XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 573 utakmica za dan
Nedelja, 3 Septembar 2017

Fudbal

03.09.2017 16:30 Novi Pazar 2 : 1 Jagodina
03.09.2017 16:30 Radnički 1923 1 : 0 ČSK Pivara
03.09.2017 16:30 Inđija 1 : 0 Budućnost
03.09.2017 16:30 Sloboda 1 : 0 Dinamo
03.09.2017 16:30 Temnić 1924 3 : 1 Bežanija
03.09.2017 16:30 Radnički (P) 1 : 2 Proleter
03.09.2017 16:30 Smederevo 1924 1 : 1 Železničar
03.09.2017 16:30 Jedinstvo (Ub) 2 : 0 Tutin
03.09.2017 16:30 Provo 2 : 1 Jedinstvo Putevi
03.09.2017 16:30 Pukovac 1 : 1 Rtanj
03.09.2017 16:30 Moravac Orion 4 : 2 Car Konstantin
03.09.2017 16:30 Budućnost (P) 0 : 1 OFK Sinđelić
03.09.2017 16:30 Tabane 1970 1 : 4 Radan
03.09.2017 16:30 Odžaci 1 : 0 Železničar
03.09.2017 16:30 Kolubara 0 : 0 OFK Beograd
03.09.2017 11:00 Grafičar 2 : 2 Radnički (O)
03.09.2017 16:30 Lokomotiva 1 : 2 IMT
03.09.2017 16:30 Jedinstvo 0 : 1 Radnički (NB)
03.09.2017 16:30 Prva Iskra 3 : 0 BSK Batajnica
03.09.2017 16:30 BSK Borča 0 : 2 Žarkovo
03.09.2017 16:30 Sušica 1 : 0 Sloboda (Č)
03.09.2017 16:30 Bane 2 : 0 Karađorđe (R)
03.09.2017 16:30 RSK 2 : 0 Napredak
03.09.2017 16:30 Borac (Ž) 0 : 6 Morava (VP)
03.09.2017 16:30 Petar Dobrnjac 2 : 0 Proleter 1976
03.09.2017 16:30 Udarnik 1 : 2 VGSK
03.09.2017 16:30 Homoljac 3 : 1 Šumadija
03.09.2017 16:30 Zvižd 1 : 0 Sloga 33
03.09.2017 16:30 Mladi radnik (R) 3 : 1 Mladi borac
03.09.2017 16:30 Radnički Stobex 2 : 0 Zadrugar
03.09.2017 16:30 OFK Divci 2 : 1 Ribnica
03.09.2017 16:30 Radjevac 2 : 0 Sevojno
03.09.2017 16:30 Polimlje 2 : 0 Sovljak
03.09.2017 16:30 Sloga (S) 4 : 0 Sloga (BB)
03.09.2017 11:00 Tanasko Rajić 2 : 0 Nebeski Andjeli
03.09.2017 16:30 OFK Niš 0 : 1 OFK Brzi Brod
03.09.2017 16:30 Vlasina 1 : 0 Sloga (L)
03.09.2017 16:30 Malošište 2 : 0 Rudar Alpos
03.09.2017 16:30 Šarbanovac 1 : 0 Zaplanjac
03.09.2017 16:30 Kablovi 2 : 2 Đerdap
03.09.2017 16:30 Hajduk Veljko 2 : 1 Sloga
03.09.2017 16:30 Timočanin 3 : 3 Moravica
03.09.2017 16:30 Poljoprivrednik 3 : 3 Sloga (Ć)
03.09.2017 16:30 OFK Lugomir 1 : 2 OFK Topličanin
03.09.2017 16:30 Napredak 1 : 0 Jedinstvo
03.09.2017 16:30 Bošnjane 0 : 0 Morava 1918
03.09.2017 16:30 Jedinstvo (NB) 1 : 0 Sloga
03.09.2017 16:30 Polet 1 : 5 Kozara
03.09.2017 16:30 Mladost (O) 1 : 0 Budućnost
03.09.2017 16:30 Podunavac 2 : 0 Hajduk (D)
03.09.2017 16:30 Hajduk (Č) 2 : 1 OFK Slavija
03.09.2017 16:30 Jugović 1 : 2 Kabel
03.09.2017 16:30 LSK Laćarak 3 : 1 Hajduk (B)
03.09.2017 16:30 Borac (Š) 1 : 1 Jedinstvo (SP)
03.09.2017 10:00 Index 2 : 0 Kupinovo
03.09.2017 16:30 Borac (NS) 3 : 0 Sremac
03.09.2017 16:30 Mladost (T) 2 : 1 Bačka (P)
03.09.2017 16:30 Zadrugar 5 : 2 BSK
03.09.2017 16:30 Budućnost (G) 2 : 2 Sloga (Č)
03.09.2017 16:30 Tekstilac 0 : 4 Tisa
03.09.2017 16:30 Tavankut 0 : 2 Radnički (S)
03.09.2017 10:00 Torlak 6 : 1 Rakovica
03.09.2017 16:30 Srem 2 : 4 TEK Sloga
03.09.2017 11:00 Hajduk 1 : 1 Balkan
03.09.2017 16:30 Milutinac 1 : 1 Budućnost
03.09.2017 16:30 Crvena Zvezda 2 : 1 Sremčica
03.09.2017 16:30 Napredak 1 : 2 Turbina
03.09.2017 10:00 Brodarac 2 : 0 Borac
03.09.2017 16:30 Zvezdara 1 : 2 Leštane
