Trsteničani probili bunker i savladali Radan

14.10.2018 Dragan Ivanović

Fudbaleri Trstenika PPT preboleli su proŔlonedeljni poraz i u 10. kolu prvenstva Srpske lige Istok savladali rezultatom 2:0 ekipu Radana i sada su na sedmom mestu tabele sa 16 osvojenih bodova.

Detalj sa utakmice u Trsteniku

U prvo delu susreta nezanimljiva igra sa greÅ”kama i promaÅ”ajima, gosti su uspeÅ”no pravili bunker a domaći nisu uspevali sve do 80. minuta da ga probiju. Igrač utakmice Đorđe Vukosavljević uspeo je da postigne taj dugo očekivani pogodak, posle centarÅ”uta Perčevića iz kornera, on se najbolje snaÅ”ao i glavom poslao loptu u mrežu gostiju. Samo tri minuta kasnije Palić postavlja konačan rezultat 2:0 za trsteničane.

Pred oko 150 gledalaca ovaj zanimljiv susret vodio je glavni sudija Aleksandar Vukadinović iz NiÅ”a, koji je zbog prigovora ili nedozvoljenih startova podelio žute kartone trsteničanima Nikoliću i MiloÅ”eviću i gostujućem igraču Joviću.

U narednom 11. kolu trsteničani gostuju u NiÅ”u kod OFK Sinđelića, trener Milutinović i igrači očekuju tamo povoljan rezultat.