Vinča
0 0 pre 6 godina
1 komentara
RADISA-Darosava
Nastavak prvenstva domaci tim poceo je sa sigurnom igrom i trijumfom.Posle ove pobede tim iz Darosave je zauzeo lidersku poziciju zahvaljujuci porazu Vince.Pitanje pobednika je reseno vec posle petnaest minuta.Najpre je kapiten Tolic vec u petom minutu matirao iskusnog Svabica,da bi vec u 14.minutu povratnik Aleksandar Radic povisio na 2:0.Nije se dugo cekalo na novi pogodak.Posle dobre akcije,Nikolic je smestio loptu pod precku za rezultat prvog dela 3:0. U drugom delu ista slika na terenu.Domaci tim apsolutno bolji,redjaju se napadi,da bi A.Radic u 59.minutu svojim drugim golom povisio rezultat na 4:0. Gosti su pokusavali da rezultat smanje, i uspeli su u 72.minutu,preko rezerviste Popovica.Mala nepaznja domace odbrane i mreza se zatresla.Konacan rezultat je postavljen u 80.minutu,kada je kapiten Tolic lepo prodro s desne strane,i iskosa sa nekih 10 metara poslao loptu u donji desni ugao nemocnog vratara Svabica.Utakmica fer i korektna.Sudjenje sudijske trojke dobro.Sudija Milan Filipovic iz Batocine gotovo neprimetan.Izrekao je po jednu javnu opomenu,kod domacina A.Arsenijevic,a kod gosta Z.Stepanovic.Prisutno oko 70.gledalaca.