Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 672 utakmica za dan
Nedelja, 30 April 2017

Fudbal

30.04.2017 18:00 Crvena zvezda : Vojvodina
30.04.2017 16:00 Partizan : Napredak
30.04.2017 19:00 Čukarički : Metalac
30.04.2017 15:05 Everton : Chelsea
30.04.2017 13:00 Manchester Utd : Swansea
30.04.2017 15:05 Middlesbrough : Manchester City
30.04.2017 17:30 Tottenham : Arsenal
30.04.2017 15:30 Augsburg : Hamburger SV
30.04.2017 17:30 Hoffenheim : Eintracht
30.04.2017 15:00 Genoa : Chievo
30.04.2017 15:00 Palermo : Fiorentina
30.04.2017 12:30 Roma : Lazio
30.04.2017 15:00 Crotone : Milan
30.04.2017 20:45 Internazionale : Napoli
30.04.2017 15:00 Cagliari : Pescara
30.04.2017 15:00 Empoli : Sassuolo
30.04.2017 15:00 Bologna : Udinese
30.04.2017 21:00 Nice : PSG
30.04.2017 17:00 Dijon : Bordeaux
30.04.2017 15:00 Caen : Marseille
30.04.2017 20:45 Celta Vigo : Athletic Club
30.04.2017 16:15 Betis : Alavés
30.04.2017 18:30 Eibar : Leganés
30.04.2017 12:00 Osasuna : La Coruña
30.04.2017 15:30 Čelik : Radnički
30.04.2017 15:30 Bratstvo : Cetinje
30.04.2017 15:30 Ibar : Berane
30.04.2017 15:30 Kom : Mornar
30.04.2017 15:30 Otrant Olympic : Jezero
30.04.2017 16:30 Železničar : Radnički (Zr)
30.04.2017 11:00 Polet (LJ) : Radnički 1923
30.04.2017 11:00 Jedinstvo Putevi : FAP
30.04.2017 16:30 Moravac Orion : Tabane 1970
30.04.2017 16:30 Temnić 1924 : Sloga (D)
30.04.2017 16:30 BSK Batajnica : GSP Polet
30.04.2017 11:00 Žarkovo : Crvena Zvezda
30.04.2017 11:00 Grafičar : Dorćol
30.04.2017 16:30 Bačka (P) : Tavankut
30.04.2017 16:30 Mladost (T) : Subotica
30.04.2017 16:30 Zadrugar : Tekstilac
30.04.2017 16:30 ŽAK : Jedinstvo (BK)
30.04.2017 16:30 Slavia : Sloboda
30.04.2017 10:00 Kabel : ŽSK
30.04.2017 16:30 LSK Laćarak : Sremac Vojka
30.04.2017 16:30 Kupinovo : Hajduk 1925 Podunavac
30.04.2017 16:30 Hajduk (B) : Sofeks
30.04.2017 16:30 Borac : Slavija
30.04.2017 16:00 Miokovci : Sušica
30.04.2017 16:00 Karađorđe : Sloga
30.04.2017 16:00 Mladi radnik 1940 : Šumadija (T)
30.04.2017 16:00 Borac 1932 : Gruža
30.04.2017 16:00 Borac (Ž) : Radnički 1926
30.04.2017 11:00 Proleter : Šumadija (A)
30.04.2017 16:00 RSK : Napredak
30.04.2017 16:00 Morava : Homoljac
30.04.2017 16:00 Petar Dobrnjac : VGSK
30.04.2017 16:00 OFK Divci : Radjevac
30.04.2017 16:00 Drina : Jedinstvo 1945
30.04.2017 16:00 Sloga (S) : Radnički Stobex
30.04.2017 16:00 OFK Osečina : Polimlje
30.04.2017 16:30 Šarbanovac : Napredak
30.04.2017 16:30 Majdanpek : Hajduk Veljko
30.04.2017 16:30 Zaplanjac : Brodoremont
30.04.2017 16:30 Bukovik : Rtanj
30.04.2017 16:30 Timočanin : OFK Bor
30.04.2017 16:30 Poljoprivrednik : Župa
30.04.2017 16:30 Trajal : Levač
30.04.2017 16:30 Žitorađa : Bošnjane
30.04.2017 16:30 Sloga : Rembas
30.04.2017 16:30 Juhor : Jedinstvo
30.04.2017 16:30 Morava (VH) : Pčinja
30.04.2017 16:30 OFK Brzi Brod : Mladost (M)
30.04.2017 16:30 Budućnost (P) : Vranjska Banja
30.04.2017 15:30 Ropotovo : Jedinstvo (GM)
30.04.2017 16:30 Jedinstvo : Budućnost
30.04.2017 11:00 Hajduk : Avala
30.04.2017 16:30 PKB Padinska Skela : Lokomotiva
30.04.2017 10:00 Torlak : Balkan Mirijevo
30.04.2017 16:30 Zvezdara : Turbina
30.04.2017 16:30 Sremčica : Milutinac
30.04.2017 16:30 Borac (O) : Vrčin
30.04.2017 10:00 Borac (L) : Srem
30.04.2017 17:00 Jadran (F) : Radnički 1905
30.04.2017 17:00 Vinogradar : Bajša
30.04.2017 17:00 Čantavir : Proleter (RS)
30.04.2017 17:00 Eđšeg : Proleter (Nj)
30.04.2017 17:00 Krivaja : Njegoš
30.04.2017 16:30 Hajduk Junior : Mladost (K)
30.04.2017 16:30 OFK Šikara : Lipar
30.04.2017 16:30 Terekveš : Rusin
30.04.2017 16:30 Stari Grad : Krila Krajine
30.04.2017 16:30 Hercegovac : Slavija
30.04.2017 16:30 Budućnost : ŽAK
30.04.2017 16:30 Borac (BG) : BSK
30.04.2017 16:30 Jugoslavija : Partizan (G)
30.04.2017 16:30 Borac (St) : Vojvodina (C)
30.04.2017 16:30 Strela : Vojvodina (S)
30.04.2017 16:30 Sloga (BNS) : Jedinstvo Stević
30.04.2017 16:30 Vulturul : Crvena zvezda
30.04.2017 16:30 Polet : BAK
30.04.2017 16:30 Jedinstvo (V) : Mladost (O)
30.04.2017 16:30 Borac : Mladost (L)
30.04.2017 16:30 C. Zvezda (VS) : Omladinac
30.04.2017 16:30 Lehel : C. Zvezda (RS)
30.04.2017 16:30 Jedinstvo : Naftagas (B)
30.04.2017 16:00 Donji Petrovci : Borac
30.04.2017 16:00 Hajduk : Budućnost
30.04.2017 16:00 FK Graničar 1924 : 1. Maj Ruma
30.04.2017 16:00 Napredak : Partizan
30.04.2017 16:00 Ljukovo : Jadran
30.04.2017 17:00 Vinogradar : TSK
30.04.2017 17:00 Jedinstvo : Petrovaradin
30.04.2017 17:00 Miletić : Tatra
30.04.2017 17:00 Bačka : Proleter
30.04.2017 17:00 Titel : Jugović
30.04.2017 17:00 Proleter : Ribnica
30.04.2017 17:00 Mataruge : Magnohrom
30.04.2017 17:00 Borac : Ibar
30.04.2017 17:00 Stubal : Granit
30.04.2017 17:00 Radnik : Novi Pazar 1928
30.04.2017 17:00 Polet : OFK Ras
30.04.2017 16:00 Jedinstvo (GG) : Polet (T)
30.04.2017 16:00 Zadrugar : Backovac Junajted
30.04.2017 16:00 Napredak : LFK Mladost
30.04.2017 16:00 Jedinstvo (K) : Slatina
30.04.2017 16:00 Brezak : Spartak
30.04.2017 16:00 Omladinac (Z) : Donja Vrbava
30.04.2017 16:00 7. Juli : Podunavac
30.04.2017 16:00 Polet : Pobeda
30.04.2017 16:00 Udarnik : Bresje Superior
30.04.2017 16:00 Budućnost : Sloboda
30.04.2017 16:00 Osipaonica : Sloga
30.04.2017 16:00 Crvena zvezda : Omladinac
30.04.2017 16:00 Mladi borac : SASK
30.04.2017 16:00 OFK Aranđelovac : Omladinac
30.04.2017 16:00 ŽSK : BSK
30.04.2017 16:00 Prvi srpski ustanak : Lokomotiva
30.04.2017 16:00 Borac : Trnava
30.04.2017 16:00 Proleter 1976 : OFK Šatornja
30.04.2017 16:00 Vinča : Banja 1957
30.04.2017 16:00 Krilaš : Đerdap
30.04.2017 16:00 Rudar (S) : Polet (SD)
30.04.2017 16:00 Makce : Mlava (ML)
30.04.2017 16:00 Sloga (B) : Mladost (B)
30.04.2017 16:00 Borac (K) : Napredak 1936
30.04.2017 16:00 Radnik (S) : Budućnost (V)
30.04.2017 17:00 Podrinje : Borac (L)
30.04.2017 17:00 Jedinstvo : Mladost (PP)
30.04.2017 17:00 Borac (V) : Mladost (P)
30.04.2017 17:00 Mladi Borac : Radnički Šabački
30.04.2017 17:00 Majur : Jevremovac
30.04.2017 17:00 Hajduk Stanko : Cer
30.04.2017 16:00 Iskra : Mladost
30.04.2017 16:00 Joševa : Tešnjar
30.04.2017 16:00 ZSK : Trlić
30.04.2017 16:00 Tvrdojevac : Sovljak
30.04.2017 16:00 Lazarica : Zlatar
30.04.2017 16:00 Železničar : Jasen
30.04.2017 16:00 Savinac : Perućac
30.04.2017 16:00 Višesava : Ariljska rampa
30.04.2017 16:00 Prvi partizan : Polet
30.04.2017 16:30 Blizna : Nemetali
30.04.2017 11:00 Ključ : Deli Jovan
30.04.2017 16:30 Polom : Poreč
30.04.2017 16:30 Slatina : Radnički
30.04.2017 16:30 BSK : Sloga
30.04.2017 16:30 Krivelj : Branik
30.04.2017 16:30 Čubra : Brestovac
30.04.2017 16:30 Zemljoradnik : Radnički 1947
30.04.2017 16:30 Naša krila : Orljane
30.04.2017 16:30 Jedinstvo GVD : Rasovača
30.04.2017 16:30 Naisus 1977 : Morava (Ž)
30.04.2017 16:30 Mladost (Ba) : Rudar Alpos
30.04.2017 16:30 Doljevac 1971 : Moravac (ZT)
30.04.2017 16:30 Mladost 1976 : Palilula
30.04.2017 16:30 Radnički 1924 : Crvena Zvezda
30.04.2017 Omladinac : Osnić
30.04.2017 Vratarnica : ŠSK
30.04.2017 Trebič : OFK Knjaz
30.04.2017 Kablovi : Radnički (L)
30.04.2017 Malinik : Sloga
30.04.2017 17:00 Hajduk : Bratstvo
30.04.2017 17:00 Juhor : Kušiljevo
30.04.2017 17:00 Budućnost : OFK Tekstilac
30.04.2017 17:00 Morava : Dragocvet
30.04.2017 17:00 Resavac : Napredak (D)
30.04.2017 17:00 OFK Batinac : Partizan
30.04.2017 17:00 OFK Bratstvo : Napredak (Z)
30.04.2017 11:00 Crvena zastava : Proleter (M)
30.04.2017 16:30 Proleter (DV) : Vrtište
30.04.2017 16:30 Budućnost : Mladost
30.04.2017 16:30 Morava : Sloga 1948
30.04.2017 16:30 Padež : Zvezda
30.04.2017 16:30 Gnjilan : Vladimir Durković
30.04.2017 16:30 Mladost (PR) : Dragoš
30.04.2017 16:30 Progres : Jedinstvo (GS)
30.04.2017 16:30 Radnički (P) : Umac
30.04.2017 16:30 Jablanica : Zloćudovo
30.04.2017 16:30 Železničar : Sloga
30.04.2017 16:30 Polet : Čekmin
30.04.2017 16:30 Vučje : Jedinstvo (Š)
30.04.2017 16:30 Plantaža : Bobište
30.04.2017 16:30 Mladi Borac : Omladinac (DS)
30.04.2017 16:30 Brza : Kumarevo 65
30.04.2017 16:30 Glama : Morava
30.04.2017 16:30 Mineralac : Oskar
30.04.2017 16:30 Sloga : Izmornik
30.04.2017 11:00 Brodarac : Borac
30.04.2017 16:30 Mladi Proleter : Banja
30.04.2017 16:30 Sinđelić : Lepušnica
30.04.2017 16:30 Zmaj : Komgrap
30.04.2017 16:30 PKB Kovilovo : Poštar Zvezdara
30.04.2017 16:30 Dunav : Šumadinac
30.04.2017 11:00 13. Maj Zemun : Institut
30.04.2017 16:30 Urovci : Radnički
30.04.2017 16:30 Barajevo : Strelac
30.04.2017 16:30 Rušanj : Mladost (C)
30.04.2017 16:30 Boleč : Selo Mladenovac
30.04.2017 16:30 Hajduk : Velika Krsna
30.04.2017 16:30 Kosmaj : Mladost
30.04.2017 16:30 Dunavac : Ropočevo
30.04.2017 16:30 Kovačevac : Mladenovac
30.04.2017 16:30 Leštane : Pudarci
30.04.2017 17:00 Supska : Moravac
30.04.2017 17:00 Šumadija : Radnički (T)
30.04.2017 17:00 Napredak (S) : Mladost (S)
30.04.2017 17:00 Istok 63 : Moravac 2015
30.04.2017 17:00 15. Avgust 1950 : Zemljoradnik
30.04.2017 17:00 Omladinski : Borac 1805
30.04.2017 17:00 Sloga : Vinorača
30.04.2017 17:00 Šumadinac : Morava
30.04.2017 17:00 Crni Vrh : Zenit
30.04.2017 17:00 Kupinovac : Mladost (K)
30.04.2017 17:00 Osaonica : Kolare
30.04.2017 17:00 Mladost (D) : Sinđelić 1934
30.04.2017 17:00 Mladi radnik : Mladost (G)
30.04.2017 11:00 Ratar : Pobeda 1976
30.04.2017 11:00 OFK Draževac : Mladi Radnik
30.04.2017 16:30 Jedinstvo : Planinac 2015
30.04.2017 11:00 Borac : Sloga (K)
30.04.2017 16:30 Pobeda : Jedinstvo 1952
30.04.2017 16:30 Rtanj : Hajduk
30.04.2017 16:30 Sloboda 2013 : Sloga
30.04.2017 17:00 Navalin : Mladost (DL)
30.04.2017 17:00 Real : Napredak
30.04.2017 17:00 Gradac : Mladost (B)
30.04.2017 17:00 Šumadija : Milanovo
30.04.2017 11:00 Bratstvo : OFK Morava
30.04.2017 17:00 Sloboda (DB) : Lemind
30.04.2017 17:00 Mladost (V) : Marjan MB
30.04.2017 17:00 Jedinstvo (G) : Sušica 2012
30.04.2017 10:00 Sparta Železnik : Rekreativo 011
30.04.2017 16:30 011 : Busije
30.04.2017 10:00 Šećeranac Ada : Posavac Tišma
30.04.2017 17:00 Hajduk : Bratstvo
30.04.2017 17:00 OFK Mala Bosna 2015 : Lokomotiva
30.04.2017 17:00 Solid : Udarnik Višnjevac
30.04.2017 17:00 Elektrovojvodina : Žednik
30.04.2017 17:00 Palić : Bikovo
30.04.2017 16:30 Mladost Radost : Iskra
30.04.2017 16:30 Obilić : Pobeda
30.04.2017 16:30 Vojvodina : Tomislavci
30.04.2017 17:00 Horgoš 1911 : AFK
30.04.2017 17:00 Jedinstvo (SK) : Tisa
30.04.2017 17:00 Hajduk : Šampion
30.04.2017 17:00 Slavija : Čoka
30.04.2017 17:00 Graničar : Jedinstvo (M)
30.04.2017 16:30 Dunav : Aleksa Šantić
30.04.2017 16:30 Kordun : Omladinac (D)
30.04.2017 16:30 Kula : Omladinac (B)
30.04.2017 17:00 Budućnost : Soko
30.04.2017 17:00 Maglić : Borac
30.04.2017 17:00 Neštin : Krivanj
30.04.2017 17:00 Kulpin : Tvrdjava
30.04.2017 16:30 Borac (VS) : Partizan (K)
30.04.2017 16:30 Borac (VG) : Ševac
30.04.2017 16:30 Potporanj : Hajdučica
30.04.2017 16:30 Vladimirovac : Karaš (K)
30.04.2017 16:30 Dunav : Vojvodina (CC)
30.04.2017 16:30 Dobrica : Banat
30.04.2017 16:30 Radnički 1927 : Ratar
30.04.2017 16:30 Polet : Mladost
30.04.2017 16:30 Radnički (B) : Tempo
30.04.2017 16:30 Glogonj : Spartak 1911
30.04.2017 16:30 Unirea : Pobeda
30.04.2017 16:30 Stari Tamiš : Budućnost (BB)
30.04.2017 16:30 Omladinac (D) : Kolonija
30.04.2017 16:30 Borac : Dolovo
30.04.2017 16:30 Jedinstvo : Proleter
30.04.2017 16:30 Jedinstvo : ASK
30.04.2017 16:30 Rusanda : OFK Klek
30.04.2017 16:30 Potisje : Zlatica
30.04.2017 16:30 ŽFK Banat : Omladinac
30.04.2017 16:30 Radnički 1911 : OFK Stajićevo
30.04.2017 16:30 Zadrugar : OFK Gradnulica
30.04.2017 16:30 1.Oktobar : 2. Oktobar
30.04.2017 16:30 Proleter : Napredak (Č)
30.04.2017 16:30 Roham : Vojvodina (NM)
30.04.2017 16:30 Bega : Terekves
30.04.2017 16:00 Sloga : Mladost
30.04.2017 16:00 Napredak : Obilić 1993
30.04.2017 16:00 Hajduk : Borac
30.04.2017 16:00 Železničar : OFK Zeka Buljubaša
30.04.2017 16:00 Graničar (O) : Jedinstvo (M)
30.04.2017 16:00 Graničar (K) : Fruškogorac
30.04.2017 16:00 OFK Brestač : PSK Putinci
30.04.2017 16:30 Moskva : RFK Novi Sad 1921
30.04.2017 16:30 Jedinstvo : Centar
30.04.2017 16:30 Čenej : Susek
30.04.2017 16:30 Obilić : Bačka
30.04.2017 17:00 Zvezda : Mlada krila
30.04.2017 17:00 Napredak (G) : Kraljevo Hajduk
30.04.2017 17:00 Mladost (V) : Grdica
30.04.2017 17:00 Lazac : Gruža
30.04.2017 17:00 Popovići : Borac (A)
30.04.2017 17:00 Tavnik : Jedinstvo (D)
30.04.2017 17:00 Partizan : Budućnost (K)
30.04.2017 16:30 Planinac : Lugovi
30.04.2017 16:30 Morava (K) : Vujan
30.04.2017 16:30 Rudar : Rakova
30.04.2017 16:30 Budućnost : Kej
30.04.2017 16:30 Malba : Morava (M)
30.04.2017 16:30 Gavrilo Princip : Čačak 94
30.04.2017 16:30 Gradina : Bjelica
30.04.2017 16:30 Prilike : Jedinstvo
30.04.2017 16:30 Sloga : Bratstvo
30.04.2017 16:30 Jelica : Brezova
30.04.2017 16:30 Voćar : Gorušica
30.04.2017 Šumadija : Omladinac
30.04.2017 Šilopaj : Jablanica
30.04.2017 Velereč 94 : Sparta
30.04.2017 16:00 Mladi rudar : Ranilović
30.04.2017 16:00 Partizan : Plaskovac
30.04.2017 16:00 Budućnost : Žabare
30.04.2017 16:00 Brezovac : Šumadinac (N)
30.04.2017 11:00 Šumadinac (S) : Sloga
30.04.2017 11:00 B 2000 : Šamot
30.04.2017 16:00 Jasenica : Kopljari
30.04.2017 16:00 Grivac : Udarnik
30.04.2017 16:00 Mladost (R) : Pobeda (S)
30.04.2017 16:00 Crvena zvezda : Karađorđe
30.04.2017 16:00 BSK : Omladinac (V)
30.04.2017 16:00 Pobeda (Đ) : Kotlenik
30.04.2017 16:00 Bare : Mladost MG
30.04.2017 16:00 Marjan : Sloga (M)
30.04.2017 16:00 Sloga 1952 : Omladinac (S)
30.04.2017 16:00 Zadrugar (T) : Mladost (R)
30.04.2017 16:00 BSK : Stig (MC)
30.04.2017 16:00 Omladinac (Š) : Integral
30.04.2017 16:00 Radnički (K) : Napredak (S)
30.04.2017 16:00 Desine : Kurjače
30.04.2017 16:00 Napredak (P) : Žika Marković Uča
30.04.2017 16:00 Napredak 1934 : Polet (V)
30.04.2017 16:00 Jedinstvo (D) : Železničar
30.04.2017 16:00 Obilić : Dunavac (P)
30.04.2017 16:00 Dizel : Radnički (P)
30.04.2017 17:00 Omladinac : Sloga (B)
30.04.2017 17:00 Mladost (MM) : Milicionar
30.04.2017 17:00 Sloga (D) : Torpedo
30.04.2017 17:00 Duško : Cer
30.04.2017 17:00 Budućnost (Z) : Gorki
30.04.2017 17:00 Budućnost (PD) : Proleter
30.04.2017 17:00 Dobrava : Vlašić
30.04.2017 17:00 Sloga (K) : Vojvoda Stepa Stepanović
30.04.2017 17:00 Torpedo : Varna 012
30.04.2017 17:00 Cerić : Karađorđe
30.04.2017 17:00 Šipurske Livade : Miloš Pocerac 2013
30.04.2017 17:00 Trešnjevka : OFK Jelen
30.04.2017 17:00 Radnički (К) : Mladost 2013
30.04.2017 17:00 Cerova : 7. Juli
30.04.2017 17:00 Milan Orlić : Borac (K)
30.04.2017 11:00 Velika Reka : Jadar (S)
30.04.2017 17:00 Vidojevica : Prva Iskra
30.04.2017 17:00 Sloga (LŠ) : Mladost (DD)
30.04.2017 17:00 Jedinstvo (MZ) : Jedinstvo (Z)
30.04.2017 17:00 Gučevo : Stolice
30.04.2017 16:00 OFK Stublenica : Mladost
30.04.2017 16:00 Polet (T) : Vrelo Sport
30.04.2017 16:00 OFK Paljuvi : Rubribreza
30.04.2017 16:00 Gunjevac : Polet (DL)
30.04.2017 11:00 Jadar 2013 : Polet
30.04.2017 16:00 Milenko Pavlović : Rajac
30.04.2017 16:00 OFK Brđanac : Komanice
30.04.2017 16:00 Kolubara 2 : Mladost
30.04.2017 16:00 Borac : Ribnikar
30.04.2017 16:00 Popadić : Liplje
30.04.2017 17:00 Glumač : Dobrinjac
30.04.2017 14:00 Plavi Tok : Napredak
30.04.2017 17:00 Duškovci : Sečica
30.04.2017 14:00 Omladinac : Pobeda
30.04.2017 14:00 Borac : Trešnjica
30.04.2017 17:00 Avijatičar : Bakionica
30.04.2017 17:00 Lauš : Gorobilje
30.04.2017 16:30 Velika Vrbica : Napredak
30.04.2017 16:30 Koča Andjelković : Pontes
30.04.2017 16:30 Milutinovac : Egeta
30.04.2017 16:30 Rtkovo : Mala Vrbica
30.04.2017 16:30 Omladinac : Kladušnica
30.04.2017 16:30 Rečka : Kovilovo
30.04.2017 16:30 Graničar : OFK Sikole
30.04.2017 16:30 Slatina : Ratar
30.04.2017 16:30 Urovica : Malajnica
30.04.2017 11:00 Miloševo : OFK Tamnič
30.04.2017 11:00 Sloga : Budućnost
30.04.2017 11:00 Čarapan : BSK
30.04.2017 11:00 Žabare : Mladost VPD
30.04.2017 16:30 Borac : Kapidžija
30.04.2017 11:00 Bukovica : Dedina
30.04.2017 16:30 Poštar : Dunavac
30.04.2017 16:30 Crvenka : Sveti Stefan
30.04.2017 16:30 Podunavac : Minel
30.04.2017 16:30 Pinosava : Dedinje
30.04.2017 16:30 Heroj Polet : Mladost
30.04.2017 17:00 Vis : Stojnik
30.04.2017 17:00 Mladost (G) : Nemenikuće
30.04.2017 14:00 Mladost (MI) : Popović
30.04.2017 16:30 Rongo Siti : Temac
30.04.2017 16:30 Sloga : Nišavac
30.04.2017 16:30 Rajko Mitić : Pobeda
30.04.2017 16:30 Jerma : Senjak
30.04.2017 16:30 Željuša : Lokomotiva
30.04.2017 16:30 Radnički 1936 : Omladinac
30.04.2017 16:30 Čegar 2013 : Stevan Nešticki
30.04.2017 16:30 Delijski Vis : Čegar 1946
30.04.2017 16:30 Morava 1949 : Sečanica
30.04.2017 11:00 Mladost : Supovac
30.04.2017 16:30 Timok 1928 : Velika Jasikova
30.04.2017 16:30 Polet 1959 : Kastrum
30.04.2017 16:30 Šljivar : Nacional
30.04.2017 16:30 Lovac : Kosovo
30.04.2017 16:30 Deli Jovan : Mladost
30.04.2017 Sloga 1980 : Rad 1974
30.04.2017 Jugovići 1976 : Borac
30.04.2017 11:00 Banaćanin : Dobrič 1974
30.04.2017 Padina 1989 : Arbanasce
30.04.2017 Koprijan 1975 : Baličevac 1974
30.04.2017 16:30 Landol : Vrbovac
30.04.2017 16:30 Lunjevac : Jezava
30.04.2017 16:30 Hajduk Veljko 1934 : OFK Slavija
30.04.2017 16:30 Skobalj : Vučak
30.04.2017 16:30 Budućnost : Železničar
30.04.2017 16:30 Kolarac : Petrijevac
30.04.2017 16:30 Omladinac : Drugovac
30.04.2017 16:30 Jedinstvo (R) : Jedinstvo 1947
30.04.2017 16:30 Partizan : Panonija
30.04.2017 16:30 OFK Metalac : Dinamo 1923
30.04.2017 17:00 Verko : Sloga Trgošped
30.04.2017 17:00 Dragojevac : Hajduk
30.04.2017 17:00 Jedinstvo 2014 : Provo 2015
30.04.2017 17:00 Sloga 1949 : Skupljen 2013
30.04.2017 17:00 Sloga (R) : Petrovac 74
30.04.2017 11:00 Mladost (B) : Mrovska
30.04.2017 11:00 Polet : Mladost (Z)
30.04.2017 17:00 Jedinstvo : Krtinska
30.04.2017 17:00 Rvati : Sloga
30.04.2017 17:00 Posavina : Partizan
30.04.2017 17:00 Omladinac : Zvezda
30.04.2017 17:00 Rekreativo : Borac
30.04.2017 17:00 Duboko : Belo Polje
30.04.2017 11:00 Bujačić : OFK Povlen
30.04.2017 16:00 Dupljaj 2016 : Paune
30.04.2017 16:00 Zadrugar : Mladi radnik
30.04.2017 16:00 Gradac Pričević : Lukavac
30.04.2017 16:00 Žabari : Sloga Gorić
30.04.2017 16:00 Mali korak : Dupljaj
30.04.2017 16:00 Beloševac : Rakac Stave
30.04.2017 16:30 Velika Moštanica : Guncate
30.04.2017 16:30 Veliki Borak : Lisović
30.04.2017 16:30 OFK Borac : Beljina
30.04.2017 16:30 Hajduk : Banat
30.04.2017 16:30 Pobeda : Vitorul
30.04.2017 16:30 Omladinac : Vinogradar
30.04.2017 11:00 Grkljane : Doljane Meševo
30.04.2017 11:00 Štitari : Polet (Š)
30.04.2017 11:00 Lipovac : Zdravinje
30.04.2017 11:00 Mladost 2015 : Mudrakovac
30.04.2017 11:00 Zmajevac : Polet (K)
30.04.2017 16:30 Meševo : Kruševica
30.04.2017 11:00 Padež : Globoder
30.04.2017 16:30 Gaglovo : Srnje
30.04.2017 16:30 Pasjak 2013 : Vratare
30.04.2017 11:00 Mladost : Gornje Krajince
30.04.2017 16:30 Borac : Omladinac (B)
30.04.2017 11:00 Udarnik 2015 : Jedinstvo
30.04.2017 11:00 Napredak : Omladinac B
30.04.2017 17:00 Mladi Borac : Bistrica
30.04.2017 17:00 BSK : Polet
30.04.2017 17:00 Sloboda : Rudar
30.04.2017 16:00 Toplica : Gornji Lajkovac
30.04.2017 16:00 Tolić : Orao
30.04.2017 16:00 Mladost : Gornji Mušić
30.04.2017 13:00 Babajić : Proleter
30.04.2017 13:00 Stari drugari : Paštrić
30.04.2017 16:00 Proleter 1932 : Ljubičevo
30.04.2017 16:00 Sopot : Sloga (L)
30.04.2017 16:00 Sloga (Du) : Rudar Kostolac 2008
30.04.2017 16:00 Metalac : Dunav
30.04.2017 16:00 Mlava (B) : Zemljoradnik 1932
30.04.2017 16:00 Napredak (B) : Vihor
30.04.2017 16:00 Beli Orao : Stig 1955
30.04.2017 16:00 Sloga (Dr) : Vojvoda Milenko
30.04.2017 17:00 Partizan : Morava
30.04.2017 17:00 Trnava : Mladost
30.04.2017 17:00 OFK Borac : Napredak
30.04.2017 17:00 Omladinac : Šantarovac
30.04.2017 16:30 Borjak 2013 : Topoljak
30.04.2017 16:30 Rujišnik : Mladost
30.04.2017 16:30 Morava : Kamenorezac 76
30.04.2017 16:30 Omladinac : Stara Čaršija
30.04.2017 Kolubara : OFK Takovo
30.04.2017 Vukona : Omladinac
30.04.2017 Strelac 001 : Vrelo
30.04.2017 Brgule : Jedinstvo
30.04.2017 Dokmir : Pambukovica
30.04.2017 Zvizdar 2012 : Šarbane
30.04.2017 Čučuge : Murgaš 2012
30.04.2017 17:00 Heroj : Sloboda
30.04.2017 17:00 Polet : Popovac
30.04.2017 17:00 Razvitak : Jedinstvo
30.04.2017 17:00 Donja Mutnica : Budućnost
30.04.2017 17:00 OFK Juhor 2016 : OFK Borac
30.04.2017 17:00 Mladost : Vihor
30.04.2017 17:00 Kablar : Vrnjci
30.04.2017 17:00 Stara Čaršija : Miločajac
30.04.2017 17:00 Zgodačica : Mladost 1981
30.04.2017 17:00 Jovo Kursula : Jedinstvo
30.04.2017 17:00 Šumadija : Lasta
30.04.2017 17:00 Progorelica : BSK 2014
30.04.2017 17:00 Budućnost : Studen Vitez
30.04.2017 17:00 Morava : Omladinac
30.04.2017 17:00 Mineral 2015 : National AG
30.04.2017 11:00 Krćevac 04 : Budućnost MI
30.04.2017 11:00 Maskar : Mladost (J)
30.04.2017 11:00 Mladost (R) : Kralj Petar I
30.04.2017 17:00 Srem : Sloven
30.04.2017 17:00 Šumar : Mladost
30.04.2017 17:00 Lovac : Vitez
30.04.2017 17:00 Hajduk : Donji Srem
30.04.2017 17:00 Kameni : Sremac
30.04.2017 10:00 Bečevica : Kotlenik
30.04.2017 10:00 Partizan : Polet
30.04.2017 17:00 Borac : Bačka
30.04.2017 17:00 Slavija : OFK Bačka 1945
30.04.2017 17:00 Sloga : Labudnjača
30.04.2017 17:00 Mladost : Proleter
30.04.2017 11:00 Šumice : Omladinac
30.04.2017 11:00 Premijer : Radnik
30.04.2017 16:30 Kumane : Pečanica
30.04.2017 16:30 Sirakovo : Srednjevo
30.04.2017 16:30 Mladi Borac : Sloga-TOP
30.04.2017 16:30 Stiški Kurjak : Baštovan 2015
30.04.2017 16:30 Dunavac 1929 : Ram
30.04.2017 16:30 Mirko Tomić : Pek
30.04.2017 Vojvodina : 27. Oktobar
30.04.2017 Car Uroš : Polet
30.04.2017 Borac : Jedinstvo (R)
30.04.2017 Fruška Gora : Planinac
30.04.2017 Jedinstvo (K) : S.V.Radnički
30.04.2017 Fruškogorac : Graničar
30.04.2017 Sremac : Sloga
30.04.2017 OFK Bačinci : Jednota
30.04.2017 OFK Bikić : Napredak
30.04.2017 Sremac : Sinđelić
30.04.2017 Graničar : Jedinstvo
30.04.2017 OFK Bingula : Borac
30.04.2017 ČSK 1939 : Dunav
30.04.2017 Krušedol : Fruškogorac
30.04.2017 Polet : Sloga (M)
30.04.2017 Sloga (M) : Krušedol
30.04.2017 Fruškogorac : ČSK 1939
30.04.2017 Sloga (K) : Borac (J)
30.04.2017 11:00 Zablaće : Metlić
30.04.2017 11:00 Maovi MH : Pocerina
30.04.2017 11:00 Mladost (S) : Bojić
30.04.2017 11:00 Mladost : Korman
30.04.2017 11:00 Pričinović : Žabar
30.04.2017 11:00 Sava : Borac BTG
30.04.2017 16:00 BSK 2015 : Radenka
30.04.2017 16:00 Sloga : Pobeda
30.04.2017 16:00 Neresnica : Zviždic
30.04.2017 16:30 Parcane : Ušće
30.04.2017 16:00 Mladost 1970 : Borac 2016
30.04.2017 16:00 OFK Vinci : Električar
30.04.2017 16:00 OFK Braničevo : Mrčkovac
30.04.2017 17:00 Dimitrije Tucović : Petka
30.04.2017 17:00 Vreoci : 20. Oktobar
30.04.2017 17:00 Šumadinac : Proleter
30.04.2017 17:00 Rad : Polet