03.09.2017 17:00 Lehel 3 : 1 Vojvodina (NM)
03.09.2017 17:00 Mladost (BD) 2 : 2 Bilećanin
03.09.2017 17:00 Banat 1 : 2 Rusanda
03.09.2017 17:00 Naftagas (B) 1 : 2 Proleter 2006
03.09.2017 17:00 Vojvodina (B) 1 : 1 Omladinac FAM
03.09.2017 17:00 Crvena zvezda (VS) 1 : 1 Crvena Zvezda (RS)
03.09.2017 16:30 Dragocvet 0 : 0 Rembas
03.09.2017 16:30 Resavac 1 : 2 Juhor
03.09.2017 16:30 OFK Batinac 1 : 1 Napredak
03.09.2017 16:30 OFK Bratstvo 3 : 2 Kušiljevo
03.09.2017 16:30 Kolare 0 : 0 Mladi radnik
03.09.2017 16:30 Mladost (S) 2 : 1 Partizan
03.09.2017 16:30 Jugoslavija 1 : 2 Crvena zvezda
03.09.2017 16:30 Jedinstvo (V) 1 : 0 Radnički (B)
03.09.2017 16:30 Sloga (BNS) 1 : 0 Vojvodina (CC)
03.09.2017 16:30 Borac (St) 5 : 0 Vulturul
03.09.2017 16:30 Vojvodina (S) 2 : 1 Vojvodina (Cr)
03.09.2017 17:00 Sloboda (DT) 2 : 0 Borac (M)
03.09.2017 17:00 Napredak (P) 0 : 3 Rudar
03.09.2017 17:00 Borac (K) 2 : 0 Jadran
03.09.2017 17:00 Graničar 1924 2 : 1 Budućnost
03.09.2017 17:00 Hrtkovci 0 : 1 Podrinje
03.09.2017 17:00 Ljukovo 2 : 1 Partizan
03.09.2017 16:30 Lipar 2 : 1 Stari Grad
03.09.2017 16:30 Budućnost (M) 3 : 0 Rusin
03.09.2017 16:30 Hercegovac 2 : 3 Mladost (K)
03.09.2017 16:30 Krila Krajine 3 : 0 ŽAK
03.09.2017 16:30 Jadran 3 : 3 Panonija IM Topola
03.09.2017 16:30 Bajša 3 : 2 Senta
03.09.2017 16:30 Iskra 8 : 1 Obilić
03.09.2017 16:30 Napredak 3 : 0 Proleter (RS)
03.09.2017 16:30 Sutjeska 1 : 1 OFK Vrbas
03.09.2017 17:00 Blizna 2 : 2 Nemetali
03.09.2017 17:00 Čubra 2 : 0 Krivelj
03.09.2017 17:00 BSK 0 : 2 Brestovac
03.09.2017 11:00 Ključ 1 : 4 Radnički
03.09.2017 17:00 Polom 1 : 0 Branik
03.09.2017 16:30 Borac (P) 1 : 1 Zmaj
03.09.2017 16:30 Sinđelić 2 : 1 Avala
03.09.2017 16:30 Heroj Polet 1 : 3 Studenski Grad
03.09.2017 16:30 Šumadinac 0 : 4 Komgrap
03.09.2017 16:30 Poštar Zvezdara 2 : 1 13. Maj
03.09.2017 16:30 Urovci 1 : 2 Mladost (C)
03.09.2017 16:30 Mladost (B) 0 : 3 Budućnost
03.09.2017 16:30 Radnički (D) 3 : 2 Šumadija
03.09.2017 16:30 Omladinac 1 : 2 BSK
03.09.2017 16:30 Zabrežje 2 : 0 Strelac
03.09.2017 10:00 Radnički (R) 8 : 0 Rušanj
03.09.2017 10:00 Selo Mladenovac 0 : 0 Pudarci
03.09.2017 16:30 Kovačevac 0 : 3 Šumadija
03.09.2017 16:30 Boleč 1 : 0 Vrčin
03.09.2017 16:30 Velika Krsna 1 : 2 Mladenovac
03.09.2017 16:30 Kosmaj 1 : 0 Dunavac
03.09.2017 16:00 Mladost (DD) 3 : 0 Jedinstvo 1945 (VL)
03.09.2017 16:00 Vidojevica 1 : 0 Podrinje
03.09.2017 16:00 Cerić 3 : 0 Duško
03.09.2017 16:00 Cer 1 : 1 Radnički Šabački
03.09.2017 16:00 Majur 1 : 3 Jedinstvo (ŠT)
03.09.2017 16:00 Mladi Borac 1 : 0 Mladost (PR)
03.09.2017 16:30 Šumadinac 1 : 0 Bare
03.09.2017 16:30 Prvi srpski ustanak 0 : 0 BSK
03.09.2017 16:30 Banja 3 : 1 Omladinac (DR)
03.09.2017 16:30 Junkovac 1 : 1 Šatornja
03.09.2017 16:30 ŽSK 1 : 0 Partizan
03.09.2017 16:30 Mladost MG 2 : 1 Aranđelovac
03.09.2017 16:30 Vinča 0 : 0 Lokomotiva
03.09.2017 16:30 Trnava 2 : 1 Borac
03.09.2017 16:30 Sloga 5 : 0 Jedinstvo (Š)
03.09.2017 16:30 Železničar 0 : 5 Vučje
03.09.2017 16:30 Mladi borac 5 : 0 Progres
03.09.2017 16:30 Jedinstvo (GS) 3 : 0 Kumarevo 65
