Mladost
0 0 pre 8 godina
1 komentara
slavisa
Fk Rubin Zalogovac 0 : 2 OFK Gnjila Igros Velika ocekivanja imao je nas tim pred ovu utakmicu,ali tri boda sa ove utakmice nose gosti,potpuno zasluzeno. Utakmicu je nas tim otvorio odlicno,diktirali su tempo nasi momci prvih pola sata. U tim momentima su imali vise od igre,i par prilika koje su ostale neiskoriscene. Mozda i prelomni trenutak na ovom mecu desio se u 35 minutu,posle jedne kontre naseg tima u sesnaestercu gostiju igrac gostujuceg tima igra rukom,i sudija nije imao dilemu da pokaze na belu tacku. Odgovornost je preuzeo Vladan Ilic ,sutirao solidno ali danas FENOMENALNI golman gostiju brani njegov sut. To kao da je demoralisalo nas tim,pa je posle samo par minuta nas tim primi gol. Do poluvremena rezultat se nije menjao, Srugo poluvreme nas tim otvara napadima ka gostujucem golu i ponovo u 55 minutu penal za nas tim,posle obaranja naseg igraca u sesnaestercu gostiju. I opet ista prica,Vladan ilic ponovo sutira a golman gostiju cita taj udarac i brani penal. Nakon toga raspala se igra naseg tima. Iz jedne greske naseg odbrambenog igraca gosti dolaze do penala. Gostujuci igrac izvodi penal ali nas golman Vojin fenomenalno brani. Do kraj nastojanje nasih momaka da nesto urade ali svi napadi su se zavrsavali ispred sesnaestercaa gostiju.I u 80 minutu kontra gostiju koji postizu gol za konacnih 0:2 u korist gostujuceg tima. Sve pohvale za navijace koji su se ovog popodneva okupili u velikom broju,i zal sto se zadovoljniji nisu vratili svojim kucama.