XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 835 utakmica za dan
Nedelja, 30 Oktobar 2016

Fudbal

30.10.2016 15:00 Napredak 3 : 1 Borac
30.10.2016 15:00 Crvena zvezda 2 : 1 Rad
30.10.2016 15:00 Metalac 0 : 0 Spartak ŽK
30.10.2016 17:00 Mladost 2 : 0 Čukarički
30.10.2016 15:00 Voždovac 1 : 2 Javor Matis
30.10.2016 17:00 Radnički (N) 1 : 0 Vojvodina
30.10.2016 15:00 Novi Pazar 1 : 1 OFK Bačka
30.10.2016 13:30 BSK Borča 1 : 1 Kolubara
30.10.2016 13:30 Sindjelić 0 : 1 Proleter
30.10.2016 13:30 Budućnost 1 : 1 Sloboda
30.10.2016 13:30 Jagodina 0 : 2 Mačva
30.10.2016 13:30 Dinamo 1 : 0 Bežanija
30.10.2016 17:00 Southampton 0 : 2 Chelsea
30.10.2016 14:30 Everton 2 : 0 West Ham
30.10.2016 15:30 Hoffenheim 1 : 0 Hertha BSC
30.10.2016 17:30 Köln 3 : 0 Hamburger SV
30.10.2016 12:30 Atalanta 3 : 0 Genoa
30.10.2016 15:00 Crotone 2 : 0 Chievo
30.10.2016 15:00 Empoli 0 : 0 Roma
30.10.2016 15:00 Lazio 2 : 1 Sassuolo
30.10.2016 15:00 Milan 1 : 0 Pescara
30.10.2016 20:45 Sampdoria 1 : 0 Internazionale
30.10.2016 15:00 Nice 4 : 1 Nantes
30.10.2016 17:00 Rennes 1 : 0 Metz
30.10.2016 20:45 Marseille 0 : 0 Bordeaux
30.10.2016 12:00 Eibar 2 : 1 Villarreal
30.10.2016 16:15 Athletic Club 1 : 1 Osasuna
30.10.2016 18:30 Betis 0 : 1 Espanyol
30.10.2016 20:45 Las Palmas 3 : 3 Celta Vigo
30.10.2016 13:30 Kom 2 : 2 Berane
30.10.2016 13:30 Otrant Olympic 1 : 0 Mornar
30.10.2016 13:30 Cetinje 0 : 1 Jezero
30.10.2016 13:30 Čelik 3 : 0 Igalo
30.10.2016 13:30 Bratstvo 0 : 1 Ibar
30.10.2016 13:30 Drezga 0 : 3 Gorštak
30.10.2016 13:30 Dunav 0 : 3 Borac (S)
30.10.2016 13:30 Jedinstvo Putevi 1 : 4 Jošanica
30.10.2016 13:30 Polet (LJ) 3 : 2 Mokra Gora
30.10.2016 13:30 Mihajlovac 1934 3 : 0 Železničar
30.10.2016 14:00 Moravac Orion 3 : 0 Ozren
30.10.2016 14:00 Temnić 1924 3 : 2 Car Konstantin
30.10.2016 14:00 Pukovac 2 : 0 Vlasina
30.10.2016 13:30 BSK Batajnica 1 : 0 IMT
30.10.2016 11:00 Grafičar 2 : 1 Radnički (O)
30.10.2016 11:00 Žarkovo 4 : 2 Radnički (NB)
30.10.2016 13:30 Brodarac 1947 2 : 2 Rakovica
30.10.2016 13:30 Mladost (T) 1 : 0 Potisje
30.10.2016 13:30 Bačka (P) 6 : 0 Subotica
30.10.2016 13:30 Slavia 1 : 1 Vršac united
30.10.2016 13:30 ŽAK 1 : 1 Polet (N)
30.10.2016 13:30 Vojvodina 1928 4 : 0 Dolina
30.10.2016 10:00 Kabel 4 : 3 Hajduk (B)
30.10.2016 13:30 Kupinovo 1 : 1 Slavija
30.10.2016 13:30 LSK Laćarak 0 : 3 Mladost (BJ)
30.10.2016 13:30 Hajduk (Č) 2 : 2 Sremac Vojka
30.10.2016 13:30 Sušica 1 : 3 Dragačevo
30.10.2016 13:30 Orlovac 1 : 2 Tutin
30.10.2016 13:30 Bane 2 : 0 Slavija
30.10.2016 13:30 Karađorđe 0 : 1 Radnički (K)
30.10.2016 13:30 Arsenal 1 : 1 Ovčar
30.10.2016 13:30 Šumadija (T) 0 : 3 Gruža
30.10.2016 13:30 Homoljac 7 : 0 Borac 1932
30.10.2016 13:30 Petar Dobrnjac 0 : 1 Proleter
30.10.2016 13:30 Zadrugar 2 : 1 Ribnica
30.10.2016 13:30 Radjevac 1 : 0 Jedinstvo (Ub)
30.10.2016 13:30 Provo 3 : 1 Radnički Gorenje
30.10.2016 13:30 Radnički Stobex 2 : 0 Sloga 1940 (BB)
30.10.2016 13:30 Polimlje 4 : 0 OFK Divci
30.10.2016 13:30 OFK Osečina 1 : 1 Spartak 1924
30.10.2016 13:30 Sloga (S) 0 : 4 Drina
30.10.2016 14:00 Malošište 2 : 0 Bukovik
30.10.2016 14:00 Zaplanjac 2 : 1 Timočanin
30.10.2016 14:00 Majdanpek 3 : 0 OFK Bor
30.10.2016 14:00 Šarbanovac 4 : 1 Hajduk Veljko
30.10.2016 14:00 Trajal 9 : 0 Jedinstvo
30.10.2016 14:00 Poljoprivrednik 3 : 1 Rembas
30.10.2016 14:00 OFK Lugomir 1 : 2 Župa
30.10.2016 14:00 Morava (VH) 4 : 0 Jedinstvo (P)
30.10.2016 14:00 Ropotovo 3 : 2 Nebeski andjeli
30.10.2016 14:00 Budućnost (P) 2 : 0 GFK Dubočica
30.10.2016 14:00 OFK Brzi Brod 0 : 2 Pusta reka
30.10.2016 14:00 Mladost (M) 3 : 0 Balkanski
30.10.2016 13:30 Sremčica 5 : 0 Borac (L)
30.10.2016 13:30 Zvezdara 1 : 1 Srem
30.10.2016 10:00 Torlak 3 : 0 Vrčin
30.10.2016 13:30 PKB Padinska Skela 2 : 2 Milutinac
30.10.2016 11:00 Hajduk 0 : 0 Turbina
30.10.2016 13:30 Budućnost 2 : 0 Balkan Mirijevo
30.10.2016 13:00 Čantavir 3 : 0 Eđšeg
30.10.2016 13:00 Vinogradar 3 : 3 Njegoš
30.10.2016 13:00 Sutjeska 1 : 1 Preporod
30.10.2016 13:00 Jadran (S) 1 : 7 Senta
30.10.2016 13:00 Napredak 3 : 0 Bajša
30.10.2016 13:30 Hajduk Junior 2 : 3 Budućnost
30.10.2016 13:30 Hercegovac 4 : 1 Borac (BG)
30.10.2016 13:30 Stari Grad 0 : 4 BSK
30.10.2016 13:30 Terekveš 0 : 3 ŽAK
30.10.2016 13:30 OFK Šikara 0 : 3 Krila Krajine
30.10.2016 13:30 Lipar 1 : 4 Mladost (BP)
30.10.2016 14:00 Partizan (G) 1 : 2 Vojvodina (C)
30.10.2016 14:00 Vojvodina (S) 4 : 2 Budućnost (A)
30.10.2016 14:00 Crvena zvezda 4 : 1 Partizan (U)
30.10.2016 14:00 Mladost (O) 2 : 0 Strela
30.10.2016 14:00 Jedinstvo (V) 1 : 0 Sloga (BNS)
30.10.2016 14:00 Polet 0 : 1 Vulturul
30.10.2016 13:30 Banat 3 : 0 Mladost (L)
30.10.2016 13:30 C. Zvezda (RS) 1 : 0 Borac
30.10.2016 13:30 Mladost (BD) 0 : 3 C. Zvezda (VS)
30.10.2016 13:30 Naftagas (B) 0 : 1 Krajina
30.10.2016 13:30 Jedinstvo 1 : 1 Bilećanin
30.10.2016 13:30 Hrtkovci 1 : 3 Budućnost
30.10.2016 13:30 Sloboda 1 : 0 Donji Petrovci
30.10.2016 13:30 Jadran 3 : 3 FK Graničar 1924
30.10.2016 13:30 Ljukovo 0 : 0 Napredak
30.10.2016 13:30 Vinogradar 3 : 3 Titel
30.10.2016 13:30 Bačka 1 : 1 Omladinac
30.10.2016 13:30 Miletić 5 : 2 Šajkaš 1908
30.10.2016 13:30 Jedinstvo 2 : 1 Proleter
30.10.2016 13:30 TSK 1 : 0 OFK Futog
30.10.2016 13:30 Borac 4 : 2 Petrovaradin
30.10.2016 11:00 Real 2 : 0 Magnohrom
30.10.2016 14:00 Ibar 1 : 1 Ribnica
30.10.2016 14:00 Granit 1 : 5 Goč
30.10.2016 11:00 Novi Pazar 1928 0 : 2 Proleter
30.10.2016 14:00 OFK Ras 4 : 3 Borac
30.10.2016 14:00 Polet 1 : 0 Stubal
30.10.2016 14:00 Kolonija 0 : 0 Partizan
30.10.2016 14:00 Jedinstvo 1 : 0 Jadran
30.10.2016 14:00 Sloboda 3 : 4 Borac
30.10.2016 14:00 Budućnost 1 : 2 Srbija
30.10.2016 14:00 Šumadinac 1 : 1 Kutlovo
30.10.2016 14:00 Šumadija 1934 2 : 2 Vodojaža
30.10.2016 13:30 Polet (T) 1 : 2 LFK Mladost
30.10.2016 13:30 Ozrem PMH 2 : 1 Backovac Junajted
30.10.2016 13:30 Prijevor 0 : 1 Zadrugar
30.10.2016 13:30 Mladost (P) 0 : 3 Napredak
30.10.2016 13:30 Spartak 2 : 1 Lunjevica
30.10.2016 13:30 Donja Vrbava 1 : 2 Jedinstvo (K)
30.10.2016 13:30 Brezak 1 : 2 Parmenac
30.10.2016 14:00 Crvena zvezda 1 : 1 Mladi borac
30.10.2016 14:00 Osipaonica 4 : 2 SASK
30.10.2016 14:00 Budućnost 0 : 4 Šumadija
30.10.2016 14:00 Udarnik 2 : 0 Omladinac
30.10.2016 14:00 Polet 2 : 1 Sloga
30.10.2016 14:00 7. Juli 2 : 1 Sloboda
30.10.2016 14:00 Pobeda 4 : 2 Bresje Superior
30.10.2016 13:30 Omladinac 1 : 2 Lokomotiva
30.10.2016 13:30 Junkovac 0 : 1 BSK
30.10.2016 13:30 Trnava 1 : 0 OFK Aranđelovac
30.10.2016 13:30 OFK Šatornja 2 : 3 Prvi srpski ustanak
30.10.2016 13:30 Vinča 7 : 1 Borac
30.10.2016 13:30 Proleter 1976 3 : 1 Vitlina-Bokanja
30.10.2016 13:30 Rudar (Kr) 2 : 3 Polet (SD)
30.10.2016 13:30 Mlava (ML) 2 : 1 Đerdap
30.10.2016 13:30 Mladost (B) 0 : 3 Sloga 33
30.10.2016 13:30 Napredak 1936 1 : 0 Krilaš
30.10.2016 13:30 Budućnost (V) 2 : 1 Rudar (S)
30.10.2016 13:30 Radnik (S) 1 : 0 Borac (K)
30.10.2016 13:30 Borac (L) 1 : 1 Mladost (P)
30.10.2016 13:30 Jevremovac 1 : 2 Podrinje
30.10.2016 13:30 Antimon 0 : 2 Borac (V)
30.10.2016 13:30 Cer 5 : 1 Mladi Borac
30.10.2016 13:30 Hajduk Stanko 1 : 2 Majur
30.10.2016 13:30 Tulari 3 : 0 Brezovica
30.10.2016 13:30 Kačer 0 : 3 Banjani
30.10.2016 13:30 Tešnjar 2 : 2 Pepeljevac
30.10.2016 13:30 Trlić 3 : 0 Iskra
30.10.2016 13:30 Sovljak 2 : 0 OFK Jabučje
30.10.2016 13:30 Tvrdojevac 2 : 2 Radnik
30.10.2016 13:30 ZSK 4 : 0 Joševa
30.10.2016 13:30 Jasen 4 : 0 Crnokosa
30.10.2016 13:30 Perućac 1 : 2 Zlatar
30.10.2016 13:30 Ježevica 0 : 1 Budućnost
30.10.2016 13:30 Ariljska rampa 3 : 0 Jedinstvo (K)
30.10.2016 13:30 Polet 3 : 2 Čajetina
30.10.2016 13:30 Višesava 0 : 1 Železničar
30.10.2016 14:00 Radnički 3 : 0 Deli Jovan
30.10.2016 11:00 Sloga 4 : 0 Nemetali
30.10.2016 14:00 Brestovac 2 : 4 Slatina
30.10.2016 14:00 Čubra 3 : 0 BSK
30.10.2016 14:00 Rasovača 2 : 3 Zemljoradnik
30.10.2016 14:00 Morava (Ž) 0 : 0 Orljane
30.10.2016 14:00 Rudar Alpos 3 : 0 Radnički 1947
30.10.2016 14:00 Moravac (ZT) 3 : 0 Naša krila
30.10.2016 14:00 Palilula 0 : 3 Jedinstvo GVD
30.10.2016 14:00 Radnički 1924 0 : 2 Mladost (Ba)
30.10.2016 14:00 Mladost 1976 4 : 1 Doljevac 1971
30.10.2016 14:00 Bučje Topla 1 : 2 Omladinac
30.10.2016 14:00 OFK Grlište 3 : 0 ŠSK
30.10.2016 14:00 Graničar 3 : 1 Osnić
30.10.2016 14:00 OFK Knjaz 5 : 0 Vratarnica
30.10.2016 14:00 Radnički (L) 0 : 0 Rgotina
30.10.2016 14:00 Sloga 1 : 1 Rudar (G)
30.10.2016 14:00 Malinik 3 : 0 Midžor
30.10.2016 14:00 Kablovi 4 : 0 Trebič
30.10.2016 13:30 Hajduk 1 : 0 OFK Batinac
30.10.2016 13:30 Morava 1 : 2 Napredak (Z)
30.10.2016 13:30 Budućnost 2 : 3 Partizan
30.10.2016 13:30 Juhor 3 : 2 Dragocvet
30.10.2016 13:30 Bratstvo 3 : 6 OFK Tekstilac
30.10.2016 13:30 Kušiljevo 3 : 1 Mladost (J)
30.10.2016 13:30 Naupare 3 : 0 Vinogradar
30.10.2016 13:30 Sloga 2 : 1 Jastrebac
30.10.2016 13:30 Čitluk 2 : 2 Blagotin
30.10.2016 13:30 Mačkovac 1 : 0 Šanac
30.10.2016 13:30 Parunovac 0 : 2 Ribnik
30.10.2016 12:00 Veterani Jastrebac 0 : 5 Dobrič
30.10.2016 12:00 Spartak 0 : 2 Jug Bogdan
30.10.2016 14:30 Omladinac 1 : 3 Borac
30.10.2016 11:00 Crvena zastava 3 : 1 Aluminijum
30.10.2016 14:00 Morava 3 : 0 OFK Niš
30.10.2016 14:00 Budućnost 1 : 1 Palilulac
30.10.2016 14:00 Proleter (M) 0 : 3 Sloboda
30.10.2016 14:00 Rudar 5 : 1 Sloga 1948
30.10.2016 14:00 Vrtište 1 : 4 Mladost
30.10.2016 14:00 Dragoš 1 : 4 Tanasko Rajić
30.10.2016 14:00 Mladost (PR) 4 : 4 Spartak
30.10.2016 14:00 Gnjilan 1 : 1 Padež
30.10.2016 13:30 Mladi Borac 3 : 5 Jedinstvo (GS)
30.10.2016 13:30 Plantaža 5 : 1 Brza
30.10.2016 13:30 Vučje 4 : 1 Kumarevo 65
30.10.2016 13:30 Polet 4 : 1 Omladinac (DS)
30.10.2016 13:30 Železničar 4 : 1 Bobište
30.10.2016 13:30 Jablanica 3 : 0 Jedinstvo (Š)
30.10.2016 13:30 Radnički (P) 4 : 4 Čekmin
30.10.2016 13:30 Progres 1 : 4 Sloga
30.10.2016 13:30 Umac 3 : 2 Zloćudovo
30.10.2016 14:00 OFK Alakince 1 : 0 Pavlovac
30.10.2016 14:00 Lugina 4 : 1 Južna pruga
30.10.2016 14:00 Ternoci 4 : 0 Vihor
30.10.2016 14:00 Mladost (S) 1 : 4 Mladost (B)
30.10.2016 14:00 Čelik 6 : 1 Levosoje
30.10.2016 14:00 Trešnjevka 1 : 0 Biljači
30.10.2016 14:00 Mineralac 0 : 1 Glama
30.10.2016 14:00 Oskar 7 : 4 Rudar 1969
30.10.2016 14:00 Sloga 3 : 0 Morava
30.10.2016 Gracko 3 : 0 Brezovica
30.10.2016 Sitnica 3 : 0 Čaglavica
30.10.2016 13:30 Dunav 2 : 0 Borac
30.10.2016 13:30 PKB Kovilovo 2 : 1 13. Maj Zemun
30.10.2016 13:30 Zmaj 1953 0 : 2 Institut
30.10.2016 13:30 Sinđelić 2012 0 : 0 Šumadinac
30.10.2016 13:30 Mladi proleter 1 : 3 Poštar Zvezdara
30.10.2016 13:30 Banja 1 : 5 Lepušnica
30.10.2016 13:30 Barajevo 3 : 3 Rušanj
30.10.2016 13:30 Urovci 3 : 0 Mladost (C)
30.10.2016 13:30 BSK 6 : 4 Burovo
30.10.2016 13:30 Kovačevac 0 : 1 Selo Mladenovac
30.10.2016 13:30 Dunavac 2 : 1 Leštane
30.10.2016 13:30 Kosmaj 1 : 0 Mladenovac
30.10.2016 13:30 Hajduk 3 : 2 Ropočevo
30.10.2016 13:30 Boleč 2 : 0 Vinča
30.10.2016 13:30 Velika Krsna 3 : 1 Mladost
30.10.2016 13:30 Supska 0 : 1 Omladinski
30.10.2016 13:30 Rudar 0 : 2 Rudar Stenjevac
30.10.2016 13:30 15. Avgust 1950 2 : 3 Javor
30.10.2016 13:30 Istok 63 2 : 0 Borac 1805
30.10.2016 13:30 Napredak (S) 1 : 4 Omladinac
30.10.2016 13:30 Šumadija 4 : 2 Zemljoradnik
30.10.2016 13:30 Moravac 4 : 3 Moravac 2015
30.10.2016 13:30 Sloga 4 : 1 Mladost (D)
30.10.2016 13:30 Osaonica 0 : 5 Mladi radnik
30.10.2016 13:30 Kupinovac 4 : 1 Mladost (G)
30.10.2016 13:30 Crni Vrh 2 : 3 Sinđelić 1934
30.10.2016 13:30 Šumadinac 1 : 0 Kolare
30.10.2016 13:30 Vinorača 3 : 0 Zenit
30.10.2016 13:30 Ursule 4 : 1 Morava
30.10.2016 11:00 Napredak 2012 1 : 0 Ratar
30.10.2016 11:00 Sloga (K) 3 : 2 Polet (R)
30.10.2016 14:00 OFK Rutevac 1908 2 : 1 Jastrebac
30.10.2016 14:00 Palilulac 3 : 3 Jedinstvo 1952
30.10.2016 14:00 Sloga 1 : 1 Pobeda
30.10.2016 14:00 Sloboda 2013 3 : 5 Rtanj
30.10.2016 13:30 Mladost (V) 6 : 0 Mladost (DL)
30.10.2016 13:30 Atletiko 0 : 3 Jedinstvo (G)
30.10.2016 13:30 Sloboda (DB) 2 : 1 Sušica 2012
30.10.2016 13:30 Šumadija 1 : 0 BSK
30.10.2016 13:30 Real 3 : 2 OFK Morava
30.10.2016 13:30 Navalin 4 : 3 Milanovo
30.10.2016 13:30 Napredak 1 : 2 Mladost (B)
30.10.2016 13:30 011 2 : 5 Šećeranac Ada
30.10.2016 13:30 Rekreativo 011 4 : 2 Busije
30.10.2016 13:00 Bratstvo 3 : 1 Udarnik Višnjevac
30.10.2016 13:00 Đurđin 2 : 2 Lokomotiva
30.10.2016 13:00 Žednik 4 : 0 Hajduk
30.10.2016 13:00 Bikovo 0 : 0 OFK Mala Bosna 2015
30.10.2016 13:00 Palić 2 : 5 Solid
30.10.2016 15:00 Obilić 2 : 2 Iskra
30.10.2016 15:00 Mladost Radost 1 : 2 Jedinstvo
30.10.2016 15:00 Budućnost 3 : 0 Mladost
30.10.2016 15:00 Pobeda 0 : 5 Tomislavci
30.10.2016 13:00 AFK 3 : 0 Tornjoš
30.10.2016 13:00 Tromedja 1 : 3 Tisa
30.10.2016 13:00 Šampion 0 : 3 Horgoš 1911
30.10.2016 13:00 Čoka 2 : 2 Jedinstvo (SK)
30.10.2016 13:00 Graničar 4 : 1 Sloga
30.10.2016 13:00 Slavija 1 : 0 Hajduk
30.10.2016 13:30 Dunav 1 : 4 Stanišić
30.10.2016 13:30 Kula 1 : 4 Crvenka
30.10.2016 13:30 Kordun 1 : 1 Radnički 1918
30.10.2016 13:30 Aleksa Šantić 5 : 0 Omladinac (B)
30.10.2016 13:30 Hajduk (S) 5 : 2 Omladinac (D)
30.10.2016 14:00 Krivanj 1 : 2 Soko
30.10.2016 14:00 Naša Zvezda 1 : 1 Maglić
30.10.2016 14:00 Kulpin 2 : 6 Budućnost
30.10.2016 14:00 Neštin 0 : 1 Vojvodina
30.10.2016 14:00 Borac (VS) 6 : 0 Dobrica
30.10.2016 14:00 Dunav 3 : 0 Radnički 1927
30.10.2016 14:00 Vladimirovac 4 : 0 Ratar
30.10.2016 14:00 Potporanj 3 : 1 Banat
30.10.2016 14:00 Borac (VG) 2 : 3 Vojvodina (CC)
30.10.2016 14:00 Partizan (K) 1 : 1 Karaš (K)
30.10.2016 14:00 Ševac 0 : 0 Hajdučica
30.10.2016 14:00 Radnički (B) 3 : 0 Unirea
30.10.2016 14:00 Polet 1 : 0 Pobeda
30.10.2016 14:00 Omladinac 1927 0 : 2 Spartak 1911
30.10.2016 14:00 Mladost 5 : 2 Tempo
30.10.2016 14:00 Omladinac (D) 1 : 2 Jedinstvo
30.10.2016 14:00 Stari Tamiš 4 : 2 Proleter
30.10.2016 14:00 Budućnost (BB) 9 : 1 Kolonija
30.10.2016 13:30 ŽFK Banat 2 : 1 Zadrugar
30.10.2016 13:30 Potisje 5 : 2 OFK Gradnulica
30.10.2016 13:30 Rusanda 3 : 0 OFK Stajićevo
30.10.2016 13:30 Jedinstvo 0 : 1 Omladinac
30.10.2016 13:30 MSK 0 : 0 Zlatica
30.10.2016 13:30 ASK 3 : 4 OFK Klek
30.10.2016 13:30 Borac (I) 6 : 0 Napredak (Č)
30.10.2016 13:30 Vojvodina (B) 4 : 1 2. Oktobar
30.10.2016 13:30 Vojvodina (NM) 3 : 1 Delija
30.10.2016 13:30 Terekves 2 : 1 1.Oktobar
30.10.2016 13:30 Bega 3 : 1 Proleter
30.10.2016 13:30 Roham 1 : 5 Napredak (BT)
30.10.2016 13:30 Mladost 0 : 1 Borac
30.10.2016 13:30 OFK Zeka Buljubaša 0 : 0 Sloga
30.10.2016 13:30 Jedinstvo (M) 5 : 2 Napredak
30.10.2016 13:30 Fruškogorac 3 : 2 Hajduk
30.10.2016 13:30 PSK Putinci 3 : 0 Jedinstvo (P)
30.10.2016 13:30 OFK Brestač 0 : 3 Železničar
30.10.2016 13:30 Graničar (K) 3 : 1 Graničar (O)
30.10.2016 13:30 Susek 1 : 2 Fruškogorac
30.10.2016 13:30 Bačka 2 : 3 Borac
30.10.2016 13:30 Obilić 3 : 3 Čenej
30.10.2016 10:00 Mlada krila 2 : 0 Grdica
30.10.2016 16:30 Gruža 2 : 0 Kraljevo Hajduk
30.10.2016 16:30 Borac (A) 4 : 0 Zvezda
30.10.2016 16:30 Jedinstvo (D) 3 : 3 Napredak (G)
30.10.2016 16:30 Budućnost (K) 1 : 1 Lazac
30.10.2016 10:00 Metalac 4 : 0 Tavnik
30.10.2016 13:30 Malba 2 : 1 Gavrilo Princip
30.10.2016 13:30 Budućnost 3 : 1 Čačak 94
30.10.2016 13:30 Rudar 5 : 0 Prijatelji
30.10.2016 13:30 Morava (K) 2 : 1 Morava (M)
30.10.2016 13:30 Planinac 3 : 1 Kej
30.10.2016 13:30 Vujan 4 : 1 Rakova
30.10.2016 13:30 Brezova 3 : 1 Gradina
30.10.2016 13:30 Gorušica 5 : 1 Prilike
30.10.2016 13:30 Voćar 4 : 2 Dedinje Junajted
30.10.2016 13:30 Jelica 0 : 8 Sloga
30.10.2016 13:30 Takovski Ustanak 3 : 2 Omladinac
30.10.2016 13:30 Velereč 94 1 : 3 Šumadija
30.10.2016 14:00 Skobalj 0 : 3 Vrbovac
30.10.2016 14:00 OFK Slavija 1 : 2 Železničar
30.10.2016 14:00 Jezava 4 : 0 Hajduk Veljko 1934
30.10.2016 14:00 Budućnost 3 : 1 Vučak
30.10.2016 14:00 Badljevica 3 : 0 Omladinac
30.10.2016 14:00 Drugovac 1 : 0 Landol
30.10.2016 14:00 Lunjevac 6 : 0 Kolarac
30.10.2016 14:00 Radnik 5 : 0 Selevac
30.10.2016 14:00 Bačinac 2 : 1 Beli Orlovi
30.10.2016 13:30 Ranilović 3 : 1 Žabare
30.10.2016 13:30 Šumadinac (N) 3 : 1 Plaskovac
30.10.2016 13:30 Sloga 7 : 2 Mladi rudar
30.10.2016 13:30 Šamot 1 : 5 Partizan
30.10.2016 13:30 Kopljari 7 : 0 Budućnost
30.10.2016 13:30 Jasenica 2 : 1 Brezovac
30.10.2016 11:00 B 2000 4 : 2 Šumadinac (S)
30.10.2016 13:30 Udarnik 2 : 2 Karađorđe
30.10.2016 13:30 Kotlenik 8 : 0 Grivac
30.10.2016 13:30 Mladost MG 4 : 3 Mladost (R)
30.10.2016 13:30 Sloga (M) 8 : 1 Crvena zvezda
30.10.2016 13:30 Marjan 1 : 0 BSK
30.10.2016 13:30 Bare 5 : 0 Pobeda (Đ)
30.10.2016 13:30 Omladinac (Š) 4 : 1 Omladinac (S)
30.10.2016 13:30 BSK 3 : 2 Radnički (K)
30.10.2016 13:30 Zadrugar (T) 2 : 1 Rade Milošević
30.10.2016 13:30 Bata Bulić 3 : 0 Dragoš
30.10.2016 13:30 Sloga 1952 3 : 1 Napredak (S)
30.10.2016 13:30 Obilić 3 : 0 Kurjače
30.10.2016 13:30 Jedinstvo (D) 1 : 4 Dizel
30.10.2016 13:30 Napredak 1934 1 : 2 Jedinstvo (LJ)
30.10.2016 13:30 Napredak (P) 4 : 1 Sloga (Ć)
30.10.2016 13:30 Desine 4 : 1 Radnički (P)
30.10.2016 13:30 Žika Marković Uča 2 : 1 Dunavac (P)
30.10.2016 13:30 Napredak 1 : 1 Milicionar
30.10.2016 13:30 Torpedo 4 : 5 Sloga (B)
30.10.2016 13:30 Cer 5 : 0 Drina
30.10.2016 13:30 Gorki 4 : 0 Omladinac
30.10.2016 13:30 Proleter 3 : 0 Sloga (D)
30.10.2016 13:30 Budućnost (PD) 2 : 3 Duško
30.10.2016 13:30 Borac (Š) 2 : 1 Budućnost (Z)
30.10.2016 13:30 Vlašić 0 : 0 Vojvoda Stepa Stepanović
30.10.2016 13:30 Varna 012 1 : 1 Rankovac
30.10.2016 13:30 Karađorđe 5 : 2 Dobrava
30.10.2016 13:30 Miloš Pocerac 2013 1 : 4 Dušan Silni
30.10.2016 13:30 OFK Jelen 0 : 1 Sloga (K)
30.10.2016 13:30 Mladost 2013 5 : 0 Torpedo
30.10.2016 13:30 Radnički (К) 2 : 3 Cerić
30.10.2016 13:30 Trešnjevka 3 : 2 Šipurske Livade
30.10.2016 13:30 7. Juli 0 : 0 Borac (K)
30.10.2016 13:30 Prva Iskra 0 : 0 Cerova
30.10.2016 13:30 Mladost (DD) 7 : 0 Azbukovica
30.10.2016 13:30 Jedinstvo (Z) 3 : 3 Milan Orlić
30.10.2016 13:30 Stolice 1 : 0 Velika Reka
30.10.2016 13:30 Gučevo 1 : 3 Vidojevica
30.10.2016 13:30 Jedinstvo (MZ) 2 : 1 Sloga (LŠ)
30.10.2016 13:30 Gunjevac 5 : 3 Polet (T)
30.10.2016 13:30 Polet 2 : 2 Komanice
30.10.2016 13:30 Mladost 2 : 1 Rajac
30.10.2016 13:30 Ribnikar 1 : 2 Jadar 2013
30.10.2016 13:30 Liplje 4 : 2 Milenko Pavlović
30.10.2016 13:30 Kotešica 0 : 3 Kolubara 2
30.10.2016 13:30 Popadić 1 : 0 Borac
30.10.2016 11:00 Glumač 8 : 2 Borac
30.10.2016 14:00 Omladinac 4 : 0 Avijatičar
30.10.2016 14:00 Duškovci 2 : 3 Lauš
30.10.2016 14:00 Plavi Tok 1 : 1 Gorobilje
30.10.2016 14:00 Dobrinjac 2 : 4 Bakionica
30.10.2016 11:00 Napredak 0 : 6 Trešnjica
30.10.2016 11:00 Sečica 5 : 0 Pobeda
30.10.2016 14:00 Lovćen 0 : 2 Napredak
30.10.2016 14:00 Velika Vrbica 1 : 5 Omladinac
30.10.2016 14:00 Milutinovac 2 : 3 Kladušnica
30.10.2016 14:00 Koča Andjelković 2 : 2 Mala Vrbica
30.10.2016 14:00 Pontes 1 : 5 Egeta
30.10.2016 14:30 Slatina 2 : 2 Miloševo
30.10.2016 14:30 Graničar 5 : 0 OFK Tamnič
30.10.2016 14:30 Rečka 2 : 1 Malajnica
30.10.2016 14:30 Polet 3 : 0 Ratar
30.10.2016 14:30 Kovilovo 3 : 0 OFK Sikole
30.10.2016 11:00 Sebečevac 2 : 2 Gornji Stepoš
30.10.2016 11:00 Mladost VPD 5 : 1 Rasina
30.10.2016 13:30 Bukovica 1 : 5 Žabare
30.10.2016 13:30 14. Oktobar 4 : 2 Rubin (Z)
30.10.2016 13:30 Gradina 4 : 2 Omladinac
30.10.2016 13:30 Beli Orlovi 0 : 6 Donji Kopaonik
30.10.2016 13:30 Mladost 2 : 2 Varvarin
30.10.2016 13:30 Stari Trstenik 2 : 0 Trudbenik
30.10.2016 13:30 Borac 0 : 2 Polet 57
30.10.2016 13:30 Podunavac 1 : 2 Heroj Polet
30.10.2016 13:30 Crvenka 3 : 0 Mladost
30.10.2016 13:30 Pionir 0 : 0 Minel
30.10.2016 13:30 Dunavac 3 : 4 Sveti Stefan
30.10.2016 14:00 Mladost (MI) 5 : 2 OFK Rogača
30.10.2016 11:00 Vojvoda 1 : 0 Stojnik
30.10.2016 14:00 Pobeda 3 : 0 Temac
30.10.2016 14:00 Lokomotiva 0 : 4 Rongo Siti
30.10.2016 14:00 Veliki Suvodol 0 : 2 Sloga
30.10.2016 14:00 Željuša 3 : 1 Jerma
30.10.2016 14:00 Sečanica 3 : 1 Čegar 1946
30.10.2016 14:00 Supovac 2 : 1 Stevan Nešticki
30.10.2016 14:00 Mladost 2 : 2 Radnički 1936
30.10.2016 14:00 Morava 1949 1 : 2 Čegar 2013
30.10.2016 14:00 10. februar 2 : 2 Toplica
30.10.2016 11:00 Klisura 1 : 4 Knežica
30.10.2016 14:00 Mladost 0 : 7 Velika Jasikova
30.10.2016 14:00 Deli Jovan 0 : 3 OFK Rtanj 2016
30.10.2016 14:00 Lovac 2 : 3 Timok 1928
30.10.2016 14:00 Šljivar 4 : 1 Polet 1959
30.10.2016 10:00 Baličevac 1974 5 : 1 Arbanasce
30.10.2016 14:00 Borac 1 : 4 Banaćanin
30.10.2016 10:00 Jugovići 1976 0 : 2 Dobrič 1974
30.10.2016 Polet 11 : 1 Goša
30.10.2016 Blagotin 0 : 3 Mladost
30.10.2016 13:30 Dinamo (S) 6 : 1 KFK Kula
30.10.2016 13:30 Telečka 0 : 7 Jedinstvo (R)
30.10.2016 13:30 Sloga (R) 4 : 0 Sloga Trgošped
30.10.2016 13:30 Sloga 1949 1 : 1 Mladost (B)
30.10.2016 13:30 Dragojevac 2 : 1 Mladost (Z)
30.10.2016 13:30 Verko 0 : 3 Mrovska
30.10.2016 11:00 Hajduk 1 : 1 Petrovac 74
30.10.2016 14:00 Krtinska 1 : 1 Sloga
30.10.2016 14:00 Partizan 0 : 6 Jedinstvo
30.10.2016 14:00 Ljubinić 1 : 2 Rvati
30.10.2016 14:00 Zvezda 0 : 0 Posavina
30.10.2016 14:00 Belo Polje 1 : 3 Omladinac
30.10.2016 14:00 Duboko 8 : 0 Rekreativo
30.10.2016 13:30 OFK Povlen 7 : 1 Mladi radnik
30.10.2016 13:30 Lukavac 1 : 2 Paune
30.10.2016 13:30 Sloga Gorić 1 : 7 Bujačić
30.10.2016 13:30 Dupljaj 1 : 3 Dupljaj 2016
30.10.2016 13:30 Rakac Stave 3 : 0 Zadrugar
30.10.2016 13:30 Beloševac 6 : 0 Gradac Pričević
30.10.2016 13:30 Mali korak 1 : 4 Žabari
30.10.2016 14:00 Karaš 2 : 0 Pobeda
30.10.2016 14:00 Banat 8 : 4 Omladinac
30.10.2016 14:00 Vitorul 2 : 1 Vinogradar
30.10.2016 11:00 Mladost 5 : 1 ŠFU Derbi 2016
30.10.2016 11:00 Moravac (G) 1 : 2 Gornje Krajince
30.10.2016 13:30 OFK Radnički 2 : 0 Polet
30.10.2016 13:30 Rudar 3 : 1 Bistrica
30.10.2016 13:30 Sloga 1 : 1 Šumadija (MC)
30.10.2016 13:30 Budućnost (D) 2 : 1 Mladi Borac
30.10.2016 13:30 Gornji Mušić 2 : 1 Toplica
30.10.2016 13:30 Proleter 3 : 0 Orao
30.10.2016 13:30 Paštrić 6 : 1 Gornji Lajkovac
30.10.2016 13:30 Stari drugari 4 : 1 Tolić
30.10.2016 13:30 Babajić 1 : 3 Mladost
30.10.2016 13:30 Metalac 1 : 2 Proleter 1932
30.10.2016 13:30 Sloga (Du) 0 : 2 Sopot
30.10.2016 13:30 Stig 1955 3 : 0 Zemljoradnik 1932
30.10.2016 13:30 Vojvoda Milenko 0 : 1 Pobeda (SK)
30.10.2016 13:30 Sloga (Dr) 0 : 3 Mlava (B)
30.10.2016 13:30 Beli Orao 2 : 1 Napredak (B)
30.10.2016 14:00 Jedinstvo 3 : 1 Morava
30.10.2016 14:00 Belica 5 : 1 Omladinac
30.10.2016 14:00 OFK Borac 0 : 1 Šantarovac
30.10.2016 14:00 Trnava 3 : 0 Hajduk
30.10.2016 14:00 Mladost 2 : 0 Napredak
30.10.2016 13:30 Resavac 1 : 0 Mladi radnik
30.10.2016 13:30 Zelenika 0 : 5 Resava
30.10.2016 14:00 Topoljak 1 : 1 Velika Drenova
30.10.2016 14:00 Omladinac 3 : 0 Borjak 2013
30.10.2016 14:00 Morava 2 : 0 Rujišnik
30.10.2016 14:00 Heroj 6 : 1 OFK Juhor 2016
