XS
SM
MD
LG

2 : 0
1
X
2
0
0
1
Utakmica tipovana 1 puta
Međusobne utakmice
Sezona: 2018-2019
11.11.2018 Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 12.Kolo Sloga (M) - Mladost (R) 2:0
Sezona: 2017-2018
29.04.2018 Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 18.Kolo Mladost (R) - Sloga (M) 1:4
24.09.2017 Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 5.Kolo Sloga (M) - Mladost (R) 1:1
Sezona: 2016-2017
04.06.2017 Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 24.Kolo Sloga (M) - Mladost (R) 3:2
06.11.2016 Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 11.Kolo Mladost (R) - Sloga (M) 4:0
Sezona: 2015-2016
01.05.2016 Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 19.Kolo Sloga - Mladost (R) 2:1
04.10.2015 Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 6.Kolo Mladost (R) - Sloga 1:0
Sezona: 2014-2015
12.04.2015 Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 16.Kolo Mladost (R) - Sloga 2:2
14.09.2014 Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 3.Kolo Sloga - Mladost (R) 1:0
Sezona: 2013-2014
20.04.2014 Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 17.Kolo Mladost (R) - Sloga (M) 0:1
15.09.2013 Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 4.Kolo Sloga (M) - Mladost (R) 1:0
Sezona: 2012-2013
02.06.2013 Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 23.Kolo Sloga - Mladost 0:2
28.10.2012 Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 10.Kolo Mladost - Sloga 2:3
Sezona: 2011-2012
22.04.2012 Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 17.Kolo Sloga - Mladost (R) 2:2
17.09.2011 Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 4.Kolo Mladost (R) - Sloga 0:2
Sezona: 2010-2011
01.05.2011 Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 18.Kolo Mladost (R) - Sloga (M) 0:2
26.09.2010 Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 5.Kolo Sloga (M) - Mladost (R) 5:1
Sezona: 2009-2010
11.04.2010 Medjuopštinska liga Rača - Batočina - Knić 16.Kolo Sloga (M) - Mladost (R) 6:0
13.09.2009 Medjuopštinska liga Rača - Batočina - Knić 3.Kolo Mladost (R) - Sloga (M) 0:1
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu