovilovo |
05.10
11:00
Trijumf
Požarevac
1
1
|
05.10.2014 11:00 | Trijumf | 1 : 1 | Požarevac |
05.10
10:00
Tavankut
Subotica
0
4
|
05.10.2014 10:00 | Tavankut | 0 : 4 | Subotica |
05.10
15:30
Takovo
Sloboda
1
3
|
05.10.2014 15:30 | Takovo | 1 : 3 | Sloboda |
05.10
Rudar
Kolasin
2
1
|
05.10.2014 | Rudar | 2 : 1 | Kolasin | |||||
05.10
TrepÄa
OFK Vlada DimitrijeviÄ
6
3
|
05.10.2014 | TrepÄa | 6 : 3 | OFK Vlada DimitrijeviÄ |
05.10
10:00
Srem Jakovo
Institut
1
3
|
05.10.2014 10:00 | Srem Jakovo | 1 : 3 | Institut |
05.10
Luk
RadniÄki Stobex
4
1
|
05.10.2014 | Luk | 4 : 1 | RadniÄki Stobex | |||||
05.10
Jadar (GD)
Cer
8
2
|
05.10.2014 | Jadar (GD) | 8 : 2 | Cer |
05.10
Srem
Morava
73
55
|
05.10.2014 | Srem | 73 : 55 | Morava | |||||
05.10
Mladost (SP)
Pirot
91
92
|
05.10.2014 | Mladost (SP) | 91 : 92 | Pirot |
05.10
18:00
BSK Heba
Knjaževac
36
36
|
05.10.2014 18:00 | BSK Heba | 36 : 36 | Knjaževac | |||||
05.10
19:30
ORK Bela Palanka
Vranje 1957
26
37
|
05.10.2014 19:30 | ORK Bela Palanka | 26 : 37 | Vranje 1957 |
05.10
20:00
Metalac
Jedinstvo
21
23
|
05.10.2014 20:00 | Metalac | 21 : 23 | Jedinstvo | |||||
05.10
18:00
Proleter
Nova Pazova
31
22
|
05.10.2014 18:00 | Proleter | 31 : 22 | Nova Pazova | |||||
05.10
17:00
Vladimirovac
InÄija
21
27
|
05.10.2014 17:00 | Vladimirovac | 21 : 27 | InÄija |
05.10
18:00
Lokomotiva
Novi Pazar
29
25
|
05.10.2014 18:00 | Lokomotiva | 29 : 25 | Novi Pazar | |||||
05.10
18:00
Arilje
Mladost
27
29
|
05.10.2014 18:00 | Arilje | 27 : 29 | Mladost |
05.10
18:00
Potisje Pleteks
KljajiÄevo
31
23
|
05.10.2014 18:00 | Potisje Pleteks | 31 : 23 | KljajiÄevo | |||||
05.10
19:30
Kikinda
RadniÄki (JT)
31
21
|
05.10.2014 19:30 | Kikinda | 31 : 21 | RadniÄki (JT) | |||||
05.10
17:30
Srem Sm
RadniÄki 1958
27
34
|
05.10.2014 17:30 | Srem Sm | 27 : 34 | RadniÄki 1958 | |||||
05.10
17:00
Sivac 69
Jabuka
34
36
|
05.10.2014 17:00 | Sivac 69 | 34 : 36 | Jabuka |
05.10
19:00
Äonoplja 1947
Prigrevica
20
23
|
05.10.2014 19:00 | Äonoplja 1947 | 20 : 23 | Prigrevica | |||||
05.10
19:00
Dalmatinac
Borac
30
28
|
05.10.2014 19:00 | Dalmatinac | 30 : 28 | Borac |
05.10
18:00
Bijeljina
Kotor VaroÅ”
21
27
|
05.10.2014 18:00 | Bijeljina | 21 : 27 | Kotor VaroÅ” | |||||
05.10
17:00
Drina
Hercegovac
44
20
|
05.10.2014 17:00 | Drina | 44 : 20 | Hercegovac |
05.10
19:00
Crvena Zvezda
Zlatar
25
23
|
05.10.2014 19:00 | Crvena Zvezda | 25 : 23 | Zlatar |
05.10
Bor RTB
TopliÄanin
32
22
|
05.10.2014 | Bor RTB | 32 : 22 | TopliÄanin |
05.10
18:30
Naisa
Junior
30
27
|
05.10.2014 18:30 | Naisa | 30 : 27 | Junior | |||||
05.10
19:00
RadniÄki KG
RadniÄki (S)
34
15
|
05.10.2014 19:00 | RadniÄki KG | 34 : 15 | RadniÄki (S) |
05.10
20:00
Partizan Raiffeisen
RadniÄki Kon Tiki
4
8
|
05.10.2014 20:00 | Partizan Raiffeisen | 4 : 8 | RadniÄki Kon Tiki |
05.10
18:00
Kaskada
Brotnjo
3
3
|
05.10.2014 18:00 | Kaskada | 3 : 3 | Brotnjo | |||||
05.10
18:00
Seljak
Sokrates
4
3
|
05.10.2014 18:00 | Seljak | 4 : 3 | Sokrates |
05.10
20:00
Nova Pazova
Vranje
3
3
|
05.10.2014 20:00 | Nova Pazova | 3 : 3 | Vranje |
05.10
Morava Gepardi
NiÅ”
18
0
|
05.10.2014 | Morava Gepardi | 18 : 0 | NiÅ” |
05.10
16:30
DorÄol
Partizan
34
10
|
05.10.2014 16:30 | DorÄol | 34 : 10 | Partizan | |||||
05.10
Bijeli ZeÄevi
Crvena Zvezda
18
0
|
05.10.2014 | Bijeli ZeÄevi | 18 : 0 | Crvena Zvezda |