30.10.2016 14:00 Razvitak 1 : 4 Mladost
30.10.2016 14:00 Polet 4 : 5 Napredak
30.10.2016 14:00 Sloboda 0 : 3 OFK Borac
30.10.2016 14:00 Popovac 2 : 1 Budućnost
30.10.2016 14:00 ISK Izvor 1 : 3 Jedinstvo
30.10.2016 13:30 Jelav 5 : 2 TE Gučevo
30.10.2016 13:30 Mladost (B) 2 : 2 Jadar 1961
30.10.2016 13:30 Rudar 4 : 0 Studenac
30.10.2016 13:30 Sloga 2 : 0 Mladost (G)
30.10.2016 14:00 Vrnjci 1 : 1 Mladost 1981
30.10.2016 14:00 Jedinstvo 1 : 1 Miločajac
30.10.2016 14:00 Lasta 8 : 0 Kablar
30.10.2016 14:00 Šumadija 2 : 1 Stara Čaršija
30.10.2016 14:00 Jovo Kursula 2 : 2 Zgodačica
30.10.2016 14:00 BSK 2014 0 : 1 Bogutovačka Banja
30.10.2016 14:00 Omladinac 2 : 1 Studen Vitez
30.10.2016 14:00 National AG 6 : 0 Progorelica
30.10.2016 14:00 Mineral 2015 7 : 1 Budućnost
30.10.2016 14:00 Morava 0 : 4 Bane 1931
30.10.2016 11:00 Maskar 0 : 0 Mladost (R)
30.10.2016 11:00 Krćevac 04 1 : 2 Kralj Petar I
30.10.2016 11:00 Radoje Domanović 3 : 2 Jarmenovci
30.10.2016 13:30 Lovac 8 : 0 Sloven
30.10.2016 13:30 Šumar 0 : 2 Hajduk
30.10.2016 13:30 Srem 2 : 3 Kameni
30.10.2016 13:30 Mladost 1 : 7 Sremac
30.10.2016 13:30 Vitez 0 : 4 Donji Srem
30.10.2016 15:00 Bečevica 1 : 4 Partizan
30.10.2016 15:00 Beli Orlovi 3 : 0 Kotlenik
30.10.2016 14:00 Labudnjača 2 : 5 Bačka
30.10.2016 14:00 Proleter 2 : 5 Bački Hajduk
30.10.2016 14:00 Mladost 2 : 2 Borac
30.10.2016 14:00 Sloga 1 : 0 Slavija
30.10.2016 11:00 Radnik 2 : 2 Stojan Lazarac
30.10.2016 11:00 Šumice 4 : 0 Bair
30.10.2016 13:30 Dunavac 1929 1 : 1 Pečanica
30.10.2016 13:30 Stiški Kurjak 3 : 2 Mirko Tomić
30.10.2016 13:30 Mladi Borac 0 : 2 Pek
30.10.2016 13:30 Sirakovo 6 : 0 Ram
30.10.2016 13:30 Kumane 3 : 2 Baštovan 2015
30.10.2016 13:30 Srednjevo 2 : 1 Sloga-TOP
30.10.2016 13:30 Jedinstvo (K) 1 : 2 27. Oktobar
30.10.2016 13:30 Fruška Gora 6 : 1 Fruškogorac
30.10.2016 13:30 Borac 0 : 5 Sremac
30.10.2016 13:30 Car Uroš 1 : 0 Sloga
30.10.2016 13:30 Vojvodina 3 : 3 Graničar
30.10.2016 13:30 Polet 1 : 1 S.V.Radnički
30.10.2016 13:30 Jedinstvo (R) 2 : 0 Planinac
30.10.2016 13:30 Graničar 3 : 1 Jednota
30.10.2016 13:30 Sremac 0 : 3 OFK Bingula
30.10.2016 13:30 OFK Bačinci 7 : 1 Omladinac
30.10.2016 13:30 Napredak 7 : 0 Borac
30.10.2016 13:30 Sinđelić 4 : 0 Jedinstvo
30.10.2016 13:30 Fruškogorac 0 : 1 Sloga (K)
30.10.2016 13:30 Sloga (M) 0 : 4 Borac (J)
30.10.2016 13:30 Krušedol 9 : 3 ČSK 1939
30.10.2016 13:30 Napredak 0 : 3 Vlaška 1950
30.10.2016 13:30 Sloga 1 : 2 Šepšin
30.10.2016 13:30 Ivanča 2 : 1 OFK Student
30.10.2016 13:30 Borac 0 : 4 Rabrovac
30.10.2016 13:30 Kosmajac 1 : 2 Omladinac
30.10.2016 11:00 Žabar 3 : 0 Mladost
30.10.2016 11:00 Korman 6 : 2 Jedinstvo
30.10.2016 11:00 OFK Šabac 3 : 0 OFK Letnjikovac 1983
30.10.2016 13:30 Mladost 4 : 1 OFK Orašje
30.10.2016 13:30 Parcane 4 : 3 Kostrež
30.10.2016 13:30 Barič 0 : 0 Borac 2016
30.10.2016 13:30 Mrčkovac 0 : 4 Polet
30.10.2016 13:30 OFK Braničevo 0 : 0 Mladost 1970
30.10.2016 14:00 Borac 2 : 6 Šumarice 2008
30.10.2016 14:00 Sloga 2016 4 : 2 Dobrača
30.10.2016 14:00 Bukorovac 5 : 1 Seljak 1928
30.10.2016 13:30 Mladost 0 : 3 Feniks
30.10.2016 13:30 Napredak 2 : 1 Veteran
30.10.2016 11:00 Proleter 2 : 5 Trstenica
30.10.2016 13:30 20. Oktobar 0 : 2 Petka
30.10.2016 13:30 Proleter 1 : 1 Strmovo
30.10.2016 13:30 Šumadinac 3 : 0 Dimitrije Tucović
30.10.2016 13:30 Vreoci 0 : 1 Mladi Radnik
30.10.2016 13:00 Napredak 0 : 2 Crvena zvezda
30.10.2016 14:00 Vojvodina 1 : 3 Mašinac Trejs PZP
30.10.2016 13:30 Požarevac 2 : 0 Obilić
30.10.2016 11:00 Jagodina 0 : 3 Trijumf
30.10.2016 13:30 Šabac 1 : 5 Sloga 036
30.10.2016 12:00 Spartak ŽK 0 : 2 Brodarac
30.10.2016 11:00 Vojvodina 3 : 1 Lokomotiva
30.10.2016 11:00 Šumadija 1903 3 : 0 Goč
30.10.2016 11:00 Savacijum 2 : 4 Loznica
30.10.2016 13:00 Žarkovo 1 : 3 Radnički (O)
30.10.2016 14:00 Sindjelic 0 : 0 Zemun
30.10.2016 10:00 Balkan 0 : 0 Brodarac 2
30.10.2016 12:00 IMT 3 : 1 IM Rakovica
30.10.2016 10:00 Jedinstvo (SP) 1 : 4 Vršac
30.10.2016 10:00 Begej 0 : 2 Dinamo 1945
30.10.2016 10:00 Radnički (NP) 0 : 0 Indeks
30.10.2016 10:00 Radnički (SM) 0 : 1 Proleter
30.10.2016 10:00 Inđija 3 : 0 OFK Hajduk
30.10.2016 09:00 Bačka 1901 0 : 2 TSC
30.10.2016 13:00 Radnički MK 4 : 0 Studenski Grad MK
30.10.2016 18:30 Voždovac MK 4 : 1 Internacional MK
30.10.2016 12:30 Novi Beograd 1 : 3 DIF
30.10.2016 14:00 Spartak ŽK 2 : 1 Brodarac
30.10.2016 13:00 Vojvodina 2 : 0 Zemun
30.10.2016 13:00 Studentski Grad 0 : 1 Moravac Orion
30.10.2016 14:00 Real Niš 0 : 0 OFK Beograd
30.10.2016 Šumadija 1903 2 : 0 Jošanica