03.09.2017 16:30 Umac 0 : 1 Zloćudovo
03.09.2017 16:30 Mladost (V) 2 : 0 Jedinstvo (G)
03.09.2017 16:30 Bobište 1 : 1 Čekmin
03.09.2017 16:30 OFK Brza 3 : 1 Polet
03.09.2017 16:30 Radnik 0 : 0 7. Juli
03.09.2017 16:30 Obilić 1 : 1 Borac
03.09.2017 16:30 Proleter 1947 1 : 1 Sloboda
03.09.2017 16:30 Polet 1 : 0 Podunavac
03.09.2017 16:30 Crvena zvezda 1 : 0 Sloga
03.09.2017 16:30 Osipaonica 5 : 1 Cerovac
03.09.2017 16:30 Pobeda 2 : 1 Šumadija
03.09.2017 16:30 SASK 0 : 2 Vrbovac
03.09.2017 16:30 Polet (T) 0 : 1 Jedinstvo (K)
03.09.2017 16:30 Omladinac (Z) 0 : 2 Prijevor
03.09.2017 16:30 Spartak 3 : 1 Jedinstvo (GG)
03.09.2017 16:30 Mladost (P) 2 : 1 Brezak 1936
03.09.2017 16:30 Napredak 2 : 1 Rudar
03.09.2017 16:30 Šumadija 1923 1 : 1 Zadrugar
03.09.2017 16:30 Parunovac 0 : 3 Naupare
03.09.2017 16:30 13. April 0 : 0 Mačkovac
03.09.2017 16:30 Sloga (M) 0 : 1 Jastrebac
03.09.2017 16:30 Ribnik 1 : 1 Blagotin
03.09.2017 16:30 Čitluk 0 : 0 FUD
03.09.2017 16:30 Sloga (D) 1 : 2 Vinogradar
03.09.2017 16:30 Šanac 1 : 3 Kupci
03.09.2017 16:30 Budućnost (V) 2 : 2 Đerdap
03.09.2017 16:30 Radnik 1 : 2 Rudar (S)
03.09.2017 16:30 Mladost (B) 0 : 1 Zadrugar (T)
03.09.2017 16:30 Makce 1 : 3 Rudar (K)
03.09.2017 16:30 Sloga (B) 3 : 1 Železničar
03.09.2017 16:30 Mladost 3 : 1 Borac
03.09.2017 16:30 Gnjilan 2 : 1 Dragoš
03.09.2017 16:30 Rajko Mitić 1 : 3 Zadrugar
03.09.2017 17:00 Mataruge 1 : 0 Stubal
03.09.2017 17:00 Budućnost 0 : 0 Ibar
03.09.2017 17:00 Popovići 2 : 0 OFK Ras
03.09.2017 17:00 Novi Pazar 1928 2 : 2 Rudar
03.09.2017 17:00 Radnik 2 : 1 Granit
03.09.2017 17:00 Polet 2 : 0 Ribnica
03.09.2017 17:00 Real 2 : 0 Borac
03.09.2017 16:30 Perućac 2 : 1 Železničar
03.09.2017 16:30 Jedinstvo 4 : 0 Lazarica
03.09.2017 16:30 Čajetina 3 : 0 Lauš
03.09.2017 16:30 Jasen 0 : 0 Višesava
03.09.2017 16:30 Savinac 0 : 3 Ježevica
03.09.2017 16:30 Polet 1 : 1 Prvi partizan
03.09.2017 16:30 Omladinac 1 : 4 Ariljska rampa
03.09.2017 16:00 Ribnikar 1 : 1 Mladost
03.09.2017 16:00 Trlić 1 : 1 Radnik
03.09.2017 16:00 Kačer 2 : 0 ZSK
03.09.2017 16:00 Iskra 2 : 2 Junior Novo Naselje
03.09.2017 16:00 Brezovica 3 : 0 Tvrdojevac
03.09.2017 16:00 Tešnjar 0 : 0 OFK Jabučje
03.09.2017 17:00 Srbija 4 : 0 Partizan
03.09.2017 17:00 Erdoglija 1931 4 : 2 Borac (D)
03.09.2017 17:00 Sloga (D) 1 : 2 Vodojaža
03.09.2017 17:00 Jedinstvo 0 : 3 Kutlovo
03.09.2017 17:00 Sloboda 3 : 0 Kolonija
03.09.2017 17:00 Šumadija 1934 0 : 5 Budućnost
03.09.2017 17:00 Mladost 2 : 0 Zastava
03.09.2017 16:30 Mladost (B) 4 : 1 Moravac (Č)
03.09.2017 16:30 Orljane 5 : 1 Naisus 1977
03.09.2017 16:30 Palilula 5 : 1 Crvena zvezda
03.09.2017 16:30 Radnički 1924 4 : 0 Morava (Ž)
03.09.2017 16:30 Radnički 1947 1 : 1 Zemljoradnik
03.09.2017 16:30 Morava 1 : 4 Vulkan 1963
03.09.2017 16:30 Čegar 2013 1 : 4 Sloboda
03.09.2017 11:00 Crvena zastava 2 : 2 Proleter (DV)
03.09.2017 16:30 Rudar 2 : 1 Budućnost
03.09.2017 16:30 Stevan Nešticki 1 : 3 Jedinstvo (GM)
03.09.2017 16:30 Mladost (L) 0 : 4 Vrtište
03.09.2017 16:30 TSK 4 : 0 RFK Novi Sad 1921
03.09.2017 16:30 Petrovaradin 3 : 0 Vinogradar
03.09.2017 16:30 Sofeks 3 : 0 OFK Sirig
03.09.2017 16:30 Tatra 1 : 0 Jedinstvo (R)
03.09.2017 16:30 Bačka 1923 2 : 2 Omladinac
03.09.2017 16:30 Proleter 2 : 1 Jedinstvo (G)
03.09.2017 16:30 OFK Rtanj 0 : 0 Osnić
03.09.2017 16:30 Trebič 3 : 2 Radnički (L)
03.09.2017 16:30 Bučje 0 : 1 Rgotina
03.09.2017 16:30 Graničar 0 : 2 Malinik
03.09.2017 16:30 Spartak 0 : 4 Dundjerski
03.09.2017 16:30 Pobeda 0 : 2 Mladost 1982
03.09.2017 16:30 Kaćuša 1 : 1 Svetlost Badnjevac
03.09.2017 16:30 Borac 3 : 0 NS Tatko
03.09.2017 16:30 Kosovac 3 : 3 Real
03.09.2017 16:30 Omladinac : Trbunje
03.09.2017 16:30 Partizanski put 3 : 4 Polet
03.09.2017 16:30 BSK Bujanovac 1 : 2 Vihor
03.09.2017 16:30 FSU Južna pruga 1 : 0 Ternoci
03.09.2017 16:30 Pavlovac 6 : 0 Trešnjevka
03.09.2017 16:30 Mladost (B) 4 : 0 Mladost (S)
03.09.2017 17:00 Tavnik 0 : 0 Mladost
03.09.2017 17:00 Napredak 0 : 1 Grdica
03.09.2017 17:00 Borac (A) 0 : 0 Mlada krila
03.09.2017 17:00 Metalac 4 : 0 Jedinstvo (D)
03.09.2017 17:00 Kraljevo Hajduk 0 : 1 Lasta
03.09.2017 17:00 Mineral 2015 3 : 0 Jedinstvo (G)
03.09.2017 17:00 Partizan 3 : 0 Lazac
03.09.2017 17:00 Magnohrom 0 : 3 Gruža
03.09.2017 16:30 Mladost (J) 2 : 2 Mladost (GM)
03.09.2017 16:30 Omladinac 4 : 2 Moravac
03.09.2017 16:30 Borac 1805 6 : 0 Istok 63
03.09.2017 16:30 Omladinski 1 : 0 Rudar (St)
03.09.2017 16:30 Šumadija 3 : 1 Rudar (SR)
03.09.2017 16:30 Budućnost 4 : 0 Pomoravlje
03.09.2017 16:30 Mladost (G) 2 : 0 Sloga
03.09.2017 16:30 Morava (KS) 5 : 3 Kupinovac
03.09.2017 16:30 Sinđelić 1934 2 : 4 Jedinstvo
03.09.2017 16:30 Vinorača 5 : 1 Mladost (T)
03.09.2017 16:30 Ursule 3 : 1 Morava (R)
03.09.2017 16:30 Budućnost (Đ) 1 : 4 Šumadinac
03.09.2017 16:30 Mladost (K) 0 : 1 Mladost (D)
03.09.2017 17:00 Graničar (O) 3 : 0 Fruškogorac
03.09.2017 17:00 Donji Petrovci 1 : 0 OFK Bikić
03.09.2017 17:00 Napredak 2 : 1 Polet
03.09.2017 17:00 Sloga 4 : 2 OFK Brestač
03.09.2017 17:00 Graničar (K) 1 : 4 Mladost (B)
03.09.2017 17:00 Mitros 2 : 2 Sloboda
03.09.2017 17:00 Hajduk 2 : 2 Fruška Gora
03.09.2017 17:00 OFK Zeka Buljubaša 3 : 1 Donji Srem 2015
03.09.2017 16:30 Ševac 3 : 2 Hajdučica
03.09.2017 16:30 Karaš (K) 4 : 5 Dobrica
03.09.2017 16:30 Ratar 4 : 0 Vinogradar
03.09.2017 16:30 Janošik 3 : 4 Borac (VS)
03.09.2017 16:30 Potporanj 4 : 0 Budućnost (A)
03.09.2017 16:30 Borac (VG) 1 : 2 Polet
03.09.2017 16:30 Glogonj 3 : 3 Tempo
03.09.2017 16:30 Unirea 2 : 3 Spartak 1911
03.09.2017 16:30 Omladinac 1927 3 : 0 Pobeda
03.09.2017 16:30 Mundial 2 : 0 Polet
03.09.2017 16:30 Stari Tamiš 2 : 0 Borac (P)
03.09.2017 16:30 Dolovo 4 : 2 Budućnost (BB)
03.09.2017 16:30 Jedinstvo 3 : 3 Partizan (G)
03.09.2017 16:30 Omladinac (D) 4 : 1 BSK Bavanište
03.09.2017 16:30 Kolonija 4 : 1 Proleter
03.09.2017 16:00 Mladost (BR) 1 : 1 Velika Reka
03.09.2017 16:00 Sloga (ST) 0 : 0 Sloga (LŠ)
03.09.2017 16:00 Rudar 1 : 0 7. Juli
03.09.2017 16:00 Jadar 1 : 0 Milan Orlić
03.09.2017 16:00 Jedinstvo (MZ) 0 : 1 Jedinstvo (ZA)
03.09.2017 16:00 Borac 3 : 0 Prva Iskra
03.09.2017 14:30 Dedinje 1 : 5 BUSK
03.09.2017 16:30 Ajaks 3 : 0 Šećeranac Ada
03.09.2017 11:00 Sparta Železnik 1 : 2 Mladi Proleter
03.09.2017 16:30 Novi Beograd 4 : 2 011
03.09.2017 16:30 Posavac Tišma 3 : 2 Busije
03.09.2017 16:30 Podunavac 0 : 2 Poštar
03.09.2017 16:30 Siti Sport Klub 2 : 1 Crvenka
03.09.2017 16:30 Partizan 2 : 2 Pionir
03.09.2017 16:30 Lepušnica 1 : 6 PKB (K)
03.09.2017 16:30 Mladost 0 : 0 Pinosava
03.09.2017 16:30 Guncate 1 : 2 OFK Borac
03.09.2017 16:30 Velika Mostanica 1 : 1 Barajevo
03.09.2017 16:30 Beljina 1 : 1 Veliki Borak
03.09.2017 16:00 Premijer 1 : 2 OFK Šabac
03.09.2017 16:00 Cer 4 : 2 Mladost
03.09.2017 16:00 Sloga 1 : 5 Omladinac 2013
03.09.2017 16:00 Budućnost (ZM) 0 : 1 Hajduk Stanko
03.09.2017 16:00 Proleter 1 : 4 Gorki
03.09.2017 16:00 Budućnost (PD) 4 : 1 Drina
03.09.2017 16:00 Pričinović 2 : 4 Vojvoda Stepa Stepanović
03.09.2017 16:00 Šipurske livade 2 : 1 Sloga
03.09.2017 16:00 Radnički 3 : 2 Provo 2015
03.09.2017 16:00 Vlašić 0 : 2 Dušan Silni
03.09.2017 16:00 Trešnjevka 1 : 3 Karađorđe
03.09.2017 16:00 Pocerina 1 : 0 Dobrava
03.09.2017 16:30 Mladost (B) 3 : 3 Omladinac
03.09.2017 16:30 Plantaža 2 : 0 Gradac
03.09.2017 16:30 Radnički 1 : 2 OFK Morava
03.09.2017 16:30 Sušica 2012 3 : 2 Real
03.09.2017 16:30 Marjan MB 1 : 4 BSK
03.09.2017 16:30 Moravac (P) 2 : 0 ŠFU Derbi 2016
03.09.2017 16:30 Milanovo 1 : 3 Šumadija
03.09.2017 11:00 Bratstvo 2 : 5 Lemind 1953
03.09.2017 16:00 Čučuge 2 : 0 Gunjevac
03.09.2017 16:00 OFK Paljuvi 0 : 1 Rudar
03.09.2017 16:00 Polet (DL) 8 : 0 Vrelo
03.09.2017 16:00 Polet (T) 4 : 3 OFK Stublenica
03.09.2017 16:00 Kolubara 2 2 : 1 Rakac Stave
03.09.2017 11:00 Jadar 2013 1 : 0 Polet
03.09.2017 16:00 Komanice 0 : 1 Borac
03.09.2017 16:00 Stari drugari 1 : 0 Bujačić
03.09.2017 16:00 Kotešica 1 : 3 Mladost (VK)
03.09.2017 16:00 Milenko Pavlović 2 : 2 Mladost (L)
03.09.2017 16:30 Rubin (DS) 1 : 2 Mladost (DK)
03.09.2017 16:30 Mladi Gorani 0 : 3 14. Oktobar
03.09.2017 16:30 Trudbenik 2 : 1 Ušće
03.09.2017 16:30 Polet 57 2 : 1 Gradina
03.09.2017 16:30 Omladinac 2 : 1 Borac
03.09.2017 16:30 Stari Trstenik 4 : 1 Beli Orlovi
03.09.2017 16:30 2. Oktobar 4 : 2 Terekves
03.09.2017 16:30 Napredak BT 3 : 1 Budućnost
03.09.2017 16:30 Bega 7 : 1 Omladinac
03.09.2017 16:30 1.Oktobar 5 : 1 Roham
03.09.2017 17:00 Vinogradi DB 6 : 3 21. oktobar
03.09.2017 17:00 Bratstvo 1975 1 : 0 Maršić
03.09.2017 17:00 Divostin 1 : 4 Pobeda
03.09.2017 16:30 Polet (V) 0 : 0 Gredetin
03.09.2017 11:00 Jedinstvo (B) 6 : 2 Pobeda 1976
03.09.2017 11:00 Borac 4 : 0 OFK Draževac
03.09.2017 11:00 OFK Rutevac 1908 1 : 0 Jastrebac
03.09.2017 Dunav 0 : 0 Omladinac (D)
03.09.2017 Omladinac (B) 3 : 2 Rastina 1918
03.09.2017 Hajduk 3 : 0 Aleksa Šantić
03.09.2017 Kordun 1 : 2 Radnički 1918
03.09.2017 Partizan 0 : 0 Jedinstvo
03.09.2017 16:30 Dinamo 1923 2 : 2 Polet
03.09.2017 16:30 Jasenica 4 : 0 Brezovac
03.09.2017 16:30 Šamot 3 : 1 Ranilović
03.09.2017 16:30 Vrbica 1 : 6 Sloga
03.09.2017 16:30 Kopljari 1 : 0 B 2000
03.09.2017 16:30 Radnički (P) 4 : 6 Desine
03.09.2017 16:30 Napredak 1934 0 : 2 Dizel
03.09.2017 16:30 Dunavac (P) 2 : 0 Napredak (P)
03.09.2017 16:30 Sloga (M) 6 : 5 Polet (V)
03.09.2017 16:30 Žika Marković Uča 0 : 2 Obilić (Ž)
03.09.2017 16:30 Bata Bulić 5 : 1 Omladinac (B)
03.09.2017 16:30 Omladinac (Š) 3 : 0 Integral
03.09.2017 16:30 Manastirica 1 : 0 Napredak (S)
03.09.2017 16:30 Sloga 1952 3 : 0 Krilaš
03.09.2017 16:30 Palić 5 : 1 Solid
03.09.2017 16:30 Čantavir 3 : 2 Lokomotiva
03.09.2017 16:30 Bikovo 0 : 4 Elektrovojvodina
03.09.2017 16:30 Hajduk 3 : 0 OFK Mala Bosna 2015
03.09.2017 16:30 Bratstvo 0 : 6 Đurđin
03.09.2017 16:30 Udarnik Višnjevac 5 : 0 Žednik
03.09.2017 11:00 Mladost (G) 0 : 2 Stojnik
03.09.2017 16:00 OFK Rogača 3 : 2 Mladost (MI)
03.09.2017 10:00 Vis 3 : 1 Popović
03.09.2017 16:30 Borac 0 : 1 Centar
03.09.2017 16:30 Susek 0 : 4 Dinamo
03.09.2017 16:30 Moskva 2 : 1 Hajduk
03.09.2017 16:30 Titel 1 : 3 Obilić
03.09.2017 16:30 Miletić 8 : 1 Čenej
03.09.2017 16:30 Slavija 0 : 3 Jadran
03.09.2017 16:30 Tisa 2 : 1 Graničar
03.09.2017 16:30 AFK 4 : 0 Jedinstvo (M)
03.09.2017 16:30 Tromedja 1 : 3 Šampion
03.09.2017 16:30 Bačka 3 : 3 Čoka
03.09.2017 16:30 Jerma 2 : 0 Veliki Suvodol
03.09.2017 16:30 Pobeda 6 : 5 Lokomotiva
03.09.2017 17:00 Sloga 8 : 0 Jelica
03.09.2017 11:00 Prilike 1 : 4 Jedinstvo
03.09.2017 17:00 Gorušica 2 : 1 Voćar
03.09.2017 17:00 Radnički 1 : 5 Bjelica
03.09.2017 16:30 Prijatelji 2 : 1 Čačak 94
03.09.2017 16:30 Malba 1 : 3 Budućnost
03.09.2017 11:00 Rakova 3 : 1 Morava (M)
03.09.2017 16:30 Kej 3 : 1 Vujan
03.09.2017 16:30 Mladost (A) 1 : 2 Lugovi
03.09.2017 16:30 Morava (K) 3 : 0 Gavrilo Princip
03.09.2017 16:30 Marjan 3 : 0 Napredak (MK)
03.09.2017 16:30 Udarnik Trska 1947 1 : 3 Partizan (BB)
03.09.2017 16:30 Pobeda (Đ) 1 : 1 Sloga (M)
03.09.2017 16:30 Mladost (R) 0 : 5 Sloga (B)
03.09.2017 16:30 Jablanica 7 : 3 Stella Rossa
03.09.2017 16:30 Šilopaj 4 : 1 Takovski Ustanak
03.09.2017 16:30 Donja Vrbava 6 : 1 Mladost 09
03.09.2017 16:30 Lovćen 3 : 0 Lokomotiva
03.09.2017 16:30 Milutinovac 3 : 10 Kladušnica
03.09.2017 16:30 Velika Vrbica 7 : 0 Dunavac
03.09.2017 16:30 Markovac 3 : 0 Napredak
03.09.2017 16:30 Sloga 0 : 5 Kosmajac
03.09.2017 16:30 Šepšin 2 : 4 Vlaška 1950
03.09.2017 16:30 Omladinac 0 : 0 OFK Student
03.09.2017 16:30 Borac 6 : 2 Dedinje
03.09.2017 17:00 Posavina 3 : 4 Belo Polje
03.09.2017 17:00 Zvezda 7 : 1 Sloga
03.09.2017 17:00 Ljubinić 1 : 5 Duboko
03.09.2017 17:00 Partizan 0 : 1 Krtinska
03.09.2017 17:00 Borac 3 : 1 Zadrugar
03.09.2017 17:00 Rvati 0 : 1 Polet
03.09.2017 16:30 Bistrica 2 : 1 BSK
03.09.2017 16:30 Vreoci 8 : 1 20. Oktobar
03.09.2017 16:30 Polet 0 : 2 Mladi borac
03.09.2017 16:30 Sloga 5 : 2 Šumadija (MC)
03.09.2017 17:00 Bakionica 1 : 2 Plavi Tok
03.09.2017 17:00 Avijatičar 2 : 0 Trešnjica
03.09.2017 17:00 Glumač 6 : 1 Dobrinjac
03.09.2017 17:00 Duškovci 1 : 8 Borac
03.09.2017 17:00 Gorobilje 2 : 1 Sečica
03.09.2017 16:30 Čarapan 0 : 4 Zdravinje
03.09.2017 16:30 Mladost VPD 5 : 1 Mudrakovac
03.09.2017 16:30 Meševo 2 : 0 Konjuh
03.09.2017 11:00 Mladost (Z) 0 : 2 Sloga 1949
03.09.2017 11:00 Verko 1 : 0 Mladost 2013
03.09.2017 16:30 Skupljen 2013 2 : 1 Sparta
03.09.2017 11:00 Hajduk 3 : 2 Belpos
