XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 35 utakmica za dan
Petak, 4 Maj 2018

Fudbal

04.05.2018 18:00 Mladost 0 : 0 Mačva
04.05.2018 15:00 Polet 1980 2 : 1 Sloga (L)
04.05.2018 17:00 Leštane 0 : 1 TEK Sloga
04.05.2018 Dedinje Junajted 3 : 7 Bratstvo
04.05.2018 17:00 Grlište 3 : 0 Timok 1928
04.05.2018 17:00 Borac 3 : 0 Kastrum
04.05.2018 17:00 Hajduk 0 : 3 Sloga (SB)
04.05.2018 21:00 Brighton 1 : 0 Manchester Utd
04.05.2018 21:00 Sevilla 1 : 0 Real Sociedad
04.05.2018 20:45 Amiens SC 2 : 2 PSG
04.05.2018 Borac (Sa) 4 : 1 Dolina
04.05.2018 17:30 Dolovo 2 : 1 Ševac
04.05.2018 14:30 OFK Beograd 0 : 6 Crvena zvezda
04.05.2018 17:30 Boleč 1 : 1 Sveti Stefan

Košarka

04.05.2018 18:00 Vojvodina 62 : 88 Partizan
04.05.2018 18:00 Metalac 75 : 101 FMP
04.05.2018 18:00 Vršac 75 : 90 Dynamic
04.05.2018 19:30 Novosadska ŽKA 75 : 54 Proleter 023

Rukomet

04.05.2018 20:00 Mladost (V) 37 : 24 Srem SM
04.05.2018 18:30 Titel 30 : 23 Metalac
04.05.2018 20:00 Vojvoda Stepa 30 : 23 Zrenjanin
04.05.2018 21:00 Jagodina 37 : 26 Rembas
04.05.2018 18:00 Udarnik 26 : 28 Rudar 2
04.05.2018 19:00 Priboj 24 : 22 Karađorđe
04.05.2018 20:00 Glogonj 14 : 23 Omladinac
04.05.2018 19:00 Zaječar 1949 43 : 22 Kučevo
04.05.2018 21:00 Petrovaradin 24 : 18 Spartak
04.05.2018 20:30 Deronje 26 : 30 Mladost
04.05.2018 19:30 Metalac 2 27 : 22 Župa
04.05.2018 19:00 Metalac AD 31 : 26 Prijepolje
04.05.2018 16:00 Vranje 24 : 21 Radnički
04.05.2018 17:00 Miletić 19 : 12 Rusin

Vaterpolo

04.05.2018 Partizan 13 : 2 Zemun Bosal
04.05.2018 20:00 Bečej 8 : 7 Beograd 2:0

Futsal

04.05.2018 20:00 Tisa 9 : 0 Sombor
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu