SLS: Voždovac – OFK Bačka 2:0

18.11.2017 Administrator

Prvih 15 minuta meča se igralo između dva kaznena prostora, a onda je Voždovac uzeo stvar u svoje ruke. Najpre udarac oprobava Putinčanin u 20-om minutu, zatim i minut kaanije preti Filipović. Gosti pokušavaju po bokovima, ali centaršutevi su lak posao za Popovića. U 30. minutu preti i Duronjić, primorava golmana na paradu. U 32.minutu stopostotna prilika za Pavlovskog nakon dobrog pasa Zeca, ali šut završava preko gola gostiju. Zapretili su gosti preko Sprema i Nikolića, ali Popović je siguran na golu Voždovca. U 39.minutu opasan je i Pavlovski, ali njegov udarac krajnjin naporom je odbranio gostujući golman i skrenuo loptu u korner. Nakon kornera stvorio se karanbol. Pokušao je Georgijević, gosti su se odbranili, ali Pavlović je sve to dobro pratio i od četrdesetog minuta Voždovac vodi 1:0.

Drugi deo utakmice je počeo šutem Mićića, ali Popović je na visini zadatka. Do 74. minuta Zmajevi su dobro gradili igrubdok su gosti pretili iz kontra napada i pokušavali da ugroze gol. Opasni su bili i iz prekida, ali odbrana Voždovca je bila skoncentrisana U 80. minutu sjajna prilika za Zmajeve. Novopečeni reprezentativac Srbije Aleksandar Filipović je uposlio mladog reprezentativca Stuparević koji se našao sam ispred golmana, pokušao je lob udarcem, ali rezultat je ostao nepromenjen. U 85.minutu Stuparević beži odbrani gostiju. Obara ga gostujući golman. Glavni sudija dosuđuje najstrožu kaznu, a siguran strelac je Luković.

SUDIJE:

Glavni sudija: MAŽIĆ Milorad
Prvi pomoćni sudija: RISTIĆ Milovan
Drugi pomoćni sudija: ĐURĐEVIĆ Dalibor
Četvrti sudija: SANTRAČ Dejan

STRELCI:  PAVLOVIĆ Miloš u 40. minutu i LUKOVIĆ Andrija u 85. minutu (11 metara).