03.09.2017 16:30 Dragojevac 4 : 1 Torpedo
03.09.2017 16:30 Popovac 1 : 1 Sloboda
03.09.2017 16:30 Napredak (St) 2 : 0 Radnik
03.09.2017 16:30 Vihor 0 : 4 ISK Izvor
03.09.2017 16:30 Jedinstvo 5 : 1 Napredak (Sv)
03.09.2017 16:30 OFK Juhor 2016 1 : 1 Radnički
03.09.2017 16:30 Budućnost 4 : 4 Heroj
03.09.2017 16:00 Proleter 1 : 5 Popadić
03.09.2017 16:00 Toplica 1 : 1 Gornji Mušić
03.09.2017 16:00 Babajić 2 : 0 Tolić
03.09.2017 11:00 Mladost (K) 1 : 0 Napredak
03.09.2017 10:00 Jašunja 2 : 1 Donja Lomnica
03.09.2017 11:00 Rudar 1973 3 : 3 Gornje Krajince
03.09.2017 11:00 Badince 2 : 1 Veliko Trnjane
03.09.2017 11:00 OFK Varna 2 : 3 Mladost
03.09.2017 11:00 Volujac 1 : 3 Rankovac
03.09.2017 17:00 Zadrugar 0 : 2 Žabari
03.09.2017 17:00 Mali korak 0 : 3 Beloševac
03.09.2017 17:00 Sloga Gorić 3 : 4 OFK Povlen
03.09.2017 17:00 Dupljaj 0 : 3 Gradac Pričević
03.09.2017 11:00 Vukona 2 : 5 Pambukovica
03.09.2017 11:00 OFK Takovo 2 : 1 Dokmir
03.09.2017 11:00 Sloga 1 : 0 Jedinstvo
03.09.2017 11:00 Brgule 0 : 0 Kolubara
03.09.2017 11:00 Šarbane 0 : 0 Murgaš 2012
03.09.2017 11:00 Omladinac 3 : 0 Strelac 001
03.09.2017 16:30 Belica 1 : 3 Partizan
03.09.2017 16:30 Trnava 0 : 0 Dobra Voda
03.09.2017 16:30 OFK Borac 2 : 1 Mladost
03.09.2017 16:30 Omladinac 0 : 2 Sloboda
03.09.2017 16:30 Osaonica 1 : 0 Domaćin
03.09.2017 16:30 Morava 1932 2 : 0 Sopot
03.09.2017 16:30 Sloga (Du) 3 : 1 Dunav
03.09.2017 16:30 Sloga (Ć) 1 : 1 Batovac
03.09.2017 16:30 Sloga (L) 2 : 6 Ljubičevo
03.09.2017 16:30 Sloga (Dr) 5 : 4 Mip Majdan
03.09.2017 16:30 Vojvoda Milenko 0 : 5 OFK Građanski
03.09.2017 16:30 Metalac 1 : 5 Pobeda (SK)
03.09.2017 16:30 Vihor 3 : 0 Beli Orao
03.09.2017 16:30 Zemljoradnik 3 : 1 Mlava (B)
03.09.2017 16:30 Banat 1 : 4 Naša Krajina
03.09.2017 16:30 Šumadinac 0 : 0 Borac (A)
03.09.2017 16:30 Dimitrije Tucović 0 : 2 Strmovo
03.09.2017 11:00 Galeb 1 : 2 Borac BTG
03.09.2017 11:00 Žabar 1 : 0 Rudar
03.09.2017 11:00 Sava 3 : 0 Jedinstvo
03.09.2017 17:00 Mladost 3 : 0 Sloven
03.09.2017 17:00 Kameni 0 : 2 Sremac
03.09.2017 17:00 Vitez 1 : 3 Šumar
03.09.2017 17:00 Hajduk 4 : 1 Lovac
03.09.2017 11:00 Lipolist 2 : 3 Zadrugar
03.09.2017 11:00 Culjković 9 : 1 POFK Letnjikovac
03.09.2017 17:00 Graničar 0 : 4 Napredak
03.09.2017 17:00 Sinđelić 1 : 1 OFK Bačinci
03.09.2017 17:00 Erdevik 2017 1 : 1 OFK Bingula
03.09.2017 17:00 Jednota 2 : 3 Omladinac
03.09.2017 17:00 Jedinstvo (M) 6 : 2 Jedinstvo (Lj)
03.09.2017 17:00 Sremac 0 : 4 Obilić 1993
03.09.2017 16:30 Globoder 5 : 0 Štitari
03.09.2017 16:30 Vratare 2 : 2 Polet (K)
03.09.2017 16:30 Lipar 4 : 1 OFK Dragoševac
03.09.2017 16:30 Napredak 2 : 2 PSS-192
03.09.2017 16:00 Bokelj 4 : 2 Cetinje
03.09.2017 16:00 Čelik 2 : 3 Igalo
03.09.2017 16:00 Jedinstvo 0 : 2 Mornar
03.09.2017 16:00 Jezero 2 : 0 Ibar
03.09.2017 16:00 Lovćen 2 : 2 Berane
03.09.2017 16:00 Otrant 1 : 1 OFK Mladost Lješkopolje 1970
03.09.2017 16:00 OFK Borac 1 : 2 Polimlje
03.09.2017 11:00 Požarevac 0 : 2 Crvena zvezda
03.09.2017 16:30 Mašinac 3 : 1 Sloga Radnički
03.09.2017 11:00 Vojvodina 1 : 1 Spartak