30.10.2016 12:00 Rudar 0 : 4 Radnički 1923
30.10.2016 12:00 Radnički (V) 3 : 4 Loznica
30.10.2016 09:00 Crvena zvezda MK 2 : 1 Rad MK
30.10.2016 10:00 Radnički NB MK 0 : 3 Voždovac MK
30.10.2016 10:45 011 MK 1 : 0 Studentski grad MK
30.10.2016 15:00 BASK MK 0 : 7 Teleoptik MK
30.10.2016 16:00 Brodarac MK 1 : 0 Lokomotiva MK
30.10.2016 12:00 Dinamo 1945 6 : 4 Proleter 2006
30.10.2016 12:00 Vršac 5 : 1 Železničar
30.10.2016 12:00 Radnički (Z) 5 : 0 Kikinda 1909
30.10.2016 10:00 Bačka (BP) 5 : 1 Vrbas
30.10.2016 10:00 Crvena zvezda 5 : 1 Cerovac 2013
30.10.2016 13:30 Partizan 2 : 1 PSK Putinci
30.10.2016 13:30 1. Maj 0 : 2 Jedinstvo
30.10.2016 10:00 Njerš Ištvan 6 : 0 Subotica
30.10.2016 11:00 Dunav 2 : 1 Radnički 1927
30.10.2016 13:00 Prva Iskra 3 : 0 Jedinstvo
30.10.2016 10:00 Zadrugar 4 : 0 Strelac
30.10.2016 10:00 Crvena Zastava 1 : 5 Buducnost
30.10.2016 11:00 Žarkovo 6 : 3 Hajduk
30.10.2016 09:30 Bežanija 7 : 1 Graficar
30.10.2016 12:00 Beograd 1929 1 : 0 OFK Balkan
30.10.2016 09:00 011 V MK 2 : 1 OFK Beograd V MK
30.10.2016 10:00 Novi Beograd MK 0 : 0 13. Maj MK
30.10.2016 11:00 Apolon 3 : 0 Kosmet
30.10.2016 11:00 Apolon 4 6 : 0 Novi Pazar
30.10.2016 10:00 OFK Šabac 6 : 0 OFK Osečina
30.10.2016 10:00 Omladinac 2014 1 : 2 Savacijum
30.10.2016 11:00 Ribnica 2 : 11 Železničar
30.10.2016 10:00 Radnički (V) 3 : 5 Loznica
30.10.2016 10:00 RFK N.S. 1921 0 : 6 Srem
30.10.2016 10:00 Dinamo 1945 1 : 2 Proleter 2006
30.10.2016 10:00 Radnički (K) 1 : 1 Bečkerek 023
30.10.2016 10:00 Vršac 1 : 4 Železničar
30.10.2016 10:00 Radnički (Z) 2 : 0 Kikinda 1909
30.10.2016 11:00 Bačka 1901 1 : 3 Hajduk junior
30.10.2016 10:00 Spartak 2 : 1 Njerš Ištvan
30.10.2016 11:00 Subotica 0 : 2 Arena Su
30.10.2016 12:00 BAK 1 : 0 Banat
30.10.2016 10:00 Polet 2 : 0 Buducnost
30.10.2016 10:00 Posavina 1 : 1 Pobeda
30.10.2016 09:30 Rudar 2 : 2 OFK Ras
30.10.2016 09:00 OFK National AG 7 : 0 Mineral
30.10.2016 11:00 Rudar 2001 3 : 3 Rudar Kostolac 2008
30.10.2016 11:00 RSK 1 : 3 Homoljac
30.10.2016 11:00 Šapine 2 : 5 Radnički 1926
30.10.2016 10:00 Borac 4 : 6 Jedinstvo 1945
30.10.2016 10:00 GSP Polet 1 : 1 IMT
30.10.2016 13:00 Dorcol 3 : 0 Buducnost
30.10.2016 11:00 Zuce 3 : 0 Borac
30.10.2016 10:00 Institut 1 : 3 Lola
30.10.2016 10:00 Obilic 3 : 0 Postar 1930
30.10.2016 12:00 Bežanija 4 : 4 BSK 1925
30.10.2016 09:00 Lokomotiva 5 : 4 Radnički
30.10.2016 10:00 Studenski grad MK 1 : 2 Voždovac MK
30.10.2016 09:00 Teleoptik MK 0 : 2 Čukarički MK
30.10.2016 11:00 Crvena zvezda MK 3 : 1 Rad MK
30.10.2016 13:00 Partizan MK 3 : 0 Zemun MK
30.10.2016 15:30 011 MK 2 : 5 BSK Borča MK
30.10.2016 11:00 Petlić MK 0 : 1 Selo Mladenovac MK
30.10.2016 14:30 DIF MK 0 : 0 Napredak MK
30.10.2016 10:00 BSK Borča 1 : 7 Čukarički
30.10.2016 10:00 OFK Beograd 2 : 1 BSK 1925
30.10.2016 10:00 Brodarac 1947 1 : 1 Teleoptik
30.10.2016 10:00 Rad 1 : 2 Zemun
30.10.2016 10:00 Radnički (O) 1 : 1 Radnički (NB)
30.10.2016 10:00 Spartak 0 : 0 TSC
30.10.2016 10:00 Arena SU 10 : 0 Bačka 1901
30.10.2016 09:00 Belo Polje 0 : 0 Urovci
30.10.2016 10:00 Partizan 2 : 1 Obrenovac 1905
30.10.2016 10:00 Jedinstvo 4 : 2 Buducnost
30.10.2016 12:00 ND 2011 1 : 0 Pazar Juniors
30.10.2016 15:30 Trepča 0 : 1 Sport Klub 99
30.10.2016 10:00 OFK Ras 4 : 1 Kosmet
30.10.2016 OFK Senjak 4 : 1 Železničar
30.10.2016 Polet 0 : 6 Šampion
30.10.2016 Budućnost Krušik 1 : 2 Ribnica
30.10.2016 Omladinac 0 : 8 Jedinstvo
30.10.2016 OFK Osečina 0 : 3 Radnički
30.10.2016 11:00 Sočanica 7 : 1 Rudar
30.10.2016 10:00 Radnički (K) : Donjošorac
30.10.2016 10:00 AFK 1 : 1 Horgoš 1911
30.10.2016 10:00 Senta 8 : 0 Kevi
30.10.2016 13:00 Lola 6 : 0 Jedinstvo
30.10.2016 13:00 Balkan 0 : 4 Hajduk
30.10.2016 10:30 OLE 5 : 0 Lepusnica
30.10.2016 15:00 IMT B 9 : 1 Zvezdara
30.10.2016 10:00 Komgrap 1 : 4 Rakovica
30.10.2016 11:00 Lokomotiva 4 : 3 DIF
30.10.2016 10:00 Rusanj 1 : 4 Borac
30.10.2016 09:00 OFK Beograd B 5 : 0 Mladi Proleter
30.10.2016 14:30 Crvena Zvezda MML 1 : 2 Petlic
30.10.2016 18:00 Plavi 2000 1 : 1 Vinča
30.10.2016 14:30 IM Rakovica 3 : 3 Palilulac

Košarka

30.10.2016 19:00 Mega Leks 87 : 72 MZT Skopje Aerodrom
30.10.2016 17:00 Igokea 69 : 84 Cedevita
30.10.2016 13:00 Mladost Admiral 80 : 76 Sloga
30.10.2016 20:30 Hajduk 75 : 68 Sloven
30.10.2016 18:30 Klik 73 : 82 Novi Pazar
30.10.2016 18:00 Železničar 98 : 64 Prva Petoletka
30.10.2016 18:30 OKK Junior 74 : 72 Prokuplje
30.10.2016 14:00 Borac 85 : 76 Zemun
30.10.2016 18:00 Ras 85 : 69 LA Basket
30.10.2016 14:30 Astra 100 : 101 Žitko Basket