30.04.2017 10:00 Dinamo 1945 : Bačka (BP)
30.04.2017 10:00 Proleter : Veternik
30.04.2017 13:00 Indeks : OFK Hajduk
30.04.2017 10:00 Radnički (SM) : Radnički (NP)
30.04.2017 10:00 Begej : Jedinstvo
30.04.2017 10:00 ČSK Pivara : Radnički (S)
30.04.2017 11:00 Sloga (K) : Novi Pazar
30.04.2017 16:30 Partizan : Rudar
30.04.2017 11:00 Goč : Jošanica
30.04.2017 11:00 Savacijum : Radnički Šabački
30.04.2017 10:00 Radnički (O) : Studentski Grad
30.04.2017 11:30 Siti Sport Klub : Bežanija
30.04.2017 19:00 IM Rakovica : Žarkovo
30.04.2017 09:00 Radnički (NB) : Sindjelic
30.04.2017 15:00 IMT : Balkan
30.04.2017 09:00 Zemun B MK : IMT MK
30.04.2017 13:30 Stepojevac Vaga MK : Crvena zvezda MML MK
30.04.2017 14:30 BSK Borča MK : Zemun MK
30.04.2017 12:00 Novi Sad 1921 : Radnički (SM)
30.04.2017 12:00 Vršac : Železničar
30.04.2017 12:00 Vrbas : Hajduk junior
30.04.2017 12:00 Radnički (V) : Senjak
30.04.2017 13:00 Voždovac MK : BASK MK
30.04.2017 10:00 Crvena Zastava : Zadrugar
30.04.2017 10:00 Jadar : Loznica
30.04.2017 13:00 Žarkovo : OFK Balkan
30.04.2017 12:00 IMT : Hajduk
30.04.2017 11:00 Rad MK : 13. Maj MK
30.04.2017 10:30 DIF MK : Zemun B MK
30.04.2017 11:00 Rad MK : 13. Maj MK
30.04.2017 15:00 OFK Zabrežje MK : OFK Beograd V MK
30.04.2017 10:00 Železničar : CFK
30.04.2017 10:00 Novi Sad 1921 : Radnički (SM)
30.04.2017 10:00 Radnički (K) : Bečkerek 023
30.04.2017 10:00 Vršac : Dinamo 1945
30.04.2017 10:00 Vrbas : Hajduk junior
30.04.2017 12:00 Bačka 1901 : Bečej 1918
30.04.2017 11:00 Šumadija 1903 : Apolon
30.04.2017 14:00 Sloga (K) : Apolon 4
30.04.2017 12:00 Kiker : Sport Klub 99
30.04.2017 11:00 AS : Pazar Juniors
30.04.2017 10:00 Mačva 2005 : Ribnica
30.04.2017 10:00 Loznica : Borac
30.04.2017 10:00 Luk-Kompenzatori : Podrinje
30.04.2017 10:00 Jedinstvo : Gučevo
30.04.2017 10:00 Polet : Belo Polje
30.04.2017 11:00 RSK : Sloga (L)
30.04.2017 11:00 Zuce : IMT
30.04.2017 15:00 Graficar : Buducnost
30.04.2017 10:00 Studentski Grad : BASK
30.04.2017 15:00 Žarkovo : Vinca
30.04.2017 11:00 Teleoptik MK : Zemun MK
30.04.2017 10:00 Voždovac MK : Rad MK
30.04.2017 11:00 Prva Iskra MK : Lokomotiva MK
30.04.2017 11:00 Obrenovac 1905 MK : Napredak MK
30.04.2017 Pčelinjo : Loznica II
30.04.2017 09:00 Belo Polje : Obrenovac 1905
30.04.2017 10:00 Duboko : Zabrezje
30.04.2017 Sloga : Njerš Ištvan
30.04.2017 AFK : Obilić
30.04.2017 Horgoš 1911 : Kevi
30.04.2017 10:00 Postar : Hajduk
30.04.2017 14:00 Lepusnica : Zvezdara
30.04.2017 13:30 Komgrap : Borac
30.04.2017 12:30 OFK Beograd B : Vinca
30.04.2017 14:00 Torlak : IMT

Košarka

30.04.2017 14:00 Duga : Gimnazijalac

Odbojka

Rukomet

30.04.2017 19:00 Zlatar : Mokra Gora
30.04.2017 17:30 Loznica : Mačva
30.04.2017 21:00 Partizan 2 : Studentski grad
30.04.2017 Radan : Pirot
30.04.2017 Progres : Morava 84
30.04.2017 Progres : Pirot
30.04.2017 Radan : Morava
30.04.2017 15:30 Zlatar 2 : Bane
30.04.2017 14:00 Sloga : Radnički 1964 2
30.04.2017 19:00 Župa : Mladi radnik
30.04.2017 18:00 Metalac : Voždovac 1955

Futsal

30.04.2017 19:00 Deus Rol. Mošić : Jastrebac
30.04.2017 18:00 Sombor : Kikinda
30.04.2017 18:30 Zufo : Dolap

Ragbi 13

30.04.2017 Morava Gepardi : Car Dušan Silni
30.04.2017 Soko : Radnički (NB)