03.09.2017 16:30 Radnički (N) 3 : 0 Moravac Orion
03.09.2017 19:00 Čukarički 2 : 2 Inđija
03.09.2017 16:30 Brodarac 1 : 1 Radnički 1923
03.09.2017 12:00 Kolubara 0 : 2 BASK
03.09.2017 17:00 Bežanija 1 : 1 Zemun
03.09.2017 10:00 Zmaj 1953 0 : 1 BSK 1925
03.09.2017 17:00 Palilulac 4 : 1 Avala
03.09.2017 10:00 Veternik 2 : 0 Petar Puača
03.09.2017 17:00 Omladinac 0 : 1 Crvena zvezda
03.09.2017 10:00 Hajduk junior 7 : 1 ŽAK junior
03.09.2017 10:00 Radnički (S) 2 : 4 Bačka 1901
03.09.2017 10:00 Bačka (BP) 4 : 2 ČSK Pivara
03.09.2017 10:00 TSC 3 : 1 Krila Krajine
03.09.2017 12:00 Jedinstvo Stević 4 : 0 Borac (St)
03.09.2017 11:00 Radnički (K) 9 : 3 BSK
03.09.2017 11:00 Ševac 3 : 0 Strela
03.09.2017 10:00 Železničar 1 : 3 BAK
03.09.2017 10:00 Radnički (Zr) 4 : 6 Dinamo 1945
03.09.2017 11:00 Vrbovac 1 : 8 Budućnost
03.09.2017 10:00 Voždovac MK 0 : 0 Rad MK
03.09.2017 09:00 Internacional MK 4 : 3 Crvena zvezda MK
03.09.2017 11:00 Zuce MK 3 : 0 Crvena zvezda MML MK
03.09.2017 11:00 Jagodina 0 : 6 OFK Beograd
03.09.2017 12:15 Brodarac 3 : 2 Apolon 4
03.09.2017 13:00 Vojvodina 1 : 3 Spartak
03.09.2017 13:30 Crvena zvezda 2 : 0 Zemun
03.09.2017 15:30 Novi Pazar 5 : 0 Dinamo
03.09.2017 17:00 Radnički (N) 0 : 0 Kiker
03.09.2017 12:00 Internacional 1 : 3 Sindjelić
03.09.2017 10:00 Borča 1 : 2 Rad
03.09.2017 09:00 BSK 1925 0 : 0 Lokomotiva
03.09.2017 09:00 Radnički (O) 2 : 3 IMT
03.09.2017 09:00 Teleoptik 0 : 2 011
03.09.2017 09:00 Žarkovo 2 : 3 Grafičar
03.09.2017 09:00 BASK 0 : 2 GSP Polet
03.09.2017 12:00 Poštar 1930 0 : 8 OLE
03.09.2017 11:00 Proleter 2 : 11 Sloga
03.09.2017 10:00 7.juli 6 : 2 Cerovac
03.09.2017 11:00 Crvena zvezda 7 : 1 Šumadija
03.09.2017 14:30 Tavankut 0 : 4 Vinogradar
03.09.2017 11:00 Bačka 1901 3 : 0 Vrbas
03.09.2017 17:00 Sloga (BNS) 7 : 3 Kolonija
03.09.2017 10:00 Sloga 5 : 2 Banat
03.09.2017 11:00 Proleter 9 : 1 Crvena zvezda
03.09.2017 13:00 Voždovac B MK 1 : 0 011 MK
03.09.2017 15:00 DIF MK 0 : 2 Zemun MK
03.09.2017 10:00 Studenski grad MK 0 : 12 Crvena zvezda MK
03.09.2017 10:00 OFK Vršac 4 : 0 Kikinda 1909
03.09.2017 10:00 Zemun 2 : 4 Čukarički
03.09.2017 11:30 BSK 1925 0 : 2 Brodarac
03.09.2017 09:30 Radnički (NB) 1 : 5 Radnički (O)
03.09.2017 12:30 DIF MK 2 : 0 Internacional MK
03.09.2017 10:00 Boleč 7 : 0 Sopot
03.09.2017 10:00 Balkan 3 : 3 Dunavac
03.09.2017 14:00 Komgrap 3 : 14 Prva Iskra
03.09.2017 17:00 Radnički PDM MK 1 : 2 Vrčin MK
03.09.2017 17:00 OFK Beograd MK 0 : 1 Milutinac MK
03.09.2017 10:00 Srem 0 : 2 Vojvodina
03.09.2017 10:00 Arena Su 0 : 3 CFK
03.09.2017 10:00 BAK 4 : 6 Mundial
03.09.2017 10:00 Partizan (U) 9 : 0 Hajdučica
03.09.2017 09:30 Stari Tamiš 0 : 7 Proleter
03.09.2017 11:00 Mladost (V) 7 : 2 Vojvodina (C)
03.09.2017 10:00 Pobeda 6 : 1 Unirea
03.09.2017 17:00 Slavia 4 : 9 Jedinstvo Stević
03.09.2017 09:30 Postar 1930 0 : 9 IMT
03.09.2017 14:00 BSK 1925 3 : 0 BSK Borča
03.09.2017 10:00 Spartak '05 0 : 0 Spartak '06
03.09.2017 12:30 Beograd 1929 1 : 3 Hajduk
03.09.2017 13:00 Balkan 11 : 1 Zvezdara
03.09.2017 15:00 Borac 3 : 0 Munja Barič
03.09.2017 11:00 Napredak 3 : 0 Nord Star