30.09
15:30
Kaćuša
Borac
2
0
|
30.09.2015 15:30 | Kaćuša | 2 : 0 | Borac | |||||
30.09
15:30
Polet
Partizanski put
2
2
|
30.09.2015 15:30 | Polet | 2 : 2 | Partizanski put | |||||
30.09
15:30
Trbunje
Topličanin
0
2
|
30.09.2015 15:30 | Trbunje | 0 : 2 | Topličanin | |||||
30.09
15:30
Jug Bogdan
Dobrič
1
1
|
30.09.2015 15:30 | Jug Bogdan | 1 : 1 | Dobrič | |||||
30.09
15:30
Kosovac
Mladost 1982
1
0
|
30.09.2015 15:30 | Kosovac | 1 : 0 | Mladost 1982 | |||||
30.09
15:30
Omladinac
Jastrebac
0
4
|
30.09.2015 15:30 | Omladinac | 0 : 4 | Jastrebac | |||||
30.09
15:30
NS Tatko
Svetlost
1
1
|
30.09.2015 15:30 | NS Tatko | 1 : 1 | Svetlost | |||||
30.09
15:30
Pobeda
Dunđerski
1
6
|
30.09.2015 15:30 | Pobeda | 1 : 6 | Dunđerski |
30.09
15:00
Samolica
Levosoje
5
1
|
30.09.2015 15:00 | Samolica | 5 : 1 | Levosoje | |||||
30.09
15:00
Biljači
Trešnjevka
2
1
|
30.09.2015 15:00 | Biljači | 2 : 1 | Trešnjevka | |||||
30.09
15:00
Lugina
Bukuroca
3
0
|
30.09.2015 15:00 | Lugina | 3 : 0 | Bukuroca | |||||
30.09
15:00
Mladost (S)
Mladost (B)
1
7
|
30.09.2015 15:00 | Mladost (S) | 1 : 7 | Mladost (B) | |||||
30.09
15:00
Pavlovac
Čelik
2
1
|
30.09.2015 15:00 | Pavlovac | 2 : 1 | Čelik | |||||
30.09
15:00
Ternoci
Corrotica
5
1
|
30.09.2015 15:00 | Ternoci | 5 : 1 | Corrotica | |||||
30.09
15:00
OFK Alakince
Vihor
3
1
|
30.09.2015 15:00 | OFK Alakince | 3 : 1 | Vihor | |||||
30.09
15:00
Pčinja
Levosoje Talenat
5
0
|
30.09.2015 15:00 | Pčinja | 5 : 0 | Levosoje Talenat |
30.09
15:30
Kumarevo
Progres
3
1
|
30.09.2015 15:30 | Kumarevo | 3 : 1 | Progres | |||||
30.09
15:30
Mladost V
Mladi Borac
0
3
|
30.09.2015 15:30 | Mladost V | 0 : 3 | Mladi Borac | |||||
30.09
15:30
Železničar
Jedinstvo GS
3
3
|
30.09.2015 15:30 | Železničar | 3 : 3 | Jedinstvo GS | |||||
30.09
15:30
Brza
GFK Dubočica
2
2
|
30.09.2015 15:30 | Brza | 2 : 2 | GFK Dubočica | |||||
30.09
15:30
Omladinac
Sloboda D.B
3
1
|
30.09.2015 15:30 | Omladinac | 3 : 1 | Sloboda D.B | |||||
30.09
15:30
Plantaža
Zloćudovo
1
2
|
30.09.2015 15:30 | Plantaža | 1 : 2 | Zloćudovo | |||||
30.09
15:30
Šumadija
Sloga (L)
3
2
|
30.09.2015 15:30 | Šumadija | 3 : 2 | Sloga (L) | |||||
30.09
15:30
Vučje
Umac
1
0
|
30.09.2015 15:30 | Vučje | 1 : 0 | Umac | |||||
30.09
15:30
Radnički (P)
Čekmin
3
2
|
30.09.2015 15:30 | Radnički (P) | 3 : 2 | Čekmin |
30.09
15:30
Deli Jovan
Nacional
5
0
|
30.09.2015 15:30 | Deli Jovan | 5 : 0 | Nacional |
30.09
15:30
Nomanica
Gornje Krajince
3
5
|
30.09.2015 15:30 | Nomanica | 3 : 5 | Gornje Krajince | |||||
30.09
11:00
Atletiko
Pomoravlje
4
0
|
30.09.2015 11:00 | Atletiko | 4 : 0 | Pomoravlje | |||||
30.09
15:30
Badince
Todorovce
5
2
|
30.09.2015 15:30 | Badince | 5 : 2 | Todorovce | |||||
30.09
11:00
Rudar
Radnik 2013
1
2
|
30.09.2015 11:00 | Rudar | 1 : 2 | Radnik 2013 |
30.09
15:30
Turekovac
Jedinstvo
3
1
|
30.09.2015 15:30 | Turekovac | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
30.09
15:30
Milanovo
Moravac
1
0
|
30.09.2015 15:30 | Milanovo | 1 : 0 | Moravac | |||||
30.09
15:30
Grdanica 024
Jašunja
1
6
|
30.09.2015 15:30 | Grdanica 024 | 1 : 6 | Jašunja | |||||
30.09
15:30
Bratstvo
Gornje Sinkovce
4
2
|
30.09.2015 15:30 | Bratstvo | 4 : 2 | Gornje Sinkovce |
30.09
16:00
Omladinac
Bane 1931
1
0
|
30.09.2015 16:00 | Omladinac | 1 : 0 | Bane 1931 |
30.09
16:00
Sečica
Blagaja
7
0
|
30.09.2015 16:00 | Sečica | 7 : 0 | Blagaja | |||||
30.09
16:00
Ježevica
Lazarica
2
1
|
30.09.2015 16:00 | Ježevica | 2 : 1 | Lazarica | |||||
30.09
16:00
Duškovci
Lauš
6
4
|
30.09.2015 16:00 | Duškovci | 6 : 4 | Lauš | |||||
30.09
16:00
Bakionica
Omladinac
5
1
|
30.09.2015 16:00 | Bakionica | 5 : 1 | Omladinac | |||||
30.09
16:00
Trešnjica
Borac
3
0
|
30.09.2015 16:00 | Trešnjica | 3 : 0 | Borac | |||||
30.09
16:00
Pobeda
Dobrinjac
2
1
|
30.09.2015 16:00 | Pobeda | 2 : 1 | Dobrinjac | |||||
30.09
16:00
Gorobilje
Plavi Tok
3
1
|
30.09.2015 16:00 | Gorobilje | 3 : 1 | Plavi Tok | |||||
30.09
16:00
Glumač
Avijatičar Vranjani
2
4
|
30.09.2015 16:00 | Glumač | 2 : 4 | Avijatičar Vranjani |
30.09
15:00
Radnički 2013
Una Fortuna 04
3
0
|
30.09.2015 15:00 | Radnički 2013 | 3 : 0 | Una Fortuna 04 |
30.09
Mladost (G)
Stakorina
1
2
|
30.09.2015 | Mladost (G) | 1 : 2 | Stakorina |
30.09
Mladost (O)
Vršac United
3
0
|
30.09.2015 | Mladost (O) | 3 : 0 | Vršac United |
30.09
Glasinac
Han Pijesak
0
5
|
30.09.2015 | Glasinac | 0 : 5 | Han Pijesak |
30.09
16:30
Jedinstvo
Potisje
4
0
|
30.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Potisje |
30.09
14:00
Rosulja 2014
Krstarica
0
7
|
30.09.2015 14:00 | Rosulja 2014 | 0 : 7 | Krstarica | |||||
30.09
16:30
Radnički 2012
Morava
7
0
|
30.09.2015 16:30 | Radnički 2012 | 7 : 0 | Morava | |||||
30.09
15:00
Napredak
Jedinstvo 2014
6
1
|
30.09.2015 15:00 | Napredak | 6 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
30.09
16:00
Majdanpek
Knjaževac 2015
0
7
|
30.09.2015 16:00 | Majdanpek | 0 : 7 | Knjaževac 2015 | |||||
30.09
14:00
Levač
Lavice Dubočica
0
7
|
30.09.2015 14:00 | Levač | 0 : 7 | Lavice Dubočica | |||||
30.09
11:00
Jagodina
Mašinac
2
0
|
30.09.2015 11:00 | Jagodina | 2 : 0 | Mašinac |
30.09
19:45
Beočin
Mladost TSK
27
29
|
30.09.2015 19:45 | Beočin | 27 : 29 | Mladost TSK |