30.10.2016 17:00 Beko 101 : 60 Vitez
30.10.2016 17:00 Bagljaš 88 : 73 Karađorđevo
30.10.2016 17:30 Petrovgrad 85 : 63 Odžaci
30.10.2016 15:00 Pink 65 : 116 Partizan
30.10.2016 12:30 M015 69 : 94 Radnički VA
30.10.2016 19:00 Mladost 2014 76 : 71 Železničar
30.10.2016 20:00 Student 014 93 : 46 Vladimirci
30.10.2016 18:30 Ivanjica 113 : 84 GM-032
30.10.2016 17:00 Sloga (D) 61 : 72 Požarevac
30.10.2016 13:00 Basket 63 : 49 Bane
30.10.2016 21:30 Vizura Shark 64 : 74 Cerak
30.10.2016 18:00 Eko Sport 67 : 76 Umka 2009
30.10.2016 19:00 Hajduk Veljko 88 : 46 Zicer
30.10.2016 20:00 Omladinac 016 70 : 73 Bor RTB
30.10.2016 17:00 Železničar 71 : 64 ČA basket
30.10.2016 18:30 Karaburma 72 : 68 Proleter 023
30.10.2016 15:15 Sivac 53 : 85 SO Koš
30.10.2016 18:30 Hajduk 82 : 72 Girl Basket

Odbojka

30.10.2016 20:00 Bečej 1 : 3 Napredak 037
30.10.2016 15:00 Novi Sad 3 : 1 Timok
30.10.2016 16:40 Lucky Star 3 : 0 Jedinstvo
30.10.2016 12:00 Lotus 0 : 3 Partizan
30.10.2016 19:00 Sombor 0 : 3 Hercegovina
30.10.2016 16:00 Borac 3 : 2 Topličanin
30.10.2016 15:00 Desetka 1 : 3 Hajduk Veljko
30.10.2016 17:00 MOK Topličanin 97 1 : 3 Vranje
30.10.2016 17:00 Futog 0 : 3 TENT
30.10.2016 17:00 Omladinac 3 : 0 Kraguj Radnički
30.10.2016 16:15 Beograd 0 : 3 Klek Srbijašume
30.10.2016 18:00 Takovo Zvezda Helios 3 : 1 Gimnazijalac
30.10.2016 16:00 Vrbas 2 : 3 Valjevo
30.10.2016 17:00 Lazarevac 3 : 0 Mali Zvornik
30.10.2016 16:00 Fortuna Plus 0 : 3 Šumadija
30.10.2016 15:00 Tehničar 1 : 3 Mladi Radnik
30.10.2016 17:00 Leposavić 2 : 3 Crnokosa
30.10.2016 17:00 Trstenik 0 : 3 Tara
30.10.2016 13:00 Ekonomac 3 : 0 Mokra Gora
30.10.2016 13:00 Paraćin 2 : 3 Kuršumlija
30.10.2016 17:00 Desetka 3 : 2 Aleksinac
30.10.2016 19:00 Odbojka 013 3 : 1 Futog vest
30.10.2016 17:00 Ruma 0 : 3 Partizan
30.10.2016 17:00 Panonija 3 : 0 Mladost (I)
30.10.2016 16:00 Kopaonik 0 : 3 Gimnazijalac 2
30.10.2016 12:00 Sportisimo 3 : 1 Župa
30.10.2016 11:00 Novi Pazar 3 : 2 Koteks
30.10.2016 18:30 Volej stars junior 3 : 1 Kosovska Mitrovica
30.10.2016 17:00 Ozren 2 : 3 Hajduk Veljko
30.10.2016 13:00 Knjaževac 3 : 0 Timok

Rukomet

30.10.2016 17:00 Crvena zvezda 24 : 23 Vojvodina
30.10.2016 18:00 Požarevac 27 : 30 Dinamo
30.10.2016 19:00 Rudar 30 : 30 Partizan
30.10.2016 18:00 Kolubara 24 : 24 Priboj
30.10.2016 19:00 Hercegovina 29 : 25 Jedinstvo
30.10.2016 19:00 Metalac 29 : 24 PKB
30.10.2016 19:00 Sloga 30 : 28 Sportski Centar Voždovac 2012
30.10.2016 19:30 Radnički 34 : 25 Jedinstvo 1974
30.10.2016 19:30 Mačva 29 : 24 Loznica
30.10.2016 17:30 Hisar 32 : 29 BSK Heba
30.10.2016 19:00 Vlasotince 28 : 33 Planinka
30.10.2016 19:00 Trepča 31 : 29 Metalac
30.10.2016 17:00 Slavija 34 : 22 Vladimirovac
30.10.2016 17:00 Dalmatinac 29 : 26 Metalac
30.10.2016 18:00 Palanka 35 : 35 Prva Iskra Barič
30.10.2016 18:00 Bor 2 36 : 29 Rembas
30.10.2016 19:00 Pirot 45 : 30 Morava 84
30.10.2016 17:00 Naftagas 28 : 30 Gradnulica
30.10.2016 15:00 Unirea 20 : 20 ORK Pančevo
30.10.2016 15:00 Glogonj 19 : 26 Omladinac (I)
30.10.2016 20:00 Nova Pazova 33 : 23 Ruma
30.10.2016 16:00 Hajduk 22 : 28 Titel
30.10.2016 17:00 Mladi radnik 25 : 20 Župa
30.10.2016 19:00 Vrbas 27 : 27 Požarevac
30.10.2016 20:30 Voždovac 1955 27 : 24 Metalac
30.10.2016 17:30 Radnički 24 : 27 Petrovac
30.10.2016 17:00 ORK Beograd 39 : 26 Metalac 2015
30.10.2016 19:00 Žitorađa 25 : 29 Pirot
30.10.2016 18:00 Spartak 22 : 19 Halas Jožef
30.10.2016 19:00 Mladost 34 : 35 Jadran Lider
30.10.2016 16:00 Klenak 09 29 : 23 Apatin
30.10.2016 15:00 Dolovo 28 : 22 Želja
30.10.2016 15:00 Niška Banja 40 : 21 Morava Han
30.10.2016 13:00 Bor - RTB 2 18 : 33 Vlasotince
30.10.2016 19:30 Dubočica 2 22 : 27 Vranje
30.10.2016 14:30 Gradnulica 25 : 29 Mladost
30.10.2016 15:00 Naftagas 20 : 10 Sonta

Futsal

30.10.2016 18:00 Forum 7 : 4 Bečej 2003
30.10.2016 19:30 TFK 5 : 1 Apa Futsal
30.10.2016 16:00 RB 6 : 1 Ivanjica
30.10.2016 18:00 Olimp 8 : 2 Bellatores
30.10.2016 15:00 Raška 3 : 3 Fontana
30.10.2016 18:00 Partenon 3 : 5 Ekonomac 2
30.10.2016 13:00 Flach 5 : 0 Bezbednost 192
30.10.2016 18:00 92 11 : 5 Karanovac
30.10.2016 17:00 As 3 : 2 Zufo
30.10.2016 19:00 Bele crkve 0 : 3 Leskovac
30.10.2016 18:00 Akademac 5 : 3 Miners

Hokej

30.10.2016 17:00 Debreceni HK 2 : 0 DVTK Jegesmedvék
30.10.2016 17:00 Sport Club Csíkszereda 4 : 2 Fehérvári Titánok
30.10.2016 18:00 Hokej klub Beograd 2 : 3 UTE
30.10.2016 18:00 Ferencvárosi TC 1 : 5 MAC Budapest
30.10.2016 17:30 ASC Corona Brasov 1 : 4 Dunaújvárosi Acélbikák