MB Namenska
0 0 pre 6 godina
2 komentara
SokoSivi
Опленац Топола - ПП 192 Пријепоље 7:4 (3:3) И поред добре игре, пре свега у првом полувремену, ПП 192 је у 6. колу Регионалне футсал лиге Запад у Тополи доживео трећи пораз у сезони. Резултатски гледано утакмица је решена до средине другог полувремена, када су домаћи повели са 6:3, у два наврата казнивши несналажење и неодлучност одбране и голмана ПП 192 на метар од сопственог гола. Но, ипак, утисак је да је утакмица "преломљена" у првом полувремену, када наши играчи нису успели да реализују две-три изгледне прилике, док су с друге стране примили три "јефтина" гола (један из пенала после играња руком, један после карамбола у шестерцу и један после додавања лопте противничком играчу на ивици шестерца). Иако је квалитет домаћина неоспоран и чини се да је реч о најквалитетнијој екипи у Регионалној футсал лиги Запад, може се рећи да је ПП 192 у овој утакмици платио цену неуграности и великом броју грешака. Све честитке играчима и стручном штабу Опленца на заслуженој победи! 0:1 - Марачић 3' 1:1 - Миловановић (п) 5' 1:2 - Лапчевић 11' 2:2 - Симић 13' 3:2 - Симић 14' 3:3 - Лапчевић 15' 4:3 - Живановић 24' 5:3 - Стевановић 26' 6:3 - Миловановић 29' 6:4 - Ђурђевић 31' 7:4 - Живановић 37' Први део сезоне ПП 192 затвориће против екипе "Карађорђе 2011" из Раче, највероватније у недељу 3. децембра. Биће то меч који ће одлучити која од две екипе ће јесењи део првенства окончати на трећој позицији.